Prosinec 2015

Barry Meeker 1942-1982

31. prosince 2015 v 16:19 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Jen jsem si vzpomel na tohoto cloveka - jako vetsina dobrych lidi je uz davno po smrti.Tady mate video Ceske televize - dalsi dukaz moralni ubohosti ceskeho naroda - ta pani je vylozena komunisticka krava, ten"letecky odbornik" viditelne byvaly lampasak. Cesky narod zdegeneroval...Dalsi zminky:

(Vaclav Kral je nekdejsi ctenar a casty diskuter na tomto blogu)A heslo o Barry Meeker v ceske marxisticke Wikipedii neexistuje - ve slovenske ovsem je:

Wife from Hell

7. prosince 2015 v 23:14 | Jirina Korcakova |  Clanky jinych autoru
Vražedkyně přicestovala do USA na VISA, kde byla falešná adresa. Každý, kdo někdy navštívil USA, ví, že to není jen tak. Kolik lidí už na hranici zastavili z důvodů mnohem méně závažných! Immigrační úředník se špatně vyspal, byl černý a vy bílý, nejste z Mexika nýbrž z Evropy, pocházíte z postsocialistické země a s vašimi předchůdci už se vyskytly špatné zkušenosti ... obzvláště mladí lidé to nemají zas až tak jednoduché - mohli by přece v USA pracovat načerno, bez pracovního povolení! Avšak ...! Po 11/9 přijíždějí do USA přímo zástupy z arabských zemí, ze zemí terorismu, dokonce, jak je vidět i v tomto případě, ve svých papírech uvádějí falešné údaje - a nikdo je nezastaví. Přitom - obzvláště na lež a falšování údajů jsou na imigračním přímo alergičtí. Jak zvláštní!

Jak já to vidím? Nejenom politická, nýbrž i (ne)humánní korektnost. Představte si, jaké stvůry ti zabijáci jsou: Muž kontaktuje muslimské aktivisty, přes Skype se s nimi domluví, oni všechno připraví. Muž si zajede údajně na dovolenou do Saudské Arábie (co má být, SA předsedá přece komisi pro lidská práva), tam už na něj čeká soudružka ve zbrani a hned se dají do práce. Do USA se vrací jako muž a žena. Za pár měsíců napochoduje soudružka na imigrační zahalena v pytli a s obrovským břichem a humánní a politicky korektní úředník, nad kterým práská bičem jeho nadřízený demokrat, nestačí zírat. Ani nemusí hledat razítko. Soudružka si to orazítkovala se soudruhem teroristou mezi prostěradly a úředník jakoby si od ní to razítko jenom vypůjčil. Přeci jsme humanisté, žádní islamofobové nebo rasisté! Odněkud z hlubin záhadného pytle (může se v něm nacházet prakticky kdokoliv) se vyloví dáreček v podobě špinavé bomby z masa a kostí (a krve) a v plenkách se propašují do garáže výbušniny a zbraně v Kalifornii nelegální, které se schovají za ty, které jsou v Kalifornii legální. Ano, občan arabského původu si možná koupil v Kalifornii legální revolver nebo pistoli, ale určitě si tam nemohl koupit legálně zbraně, kterými vraždil! Ty jsou tam totiž zakázané. Po dalších šesti měsících stvůra v pytli, maskovaná za lidskou bytost a matku, odloží bombu z masa, kostí a krve jako obnošený kabát do šatníku k údajným příbuzným (kde se vzali tu se vzali) a povedený páreček teráčů převlečených za rodiče si pěkně v pohodě, oděn v maskáčích s kuklou (parně aby se neušpinili), zaskočí vystřílet metál na křesťanský večírek. Nejméně 14 mrtvých křesťanů i nekřesťanů - čtrnáct medajlí a čestných uznání od soudruhů věřících také v jednoho Boha, jenomže z úplně jiného světa (ze světa netolerantního,krvelačného, zaostalého a nenávistného).


Krvelačná nevěsta stiskla spoušť jako první, zatímco její soudruh vypadal, že před palbou na své kolegy váhá. Že prý soudružka matka v mžiku zaujala popravčí postoj a chlapsky rozstřílela skupinu lidských bytostí poblíž vánočního stromku, ale soudruh na okamžik zaváhal - ne, nedejte se mýlit, neztratil nervy, to on jenom hledal konkrétní osobu, podle všeho kolegu, se kterým se krátce před zločinem pohádal a kterého také jako správný muslimský mučedník beze strachu zastřelil. Samozřejmě neozbrojeného.


A jako každý správný páreček muslimských mučedníků vražedné duo nezaváhalo a dříve než své americké spoluobčany a spolupracovníky postřílelo, s povděkem a s otevřenou náručí přijalo obvyklé dary pro svého údajně nedávno narozeného potomka - nástroj to zplozený za účelem dobytí amerického občanství, který pro účely střílení rozumně odložili k příbuzným jako do šatny, že si ho později vyzvednou.

Dětská sedačka do auta se šikne, Johnson & Johnson gel pro miminka také není k zahození, stejně jako pleny, bryndáčky, přikrývky a kapesníčky. Dárkové poukazy, ano, to je ovšem zatracená věc, ty propadnou peklu a nikdo už je nikdy nevybere, tak alespoň tu party při příležitosti narození miminka jim dovolíme pro nás uspořádat, když už to ti Američané tak milují, ať nejsme podezřelí!

Hmmm. Ježíšek v kolébce, svatá rodina, pastýři přinášejí dary, vánoce, tradice, svatá trojice, ti měli ale štěstí, že tam nebyli ... Popravit!

Matka a otec? Dítě? Život? Láska? V muslimském pekle jako v nebi. Tam duše ani lidé nežijí. Jenom stvůry.Když se vám toto objeví na imigračním s obrovským břichem, nepředpokládám, že budete kontrolovat, jestli to nemá někde pod hábitem schovaný stočený polštář nebo ilegální samopal. Vlastně, co můžete jako správný humanista udělat jiného než vydat povolení, vystavit vízum, promptně doručit Green Card a řidičský průkaz a odsoudit nejméně 14 amerických občanů k smrti jenom proto, že jsou to Američané a humanisté!

A teď jedna pro povzbuzení, soudruzi. Podívejte, kolik jich tam na vás ještě čeká! Pekelné nevěsty v pohotovosti!


Pepa Nos na Vaclavaku, 17.11.2015

7. prosince 2015 v 17:39 Clanky osvetove

Pozn. R.H.: Mam dojem, ze na Pepu Nose na Vaclavaku prislo vic lidi nez na Havluv nebo Heydrichuv pohreb...

Eda Seibert ma narozeniny...

4. prosince 2015 v 14:35 Clanky civilizovane...
Eda Seibert, dobry clovek, ma dneska narozeniny!


http://seibert.bigbloger.lidovky.cz/

Belosi vrazdi v Americe?

3. prosince 2015 v 21:12 | Ann Coulter |  Clanky jinych autoru
SAN BERNARDINO SHOOTERS UNKNOWN: HERE ARE SOME PAST MASS SHOOTERS

ANN COULTER


Když Robert Dear Jr. zavraždil tři lidi v nákupním středisku v Colorado Springs minulý týden, The New York Times jásal:

"Zatímco politici a Kongres nafukují obavy veřejnosti kvůli údajné hrozbě uprchlíků prchajících ze Sýrie, každý den v Americe lidé - převážně bílí muži - chodí do kina, do restaurace, do kostela, do školy a na zdravotní středisko po zuby vyzbrojeni a připraveni "vzít s sebou" co možná nejvíce lidí. "

PŘEVÁŽNĚ BÍLÍ MUŽI????

Vím, že se to nestalo zde, ale opravdu hodlají Timesy ignorovat vraždu 130 lidí v Paříži pře dvěma týdny?

Tady doma, v College Oregon Community střílel v říjnu napůl-černý přistěhovalec smíšené rasy, Chris Harper-Mercer . Devět lidí bylo zabito. Asi je těžké vzpomenout si na každý "senzační" zločin, ale tento se odehrál jen před dvěma měsíci.

V loňském roce, další přistěhovalec smíšené rasy, Elliot Rodger, spáchal masovou vraždu v kampusu vysoké školy v Santa Barbaře, zabil dvakrát více lidí, než Robert Dear Jr. - a v polovičním čase! To se mi zdá být docela velkou zprávou, ale média ji prolétla docela rychle. A The Times ji úplně spláchly z historie.

V roce 2013, dva čečenští přistěhovalci - také údajně prchající před pronásledováním - vyhodili do vzduchu Bostonský maraton.

V roce 2012, haitský přistěhovalec Kesler Dufrene zavraždil tolik lidí v Miami jako Robert Dear Jr. v Colorado Springs. Jedna z obětí Dufrene byla 15-letá dívka. Haitský přistěhovalec Dufrene už byl odsouzen za trestný čin ve Spojených státech, takže měl být vyhoštěn, ale náš "šéf přes Deportace" Obama zablokoval jeho návrat na Haiti. Jak řekla matka zavražděné, "Kvůli imigraci moje dcera není naživu."

Slyšeli jste vůbec někdy o haitském přistěhovalci Dufrene? Nemyslím si, že jeho vraždy dostaly v tisku tolik prostoru jako střelba na klinice "Plánovaného rodičovství".

A jsem si jista, že jste slyšeli o Jared Loughner. Ale už jste někdy slyšeli o Eduardo Sencion?

V roce 2011, devět měsíců poté, co Loughner řádil v Tucsonu, v Arizoně, Sencion, mexický přistěhovalec, střílel v Carson City, v Nevadě, v IHOP, a zabil čtyři Američany, včetně tří členů národní gardy a 67-leté ženy.

Eduardo Sencion byl mexický přistěhovalec. The Times uveřejnil dva krátké článečky o jeho masových vraždách - na stranách 17 a 18. Naopak, střílející běloch Loughner má desítky článků v The Times, včetně nejméně tří článků na prvních stránkách, tři úvodníků a 10 op-eds.

Média koketně zrůžoví vždy, když mají bílé pachatele, protože se to děje tak zřídka v zemi, která je ve své většině bílá.

V roce 2009 - ve stejném roce, kdy model z druhé generace přistěhovalců Nidal Malik Hasan zavraždil 13 vojáků ve Fort Hood - model první generace vietnamských přistěhovalců Jiverly Wong střílel a zabil 13 lidí v Binghamton, New York, protože byl naštvaný, že se lidé vysmívali jeho angličtině.

Kdo drží rekord v nejsmrtelnější střelbě jediného střelce v historii Spojených států, ptáte se? To by byl korejský přistěhovalec, Seung-Hui Cho, s 32 vraždami v řádu hodin na Virginia Tech v roce 2007.

The Times oslavoval volbu obhájkyně zákona proti zbraním Carolyn McCarthy do Kongresu, ale dnes tyto noviny, zdá se, zapomněly na událost, která ji tam dostala: masakr v roce 1993 na Long Island Railroad, který za sebou zanechal šest mrtvých cestujících, včetně manžela Carolyn McCarthy. Toto masové střílení spáchal jamajský přistěhovalec, Colin Ferguson.

Neuplynul ještě ani týden, a Times již vypustil více než tucet článků o střelbě v nákupním centru na Colorado Springs. Hej - a vzpomínáte si všichni na masovou střelbu ode zdi ke zdi v nákupním středisku Salt Lake City v roce 2007? Pět lidí bylo zabito.

Zde je klíč: Dva dny po útoku, článek v The Times s názvem " V Utahu panují obavy z proti-bosenské odvety." (Zabiják: Bosenský přistěhovalec Sulejman Talovic.)

Když mexický přistěhovalec Salvador Tapia zmasakroval šest zaměstnanců ve skladu Windy City základních dodávek v Chicagu v roce 2003, veškerý materiál, který pokryl The Times, byl - jeden článek na straně 14 na konci vydání. The Washington Post také vyprodukoval jeden.

Média si zvykla používat jejich vlastní neschopnost pokrytí jako důkaz, že nebělošský masový vrah téměř neexistuje. A to je také přesně to, co media teď dělají, aby převálcovala tvrzení Donalda Trumpa, že mnoho muslimů oslavovalo útok 9/11.

V té době se každý normální člověk rozzuřil, protože média odmítla psát o muslimské reakci na 9/11, to vše při lavině nekonečných palcových titulků o neexistující všeobecné "touze po odvetě" vůči muslimům.

Ale nyní tito novináři-rozhodčí otočili a trvají na tom, že jediným přijatelným důkazem, že muslimové oslavovali útok 9/11, by byla existence samotné medializace, kterou ovšem tvrdošíjně odmítali poskytnout.

Zde je důvod, proč většina lidí dává přednost svým vlastním vzpomínkám před zprávami médií.

Po 20 letech téměř non-stop masových vražd páchaných "nebělošskými" přistěhovalci v zemi, která je stále ještě ve své většině bílá, naše média mají tu drzost tvrdit, že desítky tisíc syrských muslimů jsou méně nebezpečné než ti ve své většině nejmírumilovnější lidé v historii světa : bílí Američané 21. století.

(Preklad Jirina Korcakova).


Nazyvani veci pravymi jmeny...

3. prosince 2015 v 14:50 Clanky osvetove
Je treba nazyvat veci pravymi jmeny a politicka korektnost muze jit do prdele!