Wife from Hell

7. prosince 2015 v 23:14 | Jirina Korcakova |  Clanky jinych autoru
Vražedkyně přicestovala do USA na VISA, kde byla falešná adresa. Každý, kdo někdy navštívil USA, ví, že to není jen tak. Kolik lidí už na hranici zastavili z důvodů mnohem méně závažných! Immigrační úředník se špatně vyspal, byl černý a vy bílý, nejste z Mexika nýbrž z Evropy, pocházíte z postsocialistické země a s vašimi předchůdci už se vyskytly špatné zkušenosti ... obzvláště mladí lidé to nemají zas až tak jednoduché - mohli by přece v USA pracovat načerno, bez pracovního povolení! Avšak ...! Po 11/9 přijíždějí do USA přímo zástupy z arabských zemí, ze zemí terorismu, dokonce, jak je vidět i v tomto případě, ve svých papírech uvádějí falešné údaje - a nikdo je nezastaví. Přitom - obzvláště na lež a falšování údajů jsou na imigračním přímo alergičtí. Jak zvláštní!

Jak já to vidím? Nejenom politická, nýbrž i (ne)humánní korektnost. Představte si, jaké stvůry ti zabijáci jsou: Muž kontaktuje muslimské aktivisty, přes Skype se s nimi domluví, oni všechno připraví. Muž si zajede údajně na dovolenou do Saudské Arábie (co má být, SA předsedá přece komisi pro lidská práva), tam už na něj čeká soudružka ve zbrani a hned se dají do práce. Do USA se vrací jako muž a žena. Za pár měsíců napochoduje soudružka na imigrační zahalena v pytli a s obrovským břichem a humánní a politicky korektní úředník, nad kterým práská bičem jeho nadřízený demokrat, nestačí zírat. Ani nemusí hledat razítko. Soudružka si to orazítkovala se soudruhem teroristou mezi prostěradly a úředník jakoby si od ní to razítko jenom vypůjčil. Přeci jsme humanisté, žádní islamofobové nebo rasisté! Odněkud z hlubin záhadného pytle (může se v něm nacházet prakticky kdokoliv) se vyloví dáreček v podobě špinavé bomby z masa a kostí (a krve) a v plenkách se propašují do garáže výbušniny a zbraně v Kalifornii nelegální, které se schovají za ty, které jsou v Kalifornii legální. Ano, občan arabského původu si možná koupil v Kalifornii legální revolver nebo pistoli, ale určitě si tam nemohl koupit legálně zbraně, kterými vraždil! Ty jsou tam totiž zakázané. Po dalších šesti měsících stvůra v pytli, maskovaná za lidskou bytost a matku, odloží bombu z masa, kostí a krve jako obnošený kabát do šatníku k údajným příbuzným (kde se vzali tu se vzali) a povedený páreček teráčů převlečených za rodiče si pěkně v pohodě, oděn v maskáčích s kuklou (parně aby se neušpinili), zaskočí vystřílet metál na křesťanský večírek. Nejméně 14 mrtvých křesťanů i nekřesťanů - čtrnáct medajlí a čestných uznání od soudruhů věřících také v jednoho Boha, jenomže z úplně jiného světa (ze světa netolerantního,krvelačného, zaostalého a nenávistného).


Krvelačná nevěsta stiskla spoušť jako první, zatímco její soudruh vypadal, že před palbou na své kolegy váhá. Že prý soudružka matka v mžiku zaujala popravčí postoj a chlapsky rozstřílela skupinu lidských bytostí poblíž vánočního stromku, ale soudruh na okamžik zaváhal - ne, nedejte se mýlit, neztratil nervy, to on jenom hledal konkrétní osobu, podle všeho kolegu, se kterým se krátce před zločinem pohádal a kterého také jako správný muslimský mučedník beze strachu zastřelil. Samozřejmě neozbrojeného.


A jako každý správný páreček muslimských mučedníků vražedné duo nezaváhalo a dříve než své americké spoluobčany a spolupracovníky postřílelo, s povděkem a s otevřenou náručí přijalo obvyklé dary pro svého údajně nedávno narozeného potomka - nástroj to zplozený za účelem dobytí amerického občanství, který pro účely střílení rozumně odložili k příbuzným jako do šatny, že si ho později vyzvednou.

Dětská sedačka do auta se šikne, Johnson & Johnson gel pro miminka také není k zahození, stejně jako pleny, bryndáčky, přikrývky a kapesníčky. Dárkové poukazy, ano, to je ovšem zatracená věc, ty propadnou peklu a nikdo už je nikdy nevybere, tak alespoň tu party při příležitosti narození miminka jim dovolíme pro nás uspořádat, když už to ti Američané tak milují, ať nejsme podezřelí!

Hmmm. Ježíšek v kolébce, svatá rodina, pastýři přinášejí dary, vánoce, tradice, svatá trojice, ti měli ale štěstí, že tam nebyli ... Popravit!

Matka a otec? Dítě? Život? Láska? V muslimském pekle jako v nebi. Tam duše ani lidé nežijí. Jenom stvůry.Když se vám toto objeví na imigračním s obrovským břichem, nepředpokládám, že budete kontrolovat, jestli to nemá někde pod hábitem schovaný stočený polštář nebo ilegální samopal. Vlastně, co můžete jako správný humanista udělat jiného než vydat povolení, vystavit vízum, promptně doručit Green Card a řidičský průkaz a odsoudit nejméně 14 amerických občanů k smrti jenom proto, že jsou to Američané a humanisté!

A teď jedna pro povzbuzení, soudruzi. Podívejte, kolik jich tam na vás ještě čeká! Pekelné nevěsty v pohotovosti!

 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Drifter Drifter | 8. prosince 2015 v 0:55 | Reagovat
2 Luis Luis | 8. prosince 2015 v 1:17 | Reagovat

Nenapadlo vas nekdy, jak muze zenska,ktera nama zadna prava a dostane pres hubu kdy se panovi zamane , se takhle zmilitantnit ? Logicke by bylo, ze by se ty zenske zmilitantnily proti vlastnim muzum.  
Podle vseho jim neco pridavaji do vody nebo do jidla a bude to neco silnejsiho nez to co pridava cesky bolsevik spoluobcanum.

3 Luis Luis | 8. prosince 2015 v 1:30 | Reagovat

Pani Korcakova, zadna prosteradla v tom nejsou. Muslimove se pari obleceni.

4 Robert Buchar Robert Buchar | Web | 8. prosince 2015 v 1:39 | Reagovat

As Yuri Andropov once explained to Ion Pacepa, the Muslim world was a Petri dish in which the Russians might nurture a virulent strain of American hatred grown from the bacterium of Marxist-Leninist thought.

5 Robert Buchar Robert Buchar | Web | 8. prosince 2015 v 3:02 | Reagovat

V roce 1971 uprchl sovětský diplomat Vladimir Sacharov2. Ten říkal, že jako student Institutu mezinárodních vztahů v Moskvě byl v 60. letech mezi prvními, kteří zdárně ukončili studia arabistiky. Institut dával Střednímu Východu nejvyšší prioritu coby nástroji ke zlomení páteře západnímu imperialismu. KGB zaplavila arabský svět svými agenty a vybudovala obrovskou zpravodajskou síť na všech úrovních iránské společnosti, včetně islámských duchovních a radikálních studentů.  Sacharov zdůraznil, že tito revolucionáři nemuseli být marxisté. „Mohou to být islámisté nebo nacionalisté, hlavně aby to byli zarytí odpůrci Ameriky a vykazovali charakteristické známky vítězů.“

V červenci 1982 vypovídal uprchlý Stanislav Levčenko3 před Stálou komisí pro zpravodajské služby poslanecké sněmovny, že „KGB věnuje hlavní pozornost zahraničním novinářům a klasifikuje je jako trvalé cíle“. Vyvolal tím otázku, do jaké míry KGB ovlivňuje americká média. Také zdůraznil, že v dlouhodobých sovětských plánech na Středním Východě je narušování pozice Spojených států v islámském světě a destabilizace této oblasti.

Podle kongresního záznamu z 15. prosince 1987, řekl senátor Jesse Helms v Senátu Spojených států následující větu: „Ministerstvo zahraničí, ministerstvo obchodu, bankovní a finanční instituce, stejně jako charitativní nadace jsou efektivně ovládány CFR5, Trilaterální komisí, skupinami Dartmouth a Bilderberg … využívají je, aby šířily a koordinovaly plány pro takzvaný světový řád, kují spolu pikle, aby spojily síly s kremelskými vůdci.“

Robert Buchar, Revoluce 1989, Nakladatelstvi Brana 2009

6 Vlastik Vlastik | 8. prosince 2015 v 4:46 | Reagovat

Dobre napsane.

7 Luis Luis | 8. prosince 2015 v 8:03 | Reagovat

http://zpravy.idnes.cz/ransdorf-a-tovarna-na-cokoladu-stopy-udajneho-dedictvi-vedou-do-brazilie-14l-/domaci.aspx?c=A151207_210614_domaci_ane
Oni z lidi delaji uplne voly.  Vzdyt toto neni uz ani na makovej list . Pry dedictvi z brazilske cokoladovny a v Kantonalbank nereagovali na dopisy dedice, tak musel zasahnout nekdo s diplomatickym pasem. No to je snad po Leninovejch spisech nejvetsi kokotina, co jsem cetl.
Zavrit az zcerna a spolu s nim tyhle pisalky co se nestydi psat takoveto kravoviny. A rezat dokud se mu ten skleb na drzce nenarovna.
Mam-li dedictvi v zahranici, pak musim byt na seznamu v zaveti. V zahranici se nededi z povinnosti. Kdyz jsem v zaveti, jsem automaticky kontaktovan a po overeni toho kdo jsem, je mi dedictvi vyplaceno. V kazdem pripade si najmu advokata  s registraci v dane zemi a ten to vyridi za me.
Milej Ransdorf se pokousel vybrat prachy co tam v dobe pozdniho bolsevika ulozila STB ci nekdo z CS diplomatickeho sboru. Delalo se to bezne a k pasovani penez se pouzivala diplomaticka posta a pravdepodobne ten kdo to ulozil, si podrobnosti odnesl s sebou do hrobu.
Konto v Kantonalbank jsem mel,takze vim co staci pro pristup na nej, je to velmi jednoduche.    Take vim, ze v Kantonakbank jednaji zdvorile a cloveka vzdy napred vyslechnou. Takze budto slo o konto pod dohledem policie pro podezreni  z cehokoliv, nebo nemel spravne cislo konta a heslo a navrch byl drzej.
Variantu o "nigerijskych dopisech" a naivite na nich postavene vylucuji, tady se evidentne pacha kourova clona za prispeni zdelovacich prostredku.

8 Luis Luis | 8. prosince 2015 v 8:20 | Reagovat

To cesko vypada byt jeden velkej blazinec na cele s rezidentem. To uz tam fakt kazdemu jebe ? Jen se podivejte o cem vsem Zeman mluvi, to je branicka hospoda zahulena ctyrka pajzl bez ubrusu. Pry mu lidi pisou aby odvolal Sobotku, Ransdorf koupil Picassa za 300.000 , to Ransdorfovi zakazal pristup do sve kancelare (neexistence nejakeho protokolu na Hrade a nahrazeni rezimem lidove knihovny, kam prijde kazdy bez predesleho ohlaseni ci pozvani,kazdy, komu se zlibi ?) jo a bude muset odvolat velitele hradni straze ''' Ted uz se tomu Forejtovi vubec nedivim.
http://zpravy.idnes.cz/zeman-miloslav-ransdorf-naletel-dab-/domaci.aspx?c=A151206_171009_domaci_hro
Ceskou republiku rozpustit a vytvoreni nastupneho utvaru ponechat na uzemne samospravnych celcich.

9 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 8. prosince 2015 v 13:54 | Reagovat

Jeden a pul miliardu krys roznasejicich stredoveky dymejovy mor lze pri dnesnich technickych moznostech vyhubit v prodlouzenem vikendu.

A to se i stane.

10 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 8. prosince 2015 v 14:53 | Reagovat

Shriners USA ? Tady opravdu neni neco v poradku. Arabasstvi z nich primo kape.
https://www.youtube.com/watch?v=pO_tXzeiZAQ

11 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 8. prosince 2015 v 19:56 | Reagovat

Tak se na to podívejme. Takhle oni vstoupili na území USA a nikdo je nepodezříval? Takhle oni v USA (nebo v Evropě) žijí a (ne)zodpovědné úřady po všech zkušenostech s nimi bez zaváhání tvrdí, že nejsou nebezpeční? Tady něco zavání!

http://wtvr.com/2015/12/07/chilling-photo-shows-san-bernardino-suspects-entering-country-at-ohare-airport/

12 Robert Buchar Robert Buchar | Web | 8. prosince 2015 v 20:35 | Reagovat
13 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 8. prosince 2015 v 22:15 | Reagovat

Vsechno to souvisi s tim piece of a shit in the White House.

On ("silny vudce") v USA zavedl rasizmus naruby - a tohle jsou vrazedne dusledky.

Nedivil bych se, kdyby se Americani poradne nasrali a vzali spravedlnost konecne do vlastnich rukou.

14 Luis Luis | 9. prosince 2015 v 0:16 | Reagovat

[10]: Maji fezy.Jinak je to spis orientovano na stary predmuslimsky Egypt. Jinak se bavi tim ze na podzimnich trzich co organizuje kazde mestecko jezdi v pruvodu vlacky , auticka atd. Poradaji dobrocinne zbirky.
Nevim jak predsednictvo ale radovi clenove do niceho politickeho nos nestrkaji.
https://www.google.ca/search?q=Bobcaygeon+fair&client=ubuntu&hs=XCo&channel=fs&biw=1301&bih=673&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjKxI77sM3JAhWzjIMKHV_uCjgQ_AUICCgD#imgrc=m0n6wF0ak3mu6M%3A
I kdyz znam cloveka, ktery kdyz mel byt u nich povyseny do 33.stupne tak to odmitl a prestal byt aktivni.
Osobne jsem proti kazde organiaci, co se oficialne neprezentuje a ma tajemstvi.

15 Daniela Daniela | 9. prosince 2015 v 5:01 | Reagovat

[7]: Pane Luis,
Presne toto si myslim o Ransdorfovi, ta jeho udajna "blbost" je kourova clona pro neco vetsiho. Soudruhh Mila podava verejnosti jen versi pro buliky. A ze mu to hodne cechacku zere i s navijakem.
Ja mam take vedlejsi theorii.  Svycarske konto bylo zablokovane, protoze je na seznamu mezinarodni kriminality ohledne prani spinavych penez. V teto zlocinecke mafii take hodne figuriji rusti mafiani a globalni oligarchove. Ti si pak najimaji podvodniky a gaunery lokalni, co jim delaji bud bileho kone, nebo rovnou provedou aktualni tah na banky.
V Jizni Americe si muze rusky gangster koupit obcanstvi a v dokladech i zmenit jmeno, protoze tamnejsi vlady jsou hrozne zkorumpovane.. Takze bych se nedivila, ze ta brazilska cokoladovna byla koupena jako legitimni tovarna brazilskeho majitele co by Potemkinova vesnice za ucelem  prani spinavych penez za kriminalni aktivitu.  Tech figlu na money laundering je strasne mnozstvi.
Jak jen muzou Cesi volit takoveho hajzlika do politky po celych dvacet let ?

K clanku.
Muslimske zeny maji take vymyte mozky, -protoze jim porad od malicka cpou do hlavy, ze jsou mene nez muzi, pomatnou se natolik, ze se snazi muze ve vrazdeni dohnat anebo i dokonce  predehnat.

16 jara jara | 9. prosince 2015 v 10:49 | Reagovat

Wall Street Insiders - Special Report
December 9, 2015  
OPEC in crises... All cartels eventually fail  
To download this MP4 video file, right click here and choose "save target as" or "save link as"
Click Here for Part 2
Vazeni, me se podarilo prodat sechny olejove akcie, nektere platily i 9.5% (podobne BP) dividenty na urovni $90 za barrel, dnes je to od $35+- za barrel. Tak co na to, Terroristicke penize a financovani Islamu se scvrkavaji, diky take USA nove technologii stale levnejsi, Fraxcking. A pristim rokem Iran zacne sve masivni a levne produkty nafty na svetovy trh. Saudis a jejich zakerne financovani Terroristu a i bombardovani Jemenu bez vypovezeni valky bude snad u konce. Pamatujte, v Saudy se mnohdy praktikuji metody I horsi, podobne tem odsouzenym ISIL a to nejsou kriminalni akty? Zatim se jim podarilo podplacet mocne teto planet ale brzy nebude z ceho, asi, dle meho!
Poslete ty "ubohe migrant, bezence, bubaky k nim, oni s Turkama vse vyvolali za pomoci soucasnych idiotskych Anglo-Americanu!

17 jara jara | 9. prosince 2015 v 10:54 | Reagovat

[3]: nekdy je to podobnejsi ohavnemu zneuzivani zen az barbarskych choutek, I s urezavanik klitorisu! Ano vy precitliveli pro emigracni hlupackove!
Verte, zname pomery v 5 kontinentech a vsude mame pratele.... krome snad podivinu vedeni v Bohemce! Kdybyste videli tam I ty mistni prdelacky tak?????

18 jara jara | 9. prosince 2015 v 11:20 | Reagovat

[5]: a pamatujete take na Generala Sejnu, skoncil dosti spatne.... Vim jak v te dobe USA vojaci i v Nemecku byli nenavideni mistnimi, v patek, sobotu vozrali i vytrznici, zhuleni....  a nejlepsi je na tom jako perlicka, ze do Vietnamu se USA prekupnikum prodavali "kvalitni drogy obohacene vysoce ucinnymi variant neco jako LSD" coz znamenalo uplne psychycke decimace US vojska (starch a halucinace v noci)  ve Vietnamu a dodnes cetne jejich naruseni i DNA. Neodpovidejte prosim, ja tech byvalych ubohych zkriplovanych veteran znam az pres moc, ti od Patona jiz vymrali ale znam se, s tema pozdejsima co se prave navraceji ze sveta.... Nezapominejte USA ma sve zakladny v pres 140 zemich sveta. Kdyz cestujete, tak od 1995 (bombardovani civilistu Belehradu bez vypovezeni valky a odsouhlaseni vlady USA, Cz; za vydatne pomoci Vasika. Anglo-Americane mohou mit vazaly ale ne jiz takove pratele a obdivovatele, jak tomu bylo drive a to je nastavajici DRAMA! Donald Trump je napadan kde jen muze byt a on velice rozumi I Blizkemu vychodu kde investuje a jeho deti -poloceskeho puvodu (Batovcu-) se obcas nachazeji pracovne.

19 jara jara | 9. prosince 2015 v 11:29 | Reagovat

[7]: Ve Svajcu, Lichtenstejnu a I na off shore bankach se troche pozmenily zakony a proto take Svycarsky Frank sel drasticky dolu. Vite kolik po svete je "zablokovanych million $ nebo EU jen po Sauseskovi, jeho syn studoval na Oxforde, seznamil jsem se s nim kdyz se rehabilitoval po vaznem automobilovem zraneni. Byl jsem tehda v hotelu u jejich vladni vile na pobrezi. Velice inteligentni a tehdy mi rikal, ze si ani nedovede predstavit do jakeho prusvihu se sama Evropa a Bila rasa zene! A jeho nazory jeste uplne nejsou vyplneny, nacstava dalsi faze pokud se vsichni nesjednotite a date se do siku na zachranu Zidovsko-kRESTANSKE CIVILIZACE A BILE RASY! bOLESTI SE TROCHU TLUMI, terapie (za noc jiz 3x bude koncit tak asi pujdu opet spati.
Jen chci vedet jestli s legalizaci Marihuany Policiste budou moci ji take pouzivat treba I rekreacne ve sluzbe, a to I v Canade?

20 jara jara | 9. prosince 2015 v 12:21 | Reagovat

[9]: Evolving Ourselves: The Next Frontier    
•    A miracle cancer cure for a former American president... a nas vsechny!
•    Eliminating disease… solving world hunger… and providing unlimited clean energy... (I sterilizace pro vice nez 1 dite tech co nejsou se ani sami schopni uzivit, s IQ bezne pod 80!!! a ty si chcete, asi 200 roku roznil vyvoje nechat privandrovat k sobe? Jinak letosni Californske -tmave fialove Bujolee Noueau je fantasticke-Resveratrol!)
•    Then Juan Enriquez looks at mankind’s single greatest achievement -- which doubles as his single biggest challenge...    
Kdyby jenom to, utecenci z Afriky maji HIV, Syphilis, otevrenou TBC, parazity a vse ostatni ktere my ani nezname a nevime mnohdy jak lecit nebo I diagnostikovat! Tak si je nastehujte hlupci ke svym detem, muzete znicit dalsi generaci!!!  To jsou "Morove Rany smerovane z Oxfordu pres Brussel, Saudy a Turecko... vse dobre financovane k vyvolani bordelu pro Bilou rasu a nasi Ekonomii. Vykaslete se na to, Ja jsem Kanadan, Cech, Rus, stojime vsichni pod podobnou hrozbou tak se prestante jiz konecne napadat kvuli idiotstinam kdyz jsde jiz o pouhe hole preziti a nase dalsi generace! V podpalubi Titaniku se lide jiz topi a nahore se stale atnci a oteviraji sampusy a gambluje????

21 jara jara | 9. prosince 2015 v 12:29 | Reagovat

[10]: Láskyplný a pouze mírumilovný islám.
https://www.youtube.com/watch?v=xRHNopee9wA;
Probudte se. znate konec krale Jagaloncu u Mohace??? Nas muze byt I horsi!

22 BIS-ek BIS-ek | 9. prosince 2015 v 14:00 | Reagovat

[8]: http://www.nwoo.org/2015/12/02/rozhovor-s-basarem-assadem-pokani-ceske-televize/; a sledujte dalsi podobne proroky, maji pravdu a predvidavost!

Vy jste snad Havloid? Anglie a USA (dnes snad nejnavidenejsi zeme v celem svete, diky komu?) od 1914, 1917,1938. Jalty, 1968, 1989, az po dnesek, 1995 jiz asi vymenili strany "pratel a podporovali ruzne strany jiz 4x zmenama-teda zradama pratel, tak jim muzete verit dnes? I do a pro budoucnost EU kde chteji snad vyvolat nove vrazdeni BILYCH  v ramci zachrany sveho kolapsu a $$$$$$$$$$$$$$$$ papirkovych cennych papirku? take efektu od Madoff, Kozeneho a dalsich jimi vyskolenych? Jde o Bilionove rozkradacky a "utajivane nadace a dary i od terroristu a kriminalniku?"

23 Klaun Klaun | Web | 9. prosince 2015 v 14:08 | Reagovat

[7]: Se to snaží přehrát na politiku. Prý politická provokace, protože někomu šlápl na kuří oko. Haha. Má smůlu. V nejlepším případě naletěl, v nejhorším případě doletěl. Konec bude někde uprostřed.

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/360530/blesk-ziskal-ransdorfovy-dokumenty-tohle-ho-dostalo-do-basy.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

24 Luis Luis | 9. prosince 2015 v 15:15 | Reagovat

[9]: Vypada to, ze Joga je velmi agresivni myslenkova platforma.
Co za smer to Pepo vyznavas ? Zkousel jsem googlovat "joga dymejovy mor " a vyhodilo mi to : Jóga je podle řecké pravoslavné církve v rozporu s pravoslavnou vírou. Tak nevim, nevim, koukam to mas rozlity na vice frontach.
Pepo, doporucuji ti prejit na Ashtanga jóga, to te zklidni. :-D

26 Luis Luis | 9. prosince 2015 v 16:33 | Reagovat

[23]:Uz za bolsevika se rikalo "na tvrde palice plati tvrda mena". Ty tvrde palice byly mineny ideologicky. Clovek ktery nepozna, kdy je potreba zavrit hubu a mlcet ma inteligenci pekne prachbidnou. Ale myslim si ze v tom byl team work , tato akce je vysledkem komunistickeho kolektivniho mysleni a Ransdorf tam byl poslan protoze komunisti pocitali , ze kdyz ma diplomaticky pas, tak to vyridi. Jo oni tak porad mysli.

27 Vitezslav Vitezslav | 9. prosince 2015 v 16:43 | Reagovat

[14]: Schvalne,protoze me to nedalo jsem se chtel dozvedet vice o tech Shriners.
Internet je plny informaci treba to ze clenem Shriners se muze stat jenom bratr zednarske loze od 31* nahoru.
http://crossbearer-brian.tripod.com/id189.htm.

28 děda děda | E-mail | 9. prosince 2015 v 19:02 | Reagovat

Aťsi vypadám jako paranoik, zatím ale nemám argument proti přesvědčení, že celá současná světová krize je "židozednářské" spiknutí. Začalo to odbojem Izraelitů resp. Palestinců proti Římu, na který navázali templáři - ti se totiž v Jeruzalémě dozvěděli, že římské křesťanství je založené na podvodu, a skamarádili se s muslimy. Na templáře navázali zednáři, kteří mimo jiné založili USA jako silnou platformu pro křesťanskou alternativu. Zednářství tak dostalo příležitost postupňe prorůst se superkapitálem a vznikla síla, která se snaží ovládnout svět - jeden z názvů je Nový světový řád. Přídomek "žido-" přitom není míněn etnicky, tím se reflektuje fakt, že světový superkapitál je držen především v židovských rukou, což je výsledek vývoje započavšího už ve středověku. Židokřesťanství je záležitost z úplně jiného soudku a se současným římským křesťanstvím má jen málo společného. Skutečným dědicem prvotního křesťanství je ortodoxie, především ruská pravoslavná církev. Proto jedinou nadějí v boji proti islámu je Rusko. Pokud by Rusko v tomto boji zvítězilo (v což doufám) a spojilo se se zbytkem Evropy, byla by to ovšem ekonomická i politická katastrofa pro USA - současná islámská invaze a jiné podobné záležitosti, operativně nastartované s pomocí CIA třebas v Iránu, Iráku, Afganistanu, Libyi, naposledy v Syrii ale i jinde jsou nasměrované právě proti spojení Ruska a Evropy. Zaprodancem se v tomto ohledu jeví Merkelová, která začala nahrávat poislámštění Německa, které by se tak vedle Francie a Británie stalo třetí rozhodující silou v islamizaci Evropy, která je pro Rusko nepřijatelná. Ale kdoví, možná je všechno úplně jinak...tohle je jen ukrutná zkratka, která ovšem vychází z některých ne běžně známých historických skutečností.

Nějaký Ransdorfík je vedle toho čajíček, jen ať si ty miliardy ukradne, stejně je brzy nebude mít za co utratit.

29 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 9. prosince 2015 v 20:39 | Reagovat

[24]:Pravoslaví, katolicizmus, protestantizmus jsou bhaktijógy (bhakti = láska).
Jóga je spojením s tím nejvyšším.

Evidentně, krysy roznášející středověký dýmějový mor nejsou tím nejvyšším.

30 Luis Luis | 10. prosince 2015 v 0:16 | Reagovat

[22]: Nechapu vase dusevni pochody. Mate namysli ze ten, kteremu nejde ten dnesni rezident pod nos je hned havloid ?
Mily pane ale to je sice jinak nabarvena ale porad stejna sorta.
Mel by jste rozsirit svuj obzor a vzit na vedomi,ze existuji i jine smery nez ty dva co mate zafixovane.

31 Luis Luis | 10. prosince 2015 v 0:24 | Reagovat

[28]: Jsme tak zdeptani konspiracnimi teoriemi ze uz ani nejsme schopni na jejich poli filtrovat . Jenze jenom skrze konspiracni teorie lze dnes dojit k jadru problemu.
Ono vsechno totiz muze byt uplne jinak, nez se nam oficialne predklada a hlavne cemu jsme nauceni verit. Je potreba prolomit ruzna nazorova tabu, bez toho se dnes neda pochopit nic.

32 Luis Luis | 10. prosince 2015 v 0:33 | Reagovat

[13]: Ale Pepo, o tom pisu tady davno predtim nezse Obama stal prezidentem.
Cerny prezident ma byt poslednim U.S. prezidentem, obcanska valka ktera vznikne za jeho vladnuti zapricini rozpad USA na nekolik subjektu a pote vznikne na uzemi severni Ameriky Severoamericka Unie.
A uz davno se to diskutovalo otevrene, viz treba americky tv serial Jericho (dva celky) nebo novejsi Last Resort.
Ma vzniknout nova mena -Amero , je pry uz vyrazena.

34 jkorcak jkorcak | E-mail | 10. prosince 2015 v 17:22 | Reagovat

[12]: Here’s how psychiatrist M. Scott Peck, M.D., explains people like Obama in his classic best-seller, “People of the Lie”:

Malignant narcissism is characterized by an unsubmitted will. All adults who are mentally healthy submit themselves one way or another to something higher than themselves, be it God or truth or love or some other ideal. They do what God wants them to do rather than what they would desire. “Thy will, not mine, be done,” the God-submitted person says. They believe in what is true rather than what they would like to be true.

… In summary, to a greater or lesser degree, all mentally healthy individuals submit themselves to the demands of their own conscience. Not so the evil, however. In the conflict between their guilt [i.e., conscience] and their will, it is the guilt that must go and the will that must win.

The reader will be struck by the extraordinary willfulness of evil people. They are men and women of obviously strong will, determined to have their own way. There is a remarkable power in the manner in which they attempt to control others.

TAK TO JE DĚS a na ledacos to ukazuje, z čeho mi běhá mráz po zádech, PROTOŽE TATO DIAGNOZA JE O KOMUNISTECH, ale nejenom o nich: je to také O DNEŠNÍCH POLITICÍCH VŠEOBECNĚ. Takže nejenom Obama, oni všichni si vzali z komunistů to nejhorší! JSME V RUKÁCH ABSOLUTNÍCH PSYCHOPATŮ ... Ale pozor! Vždycky je tu nějaká myšlenka, ideologie nebo náboženství zla, za kterým jsou schovaní a zpoza kterého nás kontrolují. A my sami pak na sebe bereme vinu, přehazujeme si ji mezi sebou navzájem a klopýtáme pod její tíhou, zatímco oni utečou do ráje, přejdou po našich zádech na druhý břeh, rozeberou si mezi sebou naše domovy a natáhnou bačkory v pohodě a pěkně v teploučku doma v posteli. A pak se řekne svědomí.

35 Drifter Drifter | 11. prosince 2015 v 4:31 | Reagovat

Jedna vetsi konspiracni teorie nez druha. A zatim ze v Nemecku demonstruje pro ISIS. Kam to ta Merkelova dotahla? Na prvni stranku TIME? I Hitler tam byl aspon 5x!

https://www.facebook.com/105477983124317/videos/197761887229259/

36 Luis Luis | 12. prosince 2015 v 20:58 | Reagovat

[34]: pani Korcakova, v jednom se mylite. Ono to neni od komunistu (tech rudych) . Toto je svobodozednarska ideologie ( komunisti tomu rikali utopicky komunismus). Rudy komunismus je derivat, co Marx napsal na zaklade svobodozednarskych knih. Podivejte se ceho jsou dotycni cleny.

37 ostravak ostravak | 12. prosince 2015 v 22:47 | Reagovat

[35]: Nikdy nebyl v Times magazinu Hitler muzem roku ani dvakrat, alo kdo byl dvakrat, byl dalsi hrdlorez Stalin. ;-)

Co se tyce tech konspiracnich teorii, tak ty vam zde objasnuje jara. :-P

38 Drifter Drifter | 12. prosince 2015 v 23:35 | Reagovat

Takhle vypada Australie? To muze byt zitra LA.
https://www.facebook.com/971933286184233/videos/1098211810223046/

39 Drifter Drifter | 13. prosince 2015 v 18:39 | Reagovat

[37]:Mate pravdu chtel jsem napsat ze byl Adolf na prvni strance TIME aspon 5x, coz byl. "Man of the Year" byl v 1938.  Jak se casy meni, je tam jeden vetsi hajz nez druhy.

40 Luis Luis | 14. prosince 2015 v 15:16 | Reagovat

[39]: v pripade novin jde o prodejnost. Proto jsou redakce prodejne. Co se tyka nejakeho premysleni nad tim, ze to bude nekdo v budoucnosti hodnotit, tak s tim si doopravdy nikdo hlavu nelame.

41 Drifter Drifter | 14. prosince 2015 v 20:34 | Reagovat

[40]:Ja to zase vidim jako Nobelovu cenu za MIR. Jak to dostal Yasser Arafat tak to uz nema moralni hodnotu.

42 Luis Luis | 14. prosince 2015 v 22:34 | Reagovat

[41]: Jo, jak nejsi svobodny zednar, tak dnes nedostanes ani lepsi praci, natoz pak nejake oceneni takovehoto druhu, ani nemusi byt tak vysoke. O tom ze by jsi to mohl v politice nekam dotahnout ani nemluve.

43 Luis Luis | 15. prosince 2015 v 19:09 | Reagovat

Kurva , ja chci byt taky vedec. Mam pro to vsechny predpoklady, a uz se tesim na tu vyplatu.
Nemate nekdo znamosti mi takove misto sehnat ?
http://zpravy.idnes.cz/analyza-putinovy-zvlastni-chuze-dqc-/zahranicni.aspx?c=A151215_122426_zahranicni_jj

44 Robert Buchar Robert Buchar | Web | 17. prosince 2015 v 5:02 | Reagovat

[34]: Jak rika Luis (36) “komunismus” je jen “derivate”. To co v soucasne dobe prozivame bylo zaseto v uz polovine 19.stoleti. To, ze soucasni “vudci” si vzali z komunismu to nejhorsi je naivni predstava. Vsechno jede podle planu stareho press to let s cilem nastolit OWG, kde politics will be replaced with “management”. Trend je v tak pokrocilem stadiu, ze uz ho zrejme neni mozne zastavit. Mozna se to podari prodlouzit ale ne zastavit.
Takze, enjoy the ride as long as you can.

45 Drifter Drifter | 17. prosince 2015 v 8:05 | Reagovat

Uz je na case s tim blbcem v Bilem Dome zkoncit.
https://www.youtube.com/watch?v=I3q61Y85oCw

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama