Dostal jsem v našem ústavu vycházku do centra Prahy

20. srpna 2015 v 14:35 | Jiri Wolf |  Co jste si vycinkali, to mate!
Nejdříve jsem si na nadělní vycházku vzal na nohy hadrové kuchyňské chňapky, ale ňák mi to nedrželo na nohou, tak jsem si vzal bačkory. A ještě mi jedna zbyla a tak s ní šup na hlavu! Na vycházce z našeho ústavu pro mentálně postižené jsem byl pětkrát zadržen policií a důkladně se šetřilo, zda jsem náhodou odněkud neutekl. Neměl jsem u sebe žádné doklady. Asi proto, ančto žádné nepotřebuji. Policisté nemohli pochopit, že pokud člověk nechodí nahý, může si na sebe vzít, co chce. A třeba na hlavu i tu krásnou bačkoru! Vyzkoušel jsem praktikovat svobodu v České republice přímo v praxi! Dopadlo to na pětku. Totalita! Upírání občanských práv a svobod. Dvakrát jsem skončil v policejním antonu a málem jsem dostal přes držku. Dobře radím všem. Nechoďte v Česku na veřejnost s bačkoru na hlavě!

PS. Strašně bych chtěl vědět, jak bych se svou bačkoru dopadl v demokratickém a svobodném světě. Českou republiku za svobodnou považovat rozhodně nemohu.

J. Wolfík, Praha
----
Poznamka R.H.: Kdepak asi ten soudruh prislusnik pracuje dnes? Urcite je clenem CSSD a sedi na ministerstvu. V Praze kazdy sedi na ministerstvu..."A man from East Germany hanging on the fence of the West German embassy in Prague Monday is grabbed by a couple of Czech policemen, while refugees from inside the mission give him support"

Photo: Diether Endlicher / AP Photo
Czechoslovakia - Praha (Prague), 2 October 1989 /
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kolik je v Česku justičních omylů? Analýzy DNA mohou být chybné, říká expert Kolik je v Česku justičních omylů? Analýzy DNA mohou být chybné, říká expert | Web | 20. srpna 2015 v 15:06 | Reagovat

Kolik je v Česku justičních omylů? Analýzy DNA mohou být chybné, říká expert
http://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/65884/kolik-je-v-cesku-justicnich-omylu-analyzy-dna-mohou-byt-chybne-rika-expert.html

2 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 20. srpna 2015 v 15:52 | Reagovat

Vyborne pane Wolf. Umite tedy zvednout tem kornoutum od policie mandle,jen co je pravda. Mozna ze vam zavidi tu vasi uniformu v ktere s porovnani te jejich vypadate docela dobre. Na ministerstvu vnitra je to samy buzerant a proto pochod vysnorenych buziku Prahou ktereho se zucastnuji I politicke sajby jim nevadi tolik, jako ten vas vtipny outfit.

3 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 20. srpna 2015 v 17:40 | Reagovat

Pochodoval  jsem ulicemi až na Letnou i letos a volal: "Ujetá menšina heteresexuálů, zdraví zdravou většinu homosexuálů a lesbiček! Sláva jim sláva! Hať národ vymře!" Byl jsem  "tolerantními" buzíky okřikován, abych držel hubu.

4 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | 20. srpna 2015 v 18:46 | Reagovat

[3]: Mel jsi emigrovat Jirko - to je zeme bez budoucnosti...

5 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 20. srpna 2015 v 19:54 | Reagovat

Chtěl jsem, Rosťo, zvostat v San Francisku při své návštěvě v USA v roce 1990, ale domníval jsem se, že budu užitečnější a prospěšnější své vlasti doma. Po svém návratu  do Českozlodějska jsem dopadl jako Karel Kryl.  Toho megaloman  odkopl. Havel vydal příkaz, že nesmím vykonávat žádnou prác ve státních službách. Jeho poskok,  Izraelita Petr  Uhl jeho příkaz vzorně plnil. Byl jsem vyhozen i z práce  v kotelně, kde jsem vykonával profesi topiče! To nedělal ani bolševik! Byl jsem předvolán k lékařské komis, která mi vyměřila  plný invalidní důchod. Předseda komise byl býv. agent StB! Více není potřeba pokračovat. Dodnes lituji toho, že jsem v Californii nezůstal. Starosta  města mi chtěl zařídit benefiční  koncert a z výtěžku zafinancovat moje bydlení a pomoc v začátcích tamního života v USA. Včera jsem se díval na dokument ČT. art : "Občan Karel  Kryl". Jan Beneš v tom dokumentu mluvil o praktikách kolem V. Havla. "Havel měl 400 poradců a polovina z nich byli  přátelé, agenti StB. A nejbližší spolupracovníci byla právě ta polovina práskačů! Jeho ochranka byla složená  výhradně s příslušníků StB a megalomanovi Havlovi to vůbec nevadilo! John Bok z toho hnusu odešel raději  z hradu na záchodky. Havla po celou dobu, co byl na Hradčanech  řídila direktivně StB. Kdybych byl mlád, tak bych odešel. Dnes už to v našem bordelu nějak doklepu.

6 Pavel Pavel | 20. srpna 2015 v 20:02 | Reagovat

Je to komicke, co vse vadi v Cesku..vsechno, jenom ne ta komunisticka svloc, te se tam vede, lepe a lepe....

7 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 20. srpna 2015 v 20:19 | Reagovat

Dostal jsem mail od kamaráda. Dnes na své dovolené navštívil býv. komunistický lágr z 50 let "Vojna", jeden z nejhorších uranových mučíren. Hlavním správcem ostrahy je tam  býv. komunista a býv. psovod ze západní hranice, který se svým psem statečně zadržoval zoufalé uprchlíky, kteří pak končili v podobných lágrech jako ten muzejní Vojna, Bytíz.., který on střeží.  Výběr této ochranky provádí také býv. bolševik. A aby toho hnusu nebylo málo, tak správce rekreačního zařízení pro bývalé vězně komunismu -  Smilovice na Vltavě - dělá býv. funkcionář KSČ! Větší zvrácenosti už v této prokleté zemi ani nemohou býti! Člověk by se z toho  hnusu musel zbláznit. Proto slušivá bačkůrka na hlavě je dnes na místě!

8 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 20. srpna 2015 v 20:58 | Reagovat

Ta fotka byla dělána u  plotu- zahrady západoněmecké ambasády na Malé  Straně v roce 1989. Byl tam tak obrovský nápor východních Němců, že naši SNB - esenbáci své úsilí vzdali a nechali utečence přelézat železný plot.  Celá Malá Strana byla plná opuštěných trabantíků. Klíčky a papíry  od aut zabalené v igelitových taškách a kdo chtěl, tak si s autem odjel. Ve večerních zprávách pak policie nařizovala, že se auta musí vracet na nejbližším oddělení VB. V lednu 1990 jsem tři dny čekal a spal na ulici v dlouhé frontě šílenců,  abych dostal na této ambasádě povolení přejezdu vlakem do Franfurktu na letiště. Nepodařilo se mi získat toto povolení. Do USA jsem získal do pasu povolení za dvě hodiny.   Ovšem získat pas, to  byl horor. Měl jsem soudem nařízený ochranný dohled na tři roky a proto musel zasednout soud, aby mi byl tento dohled soudem zrušen! Přišel jsem na ambasádu USA a tam mi řekli: "Tak už máte vyřízen ten tranzit přes Německo? Máte  už zítra odjet vlakem?" Málem s pláčem  jsem konzulovi sdělil, že jsem tři dny spal na ulici ve spacáku, ale to povolení  nebylo možnost získat. Konzul se podíval na hodinky a zhrozil  se. Byl pátek, půl druhé a u Němců zavírali ambasádu za půl hodiny. Konzul zvedl telefon, někam volal a potom mi řekl: "Utikejte ať to k nim stihnete. Na bráně na Vás budou čekat. A opravdu. Utíkal jsem do toho dlouhého kopce, tam už nikdo z našich žadatelů nebyl, ale v bráně stál nesmírně naštvaný konzul s takovou tou brašnou na prsou, jako mají celníci na hranicích, vzal si můj, - v životě první pas - a dal mi do něj razítko. Ani po mně nechtěl poplatek.  Stejně bych ho neměl. V tu chvíli jsem si uvědomil, jaký měli u těch Němců  Američané obrovský respekt Protože jsem neměl peníze na zaplacení poplatku ani u Američanů, pan konzul se usmál a ten poplatek  za Jirku Wolfa  rád  zaplatil. Bylo mu prý velkou ctí.  A tak jsem mohl na druhý den absolvovat cestu do USA. Cesta se nakonec protáhla na tři měsíce! Po svém návratu  z USA jsem si našetřil peníze a chtěl je vrátit, ale to už tam ten conzul nebyl. Setkal jsem se ještě s Robertem Normenem, kterým pracoval jako kulturní ataché, který byl komunisty vyhoštěn za přátelská setkání s disidenty. Moc pěkné zážitky.

9 Zápaďák Zápaďák | E-mail | 21. srpna 2015 v 3:22 | Reagovat

Wolfiku, jsi sekac a moc ti to slusi!
V NYC by si te vubec nikdo nevsiml. Zde, na Divokem Z by se obcas nekdo usmal a zarucene nikde, ani v te dnes Levicove, zbankrotovane CA plne ilegalu by te zadny 'cop' (chlupatej) neobtezoval.
Tvoje reminiscence z '90 let mi pripomnely me vlastni obavy v Curychu ve '82, kdyz jsem si zadal o vizum do USA. Tehdy v dotazniku, mj., stalo: byl jste, ci nekdo v rodine clenem KSC? Hrde jsem tam napsal NE a pripojil, ze nikdo, nikdy! Dostal jsem neomezene vizum na 10 let! Nechali me toulat se po USA 6 mesicu, pak 6 mesicu zit ve statu Kolorado primo pod 4-tisicovkami Skalistych, ale s turistickym vizem jsem zustat nemohl, ale vratil jsem se - domu.
Souhlasim s tebou, ze ty i tvuj humor jsou v Kotline nutne, pro tu zbylou hrstku lidi... Pro tu svoloc jsi zivym spatnym svedomim a kaz jim i nadale zazivani!

10 Prague Pride Prague Pride | 22. srpna 2015 v 12:43 | Reagovat

"Jean, co to je na ulici za hluk?"
"Průvod gayů, sire."
"A co požadují?"
"Lásku stejného pohlaví."
"A kdo jim ji zakazuje?"
"Nikdo, sire."
"Tak proč tak křičí?"
"Jsou to buzeranti, sire..."

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama