Doslo i na Stetinu...

27. prosince 2012 v 14:45 |  Nesouvisla zamysleni...
Tohle mi prislo, muj komentar je pod tim:
---------- Původní zpráva ----------
Od: Hájková Pavla <hajkovap@senat.cz>
Datum: 27. 12. 2012
Předmět: TZ 27.12.2012: Senátor Štětina odmítá metody zastrašování na parlamentní půdě

Senátor Štětina odmítá metody zastrašování na parlamentní půdě

Tisková zpráva senátora Jaromíra Štětiny

Senátor Jaromír Štětina zaslal dnes senátoru Františku Bublanovi, místopředsedovi senátního Výboru pro zahraničí, obranu a bezpečnost otevřený dopis, v němž žádá senátora Bublana, aby nevnášel na půdu PČR metody zastrašování. V dopise též zdůrazňuje, že považuje zvolení senátora Bublana, bývalého vysokého činitele BIS místopředsedou výboru za střet zájmů. Současně upozorňuje na metody zastrašování, které BIS před časem používala a používá vůči svému někdejšímu důstojníkovi Hučínovi a táže se senátora Bublana, proč zastavil vyšetřování bombových útoků na Přerovsku koncem 90. let, když byly odhaleny stopy, vedoucí k severomoravským komunistům.

"Senátor Bublan odpovídá na mou kritiku vyhrůžkami," zdůrazňuje senátor Štětina. "To považuji na půdě parlamentu za nepřípustné."

Senátor Štětina poukazuje také na to, že demokratický stát potřebuje spolehlivé a parlamentem kontrolované tajné služby.

Mgr. Pavlina Hájková
asistentka a tisková mluvčí senátora Jaromíra Štětiny
tel. 776742420
---

V Praze dne 27. prosince 2012
Příloha: Dopis senátora Štětiny senátoru Bublanovi ze dne 27. 12. 2012

Dopis senátora Jaromíra Štětiny senátoru Bublanovi ze dne 27.12.2012

Vážený pane senátore Bublane,

žádám Vás, abyste na půdu Senátu PČR nevnášel metody zastrašování. Po podzimních senátních volbách jste se stal členem Výboru pro zahraničí, obranu a bezpečnost. Při volbách orgánů výboru jsem hlasoval proti Vašemu zvolení místopředsedou. Zdůvodnil jsem to Vám i všem členům výboru obavou z prorůstání tajných služeb do parlamentu a obavou ze zjevného střetu zájmů. Upozornil jsem na to, že jste v letech 1991 až 2001 pracoval jako vysoký činitel Bezpečnostní informační služby, jako ředitel operativních odborů BIS a posléze jako ředitel jedné z českých tajných služeb. Současně jsem Vám položil dvě otázky, na které jsem i přes dlouhodobé úsilí dosud neobdržel odpověď.

1) Proč jste jako vysoký činitel BIS zastavil vyšetřování teroristických bombových útoků koncem devadesátých let v okamžiku, kdy Váš tehdejší důstojník Vladimír Hučín poukázal na to, že stopy vedou k severomoravským komunistům?

2) Proč jste se podílel spolu s některými dalšími důstojníky BIS na kriminalizaci Vladimíra Hučína? Díky této kampani vedené za protiprávní spolupráce BIS a severomoravských orgánů činných v trestním řízení byl Vladimír Hučín rok vězněn a žalován ze smyšlených trestných činů. Po sedmi letech ho všechny soudní instance očistily, přesto však příslušní důstojníci BIS nebyli vzati k zodpovědnosti. Vladimír Hučín a jeho podporovatelé jsou zastrašováni dodnes.

Je nepřípustné, aby se podobné metody staly součástí politického života parlamentu: Nedlouho po zmíněných výborových volbách jste na půdě Vašeho senátorského klubu požadoval, abych nebyl nadále členem Výboru pro zahraničí, obranu a bezpečnost a uvedl jste nehorázné odůvodnění, totiž, že představuji bezpečnostní riziko pro náš stát. Toto nepravdivé a účelové tvrzení kategoricky odmítám. Před několika dny, 18. prosince jste mne na slavnostním shromáždění Senátu PČR požádal o rozhovor. Nabídku jsem přijal. "Ale nebude se vám ten rozhovor, pane Štětino, ale vůbec líbit," ukončil jste toto letmé setkání.

I tyto Vaše vyhrůžky, i vyhrůžky pracovníků BIS v řadě posledních měsíců odmítám. Jakýkoliv rozhovor s Vámi povedu jen na půdě oficiálních orgánů Senátu PČR.

Rád bych zdůraznil, že demokratický stát potřebuje spolehlivé a parlamentem kontrolované tajné služby.

Tento dopis je otevřený, Poskytuji jeho text všem členům Výboru pro zahraničí, obranu a bezpečnost, jakož i mediím.

S pozdravem
Jaromír Štětina
senátor

V Praze dne 27. prosince 2012

---
Komentar R.H.:
Ve vyseuvedene popsane situaci ma senator Stetina naprostou pravdu a nelze s nim nez souhlasit. Rad bych ale zminil jednu starsi epizodu, kde se senator Stetina zasadne mylil (pouziji eufemismus "mylil" nebudu to nazyvat "dvoutvarnosti" - integrita je jen jedna. Jo vy nevite, co to cizi slovo znamena? Integrita je kdyz nenechate nikoho na pochybach, kde vlastne stojite.).

Pred casem zverejnil ctizadostivy narkoman Stanislav Penc ("aby taky neco zverejnil") seznam emigrantu, s jejich daty a misty narozeni a navodu, jak si vyzadat dalsi detaily. Kdyz jsem poukazal na to, ze jsou to zijici osoby a ze je to neeticke a bezcharakterni (emigranti nejsou spolupracovnici StB a kdyz Cibulka zverejnil udavace pro StB, tak jste vsichni kviceli jako podsvincata), pustil se do mne i senator Stetina, branil Pence jako lev, oboril se na mne a kdyz jsem trval na svem, tak se mnou prerusil veskerou korespondenci a dokonce mne vyhodil z pratel na Facebooku. To mne opravdu zasahlo. Vyhodit z pratel na Facebooku - uplne mne pichlo u srdce.

Takze jak to vlastne je? Ja myslim, ze smysl pro spravedlnost je u senatora Stetiny ponekud... ehm ... selektivni. Jako ty prostitutky na silnici okolo Chebu... tomu dala a tomu ne...

Naiva...
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Luis Luis | 27. prosince 2012 v 15:10

Rosto, kdysi na zacatku jsi propagoval reseni ceskeho problemu vojenskou intervenci. To je totiz to jedine co by neco v cesku zmenilo.
Pak jsi to nahradil drastictejsimi metodami a ted je to uz jen o oploceni.
Otazkou je, je-li vubec nejake reseni a hlavne KDO by ho vykonal ?
O Bublanovi jen  ze kdyz polozis hovno na polici , hned se cejti jako dort, kagebacky praporcik.
Stetina se mel probudit tak pred deseti lety.Pozde bycha honiti.
Jeste je neco malo casu se odtamtud vystehovat, tak to nepromarnete vy co to v cesku ctete. Az vam to zpatky za ostnatym dratem dojde vo co slo, zase  se z zalu zmuzete tak akorat na vznik plejady hospodskych plakacu, v lepsim pripade folkovych pisnickaru.

2 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 27. prosince 2012 v 15:38

[1]: Vuci Cesku jsem nenavrhoval vojenskou intervenci, navrhoval jsem americke vojenske zakladny na uzemi CR. Co se tyka vojenskych doktrin, vidim to jinak nez Pentagon (hlavne pokud to vede Demokrat). Jsem nazoru, ze zadny primitivni nebo zaostaly narod (at uz Cesi, Afganci nebo Iracane) neni natolik cenny, aby za jejich svobodu (kterou oni sami nechteji) polozil zivot jediny americky vojak. Doktrina "foot on the ground" je spatna a stala prilis mnoho krve. Bohuzel americke krve.

V Afganistanu (ktery pozvedl zbran proti USA) nemel padnout ani jeden americky vojak. Cela ta jejich zasrana zeme mela byt bombardovana dokud by vsechno nebylo potazeno 5cm vrstvou skloviny. Nekde jsem cetl, ze bomby na Hirosimu a Nagasaki usetrily zivoty nejmene pul milionu americkych vojaku, kteri by jinak v Japonsku padli. Nemuseli padnou zadni ani v Afganistanu a Iraku.  

Pokud se tyka zdegenerovanych zemi, ktere se primeho utoku na USA nedopustily (jako CR), pak pokladam vojenske zakladny, pripadne izolaci a obehnani ostnatym dratem za docela humanisticke reseni. I bez bombardovani.

Me je docela lito tech zbytecku inteligentnich Cechu (lidi ktere znam osobne, nebo ten Hanak z toho videa),ale jak jim clovek muze pomoct? Kdyz jsou tak uzasne chytri a inteligentni, tak proc v tom Cesku porad jeste zijou. Na co cekaji? To chteji zit vecne a dozit se te zmeny tam?

3 Luis Luis | 27. prosince 2012 v 17:11

[2]:Jo a dopadne to tak ze za par let se prumerna vyska obyvatelstva v cr znizi diky hladu o 5 cm jako v severni korei.Zemedelstvi si znicili a to co si ti pracoviti budou snazit vypestovat, to jim mestska holota rozkrade.
S poslednim odstavcem mam velmi smutne  osobni zkusenosti. Pomoci nejspise neni. Tak nejak jsem to zkousel analyzovat proc tomu tak je a vsiml jsem si ze v naproste vetsine jde u tech inteligentnich o ateisty s odporem vuci vsemu co symbolizuje krestanstvi , dale vrozene levicactvi, ktere cini neprekonatelnou zabranu emigrovat smerem na Zapad a pak na skolach nabiflovana laska k vlasti kombinovana  limonadovym strikem od Komenskeho az po "Opustis-li mne , zahynes". Proste neschopnost postavit se na vlastni nohy, vrozena stadovitost a prumernost s tim ze jim neco urcite pridavaji do vody.

4 Já | 27. prosince 2012 v 17:51

Důvodem toho, proč je Německo, nebo Japonsko ekonomicky úspěšné a skutečně civilizované, spočívá v jejich okupaci vojenskými silami USA. Jen tak mohly být nacionalistické, imperialistické a militaristické společnosti nejdříve vyléčeny osmou leteckou armádou, nebo dvěma pilulkami nardinovanými v Hirošimě a Nagasaki, a poté co byli popraveni exponenti těchto režimů, přivedeny ke skutečným hodnotám. Rovněž je málo známo, že autorem japonské ústavy, byl generál Mc Arthur. Což je zároveň odpověď na to, proč jsou Češi a Slováci až po uši ve sračkách.

5 Já | 27. prosince 2012 v 17:56

[3]: V tomto jsi Maudite vedle, jako ta tannenbaum. Česko žádné potraviny neexportuje, či neimportuje. Dělají to privátní firmy, na jejichž byznys nemá česká kleptokratura naštěstí ani ten nejmarginálnější vliv.

6 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 27. prosince 2012 v 18:52

Ve zjevení Janova evangelia je řečeno velmi přesvědčivě, že se ta bolšánská (+ intelektuálsky ateistická) chamraď bude za živa škvařit v ohni.

A TO, ŽE TO BUDE VELMI BRZY, JE TAM ZDŮRAZŇOVÁNO NA KAŽDÉM ŘÁDKU!

Nemusíte tomu věřit.
Stačí, když to víte.

7 gg gg | 27. prosince 2012 v 23:40

Rosto, me by se taky dotklo, kdyby me nekdo vyhodil ze svych pratel na Fuckbook.... tedy, az si tam jednou vytvorim nejaky ten "ekount"..... :-D

8 Luis Luis | 28. prosince 2012 v 3:22

[5]: Mauditeho byl konec uz v srpnu, v predstihu a tuseni veci budoucich jsem to odhlasil par tydnu pred zverejnenim novych pravidel. Ted tam musis uvest sve prave jmeno, aby te mohli spravne zaradit na listiny akce Norbert II. Jinak vubec neslo o import potravin ale o to jak to na vesnicich chodi s urodou., Maudite je jinak pivo, co jsem pil ve chvili, kdyz jsem hledal volny nick pri preregistraci za ukradene -ed-.

9 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 28. prosince 2012 v 11:10

[7]:Ja zase upenlive touzim byt vykopnut z ceske wikiprdelie, smerem co nejdal od tech zhovadilych dobytku, synku komousu, estebaku a vselikeho zasraneho hovenstva nevysraneho z riti.

O BOZE, SPLN MI ME VROUCI PRANI!
AMEN.

10 Já | 28. prosince 2012 v 12:52

[8]: Je mi známo, že Maudite je kanadský tmavý ležák, belgického typu a jak to chodí na vesnici s úrodou? Jednoduše - soukromý zemědělec sklidí a prodá co zasil. Což je příčinou tvrzení o údajně zničeném zemědělství. Litovat konce sovchozů a kolchozů, tedy státních statků a zemědělských družstev parazitujících na ukradeném majetku, může pouze osoba zdegenerovaná, stižená paralýzou nebo komunistickou ideologií.

11 jara jara | 28. prosince 2012 v 14:23

Jiz francouzi rekli kdysi davno, ze za Haity (v prekladu PEKLO) nestoji nic za zivot a krev jedinneho francouskeho missionare (ktere vetsinou ve jmenu svobody vyvrazdili) nebo vojaka. Tak dostali "SVOBODU" A i podnes je to jedna z nejchudsich zemi sveta zijici v tak zvane svobode se stale znejicimi satanistickymi bubny Woo-doo,
ziji asi v genmeracnim prokletim z ktereho se tezce dostava. :-!
Srovnejte tento ostrov se St. Martin, krestansky zalozen pod Francouskym a Holanskym "mandatem" a ochranou. Tam jsme nevideli chude oproti dalsim hlavne pod Britskym kolonizacnim ostrovum vcetne Svate Lucie. (Vyjma snad Bahamas, rajem lidi typu Kozeny)

12 jara jara | 28. prosince 2012 v 14:25

Jiz francouzi rekli kdysi davno, ze za Haity (v prekladu PEKLO) nestoji nic za zivot a krev jedinneho francouskeho missionare (ktere vetsinou ve jmenu svobody vyvrazdili) nebo vojaka. Tak dostali "SVOBODU" A i podnes je to jedna z nejchudsich zemi sveta zijici v tak zvane svobode se stale znejicimi satanistickymi bubny Woo-doo,
ziji asi v genmeracnim prokletim z ktereho se tezce dostava. :-!
Srovnejte tento ostrov se St. Martin, krestansky zalozen pod Francouskym a Holanskym "mandatem" a ochranou. Tam jsme nevideli chude oproti dalsim hlavne pod Britskym kolonizacnim ostrovum vcetne Svate Lucie. (Vyjma snad Bahamas, rajem lidi typu Kozeny) :-!

13 jara jara | 28. prosince 2012 v 15:01

Ones jsem dostal clanek o Obamalogii.
Skratka, at deti kouri marysku (dle ideologie Sorosa)  odeberou se vsem vsechny zbrane kromne ochranek tech nejvyssich a kriminalnikum, a zvysi se mnozstvi potratu a to zadarmo jako "forma leceni" a bude vse ve vytecnem stavu.
A nikdo si nechce priznat ze vlastne VLADY, (Londyn a Brussel) jsou nejvetsim  problemem pro cele lidstvo a jejich regulacemi a zdanovani az k smrti jak byvalo za Tureckych pasu>
Jaky je prosim rozdil mezi zastreleni 20 deti a potratum a i tak zvanem "Partial" v okamziku kdyz je dite kompletne vyvinute a pripravene k normalnimu zivodtu. Neni tio nakonec vrazda, podobne tem ktere se odsoudili jiz v Norimberku? :-! :-! :-!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama