Promovani inzenyri...

28. ledna 2013 v 18:56 |  Clanky jinych autoru
Komunisticke HALO noviny zverejnily nasledujici - je to na teto adrese http://www.halonoviny.cz/articles/view/2691024 , ale pro vase poteseni to davam i sem:

Promovaní inženýři vyzývají občany: Schwarzenbergovi ani jediný hlas!

My, promovaní inženýři, vesměs absolventi ČVUT Praha, jsme v sobotu 19. Ledna 2013 na svém jednání velmi podrobně hovořili o stálém úpadku průmyslové výroby v naší republice a došli jsme k závěrům:


1. Jedině nový prezident, a tím myslíme Ing. Miloše Zemana, může zajistit průmyslový rozvoj v dřívějším rozsahu, kdy jsme byli desátí ve světě.

2. Jedině nová vláda, a tím myslíme vládu se špičkovými odborníky společně s novým prezidentem, může tohoto dosáhnout.

3. Dovolí si někdo říci, že my, inženýři, jsme na horší úrovni než v okolních státech? Ať nové vedení odhalí viníky úplného rozpadu průmyslové výroby a zemědělství a bez pardonu je potrestá! Vždyť zapříčinili již tak neúměrně vysokou nezaměstnanost, která stále stoupá.

4. Odporujeme všem našim občanům, kteří si myslí, že by kníže Schwarzenberg byl schopen a ochoten nám - inženýrům, technikům a všem občanům - zajistit lepší budoucnost.

5. Uvědomte si občané, že volba nového prezidenta znamená hodně. Buďto se od nynějška odpíchneme vzhůru a potrestáme a vyženeme všechny tuneláře, anebo do toho bahna spadneme ještě níže, což by mnohým vyhovovalo, ale zavinili bychom si to sami.

Vedoucí promovaný inženýr Jan DUFEK, Praha

---
Mne uz nebavi mit porad a porad pravdu...
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hana Blechova Hana Blechova | E-mail | 28. ledna 2013 v 19:11

V tomto state a v teto dobe budu jen cekat,kdy to stejny Dufek popre a prohlasi, ze nikdy nic podobneho neinicioval nebo se z Ing, Dufka vylihne sice studovany, lec pouze VUML.
Pokud je to skutecne nejaky ing. Dufek, pak je treba rict, ze i mezi vysokoskolsky vzdelanymi lidmi jsou hovadka bozi. :-(
Vetsina vzdelanych lidi volil Karla Schwarzenberga, mladi lide, lide z velkych mest a lide vzdelani.

2 děda děda | E-mail | 28. ledna 2013 v 19:14

Napůl sranda, napůl pravda.

3 Franta Kopecky Franta Kopecky | E-mail | 28. ledna 2013 v 19:16

Pane Hedvicku podle Vaseho jednoho starsiho clanku, jiz nevim presne kde to bylo....jsou cesky inzenyri v USA de facto brani jako strojvedouci....  :-) :-D a snad dokonce parnich lokomotiv :-D , jo jo, vzdelani si v cssr ci ceske post realne socialisticke respublice muze jeden koupit, bud penezi ci kladnym postojem k socialistickemu zrizeni. Ale to co ma kdo v hlave - se v zadne apatyce nedostane. A to ma tyto evidentni dusledky. :-D

4 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 28. ledna 2013 v 19:20

At to berete jak chcete, komous se tu roztahoval, parazitoval, smrdel, oblboval a masturboval celých 40 let.

Az do roku 2030 se to tu bude muset cistit od komunizmu a teprve po roce 2030 tu bude sance na skutecne relevantni existenci.

Vim, ze to neni nijak lakave, zit zbyvajicich 17 let ve smradu, ale vydrzet se daji i mnohem horsi veci.

Chci zduraznit, ze nejen dnes, ale uz naporad muzete velmi uspesne zcela ignorovat prezidenta, snemovnu, senat i vladu.
Na muj zivot prestaly mit jakykoli vliv tyhle instituce uz v roce 1987.
Tento zazrak mi sice z nebe nespadl, ale  pokud jsem to zvladl ja, proc byste se o to nepokusili take?

Uvedte jeden jediny duvod pro ktery to u vas neni dosazitelny cil.
Dekuji.

5 Honza Honza | E-mail | 28. ledna 2013 v 20:11

To se mi mechce verit, promovany inginyr, je nekdo, kdo umi cist a tak vi z ustavy, za president k takovym vecem nema pravomoci, To napsal nejaky blbec a pouzil na znak, ktery ovsem neni uplny

6 drifter drifter | 28. ledna 2013 v 20:18

DUFEK prave priletel z jine planety.

7 N.O' Hara N.O' Hara | E-mail | 28. ledna 2013 v 21:44

Dufku,a nyni kdyz ten tvuj Drunken Commie
Zeman vyhral a spolecne do toho slapnete, tak davejte pozor aby jste neuklouzli a  nespadli do toho.Vis prece ze ten nasoska pada casto a uz takhle hodne smrdite. O_O

8 Robert Robert | 28. ledna 2013 v 22:49

Existuje v Cesku take obycejny, nepromovany inzenyr? Treba by byl chytrejsi nez pan Dufek!

9 Karel Jemelka Karel Jemelka | E-mail | 28. ledna 2013 v 22:50

Víte, kolik je třeba inženýrů k výměně žárovky? Tedy zde je technologický postup:

Jeden navlékne kombinézu, nasadí přilbu a záchranný pás pro práci ve výškách. Nasadí ochranné brýle, na ruce pracovní, tepelně izolované rukavice.

Záchranný pás přiváže k noze stolu.
Pomocí stoličky a židle vyleze na stůl a rukou v rukavici uchopí žárovku.

Další čtyři inženýři nasadí ochranné přilby, uchopí stůl ze čtyř stran a na povel otáčejí stolem. Strefí li se do směru vyšroubování žárovky, žárovku vyšroubují. Nestrefí li se do směru, ukroutí lustr. (Na to ty přilby).

Celou tuto činnost kontroluje vedoucí inženýr, zodpovědný za výměnu žárovky a bezpečnost práce.

Vedoucí inženýr si zaznamená směr otáčení stolu, vedoucí k vyšroubování žárovky a letí do skladu fasovat žárovku odpovídající hodnoty. Žárovku s výdejkou ze skladu podá inženýrovi na stole. Ten zkontroluje hodnoty s výdejkou a výdejku podepíše.

Inženýr na stole rukou v rukavici uchopí žárovku a nasadí ji k závitu. Závitem žárovky k závitu objímky. Připravenost hlásí vedoucímu inženýru.

Vedoucí inženýr povolí nadzvednutí stolu  a kontroluje směr otáčení stolu. (Pro zašroubování je to směr opačný než při vyšroubování žárovky).

Úspěch této činnosti je podložen důslednou činností inženýra sedmého. Z hlediska bezpečnosti práce nejdůležitějšího. Ten totiž celou dobu operace kouká klíčovou dírkou ve dveřích, "jestli nejde proud".

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama