Proc jsou cesti mladi lide takovi neuveritelni hlupaci?

30. října 2015 v 14:19 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Prectete si prosim nazory jednoho TYPICKEHO mladeho ceskeho cloveka, ktere hrde zverejnil na Facebooku, v diskusi inspirovane clankem z ceskych Novinek.cz - Sexuální otroctví a násilí bylo Kaddáfího mocenským nástrojem.

Muj nazor je az uplne na konci (abych vas snad neovlivnoval). Ja sam jsem "nediskutoval" :-)

Dominik Špinka V pořádku, takže se dívky připravte i díky bombardování jeho režimu budou zanedlouho podobné harémy u nás Emotikona wink Pokud s něčím nesouhlasím, tak je nejlepší to zbombardovat, i kdyby ostatní náležitosti ve státě fungovaly dobře. Jen jestli za tím bombardováním nebylo něco jiného, než 1000 dívek. Západ při ražení svých cílů nedbá na miliony. Nějaký 1000 dívek jim jistě ale ležel na srdci. Jen nevím, proč se podobně nestaví proti podobně mírumilovnému režimu v Saudské arábii.. Jinak BBC určitě objektivní zdroj.
To se mi líbí • Odpovědět • 27 říjen v 21:41

Dominik Špinka Ale já tím menším zlem určitě nemyslím to co popisujete. Tím menším zlem byl myšlen Kadáfí, který byl diktátorem, ale Libie na tom byla mnoho a mnohonásobně lépe, než je na tom nyní a pro Evropu bylo jistě prospěšné, že celý nápor ilegálních a velmi často agresivních a expanzivních nájezdníků držel na jejich kontinentu. Máte pocit, že Evropa a její současná politika je to co na tato individua opravdu platí? A že pod péčí našich neziskovek zkrotli, jako beránci? Já jsem přesvědčen, že na lidi s takovou výchovou a kulturními zvyklostmi je tvrdá ruka to jediné, co je dokáže udržet na uzdě. Co se týče Kosova a "humanitárního" bombardování už tehdy nás mělo zamrazit, co si k nám USA jsou schopny dovolit, ale bohužel fakta začnou vyplouvat až po určité době. Dva příklady za všechny. V době náletů se jeden americký generál vyjádřil: "We bomb the wrong side" bombardujeme druhou stranu (ty nepravé) Ale už v té době hráli do karet USA zájmům právě Kosovští Albánci a díky tomu, že Kosovo předali jim, tak tam postavili svou druhou největší vojenskou základnu mimo území USA a jejich společnosti teží z ohromných nalezišť důležitých kovů. Mám někde uložený rozhovor s člověkem, který tam 18 let dělal pozorovatele a věřte, že ten má o čem vyprávět a ví, čeho všeho je USA schopno. Dnes dokonce s muslimským prezidentem organizují proud nájezdníků do Evropy, jak hlásají zprávy Rakouských tajných služeb a další vyšetřovatelé. Jediné s čím se s Vámi neshodnu je odstřelení WTC. Velmi dobře znám jednoho pilota dopravních letadel a ten a mnozí další vzdělaní lidé se mnou souhlasí, že věže byly odstřeleny. Moc dobře ví, že pokud by se vychýlil z kurzu a neodpovídal by věži, jak se tomu stalo při údajném únosu, tak by dispečer po 1 minutě musel upozornit armádu a ta by po další minutě vysílala stíhačky do vzduchu, čili po 2 minutách od vychýlení z kurzu startuje stíhačka. Při tomto incidentu trvalo 80 minut, než stíhačky vystartovaly! 80:2, to už je trochu rozdíl a šance, že to co má vyjít výjde. Je to jen jeden příklad, protože toho co svědčí o tom, že bylo spácháno zvěrstvo které americká vláda kryje je velká spousta a upozorňuje na to asociace 5000 architektů a inženýrů a demoličních specialistů a mimo jiné také desítky tisíc lidí každý rok v Manhatanu, ale to se do TV nedostane..

Dominik Špinka Bin ladinova rodina si tykala i s Bušem. Jsem přesvědčen o tom, že v tomto směru rozhodně nejsem ten, kdo naletěl. To, čemu říkáte propaganda běží na obrazovkách televize. Spousta důkazů ze strany nezávislých vyšetřovatelů o tom svědčí a spousta důkazů, co nechce vydat USA vláda svědčí o tom, že něco skrývá. Tak jestli vše co píšu je lež, lež, lež, lež, lež, no ať to vlastně řeknu 100x, tak to bude zase jen lež, tak to asi víte lépe, než lidi, co balkánu věnovali půl života. Pravděpodobně jste tam byla celý svůj život. Politika spojených států je podobně expanzivní, jako politika muslimského světa. Divím se divím, ale i na ČT1 o politice USA posledně vyše pěkně spracovný dokument o tom, jak začínají války a jak manipulují s veřejným míněním. No a k tomu zbytku, drahá paní. Bez Evropy by nebylo USA a jestli víte něco málo o historii, tak Evropa se muslimům brání 1400 let, jak dlouho existují USA?

Dominik Špinka Víme dobře, kolik fašistů si USA po II. světové odvezli k sobě a zaměstnali je v CIA, aby měli informace o SSSR a jak královsky si dožili, i když páchali strašná zvěrstva. Víme taky dobře, že Amerika financovala obě strany, jak SSSR, tak Němce například přes Standar Oil a IG Farben. Financování obou stran v jakékoliv formě, hlavně tak, aby musely Evropské státy vracet. Tomu, že rozvrátí každou alespoň trochu fungující zemi, kam příjdou. Svojí válečnou politikou zabili miliony lidí, zůstává po nich spálená země po napalmu a agentu orange, díky kterému se na postižených místech dodnes rodí tisíce deformovaných dětí. Mimochodem jedná se o stejnou firmu, která vyrábí GMO dlouhodobě netestované plodiny všeho druhu, které se musí zalévat stovkami tun rakovinotvorných chemikálíí. Je to stejná vláda, která ututlává největšího producenta skleníkových plynů a to sice masný průmysl, díky kterému a dalším, každou vteřinu zmizí fotbalové hřiště dešťného pralesa a s ním asi 100 neobjevených druhů rostlin a živočichů. A stejná vláda i uzákonila zločin, díky kterému na to nesmíte upozornit, jinak budete souzen a odsouzen za hanobení jídla.. To je země ze které si alespoň v tomto ohledu nebudu brát příklad! Chlapi a ženský z USA a kanady dokázali vymyslet spoustu skvělejch věcí, ale Jejich vláda je nejhorší zlo na světě. Německo je od konce druhé světové ve válečném stavu! Stále! A to pod kontrolou USA a na slovo ho poslouchá a běda jak ne, to Angela poznala na vlastní uši, když se ukázalo, že je odposlouchávána spolu s dalšími Evropskými politiky krze NSA. Evropa si poradila 1400 let, a poradila by si s prstem v nose s kteroukoliv muslimskou zemí ale jen dokud se sem nezačly cpát zájny USA a jejich multikulti, kterej je moc dobrym tahem na branku z jejich strany, protože moc dobře víme, co se stane s hrdými národy, když je takto rozložíte.
To se mi líbí • Odpovědět • 22 min

Poznamka R.H: Odpoved na uvodni otazku " Proc jsou cesti mladi lide takovi neuveritelni hlupaci?" je: Vliv prostredi. Slysi tyhle idiotske nazory vsude okolo sebe - doma v jejich rodinach od rodicu, ve skole od ucitelu, v televizi a vseobecne v ceske spolecnosti. Milosem Zemanem predevcirem vyznamenany Frantisek Ringo Cech rekl v dennim tisku (cituji):"V našem státě byl ale každý čtvrtý členem KSČ. Prostě v každý rodině byl jeden komouš a v každým baráku byli dva tři estébáci. Když se s nimi Havel nedokázal vypořádat hned po revoluci, kdy k tomu byl čas, tak jak to můžete chtít dnes?

P.S.: Cest a slava vyjimkam!

Dominik Spinka (foto z Facebooku)
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Vitezslav Vitezslav | 30. října 2015 v 14:55 | Reagovat

Kam se hrabe John o Brennan (Director of CIA) na ceskeho experta spionaze Spinku.Tenhle ulicnik vi vsechno.Je blbej ale muze take provokovat.Ja vim ale neco to co ani Spinka nevi.Putin je buzerant a prezident Zeman se pravidelne posrava.

2 Karel Karel | 30. října 2015 v 15:20 | Reagovat

Ten Dominik Spinka svou hlouposti silne pripomina Jarovo oslavovani byvaleho CCCP.
Stejne bezcharakterni prase pouze s tim rozdilem, ze Spinka si spokojene chrochta v ceskem bordelu a Jara kdyz uz byl prezran sovetskym kaviarem a "svobodnym" cestovanim za komunistu tak to sel v roce 1980 zkusit do USA. Bylo by zajimave zjistit kolikrat Jara v dobe sve emigrace navstivil komusticke Ceskoslovensko pred rokem 1989. Hodne z nas by se asi poblilo po tom zjisteni. :-(

3 jkorcak jkorcak | E-mail | 30. října 2015 v 16:21 | Reagovat

Zarazi mne, ze jsou to mladi lide v plne sile, zadni obstarozni komunisticti kriplove to nejsou a vsechny ty nesmysly prezentuji jako FAKTA!

DALSI LAHUDKY Z JEJICH OBLIBENEHO SLOVNIKU: nejste ani schopna uznat nevyvrátitelná fakta, která jsem Vám předestřel.

Nevyvrátitelná fakta! Předestřel!

Ta nevyvratitelna fakta jsou samozrejme presne ty kecy, ktere tady Ross uvadi. Je toho plny internet, You Tube je temi kecy precpane. Za vsechno muze Amerika, Amerika posila do te malinkate republiky muslimy a dela to schvalne, Amerika organizuje invazi uprchliku do Evropy, Amerika zorganizovala 2.svetovou valku, Amerika zorganizovala i Balkanskou valku, Amerika si sama zavrazdila 11.zari na 3ooo lidi (ackoliv se teroriste k tomu hrde prihlasili a jak byli na tento svuj zlocin pysni!) - jeste mi nikdo nevysvetlil, jestli si Spanele vyhazovali sami sve vlaky do povetri, jestli si Britove sami rozstrileli autobusy a podzemni drahu, jestli se francouzsti novinari sami rozstrileli na kasi, jestli ... a tak dale a copak, copak - hromadna sebevrazda? Nastrkali to i do novin a ted uz i do televize. Je to, jako kdyz Rasputina otravi, probodnou, podriznou, zastreli, rozctvrti, hodi do ohne a nakonec ho utopi a v novinach napisi, ze spachal sebevrazdu. A narod jim to sezere, a to ciste proto, ze Rasputina nema rad!

ANEB DALSI LAHUDKA: Mír s vámi a Americká šedá vláda ať piká za svoje zločiny i vůči vám, i když si toto odmítáte připustit.

Kdyz uz pomineme hrube gramaticke chyby, ta formulace, ta formulace!

Mír s vámi a Americká šedá vláda - ROZUMEJ "MIR S VAMI A SMRT AMERICE" JEDNIM DECHEM

Nepripomina vam to neco? Pozoruhodne na tom je take to, ze tito lide zasadne nerozlisuji Ameriku a "Ameriku" - kterou Ameriku maji na mysli? Jizni, stredni, severni?

V nemecke TV vystoupi husicka a vyklada nam, jak Amerika utoci na Evropu, to Americane vam sem posilaji ty davy uprchliku, to v Americe to organizuji. Hotovy Goebbels! Utok na Rissky snem! Hlásají to zprávy Rakouských tajných služeb - ted uz ne televize Nova, rakouska CIA se do toho pustila. Ta je duveryhodna, evropska, te muzeme verit, to nejsou zadni Americane!

Reknu vam, mam uz toho dost. Co se to deje s Evropou? Opakuji: s Evropou, nejenom s Ceskou republikou! Copak vsichni totalne zblbli?

4 Martin Martin | 30. října 2015 v 16:38 | Reagovat

Tupost mladé generace dosahuje dramatických hodnot celosvětově, ovšem v Česku už to má všechny známky zhovadilosti. Oni se nezajímají o nic, ale do všeho tuze rádi kecají. Hloupě kecají. Nemají základní znalosti ale hrozně nesnáší, když jím to někdo dá najevo. Tragikomično mladé české generace, je k vidění na každém kroku, například při sledování tolik oblíbených televizních soutěží, které české televize vysílají nepřetržitě. Mně hrozně baví, když se soutěžící mládenec nebo dívka představují, že po dotazu co je baví, se v jejích očích objeví výraz hrůzy a pak následuje takovéto hmhhh, eh, no, chodím na vodu nebo do hor. Ross několikrát použít termín "hovádka boží". Já si myslím, že by se měl Bohu omluvit, protože s tímhle přece nemůže mít Bůh nic společného.

5 jkorcak jkorcak | E-mail | 30. října 2015 v 17:55 | Reagovat

[3]: Stoji take za povsimnuti, jak diskutujici ironizuji BBC a CIA ( kolik jenom fašistů tam zaměstnali) - pry "nejsou objektivní zdroj"  potoze se jim prave nehodi (nebo naopak hodi) do kramu.

Kdyz ale kterakoliv TV, vcetne te BBC, uvede na obrazovku nektery z tech jejich nesmyslu, najednou se dozvime, ze to "běží na obrazovkách televize" a ze "i na ČT1 o politice USA posledně vyše pěkně spracovný dokument (ceskou gramatiku zrejme na CT1 nedavali)", ze pry "spousta důkazů ze strany nezávislých vyšetřovatelů o tom svědčí", hlásily to "zprávy Rakouských tajných služeb" (to musl byt ale zajimavy porad v TV) a predevsim diskutujici odbornik "dobře zná jednoho pilota dopravních letadel a ten a mnozí další vzdělaní lidé" s diskutujicim odbornikem "souhlasí".

Diskutujici proste "moc dobře" vedi, "co se stane s hrdými národy, když je takto rozloží" (ROZUMEJ ANALYZUJI).

6 Drifter Drifter | 30. října 2015 v 19:02 | Reagovat

[3]:Vase posledni otazky:
"Co se to deje s Evropou? Opakuji: s Evropou, nejenom s Ceskou republikou! Copak vsichni totalne zblbli?"

Vcera se EU v Bruselu zastali Edwarda Snowdena, obvineneho z vlastizrady za spionaz, a odcizeni statniho majetku USA.
Pry je to ochrance lidskych prav!

Dnes Polaci odmitli vydat Romana Polanskeho do US za prokazanou pedofilii. Ze pry je uz stary 82 let.

Neuvedomili si ze si sami serou do bot, a vek neni polehcujici okolnost.

Tak ze odpoved je jednoducha, nejsou blazni ale jsou procichli komunismem.

7 bobbie7 bobbie7 | 30. října 2015 v 19:32 | Reagovat

Kdyby to byl komous z 50 let, ale mlady clovek a tak blby. masiruji jim vsude mozky a vlastni nazor si neumi udelat. Mluvi jako Jakes, ci Tonda Zapotonda. Tezko takove presvedcit o opaku kdyz jim neni zhury dano.

8 jara jara | 30. října 2015 v 20:50 | Reagovat

[2]:http://www.sciencedaily.com/releases/2015/10/151019122912.htm
Subscribe now to Dr. Shallenberger's Second Opinion Newsletter and get up to 19 Free Reports
Toto ty snad dusevni kriple muzes pouzit az dostanete nekdo z vasi rodiny nejaky ten zajimavy virus od Bubaku, neb snad i HIV snad i nejaky parazity, podobne snad jen Tvemu....
Ale jinak diky, uvedomil jsem si, ze mam jeste konzervu Kaspickeho cerneho kaviaru (v dnesni cene pres $380 a k tomu Sovietskoje zolotoje sampus... a pak romantika, jiz jsem zakoupil i dobre Kaliforneke jahody na zvyseni chute). Kaviar ktery jsem dostal od pritele na Vancouver Congresu 2008, za to, ze jsem jejich skupinu, i z Vladivostoku osobne pozval a tim mohli dostat visum, cas na vyrizene, finance  a i navstivit USA, tak dnes ho k 10-28-1918 dne slavnostniho rozbiti Rakouske Monarchie, ktera mohla byt Konstitucni Federace, cehoz se ovsem bali Anglicane s USA. Proto nastavili TGM, ktery nenavidel Rakouskou Risi (snad cisarsky levobocek), ozenili taticka TGM s Brooklinskou divkou s koneksy a dilo zkazy bylo dokonano pro dalsi leta, neb tim byla otevrena cesta k WW2, pak komunizmu az po Sametaka a dalsi... , I za pomoci Legionaru "Jak je psano i ve svazcich, snad 8 dilnych Povstalci neb Legionari v CCCP. To byli ti kdo zajistovali presun az do Vladivostoku ukradene Carske poklady. Ale nemylte se, Carska rodina se dozila na svem tajnem miste, nebyli popraveni, neb byli pod osobni ochranou Stalina a take Dr Prevalskeho.... Nenechte se mylit mam dost prizne ve Wiena, Norinberku a v Bavorsku, z manzelcine strany.
Jinak zradce Ed Benes, vystudovany v Oxfordu take pripravoval Mnichov. Pak odvezli zlaty poklad do Anglie. A kdyz si too spoctete s uroky tak dnesni Anglicka zlata rezerva 420T zlata je s uroky to, co nam v 1938 braska Edik odvezl!!! Ale vy jste na to dosti natvrdli abyste pochopili! A take, ze A. Dubcek ale take T. Bata byli zavrazdeny!

9 Karel Jemelka Karel Jemelka | E-mail | 30. října 2015 v 22:36 | Reagovat

Rosťo, domnívám se, že Tvoje otázka, proč ti mladí jsou tak blbí je ve špatné rovině. Oni totiž nejsou takhle blbí jen ti mladí.

Jako mladý mám právo být blbý. To mám z vlastní zkušenosti. Jenže, jako mladý bych se měl vzdělávat. Vzdělávat nejen tak, že pozřu, přežvejkám a uložím na mozkové HDD to, co mi kdokoli naheklí. Mám sice právo být mladý blbý ale mám povinnost. Povinnost myslet. Povinnost srovnat a porovnat, povinnost vyhledat a pozorně vnímat argumenty protistrany a v neposlední řadě se pokusit definovat, "Komu ku prospěchu". Tedy podívat se na věc i zezadu.

Tohle mladí už nejméně 60 let neumí. Neumí to proto, protože okolí, škola, média, internet jim nedají možnost vybrat si. Není li možnost výběru, svět se stává uniformním. Uniformním v myšlení.

A je li člověk mladý a líný, (i já s tím mám zkušenost) a navíc zdrojů tvrdících stejné je naprostá většina pak přijme názor.

On totiž ten mladej Špinka netvrdí nic objevného. Je jen výřečnější a umí zkompilovat mainstreamová tvrzení do jakéhosi příspěvku. Do onoho Špinky je tohle huštěno ze všech stran. On Špinka netuší, že komunismus nahradil neokomunismus. Nezavírá se, nevěší se, řeší se to propagandou 100x účinnější, než si kdysi dokázal představit soudruh Kojzar v Rudém právu. O Goebelsovi nemluvě.

A bohužel, odolnost mladých (a lidí kteréhokoli věku) proti neokomunistické propagandě je mizerná.

Cituji Jana Wericha:
„Mládí biologické neosvobozuje od blbosti a hlouposti, stejně jako stáří nezaručuje moudrost. Jsou blbí dědkové a hloupé děti.“

Citát bych doplnil. "V neokomunistické Evropské společnosti zmoudřet nelze".

Dobře nám tak.

10 Luis Luis | 30. října 2015 v 23:44 | Reagovat

Ja to vidim trochu jinak.
Kdo zrusil vysilani Hlasu Ameriky ?
Kdo se vubec nestara o to to lidem v jinych zemich vysvetlovat ? ( koukejme jak efektivne to v Evrope provadeji Rusove ).
Kdo nechava situaci u spojencu dorust do takovychto stadii ? Kdo hral mrtveho brouka pri vzniku techto teorii a nechal je rozsirit po internetu, ktery sam stvoril a daroval svetu ?
Proste nekdo usnul na vavrinech, hrube podcenil protivnika a jeho schopnosti, takze ted sklizi vysledky.
Apelovat na rozum a moralni vlastnosti pri tomto muze jen debil.

11 Frank Frank | 31. října 2015 v 0:27 | Reagovat

Bude to tou Evropskou kulturou. V Evrope jsou marxisticke vlady a ve vladach zbytecny lidi - rozumej lidi co nic neumi. Pokud nekdo posloucha 10 let ceskou televizi, ma vymasteny mozek i kdyby nechtel. Mlady nejvic opakuji co slysi okolo. Proc nejsou schopni premyslet a udelat si vlastni nazor, asi ten dar nedostali.

12 Anti Anti | E-mail | 31. října 2015 v 1:57 | Reagovat

A co se divite? Staci si otevrit cesky Internet a vsude ctete: "Cesi vymyslili, Cesi vynalizli, Cesi vyhrali, Cesti vedci objevili, Cesi vynalezli, Cesky vytvor byl vypusten do vesmiru, Cesi jsou nejlepsi, atd. O hereckach a hercich typu bohdalova se pise jako o "svetoznama herecka", nejlepsi film na svete, Ceska ekonomika roste nejrychlejsim tempem, Cesko ma nejnizsi dane v Evrope, Cesi jsou nejpracovitejsi z cele Evropy (pac travi nejvic casu v praci)... proste Cesi jsou masirovani ze vsech stran, jak jsou nejlepsi a nejvetsi borci sveta. Jinak typicky Cech vi vzdycky vsechno nejlip, protoze vsude byl dvakrat.

13 jara jara | 31. října 2015 v 5:30 | Reagovat

[5]: a nebyl snad von Braun s celou partou a jine zamestnan a velice dan k moci v pokracovani v USA?
Rusove si odvezli experty z cele vychodni zony Nemecka, presunuli na sibir, dali jim atraktivni Ruske manzelky. a prvni testovaci bombardovani Drazdan bylo nejakym zakulisim presunuto na Kurim.... a tim ty nejvetsi hlavy vyvoje vcetne z Zeiss Jena presunuty do bezpeci a ejjich bezpecnost a preziti zajisten... Co je horsi zabit zenu, deti, jak delali Ustasovci, Hordyho Bandy, Ukrajinsti Fasiste I SS nebo znasilnit zenu ktere manzel vyvrazdil celou jejich rodinu a bez varovani napadl jejich zem? Budte s trochou slepiciho mozku a soudnosti.... Xe 100 ruskych vojaku zajatych prezilo jen 2, zatimco Japonsku- ze 100 nUSA zajatcu prezilo kolem 85% nekde I vice!... Nakonec Rusove odesli z Rakouska az Pobaltskych republic jsou prycc... a proc USA maji pres 140 zakladen po celem svete a snazi se diktovat???? a zavadet demokrace ktera se promeni v nejvetsi bordell az po masove Emigrace. Vite jak byl brutalne az zloccine zavrazden Kaddafy"? Osamu bin Ladena trenovali proti Rusum nv Afganistanu a jeho tatik, delalkontraktora I vladniuch projektu kolem Bostonu... A vite, ze jeho jedna dcera, velice atraktivni zije v USA?
Jediny Tony Brail se omluvil za historickou chybu a kriminalni akty proti statum na zaklade falesnych informaci, neb nejvetsim podporovatelem terrorismu je v Saudske Arabii jak bylo take nam publikobvano v NYC po 911.
Ja pracoval v 82 poschodi Severni WTV veze a byl jsem vyhozen, ze jsem mel poznamku, proc v 42 patre kde se prestupovalo pracuji jako Security lide kteri maji jen docasne povoleni k pobytu v USA. A ten vul, ktery se mnou vedl rizeni ze jsem nesnasenlivy, netolerantni tak skakal z vrchniho patra ve svem pres $1000 obleku a na miru delanymi boty z konske kuze Johnson-Murphy, take jsem mival... na tvrdou zem... a jen krvava placka s neho zustala! A tak to chodiva?

14 jara jara | 31. října 2015 v 5:36 | Reagovat

jinak jsem se setkal I s mladymi v Cz kteri mluvi bez akcentu American standart a jsou velice vzdelani vedci I ve vyzkumu Nanotechnologie, na osobu, 3. na svete, po Svycarsku, USA je cesko... A kde jsme byli na Bavorskyc=h hranicich tak lide jezdi az 60 km o vikendech na kolach,se zastqavkama na pivko po 15 az 25 km a to po ciklistickych stezkach ktere muzes zvladnout z Jizni Moravy az do Strassburku, nic zatim podobneho neexistuje v USA. A Martincina prizen ma "chaty zasazene v lesich a louckach s bazeny se solarkama daleko luxusnimi nez "doskove chaloupky Upstate NYS mesteckach a vesnickach, velice chudych kde je az 70% lidi zijicich na podporach, vyzranyh a potatovanych... a hlavne asi degenerovanych ale velice hodnych a nekradou! O_O

15 jara jara | 31. října 2015 v 5:41 | Reagovat

www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6837-strategicky-zrezirovana-migrace-jako-valecna-zbran-autor-zpracoval-data-a-odpovedel-na-tuto-otazku;en k zamysleni... vzdyt budou terorizovat a infikovat celou EU jestli se nevzeprete a odstranite soucasne Terroristy kteri vam vladno? To neni muj nazor, jen prevzeti.... Jinak Kaviar a sampus byl superb, zustava I na nedeli, Aljassky a z Nove Scotia Salmony se mi jiz prejedli I ten specialnim nejdrazzi Kanadsky z Vancouveru...

17 pozorovatel pozorovatel | 31. října 2015 v 17:43 | Reagovat

[15]: Jaro zatim jste stacil pouze nazvat Karla dusevnim kriplem. Myslim, ze by i ostatni zajimalo Vase cestovani do komunisticke CSSR pred rokem 1989. Chapu, ze samozrejme nebude zadna odpoved, krome Vasich obvyklych zdegenerovanych nesmyslu. :-D

18 pozorovatel pozorovatel | 31. října 2015 v 17:59 | Reagovat

[14]: Jaro kdyz se Vam ta prokleta Amerika nelibi tak proc netahnete i s tou Vasi povedenou rodinou nekam do prdele? Nejlepe asi do Ceska. S Vasim IQ budete vhodnym kandidatem na noveho presidenta. :-) :-!

19 Jan Gajdos Jan Gajdos | 31. října 2015 v 18:25 | Reagovat

Nedokazal som vylevy toho chlapca docitar do konca. Ked zacal o tom samozniceni WTC, tak som uz fakt dalej nemohol. To su skutocne ti ludia taki idioti ?!  To si akoze americka vlada najala nejakych 18 arabskyxh teroristov, ktori akoze s nou spolupracovali, aby jej fakticky urobili dobre ???! Teda znicili WTC, co kurvy americki agenti vlastne chceli ?  A teraz chlapce, vies si predstavit WTC napratane vybusninami od US vlady a k tomu este koordinaciu US vlady s arabskymi teroristami, aby sa to takto genialne zakamuflovbalo, ze to zhodila US vlada ??!! Moze k takemuto niecomu dojst clovek so zdravym rozumom ????? Aha, este ta rada chlapce, ze americania mali zostrelit tie civilne dopravne lietadla do 3 minut !!! Ako si to genialne vypocital. Chlape USA nie je Rusko. Tam sa netrielaju lietadla so stovkami cestujucich len tak na pockanie ako KAL 007 v 1983 alebo Malaysia MH17 !  A v akej reci si to ten Bush (ci dokonca cela jeho familia) tykal s tym bin ladenom ? V cestine ? Mimochodom tie komunisticke svine ako  Moore, ci Stoen maju tiez znacny vplyv na mladych nadsenych Cechov. A ceska televizia tie ich svinstva s oblubou dava ...

20 Jan Gajdos Jan Gajdos | 31. října 2015 v 18:59 | Reagovat

[5]: Pani Korcak, to co teraz bezi ako obrovsky hit na ceskej a slovenskej televizii, je dokumentarny serial od Oliver Stone Unfold history of the US. Tento komunista dokaze vseko tak prekrutit, ze ma ide z toho porazit. Nahovaral som Rossa, ze nech tomu Stoneovi napiseme otvoreny list (ze sme zili v krajine, kde ten jeho vybajeny komunizmus realne "fungoval", ale on spravne poznamenal, ze je to ako keby sme chceli napisat ovtoreny list Bilakovi. Pre normalnych ludi (nie fanatikov), ktori to nevideli, tak uvediem napr. toto. Nie je to presne aleo vystizne. "Dalsie svinstvo, co urobli USA mierumilovnemu ludu Grenady bolo, ze ich podlo napadli. Kubanski murari (zednici), ktori tam pokojne pracovali na stavbe, boli zradne napanuti, naco zdvihli svoje samopaly a palbu americkych agresorov opatovali!"

21 Jan Gajdos Jan Gajdos | 31. října 2015 v 19:10 | Reagovat

[15]: Jara, kontaktuj sa so slavnymi americkymi komunistickym rezisermi (Michael Moore, Oliver Stone). Tvoje nazory budu pre nich vzacnou inspiraciou ... Mozno ti aj zaplatia, ked si teraz v srabe.

22 Vitezslav Vitezslav | 31. října 2015 v 19:41 | Reagovat

Sampus zustava I na nedeli,to tedy Jaro
jsi opravdu expert na vsechno.Kdyz jses prezrany lososem z Pacifiku a Atlantiku
tak musis skusit grundle z Vltavy.Ja ti poradim,hod si do toho nedopiteho sampusu sumak a hned to bude mit vice bublinek.

[15]:

23 jkorcak jkorcak | E-mail | 31. října 2015 v 20:25 | Reagovat

[20]: On je kamos s Fidelem Castrem a s Hugo Chavezem, pane Gajdos. To bylo pro mne sice prekvapenim, netusila jsem, ze v kulturni fronte mohou jeste postavat tak opozdeni lide a jeste na tom i zbohatnout, nicmene bohati chudaci uz jsou takovi a vic nepotrebuji vedet. Obzvlaste s Chavezem se mohl dat dohromady jenom uplny idiot. O toho bych ani zakopnout nechtela, oni se s nim na obrazcich objimaji a poplacavaji se po zadech. Jenze! Tito "komunisticti" reziseri jsou dnes milionari a co jsme my, kteri jsme to, o cem oni mluvi, zazili na vlastni kuzi? Kazi vodu a piji vino a nevedi, o cem mluvi. Nekteri z nich uz ani filmy netoci, protoze v jejich rodne zemi na jejich filmy uz bezmala nikdo nechodi a v chudych zemich zase na to krome pokryteckych politiku nikdo jiny nema prachy. Ze by sve v zajiste dobre vire vydelane tezke prachy dali na charitu? Ze by udelali neco pro ty chudaky, kteri trpi ve vezeni a prozivaji muka, ze se o nich Nelsonu Mandelovi v Jizni Africe ani nezdalo? Ale ne, oni se neztrati. Rafinovane obetovali sve nadani na oltar politiky v zajiste dobre vire, ze v komunistickych a postkomunistickych statnich volovinach se stale jeste nachazi pocetne stado volu, kteri i na prazdne platno budou zirat, kdyz se jim bycek vlichoti. A kdyz ne, nic se nedeje, oni uz maj vydelano. Sorry, padesata leta, sorry. Nikdo se nepoucil. Sorry, stara hnusna sibenice, sorry. Na zaslouzeny odpocinek si jeste pockas (o trestu ani nemluvim).

24 bis-ek bis-ek | 31. října 2015 v 21:49 | Reagovat

http://www.gamepark.cz/ruska_hlidkova_lod_a_somalsti_pirati_778300.htm;

Similar has to be done with boats and owners/Captains of Illegal Mass Emigrations to EU, their boats has to be sunken before loading of passengers or confiscated. Or better. Clean all at sea, emigrant send home and boats shall be sunken! Take refugees on ship, return them back, sink or confiscate illegal boats and more…  
- as Russian Marines do! And all sProblem solved forever.

Ruské námořnictvo vs somálští piráti  --

Video je natočené komandem ruského námořnictva na somálské pirátské lodi, nedlouho poté, co piráti ukořistili ruský ropný tanker.

   Námořnictvo EU, které v těchto vodách hlídkuje, nezasáhlo, protože se obávalo, že při zásahu budou oběti.   Ruské komando tedy zasáhlo, osvobodilo své druhy a loď s ropou.
Pak piráty umístilo na zádi jejich vlastní lodi. Rusové prohledali pirátskou loď a nalezli hodně zbraní a trhavin.
  Po opuštění pirátského plavidla ho vyhodili do povětří i se zbývajícími  piráty.

   Komando potopilo pirátskou loď s piráty bez jakéhokoliv soudu, právníků atd.
Použili k tomu proti-pirátské zákony 18. a 19. tého století, kdy kapitán má právo naložit s piráty podle vlastního uvážení.
Výsledek:-- je téměř jisté, že ruské lodě nebudou v budoucnu napadány somálskými piráty*******
http://www.gamepark.cz/ruska_hlidkova_lod_a_somalsti_pirati_778300.htm;gerojove!

25 jara jara | 31. října 2015 v 22:05 | Reagovat

[17]:Poprve jsem byl v CSR az v Rijnu -Listopadu pri navsteve Prezidenta G. Buse, pak I 3x za rok treba jen s prestupem nekam jinam, na dalsi ncesty.
Jinak sampus pijeme cely, nikdy 0.7 L nezustava na dalsi den.... zustava jen kaviar, ktery je priliz velka krabice naraz. Jinak miluji Ceske snopsle v rosolu a I sirecky ale z Bavorska jsou o neco kvalitnejsi. Jo aq slysel jsem od znamych z Bahamas, ze Viktorek Kozeny troche schudl, nevim jakym smerem. Ma asi Rusku za manzelku?

26 jara jara | 31. října 2015 v 22:38 | Reagovat

[22]: to nevite vasnosti, ze existuje specialni uzaver na sampus aby neutikali bublimnky k pripade, kdyz mate Magnum az Nabucanazzar lahev a uschova se vse v poradku.
Ja nikoho nikdy neurazim ale kdyz si to o to nekdo stale rika a urazi, tak jen ukazi, ze mam take nejakou slovni zaso=bu kterou se ve spolecnosti kde jsem byl v ychovavan nepouziva. My zdravime: Ruku libam Milostpani. nebo Bona sera Egregio Signore a pod....

27 jara jara | 31. října 2015 v 22:56 | Reagovat

[19]: a to vite vasnostyi, ze vsichnim papalasi z WTC nemeli ani v materske skolce ten den sve deti a bravali si volno. Take zajimave, ze I ja jsem o tom  vedel z Nemecke TV jiz v sonboyu, kdyz hlasoili, ze zmizeli... My jsme meli mobilizovany nase zachranne cety Ynzenyru jiz 3 dny predem. A nektere firmy se vystehovali 14 dnu pred tim. A jeste, to vite, ze v sobotu az nedeli byli I CSA precpany Araby ujizdejici z USDA, a proc asi? Ja jsem videl velice nizko letici letadlo nad hlavou kdyz jsem sel prave do prace, blizko Medison Square Garden, ale trochy na vychod. Je jen zajimave, ze 2 poschodi se zritilin o nnejakou milisekundu rychleji nez rychlost volneho padu. Hrajete snad kulecnik? vzdy po narazu koule zustava na milichvilku jako ztrnuta, coz se v nekterych patrech WTC nestalo, neb to byl nerovnomerne rychlosti progressivi pad. A jeste neco, kdyz foukal vitr tak vv hornich patrech to bylo jako mv dome hruzy, vrzaloa dlazdick=y byly nekde popraskany. Pry nevi co budou delat s nejakym azbestem, ze odstraneni bude velice drahe. Navic se stalo, ze od puvodniho design LERA projekce kde mam furu znamych nekdo chytry udelal mnoho zmen ktere jen zblbli celou strukturalni pevnosy. Jinak jsem delal pres Exon statiku zakladu pro Sachalin.
Tam je poradek, ze byste se divili, ale v lete moc komaru, coz ja nesnasim....
A kdo nas urazi, ja nebo vy?

28 jara jara | 31. října 2015 v 23:31 | Reagovat

Rika se ze 6x leci temner vse!Pardon me for being forward, but…

Can you handle 300% more sex?

Because that's what she's likely to DEMAND… once she experiences the sexual secrets revealed in this video.

WARNING: This is for adults only, and it's completely uncensored (in fact, it starts out with a "no-holds-barred" description of a steamy sexual situation).

So if you're ready to triple your sex life -- click here. If you're offended by explicit sexuality (that borders on pornographic!) please do not click here.

29 gg gg | 1. listopadu 2015 v 0:35 | Reagovat

to je sila... O_O

30 jara jara | 1. listopadu 2015 v 6:43 | Reagovat

[18]: USA je od 1980, mym domovem, deti se zde narocili, jsou vychovavani jako Pravi USA je to nas domov a vite, jsme velci Partioti. A prave proto, za vojenske vydaje od 1995, Bombardovani I Belehradu, kde se nic nedelo az Blizky vychod a Severni Afriku- vse je destabilizovano, lide ztratili sve majetky domovy take mnoho zabitych a zmrzacenych, pres 72 dnu bombardovani, bez vypovezeni valy a schvaleni kongresu slo asi na ucet asi ze Siciial Security, a prechazi pravomoc prezidenta.... jestli vite co to znamena pro budoucnost... lidi jen na Social Security? A co ty tisice USA a dalsich sirotku, vdov, zabitych vojaku a civilistu na vsech stranach, zmrzaceni? Ja cely zivot stavel, projektoval a krvaci mi srdce kdyz vidim mista ktere jsem I davno duverne znam neco I pomahal budovat naprosto v sutinach jako byly kdysi Drazdany,kde jsem jeste videl sutiny kostela a mnoho domu zacatkem 60'tych o CSSR nemluve (zavody v Litvinove az Plzen) a znal jsem lidi kteri vse videli, byli tam na Totalnim pracovnim nasazeni.  Hamburg, kdyz I prarodice zabijelo vlastni horici fosforem vnoucata, to vy vsichni budete nazyvat I mne BLBYM? Ano, za ty vyhozene penize USA na vojenske sarvatky jen od 1995 jsme mohli mit celou novou, moderni infrastrukturu, rychlovlak z Newark Letiste az na 34-tou Street Manhattan a Maglev na hlavnich prumyslovych trasach, dejme tomu z Miami az do Quebeku a Toronta a Z Maxicke Ixasy az do Aljasky, a to I s nakladni dopravou, a rychlosti od 450km az 600km v hodine. Znam lide z USA kteri podobne projekty delali v zahranici (I ja)ale ne u nas v USA. A to vite, ze Kanada asi bude stahovat sve letadla a snad I vojska z kolbist valky? Tak nakonec zustanou osamostatneni jen Anglicame s USA. Ja znam a potkavam USA zmrzacene veterany podporoval jsem sirotky...  I obeti Agentu Oranbe. Maji znicene zivoty a nekteri pro zkriplovani se nikdy neozenili a nemaji deti, jsou I slepi a nemohopu jiz chodit a byli to mladi, atleticti vojaci plni zivota a snu.... .... ziji ve strasnem utrprni a celkem v zapomeni... a 911  jsem ztratil par pratel, stajne jako pri bombardovani v Protektoratu temer jiz na konci valky, spoluzacka byla zmrzacen, jinak prekrasna divenka, vzdy me ji bylo lito a delil jsem se s ni o co jsem mokl... . Znam take utecence z Vietnamu, ze Severu a Jihu a z ostatnich mist sveta a nikdo z nich neminil opoustet svou vlast. Co se s tim vsim ziskalo a proc? Znate zakulisi prosim? Valka je strasna vec a znam jsem fury I co prezili Holocaustu a pracovni tabory-strasne, at je to kde chce, a kym chce, je to zverstvo muceni narodu! A marihuana zlegalizovana znamena mozne mutace DNA, to znamena zblbnuty a I zkriplovani budoucich generaci narodu!

31 jara jara | 1. listopadu 2015 v 8:06 | Reagovat

A proc jsou vetsinou mladi USA tak potetovani, propichani, prdelaci, zhuleni, zajimajici se o takove prazdnoty,baseball,na wellferech, vetsinou omezene znali historie, sveta, politiky, tak zblbnuti a zformovani, ze si mysli ze I v USA maji ty nejvetsi benefity na svete? Snad nevi vysokou kvalitu zivota a dovolene a dalsi jistoty v jinych statech a celkem lepsi domy a pristupnejsich cen a s mensimi danema... . Nikdy jsem nevidel tolik zebrajicich bezdomovcu a viditelne postizenych jako zde, v posledni dobe  New Yorku a to je bolestive kdys se vidi kolik se zbytecne rozhazuje bezucelove kolem sveta> To nas vsech v USA velice boli. Nase zeme se riti asi do propasti 3. sveta, neb pred valkou bse moc nedelalo?

32 Daniela Daniela | 1. listopadu 2015 v 18:27 | Reagovat

Anti-americanismus v Cesku je pathologicky ukaz, mnozi mladi lide jsou doma odkojeni komunistickou propagandou a ackoliv se domnivaji, ze komuniste nejsou, cela ceska spolecnost je komunismem nacichla, ma silne sklony k rovnostarstvi a odporu k authorite, coz je vyzivne podhoubi pro nasavani tech nejpitomejsich nazoru. Je usmevne, ze nejradeji ma ceska debata nase americke blbouny, jako priklad bych uvedla Craig Robertse.  Dedkovy vyblitky doslova hltaji anti ami, co se uz desetileti tresou na pad Emeriky.. V tom vidim ceskou spatnou vlastnost - nemuzu neco mit, tak at to druhy nema take. Jako ta ceska anekdota, Kde si cechacek preje, aby sousedovi taky chcipla koza..    
Mnozi, - samozrejme ne vsichni jsou tak hloupi - , ale ti , co nenavidi USA se po Americe opici. Treba to tele Dominik Spinka, ktery se neciti trapny, kdyz pomlouva Spojene Staty a pritom ma na sobe americke obleceni, na palici ksiltovku a tricko s anglickym napisem. Ta nezasadovost je naprosto debilni, - mel by nosit usatici a vysivanou ruskou rubasku...

33 jara jara | 1. listopadu 2015 v 18:55 | Reagovat

Images of daughter of osama bin laden
bing.com/images;
tak se podivejte na tu peknou divku. Je pry naprosto amaroikanizovana, jeji dedecek byl uspesnym podnikatelem v USA,
pro ty, co mne chteji zase bezduvodne urazet a napadat>
Ano kazdy I za Komunizmu mohl zdarma vecerne neb dalkove vystudovat ale s omezenim vyberu oboru. Ja musel jit pracovat na stavbu jako 15 lety, od 6 az do 14 a pak od 14:20 az 19:45 na vecerni jedenactiletce, pak rok nikam jen jit pracovat na stavby zelezaren abych si jeste vylepsit kadrovy profil, pak na 2 letou prumku, do prvosledove vojny, jedne nejtvrdsi v CSSR, a jelikoz jsem hodne znal a dovedl I jazyky a fantasticky strilel tak mi davali na "reklamni strelby" pri prodejich zbrani do ciziny. Z 10 ran, 10 zasahu, pak popovidani a zbrane byly prodany....  A diky tomu, jiz na vojne jsem mohl I pri sluzbe dozorciho celou noc studovat vybrane knizky, predem odsouhlasene od politruka, zacit Hutni a banskou dalkove v Kosicich, s pres noc kazdou cestou tam a zpet.... neb jsem se jen pro srandu zminil, ze se mne na vojne strasne libi.... a ze vojenska vyroba musi miti vice schopnych odborniku pro tezky prumysl, samozrejme, vojnu bral jsem to jako fyzicku a moznost alespon 4 hodinoveho studia denne zatimco se vetsina mych kamosu poflakovala, celych 2 roku...  neb hrali fodbal neb se divali na TV a pod. A myslim, ze aby mi, po tezkem zraneni Policajtem kdyz jsem mel jasne zdvizene ruce nad ramena zraneni, ktere tak tak prezivam si delal srandu? Pamatujte si, ze za takove urazky se v USA chodi k "Malemu soudu kde muzete dostat asi az $3000 "odmenu za toho kdo Vas zhanobuje na verejnosti, slovne neb jinak napadl. Prosim a nebo #2 asi neosametak Karel nazyval bezcharakternim prasetem?
Co si kdo dovoluje urazky nekoho koho vubec nezna a ani nepozna, neb v takove nizke tride se nikdy nezdrzuji.
Vydeli jste co se v CCCP vybudovalo, v tom mam uctu, v jejich superiorni matematiky, vedce, treba Lomonosovem, Mendelejevem, Ciolkovskym ale take k Puskinovi, Dostojevskemu a dalsich. v jejich velkorysosti, pohostinnosti beznych lidi, ale to je temer vsude a ja projel hodne sveta a zil mezi lidem ne pres cestovky a pod. To vite, ze na hranicich s Mongolskem byla svobodna mala Zidovska autonomni republika a na druhe strane, Mongolske casti tam zily komunity byvalych Belogvardejcu a vsichni v pokoji a miru a nikdo do nich nerejpal jako v USA Rezervacich puvodniho obyvatelstva. Kousek Roste je jedna z nich a maji tam I kasino ktere ovsem ovlada ne-indianska mafie!

34 jara jara | 1. listopadu 2015 v 18:59 | Reagovat

[23]: navstivili jste nektere zeme I treba Afriky, Jizni Ameriky, Karribiku a videli jejich chudobu a "doskove chatrce? Neco podobneho je strasne se na to divat, vesnice bez kanalizace, tekouci pitne vody.... To byvalo jiz lepe ve starem Egypte, Ephesusu, Ladiocea a jinych mistech sveta vcetne rise Maju a Asteku!

35 @ @ | 1. listopadu 2015 v 23:57 | Reagovat

[15jara je boží!] :-D

36 Luis Luis | 2. listopadu 2015 v 2:49 | Reagovat

[22]: Lososa se neda prezrat. To tak mozna kapra.
Atlanticky salmon je chutnejsi jak ten z pacifiku , pacificky je moc suchy.
Grundle z Vltavy se ani zkusit nedaji, navic urcite v noci sviti.
Tady se sumaky neprodavaji , pac by nikdo takovou prasarnu nepil. A jak vis,ze to dela vic bublinek ?
Proste si Jary nevsimejte. Diskuse by v tomto pripade byla o ctyri redundantni prispevky kratsi.

37 Drifter Drifter | 2. listopadu 2015 v 3:03 | Reagovat

Oliver Stone je komunista, jeho planovany film pochvalujici “Wikileaks, Ruska Ukrajina, Snowden, Putin” nasleduji film “Mi Amigo Chavez” muj kamarad Chavez.
Musel se omluvit za pochybovani o smrti 6 milionu zidu, a za jeho komentar  “Svet Hitlera nepochopil ani mu nerozumel”.
“Rekni s kym se stykas, a ja ti reknu jaky clovek jsi” stale plati.
Michael Moore je take komunista (dnes se jim rika politicky aktivista) Syn delnika v automobilce je dnes milionar (50+ milionu) ktere vydelal propagaci levicackych myslenek. Ma stesti ze zije v USA, kde svoboda slova je nedotknutelna. Jinde na svete by si nemohl dovolit srat na svoji vlastni zem a jeji svobodu tak jak muze v USA.
Na stesti jsem videl par jeho “Science Fiction” dokumentaru a pokud clovek veri ve Spiklenecke teorie, tak se v tom bude blazit a piva bude delat machra “Hele co ja vim”. Dobre se to prodava a proto slova Bill Clintona jsou pravdivejsi dnes nez pred 20 lety: “It’s all about Money, Stupid!”

38 karel karel | 2. listopadu 2015 v 15:05 | Reagovat

[25]: Trvam na tom, ze Jara je bezcharakterni prase uz jenom proto jak se boji odpovedet na dotaz ohledene jeho navstev komunistickeho Ceskoslovenska pred rokem 1989. :-(

39 Vitezslav Vitezslav | 2. listopadu 2015 v 16:22 | Reagovat

[36]: Jo vono se to napise lehce nevsimejte ale to bych se musel take odnaucit cist a co je moc ,to je moc.

40 jara jara | 2. listopadu 2015 v 18:33 | Reagovat

[36]: znal jsem jednoho prispivace do "{Hlasu Ameriky" a byl jsem doslova sokovan v jake skoro chudobe sam zije ve srovnani moji urovni v CSSR, ale jak na druhe strane I dovede lhat o tom co vubec neni....
Drahy Luisi, v lednicce mame par balicku Salmona, Atlentickeho-Nova Scotia, koupil jsem ho vice se slevou 40%, obycejne pred novou dodavkou do velkoobchodu. Byly doby kdy jsem ho jedl 16oz tydne sam... asi teda jsem vyjimkou. Drive sardinky a makrely, mopsle nyni mam radsi.
Zitra jdu na Ynzenyrsky vecer kde budeme projednavat jak ziskat vice financi, vcetne na nove natery na zrezavele mosty a odstraneni nekterych vaznych zavad- vetsinou starim.... a velice starou infrastrukturu vcetne vsech dratu, ktere stale jsou poruseny spadlymi stormy, namrazou a pod, neb I velice prekrasna priroda, mista v USA je tezko si vyfotografovat s ohyzdnymi draty a to I kolem NYC.  Jiz dlouho usilujeme aby se nove site davaly pod zem jako ve vetsine EU.

41 Jan Gajdos Jan Gajdos | 4. listopadu 2015 v 15:04 | Reagovat

[37]: Ako skonstsatoval ten idiot vo svojom filme Sicko, ze najlepsie zdravotnictvo na svete je na Kube, tak by som mu doprial aby sa tam liecil, ked ho porazi  od tucnoty ...

42 Jan Gajdos Jan Gajdos | 4. listopadu 2015 v 15:45 | Reagovat

[27]: Jara pise "a to vite vasnostyi, ze vsichnim papalasi z WTC nemeli ani v materske skolce ten den sve deti a bravali si volno. "
To si naozaj taky debil, ze tomu VERIS ?!! Kto im povedal, ze maju zostat doma ?
Ja som zase pocul, ze vratnik hovoril vybranym ludom, dnes tam nechodte, US vlada to ide vyhodit do povetreia .. !!

43 Luis Luis | 5. listopadu 2015 v 15:40 | Reagovat

[39]: Ja vim,ze je to tezke, ale je to normalni praktika pri praci s informacemi -umet filtrovat.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama