Korejske seznamy...

21. ledna 2013 v 15:52 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Jiste jste slyseli o kauze, o ktere jsem drive psal a jako obvykle jsem do toho lejna slapl jako uplne prvni - tedy o kauze ceskoslovenskych "lekaru" a vojaku, pusobicich v dobe korejske valky v Koreji (a totez pozdeji ve Vietnamu). Tato "humanitarni pomoc" byla spojena s tim, ze americti vojensti zajatci z techto konfliktu byli dovezeni do Prahy a byly na nich delany pokusy ve stylu nacistickeho doktora Mengele v Osvetimi. Americti zajatci byli letecky dopravovani na letiste do Zatce, pokusy na nich byly delany v budove dnesni vladni vily ve Slunne ulici cislo 15 (tehdy budovy patrici Ministerstvu vnitra, pozdeji Ministerstvu obrany, vezenske cely ve sklepech budovy jsou pry zachovany dodnes) a ve Vojenske nemocnici ve Stresovicich.

O techto pokusech vypovidal uprchly general Jan Sejna pred americkym Congressem. Sejna je ale pochopitelne oficialnimi ceskymi zdroji diskreditovan a zavaznost jeho vypovedi snizovana. Funkci uzitecnych idiotu se radi ujali treba "investigativni novinari" z Mlade fronty (pardon, MFDnes nebo iDnes, nebo cokoliv) Gazdik a Navara, kteri kdykoliv radi poplivali cokoliv i vzdalene spojeneho s USA. Ustav pro studium totalitnich rezimu take velmi zaryte odmita o teto zalezitosti cokoliv vystudovat, i kdyz to vsechno studuje uz 22 let.

Napred byla cela zalezitost uplne popirana a prohlasovana za blbost, v typickem ceskem komunistickem stylu "postupne priznavani pravdy", pozdeji ti oficialni cesti novinarsti hochstapleri priznali, ze "mozna tam v te Koreji nekdo byl" a s soucasne dobe to stoji (podle oficialnich soucasnych bolsevickych novinaru) na bodu, ze to bylo "nekolik malo lidi".

Skutecnost je jina a jako obvykle si ji musite precist zase na tomto blogu. Bylo to nekolik stovek lidi, at uz ceskych Mengelu a nebo pomocneho personalu - jak se muzete presvedcit na NIKDY PREDTIM nezverejnenem seznamu, ktery je porad jen castecny a neuplny - stejne jako treba v Cibulkove seznamu, kde jsou jen udavaci a hajzlici nizsich kategorii - ti velci grazlove nejsou ani u Cibulky.

Chybi tam treba docela znamy Dr. Ludvik Soucek, pozdejsi spisovatel sci-fi, jehoz pritomnost v Koreji (ac puvodne popirana), dnes uz je verejnou zalezitosti a je dokumentovana i vzpominkami soucasniku. Dr. Soucek byl zavrazden, aby nemohl vypovidat o tom co v Koreji videl, kdyz se Prahou zacali potulovat vyptavajici se americti "turiste". Stejne tak analyza datumu umrti mnoha jinych ucastniku teto zalezitosti svedci o sebevrazdach/vrazdach a nikoliv o umrti prirozenych zpusobem. Jmena a data rady ucastniku korejske "humanitarni pomoci" mi byla potvrzena nekolika potomky (v te dobe jeste ani nenarozenymi).

Rudy komunismus byl a je jen cervenym ekvivalentem hnedeho nacismu. Ale vy se jaksi nemuzete rozhodnout a od toho komunismu se oprostit a zbavit se ho. Volite komunisty, jsou na obecnich uradech i ve vlade i v prezidentske funkci. Ale vam to nevadi.

Srazte podpatky, pozdravte vztycenou pravici a zarvete "Sieg heil!", Prazaci...
---
Takze si kliknete sem na tento link a poctete si:


 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 21. ledna 2013 v 18:21

Gazdik a Navara, tahle dvojice zurnalistickych komediantu, se mimo jine take podepsala pod sve cancy, ktere byly nakonec pravomocne odsouzeny jako pomluvy.

BEZ TAKOVEHO BLIVAJZU SE "CESKA ZURNALISTIKA" NIKDY NEOBEJDE!

2 jara jara | 21. ledna 2013 v 18:28

v brne v psychiatrickem ustavu se delali pokusy s derivaty LSD pro vojenske ucely. zdravi studenti,jako pokusni kralici tam mohli zustat a za nejaky peniz, dobrou stravu a ostatni  pouzivali, testovali nove produkty, legalniho zdrogovani. Muj pritel tam sel a tim se pripravil na jednu z nejobtiznejsich zkousek vysoke v odriznutem svete. Rikal, ze tam maji drogy STRACHU ktere se davaly do koureni americkym vojakum ve Vietnamu.
Rikal ze nikdy nemel takovy stracha uzkost ve tme jako po jen mirnych davkach. Zajimave je, ze asi nekteri dostali pozdeji rakovinove malastasie. :-!

3 Jarda Lamr Jarda Lamr | E-mail | 21. ledna 2013 v 18:34

Dobrý den! řADA LIDI Z RŮZNÝCH DISKUZÍ, STEJNĚ JAKO Z NOVIN ČI TELEVIZE O MĚ VÍ, že jsem v letech ´73-´84 sloužil u O-StB v Příbrami, později na obecné kriminalitě a v měsících září až 20.12.´90 na Úřadu pro ochranu ústavy a demokracie, kde jsem převzal torzo materiálů StB a živou agenturní síť, kdy jedním z úkolů bylo, vytypovat jedince na možné využití v "nové době." Dnem 20.12.´90 byl úřad zrušen a nahrazen FIS, F-BIS, BIS, kam nesměli být estébáci zařazeni. Jaká byla realita, ví snad každý, kdo se o toto zajímá. V měsíci říjnu a listopadu ´90, tedy v době mojí služby naÚřadu proti mě aktivně na tamním OF vystupoval jistý MUDr. Emil FUCHS s tím, že jsem proti němu řídil akci v sedmdesátých letech. Prokázal jsem, že toto nebylo pravdou, nebylo mi to však nic platné. MUDr. FUCHS ve svém demokratickém zápalu ovšem neuvedl na OF kus své minulosti /a já jsem o ní v té doby, coby příslušník, veřejně hovořit nesměl! Jmenovaný vstoupil do KSČ v r. ´45 a v roce ´48 byl aktivní ve vysokoškolském výboru KSČ. V r. 1952 jej získala ke spolupráci VKR, nástupkyně Reicinova Obranného zpravodajství, mající na svědomí převážnou část prasáren a zvěrstev na příslušnících armády, třeba v pověstném "Domečku." OBZ /VKR měla ve své době daleko větší pravomoce než StB /´45-48/! V r. ´58 byl agent MUDr. FUCHS povýšen na rezidenta a řídil nejméně čtyři agenty. V šedesátých letech jej využívala rozvědka StB při dlouhodobém pobytu v Etiopii a v Koreji! Proč toto píšu: agent po zaverbování byl využíván v "akci K.", tedy v akci Korea s cílem obsadit a sledovat zdravotnický a lékařský personál mající co dělat s válkou v Koreji! Materiály agenta se nachází v archivu. Jde o lháře a darebáka, což jsem dal vědět později v okruhu jeho známých, v bydlišti, mezi bývalými okresními fóristy...nikdo tomu nechtěl věřit! Lhal o mojí osobě a bohužel, prověrkáři z OF neměli na to, odhalit s kým jednají! Podotýkám, že u StB jsem celých deset let pracoval na úseku vnějšího zpravodajství, problematice vízových cizinců a na kontrarozvědné ochraně okresu z pohledu vojenských objektů a uranových dolů! Od StB jsem odešel dobrovolně na kriminálku na základě poznání a neztotožňování se s tím, co se dělo třeba po linii vnitřního zpravodajství, problematik církve,sekty,NO, EO, a pod. Nepochybuji, že darebák a lhář MUDr. FUCHS měl za úkol signalizovat vše a ke každému, kdo by událostech v Koreji chtěl mluvit nahlas! Konečně, proč by jinak tato akce vznikla. J.L.

4 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 21. ledna 2013 v 21:01

Rossi připadáte si hodně zajímavý? Máte pocit, že vám to snad přidává na důležitosti? Možná vám budou jiní pochlebovat, ale vy píšete kraviny! Vždyť je to lež a vy to víte!

Můj strýc BYL v Koreji jako člen komise, která dohlížela na dodržování příměří a to už ta  česká nemocnice byla dávno zrušena! Kromě toho se zajatci neměli vůbec, ale vůbec nic společného, ani s nimi nepřišli do kontaktu! Když jel dovnitř vlak a byly v něm zbraně MÍSTO STROJŮ, nepustili ho. PŘESNĚ TOTÉŽ DĚLAJÍ DNES NA STŘEDNÍM VÝCHODĚ AMERIČANÉ A IZRAELCI. Prostě dohlíželi na dodávky léků a potravin, nikoho nevyslýchali, vy ambiciózní lháři! Já vám to přeci jasně řekla! Počínání celé komise bylo pod několikerou kontrolou - také americkou! Zúčastnili se i představitelé Západních států a měli tam všichni pěkně tvrdý a nebezpečný chlebíček. V mraze, pod palbou a několikrát jim i podpálili ubikace! Můj strýc osobně zachránil život jednomu Polákovi, který tam málem uhořel! A ve Vietnamu nikdy nebyl!

Jasně, že ty bláboly gen.Šejny  odmítnul. Já jsem se ho na to ptala. Řekl, že nemůže nic takového potvrdit, protože on tam prostě žádné takové činnosti nebyl svědkem a s ničím takovým se tam nesetkal. Nemůže přeci kvůli vám tvrdit, že viděl něco, co vůbec neviděl! JAKOU PŘÍMOU ZNALOST! ČEHO SE OSOBNĚ ZÚČASTNILI? CO JE TO ZA KECY! A CO TAM DĚLALI PŘEDSTAVITELÉ DRUHÉ STRANY, TEDY AMERIČTÍ SPOJENCI, BYLI SI TAM ZALYŽOVAT? ONI SE PŘECI KONTROLOVALI NAVZÁJEM! A MŮŽETE MI DOKÁZAT, ŽE PRÁVĚ AMERIČANÉ NEDĚLALI NĚCO, Z ČEHO TEĎ OBVIŇUJÍ DRUHÉ? PROČ BY JINAK TAK DLOUHO SAMI MLČELI? VŽDYŤ SE PODLE VÁS JEDNALO O JEJICH VLASTNÍ VOJÁKY! A ONI O NIČEM NEVĚDĚLI? A TO TY VOJÁKY MUČILA UKLÍZEČKA? Co jste to za ...! Vy osočujete slušného a nadaného člověka, kterému zkazili život. Vy věříte Šejnovi, který byl papaláš jako prase a povahou rovněž prase, A BYL TO VYBRANĚJŠÍ KOMUNISTA, NEŽ VŠICHNI TI, NA KTERÉ TADY PLIVETE KREV! A na mne jste zahrál pěknou habaďůru! Tak proto! Vy jste mne chtěl zneužít! Využil jste mé bolesti, když jsem se vyčerpaná vracela od umírajícího bratra, chtěl jste se na ní přiživit.

Muselo vás asi hodně rozzuřit, že ze mne nedostanete žádnou usvědčující informaci! Nemůžete! Žádná neexistuje! Je to všechno lež! Takovou věc mi udělat!

Narozdíl od vás Rossi, můj strýc je čestný člověk a byl vynikající lékař. Jeho matka byla umučena v Osvětimi a on se stal lékařem z idealistických důvodů.

Po roce 1968 s ním strašlivě zametli, protože plnil svou povinnost a ošetřoval raněné, NENAPADLO VÁS, ŽE KDYBY NA NĚ NĚCO VĚDĚL, DALI BY OD NĚJ RUCE PRYČ? ŽE BY UDĚLAL KARIÉRU JAKO HROM? NEBO PŘINEJMENŠÍM JAKO TEN VÁŠ BLBÝ SOUČEK? A co dělali Američané s Vietnamci? Vy nevíte, jak to ve Vietnamu po americkém zásahu dodnes vypadá? To bych spíš věřila, že taková svinstva páchali Američané.  Ano, já totiž vím, že to Američané dělali. NICMÉNĚ MŮJ STRÝC TAM NIKDY NEBYL! Zakázali mu vědeckou práci a nakonec ho z práce úplně vyhodili, protože odmítl schválit vstup sovětských, maďarských, polských, bulharských a německých vojsk.  Stál vy jste v životě také před takovým dilematem, také se vás ptali Rossi? Také jste si zničil život, když jste jim řekl pravdu do očí? Asi se budu muset také zamyslet nad tím, že vás pustili pětkrát do Jugoslávie, vždyť vám je podezřelá i bába, která dělala někde na vyslanectví uklízečku. Patrně něčí manželka, že. Možná hlídala svého manžela a donášela na něj a vy z něj rovnou uděláte mučeného zajatce.

Jak můžete podávat takové vylhané, podle vlastního přání upravené a ještě k tomu trapné výklady! A co se týče Součka, tak ten přišel do Koreje také až o hodně později, to už bylo dávno po všem, vy chytráku. Co tam vlastně dělal, nevím. Pátrejte, ale nelžete. To s čím jste vyrukoval nemá ani cenu toho lejna. Vy lháři. Vy podlý člověče. Jednou, jednou se vám tohle sprosťáctví vrátí - lituji, že jsem vám kdy podala ruku, že jsem vás hájila, že jsem za vás bojovala ve chvíli, kdy mně samotné bylo zle. Kdy mi bylo úplně nejhůř. Kdy jsem byla vyčerpaná, oslabená bolestí. Kdy jsem věřila, že jste můj přítel. Vy, vy pane jste nikdy nemusel  žít v takovém pekle, jaké MUSEL PŘEKONAT jeden každý člen mojí rodiny, jaké zničilo mého bratra, ale ono na vás také čeká, Rossi. Dočkáte se. Bůh ochraňuj vaše děti. Ano, Bůh. Protože, panebože, cožpak na světě neexistuje člověk, kterému se dá věřit?! Kdybyste hájil pravdu a na pravdě vám záleželo, já bych tu pravdu OD VÁS I PŘIJALA. KDYBYSTE BYL SCHOPEN MNE PŘESVĚDČIT. Ale vy se topíte ve lžích, vy nafoukaný, ambiciozní hňupe. S vámi a s vašimi "přáteli" já jsem skončila. Nemohou být mými přáteli, když jsou to vaši lidé! Co když mne chtějí také zneužít! Buďte s Bohem, doufám, že on vám jednou předvede na vás samotném to, co jste udělal VY MNĚ. VY TO VÍTE, ROSSI. VY TO VÍTE. Proto jste přerušil se mnu všechny styky, zjistil jste, že ze mne nemáte co vyrazit. Klidně to tady řeknu nahlas, tady na tom "svatém" místě. Vláčeli mne kvůli vám blátem, ale já jsem to ustála, protože já mám vůči vám čisté svědomí. Vy vůči mně nikoliv. Nesaháte ani po kotníky nejenom mému strýci, ale ani mému bratrovi a to je co říct. Veršující kriminálník.

JDU KE SVÉ MILÉ, VZDÁLENÉ JAKO ZA OBZOR MIZEJÍCÍ LOĎ
A V DLANI SVÍRÁM NOČNÍ ORCHIDEJE KVĚT.
TAK SLADCE A PRONIKAVĚ DO TMY VONÍ,
ŽE KONCE TÉ VŮNĚ BYS NEDOHLÉDL.

Vietnamská báseň, Rossi. Díky takovým jako vy, báseň o smrti. Nemyslete si, že jste z obliga, když za vás v tom Vietnamu bojovali jiní. Možná se dokážete smířit s tím, že nejste o nic lepší než americký voják, ale vy ani nejste o nic lepší než ten Vietnamec. Nepoučujte nás o podlosti těch druhých, kteří statečně padli v boji. Podívejte se na sebe.

Je mi jedno jestli tohle pustíte. Kašlu na to.

5 jara jara | 21. ledna 2013 v 23:45

Americkemu indianskemu, otázka pro náčelníka:

"Je Vám přes 95 let, celou tu dobu pozorujete bělochy - jakých úspěchů dosáhli a jaké škody napáchali?
Když to vše zvážíte, kde podle vás běloši udělali chybu?"

"Když bílí muži přijít, Indiáni být vládci země.

"Žádná daně, žádná dluhy zadne pujcky.

Bizonů hodně, bobrů hodně, voda čistá...

Šaman léčit zadarmo a vsechny.

Indiáni muži celý den lovit a ryby chytat. Vseho nadbytek.

Večer zazpívat, zatančit, zakouřit si, pak celou noc šukat."

Potom se náčelník trpce pousmál.

"Bílý muž dost velky kretén, když myslet, že takový systém se dá vylepšit... :-!

6 Luis Luis | 22. ledna 2013 v 3:36

[4]:Dejte si ledovy obklad a studenou sprchu vy vysinuta osobo ,to je narez, co tady predvadite, kam se sere Cirque du Soleil.
Ten vas strejda tam musel byt az po roce 1956, ta ceska delegace tam byla do konce 90.let.
Ja jsem historie z Koree jeden cas poslouchal takrka denne. Ne ty oficialni, ale ty prave, vypravene clovekem, ktery se z toho oziral do bezvedomi a ty historky ze sebe pak vyrvaval. A straslive se pak bal. A se Souckem byl kamarad prave z Koree.
Rosta nelze.
Fotky Soucka z roku 1954 nebo 1955 jsou tady na blogu nekde v roce 2008, Rosto, mel by jsi sem na ten clanek dat odkaz.

7 Moe Moe | 22. ledna 2013 v 6:48

[4]:Zcela s Vami souhlasim. Sejna byl komunisticky hajzl, nevim proc by mu mel nekdo verit, potom co utek na Zapad se z nej najednou nestal poctivy clovek!

US POW v Ceskoslovensku je vymyslena bachorka s ucelem prodeje knihy.

8 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 22. ledna 2013 v 7:41

Jiřino Korčáková, napadlo vás někdy, že svým hysterčením můžete uškodit jen a pouze sama sobě?
To už se nedá číst, natož strávit!!
Doporučuji vám poslat se sem tam, sama sebe do řiti (kvůli kvalitnímu odpočinku v teploučku, smrádečku a ve tmě).

9 Barunka Barunka | E-mail | 22. ledna 2013 v 12:13

[8]:Přeji vám příjemný pobyt v teploučku, smrádečku a ve tmě, vznešený a pravdomluvný hrdino. Myslím, že žijete tak skvěle a v takové auře, že lepší už to ani nemůže být. Měl byste si to své jogínské čisté svědomí občas trochu oprášit v indickém autobuse při hromadných orgiích.

10 Ještě před metanolovou kauzou, to muselo být někdy před rokem 2012-13-14-15 atd., mnozí byli přesvědčeni, že tohle nemá chybu. Ještě před metanolovou kauzou, to muselo být někdy před rokem 2012-13-14-15 atd., mnozí byli přesvědčeni, že tohle nemá chybu. | E-mail | 22. ledna 2013 v 12:57

[6]: Učitelka zadala žákům 5.třídy úkol. Zjistit od rodičů příběh s ponaučením na konci. Druhý den ve škole děti vyprávějí své historky.
Katka říká: Můj tatínek je farmář a chová slepice kvůli vejcím. Jednou jsme je v košíku vezli do obchodu na předním sedadle, když v tom jsme nabourali, košík vyletěl a vajíčka se rozbila.
„A ponaučení?“, ptá se učitelka.
„Nedávej všechna vejce do jednoho košíku.“
„Dobře“, říká učitelka, „teď Lucka.“
„Naše rodina má taky farmu. Ale chováme v ní slepice kvůli masu. Měli jsme jednou tucet vajec, ale vylíhlo se nám jen 10 kuřat. A ponaučení je – nepočítejte slepice, dokud se nevylíhnou.“
„To je pěkný příběh“, říká učitelka.
„Pepíčku, jaký příběh máš ty?“
„Ano, paní učitelko, můj tatínek mi řekl příběh o strýčkovi Ludvíkovi. Strýček Ludvík byl s paragány v Kosovu a jeho vrtulník to jednou dostal. Musel nouzově přistát na nepřátelském území a jediné, co měl, byla láhev Slivovice, kulomet a mačeta. Než dopadl na zem, vypil láhev Slivovice, aby se nerozbila, a pak přistál přímo mezi stovkou povstalců. Zabil jich 70 kulometem, než mu došly náboje, potom zabil dalších 20 mačetou, než se mu zlomila čepel, a zbytek zabil holýma rukama.“
„Šmankote“, zděsí se učitelka, „a jaké ponaučení ti tatínek řekl z tohoto hrůzného příběhu?“
„Neser strýce Ludvíka, když je nalitej.“

11 Proč jste v tom vašem seznamu neopsali rovnou celý telefonní seznam? Proč jste v tom vašem seznamu neopsali rovnou celý telefonní seznam? | E-mail | 22. ledna 2013 v 22:26

Československo bylo spolu s Polskem, Švýcarskem a Švédskem jednou ze čtyř neutrálních zemí, které od podepsání příměří mezi oběma bojujícími stranami  v červenci 1953 dohlížely na dodržování dohody o příměří podepsané v Pchanmundžomské pagodě míru.

Repatriační komise neutrálních států (RKNS) měla na starosti ožehavou otázku repatriace válečných zajatců, Dozorčí komise neutrálních států (DKNS) pak měla za úkol dohlížet na dodržování dohody o příměří a kontrolovat rotaci vojáků i výměnu vojenského materiálu a bránit  dovozu dalších zbraní nebo výměně stávajících za modernější.

V obou komisích byli dva zástupci navržení korejskočínskou stranou – právě Československo a Polsko – a dva nominovaní stranou velení Spojených národů – Švédové a Švýcaři.

V repatriační komisi byla ještě „SUPERNEUTRÁLNÍ“ INDIE, jejíž zástupce gen. Thimayya byl současně rozhodčím, předsedou a výkonným orgánem RKNS. Indie také vyslala do Koreje 5000 lidí, zajišťujících strážní a pořádkovou službu v zajateckých táborech v demilitarizovaném pásmu v Pchanmundžomu.

Vyjádřili se Indové někdy k vystoupení generála Šejny před americkým kongresem? Nebo snad nenesou žádnou zodpovědnost za své poslání? Je možné, že by o ničem nevěděli?

Ve vedení čs. delegace se vystřídali:

genpor. František Bureš*)-červenec 1953 až červenec 1954
genpor. Josef Hečko-červenec 1954 až květen 1955
genmjr. Václav Tauš-červen 1955 až červen 1956
genmjr. Chyle **)-červenec 1956 až září 1963 – VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ
genmjr. Václav Tauš-říjen 1963 až červen 1964
nezjištěno-červenec 1964 až únor 1965
plk. Karel Borský-březen 1965 až prosinec 1966 - VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ
genmjr. Vilém Toman*)-leden 1967 až červenec 1970 - VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ genmjr. JUDr. Zdeněk Páv **)-srpen 1970 až únor 1972 - VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ genpor. Ing. Miroslav Šmoldas-únor 1972 až červen 1976 - VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ plk. Ing. Vladimír Vella-červenec 1976 až únor 1977 - VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ

genmjr. Ing. František Suchánek-březen 1977 až leden 1981 – CHYBÍ, ALE ZATO TAM MÁTE: des. SUCHÁNEK Josef, řidič tatraplánu, 1954

genmjr. Ing. Jan Gazík, CSc. **)-leden 1981 až září 1983 - VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ
genmjr. Ing. Jaroslav Úlehla-září 1983 až srpen 1987 - VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ
genmjr. Ing. Ján Martinský-říjen 1987 až červen 1990 - VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ
nezjištěno-červen 1990 až červenec 1991 - VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ
genmjr. Ing. Josef Červášek-červenec 1991 až prosinec 1991 - VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ
plk. Ing. Emil Němec-leden 1992 až červenec 1992 - VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ
genmjr. Ing. Ján Klocok-srpen 1992 až duben 1993 - VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ

*) Příslušník čs. armády s hodností propůjčenou na dobu působení v DKNS, jeho skutečná hodnost byla o jeden stupeň nižší.
**) Pracovník ministerstva zahraničních věcí s hodností propůjčenou na dobu působení v DKNS.

VE VAŠEM SEZNAMU CHYBÍ – TO JE PODEZŘELÉ, NE? Protože jinak jste opravdu mohli opsat celý telefonní seznam. Pražský, samozřejmě, protože Pražáky vy nenávidíte svorně úplně všichni!

http://www.mzv.cz/file/506920/Svamberk040109.pdf

http://aktualne.centrum.cz/veda/clanek.phtml?id=280542

http://forum.valka.cz/viewtopic.php/title/Cesi-a-Slovaci-v-Koreji/t/48279

http://vojenstvi.cz/vasedotazy_30.htm

12 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 25. ledna 2013 v 17:32

Barunko, určitě si představujete, že jste obětí výše uvedených orgií.
Fantazie je moc príma věc.
Máte s její pomocí nekonečné množství orgazmů - a nic vás to nestojí.

13 Luis Luis | 26. ledna 2013 v 4:59

[11]:Koukam jsi pri sve praci neztratila slusne vychovani a dokonce se ti zlepsil i styl. Jak se skutecne jmenujes ? Janka ?
Ono prece vubec nejde o zadny seznam. Rosta se jen snazi publikovat na kolika frontach to maji cesi ve svete posrane. Korea je jen jeden z hrdelnich hrichu ceskeho naroda. Kdyz jsem studoval na akademii marxismus, tak nas ucitel mi mezi ctyrma ocima ,po bourlivem seminari kde jsme diskutovali o padesatych letech a me tam ujely nervy rekl, ze my jako cesi to mame posrany na ultimum uplne na vsech frontach , takze nam nezbyva nic jineho, nez se drzet se sovetskym svazem na vecne casy a nikdy jinak. To jsem tehdy uz slysel nekolikrat pred tim a i po tom i od jinych fundovanych lidi.
Legie v Rusku, ukradene zlato a rabovani, podil na rozvraceni monarchie, politika vuci nemecke mensine za prvni republiky spolu s naslednym vysidlenim, znarodneni, Korea,
intriky v frankofonni Africe a skoleni i vyzbrojovani teroristu atd. Vsechno doposud tajemstvi. A ta tajemstvi ovlivnuji mezinarodni politiku vuci cr dodnes.
Jestli chcete v cesku slusne zit, musite s tim neco zacit delat. Zverejnit, tam kde to jde, potrestat a vratit,nahradit, omluvit se.
Uz by ti mohlo jen na udalostech za poslednich dvacet let dojit , ze mate po chlebu.
Jinak je ve svetovych dejinach ojedinele, ze maly desetimilionovy narod dokazal ovlivnovat zivot hned nekolika velkych narodu. A karma funguje i u narodu.A jake z toho vyplyva pouceni ? Me nenaseres, protoze nechlastam.

14 Barunka Barunka | E-mail | 26. ledna 2013 v 12:27

[12]:Jozífku ani omylem. Vy byste stál o to, aby vás svlékli, mučili, ponižovali a pak vás ještě umlátili železnou tyčí a vyhodili z autobusu, abyste ležel zubožený, zmrzačený a nahý v blátě všem na očích? Tady myslím žádná jogínská cvičení nepomohou. Vaše erotické choutky mne vskutku překvapují - 'ste mne zaskočil!

15 Luis Luis | 26. ledna 2013 v 17:21

[14]:Sice me do toho nic neni, je to diskuse mezi tebou a Pepou , ale neodpustim si jednu zasadni otazku : mas na to aby nekdo pri pohledu na tebe nabyl eroticke choutky ? :-P

16 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 26. ledna 2013 v 17:28

[13]: HMMMMMM ... ANO, LUISI. MÁME TO POSRANÉ A NEJENOM VE SVĚTĚ. Máte postřeh. [:tired:]

17 Luis Luis | 26. ledna 2013 v 17:31

Mila Barunko, jsi inteligentni, tak ti sem dam na premysleni jeden priklad , jak funguje karma u narodu.
Popremyslej nad tim, proc ti Spanele maji dnes tak hluboko do koryta a proc se odhodlali k tomuto, kdyz dnes by kazdej spravnej cech rekl, ze je to davno promlceny :http://zpravy.idnes.cz/spanelsko-nabizi-obcanstvi-potomkum-sefardskych-zidu-pp9-/zahranicni.aspx?c=A121203_183613_zahranicni_ert

18 Barunka Barunka | E-mail | 26. ledna 2013 v 17:49

[13]: No jo ... máme to zkrátka tím posraným navrch. Luisi.

19 Luis Luis | 27. ledna 2013 v 6:16

[18]: Otazka je ; co s tim, jestli trpet a davat svou kuzi vsanc zvlcile smecce, ktere neni nic svate, nebo se pokusit jit to zkusit jinam, kde jednak o to stoji,chovaji se k tobe slusne  a tak muzes udelat neco pro ty , co jsi zanechala doma ? O svem povolani a kolegach si nedelej iluze, potopi te kdyz se jim to bude hodit, viz Hrubant a ten co musel utect do Svycarska v souvislosti se sponzorskymi dary pro dnesniho prezidenta.

20 Luis Luis | 27. ledna 2013 v 6:18

[16]:Korcakova : ve zdravem tele zdravy duch , tak nesedet u pocitace a jit ven, prestat se tady vyzivat a uzirat, na to internetove svinstvo nemate energii.

21 Barunka Barunka | E-mail | 27. ledna 2013 v 8:35

[17]: ¿Qué sabe Vuestra Merced sobre Espaňa? Vd no es mi hermano – no digo eres o ¿Eres mi hermano? ¡No me lleves a la boca, por favor!

22 Luisi, vás eroticky vzrušuje Luisi, vás eroticky vzrušuje | 27. ledna 2013 v 8:40

[15]: TO, CO SPÁCHALI TAKOVÍ DOBYTKOVÉ, JAKO JSTE VY, V INDICKÉM AUTOBUSE? Tjajaja! Já nevím, jak Barunka, ale mně se chce zvracet ...

23 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 27. ledna 2013 v 8:46

Luisi, nevím, jestli jste inteligentní a je mi to šuma fuk, ale při vašem postřehu jste si jistě všimnul i vy, že Němec není Žid.

24 Luis Luis | 27. ledna 2013 v 16:56

[22]:Naucte se chapat psany text, pospojovavat souvislosti vlakna diskuse .Pak prestanete byt nebezpecny(a) clen stada predurceny ke zneuziri.
Analyzovat charakter prispivatelu nezkousejte, na to nemate inteligenci.
Nic takoveho jsem nenapsal, aby jste takto reagoval(a) -napsano pro jistotu pokud nechapete predchozi text.

25 Luis Luis | 27. ledna 2013 v 16:58

[21]:Nerozumim otazkam, nechapu souvislosti. To co jsi napsala Barunko, je pro me spanelska vesnice.

26 Luis Luis | 27. ledna 2013 v 17:14

[23]: Rovnez nechapu souvislost s tim co jsem napsal a co jste napsala vy.

27 Barunka Barunka | E-mail | 28. ledna 2013 v 2:02

[15]:[24]: Dobrá, tak tedy jinak:

Sice me do toho nic neni, je to diskuse mezi tebou a Pepou , ale neodpustim si jednu zasadni otazku : mas na to aby nekdo pri pohledu na tebe nabyl eroticke choutky ?
----------------------------------------

MÁTE PRAVDU, LUISI. NIC VÁM DO TOHO NENÍ. A nepochybuji o tom, že vy jste ohromně sexy a intelektuálky po vás šílí ...

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama