Serialova sebevrazedna atentatnice...

29. prosince 2013 v 16:23 |  Clanky jinych autoru
Zprava z TN NOVA:


A pod ni text:

Na železničním nádraží ve Volgogradu na jihu Ruska se dnes odpálila sebevražedná atentátnice, při výbuchu zemřelo nejméně 18 lidí. Uvedly to ruské úřady. Na místě jsou také čtyři desítky zraněných. V tomto městě jde za posledního čtvrt roku už o druhý sebevražedný útok, atentátnice v autobuse zde v říjnu zabila šest lidí a sebe. K dnešnímu útoku se zatím nikdo nepřihlásil.
---
A nasleduje moje zamysleni nad kvalitou jazyka ceskych novinaru, pripadne jejich vyjadrovacimi schopnostmi. Povazte, ze jsem emigrant - osoba, ktera od mladi nezije v cesky mluvicim prostredi.

1) Jde jiz o DRUHY utok, "atentatnice v autobuse zde v rijnu zabila sest lidi a sebe." TA STEJNA BABA? TAK TO UZ JE OPAKOVANY UTOK! SERIALOVA ATENTATNICE!

2) "K dnesnimu utoku se zatim nikdo neprihlasil" - NO KDYZ JE MRTVA? MAJI V TOM MUSLIMSKEM NEBI VUBEC TELEFON?

3) Mluvice o muslimskem nebi: Ja znamo, zabije-li se pri atentatu muzsky muslim, ceka na nej v nebi 17 panen. A jak je to, kdyz se zabije zenska sebevrazedna muslimka pri atentatu? To na ni v muslimskem nebi ceka 17 mladych panicu muslimu s napruzenymi pulmetrovymi arabskymi penisy? To je potom gang bang jako hrom! To bych chtel videt na videu!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Fousaty svagr Fousaty svagr | 29. prosince 2013 v 16:56 | Reagovat

Atentatnici v nebi ceka cetba Hedvickovych spisu a pohled na fousateho svagra - myslivce. Ale nebylo by to vlastne peklo? Radeji budu hodny :-)

2 Sráč Sráč | Web | 29. prosince 2013 v 19:27 | Reagovat

Sebevražedného atentátníka čeká v nebi velký hovno. Těch 17 pannen je účelový blábol jako celý Korán - a vo tom Islám je.

Se sebevražednými atentátníky je to tak, že zhovadilá muslimská společnost se zaměří na slabého jedince ( třeba vdova kterou nechrání manžel, ale třeba i mentálně postižený ), začne mu dělat ze života peklo a zpracuje ho do té míry, že se ten chudák někde odpálí.

:-!

3 Petr Petr | 29. prosince 2013 v 21:08 | Reagovat

Mandela pouzival stejny system - vybuch bomby na nadrazi aby to zabilo co nejvice lidi. Jenom ze on byl srab a neopalil sam sebe ( asi mu neslibili 40 vigins)- skoda

4 Drifter Drifter | 29. prosince 2013 v 21:54 | Reagovat

Mate to panove pomichane, v tom Muslimskym nebi ceka podle Mohameda 77 panen, ale posledni zpravy  rikaji ze z nedostatku panen je cekaci doba az 200 let.
Mimo jine podle poslednich zprav, sebevrah nebyl muslimskeho puvodu ale SLOVANSKEHO.
Tak jsem zvedav co nam soudruh Putin rekne.

5 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 30. prosince 2013 v 16:49 | Reagovat

Volgograd - drive Stalingrad.

Cozpak vam to nedochazi?

JDE O POKRACOVANI "BITVY O STALINGRAD", kde prvni kolo vyhrala Ruda Armada.

6 Karel Jemelka Karel Jemelka | E-mail | 31. prosince 2013 v 0:56 | Reagovat

[4]:Pane Drifter, ono je to poněkud složitější. S uvedeným číslem, tedy 77 panen s Vámi souhlasím. Mám podobné informace. Nicméně, čekat i v životě věčném 200 let na odměnu pro hrdinu odboje proti rozumu poněkud demotivující.

Otázkou zůstává:

1 Hrdinů proti rozumu přibývá. Čím je víc oněch hrdinů, prodlužuje se čekací doba? Je v celém muslimském nebi jen oněch 77 panen, nebo každý pravověrný džihádista či tělobuch má svých 77 panen.

2. Je li v muslimském nebi pouhých 77 pannen pro všechny zasloužilé, pak bude ona čekací doba jistě daleko delší. Panny budou muset být obměňovány. To za předpokladu, že nejsou recyklovány. A jsou li recyklovány, pak ony panny v poměru 1:77 budou muset být recyklovány do 10-ti minut po jejich defloraci. Furt dokola.

3. Nikdy jsem nebyl panna, ale mám důvod se domnívat, že ona deflorace je tím, co není panně zrovínka příjemné.

4. Kolikrát za věčnost je ona panna recyklována, kolikrát za věčnost je panna vystavena domnívám se poměrně nepříjemné defloraci?

5. Jsou v tomto kontextu muslimové sto pochopit, že milostný vztah mezi mužem a ženou je dán především láskou? Tedy tím, že čím více jsem schopen dát, tím více musím být ochoten a schopen přijmout. A opačně?

6. Nemám rád slovo SEX. Z prostého důvodu preferuji "milování". Milování je vztahem, kdy dávám s láskou a s láskou přijímám.

7. Sex? Ten si mohu kdekoli koupit, zaplatit. Nechci. Ne proto, že bych byl šetřílek. Nechci, nechci z prostého důvodu. V tomto případě do vztahu vlezl cizorodý prvek. Peníze. Budu milován s ohledem na peněženku?

8. Cítím se být křesťanem. Byl jsem takto vychováván. Vím, že přeji li, bude mi přáno, dávám li, bude i mi dáno. Milování není o plození potomstva. Neb oddán jsem byl v kostele a bylo mi řečeno: "Jste jedno tělo a jedna duše". Tělo i duši je nutno pohladit, tělo i duši je nutno milovat, těla i duše (partnera tělem i duší) je nutno si vážit, přijímat ho, komunikovat, oblažit, podržet v těžkých chvílích.

9. O kolik levelů si připadám být výše, jsem li si vědom, že žena, panna není určena k tomu, abych ji já hrdina prznil. Způsoboval ono snad nepříjemné jen proto, že je to to jediné, co zrovna potřebuji. Co mi jakási víra za potřebu určila?

10. Osobně bych velmi rád znal názor muslimské ženy. Ženy, která byla zplozena pro potřebu muže. Co čeká muslimku po smrti? Recyklace? ......

Závěrem bych jen dodal. Píšete, kopíruji:" sebevrah nebyl muslimskeho puvodu ale SLOVANSKEHO".

Řekl bych, že, sebevrah nemusí být a priori muslimského původu. Znám jednu muslimku českého, tedy slovanského původu. Je horší než muslimka. Víte, nejde o etnický původ, ale poturčenec bývá horším turka.

Všem to nejlepší do nového roku.

7 Fousaty svagr Fousaty svagr | 31. prosince 2013 v 16:42 | Reagovat

Freude, Freude, vzdycky na tebe dojde - to ma myslivec Dzemelka Charles a Al Kejda stejne :-)

8 Drifter Drifter | 31. prosince 2013 v 23:00 | Reagovat

[6]:pane Jemelko, napsal jste to hezky a dlouze.
Je neuznavam Islam jako nabozenstvi ale jako doktrinu na zotroceni svobodneho cloveka barbarskym nasilim.

Bohuzel, svet v kterem zijeme je plny appeasementu zastineny politickou korectnosti. Zkratke lidi jsou nuceni nemluvit pravdu a call spade a spade.

Nema to nic spolecneho s lidskou dustojnosti a vztahem mezi muzem a zenou, civilnim, pratelskym a nebo intimnim.

Proto si z Mohamedovy doktriny svobodnemyslici lide delaji legraci, k nimz zrejme mnozi patrime.

Preji krasny a hlavne svobodny Novy Rok a take ty nasledujici Nejen Vam ale vsem lidem dobre vule. :-)

9 Franta Kopecky Franta Kopecky | E-mail | 1. ledna 2014 v 13:32 | Reagovat

Komunismus , Socialismus , Islamismus jsou pouhe doktriny ktere stavi na vyvysovani jednech na druhymi. Stavi na nenavisti a nepriteli. Nezaslouzi zadneho ohledu a vsichni vyznavaci vyse uvedeneho jsou bud hajzlove nebo idioti. Nebo oboji.

10 Luis Luis | 3. ledna 2014 v 4:00 | Reagovat

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama