Co by rekl Vaclav Havel?

12. ledna 2016 v 15:21
Predpokladam, ze islamske znasilnovani zen neuniklo vasi pozornosti. Pokud ano, prestante laskave cist muj blog. Ze levicaci byli vzdy priznivci muslimu je taky stara vec. Muslimy podporoval Hitler i komuniste. A ted se objevuji zpravy, ze i levicaci na Zapade (na Zapade, to se Ceska netyka) SCHVALUJI islamske znasilnovani.

A tak mne napadlo: Co tomu asi rekl Vaclav Havel? Schvaloval by to i Vaclav Havel?

Poctete si:


The Left's Embrace of Islamic Rape

JANUARY 11, 2016 8:04 AM BY 44 COMMENTS
cologne-assaultsAs the disturbing reports pour in about the New Year's Eve Muslim sex assaults in Germany, Austria, Switzerland, Finland and other European countries, it has become clear that the new Utopian Multicultural Europe that the Left has worked so hard to build is now here. Cologne Mayor Henriette Reker's response to the assaults under her watch has been to reprimand the victims, suggesting that they had asked for it. She has vowed to make sure that women will change their behavior, so that they don't provoke Muslims to sexually assault them again. There will now bepublished "online guidelines" for women to read so they can prepare themselves. One wonders if it will be the burqa or the niqab that will be the solution of choice.
These eerie developments are, of course, completely in line with why Naomi Wolf finds the hijab "sexy" and why Oslo Professor of Anthropology Dr. Unni Wikan's solution for the high incidence of Muslims raping Norwegian women is not for the rapists to be punished, but for Norwegian women to "take their share of responsibility" for the rapes because Muslim men found their manner of dress provocative. Norwegian women, she has counseled, "must realize that we live in a Multicultural society and adapt themselves to it."
We are also now aware that German police fired water cannons at German protesters in Cologne who gathered to protest the rapes and sexual assaults committed by the Muslim refugees. Right, it is not the Muslim migrants who committed sex assaults that are being shot at with water cannons, but those who feel that what they did violates women's rights and western values.
In response to this new horrifying European reality, in which if you are a kuffar female who is rapedit means you asked for it, Frontpagemag.com is running my article "How Vittorio Arrigoni Went to Gaza Hoping to Die" from PJMedia's April 18, 2011 issue. The article unveils the death wish in the heart of the Left and in the impulses of its fellow travelers. In so doing, it crystallizes the pathological mindset of the progressive elites running Western Europe today and why they have created the toxic and suicidal circumstances in which their own women are now victims of mass sexual assaults by followers of a totalitarian and misogynist ideology - and why they, the elites, are shaming the victims and taking the side of the perpetrators.
When one grasps that the yearnings of Western Europe's rulers today are the same yearnings that Vittorio Arrigoni indulged, the whole picture becomes transparently clear.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Znásilnili dívky. Autora fám o cizincích hledá policie ČR Znásilnili dívky. Autora fám o cizincích hledá policie ČR | Web | 12. ledna 2016 v 15:50 | Reagovat
2 O muslimské sexualitě vypráví Češka, která si ji prožila. A vypráví podrobně O muslimské sexualitě vypráví Češka, která si ji prožila. A vypráví podrobně | Web | 12. ledna 2016 v 15:51 | Reagovat

O muslimské sexualitě vypráví Češka, která si ji prožila. A vypráví podrobně
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/O-muslimske-sexualite-vypravi-Ceska-ktera-si-ji-prozila-A-vypravi-podrobne-416785

3 Luis Luis | 12. ledna 2016 v 16:06 | Reagovat

Tato rakovina je prorostla celou svetovou spolecnosti, nejenom Evropou. Ti migranti take utikaji ze statu, ktere ovlada pekna pakaz. Kdyz se podivame do historie, tak pokud se toto dostalo do vrcholneho stadia, nastal pad s destrukci spolecnosti. Prezili jen ti , co umeli vzit naradi do ruky a ti co si umeli pak svoje ubranit.
Takze az to lupne, dnesni vladnouci vrstva to poradne odsere. Nelze byt v pozoru 24/7 a hlavne nelze po padu spolecenskych hodnot verit nikomu, jakkoliv dobre zaplacenemu (kouknete jak dopadl Kaddafi), kazdy zacne konat jen ve svuj osobni prospech.
Dnes prezijou jen lidi , kteri se do niceho nemichali (a tak se jim nema kdo mstit), kteri si vytvorili zazemi na odlehlejsich mistech a umeli si zazalohovat zdroje na preziti nekolika let anarchie.
Toto co se deje je cilene a vede jen k jednomu cili , ktery musim znovu pripomenout :
https://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones
Je nutne mit na pameti , ze vime jen tak pet procent toho co se deje a uz uplny prd o tom, co leaderi tohoto sveta ocekavaji. Hystericke reakce vlad na kazdou vaznejsi udalost lze dokumentovat. Ceho se obavaji ?
Snad jen ateisticka analyza Revelation je schopna neco napovedet, ale Bibli se v ocich verejnosti dokazalo spolehlive provarit.

4 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 12. ledna 2016 v 16:55 | Reagovat

Kdyby žil Václav Havel, byla  by díky němu Česká republika plná Mudlíků a už by se v každém městě stavěla mešita! Havel by jednal stejně humánně, jako pošuk Merklová. Pamatuji se, kterak po roce 1990 se Havel iniciativě ujal soudruhů Vietnamců z východního Německa, aby nebyli postrkem posláni zpět do své rodné země. Byl to jeho čistě soukr. kšeft, protože za každého bezprizorního Vietnamce byla stanovena jednotná cena v markách.  Peníze ovšem nešli do  žádné banky v Československu. Československo se tak naplnilo spoustou Vietnamců, kteří se v zemi usadili a za pár let totálně zlikvidovali textilní a obuvnický průmysl! Vašek si namastil kapsy  a národ zaplakal! O tomto kšeftuje velkého humanisty s Německem se ovšem nesmělo psát. Vládla  přeciž přísná post-totalitní  komunistická cenzura!  Paní chytrá- Merklová si musela uvědomit, že ze 100 procent ekonomických utečenců je 80 procent mladých mužů a bez žen. A potom, pohlavní pud je u těchto chlapců velmi silný. Logicky se jen dalo čekat, kdy k tomu sex. násilí  dojde. A to se bude zvyšovat! Já jsem o tomto problému už dopředu psal a byl jsem okamžitě v Česku označen za xenofóbní hovado. Jenže opět jsem měl pravdu. Jen za jednu Silvestrovskou noc došlo k 500 případům sexuálního napadání žen a to už je co říci. A co by na to řekl kokta Vašek Havel? Chudáky utečence by omluvil a  moudře by navrhl, aby se v Německu předcházelo ku sex. znásilňování a osahávání žen, poradil by, že by jako bylo dobré, aby Německé mladé a krásné  ženy dávaly utečencům zadarmo a tak došlo k ukojení jejich sex. pudů a už by nedocházelo k porušování. zákonů! Arciže, obejít na ulici  nadržené mladíky na dva metry, jak to ženám radila z vlády jiná  moc chytrá s prominutím kráva, no to prostě není dostatečně účinné ke své  vlastní obraně! V některých Arabských zemí musí jezdit autobusy a tramvaje zvlášť určené pro ženy a zvlášť pro nadržené muže. To bych v Německých měst a vůbec v celé západní Evropě zavedl já. V Německu se  stejně dočkají toho, že bude docházet ke znásilňování žen ze strany Arabů v MHD! Merklová za svůj geniální počin určitě dostane Nobelovu cenu! Udělala pro to již vše, aby jí získala! Lituji chudáky Němce. Ať je Bůh ochraňuje. Zasloužili by si rozumné politiky a nikoliv ctižádostivé hlupáky!  Česká republika je nyní z EU. tlačena k tomu, aby přijala co nejvíce ekonomických uprchlíků. Zatím se bráni me zuby nehty, ale kam je dáme? A potom. V zemi je bída a z čeho je budeme živit? Na úkor ještě větší bídy domácího obyvatelstva. Nějaký tučný  finanční úplatek prý dá vládě  EU! Stát se snaží podvádět a tak pěkně potajmu  již dováží do Česka celé rodiny ze Sýrie. - Prý to jsou křesťané v burkách!!!!  - Tento týden do Jihlavy! S bídou se  vždy dobře kšeftovalo!

5 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 12. ledna 2016 v 17:05 | Reagovat

Před šedesáti lety v Maďarsku rozzuřené davy lidí pochytaly panstvo, přivázali je za nohy ke kandelábrům a rozkopali jim na sračku držky.

Vsaďme se, že se to bude znovu opakovat!

6 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 12. ledna 2016 v 17:08 | Reagovat

TO, CO BYLO V MAĎARSKU SE BUDE TENTOKRÁT OPAKOVAT V CELÉ EVROPĚ.

7 Luis Luis | 12. ledna 2016 v 22:18 | Reagovat

Vyhlidky ?
Verte, toto je jen uplny zacatek.
http://zoom.iprima.cz/pakistan-je-klimaticka-bomba-ktera-hrozi-explodovat-emigracni-vlnou-proc

To same Alzirsko a Turecko, tam to zacne co nevidet. A to nemluvim o Ukrajine, s tim se pocita.

8 Luis Luis | 12. ledna 2016 v 22:37 | Reagovat

K uvaze :
Byla toto generalka pro toto ?

http://www.when-is.com/ramadan-2016.asp

listopad 1989 se taky nacvicoval napred v lednu 1989. Jak vypadaji oslavy ramadanu, jsem videl na vlastni oci.

9 děda děda | E-mail | 13. ledna 2016 v 4:20 | Reagovat

Aťsi vypadám jako paranoik, zatím ale nevidím chybu na teorii, že celá současná světová krize je "židozednářské" spiknutí. Historicky to začalo odbojem Izraelitů resp. Palestinců proti Římu ještě v době před příchodem Krista. Na tento odboj navázali templáři - ti se totiž v Jeruzalémě dozvěděli, že římské křesťanství je založené na podvodu (Ježíš dost možná nezemřel na kříži a jeho nanebevstoupení rozhodně nebylo tělesné - v Jeruzalémě se našel jeho skutečný hrob), a skamarádili se s muslimy. Na templáře navázali zednáři, kteří mimo jiné založili USA jako silnou platformu pro (žido)křesťanskou alternativu. Zednářství tak dostalo příležitost postupně prorůst se superkapitálem a vznikla síla, která se snaží ovládnout svět - jeden z názvů je Nový světový řád. Přídomek "žido-" přitom není míněn etnicky, tím se reflektuje fakt, že světový superkapitál je držen především v židovských rukou, což je výsledek vývoje započavšího už ve středověku. Židokřesťanství je záležitost z úplně jiného soudku a se současným římským křesťanstvím má jen málo společného. Skutečným dědicem prvotního křesťanství je ortodoxie, především ruská pravoslavná církev. Proto jedinou duchovní nadějí v boji proti islámu je Rusko. Pokud by Rusko v tomto boji zvítězilo (v což doufám) a spojilo se se zbytkem Evropy, byla by to ovšem ekonomická i politická katastrofa pro USA - současná islámská invaze a jiné podobné záležitosti, operativně nastartované s pomocí CIA třebas v Iránu, Iráku, Afganistanu, Libyi, naposledy v Syrii ale i jinde jsou nasměrované právě proti spojení Ruska a Evropy. Merkelová se v tomto ohledu jeví zaprodancem, začala totiž pod záminkou získání nových lidských zdrojů (což je ovšem s ohledem na přetrvávající nezaměstnost docela zábavné) fakticky nahrávat poislámštění Německa, které by se tak vedle Francie a Británie stalo třetí rozhodující silou v islamizaci Evropy, a islamizace je pro Rusko nepřijatelná. Zaprodanecká je ovšem celá evropská politická špička, snad s výjimkou Miloše Zemana. Bohužel i osud role Ruska je nejistý, poněvadž i tam vládne ekonomická oligarchie a Putinovská totalita, ale Putinovská totalita je pro mne pořád přijatelnější než islámská theokracie.

Je to zjednodušené, ale sedí to.

10 Godula Godula | 13. ledna 2016 v 7:44 | Reagovat

Nejen Hitler a komunisté podporovali muslimy. Hodilo se to také i Angličanům a Francouzům. Viz Thomas Lawrence ve WW1 a využití Arabů k oslabení Tureckého vlivu na Blízkém východě. Ono je to vždy spíš podle hesla "nepřítel mého nepřítele je mým přítelem". A odkud přišel ten multikulurní nesmysl?  Slyšel jsem, že němečtí vědci budou zkoumat příčiny vzniku násilností na ženách při silvestrovských událostech v Německu. Třeba dojdou k k tomu, že příčinou je nedostatečné pochopení německých žen pro potřeby imigrantů.

11 BIS-ek BIS-ek | 13. ledna 2016 v 15:14 | Reagovat

Havel byl asi pripravene "nestesti, lecka pro CSR" a cely narod na to naletel a mnozi pravdu ani nechteji slyset. Desim se dalsi masove emigrace a destrukce cele EU jak ji zname, zadeji od techto kvot pryc! Zachovat svou EU identitu a nepustit cizi kultury k nam. Do Saudy a jinam nikdy nikoho nepusti I stejneho vyznani-viry, financuji snad I terror na rozsireni islamu. Muzes tam pobyt na rekreaci neb pracovne jen na omezenou dobu prace a jeste s garantem, a nesmis ani Bibli neb neco podobneho mit sebou. Tak proc by my jsme meli v EU? Kdo a proc vyvolal takove masove besneni? A co vse se s tim sleduje- chteji nekteri vytvorit zmixovanou rasu o mensi IQ novodobych otroku a pam male elity?

12 jara jara | 13. ledna 2016 v 17:42 | Reagovat

[3]: snad je tak dnesni vladnouci trida tak najivni, neznaji historii pred Francouskou Revoluci- po nas Potopa a byla- Gilotyny. A dodnes nechapu ze Francouzi oslavuji Napoleona ktery ji pripravil o tolik muzu a zdroju,,, za Ludwiku to byla Rise nad kterou Slunce nezapadalo, a Francouske inzenyrstvi- vcetne Corintskeho kanalu, a dalsich mistrovskych del, ve vsech polich. Ztraty na zivotech jsou tragedii Francouskeho naroda, a pak se do toho I zatahlo Ruske Cisarstvi a vysledkem az dnesni chaus, vse organizovane asi z Anglie a jejich Bankstery, dnes jiz po celem svete, ale ceka je asi priliz mizerny konec, neb vse neni vecne!

13 Luis Luis | 13. ledna 2016 v 21:19 | Reagovat

Celej tento svet , nejenom Afrika je kolonie
http://ekonomika.idnes.cz/africke-ekonomiky-a-prumyslova-revoluce-ffu-/eko-zahranicni.aspx?c=A160113_144437_eko-zahranicni_rts

[9]: Je to tak. Jenze at pracujes pro jedny, nebo pro druhe, porad slouzis stejnemu panu.
Jedina cesta jek z toho ven, je rust inteligence lidi. Jenze to "se vi" tak se proti tomu dela vse mozne. Pocinaje stredovekou inkvizici, epidemiemi a valkami, dneska fluorizace vody ci nasazeni asparthamu a Ecek do stravy nebo degradace vzdelavani na lorerijni system.
Tato planeta je kolonie a je vyloucene aby jeji spravce byl clovek. Protoze zadny clovek by nedopustil chod veci na teto planete touto cestou. Lidstvo ma pred sebou uz dostatek imformaci , aby to mohlo konecne pochopit.
http://liborcermak.blog.idnes.cz/c/466566/jsou-tyto-havarie-ufo-neuspesne-navraty-anunnakiu-a-islamskych-dzinu.html

14 Luis Luis | 13. ledna 2016 v 21:43 | Reagovat
15 mameluk mameluk | 13. ledna 2016 v 22:07 | Reagovat

[12]: Soudruhu namestku Jaro. Vy se tomu peklu nevyhnete. Za ty svinarny co jste spachal pred tim nez Vas soudruzi poslali do USA si to zaslouzite. :-(

17 Franta Franta | 14. ledna 2016 v 1:14 | Reagovat

[10]: http://gloria.tv/media/hnrU1osDc48;
Hlavne Anglani si s nima flirtovali. Viz Princ z Arabie, film ...v dobe 1. svetove valky.

18 Luis Luis | Web | 14. ledna 2016 v 7:32 | Reagovat

Jenze ona ma v zakladnich principech pravdu.
Co je to za dobu, kdy se v lidskych nazorech zacaly sjednocovat dva protilehle poly ? Ona totiz neni zadna funkcni ideologie, na zaklade ktere by se lidi mohli sjednotit.
http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Liskova-BPP-Vladne-nam-spolek-homosexualu-fasistu-a-uzitecnych-proamerickych-poskoku-414772

Ja v tomto pripade kaslu na polemiku nad clankem, pro me je nejpodstatnejsi ,kam to vsechno vede.( toho Obamu fakt byl dluznej cert a vlastne cele Demokraty.) Tim jak jsou nazory lidi rozklizeny a pak medialne poslepovany je moznost  sjednoceni se v nazorech a akceschopnost na obcanske urovni naprosto nemozna, vede to vsechno jen do velkeho konfliktu.
Zaplat panu bohu, ze jsem se vyvaroval politiky.

19 Luis Luis | 14. ledna 2016 v 7:42 | Reagovat

A na vsem profituji byvali komunisti.  K 95 % pravdy si pripichnou svych pet procent anti NATO propagandy kterou omilanim do bevedomi legalizuji a maji to v suchu.
Pristi volby vyhraji komunisti, to je ted uz naprosta tutovka.
Pujdu zapalit svicku do kostela,za to ze jsem odtamtud mohl zmizet.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Merkelova-uz-hlouposti-dorovnala-Havla-soudi-senator-Doubrava-Lide-ji-nenavidi-a-plodi-uz-jen-zvasty-417054

20 jara jara | 14. ledna 2016 v 20:32 | Reagovat

[8]: https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=warm+mineral+springs+florida+usa; Luis, jak jsem slibil a doporucil pro prohrati kosti uprostred zimy.  Teple mineralni prameny na Zapadni Floride. Je to jako velice hluboky Rybnik s prirozenym odtokem vody. Prijemne, ve stredu kde vyvera cista voda se plave a pritom pije cerstva mineralka.  Doporucuji pro ty promrzle pro radne vyhrati, pourazove subaqual leceni a rehabilitace po cely den odkud jsou jen par km prekrasne plaze Zapadniho pobrezi s bilymi koralovymi Pisky. Tam poblize ma snad jeste sve jedno sidlo take Martina Navratilova s kurty....Na sever odtud bydlel Waldemar Matuska. Tamni plaze jsou vyhodnocovany jako jedny z nejlepsich ... Na Vanoce jsme zazili teplotu vzduchu po poledni 30C, voda byla stala, 28C, takze vse prijemne. Ze vychodniho pobrezi jste tam asi za 4 hodiny. Kvuli hadum a krokodylum je omezena rychlost kdyz jedete kolem Everglates. A pro ty co mprileti, da se vypujcit auto I za $9 na den s neomezenymi km najeti. 3.6L = Gallon benzinu je v soucasne dobe $1.90+-/Gallon US. Je tam mnozstvi moznosti si I pronajmout nejakou vilku a to s vlastnim bazenem nebo Jacuzzi.

21 jara jara | 14. ledna 2016 v 20:40 | Reagovat

[9]: Bohuzel v Rusku musi byt zatim dosti tvrda ruka, jinak by tam mohl zacit dalsi Majdan a dalsi zbidaceni, vrazdeni, dalsiho kusu sveta jak je znamo hlavne od 1995 a vetsi bordello a destabilizace. Cela Emigracni vlny jsou umele vyvolany pro oslabeni asi EU zony.
Pro koho je to vyhodne a kdo je za tim  to at si kazdy sam zhodnoti.

22 Franta Franta | 14. ledna 2016 v 21:52 | Reagovat

Jak jsem koupil, tak prodavam. Muze to byt dosti srandy pro mnohe za bukem.
11. zari 1683 Bitva pred Vidni:
https://www.youtube.com/watch?v=xwxJ5gAd1-A;
(Take asi simbolicky Zari 11 2001 byl,mvyhlasen neoficialne akt na Zapadni civilizace)

‘’Nepochopeni pritomnosti prameni z osudne neznalosti minulosti’’ (Marc Bloch)

Published on Sep 29, 2013:
Milí priatelia, film, ktorý si pozriete, a to film 11. SEPTEMBER 1683, sa týka vážneho obdobia dejín Európy. Po porážke moslimov pri Lepante (7. októbra 1571) -- sa títo pokúsili opätovne dobyť Európu. Stalo sa tak tomu v roku 1683, takmer presne 100 rokov po Lepante, kedy tristotisíc moslimských bojovníkov pod velením veľkovezíra Kara Mustafu pred hradbami Viedne bubnovalo na útok.

Vtedy, jedenásteho septembra (zaujímavý dátum) vďaka odvahe a neohrozenej obrane kresťanskej viery, boli Turci pod hradbami Viedne porazení. Poľský kráľ a vojvodca Ján III. Sobieski strategicky rozhodol túto bitku.

Dňa 11-teho septembra 2013 bude teda presne 330 rokov od tejto významnej udalosti. Mnohí sa azda spýtate, kde sa o tom hovorí, či kde sa o tom píše. Nie, drvivá väčšina z vás to nevie, a nevie ani o filme, ktorý pri tejto príležitosti natočili Taliani a Poliaci. Prečo? Nuž -- to je zaujímavá otázka. Prečo médiá mlčia?

Stačí, ak sa pozrieme, v akej situácii dnes Európa je, vzhľadom na moslimskú populáciu. Tá Viedeň, ktorá dňa 11-teho septembra 1683 odrazila útok 300 000 bojovníkov tureckého generála, je dnes (a nielen ona) obsadená moslimskou populáciou iným spôsobom. Akoby sa naplnili slová Kara Mustafu pred bitkou 11-teho septembra. Ak neuspejem ja, onedlho pritiahne iný veľkovezír a dobyje Viedeň.

Milí priatelia, vo filme 11-ty september 1683 (a co  financovane asi ze Saudske Arabie 11-srpen 2001) vyzval kresťanské vojská do boja proti armáde Kara Mustafu taliansky mních Marco di Aviano slovami: Nebojujete iba preto, aby ste bránili Viedeň, ale aby ste chránili vašu vieru a tradície. Bránite vaše ženy a deti, vaše sestry a bratov. Vašich otcov a matky, pretože keď padne Rím, padne Viedeń, a padne svätá Matka Cirkev. Bráňte svoju vieru, tak aby vaše deti mohli slobodne vyznávať vieru v Boha. Aby mohli slobodne milovať Krista, aby boli slobodní, pretože vy ste bojovali v tento deň.

Dnes, 330 rokov od bitky pri Viedni, stojí Európa pred podobným problémom. Nie síce vojenským, ale oveľa zákernejším. Moslimovia totiž dobýjajú Európu bez zbraní. Ako sa s tým Európa vysporiada, alebo akú odozvu dnes budú mať slová talianskeho mnícha Marka di Aviana „Bráňte svoju vieru" -- sa už zrejme čoskoro ukáže.

A ešte jedna vec. V roku 1680 preletela nad Európou Kircheho kométa. Obyvatelia Európy ňou predpovedali veľkú vojnu. V tomto roku 2013, teda v roku 330 výročia bitky pri Viedni, taktiež preletí nad Európou kométa, jasná ako mesiac.

Bude ju vidno od neskorého leta po dobu niekoľkých mesiacov. Či už je to znamenie ďalších vážnych udalostí v Európe, uvidíme. A je len na nás, či sa poučíme a budeme dostatočne vnímať duchovný aspekt súčasnej doby a súčasných udalostí.

Film 11. SEPTEMBER 1683 totiž začína výrokom Marca Blocha: „Nepochopenie prítomnosti pramení z osudnej neznalosti minulosti." Anton Selecký
Vloni bylo 5x Krvavych Mesicu a na narozeni Krista, celych 24 hodin byl videt Mesic, take zajimave. Je take mozne, ze v urcitou dobu nektere Skandinavske zeme pozadaji o spolupraci a bezpecnost s Ruskem, jestli tam nebude do te doby take Majdam.

23 Seetal Seetal | 14. ledna 2016 v 21:58 | Reagovat

Havel ta mlaskajici kurva vsech kurev sveta, vyjebanec vyjebany by vzal od Merklove vsechny uprchliky, takovy to byl bastard. A mektal by ty svoje hovna o lasce a pravde

24 Franta Franta | 15. ledna 2016 v 21:21 | Reagovat

[23]: proto se jeho "umeleckym vytvorum" rika v zasvedcenych kruzich HAVLOVY SRACKY!"  Hlavne , ze vzal bez vedomi naroda z Rumunska Romy a dalsich tisice se k nim pripojilo, vzdyt I otevrel vsem hranice, zrusil zbrojni prumysl. pustil na svobodu kriminalniky a zadne svoje kamose kriminalniky vzdy ucinne ochranoval z humanism a "Lasky" Ale k Alexandru Dubcekovi se tak nezachoval, pry jsou k tomu dukazy!

25 Drifter Drifter | 17. ledna 2016 v 6:03 | Reagovat

[22]:Dobry film. Neznalost historie vede k jejímu opakování

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama