Leden 2013

Country Run By Idiots...

9. ledna 2013 v 0:56 Clanky osvetove
You know you live in a Country run by idiots if... You can get arrested for expired tags on your car but not for being in the country illegally.

You know you live in a Country run by idiots if... Your government believes that the best way to eradicate trillions of dollars of debt is to spend trillions more of our money.

You know you live in a Country run by idiots if... A seven year old boy can be thrown out of school for calling his teacher "cute" but hosting a sexual exploration or diversity class in grade school is perfectly acceptable.

You know you live in a Country run by idiots if... The Supreme Court of the United States can rule that lower courts cannot display the 10 Commandments in their courtroom, while sitting in front of a display of the 10 Commandments.

You know you live in a Country run by idiots if... Hard work and success are rewarded with higher taxes and government intrusion, while slothful, lazy behavior is rewarded with EBT cards, WIC checks, Medicaid and subsidized housing, and free cell phones.

You know you live in a Country run by idiots if... The government's plan for getting people back to work is to provide 99 weeks of unemployment checks (to not work).

You know you live in a Country run by idiots if... Being self-sufficient is considered a threat to the government.

You know you live in a Country run by idiots if... Politicians think that stripping away the amendments to the constitution is really protecting the rights of the people.

You know you live in a Country run by idiots if... The rights of the Government come before the rights of the individual.

You know you live in a Country run by idiots if... You can write a post like this just by reading the news headlines.

You know you live in a Country run by idiots if... You pay your mortgage faithfully, denying yourself the newest big screen TV while your neighbor defaults on his mortgage (while buying iphones, TV's and new cars) and the government forgives his debt and reduces his mortgage (with your tax dollars).

You know you live in a Country run by idiots if... Your government can add anything they want to your kid's water (fluoride, chlorine, etc.) but you are not allowed to give them raw milk.

You know you live in a Country run by idiots if... Being stripped of the ability to defend yourself makes you "safe".

You know you live in a Country run by idiots if... You have to have your parents' signature to go on a school field trip but not to get an abortion.

You know you live in a Country run by idiots if... An 80 year old woman can be stripped searched by the TSA but a Muslim woman in a burka is only subject to having her neck and head searched.

You know you live in a Country run by idiots if... Using the "N" word is considered "hate speech" but writing and singing songs about raping women and killing cops is considered "art".

Unfortunately, this list could go on and on. Our country is run by idiots. We are in distress. Where do we go from here?

OK, this is getting simply bizarre.

On Monday, June 25th 2012, the following occurred: The Supreme Court unanimously - yes, UNANIMOUSLY - upheld the portion of Arizona's Immigration Law that directs law enforcement officers to check the immigration status of EVERYONE who is ARRESTED for a crime. It not just "ALLOWS" them to check, but "DIRECTS" them to check. That means it's mandatory.

Less than three hours later, the President of the United States issued an executive order BLOCKING THE ENTIRE STATE OF ARIZONA'S ACCESS to the the Federal Database that would allow such checks. The only State or Local entity EVER to be blocked.

One hour after that (which means they had it all ready in advance), the Department of Justice went live with a toll-free number, a web site, and ads, ASKING FOR PEOPLE TO REPORT BEING "RACIALLY PROFILED" because of this ruling, so they - THE U.S. JUSTICE DEPARTMENT - can file "Civil Rights" lawsuits against the Police Departments, Sheriffs, Cities, Counties and State of Arizona.

In other words, the American Citizens of the State of Arizona are going to be sued for vast sums of money, BY THEIR OWN FEDERAL GOVERNMENT, for enforcing a law that The Supreme Court UNANIMOUSLY held as constitutional.


Kdo nebyl v KSC at se prihlasi...

8. ledna 2013 v 16:55 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Ta Ceska republika je strasne zajimava zeme. Bez prehaneni a zbytecnych generalizaci se da rict ze v podstate kazdy (cest a slava vyjimkam!) v jakekoliv funkci byl v KSC. A vsichni kandidati na prezidenta (krome knizete Hajanka). Jako treba tento velmi zajímavý dokument. Dokazuje, že Marie Rút Křížková, mluvci Charty 77, pedagozka, atd. atd. která byla oceněna za odboj proti komunismu a nyní zasedá v Etické komisi pro oceňování účastníků odboje, byla členkou komunistické strany Československa.
---

Kdo nebyl v KSC at se prihlasi! Ja prestavam verit, ze tam takovi jeste zbyli!---

Pan prstenu...

8. ledna 2013 v 15:52 Clanky osvetove

Jsem zastance zenskych prav...

8. ledna 2013 v 15:17 | Ross Hedvicek |  Nesouvisla zamysleni...
Vzdy jsem byl zastance zenskych prav - jsem v podstate takova muzska lesbicka.
Nekdy ma i Sinagl pravdu...

7. ledna 2013 v 20:58 | Prevzato z blogu Jana Sinagla... |  Clanky jinych autoru
Pátek, 04 Leden 2013 20:12
Kavalirova_kancelar_FischeraDopis Jiřího Wolfa - Jiří Máška drží už šestý den hladovku - Trestné činy proti ŽP obsažené v trestním zákoně, nejsou vůbec používány v praxi!
Jedna z největších ostud pro Konfederaci politických vězňů. Paní předsedkyně KPV soudružka Naděžda Kavalírová kolaborující s komunisty. Fotka je z minulého týdne zeKavalirova__Fischer_4_prosinec_2012 setkání příznivců a přátel s bývalým komunistou a bezcharakterním prospěchářem Janem Fischerem na předvolebním mítinku v jeho kanceláři. A to ještě stačila obskočit všechna setkání kandidátů na prezidenta s komunistickou minulostí. Ono není špatné být s bolševiky za dobře! Smutný konec Konfederace politických vězňů, které vládne rudá carevna Naděžda, ta jenž neobdržela ani status III. odboje.

Je až nepochopitelné, že si tuhle komunistickou kolaborantkou (bývala za totality dokonce v organizaciČeskoslovensko-Sovětského přátelství, bývalí političtí vězni zvolili za svou předsedkyni. A co je nejhorší, několikrát jí v této funkci podrželi. Že by ze zbabělosti, tak konají hrdinové? Konfederace politických vězňům založili hned po sametovém listopadu agenti StB a byla a stále je pod kontrolou moci. Proto se ani není čemu divit, že KPV je naprosto poslušnou organizací a především loajální vůdčí novému režimu, který ovládají mocí a penězi bývalí komunisté a estébáci.
Jiří Wolf, Praha, 4.1.2013

* * *
Kavalrov_ediv_Fischera_1_280412Na fotografii vidíme v pozadí i bývalého senátora Edvarda Outratu, který jako jeden z mála krajanů, či dokonce jako jediný, dosáhl na tuto funkci. Je skutečností, že jehoKavalrov_ediv_Fischer_2_280412 rodina sehrála nehezkou roli v privatizaci slavného pražského Železářství u Rotta a víme, že často se u nás dává něco za něco…?! Vidíme i atomového fyzika Františka Janoucha, který studoval v Moskvě, v 70.letech odešel do Švédska, kde v krátké době sehnal miliony dolarů pro činnost CH 77 a který měl být údajně ve Švédsku stíhán za nesrovnalosti v účetnictví…?! Raději už nebudu dále spekulovat. U paní Kavalírové vidíme Františka Šedivého, předsedu Klubu dr. Milady Horákové, člena vedení a pokladníka KPV ČR, čestného občana města Řevnice. Je spoluodpovědný za rozkrádání Emingerova fondu, na který tento kanadský krajan věnoval v dobré víře 1.000.000 dolarů. Mimochodem jsem tohoto výtečníka zažaloval, kdy o mně na ČT prohlásil, že jsem darebák. Soud to shledal v pořádku. Co si asi myslí statisíce diváků kteří mne neznají, když to řekne politický vězeň a předseda Klubu dr. Milady Horákové? Panu Šedivému mohu jeho darebáctví a bezcharakternost snadno prokázat - i touto kolaborantskou fotografií, kde navazuje na své dřívější kolaborantství s komunisty po propuštění z vězení.

Není bez zajímavosti, že v pozadí vidíme na fotografiii i bezpečnostního poradce a bývalého náčelníka Vojenské zpravodajské služby, často vystupujícího v televizi, Andora Šandora...?!

Kavalrov_Fischer_zlate_nausnice_3_280412Mimochodem v Zápise KPV ČR č.10/2012 ze dne 14.11.2012 stojí pod bodem č. 6.: br. Čejka připomenutí k volbě presidenta: naše povinnost volit, jinak nebezpečíKavalirova_Fischer_5_prosinec_2012komunistického presidenta. Zápis podepsala Naděžda Kavalírová a zapsala Matějíčková (dcera Kavalírové). Zaplať Pán Bůh, že tato naprosto bezcharakterní, podlá a všehoschopná osoba obdivovatelka Klause, dnes v Radě ÚSTR neobhájila funkce předsedkyně. To, že zůstává členkou Rady ÚSTR i nadále, je veřejnou ostudou! Není divu, že Václav Klaus udělil oběma výtečníkům Řád TGM, Kavalírové dokonce I.třídy!!! Inu "jaký pán takový krám"... Na internetu už běží petice přejmenovat věznici Ruzyně na Věznici Václava Klause...

Na každý pád je toto setkání ve volební kanceláři Jana Fischera opravdu, ale opravdu na zvracení! Předsedkyně KPV-ČR a dnes už bývalé předsedkyně Rady ÚSTR, MUDr. Naděžda Kavalírová, spolu s dalším politickým vězněm, členem vedení KP/V-ČR, přišli vyjádřit podporu bývalému členu KSČ Janu Fischerovi, jako kandidátovi na úřad presidenta České republiky. Ten přitom vstoupil do KSČ když byl Václav Havel vezněn. To, že toto trio obklopuje krajan, který utekl před komunisty do Kanady a další komunista, který utekl před komunisty do Švédska, docela dobře ilustruje takřka totální rozpad mravů, mravnosti a úspěšnost patolízalské bezcharakternosti v naší zemi.
-----

TO JSOU VECI!!!

A ted se ke mne dostala emailem tato (zatim nepotvrzena) zprava:

Zdravím,
v archivu se nám podařilo najít velmi, ale opravdu velmi zajímavý dokument. Dokazuje, že Marie Rút Křížková, která byla oceněna za odboj proti komunismu a nyní zasedá v Etické komisi pro oceňování účastníků odboje, byla členkou komunistické strany Československa.

Není to jediný případ, pracujeme na tom dál.

Teď se začnou dít věci ...


Varuji před kandidátem Milošem Zemanem!

7. ledna 2013 v 16:57 | Vladimír Hučín
V době působení vlády ČSSD, kdy jsem byl jako důstojník BIS na základě vykonstruovaných okolností sledován, odposloucháván, zatčen a uvězněn, se na pozici premiéra nacházel současný kandidát na prezidenta - bývalý komunista Miloš Zeman, jehož nejbližší lidé měli tehdy v rukou Nejvyšší státní zastupitelství ČR, justici, ministerstvo vnitra a další posty. Představitelé těchto důležitých resortů se po mém uvěznění v mediích vyjadřovali s tím, jak je moje vazební vyšetřování zdůvodněné, oprávněné, obvinění jsou podložené a z úst tehdejšího ministra vnitra Stanislava Grosse byla veřejnost varována, jak se budou všichni ti, co se mne zastávají stydět, až uvidí, jaké zločiny jsem spáchal. Mohu jako bývalý politický vězeň a někdejší důstojník BIS s desetiletou praxí na problematice politického extrémismu zodpovědně prohlásit, že pokud bude jako prezident zvolen Miloš Zeman, tak to bude pro mne a pro další politické vězně velmi nepříjemná událost a to nejen z toho důvodu, že se tento kandidát dokonce snížil i k tomu, že žádal KSČM o podporu pro své zvolení.

Před osobou Miloše Zemana jsem varoval v rámci svých možností již před lety na několika stránkách ve své knize "Není to mně, ale o nás" a to především z pohledu zpravodajského důstojníka BIS. Tedy na základě informací, které řadový občan nemůže získat. Z tohoto důvodu ani nemůže po mne nikdo žádat, abych zapomněl na zločinecké praktiky bezpečnostního aparátu z období premiérování Miloše Zemana a jeho lidí, samozřejmě za aktivní pomoci některých vysoce postavených činitelů z řad Charty 77, kteří si svoji mimořádnou servilitou zajišťovali upevnění svých pozic v BIS a PČR (ÚOOZ) a to i za cenu, že napomáhali zločinnému spolčení.

Jako člověk, který opakovaně zakusil komunistické kriminály před listopadem 1989 a roční vyšetřování i po tomto zlomovém období po nástupu ČSSD, kdy mne dokonce i léta tajně soudili, nemohu mlčet ke kandidatuře takové osoby, jakou je Miloš Zeman. Ze seznamu kandidátů, který se nabízí mám jasno. Budu volit Karla Schwarzenberga a to nejen pro to, že měl svého času i tolik odvahy, že při mé kandidatuře do senátu mne přijel osobně podpořit.

Vladimír Hučín

Joshua Boston’s Letter to Dianne Feinstein

7. ledna 2013 v 16:45 Clanky jinych autoru
Senator Dianne Feinstein,

I will not register my weapons should this bill be passed, as I do not believe it is the government's right to know what I own. Nor do I think it prudent to tell you what I own so that it may be taken from me by a group of people who enjoy armed protection yet decry me having the same a crime. You ma'am have overstepped a line that is not your domain. I am a Marine Corps Veteran of 8 years, and I will not have some woman who proclaims the evil of an inanimate object, yet carries one, tell me I may not have one.

I am not your subject. I am the man who keeps you free. I am not your servant. I am the person whom you serve. I am not your peasant. I am the flesh and blood of America.

I am the man who fought for my country. I am the man who learned. I am an American. You will not tell me that I must register my semi-automatic AR-15 because of the actions of some evil man.

I will not be disarmed to suit the fear that has been established by the media and your misinformation campaign against the American public.

We, the people, deserve better than you.

Respectfully Submitted,

Joshua Boston
Cpl, United States Marine Corps
2004-2012


Comment:
The Marine voiced what many of us believe and will fight for. Let me tell you what I have learned from the Obama Administration. I have learned to fear the government and I have learned to detest Liberals and Democrats. I now believe we are as divided today as we were before the Civil War, thanks to a Black President that did not live through the Black experience but was mentored by Communist Frank Davis Wright, and a President that deliberately sought out Socialist and Marxist Professors (which in my humble opinion should never be allowed to teach and corrupt students inside the US).

I have learned this United States has given away its birthright by importing American haters that set up Organizations inside the US that deliberately seek to spread their hate. They use the Constitutional Principles we revere and twist and corrupt them to mean something they were not intended to mean. We have Supreme Court Justices that do not revere the Constitution and will uphold corrupted rules.

We have Federal Judges using Sharia Law inside the US and no one holds them to account. We no longer have a rule of law. We live in chaos underneath an Administration that seeks to destroy and divide. I no longer recognize my country and do not feel safe.

I need my gun and will not hesitate to use it when necessary.

Nakupujici z Walmartu...

7. ledna 2013 v 16:17 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Po internetu uz roky koluji fotografie nakupujicich ve Walmartu, casto mi je s nejakym chytrackym "hahahaha" posilaji i z Ceska, fotky lidi vzdy nejak podivne vypadajicich nebo zvlastne oblecenych. Vsechny tyto fotky ale pochazeji z Californie - a vasi vedomosti predkladam, ze temer vsichni v Californii jsou regulerni blazni a voli Demokraty, stejne tak jako temer vsichni v Cesku jsou komunisti.

Tahle zena v domacnosti ale nakupuje ve Walmartu na Aljasce. Pokud se divite te pistoli, ta pani neni zadna policistka, ale prosta zena z lidu. Na Aljasce muzu viditelne nosit zbran (A BEZ BUMAZKY) kazdy, kdo je starsi 18 let a rovnez kazdy a tez bez povoleni ji muze nosit i skryte, pokud je starsi 21 let.

Ja vim, ze u vas je to jinak. Proto vam tam taky Klaus milostive udelil amnestii...


Clovek z Kojetina...

7. ledna 2013 v 15:25 | Ross Hedvicek |  Nesouvisla zamysleni...
Protoze mi bylo radou lidi receno, ze me komentare jsou vetsinou velice blbe, tak to nechavam bez komentare. Myslete si o tom, co chcete. To, co si o tom myslite, reflektuje pouze na vas same. Na mne ne.
Foto: Blanka Havlickova
---
A ctenar mi poslal i nasledujici - dekuji.


A jeste trochu Sierra Nevada a Page....

6. ledna 2013 v 23:32 | Milan Rezabek |  Clanky jinych autoru
Music is a love of my life, i kdyz se do toho vseho v mladi a i v stari pletl testosterone.

Pamatuji si, jak jsem z lasky k me Japonce, ztravil dve leta v osmdesatych, vytrhal vsecky koberce v nasem domecku, kde od 1985 bydlime. Akiko mela silenou alergii a kdyz jsem koberce vyhodil, nemohl jsem pochopit, na cem Amici (wall to wall carpeting) chodi a co dychaji. Centimetry prachu atd.

Ja jsem misto kobercu udelal parkety, malajsky blond oak (1 sf togue&groove) a sam jsem 2,400 square feet polozil a nalepil. Manzelka totiz cestovala po svete vic nez ja a mela po rozvodu nadherne koberce z Teheranu, kde delali jejich show pro Sejka Rezu Pahlavi, naseho nejlepsiho pritele v Iranu, ktereho Carter zradil a hodil ho pod autobus. Nakonec to byl westernized Muslim (Sadat), ktery mu dal asyl.

Je to sice dlouha predehra, ale travit tydny delanim perfektni podlahy s dychanim lepidla a v horku, byl zazitek. Hral jsem si ale stale svoji muziku a pil nekolik 6 packs of Heineken (tenkrat import and very good!)

Nasel jsem FM stanici, kde hrali hity z padesatych a ja jsem nemohl verit, jak to na mne citove zapusobilo. Fantazie se rozjela na plne pecky a najednou prozivam prvni date s moji manzelkou v Brne, vuni seriku (citim), vuni (smrad) Old Spice, co bylo v Tuzexu k dostani atd.

HUDBA A JEDINE HUDBA, PROBUDILA VSECHNY CIVY - zrak, sluch, cich, chut a i hmat…..(plus pivo a lepidlo!)

A proto jsem vdecny Panu Bohu za ty dary, ktere mi stedre dal a navic mi dal strazneho andela, coz dnes vysvetluje, jak jsem se dostal ze vsech pruseru. Po vaznych studiich, jednen theolog zjistil, ze muj strazny andel je Archangel Gabriel (ja mu rikam Gabe), ktery je nejenom BOSS, ale take miluje hudbu, Dizzy Gilespiho a Miles Davise a ma more andilku na pomoc! Takovej nebeskej George Patton. Komouse taky nema rad.

Thank you God and Gabe! (No disrespect!)

A to je s prominutim ouvertura na vse v mem budoucim psani - a nemusim uz NIC vysvetlovat. Neni to nahoda, I am blessed!

Lake Tahoe je skvot, kde na druhem obrazku z videa je Emerald Bay a uz jen ty barvy jsou takove, ze to vezme cloveku dech.

Nase prodlouzene hrani v Sahare byl zazitek sam o sobe a jsem byl z pocatku ze vseho dost vedle. Nadherna priroda, hory, ktere miluji a 4 rocni doby. Zima nekdy tvrda, ale da se vydrzet. Leto nadherne - koupani v jezere je jen pro otuzile, nebo pro muzikanty s opici. Masa vody je totiz tak velika, ze se voda nikdy neohreje pres 14 stupnu Celsia a nikdy se nesnizi po 12 C.
Vedci dokazali, ze kdyz by se voda provalila, pokryla by celou Californii a bylo by to 11 inchu. (1" = 2.54 cm) Dno jezera nikdy nedosahli a tak ta mysterie zde stale je. Nekdy je to i strasidelne, kdyz se clovek potapi a ceka na Lochnesku.

Nase hrani, o kterem jsem psal, mi dalo prilezitosti na vyzkum, pruzkum atd. V zime o weekendech vecer, kdy bylo nekdy po snehove bouri a mezi svatky v kasinech nikdo nebyl, ucil jsem se s autem SMYK. Kasina maji obrovska parkoviste, vse bylo "packed"snow, ale auta zadna. Takze ja se rozjel z jednoho konce a kdyz jsem mel tak 45-50 mph, tak jsem tvrde slapnul na brzdy a drzel. Auto se samozrejne dostalo do smyku a kouzlo bylo, pustit volant a nechat auto, aby se SAMO vyrovnalo. A auto vi co delat! Po dvou sezonach se ze mne stal expert na SMYK, coz mi i nekolikrat zachranilo zivot.

Rovnez, po odstehovani do Rena (Tahoe objevila Californie a vse se zdrazilo), jsem chvilku v Renu mezi joby jezdil s taxikem a byl jsem jediny YELLOW CAB (call #69!) ridic, ktery bral cestujici z letiste na lake (64 miles) i v noci a ve snehove bouri, coz byly velke odmeny. Pamatuji si na rodinku s tremi detmi z Chicaga, fare (cestovne) bylo $80 a ja dostal $200 tip! Tenkrat silnice nebyla vubec videt a jen jsem se orientoval podle 10 m tyci, ktere trcely asi 2 metry nad snehem, s propasti napravo a horou nalevo. Pluhy se k tomu jeste nedostaly, ale vzdy to projeli prvne s CAT, coz byl takovy sympaticky "tank Zetor" s gumovymi retezy a ztlacil asi 8 m sirku snehu. Specialni retezy a snow tires byly na vsech autech povinne.

Page mel v druhem roce bourak na klikate ceste z vrsku, do Carson City a zlomil si klicni kost. Mel kliku, protoze mel zluty sportak, otevreny kabriolet a usnul. Projel skrz zabradli do "propasti" (asi 80-100 m) a zivot mu zachranilo to, ze nemel SAFETY BELT. Auto se kutalelo az dolu, totalne TOTALED, jeho to ale hned pri prvnim kotrmelci vyhodilo a zustal nahore. S pasem by nezil dalsich 36 let.

Meli jsme tyden volno, ale kasina nesmi byt bez zive hudby, tak jsem uz za tyden hral s Rich Bono, ktereho privezli z UK. Najdu pasky. Hral dobre, ale byl modernejsi - CONTEMPORARY. Ja se v te dobe prestehoval do Rena a zacal denne 64 mil dojizdet. NO SPEED LIMIT a tak se to dalo z Carson City otevrit a ja jsem udelal nejlepsi "door to door" cas 46 min. V lete a sucha silnice.

Jelikoz tam jednou v noci a v lese nejaci "hippies" zabili par mladych lidi (prave se vzali), tak jsem jezdil ve svetru a v lyzarske bunde ($600) z Francie a s pistoli za paskem. Moje favorite byl sice Walther PPK (James Bond), coz jsem mel na kotniku (6.35 mm), ale vic pusobeni mel muj COLT 45 Government 1911 issue. To zastavi nakladak.

No a tak jednou jedu ve 4:30 rano domu, nez se dojede do Carson City, tak to je sama zatacka a celou cestu za mnou jede NHP (Highway Patrol) a ja jedu presnej speed limit. Z kopce 35 mph. No speed limit bylo na rovne silnici. Tak si rikam: "Co chces? Porad za mnou jako nalepenej."

V Carson City najednou sirena a svetla a tak jsem zastavil. Byl to mladej kluk a prisel, omluvil se, nechtel nic videt a ja mezitim vystoupil, protoze ridicak a papiry byly v zadni kapse kalhot. Predstavte si pratele, ze mne zastavil, aby mne mohl pochavlit za opatrnou jizdu z kopce, protoze tam staly byly fleky ledu na klouzani i v cervnu. Pak se mne ptal odkud jsem a hezky jsme si pokecali. Celou dobu mam otvrenou bundu a z pasku se na nej sklebi velmi viditelnej muj COLT.

Kluk nerekl ani slovo a pral mi opatrnou jizdu! A ja se z toho podelal. Mel o mne starost, pochvalil mne ze su opatrny a na pistoli ani jedno slovo.

Alespon mohl rict: "I like your gun….."

Pokracovani zitra.