Leden 2013

Kandidati na prezidenta...

24. ledna 2013 v 14:20 | Gitka |  Clanky jinych autoru
O tom, že Česká republika nie je demokratická krajina, svedčia aj nasledujcúce riadky. Kde je sloboda slova a ďalšie slobody..... Z dekanátu nemenovanej fakulty Univerzity Karlovej prišiel obežník, aby sa na akademickej pôde nerozprávalo so študentmi alebo s kolegami, kto koho bude voliť, vraj aby sa neovplyvnil výber z dvoch kandidátov. Nebudem zrejme sama, kto nad tým krúti hlavou a nerozumie, a nie je to vďaka jazykovým problémom. Ovládame veľa jazykov.


I've been through the desert on a horse with no name

23. ledna 2013 v 4:19 | Ross Hedvicek |  Nesouvisla zamysleni...


America - A horse with no name

Lyrics:
On the first part of the journey
I was looking at all the life
There were plants and birds and rocks and things
There was sand and hills and rings
The first thing I met was a fly with a buzz
And the sky with no clouds
The heat was hot and the ground was dry
But the air was full of sound
I've been through the desert on a horse with no name
It felt good to be out of the rain
In the desert you can remember your name
'Cause there ain't no one for to give you no pain
La, la, la la la la la, la la la, la, la x2

After two days in the desert sun
My skin began to turn red
After three days in the desert fun
I was looking at a river bed
And the story it told of a river that flowed
Made me sad to think it was dead
You see I've been through the desert on a horse with no name
It felt good to be out of the rain
In the desert you can remember your name
'Cause there ain't no one for to give you no pain
La, la, la la la la la, la la la, la, la x2

After nine days I let the horse run free
'Cause the desert had turned to sea
There were plants and birds and rocks and things
there was sand and hills and rings
The ocean is a desert with it's life underground
And a perfect disguise above
Under the cities lies a heart made of ground
But the humans will give no love
You see I've been through the desert on a horse with no name
It felt good to be out of the rain
In the desert you can remember your name
'Cause there ain't no one for to give you no pain
La, la, la la la la la, la la la, la, la...

Hlavně, že tady nevládnou komunisté.

22. ledna 2013 v 21:58 | Hlas z lidu |  Clanky jinych autoru
Jsme úplně ve srabu, ale hlavně, že tady nevládnou komunisté.

Máme pětinové platy, než mají lidé na západě, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté.

Máme všechno zboží dražší o 20 procent, než na západě, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté.

Musíme jíst potravinový odpad dovážený ze západních zemí, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté.

Náš státní dluh je 1,7 bilionů korun a roční úroky z něho platíme 90 miliard, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté.

Zvyšuje se počet lidí pod hranicí chudoby, zvyšuje se počet bezdomovců, počet lidí zavřených na ubytovnách, počet lidí vyhlašujících osobní bankrot, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté.

Stát je řízen kmotry, kteří každou veřejnou zakázku předraží tak, jak to udělal bývalý ministr životního prostředí Drobil, aby naplnil miliardami našich korun svůj osobní měšec a měšec stranické pokladny ODS, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté.

Na kongresu vládní strany ODS jsme viděli aroganci kmotrů ODS, kteří přijeli několikamilionovými auty s registračními značkami za několik stovek tisíc korun, ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté!

Na zdravotní péči bude mít nárok jenom ten, kdo do nemocnice přijede autem značky BMW, jak řekl profesor medicíny Pafko, ale hlavně, že nám tady nevládnou komunisté!

Do důchodu budeme odcházet v 74 letech, což je z biologického hlediska úplný nesmysl, ale hlavně že nám nevládnou komunisté.

Naše země nevzkvétá, ale hlavně, že nám nevládnou komunisté!

PROSTĚ JE TO VYSVĚTLENÍ DNE NA VŠECHNO. JSME ÚPLNĚ V TOTÁLNÍM MARASMU, ALE MŮŽEME SI ODPOVĚDĚT VĚTOU: HLAVNĚ ŽE NÁM NEVLÁDNOU KOMUNISTÉ A HNED JSOU VŠECHNY PROBLÉMY VYŘEŠENÉ, PROTOŽE JEDINÉ NEJDOKONALEJŠÍ POLITICKÉ STRANY V ČR JSOU : ODS (obrovsky drancující svině), TOP 09 (zatopí lidem) + LIDEM(sebrat a nasrat)!!!


Interview

22. ledna 2013 v 17:52 Clanky jinych autoru

Firing a General...

22. ledna 2013 v 17:13 Clanky jinych autoru
When former top U.S. military commander in Afghanistan, Stanley
McChrystal, got called into the Oval Office by Barack Obama, he knew
things weren't going to go well when the President accused him of not
supporting Obama in his political role as President.

"It's not my job to support you as a politician, Mr. President, it's
my job to support you as Commander-in-Chief," McChrystal replied.

Not satisfied with only accepting McChrystal's resignation, the
President made a cheap parting shot.

"I bet when I die you'll be happy to piss on my grave."

The General saluted: "Mr. President, I always told myself that after
leaving the Army I'd never stand in line again."

Ed Schriber
Col. USMC (Ret.)
"Semper Fi"


Dej dar?

21. ledna 2013 v 19:48 | Jiri Wolf |  Clanky jinych autoru
Z dnešních televizních zpráv na Primě jsem se dozvěděl, že režisér televizního seriálu "Zdivočelá země" ukončil spolupráci s hercem Martinem Dejdarem- hlavní to postavou a hrdinou protikomunistického odboje - protože veřejně projevil podporu bývalému bolševikovi, kandidátovi na prezidenta, M. Zemanovi. Také scénárista, býv. politický vězeň, Jiří Stránský se připojil, záhy se však omluvil a lituje toho, že se k režisěrovi H. Bočanovi připojil! M. Dejdarovi, kterého zrodil komunistickým režim, jsem nikdy nevěřil. Proč si hrdiny nezahrají ve filmech opravdoví hrdinové! A proč hrdiny hrají právě zbabělci?!

Byl jsem šokován, když po 17 listopadu hrál krásnou roli bývalého pilota v britské RAF býv. komunista Josef Dvořák!!! Disidenta dokonce hrál herec "Dátel" agent StB! Komunisté své věrné morálně očišťovali - rehabilitovali - a dělají to údpěšně dodnes! Aby lidé co nejrychleji zapomněli a spojovali komunistické kolaboranty, udavaće a býv. komunisty s hrdiny! A boží hovádka, naivní diváci, pak psali do televize svým hrdinům obdivné dopisy a vůbec jim nedocházelo, že ten jejich hrdina se narodil až po dvaceti let, kdy už byl ten pravý hrdina mrtev!

K rehabilitování kolaborantů byl dokonce v České televizi vytvořen program "Úsmévy" , který už několik let uvádí Jaromír Hanzlík. Každý herec, uvědomělí komunista, byl zakazován, nesměl hrát a navzájem si páni herci dokazují hrdinství a vyvracení pravdy. A může si vymýšlet, o sobě a kamarádevh lhát, a čím více lží, tím lépe. Nikdo z nich nepodepsal vědomě Antichartu, vždyť podepsali jen prezenční listinu! Celý národ věděl k čemu v Národnim divadle dojde. Signování ostudné Anticharty! Prokázáni poslušnosti straně a lidu, důkaz naprosté posranosti! Celý národ věděl o co jde. Jen herci nic nevěděli.

To, že Martin Dejdar veřejně vyjádřil podporu býv, komunistovi podporu, je ostudné a dělá z něho zbabělce. A takový film. Maděra v seriále nebyl. Dejdar je typickým příkladem schizofrenie této nemocné společnosti.

Jiří Čech Wolf, Praha stále v kanafasu ležící.


Korejske seznamy...

21. ledna 2013 v 15:52 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Jiste jste slyseli o kauze, o ktere jsem drive psal a jako obvykle jsem do toho lejna slapl jako uplne prvni - tedy o kauze ceskoslovenskych "lekaru" a vojaku, pusobicich v dobe korejske valky v Koreji (a totez pozdeji ve Vietnamu). Tato "humanitarni pomoc" byla spojena s tim, ze americti vojensti zajatci z techto konfliktu byli dovezeni do Prahy a byly na nich delany pokusy ve stylu nacistickeho doktora Mengele v Osvetimi. Americti zajatci byli letecky dopravovani na letiste do Zatce, pokusy na nich byly delany v budove dnesni vladni vily ve Slunne ulici cislo 15 (tehdy budovy patrici Ministerstvu vnitra, pozdeji Ministerstvu obrany, vezenske cely ve sklepech budovy jsou pry zachovany dodnes) a ve Vojenske nemocnici ve Stresovicich.

O techto pokusech vypovidal uprchly general Jan Sejna pred americkym Congressem. Sejna je ale pochopitelne oficialnimi ceskymi zdroji diskreditovan a zavaznost jeho vypovedi snizovana. Funkci uzitecnych idiotu se radi ujali treba "investigativni novinari" z Mlade fronty (pardon, MFDnes nebo iDnes, nebo cokoliv) Gazdik a Navara, kteri kdykoliv radi poplivali cokoliv i vzdalene spojeneho s USA. Ustav pro studium totalitnich rezimu take velmi zaryte odmita o teto zalezitosti cokoliv vystudovat, i kdyz to vsechno studuje uz 22 let.

Napred byla cela zalezitost uplne popirana a prohlasovana za blbost, v typickem ceskem komunistickem stylu "postupne priznavani pravdy", pozdeji ti oficialni cesti novinarsti hochstapleri priznali, ze "mozna tam v te Koreji nekdo byl" a s soucasne dobe to stoji (podle oficialnich soucasnych bolsevickych novinaru) na bodu, ze to bylo "nekolik malo lidi".

Skutecnost je jina a jako obvykle si ji musite precist zase na tomto blogu. Bylo to nekolik stovek lidi, at uz ceskych Mengelu a nebo pomocneho personalu - jak se muzete presvedcit na NIKDY PREDTIM nezverejnenem seznamu, ktery je porad jen castecny a neuplny - stejne jako treba v Cibulkove seznamu, kde jsou jen udavaci a hajzlici nizsich kategorii - ti velci grazlove nejsou ani u Cibulky.

Chybi tam treba docela znamy Dr. Ludvik Soucek, pozdejsi spisovatel sci-fi, jehoz pritomnost v Koreji (ac puvodne popirana), dnes uz je verejnou zalezitosti a je dokumentovana i vzpominkami soucasniku. Dr. Soucek byl zavrazden, aby nemohl vypovidat o tom co v Koreji videl, kdyz se Prahou zacali potulovat vyptavajici se americti "turiste". Stejne tak analyza datumu umrti mnoha jinych ucastniku teto zalezitosti svedci o sebevrazdach/vrazdach a nikoliv o umrti prirozenych zpusobem. Jmena a data rady ucastniku korejske "humanitarni pomoci" mi byla potvrzena nekolika potomky (v te dobe jeste ani nenarozenymi).

Rudy komunismus byl a je jen cervenym ekvivalentem hnedeho nacismu. Ale vy se jaksi nemuzete rozhodnout a od toho komunismu se oprostit a zbavit se ho. Volite komunisty, jsou na obecnich uradech i ve vlade i v prezidentske funkci. Ale vam to nevadi.

Srazte podpatky, pozdravte vztycenou pravici a zarvete "Sieg heil!", Prazaci...
---
Takze si kliknete sem na tento link a poctete si: