Multikulturní hlídka

16. července 2015 v 21:12 | Karel Jemelka |  Clanky jinych autoru
Tento týden jsem byl náhodným svědkem následujícího rozhovoru.

Asistent prevence kriminality zastavil pracovníka Technických služeb, městského zametače vajglů, počišťovače ulic od sáčků, papírů a psích hovínek. Jeho výbavou je vozík s pytlem, lopata, koště a tuším napichovátko. Oděn je v reflexní vestě. Má určený rajon.

Pro vysvětlení: Asistent prevence kriminality je vybraný příslušník menšiny, oděný do černého, v oranžové nebo zelené reflexní vestě s nápisem na zádech "Asistent prevence kriminality", obutý v policejních kanadách.

No a tak onen asistent zastavil počišťovače a říká mu: "Na Náměstí Svobody je převrácený odpadkový koš. Zajeďte to uklidit". "Ano, zajedu tam", děl počisťovač.

Asi za půl hodiny počišťovač počišťoval parkoviště kol před trafikou. Tak jsem vylezl z boudy a hodil s ním řeč a tahal rozumy.

Ptal jsem se ho, jestli je asistent šéf. "Není, ale na Náměstí Svobody jsem byl před dvěma hodinami a nic tam vysypané nebylo. Je to můj rajon, tak tam musím zajet znovu a uklidit to. Nenechám se vyhodit z práce. Dyť si na mě asi může stěžovat".

Hm, no jo.
Neměl by Romský Cliftón raději vytáhnout z kapsy lupu, zjistit, který Cigánský výrostek koš vysypal a preventivně ku nakopat těžkou kanadou prdel? Neumí li to, neměl by vytáhnout z kapsy gumové rukavice, skládací lopatku, koš postavit a vysypané uklidit?

Nee, to on nemůže. Má dobře placenou funkci asistenta, raději zaúkoluje pracovníka Technických služeb.

Tak se mi jeví, že si většina zase sere do vlastního hnízda. Vzpomeňme, s jakou ideou byly zakládány Městké policie a dnes suplují Dopravní policii.

Obávám se, že do roka budou "Multikulturní hlídky" nosit na pravé půlce prdele pistolku a na levé půlce brašnu na pokutové bloky.

Právem se mohu domnívat, že jediným výsledkem práce "Asistentů" budou prošlapané policejní kanady.

Dobře nám tak, voličové.


Asi bych ještě dodal. Současný počišťovač je to nejlepší co jsem tam kdy viděl. Domnívám se, že to bude kluk odněkud z vesnice. Neváhá jít na kolena a vybírat zafoukané papíry a sáčky z pod stojanů obsazených koly. Tohle žádný z počišťovačů ještě neudělal a co jsem jich tam viděl. Uděluji mu pochvalu.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Luis Luis | 17. července 2015 v 1:06 | Reagovat

Z armady mam docela dobre zkusenosti s tim kdyz jsem posadil cikana na poddustojnickou funkci(teda poporadnem vyberu). Byli zodpovedni a bylo na ne spolehnuti. A ze  zkusenosti vim ze si dokazali mezi svymi zjednat poradek a to i pomoci kopani kanadami do linych prdeli.

3 dilina dilina | 17. července 2015 v 17:42 | Reagovat

[1]: Vy jste nemocny clovek Ludviku. Nekdo Vam uz tady doporucil spachat sebevrazdu. Na co jeste cekate?

4 Luis Luis | 18. července 2015 v 2:38 | Reagovat

Ty nebudes jenom dilina ale hlavne poradna dzuva.

5 U Detroitu je na prodej bývalý český konzulát. Sloužil ke krácení daní U Detroitu je na prodej bývalý český konzulát. Sloužil ke krácení daní | Web | 18. července 2015 v 12:42 | Reagovat

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama