Co se stalo skutecne 25.11.1977 na cele c.27

30. srpna 2013 v 19:17 | Milan Janca |  Clanky jinych autoru
Co se stalo skutecne 25.11.1977 na cele c.27 v Zostrene izolaci ve veznici Valdice

Kolem druhe hodiny odpoledni zarachotily v tezkych ocelovych dverich cely c.27, kde jsem si odpykaval trest ani nevim za co, klice. Ve dverich se objevil dobre ziveny komunisticky gestapak,"referent rezimu" ppor.Vlastimil Michalek. Vstoupil kousek za dvere a zapocal odemykat jeste masivni katr. (Zada mu zajistoval bachar npor. Jan Kanka). Teprve za timto katrem jsem "bydlel" ja, ve svych ca. trech metrech ctverecnich. Pri sve vysce 186 cm jsem tehdy nevazil vic nez 54 kg. Byl jsem tedy snadne sousto pro tohoto znameho mlatice. (Kanka me nikdy neuhodil).

Bachar Michalek me uz pred timto incidentem fyzicky napadl vicekrat. I pred jinymi vezni mne na chodbach (spoutanemu) podrazel nohy, kopaval me pravidelne spicatou polobotkou do kostrce, nasledky mam z toho dodnes. Dnes, 25.listopadu 1977, me prisel jen tak postrikat slznym plynem, dokopat a maznout obuskem po povinne vyholene hlave takovou silou, ze jsem upadl na zem. Za chvili jsem zacal zvracet. Pri tomto utoku mi tykal a nadaval. Jako duvod tohoto zasahu si vymyslel, ze jsem mu odmitl "podat hlaseni"! (Zadne "hlaseni" jsem zezasady komunistum nepodaval). Do gestapaku jsem mu vynadal az po tom jeho neuveritelnem, brutalnim a perverznim vypadu. Npor.Kanka mu jen rekl: vyser se na neho.

V priloze je vypoved bachare Jana Kanky. Zbabelce, ktery sice asi nikdy nikoho nemlatil, ale take nikdy nic proti mlaceni bezbrannych veznu neudelal a mlaticum, v pripade potreby, kryl zada.

Milan Janca, Mnichov

 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Eda Eda | E-mail | 30. srpna 2013 v 21:22 | Reagovat

U soudu s bachařem Vondruškou, dokonce bývalým posrancem za KSČM, je nyní v krajském zastupitelstvu, obhájce mu dělá bývalý kom. prokurátor... -svědčili nedávno jeho spolubachaři o tom, že nikdy žádné mlácení v Minkovicích nebylo, selektivní výběr svědků soudcem Pachnerem, který neumožnil naopak svědčit M. Petrovickému, který k soudu přijel z Plzně a je na vozíku a kterého to zvíře bachař Vondruška, o kterém je známo, že se s oblibou hrabal bolestivě vězňům v konečníku, pověsil za pouta na katr s drtil mu varlata... :-(

2 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 31. srpna 2013 v 0:11 | Reagovat

Přesně takto si představují současní soudruzi postup při dosahování účelu jejich zákroků v zájmu míru, pokroku, tolerance, antidiskriminace a multikulturalizmu.

A JÁ, KTERÝ JE ZA TO POSÍLÁM DO HAJZLU, JSEM U NICH "nácek".

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama