Červenec 2013


Aurora borealis...

29. července 2013 v 4:35 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Olej na platne, velikost 61 x 76 cm.


Tangerine Honey

26. července 2013 v 16:06 Clanky osvetove

Tak jsem si zase dopisoval...

24. července 2013 v 21:03 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Uz jsem se nekolikrat zminoval, ze s tou arogantni a pritom tak tupou ceskou mladezi uz ztracim trpelivost. Starsi generace ceskeho obyvatelstva (tech 95%) taky byla zla, nenavistna a bezcharakterni, ale aspon jim to vetsinou myslelo! Tihleti mladoCesi jsou taky zli, nenavistni a bezcharakterni, ale navic jsou jeste uplne blbi. Nemam poneti, co zpusobilo tuhle masovou degeneraci, mozna vliv tech jejich neokomunistickych skol nebo pribuzenska plemenitba? Nebo kruhove objezdy? Rad si to necham objasnit pokud vite.

Dostal jsem dnes email:

Nyvlt Vaclav
11:20 AM (3 hours ago)
to me, Kuznik, Hartmanova
Dobrý den,
byl jsem naším čtenářem upozorněn, že jsem byl Vámi zařazen do jakési "Dvorany slávy hlupáků českého Internetu" (http://dvoranaslavy.blogspot.cz/2013/07/vaclav-nyvlt.html). Tímto žádám o okamžité odstranění tohoto nesmyslného pomlouvačného příspěvku.

Vaše tvrzení, že článek "Česká Wikipedie se hádá o homosexualitu, německá o Chorvatsko" obsahuje "lživé a pomlouvačné informace o mé osobě" není pravdivé. Všechny informace v článku jsou zcela korektní.

Článek z Wikipedie s názvem Ross Hedvíček, o kterém v článku na Technetu hovořím (kopie z vyrovnávací paměti Google cache je zde: http://hedvicek.unas.cz/wikipedie2.htm), obsahuje tuto kapitolu:

Rozesílání nevyžádané pošty
Kromě diskusí šíří Hedvíček své názory též hromadně rozesílanými e-maily. Bývá proto označován za spammera, se zasíláním informací odmítá přestat i po výslovném vyjádření nezájmu, ač tuto skutečnost popírá. Tvrdí, že podle definice spamu jako nevyžádaného "obchodního sdělení určeného k přímé či nepřímé podpoře zboží či služeb nebo image podniku fyzické či právnické osoby" jeho maily spamem nejsou. České zákony však pojem spam nikterak nedefinují. V kontrastu s tím ale v několika e-mailech nabízel ke koupi svoje knihy.

Informace z článku tomuto zcela odpovídá.

Dovolím si také citovat váš článek z roku 2008 (http://hedvicek.blog.cz/0804/krome-strachu-sameho-se-neni-ceho-bat):

... Pripad mne tak zaujal, ze jsem nevahal pouzit sveho legendarniho "spamerskeho" rozesilaciho seznamu (ktery neni spamersky, protoze nic neprodavam, ale blbove z Ceska to nechapou) a rozeslal jsem predevcirem svuj clanek na zhruba sto tisic email adres (na dalsich nekolik blize neurcenych tisic adres to preposlali mi sprateleni spolupachatele z Ceska, ale na to uz jsem nemel vliv) a ocekaval jsem co se bude dit.

Jako spammer je označován odesílatel nevyžádané pošty. Vámi odeslané nevyžádané emaily plnily i naše redakční schránky.

Vámi zmiňované prohlášení UOOU netvrdí, že nejste spammer, ale že rozesíláte texty politického charakteru, za jejichž rozesílání nemůžete být potrestán. To jsou dvě různé věci.

Proto žádám o odstranění lživého a pomlouvačného příspěvku o mé osobě - http://dvoranaslavy.blogspot.cz/2013/07/vaclav-nyvlt.html - a souvisejícího článku http://hedvicek.blog.cz/1307/muj-nazor-na-ceskou-mladez-hrdi-zmrdi.

V kopii posílám šéfredaktorovi serveru Technet.cz a právníku společnosti MAFRA a.s.

Předem děkuji za rychlé vyřízení.

Václav Nývlt, Technet.cz

A tak mi nezbylo nez napsat odpoved:

Vasi zadosti o odstraneni z Dvorany slavy hlupaku ceskeho internetu neni mozno vyhovet, protoze nejen ze jste neprilozil orazitkovanou a okolkovanou zadost, ale navic jeste zretelne odmitate pouzivat hlavu (vasi vlastni).

Vase informace o me osobe nemohou byt korektni (jak se domnivate), protoze jako zdroj pouzivate ceskou Wikipedii a nebo hate-page o me osobe "unas.cz." Pouzivanim techto pochybnych "zdroju" jste sam sebe zdegradoval z novinare na OPISOVACE UPLNYCH PICOVIN (OUP). Ale ani v teto kategorii OUP nejste prvni - pred casem mlada pseudo-novinarka z Parlamentnich listu (myslim ze se jmenovala Hechtova) pouzila jako "zdroj" ke clanku o me fantasmagorickou a radoby-cesky-humornou encyklopedii EXOTOPEDIA.

K privlastku "spammer" jsem prisel pred mnoha lety tak, ze kdyz uz si mladi marxiste z ceske Wikipedie nevedeli rady s mymi politickymi clanky, tak mne zacali nazyvat "spammerem". Pravda to sice nebyla, ale znelo to velmi negativne a OUP to urcite opisou a dale rozsiri. Je to stejny princip, jako kdyz v Americe cernossky gangster (navic zfetovany) prepadne belocha a tluce mu hlavou o beton a ten beloch ho v sebeobrane zastreli, tak vsichni novinarsti OUP belocha hlasite obvinuji z rasismu. A na faktech nezalezi. OUP urcite ne.

Heslo o mne na ceske Wikipedii bylo pred par lety vymazano po opakovanem "wikipedistickem arbitraznim rizeni", protoze bylo shledano, ze vetsina veci, co jsou tam o me psany, jsou naproste nesmysly. Webstranka unas.cz je zase provozovana mym osobnim stalkerem, ktery si z nenavisti vuci me udelal smysl zivota. A vy ty lzi pouzijete jako hlavni zdroj informaci - asi se budu muset zminit vasim novinarskym nadrizenym, ze u vas novinarska etika a hovno je uplne jedno.

Proto znovu zadam o odstraneni vaseho clanku http://technet.idnes.cz/wikipedie-homosexualita-0xj-/sw_internet.aspx?c=A130719_113050_sw_internet_nyv a nebo alespon odstavce o me osobe. Udelal jste dobre, ze jste kopii emailu poslal i sefredaktorovi Technet.cz a pravniku spolecnosti MAFRA a.s. - aspon uvidi, co si tam drzi za novinarske jelito a OUP. Ja jim to ted poslu taky

Ross Hedvicek
(ktery si uz od OUP nehodla nechat nic libit)


P.S.: Ti vasi podnikovi pravnici ale pisou legracni udavacske dopisy - sice to s mym pripadem nema nic spolecneho, ale je to radost cist.Stara puska ...

24. července 2013 v 16:21 Clanky vzpominkove a recyklovane
Chtel bych poprosit sve vzdelane ctenare o pomoc pri identifikaci nize zobrazene zbrane. Puska je ceskeho puvodu a pochazi z doby PRED druhou svetovou valkou (ma vyrazene logo "ceskeho lva", neni to logo "Zbrojovky"?), bud z prvni republiky a nebo jeste z doby Rakouska-Uherska a zajimaji mne jakekoliv informace - treba bude mozno si ji nalistovat v nejakem ceskem katalogu zbrani, ja nevim. Mimo vyrobniho cisla 6128 29 se na pusce opakuje cislo 1854.

A prave jsem se dozvedel, ze ten lev je raznice statni zkusebny http://www.cuzzs.cz/cs/znacky/ a znamena to ze:
Zbraně s hlavněmi s hladkým a drážkovaným vývrtem, povinná zkouška černým prachem
Revolvery a pistole, povinná zkouška černým prachem
Praha 1918 - 1931

Piste mi prosim primo na mou email adresu: prilisdlouhonamori@gmail.com

---

Nazor ceskeho vlastence...

24. července 2013 v 15:19 | (autor se vlastenecky nepodepsal)

Muj nazor na ceskou mladez: Hrdi zmrdi...

22. července 2013 v 20:29 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Upozorneni pro utlocitne pokrytce: Dal nectete, budou se zde vyskytovat hrube vyrazy, i kdyz vyraz "hrdi zmrdi" neni muj (kdyby byl, prihlasil bych se k tomu), ale pochazi z pisne ceskeho zpevaka Davida Kollera "Sami"

Pred chvili jsem byl upozornen na clanek na ceske webstrance TECHNET, ktery se (bohuzel a zase) otira o mne.

Zde je uryvek: "Česká desítka nejeditovanějších totiž vypadá takto: homosexualita, psychotronika, telepatie, komunismus, homofobie, Ježíš, Morava, sexuální orientace (konkrétněji kapitola "Snahy o změnu sexuální orientace"), Ross Hedvíček a Izrael.

Že vám jméno Ross Hedvíček nic neříká? Pak vězte, že je to jeden proslulý český spammer, jehož cílem byly i naše redakční e-mailové schránky. Stránka již byla smazaná, její kopii z vyrovnávací paměti Google uložené na jiném serveru snadno vygooglujete."

Takze nejaci odbornici z anglickeho Oxfordu (bez znalosti cestiny a jen statisticky) prokazali, ze jsem devatou mladymi Cechy nejvice nenavidenou entitou a ze jsem predstihl i Izrael, coz je pri znamem ceskem anti-semitismu pozoruhodne.

Tohoto vyrazneho (ne)uspechu jsem dosahl pouhym zverejnovanim mych mirne kritickych clanku o Ceske republice a vytrvalym poukazovanim na pretrvavajici vliv komunismu na spolecnost a lidi v Cesku. Vytrval jsem ve svem psani 25 let a i kdyz jsem zhruba pred rokem psat uplne prestal, ceska nenavist je vecna a generace pretrvavajici, jen se zeptejte ruznych etnik, sudetskych Nemcu, Madaru nebo Zidu.

A tak jsem ve zdravi prezil nekolik pokusu o fyzicke ublizeni na mem zdravi na uzemi CR, nescetne pokusy o mou diskreditaci vytvarenim falesnych identit a mych falesnych webstranek, prezil jsem radu dodnes existujicich hate pages (stranky vyhradne existujici k sireni nenavistnych informaci o me osobe), prezil jsem i posilani udani proti me na americke FBI a ATF. Predmetem techto udani a utoku se stali i mi rodinni prislusnici tady v USA - ve snaze mi ublizit aspon nejak zprostredkovane. Denni prijem anonymnich hrozeb smrti, "rozkopani drzky" a "obeseni, jen co se ja hajzl odvazim prijet do Ceska" se pro mne stal samozrejmosti. V pomluvach, udavani a nenavisti jsou Cesi opravdu svetovi...

Mel jsem i sve vlastni heslo na ceske Wikipedii (dnes uz je vymazano) a bylo delsi a rozsahlejsi nez heslo o Adolfu Hitlerovi. Spravcove ceske Wikipedie se uz postarali vhodnou a selektivni "editaci", aby ve srovnani se mnou i ten Hitler vypadal jako vylozeny sympatak. Jo vazne - a pak se divite, ze pro soucasnou ceskou mladez jen velmi ztezka nachazim slusne vyrazy.

Jeden takovy moniker, privlastek, co se obcas vynori je, ze jsem vydavan za "spammera", byt jsem od tohoto obvineni byl ocisten i prohlasenim oficialnich ceskych uradu (viz nize).

Takze pak dochazim k nazoru, ze s ceskou mladezi je nutno zachazet stejnym zpusobem jako s arabskymi teroristy. Jak znamo, arabsti teroriste berou vazne jen protiakci z pozice sily - vsechno ostatni je jim k smichu. A s ceskou mladezi je nutno zachazet z podobnych principu - kdyz se vas snazi porad zostouzet a pomlouvat, pak musi veskera slusnost stranou a je nutno je mlatit mokrym hadrem pres ty jejich blbe zauhrovane drzky - aspon takhle cyber-virtualne.

Po dobrem to s mladymi Cechy rozhodne nejde. Takze pokud nechcete na ten mlady cesky intelektualni dobytek byt extra sprosti, nezbyva vam, nez se na to uplne vykaslat a jit pryc.

Vsem Cechum preji vsechno nejlepsi, preji jim vsechno co si sami preji. Preji jim Zemana (sami si ho prali ne?), preji jim vladu neokomunistu (zvoli si je, ne?), preji jim komunisty, neo-komunisty a komunisticke deti ve vsech vladnoucich a spolecenskych funkcich (porad dokola je prece voli, ne?), preji jim stastny a spokojeny zivot v tom jejich Gulagu, ktery tak vroucne a vlastenecky miluji.
---

A poslechnete si pisnicku, kam jste to az dopracovali a neplivejte po emigrantech, vy bando pseudo-intelektualnich mrzacku z Karlovy university, ktera je v seznamu nejlepsich univerzit na 499. miste, hned za Univesity of Nigeria v Lagosu.---
Dodatek: Autorem clanku na Technetu je uhrovity wikipedista Vaclav Nyvlt. Za jeho zasluhy jsem ho prave nominoval do "Dvorany slavy hlupaku ceskeho internetu". Pokud si ten mladistvy trouba mysli, ze se bude zviditelnovat pomluvami na muj ucet - rad mu takove pochybne slavy dopreji. http://dvoranaslavy.blogspot.com/2013/07/vaclav-nyvlt.html


Pritomnost charakteru neni nezbytna...

13. července 2013 v 21:42 | Ross Hedvicek

Zavidim...

13. července 2013 v 18:43 | Ross Hedvicek |  Clanky vzpominkove a recyklovane

Clanek byl uverejnen v australske publikaci Noviny, volume 4, issue 9, 17.VI. - 30.VI. 2013 na prvni strane.