Belosi vrazdi v Americe?

3. prosince 2015 v 21:12 | Ann Coulter |  Clanky jinych autoru
SAN BERNARDINO SHOOTERS UNKNOWN: HERE ARE SOME PAST MASS SHOOTERS

ANN COULTER


Když Robert Dear Jr. zavraždil tři lidi v nákupním středisku v Colorado Springs minulý týden, The New York Times jásal:

"Zatímco politici a Kongres nafukují obavy veřejnosti kvůli údajné hrozbě uprchlíků prchajících ze Sýrie, každý den v Americe lidé - převážně bílí muži - chodí do kina, do restaurace, do kostela, do školy a na zdravotní středisko po zuby vyzbrojeni a připraveni "vzít s sebou" co možná nejvíce lidí. "

PŘEVÁŽNĚ BÍLÍ MUŽI????

Vím, že se to nestalo zde, ale opravdu hodlají Timesy ignorovat vraždu 130 lidí v Paříži pře dvěma týdny?

Tady doma, v College Oregon Community střílel v říjnu napůl-černý přistěhovalec smíšené rasy, Chris Harper-Mercer . Devět lidí bylo zabito. Asi je těžké vzpomenout si na každý "senzační" zločin, ale tento se odehrál jen před dvěma měsíci.

V loňském roce, další přistěhovalec smíšené rasy, Elliot Rodger, spáchal masovou vraždu v kampusu vysoké školy v Santa Barbaře, zabil dvakrát více lidí, než Robert Dear Jr. - a v polovičním čase! To se mi zdá být docela velkou zprávou, ale média ji prolétla docela rychle. A The Times ji úplně spláchly z historie.

V roce 2013, dva čečenští přistěhovalci - také údajně prchající před pronásledováním - vyhodili do vzduchu Bostonský maraton.

V roce 2012, haitský přistěhovalec Kesler Dufrene zavraždil tolik lidí v Miami jako Robert Dear Jr. v Colorado Springs. Jedna z obětí Dufrene byla 15-letá dívka. Haitský přistěhovalec Dufrene už byl odsouzen za trestný čin ve Spojených státech, takže měl být vyhoštěn, ale náš "šéf přes Deportace" Obama zablokoval jeho návrat na Haiti. Jak řekla matka zavražděné, "Kvůli imigraci moje dcera není naživu."

Slyšeli jste vůbec někdy o haitském přistěhovalci Dufrene? Nemyslím si, že jeho vraždy dostaly v tisku tolik prostoru jako střelba na klinice "Plánovaného rodičovství".

A jsem si jista, že jste slyšeli o Jared Loughner. Ale už jste někdy slyšeli o Eduardo Sencion?

V roce 2011, devět měsíců poté, co Loughner řádil v Tucsonu, v Arizoně, Sencion, mexický přistěhovalec, střílel v Carson City, v Nevadě, v IHOP, a zabil čtyři Američany, včetně tří členů národní gardy a 67-leté ženy.

Eduardo Sencion byl mexický přistěhovalec. The Times uveřejnil dva krátké článečky o jeho masových vraždách - na stranách 17 a 18. Naopak, střílející běloch Loughner má desítky článků v The Times, včetně nejméně tří článků na prvních stránkách, tři úvodníků a 10 op-eds.

Média koketně zrůžoví vždy, když mají bílé pachatele, protože se to děje tak zřídka v zemi, která je ve své většině bílá.

V roce 2009 - ve stejném roce, kdy model z druhé generace přistěhovalců Nidal Malik Hasan zavraždil 13 vojáků ve Fort Hood - model první generace vietnamských přistěhovalců Jiverly Wong střílel a zabil 13 lidí v Binghamton, New York, protože byl naštvaný, že se lidé vysmívali jeho angličtině.

Kdo drží rekord v nejsmrtelnější střelbě jediného střelce v historii Spojených států, ptáte se? To by byl korejský přistěhovalec, Seung-Hui Cho, s 32 vraždami v řádu hodin na Virginia Tech v roce 2007.

The Times oslavoval volbu obhájkyně zákona proti zbraním Carolyn McCarthy do Kongresu, ale dnes tyto noviny, zdá se, zapomněly na událost, která ji tam dostala: masakr v roce 1993 na Long Island Railroad, který za sebou zanechal šest mrtvých cestujících, včetně manžela Carolyn McCarthy. Toto masové střílení spáchal jamajský přistěhovalec, Colin Ferguson.

Neuplynul ještě ani týden, a Times již vypustil více než tucet článků o střelbě v nákupním centru na Colorado Springs. Hej - a vzpomínáte si všichni na masovou střelbu ode zdi ke zdi v nákupním středisku Salt Lake City v roce 2007? Pět lidí bylo zabito.

Zde je klíč: Dva dny po útoku, článek v The Times s názvem " V Utahu panují obavy z proti-bosenské odvety." (Zabiják: Bosenský přistěhovalec Sulejman Talovic.)

Když mexický přistěhovalec Salvador Tapia zmasakroval šest zaměstnanců ve skladu Windy City základních dodávek v Chicagu v roce 2003, veškerý materiál, který pokryl The Times, byl - jeden článek na straně 14 na konci vydání. The Washington Post také vyprodukoval jeden.

Média si zvykla používat jejich vlastní neschopnost pokrytí jako důkaz, že nebělošský masový vrah téměř neexistuje. A to je také přesně to, co media teď dělají, aby převálcovala tvrzení Donalda Trumpa, že mnoho muslimů oslavovalo útok 9/11.

V té době se každý normální člověk rozzuřil, protože média odmítla psát o muslimské reakci na 9/11, to vše při lavině nekonečných palcových titulků o neexistující všeobecné "touze po odvetě" vůči muslimům.

Ale nyní tito novináři-rozhodčí otočili a trvají na tom, že jediným přijatelným důkazem, že muslimové oslavovali útok 9/11, by byla existence samotné medializace, kterou ovšem tvrdošíjně odmítali poskytnout.

Zde je důvod, proč většina lidí dává přednost svým vlastním vzpomínkám před zprávami médií.

Po 20 letech téměř non-stop masových vražd páchaných "nebělošskými" přistěhovalci v zemi, která je stále ještě ve své většině bílá, naše média mají tu drzost tvrdit, že desítky tisíc syrských muslimů jsou méně nebezpečné než ti ve své většině nejmírumilovnější lidé v historii světa : bílí Američané 21. století.

(Preklad Jirina Korcakova).

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jan Stefanovic Jan Stefanovic | 3. prosince 2015 v 22:02 | Reagovat

Well, citim sa ako doma za starych casoch v CSSR. Noviny a TV hlasali len to, co sa im prikazalo, a nech ta boh chranil, ked si si dovolil povedat pravdu.
Dnes je to tu v US/Canada to iste.

2 jara jara | 3. prosince 2015 v 22:36 | Reagovat

Kdyz jsem pred lety I neco zavazneho napsal, tak mjsem byl napadan. Bylo zajimave, ze par dnu pred 9/11 I tehda CSA byly preplneny "turisty, prevazne ze Saudy Arabie" , ze by o necem vedeli, ja ano a ihned 2. den jsme zacali se zachrannymi pracemi, byl jsem tehdy "sefem konstrukcni skupiny v NYC....
A co dnes v San Bernardino, 14 mrtvych a zatim 17 zranenych, a museli se odstranovat I trubkove 3 bomby podobne tem maratonskym. Ano v USA jsou gheta, kde jsou nejvetsi mnozstvi vrazd , asi vede Chicago. Je zajimave, ze v Texasu, kde temer vsichni maji zbrane u sebe je asi nejmene criminality.

3 Luis Luis | 3. prosince 2015 v 22:52 | Reagovat

[1]: V CSSR byla vlada jedne strany a tudiz tiskova agentura jedne strany.
V USA a Kanade je demokracie a i kdyz nektera sila ziska majoritu, stale existuji alternativni zdroje.
Vas pocit vyplyva z toho,ze z nejakeho duvodu lpite na sledovani jednech a tech samejch kanalu. Ja takovy pocit odsud nemam.
Co si pamatuji, tak i komunisti na MLP ucili, ze pokud si chces udelat objektivni nazor na vec, musis se podivat na nazor vsech zucastnenych stran. Ono totiz i bolsevik zjistil, ze jinak zahranicni problemy resit nejde. To ovsem neplatilo tam, kde bolsevik citil prevahu. A to plati dodnes, to je potreba mit na pameti protoze to neplati jen na bolsevika.
Doporucuji tento web : http://breakingdefense.com/

4 Luis Luis | 3. prosince 2015 v 23:01 | Reagovat

Tady to je cerne na bilem : Obamuv kabinet nema ani tuseni o co jde. Takze otazka ? Je za tim totalni neprofesionalita, nebo umysl ? Rekl bych ze oboji :
http://breakingdefense.com/2015/12/beyond-paris-still-no-clear-strategy-for-dealing-with-isil-syria/

5 Luis Luis | 4. prosince 2015 v 0:42 | Reagovat

http://praha.idnes.cz/pozar-autobusu-v-letnanech-ddu-/praha-zpravy.aspx?c=A151203_185847_praha-zpravy_cen
2 x autobus 195 u Tupolevovy ulice. Zeby astralni varovani, ze bude letadlo TU 95 objektem nejake udalosti spojene s totalnim (z)nicenim ?Jestli je to varovani, tak velmi vazne. Mam s podobnymi vecmi osobni zkusenosti.

6 Karel Karel | 4. prosince 2015 v 0:47 | Reagovat

[2]: Proc jste nezabranil 9/11? S Vasim IQ by to nemel byt problem. :-!

7 jara jara | 4. prosince 2015 v 4:08 | Reagovat

12 pipe bomb devices found at California home
SAN BERNARDINO, Calif. (December 3, 2015) — Police say they found 12 pipe bomb devices at a California home being searched in connection with a mass shooting as well as hundreds of tools that could be used to make improvised explosive devices.
Mate dost presnych zdroju ktere muzete dostavat jako I denni "noviny" pak si jen vyberete.

8 jara jara | 4. prosince 2015 v 5:57 | Reagovat

Usa poslalo novych 56 bsupervojaku na blizky vychod, ma se za to, ze to mohoub byt jiz klonovani "superlide" ovladani na dalku???? proto hodne lidi nevi co a jak neb kazda strana jde troche njinym vyvojem a nikdo nevi co je ucinnejsi dokud vrazedne sily se vskutku nestretnou. BHila rasa diky vzajemnemu vrazdeni a nespolupraci bude asi na vymreni.

9 Luis Luis | 4. prosince 2015 v 17:07 | Reagovat
10 Luis Luis | 4. prosince 2015 v 17:29 | Reagovat

Vypada to,ze suseny cesnek je pekne tvrda cinska valuta :
http://pardubice.idnes.cz/dovozce-obdrzel-misto-cesneku-sterk-dvc-/pardubice-zpravy.aspx?c=A151204_125923_pardubice-zpravy_msv
Cinani asi dobre vedi, ze v Pardubicich potrebuji spravit cesty vice jak cesnek. :-D  :-D  :-D

11 Kaja Beda Kaja Beda | Web | 4. prosince 2015 v 19:50 | Reagovat

[9]: Tedy na Ransdorfa vždy sedělo, že "přílišné vědění někdy zatemňuje mysl".

Ten člověk snad přečetl všechno co vyšlo od počátku 19 století, umí asi 15 jazyků a přitom je úplně blbej.

12 Myjácek Ransdorf Myjácek Ransdorf | Web | 4. prosince 2015 v 19:52 | Reagovat

[9]: Co dělal komunista ve švýcarské bance?  O_O

13 Honza Kořen Honza Kořen | Web | 4. prosince 2015 v 19:54 | Reagovat

[9]: Znárodňoval? :-D

14 Drifter Drifter | 5. prosince 2015 v 4:46 | Reagovat

[13]: Touché :-D

15 Luis Luis | 5. prosince 2015 v 6:48 | Reagovat

[12]: Podle meho mineni se ted davaji dohromady skryte rezervy , pravdepodobne na zafinancovani neceho co by neproslo parlamentem. Protoze tam Ransdorf odjel hnedle z evropskeho parlamentu a doprovazeli ho tri slovaci, mely jit ty prachy na Slovensko. Jen mi neni jasne, kdyz chteli vybrat takovy obnos, jakou formou to chteli vyzvednout. Toto se normalne neresi u okenka,ale v kancelari, ne v hotovosti ale prevodem.Pry ho svycarska strana uz pustila, takze slo o levarnu na vyssi urovni. Neni ale vubec jasne, co bylo s temi penezi.

16 Luis Luis | 5. prosince 2015 v 6:53 | Reagovat

http://ziv.ru/nauka/26834-britanskie-smi-zemlyu-unichtozhit-planeta-nibiru.html
No kdyz si prectu Revelation o tom jak zrudne nebe a bude ramus, tak by to docela sedelo na nejakou takovou planetu.

17 Luis Luis | 5. prosince 2015 v 18:24 | Reagovat

Tak tohle bude mit velmi nevyzpytatelne nasledky. V nejlehcim pripade to zapricini obnoveni boju na Ukrajine.
Myslim si ze je to pokus financne zatizit Rusy kvuli jejich expedici do Syrie. Nevim ,3 miliardy $ se mi na Ruskou ekonomiku zdaji dost hodne .
http://byznys.ihned.cz/c1-64941770-usa-se-odmitly-zarucit-za-ukrajinsky-dluh-vuci-rusku-ultimatum-na-tri-miliardy-dolaru-vyprsi-uz-letos

18 jara jara | 5. prosince 2015 v 18:35 | Reagovat

[11]: As ever, when a new discovery promises to change our very existence, being, advanced to superior style of lives’ often completely misunderstood -- even demonized -- by whole groups of very limited thinking (zabednenych) people, without vision, dreams, abilities....  people only in "delegated" power!!! . A nekdy ty, co nesou "pochodne Pokroku" jsou zesmesnovani, prohlasovani za blazny, trestani, muceni, upalovani, ukamenovani, zkriplovani pro zivot jak se i stalo v nasem rodinnem pripede!
Ti zatemnenci si hlidali sve pozice, prilepseni "v malem a zatuchlem prikradanim" zatimco jsme mohli mit velkolepe dilo. Super Bohemian Center ciste z Grantu, to znamena vse zadamo.  Bohemian Super-centrum s dnesnimi superprijmy treba z 4 poschodovym podzemnim parkovistem s vynosy $20 za auto za den a veskera konstrukce by byly financovana Mestem a federalem z Grantu v ramci zlapseni funkce Komunity vcetne parkovacich prostoru.... ! Chapete, jak jsou nekteri Cechackove zatemneni, prikradaji snad v $1000+ mesicne  zatimco jsme mohli mit vsichni clenove "pro zxivot dividenty z naseho Supoer-centra" pychou CSR emigrace... pro zivot daleko vyssi kvalite nas vsech" vcetne treba 2 ubytoovacxich komplexu pater pro Ceske a Slovenske prestarle lidi jiz bez prizne v USA, je to srdcervouci! Emigrovali a dnes na stara kolena ziji v naproste izolaci, osameni, nekteri i v nepredstavitelne bide, naprosto opusteni. Ano, to je take jina tvar USA ktera je naprosto zcenzurovana a neznama. Vime jak tvrde jsme vsichni museli zacinat, pracovat az 90 mhodin tydne a studovat aby jsme dostali sve profesionalni License v USA a nic nebylo zadarmo. Mam mnoho pratel kteri jeste "splaci pujcky na stadium  a divi se proc tak skarede naleteli", Lekari, Inenyri a jinni, nekteri z nich nemeli dosti sily neb znalosti dosahnout License ve Svych Profesich a tak jsou druhoradi???  zadni profesionalove jako byli v CSSR s tytuly MUDr, Ing, atd...... My, nase rodina  meli v CSR vse i kdyz vzdy zbidaceni WW1, WW2, znarodnenim, konfiskacemi...  pak po emigraci dalsi  zkonfiskovani neb vypolacenim bez navraceni nasich majetku, odsouzenim pro emigrace???...  az po dnesni neuveritelne machinace. A  k tomu Policejni a terroristicke akce hyenismu! NYPD a USAvelice zname PRO policejni brutality ktere nejsou znamy ani z tech Prezitych obeti fasistickych Holocaustu a Nucenych pracovnich taboru, kteri dostali odskodneni, zdarma lekarskou potrebnou peci, coz v USA neexistuje... a byli pro zbytek zivota zdravi a schopni normalniho zivota, zatm co ja jsem pro zivot zkriplovan!!!! A neco podobneho dnesni mocni sveta delaji tem nevinnym v celem svete a s dusledky masovych emigraci vyhnancu neb zmanipulovanych ubozeku bez nadeje se zaclenit do miste kam prisli!  Svet je nekdy dosti nespravedlivy ale pocita se 2. a dalsi generace rodiny, (ti bejsvetsi svinaci obycejne vymrou neb jsou v dalsich generqacich postizeni) zatim tech "scipaku, treba Karlicku a Observatoru, @ a dalsich - nic po nich asi nezustane, snad jen opusteny neudrzovany nahrobek ktery bude po neplaceni zlikvidovan...  a k tomu teplo Peklicka jako vsech tech dnesnich Satanasu, nebo Luciferskych Efektu vokradani a zabijeni nevinnych...!
A pamatujte, Ross Hedvicek je Velky Clovek, velice rozumny, tolerantni, neb vi, ze nekdy vse je nejak jinak nez dav si mysli a proto publikuje i clanky ktere dalsi zabednence jen provokuji!
Rostiku, uzij si jizd ve svem Ferrary! Nasi chlapci ho obdivuji, neb jsme letos byli v Modene a vse tam videli. Nikdy jsme nevidel ze Enzo Ferrari byl nejlepsi pritel Pavarotiho a sponzorovali umeni, spolu s Ducati, Masetrati, Lamborgini (vse jsme navstivili)veskery pokrok v teto velice krasnem miste Italie a jejich tradice superkultury jiz pred Renezanci!

19 jara jara | 5. prosince 2015 v 19:02 | Reagovat

[12]:  Mamm pratele ve svetovych bankach v Bernu i Zurychu, pracujici tam jako superspecialiste, s nutnosti drzet hubu.
Byli by jste prekvapeni nkolik milliard tam zustane, treba I po Sauceskove zavrazdene rodine, neb nikdo nezna kod. Idioti, nez je zastreliii tak meli z nich dostat pristupy k jejich bankovnim kontum ale ty nebyly jen ve Svycarsku, ale I Ofshore. A byli by jste prekvapeni kolik komousu jiz nezijicich tam ma konta ktera nikdy nikdo nevybere!!! Chapete? A tak to chpodi. Rothshildovci jsou v tomto asi ti nejchytrejsi, neb maji vse mnohokrate pojistene, jen jim vytykam, ze nemaji slitovani s lidmi ale se supercennym umenim a jinem a co vse udeleli pro Izrael I kdyz vskutku nejsou zide ale odnoz asi Valachu/Valachia?...... Puvodni jmeno asi Bauer troche sprizneni pred generacemi s vetvi moji manzelky....

20 Karel Karel | 7. prosince 2015 v 18:27 | Reagovat

[18]: A co zustane po tobe ty senilni chudaku? :-P  :-P  :-P

21 Luis Luis | 7. prosince 2015 v 22:33 | Reagovat

Stara pisnicka, ale kouknete na slova:
https://www.youtube.com/watch?v=TcJ-wNmazHQ&spfreload=10

22 gg gg | 8. prosince 2015 v 23:53 | Reagovat

[4]:The Sinister Difference Between "ISIS" and "ISIL"

Here is an explanation of the difference between the terms ISIS and ISIL.   I have been suspicious of the term ISIL to which the administration stubbornly clings.

ISIS = Islamic State of Iraq and Syria.  Iraq is to the east of Jordan (shaped like the hatchet) and Syria is to the north.
ISIL = Islamic State of Iraq and the Levant.  Iraq is still to the east of Jordan, and “the Levant” is a term that comes from “the rising (of the sun, i.e., to the east)” - and is basically the land along the Mediterranean - that includes Lebanon, Israel, and those countries along there.

By saying ISIL, you “negate” Israel as its own country and lump it in with the rest of the countries along the Mediterranean - and Israel sort of disappears (loses its sovereignty) and becomes part of “the Levant ” - which is therefore part of ISIL.

If you've wondered, as I have, why all government agencies and especially BHO calls it ISIL and even spells it out every time it's used, instead of ISIS as the rest of the world here's the answer. Decoding Obama’s speech reveals some startling revelations. In one press conference after another, when referring to the Muslim terror super-group ISIS, United States President Barack Obama will use the term ISIL, instead of their former name ISIS, or current name Islamic State. Have you ever wondered about that?  

Here is the difference: What makes up the near exact center of the Muslim Levant ?  Israel.  
ISIL stands for the Islamic State of Iraq and Levant.  Now, to us Westerners we don't really make much of a distinction, do we?  
No, honestly from our perspective it’s all about the same.  But how would a Muslim living in the Middle East view it? Just what is the Levant anyway? Let’s take a look. The geographical term LEVANT refers to a multi-nation region in the Middle East.  It’s a land bridge between Turkey to the north and Egypt to the south.

If you look on a map, however, in the near exact middle of the nations that comprise the Levant, guess what you see? Come on, guess!

It’s Israel.

****When Barack Obama refers over and over to the Islamic State as ISIL, he is sending a message to Muslims all over the Middle East, that he personally does not recognize Israel as a sovereign nation, but as territory belonging to the Islamic State.

Now you know why Obama says that he has no plan, no goal, and no stated aim for dealing with ISIS.  

But he does have a plan, and it’s a really nasty, diabolical one.  

Obama’s plan is to drag his feet for as long as he can, doing only the bare minimum that Congress forces him to do.  His plan to buy ISIL as much time as possible to make as many gains as they can. Listen as Obama and his press secretary and the spokesperson for the State Department and his Joint Chiefs of Staff painstakingly spells out the letters I-S-I-L so there is no doubt in your mind. And it’s working. The Islamic State has garnered millions of dollars, a vast cache of weapons, and in their latest foray have captured Syrian fighter jets and now 12 commercial passenger planes. With each passing day that Obama fulfills his stated aim of doing nothing, the Islamic State grows by leaps and bounds. The ultimate goal, of course, has not changed and will never change.

The ultimate goal is the destruction of Israel.

Now you know a little bit more about why Obama chooses his words so carefully.  

"A Jew who votes for Obama is like a chicken who votes for Col. Sanders."

23 jara jara | 11. prosince 2015 v 5:33 | Reagovat

[20]: dalweko vice nez si tvu=j scvrkly omezeny mozecek kdy muze predstavit, I za 100 roku mnohe dila budou v provozu??? a dalsi nemluve? Ja a chudak? Az do napadeni jsem mel zivot ve vsech formach dobra, ktere ty si ani nedovedes predstavit, neb jsi zatuchly clovek ktery asi nenavidi vse, I sama sebe, je mi Vas vskutku a vsem podobnym velice lito!

24 jara jara | 11. prosince 2015 v 5:34 | Reagovat

[20]: dalweko vice nez si tvu=j scvrkly omezeny mozecek kdy muze predstavit, I za 100 roku mnohe dila budou v provozu??? a dalsi nemluve? Ja a chudak? Az do napadeni jsem mel zivot ve vsech formach dobra, ktere ty si ani nedovedes predstavit, neb jsi zatuchly clovek ktery asi nenavidi vse, I sama sebe, je mi Vas vskutku a vsem podobnym velice lito! :-)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama