Červen 2016

Je v Cesku kazdy takovy trouba?

30. června 2016 v 21:33 | Prislo emailem |  Clanky osvetove
Pan Ruzicka je skutecny svetobeznik, ktery podle jeho vlastnich slov chce hlavne poznat hodne spolecenskych skupin. A tak jede do USA na turisticka viza a zacne tam nelegalne pracovat, viza pretahne a ted se tam nemuze vratit. Navic byl viditelne pouze v Chicagu, coz je docela prdel sveta, vazeni, naprosto nereprezentativni pro cele USA - ovsem tenhle bembek by nikdy nepoznal rozdil... Je v Cesky kazdy takovy trouba? Ze to koluje mezi Cechy v zahranici...


P.S.: Prave jsem byl upozornen, ze svetobeznik Ruzicka je ynzynyr (jak mi to mohlo uniknout?)! Takze mozna je to vsechno jinak, mozna svetobeznik Ruzicka ani neni ultimatni hlupak, mozna je to jen dalsi politovanihodna obet ceske "vzdelanosti".

Králíci s krátkýma ušima a aspekty domestikace českého zvířectva...

28. června 2016 v 16:13 | Ross Hedvicek |  Clanky vzpominkove a recyklovane
(Clanek z roku 2006)

Jak je vám jistě známo, už drahná léta se zabývám výzkumem v oblasti příčin politického posunu většiny obyvatelstva české kotliny doleva a co vlastně způsobilo současný duševní stav typického Čecha. Pokud nerozumíte této odborné formulaci - tady to máte po lopatě: zajímá mne, co způsobilo, že současní typičtí Češi jsou nemyslící pitomci, většinou voliči exkomunistů a kolaborantů do všech funkci od prezidentské až po posledního poslance a senátora, kteří téměř všichni v nějaké formě uznávající principy komunismu. Jistě uznáte, že to není v souladu se světovým průměrem.

Po přečtení dnešního českého tisku se nabídl i čerstvý příklad takové nemyslící pitomosti. Český ministr zahraničí Cyril Svoboda (taktéž znám coby Rudý Cyril od dob svého vlezdoprdelistickeho (německy: arschkriecherisch) přisluhování a posluhování exkomunistům a coby navrhovatel zákona na zlikvidování Cibulkových seznamů - Češi mají krátkou paměť) chce soudit u evropského soudu USA, Kanadu a Austrálii, protože vyžadují od občanů ČR vstupní víza do svých zemí. Další světový rekord pro Českou republiku! Češi jsou mistři! Takového blbce nemají ani v Americe, a to tu máme pěknou sbírku volů na výběr, alespoň podle názoru otevřené množiny Čechů (necítíte-li se doma v teorii množin, zeptejte se profesora RNDr. Vopěnky, CSc, rád vám ji prosvětlí, aniž by vás prolustroval).

Dlouhou dobu jsem se zabýval teoriemi, že je to něco z oblasti genetické degenerace, až tu nedávno mi bylo vysvětleno z české akademie věd - viz http://www.cas.cz, že to prý není otázka genetiky, ale otázka domestikace. Vzhledem k mé rozsáhlé publikační činnosti v oblasti všeobecné osvěty mám v dnešní Akademii věd České republiky (pro mnohé překvapivé) velkou řadu příznivců a přátel, kteří nikoliv nepochopitelně chtějí zůstat nejmenovaní. Ovšem, i tak mne vždy rádi informují o čemkoliv novém, co se děje a tak jsem celé ty roky věděl i to, kdy si ten starý idiot Zahradník, Helča Illnerová nebo teď Pačes i byť jen uprdli, zhruba do pěti minut po tomto jejich vědeckém počinu.

Tento přesun těžiště názorů českých akademiků neznamená nic menšího než neolamarckismus. Ano, čtete (už zase) správně - lamarckismus, nikoli lamarxismus. Lamarcka si najdete v internetu, věřil v teorii předávání zažitých vlivů okolí na příští a další generace. Po Darwinovi vyšel Lamarck z módy (to víte, vědci také podléhají módním vlivům), ale v poslední době se objevují vážně indikace, že vše nejede podle Darwina, že i Lamarck měl občas pravdu, i když nečetl Pravdu, jako Češi a Rusi. Největší český neolamarckista je profesor Zdeněk Neubauer z UK (ne z Anglie, ale z University Karlovy, natürlich), který psával Velkému Vaškovi projevy o motýlech, kteří zatřepají křídly v Česku a v Karibiku se strhne bouře, která mi pak nabourává domeček. Zdeněk byl kámoš Ivana Havla (= brácha Velkého Vaška), což je šéfredaktor časopisu Vesmír, kam Zdeněk psával coby Neubauer, ale když jeho teorie se zdály příliš divoké, tak jako Josef Babor (což stálo naše informativce dosti úsilí zjistit).

Nyní vám tedy mohu odpovědně předložit nejnovější vědecké vysvětlení krize ve vědě a společnosti v současné České republice, nástupnickém státě komunistické ČSSR s legální kontinuitou k témuž komunistickému státu, jak mi to bylo vysvětleno skutečnými odborníky z Prahy. A jak je známo - v Praze vědí všechno nejlíp.

Podle této teorie došlo k postupně dědičné degradaci myšlenkových postupu a morálních a charakterových hodnot následkem dlouhotrvajícího vlivu komunistické ideologie na denní život obyvatelstva. Pokud vám "postupná degradace" zní příliš cizojazyčné, máte plnou volnost si náhražkové myslet "postupná degenerace", dříve se tomu říkalo dege-rege, nebo zkrátka dege. Moje původní teorie byla genetická. I když mi také byla předložena vědci z Prahy, přijal jsem ji za svou, jsa patřičně vzdělán v historii a genetickém amatérismu Johanna Gregora Mendela (Gregor Mendel, Sigmund Freud, Edmund Husserl, Kurt Goedel a Josef Schumpeter to byli všichni špičkoví rodáci z naší Moravy, tudíž to nebyli Češi, jak si ti výjimečnější mezi vámi Čechy jistě povšimli, či snad ne?). Šlo o králíky. I když nezbytně nemuselo. Například Walter C. Willett (Harvard University) ve své publikaci Balancing life-style and Genomics Research for Disease Prevention; Science vol. 296, 26 April 2002, přináší argumenty, které lze interpretovat tak, že drtivá většina českých duši je nemocná, tedy i česká společnost jako celek je nemocná a je tudíž vědecko metodologicky přirozené, že po rychle se množících králících jsou Češi jen o něco méně vhodnými studijními objekty z hlediska interakce vlivů faktorů jak genetických, tak i prostředí. Bytí Čechem je multifactorial disease (= komplexní nemoc). Ale zpět ke králíkům.

Jistě znáte někoho, kdo doma chová králíky a nebo dokonce je chováte sami. Na příkladu králíků genetiku může zkoumat i běžný člověk bez komunistického vzdělání, protože králíci se, jak známo, množí ... jako králíci. Takže máte svůj chov králíků a budete z něj systematicky vyřazovat všechny králíky s dlouhýma ušima. Králíky s krátkýma ušima necháte být, ať si dupou, jak chtějí. Nebude trvat příliš dlouho a zjistíte, že máte pouze králíky s krátkýma ušima, noví králíci se rodí taky jen s krátkýma ušima a když se sem tam narodí králík s dlouhýma ušima, tak ten pomýlený králík a zrádce najde díru v králičáku a pod plotem uteče k sousedům. Když neuteče, tak ho jako stejně majznete topůrkem od sekyrky za uši, uděláte pečínku a v králičáku máte zase jen a jen králíky s krátkýma ušima.

To bylo prosím mé genetické zdůvodnění degenerace českého národa za doby komunistické vlády. Začalo to hned v osmačtyřicátém vylučováním nekomunistických studentů (= králíci s dlouhýma ušima) z vysokých škol, na kterém se podíleli i dodnes či donedávna žijící sametoví velikáni a ptáci Kohout a Pelikán nebo různí Mlynářově a Klímové a pokračovalo zavedením rychlokursu pro komunistické kádry (za půl roku maturita, za dva roky doktorát a po sametu rektorát) a končilo to tím, že si komunisté udělovali doktorské tituly sami mezi sebou - známý titul RSDr., který je dodnes používán mnoha poslanci ČR. Proběhly generace, doběhla degenerace a žádní králíci s dlouhýma ušima se už v československé inteligenci nevyskytovali, buď byli zrádci za plotem u imperialistické a revanšistické sousedky, s kterou se nebavíme, a nebo byli po smrti. Nová generace československé inteligence (=králíků) byla počata u plotu či za stodolou, ale hlavně jen s krátkýma ušima. Pokud se někde vyskytl králík s podezřele dlouhýma ušima, ke vzdělání nebyl přijat pro délku uší nebo nevhodný třídní původ - o to se většinoví králíci s krátkýma ušima, kteří byli u moci už postarali. Výsledkem 42 let byla zcela homogenní populace králíkárny, tedy ČSSR, s výhradně krátkouchými králíky. A to je současný stav a těžko se to okecavá, natož dokazuje pravý opak.

Je otázkou, jak situaci v přijatelné době změnit - čekat nečinně, že to změní matka příroda - to bude trvat bez nucené selekce alespoň trojnásobek časového úseku, při němž došlo k této degeneraci. Jak to změnit rychleji?

Návrh pověsit krátkouché králíky za uši v naději, že se jim ty uši prodlouží, zatím žádným hlasováním neprošel. Návrh na návrat dlouhouchých králíků z druhé strany plotu od sousedky, aby trochu zamíchali genetickým poolem taky neprošel. Že prý by vyžadovali své staré kotce, které už mezitím mají plné svých bobků krátkouší králíci, kteří se jich nechtějí vzdát! Zde dochází k jevu známém ve vědeckém světě jako "mutational meltdown" - neboli krátkouší králíci už jsou geneticky tak zdegenerovaní a zblblí, že už jim chybí i pud sebezáchovy a jsou sami proti sobě a serou nejraději do vlastního kotce, včetně sraní na ústavu, což rád činí i nejvyšší ústavní králíček s. Rychetský.

Takže výše uvedené je jedna vědecká teorie. Ovšem teď čeští vědci přišli s novou, úplně perestrojkovou teorií, že to není genetická degenerace, ale že je to domestikace! Jako srovnání bylo použito příkladu domestikace vlka a jeho postupná domestikace v psa - v zcela odlišný živočišný druh. Základní premisou je, že za první republiky byli obyvatelé Československá plus minus normální, s běžnými reflexy a hodnotami, co se týkalo demokracie. První "shock to the system" byla nacistická okupace, ze které se běžný obyvatel právě začal vzpamatovávat, když Edvard Beneš se znárodňováním předběhl i komunisty, a pak přišla dlouhodobá vláda komunistů, která neskončila v podstatě dodnes. Slavný pruský stratég von Clausewitz (žádná příbuznost s vaším rezidentem) by řekl, že současná situace v ČR je pokračování komunismu jinými prostředky. A z původně volných, svobodných bytosti, takříkajíc vlků, se prostřednictvím domestikace dvojnohého zvířectva v komunismu, stali zcela ochočení psi, kteří by své komunistické pány nekousli ani za nic, i když jsou biti a nedostávají nažrat - o volnosti ani nemluvě.

A opět docházelo, stejně jako u výše uvedeného příkladu s králíky k procesu známému jako "selective breeding" - kde určujícím faktorem byla komunistická strana. A opět zvířata nevhodná k domestikaci byla eliminována a nebo včas emigrovala. Tím je vysvětlen ten stále se zvětšující rozdíl mezi myšlením nedomestikovaných emigrantů a domestikovaných ratlíků žijících v ČR.

Závazným aspektem této domestikace je, že se z původních zvířat zvyklých svobodě, svobodnému pohybu a starání se sami o sebe se staly úplně jiné živočišné druhy sice vizuálně identické (ovšem mentálně zcela nekompatibilní) s vlky až po zcela odlišně vypadající a hlavně se odlišně chovající ratlíky s třesoucíma se nohama. Dosud jsem se od svých známých českých Lysenků a Mičurinů nedověděl, zda je možné tyto tendence zvrátit.

Tedy zjednodušeně: je možné předělat ratlíka zpátky na vlka?

Nevím. Ale mám stále naději. Češi jsou světoví, Češi to dokáží!!!K dalšímu studiu:

Walter C. Willett (Harvard University) : Balancing Life-style and Genomics Research for Disease Prevention; Science vol 296, 26 April 2002.
http://www.primitivism.com/sedentism.htm
http://en.wikipedia.org/wiki/Domestication
http://en.wikipedia.org/wiki/Selective_breeding
http://en.wikipedia.org/wiki/Origin_of_Species
http://encyclopedia.thefreedictionary.com/Mutational%20meltdownNejlepsi blbec je sebevedomy blbec...

27. června 2016 v 21:13 Clanky osvetove
Konverzace s buvolem pokracuje :-) Ten debil si nejen plete Okamuru s Obamou, ale jeste si zrejme mysli, ze ziju v Cesku.


Jsem uplny blazen...

25. června 2016 v 15:52 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Nejvic potesi me stare srdce, kdyz jsem utrpne politovan naprostym hlupakem, ktery je navic PHdr a Ing. s ceskym jmenem, ale pise pod anglicky/irsky znejicim pseudonynem. Jsem blazen a pisu blaboly, neni nad nazor odbornika. A pochybuji, ze bych kdykoliv vyslovil nazor na Okamuru...
London, Ontario?

24. června 2016 v 15:49 | Prislo emailem |  Clanky jinych autoru


As a true Canadian I am outraged and insulted by these pictures I have recently seen of the London Police Service cars. Are we in Saudi Arabia, Pakistan or Syria???

The fact that the decals are on the car in the first place should be insulting and disturbing to all Canadians. However the fact that they're situated above the Canadian flag is is not only insulting, it's demeaning to the memory of our Canadian soldiers who fought and died in all wars.

What do these words say? As a Canadian who speaks one of the two official languages I have no idea. I can tell you this. If I was a French speaking citizen of not only London but Canada in general I would feel doubly outraged. I don't see any French words on the car.

Why do we keep bending over backwards and selling out our true Canadian culture for a small minority of the population. You come to this country then assimilate. Learn our language and our laws. If you don't like it then leave.

It's time to put an end to this. We are slowly losing our identity and we're just passively letting it happen.

To fascinujici cervene kameni...

19. června 2016 v 15:58 | Ross Hedvicek |  Clanky vzpominkove a recyklovane
To fascinujici cervene kameni, ktere jsem videl uz tolikrat, ale presto mne to pokazde nutka ke zpevu "Kde domov muj?" - nastesti zpivat neumim...


----

General Laube

17. června 2016 v 15:37 | Doslo emailem. |  Co jste si vycinkali, to mate!
---------- Původní zpráva ----------
Od: jardazbrd@seznam.cz
Komu: epodatelna@senat.cz
Datum: 17. 6. 2016 11:01:53

Předmět: Generál Laube : když se chce, jde všechno! Platí však pouze pro někoho!!! /Prosím o seznámení poslanecké kluby./
Jaroslav L a m r
Příslušník SNB, složek StB, VB a ÚOÚD
Číslo služebního průkazu KS 160 586
Bytem Rožmitál pod Třemšínem 681
/ulici 17 listopadu záměrně nikdy neuvádím a když,
tak jako Den hanby /
Dne 17. června 2016

Vláda ČR, Poslanecká sněmovna České republiky, Senát České republiky, Ústavní soud České republiky, Ministerstvo vnitra ČR.

Věc: Laube Zdeněk, expříslušník zločinné organizace StB, dnes náměstek ministra vnitra s generálskou hodností!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 • V á ž e n í !
 • V dubnu roku 1971 jsem nastoupil do služeb SNB se zařazením referent V.Správy FMV s výkonem služby v objektech KSČ /ÚV KSČ a vila na Mrázovce/.
 • V říjnu roku 1973 jsem byl na vlastní žádost přeložen na O-StB Příbram se zařazením referent problematiky vízových cizinců. V červnu roku 1984 jsem po několika předchozích pokusech odešel dobrovolně ke složce Veřejné bezpečnosti se zařazením starší referent Oddělení obecné kriminality OS SNB Příbram, problematika vloupání.
 • V měsíci září r. 1990 jsem byl na vlastní žádost přeložen k Úřadu pro ochranu ústavy a demokracie Praha, referát Kladno, detašované pracoviště Příbram. Tato složka byla dnem 20.12. 1990 zrušena a vznikla FIS, později F-BIS, později dnešní BIS.
 • Na ÚOÚD jsem byl za svoji operativní činnost finančně odměněn a následně, po jeho zrušení, propuštěn ze služeb. Ke dni 31.3. 1991 jsem byl propuštěn ze služeb FIS, kde jsem neodsloužil ani jedinou vteřinu. Propuštění bylo zdůvodněno reorganizačními změnami v resotru MV, byl mi přiznán šestinásobek platu /necelých 33 tisíc korun/ a výsluhový příspěvek za službu ve výši 1600 korun.
 • Příspěvek za službu mi byl k 31.3. 1995 odebrán a to na základě Zákona číslo 33/1995, který v prosadila v Parlamentu ODS na podnět poslance Krámka a spol. . Pamětníkem vzniku a propagátor tohoto retroaktivního, plošně postihujícího zločinného "zákona" je dnes v Parlamentu Marek Benda, disidentský synek vedený ve svazku PO FAKAN. Proti tomu zákonu není odvolání a jeho platnost potvrdil i ÚS ČR. Jde o politickou mstu na vybraných jedincích, kdysi zařazených u složky StB, stejně jako politický krok k ohloupení široké veřejnosti, jejíž část výsluhy bývalých estébáků kritizovala. ODS a spol. tedy prosadila "čin." /Proti postihu těch, co se dopustili zneužití služeb, nemám námitek! /
 • Příslušníci bývalé StB kteří prošli tak zvanými prověrkami Občanského fóra, stejně jako já, nesměli být zařazeni u nově vznikajících zpravodajských služeb, což se prokazatelně nedodržovalo, čehož je důkazem výskyt bývalých estébáků v BISce i ve Vojenském zpravodajství, do kterého přešli lidé z bývalé III. Správy SNB, jež byla promptně v měsíci lednu r. 1990 převedena od ministerstva vnitra pod ministerstvo obrany! /III,Správa SNB je veřejnost známa spíše pod zkratkou VKR, tedy vojenská kontrarozvědka./ Tento aparát je proslavený m.j., tím, že jeho kmenoví příslušníci, t.j. profesionální estébáci mají čistá lustrační osvědčení, jež jim vydává bezpečnostní odbor MV! Ovšem jejich agenti mají lustrační osvědčení pozitivní!!!
 • Moje dvě žádosti o přeložení od ÚOÚD zpět k VB a k FIS, opatřené číslem jednacím se v revoluční době ztratily a dnem 1.4. 1991 jsem se stal civilistou. Následných 14 let jsem pracoval jako dělník v lese a na pilách.
 • V druhé polovině let devadesátých jsem se věnoval očistě své osoby od lží a špíny, nakydané na mojí osobu tiskem OF a konkrétními osobami, které do poslední vteřiny socialismu na něm participovaly! Členstvím v KSČ, v SČSP, spoluprácí s bezpečnostním aparátem...! Policejní šetření mého podnětu pro postih konkrétních osob vyznělo v můj prospěch! Kdysi aktivní občanští fóristé v policejních protokolech tvrdili, že " slyšeli, ale už si nepamatují od koho nebo že mi nechtěli ublížit nebo že pouze chtěli, abych nesloužil u tajné služby. " Samozřejmě, že na mém "polistopadovém osudu" nemohl výsledek policejního šetření nic zvrátit!
 • Soudruh pan Zdeněk Laube nastoupil do služeb StB, konkrétně ke IV.Správě SNB, tedy ke sledovačce v roce 1984, kdy já jsem u po několikerém předchozím pokusu o odchod u StB končil.
 • Soudruh pan Zdeněk Laube sloužil u stejného Úřadu pro ochranu ústavy a demokracie jako já. S tím rozdílem, že on do něho šel jako estébák, já jako kriminalista!
 • Soudruh pan Zdeněk Laube po zrušení ÚOÚD dostal šanci sloužit dále, já u ministerstva vnitra, potažmo u SNB končil!
 • Soudruh pan Zdeněk Laube má čisté lustrační osvědčení, já pozitivní! Jak to sakra dokázal, když byl estébák jako já, bůh suď ví?!
 • Soudruh pan Zdeněk Laube je náměstek ministra vnitra, generál, já jsem příslušník zločinné organizace pod klatbou Lustračního zákona a je mi jím zapovězen výkon některých funkcí i povolání!
 • Soudruh pan Zdeněk Laube si v "demokracii" nasloužil roky, odpočtené mu u StB a tím získal nárok na výsluhový příspěvek!
 • Soudruh pan Zdeněk Laube "přežil," stejně jako tisíce jiných, kritické období mezi působností "Velkého Lustračního zákona" do vzniku "Malého Lustračního zákona," který uděluje lidem jako je on a tisíce dalších, výjimky k setrvání ve službě! "Malý Lustrační zákon" by se v každém případě vztahoval na tisíce lidí zlikvidovaných komisemi OF na jaře roku 1990 nebo v druhé vlně čistek na ÚOÚD v březnu roku 1991! Jednalo se o příslušníky, kteří nezastávali žádné velitelské funkce a tudíž mající výjimku! / Lustrační zákon Velký č. 451/91 Sb., Lustrační |zákon Malý č. 279/92 Sb./ Otázkou samozřejmě zůstává, koho by "nový režim" určil za viníka všeho zla a kde by lovil oběť na oltář revoluce, když jí nemohla být KSČ! Blíže nemá smysl se rozepisovat, neboť je plnně prokázané, že při každých "změnách" od roku 1945 do roku 1990 , tedy při "vzájemných komunistických žranicích," vždy byla vina valena Komunistickou stranou Československa na Státní bezpečnost! Nebo na jedince v ní! A tak KSČ po metamorfóze na KSČ"M" přežila "revoluci," zatímco jí zřízená, řízená a využívaná StB byla zlikvidována a prohlášena za organizaci zločinnou! Zajímavá revoluce, násobená o přidanou hodnotu v podobě uvalení zákonné povinnosti mlčenlivosti na zlikvidované estébáky! Jinými slovy, když estébák mluvil třeba u soudu v kauzách "očisty agentů," musel být zbaven ministrem vnitra mlčenlivosti! Platilo do roku 2001! Mě osobně zbavoval mlčenlivosti křišťálově čistý, dnes nebožtík, Stanislav Gross, princ ČSSD, zázračně zbohatlý v zajímavých obchodech... !!!
 • Soudruh pan generál Laube byl pochopitelně takových to peripetií ušetřen! Dnes má pod palcem "reformu"policie, má plnou podporu ministra vnitra i policejního presidenta...! Svým způsobem jsem i rád, že jsem tomu, co se zde, v této zemi, odehrávalo posledních 25 let nesloužil! Na to musí být sakra žaludek! Viz. známé kauzy prorůstání organizovaného zločinu do státní správy a politiky!!!
 • Jsem přesvědčen, že v kauze "REFORMA" nejde vůbec o policii a podmínky pro ní! Nad mediálními výstupy "politických elit" jsem se usmíval! Ostatně, víc ani dělat nemůžu. Jen čekat na to, co, kdy, kde a na koho bude "nalezeno a použito! Docela se těším!
 • Jaroslav Lamr
General s tvari milicionare, kouriciho Startky...
----
http://www.lidovky.cz/strujce-kontroverzni-reformy-policie-laube-z-stb-na-generala-policie-12o-/zpravy-domov.aspx?c=A160619_115838_ln_domov_sij#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_lidovky&utm_content=main

Pietní setkání u památníku III. odboje

17. června 2016 v 15:06
Vážená paní, vážený pane,

z pověření ředitele ústavu K 2001 Jana Kratochvila si Vás jménem zapsaného ústavu K 2001 dovoluji pozvat na pietní setkání u příležitosti Dne památky obětí komunismu.

Setkání se bude konat v neděli 26. 6. 2016 v 15:00 hodin u Památníku účastníkům protikomunistického odboje a obětem komunistické zvůle v městské části Brno-Bohunice.

Setkání pořádá ÚSTAV K 2001, z.ú. ve spolupráci s Muzeem československého a rusínského exilu 20. století.

Památník najdete před domem Moldavská 21. Pro příjezd MHD použijte tramvaje č. 6 nebo 8 (zastávka Běloruská).

Místo, kde se památník nachází, si můžete zobrazit na mapě pod tímto odkazem:
S pozdravem
Robert Kotzian,

člen správní rady ÚSTAV K 2001, z.ú.