Září 2013

Nepratele statu

10. září 2013 v 0:14 Clanky jinych autoru

Iluzionista..

9. září 2013 v 22:53 | Blanka Havlickova |  Clanky jinych autoru
Tri fotografie ceske fotografky, ktera vi, ze je nejen dulezite miti Filipa, ale i teleobjektiv. A takze z dalky vymakla tohoto spravneho ceskeho obyvatele Prahy (= jen muj nazor. R.H.), ktery v obchode ukradl kilo masla, nacpal si to do rozkroku do kalhot a venku to zase vyndaval a daval pocestne do igelitove tasky. V jake zemi to zijete?---

Češi, nechoďte nám stále na gestapo

9. září 2013 v 21:11 Clanky jinych autoru
V týdeníku Přítomnost z 27. srpna 1939 vyšlo nevídané upozornění českým občanům. Upozornění vyšlo na příkaz gestapa. Gestapo vyzývá české občany, aby k nim nechodili s každou hloupostí, ale využívali spíše protektorátní policii. Úsudek o povaze národa ponechávám na každém jednotlivci.


Supermarket

9. září 2013 v 16:12 | Jiri Wolf |  Clanky jinych autoru
Ceske sebevedomi vzdy hranicilo s bezvedomim a i v posledni dobe se mi stalo, ze mi bylo lidmi, kteri v prdeli byli a hovno videli, vysvetlovano, jak se veci v Americe vlastne maji. Pro ilustraci prikladam fotografie supermarketu. Za fotografii ceskeho supermarketu dekuji Jirimu Wolfovi.

Tak takhle vypada supermarket.


A takhle vypada supermarket v Cesku.


A tak je to se vsim.

Joshua Tree

9. září 2013 v 4:14 | Ross Hedvicek |  Nesouvisla zamysleni...
Muj posledni vytvor, olej na platne 24 x 36 inchu a jmenuje se Joshua Tree (u dalnice cislo 15, par mil od Las Vegas, NV blizko Mesquito reservation).


Babi leto

9. září 2013 v 3:14 | Blanka Havlíčková |  Clanky jinych autoru


Prislo mi emailem...

6. září 2013 v 5:45 | Jaroslav Doubrava, senátor Parlamentu ČR
Ať každý ví, co nás čeká…?!

Ve čtvrtek vynesl odvolací Vrchní soud v Praze rozsudek, podle kterého sedmnáctiletý cikán z Krupky nepůjde sedět na 10, ale jenom na 5let do vězení. Nebyl uznán vinným za rasově motivovaný pokus o vraždu, znásilnění,vydírání a loupež. Dopustil se "jenom" vydírání a znásilnění. Považuji to za lidské i profesní selhání vrchního soudu.....!

Téměř doslovný přepis výroku předneseného předsedkyní
trestního senátu v listopadu 2010:

"...dne 29. 4. 2010 v době od 13.00 hod. do 16.30 hod. poblíž nádraží ČD Bohosudov v obci Krupka ... jej odvedli k Unčínskému potoku a odsouzený pod pohrůžkou zbití jej donutil, ač věděl, že je mu 12 let,aby si klekl a sál mu pohlavní úd, také štípl nezjištěnými kleštěmi poškozeného do malíku ruky proto, že nechtěl i jeho nezletilému spolupachateli sát pohlavní úd. Nakonec to ze strachu poškozený učinil a musel spolknout jeho ejakulát, následně mu nařídili, aby se plazil, svlékl do slipů a vlezl do potoka, kde musel dělat kliky, stojky, po první stojce jej kopli do hlavy, aby další udělal o kus dál. Nařídili mu vylézt na můstek vysoký 150 cm, strčili ho a on spadl do potoka...na okraji pole mu odsouzený nařídil, aby běžel, zakopl a upadl na zem, tak i dvakrát učinil, nejméně třikrát chlapce vzali za ruce a nohy,rozhoupali a z výšky ho nechali dopadnout na zem.

Poškozený musel nejméně dvakrát zvednout dřevěnou desku 1 x 1 m, tloušťky 2 cm, váhy 1,5 kg a pustit si ji na hlavu, podráželi mu nohy.

Následně v úmyslu jej usmrtit ho společně fyzicky napadli střední až velkou intenzitou tak, že jej bili pěstmi,šlapali na něj,kopali do žeber, hlavy a dalších částí těla, v průběhu napadení se jej mladší útočník zeptal, zda ví, co dělal Hitler za války s cikány v koncentráku,že to budou dělat s ním, protože je bílej; musel se opřít o strom,sundat si slipy a švihali ho páskem s kovovou sponou na holé části těla i do zad,udeřili jej klackem do zad a tímto jednáním poškozenému způsobili zlomeninu 7.žebra vpravo se zavzdušněním pravé pohrudniční dutiny,nalomení 10.žebra vlevo s zakrvácením levé pohrudniční dutiny, trhlinu sleziny s krevním výronem, pohmoždění levé ledviny, pohmoždění břišní slinivky a jater, tržně zhmožděnou ránu pravé čelně-temenní krajiny hlavy, mnohočetné pohmožděniny trupu,hlavy i končetin,při pohmoždění svalů prodělal i mírnější formu tzv.crushsyndromu...

Musel být hospitalizován od 29. 4. 2010 do 13. 5. 2010 v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem,z toho 10 dnů na jednotce intenzivní péče...

Také prodělal akutní reakci na stres, která přešla v poruchu přizpůsobení a posttraumatickou stresovou poruchu ... i v současnosti musí pravidelně užívat antidepresiva (placené léky)..."

Jsem rozhořčen tím, jak se soudní vrchnost vypořádala s rasistickým vražedným útokem. On totiž vrchní soud za takovou "maličkost" nebude přece cikánského vraha soudit jako vraha. Přitom sedmnáctiletý cikánský útočník ještě s jedním mladším cikánským klukem málem ukopali k smrti dvanáctiletého chlapce jen proto, že ho náhodně potkali a proto, že "byl bílej". Jen shodou štěstěny chlapec přežil. Jenom IQ 111 mu pomohlo, že se zorientoval a došel si pro pomoc.
Chlapec byl mlácen, kopán, sexuálně zneužit, okraden.

Trestní senát ústeckého krajského soudu správně posoudil tento útok jako rasový a jako pokus o vraždu. Bohužel, vrchnost v Praze má jasno. Když obětí není Rom nebo cikán, ale je naopak útočníkem, raději případ posuzovat opatrněji, aby se o vrchnosti neřeklo, že je proticikánsky zaměřena a nelétali potom na koštěti kolem vrchního soudu aktivisté za všelijaká práva s bičem v barvách EU. Dvanáctiletý chlapec měl tu "smůlu", že do něho oba útočníci nebodali. Protože v takovém případě se lépe prokazuje, že bylo jen shodou náhody,že rána nožem nešla kousek vedle - a přišla by smrt. Když "pouze" do něho velmi dlouho kopou a mláti ho, raději mávne soudní vrchnost rukou a smete pokus vraždy ze stolu? Jo, kdyby chlapce skutečně ukopali k smrti a zemřel by na vnitřní krvácení, to by asi cikánskému útočníkovi trest příliš nesnížili...

Naskýtá se závažná otázka. Jak dlouho a kam až budeme této komunitě ustupovat?! Tak totiž hodnotí rozhodnutí vrchního soudu mnoho občanů na severu Čech. A já také.

Jaroslav Doubrava, senátor Parlamentu ČR


Prosím poslat, komu to půjde, ať se také ví, jak to tu vypadá a jak je k nám utlačovaná menšina vstřícná.

Usti nad Labem jeste jednou...

4. září 2013 v 17:39 Clanky jinych autoru
Ústecká umývárna...V centru Ústí nad Labem je Mírové náměstí. Je zrekonstruované a jsou tam vodotrysky.A místní cikáni se je naučili využívat jinak než většinová populace.…
Poznamka R.H.: Jo holt, co jste si vycinkali, to mate. A to se vydovadi jen u fontany - nam v Americe neco takoveho dela prezidenta!
___

Usti nad Labem - typicke ceske mesto

1. září 2013 v 14:50 Clanky jinych autoru
Usti nad Labem - absolutne typicke ceske mesto. Tahle pisnicka trosku vzbudila pozornost Cechu - pokud je to tedy mozne, Cesi maji pamet jepice. Snaha od autora je chvalyhodna (u mne ma pochvalu) i kdyz neni mozne si nepovsimnout ruskeho harmonikarskeho vlivu (Vladimir Vysockij) a v zaveru mozna opet rusko-zidovske muziky (klezmer). V textu bych autorovi vytkl jen OPOMENUTI slavne ustecke minulosti - kdyz uz leze na ten most v uvodu, dnes zvany most Edvarda Benese - to je ten most, kde se odehrala masova vrazda a odkud hazeli v 1945 Nemce do vody - vcetne deti i s kocarky. A prace kameramana je tez vyborna (zadne FAMU - ale VKUS s vyberem lokaci). Usti nad Labem je prece jen typicka ceska prdel sveta, plna snobu, buranu, hlupaku a ciganu a obyvatel kazdeho ceskeho mesta se v tech zaberech rad pozna. Milujte to vroucne.


A jak autor zpiva: "a tak rad bysem tomu zaraz dal" - moje rada je: Emigruj a nech tam ty neokomunisty, blby, burany, hlupaky a cigany at se tam jebou mezi sebou - zijes jenom jednou. Tuhle radu muzu opakovat jeste 500 000 krat = 500 000 je presne tech 5% normalniho ceskeho obyvatelstva. Zbytku uz nejde pomoct, jakkoliv radi bysme chteli... nemuzes lidem nutit dobro nasilim.