Ceska udavacska svine...

21. října 2013 v 17:56 | Ross Hedvicek
Vsimnete si prosim, ze pridavne jmeno "ceska" pouzivam jako nadavku.

Vysvetleni: 8. dubna 2013 jsem se zucastnil prijemne dobrocinne akce a to predani parochetu (coz je chramova opona) a dvou hebrejskych knih v Sachove synagoze v Holesove.

Samotna moje pritomnost vzbudila ale nelibost jedne ceske udavacske svine a ta rozeslala anonymni email velkemu mnozstvi lidi, vsem zamestnancum holesovskeho mestskeho uradu, kteri maji email (od starosty, vsech uredniku az po kancelar ridici odvoz odpadku a popela) - poctete si:

---------- Původní zpráva ----------
Od: pavel.novotny365@seznam.cz
Datum: 20. 10. 2013
Předmět: kauza Šachova synagoga

Dobrý den,

Město Holešov a Šachova synagoga VŮBEC nemají tušení, s jakými lidmi se to zapletli...

"Luis" (ve skutečnosti Ludvík) Dědík je předním členem tzv.zrůdné Hedvíčkovy sekty. Za minulého režimu to byl velmi aktivní lampasák, člen KSČ a kandidát do ÚV KSČ(!). A do Kanady "emigroval" až dlouho po r. 1990.

"Ross Hedvicek" (ve skutečnosti Rostislav Hedvíček) je hlavní postavou této skupiny: známý to spammer a internetový provokatér, vysoce amorální, nenávistná a vulgární osoba - jeho výroky si můžete přečíst zde:http://hedvicek.unas.cz/ (doporučuji scrolovat níže, na jednotlivé výroky), a samozřejmě si tyto výroky můžete ověřit kliknutím na "o" - odkaz, popř. "z" - záloha.

Po přečtení těchto výroků vám bude jasné, že Hedvíček je nebezpečný člověk (mj. ho vyšetřoval FBI a ATF). Je na něj v ČR podáno spousta trestních oznámení (hanobení národa, šíření poplašné zprávy, pomluvy, urážky na cti, atd.), jedna advokátní kancelář proti němu podala žalobu.

Je "guru" jeho sekty, kde jsou jedinci bezvýhradně s ním ve všem souhlasící, kteří jsou naladěni na stejně zrůdnou a nenávistnou notu (jejich výroky jsou pak zde: http://hedvicek.unas.cz/2.htm).

Karel Jemelka je Hedvíčkův švagr, je mu taktéž oddaný a členem jeho sekty.

s pozdravem
Pavel Novotný
---

I kdyz odesilatel pouzil anonymni adresu pavel.novotny365@seznam.cz - nebylo tezke zjistit, ze skutecnym odesilatelem je Dr. David Werner, pouzivajici i adresu ottoflick@rocketmail.com. David Werner je psychicky nemocna osoba, ktera na internetu dlouhodobe "pronasleduje" a pise udavacske dopisy (obzvlast na mne) radu osob, ktere povazuje za nedostatecne vlastenecke nebo kriticke vuci Ceske republice, ve snaze jim nejak uskodit nebo ublizit.
Jeho adresa je

David Werner
Dr.sc.nat.
Ursulaweg 27
Winterthur
Switzerland
Tel. 052 243 31 30
---

Vsem prijemcum jeho nenavistnych a pomatenych dopisu a zprav se omlouvam. A dekuji za prijemne chvile, ktere jsem ztravil v Holesove.

 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Otakar Gembala Otakar Gembala | 21. října 2013 v 19:11

O autorovi zmiňovaných stránek, který si říká "Jirka" vyšlo najevo, že píše z této adresy:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:BIS_HQ_Prague-Stodulky_CZ_028.jpg

"Jirka" je anonymní prase, píšící ze Stodůlek, proto nikdo nebere jeho snůšku hoven vážně. Natož aby někde něco roloval.
Na anonymní plky se ze zásady neodpovídá, ignorují se. Komické je, že se dotyčný pachtí mnoho let zcela zbytečně.

2 Eda Eda | E-mail | 21. října 2013 v 20:17

Myslím, že se ten anonymní kokot nudí, proto prudí (snad i prdí), ba i škodí. Je ale pracovitej, hodně čte, k mým blogům občas nenávistnou poznámku pronese.. Už na něj nereaguju, ona ho pře rozzuří do běla, jistě by bylo škoda, kdyby ho kleplo docela. Jen ať se tu vztekloun dlouho trápí, než se ta dutá palice dozadu mu zvrátí...

3 possum possum | E-mail | 21. října 2013 v 20:33

Zajimave: kdyz napise neco Rosta, tak hanobi narod, pomlouva cechy atd.
V sobotu bylo v Mlada Fronta Dnes: Prochazka extremni Prahou, komunismus, sex a KGB. Jak to, ze se nikdo neozval, ze autor hanobi Prahu a cesky narod?????
Rosto, ignoruj ty blbce.

4 Luis Luis | 21. října 2013 v 21:21

Ted budu mit narozeniny, 55 let. To k tomu UV.Komunisty jsem nesnasel uz od chvile, kdy jsem pochopil , co je muj otec za svini.  To bylo v mych osmi letech, kdyz moje matka "oficialne" kvuli nemu dokonala sebevrazdu. Na tom nic nezmenilo ani to, ze jsem musel v patnacti do armady, kde jsem byl  po nekolika pokusech me presvedcit do ksc vstoupen. Kdo byl svedkem meho clenstvi , mohl by povidat co se delo. Skoncilo to na listine akce Norbert. Ti z Holesova se mohou na me poptat v nedalekem Valasskem Mezirici. Tolik k casti tykajici se me.
S udavanim v cesku se uz netrapim a Zide vedi sve. Ani ja a ani Rosta jsme nemuseli nic delat, ta chramova opona mohla dnes hnit na skladce v Michiganu, kam se odsud odpadni kontajnery vozi, ja jsem nemusel platit $100 za poslani , Karel za procleni atd.
Jedno vim jiste -jednak  Rosta se v diagnoze cechu jako tlupy jeste moc mirni a pak pro zadnou ceskou organizaci bych do ceska nikdy nic neposlal a ani by me to nenapadlo.
Uzijte si volebni divadlo kreteni a zvolte si zase komunisty, me je uplne jedno, ze ktere strany budou.

5 Bez pozdravu t.zv. Pavle Novotny Bez pozdravu t.zv. Pavle Novotny | 22. října 2013 v 1:08

Typicka ukazka ceskeho antisemitismu. Hitler I Stalin nenavideli "Zidy" a Cesko je plne jejich pohrobku. Neni divu kdyz tam zustala jenom "svoloc" ktera zavidi vsem ostatnim ve svete.

6 Karel Jemelka Karel Jemelka | E-mail | 22. října 2013 v 1:35

[4]:Oni z Holešova se na nic nemusí ptát. Oni totiž velmi dobře vědí, co jsi pro holešovskou památku udělal. A jestli se domníváš, že nějaký nenávistný "udavačský" mail může znehodnotit snahu Tvoji, moji nebo Rosťovu pak jsi na omylu. Vždy se váží činy. Nikoli kecy. Koneckonců onen článek jasně vyjadřuje, jak si v Holešově našeho počinu váží.

Kromě toho, Rabi Šachova pověst je opředena mnoha mystickými záležitostmi. Jsou vzpomenuty i v holešovském článku. Osobně se domnívám, že vyhodili li do luftu náckove Novou holešovskou synagogu a starou nikoli, pak muselo být cosi, co nacistům bránilo zlikvidovat i synagogu původní. Proč nezničili obě? Zas nějaká mystika? Kulturních památek si nějak nikdy nevážili.

Totéž komunisté. Měli v ní skladiště a tuším v roce 62 ji naprosto dokonale renovovali a restaurovali, ač vstahy tehdejší ČSSR s židy a státem Izrael nebyly zrovna na ideální úrovni. V tuto dobu se kamarádilo se spíše s Araby.

Inu, rád bych věřil, že soudruha doktora Wernera nic zlého nepotká. Nepřeji si, aby mu prasknul žaludeční vřed, nebo nenávistná cévka v mozku. Dokonce jsem schopen mu každý den večer zavolat ať si nezapomene zasunout čípek.

Wernere, opravdu se těším na chvíli, kdy dojdeš rozumu a staneš se myslícím člověkem. Ze srdce ti to přeji.

7 Karel Jemelka Karel Jemelka | E-mail | 22. října 2013 v 1:37

[4]:Jo, Ludvo. opomněl jsem. Zdraví, štěstí a dlouhé roky k narozkám.

8 Drifter Drifter | 22. října 2013 v 3:05

Pamatuji si velice dobre kdy to pan Hedvicek nabidnul a vlastne zachranil pred smetistem. Bylo to od nej fantasticke a ten kdo mu pomohl(li) je o to lepsem clovekem!

Jen mensi opraveni, David neni physicky nemocny ale MENTALNE!

9 Maligní postklimakteriální kráva Maligní postklimakteriální kráva | 22. října 2013 v 8:07

Fotky jsou vypovídající dokument o zajímavé dobročinné akci. Není na nich naprosto nic pohoršujícího. Pavlovův slintající reflex a uvolnění svěračů u prasat okolo Krystlíka však vzbudil přímý pohled do tváří zúčastněných. Sami totiž skrývají důsledně svoji anonymitu pod spoustou nicků a umí pouze kydat špínu. Stejně jako nejsou schopni uskutečnit podobný projekt, nejsou se schopni ani podepsat. Ustrašeně vykukují ze svých slují a jen dojem anonymity v nich probouzí agresivní teroristické a sexuální deviace. Neštítí se vůbec ničeho. Domnívám se však, že v tomto případě nejde přímo o Wernera, ale o nějakou jinou českou udavačskou svini, protože z osobních zkušeností vím, že co Čech, to udavač. Vodítkem je linkování na web Hedvicek u nas. Alternativa takového udavače po zkušenostech z tohoto webu může být také mumie Vaněk Bohemia ze Sydney.

10 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 22. října 2013 v 13:30

Snažit se pochopit toho anonyma by bylo stejné jako radit beznohému: Musíš chodit. Proč nechodíš? Choď!

Dr.sc.nat., tudy prosím! Jakékoliv slovo vytrhnete z kontextu a zařadíte do toho vašeho "U NÁS", bude to stále jenom slovo ...

KOLA. KOLA. KOLA. Dlouhá řada písmen. Každé je jiné. Chci číst. Číst. Číst ... jedno za druhým. NEUMÍM. NEZNÁM. NEVÍM. Kliky háky na čepici. K čemu a proč? To je trest! Trest? Kruh lidí kolem mne. Nerozumím jim. Znám nazpaměť pouze tvar jejich úst. Slanou chuť ... ČEHO? Víc už se nenaučím. ROZKAZ. PŘÍKAZ. DOBRÁ RADA ...

AHA! KRVE!

STOKRÁT NAPÍŠEŠ „ANO“. STOKRÁT NAPÍŠEŠ „NE“  (a potom ještě ... ještě něco!) ... NEMUSÍŠ KLEČET ...! Stačí jenom otevřít své srdce. Umlčet nerv, který chrání příliš živý lidský cit. A vykročit. A vykročit ... JE TADY. ĆLOVĚK. COŽPAK NEJSI RÁDA? PODEJ MU RUKU. Co brečíš? Nebreč! Nebreč! Jakýpak trest! Jakým směrem teče voda? ODPOVĚZ ... Tady. Tvoje ruka. Tvůj mozek ... (Blázinec ...)

Blá-zi-nec (A ŘÍKAJÍ TOMU ŠKOLA)! Nic než spor horké pokličky s utrženým uchem. (ŠKOLA ŽIVOTA!) Vaříš si kávu? Bez vody?  (NEJDŘÍV SE NAUČ PSÁT!) Tady je ale smrad! Bude asi silná, že? (ASPOŃ SI DO TOHO PLIVNI!) Nepřibližujte se ke mně! Vy jste ... Ty jsi ... My jsme ... Neee! To ty ...! TY JSI JEDOVATÁ! A tobě teče krev! UMYJ SE!  Dost! Udeřím vás! Jděte pryč! TUMÁŠ! TUMÁŠ!

(Nerozdávej TOLIK!)

TVŮJ MOZEK JE OBROVITÁ TELEVIZNÍ OBRAZOVKA ... (Hlavně nesmíte hasit vodou! Radši vůbec nehasit!) MASO POD POKLIČKOU ... (Na pokličku nesahat!) BUDE TO NA UHEL ... (Pozor na tu pokličku!) VODA SE VYVAŘÍ ... ((Na pokličku nesahat!)  VŠECHNO ... SHOŘÍ (Na pokličku nesahat! Nepleťte se do toho! Co kdyby nastal nějaký zkrat!) Než říkat cokoliv, lepší neříkat vůbec nic. A nemusíš klečet. VLASTNĚ ... AU!  (Na pokličku pozor. Ano! Na pokličku pozor!)  VÝCHOVA, PÁNOVÉ, VÝCHOVA ....

(Dámy ...)

NESMÍTE ZNIČIT JEJÍ HUDEBNÍ SLUCH!

(Jsou tu také dámy ...!)

NESMÍTE ZNIČIT JEJÍ ...  

(Jsou tu také ...)

Uhni! Dcero, žákyně, pacientko, klientko ...  UHNI!

Nejsi nic víc, než ohraničený svět ... Svět ve stěně snů... Velikánská skleněná tabule ... Žár ledu ... Úspora času, když uposlechneš a padneš ... Když roztaješ v jediné vteřině ... KDYŽ ... KDYŽ ROZPLYNEŠ SE V NIC, ušetříš  sám sobě pohoří, hory, horstva hladu, to mi věř, to mi věř (a nebo radši neeee), neboť tam ...

TAM JEDINÝM SLUNCEM JE ZLATÁ MINCE ...

Beeee ... V té krajině velehor, zmrzlých klasů, stříbrných vlasů a zlatých kol ... Tam slova vplétána jsou v pohřební věnce, uprostřed slábnoucího zpěvu tlukoucího srdce ... tam vášeň lhostejnosti převléká se do srdcí všech vášní, které jedno tělo jsou v srdci té jedné jediné ... (Krev! Nástroj Bohů!) ... Ona kraluje nám všem, křehká jako kapka rosy, sladká vláha, sladká sladká, omamná a jedovatá, stoupá vzhůru jako pára ... (Ta barva, ten rozsah, všechny ty možnosti - zkrátka ten hlas) ... Láska ... To ona je ta kolektivní hlava, která cizincem je v těle jedince (bůh, láska ...), královnou je však této unikající říše (člověk, láska ...), které vládne vášeň (pravda a láska ...), stále ještě vášeň (bratrství a láska ...), hořká vášeň (rovnost a láska ...), vášeň (volnost a láska ...), LÁSKA ... K LÁSCE ... KE SVOBODĚ ... CHLAD ... ZIMA ... MRÁZ ...  DECH SMRTI  ... KDE JE TA VAŠE LÁSKA! KDE JE  ...  (Nechte mě! Nechte mě! Nezabíjejte mě ...) Ne! Prosím!

TO PROSÍM JÁ?

11 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 22. října 2013 v 13:42

Všechno nejlepší k narozeninám, pane Luisi.

12 Anti Anti | E-mail | 22. října 2013 v 20:47

Ja ctu tento web velmi rad a pravidelne. A libi se mi a souhlasim se vsim co to Rosta napise a ostatni pridaji v diskuzi.

i kdyz to musi byt obcas na hlavu trpet a reagovat nektery kreteny, bylo by skoda kdyby se kvuli nim Rosta na to co dela vykaslal. Ostatne to je zrejme co ti idioti chteji.

Rosto, mas nasi podporu, nenech se tema blbama vyvest z miry. Jsem rad, ze existuji lide, kteri cechum nelezou do riti a vidi co se tam deje ve skutecnosti a co jsou Cesi zac. Stydim se, ze jsem se mezi tou sebrankou narodil. Nastesti tam zit nemusim...

13 ostravak ostravak | 22. října 2013 v 22:11

[12]: Anti,vite co je na nekterych emigrantech zajimave? Nemuzou prijit Hedvickovi na jmeno kdyz napise o cesich pravdu,ale z emigrace by se nikdy do toho podvodneho a zlodejskeho Ceska nevratili,ponevadz si uvedomuji,ze to co Hedvicek o CR pise je hola pravda.

14 Vratislav Vratislav | E-mail | 23. října 2013 v 2:04

Dobrý den,
chci ve věci onoho mejlu co přišel do Holešova sdělit, že díky dostatečné míře zdravého rozumu jeho příjemců, jak se zdá, nemá nikdo potřebu mu věnovat jakoukoliv pozornost. Naopak může být považováno za nanejvýš příznivé, že pisatel svým jednáním upozornil na článek o darované oponě třeba i některé čtenáře, kteří jej doposud nečetli. Za to jsme jistě rádi.
A hlavně, pokud by s tím přesto měl někdo problém, tak by měl vzít v patrnost, že pokud si rabín Šach ke svému 350. výročí vybral právě tuto oponu do své synagogy, jistě nelze pochybovat, že si i velmi pečlivě vybral ty, skrze které měla být opona darována. To si přece nikdo nedovolí zpochybňovat, že ano? ;-)

Tímto bych chtěl zároveň dodatečně na blogu pana Hedvíčka poděkovat vzácným dárcům panu Dědíkovi, panu Hedvíčkovi a panu Jemelkovi za jejich dobrou vůli, úsilí, čas a práci, kterou vynaložili aby mohli oponu holešovské Šachově synagoze darovat. Stále také vzpomínáme na příjemné setkání při darovacím aktu.

Zdraví

Vratislav Brázdil
správce synagogy

15 Luis Luis | 23. října 2013 v 5:48

Diky vsem za prani :-) .

16 Anti Anti | E-mail | 23. října 2013 v 7:37

[13]: No ono to je bud proto, ze to jsou exkomunisticti kadry, kteri se nejakym zpusobem zprotivili soudruhum a tak museli emigrovat, nebo to byli primo nasazeni zakukleni StBaci a nebo emigrovali az po 1989. Jinak normalni demokraticky a ekonomicky myslici clovek nemuze na Rostu nadavat pac ten si da dohromady 1 a 1. Bbl co ma komunismus zaset v hlave uz od detsvti to nepochopi.

17 Peter A. Cejchan Peter A. Cejchan | E-mail | 23. října 2013 v 9:36

[10]: Krasne, pani Jirino. Dekuji!

18 marty marty | E-mail | 23. října 2013 v 11:25

No to je hnus. Normalni dusevni nahac.

19 Luis Luis | 24. října 2013 v 4:44

[14]: Dekuji pane Vratislave za pekna slova, dnesni doba je na ne skoupa i tady.A naprosto verim tomu co jste o rabi Sachovi napsal.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama