Únor 2013

Jak se dostat do nebe...

28. února 2013 v 17:49 | Prislo mi emailem
Getting To Heaven

A woman arrived at the Gates of Heaven. While she was waiting for Saint Peter to greet her, she peeked through the gates. She saw a beautiful banquet table. Sitting all around were her parents and all the other people she had loved and who had died before her.

They saw her and began calling greetings to her.

"Hello - How are you! We've been waiting for you! Good to see you."

When Saint Peter came by, the woman said to him, "This is such a wonderful place! How do I get in?"

"You have to spell a word," Saint Peter told her.

"Which word?" the woman asked.

"Love."

The woman correctly spelled 'Love', and Saint Peter welcomed her into Heaven.

About a year later, S aint Peter came to the woman and asked her to watch the Gates of Heaven for him that day.

While the woman was guarding the Gates of Heaven, her husband arrived.

I'm surprised to see you," the woman said. "How have you been?"

"Oh, I've been doing pretty well since you died," her husband told her. I married the beautiful young nurse who took care of you while you were ill. And then I won the multi- state lottery. I sold the little house you and I lived in and bought a huge mansion. And my wife and I traveled all around the world. We were on vacation in Cancun and I went water skiing today. I fell and hit my head, and here I am. What a bummer! How do I get in?"

"You have to spell a word," the woman told him.

"Which word?" her husband asked.

"Czechoslovakia."
---

Moral of the story: Never make a woman angry... There will be Hell to pay later!Dancing with a real star!!

27. února 2013 v 14:51 Clanky osvetove
See attached picture:

Have you seen this reported by the mainstream media???????
Dancing with a real star!!
Green and white shirt, black tee shirt, gray pants and tennis shoes.
How many know that he hosts a few Wounded Warrior weekends at his ranch every year?
Not what you expect to see! Dancing with a "Wounded Warrior"
This man has so much class !
I guarantee we will NEVER see a story like this about our current "commander"-in-chief.

Hajánek

26. února 2013 v 1:32 | Jiri Wolf |  Clanky jinych autoru
Tak tohle je nové strašidlo u Staromáku. Za 9 EU nahání movité turisty na Thajské masáže. Moc úspěchů ten chudák však nemá. Za hodinu nenahnal tou svou kouzelnou hůlčičkou ani jednoho zájemce. To kdyby vzal karabáč, to by bylo jiné! Únor je totiž nejslabším měsícem na výdělky pro celou Prahu. Hajánek drží v levé ruce červený polštářek a když na bubáka přijdou dřímoty, dá si na polštářku klidně i šlofíka - to jsem si prosím pěkně v té své prázdné hlavě vyšpekulíroval já, ale není to hezké? Přidám si tenhle poznatek do své knížky pro děti o Praze.

Je mi toho pána v dlouhé noční košilce moc líto. Aby přežil - tohle strašení na ulici dělá pdobně na černo mnoho našich nezaměstnaných- musí se oblékat jako bubáček a všichni turisté, co jdou kolem se mu smějí. Kde je ovšem hranice ´studu a cti, když je hlad, to je v každém člověku jináč. To zdaleka větší úspěchy a jisté výděleky a to až 500 korun za den! mají nehnuté sochy podél Královské cesty. Jen když dostanou milodar, tak se žebrající postava pohne. Říká se tomu umění, ale kde je hranice mezi uměním a žebrotou? Ještě že existuje ta báječná televize! Co se děje nového ve světě, to naši šikulkové zloději hnedle obšlehnou! Jó, krast. To je naše národní tradice! V tom my jsme mistři! Krademe rádi a z vesela! Je to více než trapné krást nápady druhých, ale s tím si našinci hlavu zrovna moc nelámou, zda to co dělsjí je správné, etické a mravné. Jen když to dobře sype! Ale bych tu svou úvahu a mentorováni s úsměvem a dobrem ukončil.

Tenhle Hajánek s dlouhou noční čepičkou zakončenou velkou bambulkou je ovšem přece jenom originálnější a získal si tak mé srdce. Asi proto, že je to podobný ťunťa, jako jsem já! Máme toho spolu opravdu hodně společného.

Jiří Čech Wolf, Praha
Nezapomeneme, Vaclave Havle!

25. února 2013 v 16:24 | Jiri Wolf |  Clanky jinych autoru
Dnes v podvečer se na Pražském Újezdu uskutečnila vzpomínková akce na všechny umučené politické vězně. Muklů se u památníku sešlo kolem dvaceti.

V převaze byli fotografové, reportéři, novináři a členové televizních štábů. Krásně k přítomným mluvil textař Horáček a další řečníci, kteří dokázali rozplakat dvě přítomné babičky. V televizních novinách vystoupil býv. mukl, který prohlásil. "Komunistické federální shromáždéní jednomyslně zvolilo Václava Havla za prezidenta, takže všude byli posléze do úřadů dosazováni opět komunisté!"

A já jen dodávám; Jeden z nich byl i muklobijec bachař Vondruška! Dvakrát se tento komunista dostal do parlamentu! K čemu potom všechna ta krásná slova u pomníků umučených. Není to jen alibismus a pokrytectví nemorální společnosti, která nechá za sebe vládnout bolševiky?! A ke všemu té zhovadilosti říkají demokracie a svoboda!

Jiří Čech Wolf, Praha


---


Espresso

22. února 2013 v 16:11 Clanky jinych autoru


You don't listen what the people sayThe people gonna have to take their own wayYou got to give the people what they needAnd only then will they begin to see
There's a world that we don't knowThere's a world we never see
EspressoEspressoEspressoEspresso
I don't need this troubleI don't need the griefI don't need to feel this pressure down on meEvery day there's something we don't really need
Stop, think, walk away and let it beStop, think, walk away and let it be
EspressoEspressoEspressoEspresso
There's a world that we don't knowThere's a world we never see
EspressoEspressoEspresso...


Basnik v depresi...

21. února 2013 v 20:22 Clanky jinych autoru
Nasledujici basnicky mi poslal Pepa Nos. Autorem ale zrejme je Jan Vodnansky, protoze si nektere z nich pamatuji z jejich predstaveni "S usmevem idiota", kde vystupovala i nedavna presidentska kandidatka Tana Fischerova.

Myš

Sedí myš v rohu,
v pastičce má nohu,
sedí tiše, občas pípne,
stejně asi brzo chcípne.

Na pivu

Sedí pán na malém pivu,
ve tváři má zděšení.
Není tomu ani divu,
padá na něj lešení.

Potvora

Dvoumetrová potvora,
vkročila k nám do dvora,
asi už k nám nevkročí,
má motyku v obočí.

Sanitka

Vezou pána v sanitce,
život visí na nitce.
Sanitka se převrhla,
a nitka se přetrhla.

Mraveneček

Nesl malý mraveneček
lesem kousek dřívka,
nedbal na svou čerstvou kýlu,
vyhřezla mu střívka.

Návod

Sledoval jsem v televizi,
jak lidem seká hlavy kat,
s partnerkou teď máme krizi,
udělám to taky tak.

Na vozovce

Belhám se za autobusem,
kéž by mi tak zastavil,
běžím dlouho rychlým klusem,
v tom se infarkt dostavil.

Dřevorubec

Dřevorubec dříví kácel,
sekl se a vykrvácel.
Marně svíral pěstičky,
neměl krevní destičky.

Hra

Včera jsem si hrál
se zápalnou směsí,
mé tělesné pozůstatky
kolemjdoucí děsí.

Tchýně

V rodině jsme měli zrádce,
byla to má tchýně,
teď už hnije na zahrádce,
rostou na ní dýně.

Jana

Leží Jana ve vaně,
kudla trčí z břicha,
kecala furt nesmysly,
teď už bude zticha

Policista - tajný člen KSČ má v Olomouci pomník !

21. února 2013 v 14:40 | Vladimír Hučín

Dne 18.února 2013 byl ve vestibulu Krajského policejního ředitelství v Olomouci odhalen pomník osmi tragicky zesnulých policistů. Mezi nimi je zde na prvním místě vytesáno jméno policisty z Přerova, Stanislava Podepřela, který zahynul následkem výbuchu na policejním oddělení v Přerově-Předmostí v den vstupu ČR do NATO.

Policista Stanislav Podepřel byl před listopadem 1989 jako člen SNB využíván Státní bezpečností k fyzickým útokům proti odpůrcům komunistického režimu. Já sám jsem byl po jeho násilném a především zákeřném zákroku několikanásobně zraněn a to v srpnu r.1989, kdy jsem byl podezřelý z toho, že připravuji protestní akci připomínající neblahé výročí vpádu sovětských vojsk ze dne 21.srpna 1968.

Policista - bývalý příslušník SNB Stanislav Podepřel se v roce 1998-9 stal tajným členem KSČ a spolupracoval s militantní komunistickou organizací bývalého příslušníka StB Ludvíka Zifčáka, který v roce 2008 po nástupu ČSSD začal proti mé osobě spolu s dalšími komunisty organizovat protestní akce a to nejen u mých rehabilitačních soudů, ale také přímo u budovy BIS v Olomouci, kde jsem 10 let pracoval. Cílem těchto komunistických akcí bylo mé odstranění z BIS a obvinění z toho, že jsem zorganizoval bombový útok na policejní stanici v Přerově-Předmostí, kde policista Stanislav Podepřel byl následkem výbuchu těžce zraněn a později na tato zranění zemřel.

Policista Stanislav Podepřel byl předmětem operativního zájmu BIS. Po nástupu ČSSD bylo postupně vedením BIS rozhodnuto, že operativní akce zaměřené na krajně levicové organizace s napojením na KSČM nebudou předmětem zájmu BIS a to i přes to, že zde bylo důvodné podezření z účasti členů KSČM a KSČ na několika bombových útocích v Přerově. To však bylo v době, kdy se již připravovalo mé ostranění z BIS a následné zatčení.

Nemám nic proti pietní připomínce tragicky zesnulých policistů, ale u jména Stanislava Podepřela bych se přinejmenším pozastavil. Z dosavadního zjištění vyplývá, že za zveřejnění jména tohoto policisty na pomníku v průčelí krajského ředitelství PČR je odpovědný ředitel Jaroslav Skříčil, který jako důvěrný přítel někdejšího ministra vnitra Ivana Langera, dobře zná okolnosti doposud ne zcela objasněného případu policisty Stanislava Podepřela, který tajně spolupracoval nejen s KSČM, ale i s KSČ.

Vladimír Hučín