Tak jsem si zase dopisoval...

24. července 2013 v 21:03 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Uz jsem se nekolikrat zminoval, ze s tou arogantni a pritom tak tupou ceskou mladezi uz ztracim trpelivost. Starsi generace ceskeho obyvatelstva (tech 95%) taky byla zla, nenavistna a bezcharakterni, ale aspon jim to vetsinou myslelo! Tihleti mladoCesi jsou taky zli, nenavistni a bezcharakterni, ale navic jsou jeste uplne blbi. Nemam poneti, co zpusobilo tuhle masovou degeneraci, mozna vliv tech jejich neokomunistickych skol nebo pribuzenska plemenitba? Nebo kruhove objezdy? Rad si to necham objasnit pokud vite.

Dostal jsem dnes email:

Nyvlt Vaclav
11:20 AM (3 hours ago)
to me, Kuznik, Hartmanova
Dobrý den,
byl jsem naším čtenářem upozorněn, že jsem byl Vámi zařazen do jakési "Dvorany slávy hlupáků českého Internetu" (http://dvoranaslavy.blogspot.cz/2013/07/vaclav-nyvlt.html). Tímto žádám o okamžité odstranění tohoto nesmyslného pomlouvačného příspěvku.

Vaše tvrzení, že článek "Česká Wikipedie se hádá o homosexualitu, německá o Chorvatsko" obsahuje "lživé a pomlouvačné informace o mé osobě" není pravdivé. Všechny informace v článku jsou zcela korektní.

Článek z Wikipedie s názvem Ross Hedvíček, o kterém v článku na Technetu hovořím (kopie z vyrovnávací paměti Google cache je zde: http://hedvicek.unas.cz/wikipedie2.htm), obsahuje tuto kapitolu:

Rozesílání nevyžádané pošty
Kromě diskusí šíří Hedvíček své názory též hromadně rozesílanými e-maily. Bývá proto označován za spammera, se zasíláním informací odmítá přestat i po výslovném vyjádření nezájmu, ač tuto skutečnost popírá. Tvrdí, že podle definice spamu jako nevyžádaného "obchodního sdělení určeného k přímé či nepřímé podpoře zboží či služeb nebo image podniku fyzické či právnické osoby" jeho maily spamem nejsou. České zákony však pojem spam nikterak nedefinují. V kontrastu s tím ale v několika e-mailech nabízel ke koupi svoje knihy.

Informace z článku tomuto zcela odpovídá.

Dovolím si také citovat váš článek z roku 2008 (http://hedvicek.blog.cz/0804/krome-strachu-sameho-se-neni-ceho-bat):

... Pripad mne tak zaujal, ze jsem nevahal pouzit sveho legendarniho "spamerskeho" rozesilaciho seznamu (ktery neni spamersky, protoze nic neprodavam, ale blbove z Ceska to nechapou) a rozeslal jsem predevcirem svuj clanek na zhruba sto tisic email adres (na dalsich nekolik blize neurcenych tisic adres to preposlali mi sprateleni spolupachatele z Ceska, ale na to uz jsem nemel vliv) a ocekaval jsem co se bude dit.

Jako spammer je označován odesílatel nevyžádané pošty. Vámi odeslané nevyžádané emaily plnily i naše redakční schránky.

Vámi zmiňované prohlášení UOOU netvrdí, že nejste spammer, ale že rozesíláte texty politického charakteru, za jejichž rozesílání nemůžete být potrestán. To jsou dvě různé věci.

Proto žádám o odstranění lživého a pomlouvačného příspěvku o mé osobě - http://dvoranaslavy.blogspot.cz/2013/07/vaclav-nyvlt.html - a souvisejícího článku http://hedvicek.blog.cz/1307/muj-nazor-na-ceskou-mladez-hrdi-zmrdi.

V kopii posílám šéfredaktorovi serveru Technet.cz a právníku společnosti MAFRA a.s.

Předem děkuji za rychlé vyřízení.

Václav Nývlt, Technet.cz

A tak mi nezbylo nez napsat odpoved:

Vasi zadosti o odstraneni z Dvorany slavy hlupaku ceskeho internetu neni mozno vyhovet, protoze nejen ze jste neprilozil orazitkovanou a okolkovanou zadost, ale navic jeste zretelne odmitate pouzivat hlavu (vasi vlastni).

Vase informace o me osobe nemohou byt korektni (jak se domnivate), protoze jako zdroj pouzivate ceskou Wikipedii a nebo hate-page o me osobe "unas.cz." Pouzivanim techto pochybnych "zdroju" jste sam sebe zdegradoval z novinare na OPISOVACE UPLNYCH PICOVIN (OUP). Ale ani v teto kategorii OUP nejste prvni - pred casem mlada pseudo-novinarka z Parlamentnich listu (myslim ze se jmenovala Hechtova) pouzila jako "zdroj" ke clanku o me fantasmagorickou a radoby-cesky-humornou encyklopedii EXOTOPEDIA.

K privlastku "spammer" jsem prisel pred mnoha lety tak, ze kdyz uz si mladi marxiste z ceske Wikipedie nevedeli rady s mymi politickymi clanky, tak mne zacali nazyvat "spammerem". Pravda to sice nebyla, ale znelo to velmi negativne a OUP to urcite opisou a dale rozsiri. Je to stejny princip, jako kdyz v Americe cernossky gangster (navic zfetovany) prepadne belocha a tluce mu hlavou o beton a ten beloch ho v sebeobrane zastreli, tak vsichni novinarsti OUP belocha hlasite obvinuji z rasismu. A na faktech nezalezi. OUP urcite ne.

Heslo o mne na ceske Wikipedii bylo pred par lety vymazano po opakovanem "wikipedistickem arbitraznim rizeni", protoze bylo shledano, ze vetsina veci, co jsou tam o me psany, jsou naproste nesmysly. Webstranka unas.cz je zase provozovana mym osobnim stalkerem, ktery si z nenavisti vuci me udelal smysl zivota. A vy ty lzi pouzijete jako hlavni zdroj informaci - asi se budu muset zminit vasim novinarskym nadrizenym, ze u vas novinarska etika a hovno je uplne jedno.

Proto znovu zadam o odstraneni vaseho clanku http://technet.idnes.cz/wikipedie-homosexualita-0xj-/sw_internet.aspx?c=A130719_113050_sw_internet_nyv a nebo alespon odstavce o me osobe. Udelal jste dobre, ze jste kopii emailu poslal i sefredaktorovi Technet.cz a pravniku spolecnosti MAFRA a.s. - aspon uvidi, co si tam drzi za novinarske jelito a OUP. Ja jim to ted poslu taky

Ross Hedvicek
(ktery si uz od OUP nehodla nechat nic libit)


P.S.: Ti vasi podnikovi pravnici ale pisou legracni udavacske dopisy - sice to s mym pripadem nema nic spolecneho, ale je to radost cist.


 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama