General Laube

17. června 2016 v 15:37 | Doslo emailem. |  Co jste si vycinkali, to mate!
---------- Původní zpráva ----------
Od: jardazbrd@seznam.cz
Komu: epodatelna@senat.cz
Datum: 17. 6. 2016 11:01:53

Předmět: Generál Laube : když se chce, jde všechno! Platí však pouze pro někoho!!! /Prosím o seznámení poslanecké kluby./
Jaroslav L a m r
Příslušník SNB, složek StB, VB a ÚOÚD
Číslo služebního průkazu KS 160 586
Bytem Rožmitál pod Třemšínem 681
/ulici 17 listopadu záměrně nikdy neuvádím a když,
tak jako Den hanby /
Dne 17. června 2016

Vláda ČR, Poslanecká sněmovna České republiky, Senát České republiky, Ústavní soud České republiky, Ministerstvo vnitra ČR.

Věc: Laube Zdeněk, expříslušník zločinné organizace StB, dnes náměstek ministra vnitra s generálskou hodností!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 • V á ž e n í !
 • V dubnu roku 1971 jsem nastoupil do služeb SNB se zařazením referent V.Správy FMV s výkonem služby v objektech KSČ /ÚV KSČ a vila na Mrázovce/.
 • V říjnu roku 1973 jsem byl na vlastní žádost přeložen na O-StB Příbram se zařazením referent problematiky vízových cizinců. V červnu roku 1984 jsem po několika předchozích pokusech odešel dobrovolně ke složce Veřejné bezpečnosti se zařazením starší referent Oddělení obecné kriminality OS SNB Příbram, problematika vloupání.
 • V měsíci září r. 1990 jsem byl na vlastní žádost přeložen k Úřadu pro ochranu ústavy a demokracie Praha, referát Kladno, detašované pracoviště Příbram. Tato složka byla dnem 20.12. 1990 zrušena a vznikla FIS, později F-BIS, později dnešní BIS.
 • Na ÚOÚD jsem byl za svoji operativní činnost finančně odměněn a následně, po jeho zrušení, propuštěn ze služeb. Ke dni 31.3. 1991 jsem byl propuštěn ze služeb FIS, kde jsem neodsloužil ani jedinou vteřinu. Propuštění bylo zdůvodněno reorganizačními změnami v resotru MV, byl mi přiznán šestinásobek platu /necelých 33 tisíc korun/ a výsluhový příspěvek za službu ve výši 1600 korun.
 • Příspěvek za službu mi byl k 31.3. 1995 odebrán a to na základě Zákona číslo 33/1995, který v prosadila v Parlamentu ODS na podnět poslance Krámka a spol. . Pamětníkem vzniku a propagátor tohoto retroaktivního, plošně postihujícího zločinného "zákona" je dnes v Parlamentu Marek Benda, disidentský synek vedený ve svazku PO FAKAN. Proti tomu zákonu není odvolání a jeho platnost potvrdil i ÚS ČR. Jde o politickou mstu na vybraných jedincích, kdysi zařazených u složky StB, stejně jako politický krok k ohloupení široké veřejnosti, jejíž část výsluhy bývalých estébáků kritizovala. ODS a spol. tedy prosadila "čin." /Proti postihu těch, co se dopustili zneužití služeb, nemám námitek! /
 • Příslušníci bývalé StB kteří prošli tak zvanými prověrkami Občanského fóra, stejně jako já, nesměli být zařazeni u nově vznikajících zpravodajských služeb, což se prokazatelně nedodržovalo, čehož je důkazem výskyt bývalých estébáků v BISce i ve Vojenském zpravodajství, do kterého přešli lidé z bývalé III. Správy SNB, jež byla promptně v měsíci lednu r. 1990 převedena od ministerstva vnitra pod ministerstvo obrany! /III,Správa SNB je veřejnost známa spíše pod zkratkou VKR, tedy vojenská kontrarozvědka./ Tento aparát je proslavený m.j., tím, že jeho kmenoví příslušníci, t.j. profesionální estébáci mají čistá lustrační osvědčení, jež jim vydává bezpečnostní odbor MV! Ovšem jejich agenti mají lustrační osvědčení pozitivní!!!
 • Moje dvě žádosti o přeložení od ÚOÚD zpět k VB a k FIS, opatřené číslem jednacím se v revoluční době ztratily a dnem 1.4. 1991 jsem se stal civilistou. Následných 14 let jsem pracoval jako dělník v lese a na pilách.
 • V druhé polovině let devadesátých jsem se věnoval očistě své osoby od lží a špíny, nakydané na mojí osobu tiskem OF a konkrétními osobami, které do poslední vteřiny socialismu na něm participovaly! Členstvím v KSČ, v SČSP, spoluprácí s bezpečnostním aparátem...! Policejní šetření mého podnětu pro postih konkrétních osob vyznělo v můj prospěch! Kdysi aktivní občanští fóristé v policejních protokolech tvrdili, že " slyšeli, ale už si nepamatují od koho nebo že mi nechtěli ublížit nebo že pouze chtěli, abych nesloužil u tajné služby. " Samozřejmě, že na mém "polistopadovém osudu" nemohl výsledek policejního šetření nic zvrátit!
 • Soudruh pan Zdeněk Laube nastoupil do služeb StB, konkrétně ke IV.Správě SNB, tedy ke sledovačce v roce 1984, kdy já jsem u po několikerém předchozím pokusu o odchod u StB končil.
 • Soudruh pan Zdeněk Laube sloužil u stejného Úřadu pro ochranu ústavy a demokracie jako já. S tím rozdílem, že on do něho šel jako estébák, já jako kriminalista!
 • Soudruh pan Zdeněk Laube po zrušení ÚOÚD dostal šanci sloužit dále, já u ministerstva vnitra, potažmo u SNB končil!
 • Soudruh pan Zdeněk Laube má čisté lustrační osvědčení, já pozitivní! Jak to sakra dokázal, když byl estébák jako já, bůh suď ví?!
 • Soudruh pan Zdeněk Laube je náměstek ministra vnitra, generál, já jsem příslušník zločinné organizace pod klatbou Lustračního zákona a je mi jím zapovězen výkon některých funkcí i povolání!
 • Soudruh pan Zdeněk Laube si v "demokracii" nasloužil roky, odpočtené mu u StB a tím získal nárok na výsluhový příspěvek!
 • Soudruh pan Zdeněk Laube "přežil," stejně jako tisíce jiných, kritické období mezi působností "Velkého Lustračního zákona" do vzniku "Malého Lustračního zákona," který uděluje lidem jako je on a tisíce dalších, výjimky k setrvání ve službě! "Malý Lustrační zákon" by se v každém případě vztahoval na tisíce lidí zlikvidovaných komisemi OF na jaře roku 1990 nebo v druhé vlně čistek na ÚOÚD v březnu roku 1991! Jednalo se o příslušníky, kteří nezastávali žádné velitelské funkce a tudíž mající výjimku! / Lustrační zákon Velký č. 451/91 Sb., Lustrační |zákon Malý č. 279/92 Sb./ Otázkou samozřejmě zůstává, koho by "nový režim" určil za viníka všeho zla a kde by lovil oběť na oltář revoluce, když jí nemohla být KSČ! Blíže nemá smysl se rozepisovat, neboť je plnně prokázané, že při každých "změnách" od roku 1945 do roku 1990 , tedy při "vzájemných komunistických žranicích," vždy byla vina valena Komunistickou stranou Československa na Státní bezpečnost! Nebo na jedince v ní! A tak KSČ po metamorfóze na KSČ"M" přežila "revoluci," zatímco jí zřízená, řízená a využívaná StB byla zlikvidována a prohlášena za organizaci zločinnou! Zajímavá revoluce, násobená o přidanou hodnotu v podobě uvalení zákonné povinnosti mlčenlivosti na zlikvidované estébáky! Jinými slovy, když estébák mluvil třeba u soudu v kauzách "očisty agentů," musel být zbaven ministrem vnitra mlčenlivosti! Platilo do roku 2001! Mě osobně zbavoval mlčenlivosti křišťálově čistý, dnes nebožtík, Stanislav Gross, princ ČSSD, zázračně zbohatlý v zajímavých obchodech... !!!
 • Soudruh pan generál Laube byl pochopitelně takových to peripetií ušetřen! Dnes má pod palcem "reformu"policie, má plnou podporu ministra vnitra i policejního presidenta...! Svým způsobem jsem i rád, že jsem tomu, co se zde, v této zemi, odehrávalo posledních 25 let nesloužil! Na to musí být sakra žaludek! Viz. známé kauzy prorůstání organizovaného zločinu do státní správy a politiky!!!
 • Jsem přesvědčen, že v kauze "REFORMA" nejde vůbec o policii a podmínky pro ní! Nad mediálními výstupy "politických elit" jsem se usmíval! Ostatně, víc ani dělat nemůžu. Jen čekat na to, co, kdy, kde a na koho bude "nalezeno a použito! Docela se těším!
 • Jaroslav Lamr
General s tvari milicionare, kouriciho Startky...
----
http://www.lidovky.cz/strujce-kontroverzni-reformy-policie-laube-z-stb-na-generala-policie-12o-/zpravy-domov.aspx?c=A160619_115838_ln_domov_sij#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_lidovky&utm_content=main
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Luis Luis | 17. června 2016 v 16:13 | Reagovat

Generalne : Je velmi smutne pozorovat, jak cesky narod s krizkem po funusu  dvacetsedum let po kasparkovi zacina zjistovat, jak s nim bylo vyjebano.
Jelikoz si cesi vystvali ty schopne ( a ted vubec nemyslim po politicke linii) tak jen sklizej, na co si zalozili.
Prijmete to jako artefakt, ze vam ted uz jen budou vladnout estebaci, protoze ti z republiky neutecou - nemaj na to a staci jim paberkovat na tom co v cesku zbyde a navic se spolehlive ve statnim aparatu zahnizdili. A prosim uzijte si vyplaceni duchodu, az se do duchodoveho veku dozijete (jestli ,kvuli zdravotnictvi),duchody vyssi uz nebudou.

2 Luis Luis | 17. června 2016 v 16:16 | Reagovat

Jinak k te fotce : povsimnete si tvarovani huby - ten spodni pysk jasne definuje charakter toho vejlupka.

3 pozorovatel pozorovatel | 17. června 2016 v 16:39 | Reagovat

Rosto mas pravdu. Nadherny milicionar kourici Startky pouze uniforma je jina. Karel Benda bude urcite potesen pohledem na sveho soukmenovce. :-D

4 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | 17. června 2016 v 16:40 | Reagovat

[2]:Podle mne vypada jako milicionar z plakaty na Vitezny unor 1948, ten vyhubly ostre rezany oblicej, i z toho plakatu smrdici cigaretama - proste stranicky kadr...

5 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 17. června 2016 v 17:29 | Reagovat

Smejici se ceska bestie v uniforme. Podovejte se take podrobne na Babise,Zemana a Klause. Cesko je v prdeli a informace pana Lamra to jenom potvrzuji.Prave nedavno si odhlasovali ty svine krivi z ceske vlady, co cechum vladnou ze kdyz je pojmenujete tak, co vlastne jsou tak muzete zaplatit 10 000 pokuty neniliz pravdou ty slovensks svine Babisi ktery dodnes pracuje pro rusaky.

6 Karel Benda Karel Benda | 17. června 2016 v 17:52 | Reagovat

Lamra by meli povesit za vlastizradu. To co napsal naplnuje podstatu trestneho cinu podle platnych zakonu. Nebyt vitezneho unora ktery vybojovali nasi dedove a otcove by nebylo ani vas ksindle. Jonom pomlouvate a rozvracite republiku i kdyz tam nezijte jste zradci zbabele jste utekli a poskozujete dobrou povest republiky ve svete. Nenavidim emigranty potrebujte pesti do ksichtu

7 Jarda Lamr Jarda Lamr | E-mail | 17. června 2016 v 19:09 | Reagovat

Milý pane! Zřejmě, ba dokonce 100% patříte do ranku těch, kteří mě v letech 1990/91 "hodnotili!"  Tedy členové KSČ, SČSP, práskači z let padesátých i normalizačních! Všechny jsem veřejně jmenoval a jejich minulost zveřejnil!  Zbytečně, ale alespoň mám pocit, že jsem poukázal na zvrhlosti systému, jehož jsem byl   součástí! Nepláču nad svým koncem ve službách vnitra, tak to v něm chodilo a i nadále pokračuje! Píšu o tom, co jsem prožil a co mohu kdykoliv dokázat!  A vidím, kdo stojí v čele této země celých 26let!   A propojení s minulým režimem! Dokažte mi, že lžu, případně uveďte, co jste v minulém režimu dělal konkrétně Vy!  Odmítám jakoukoliv manipulaci s lidmi, zejména mladými lidmi, kteří ovšem mají oproti nám, jednu výhodu: přístup k informacím v archivech, v ÚSTRu!  Proto ten řev, snižování hodnoty archiválií lidmi Vašeho typu! Jinak nepochybuji o jednom: kdyby jste se dostal k moci, čekal by mě soud nebo lidová komise!  Nic nového,  vyhrožoval mi i advokát  agenta StB  u soudu, když jsem předložil  originál materiály k jeho klientovi...A věřte, že soud s komunistickým obsazením prohlásil moje svědectví za nevěrohodné!  Milý pane, hájíte lumpárnu, zlo a zločin!

vnitra, ale nikdo a nic mi nemůže zabránit mluvit azveřejňovat

8 Jarda Lamr Jarda Lamr | E-mail | 17. června 2016 v 19:20 | Reagovat

Pane Bendo, ještě dodatek:  kolik znáte emigrantů, s kolika jste osobně mluvil, jaké byly motivy jejich odchodu z republiky, jaké máte vědomosti o represi k jejich příbuzným v ČSSR nebo k nim samým v zahraničí?!  Jaké máte vědomosti k bezpečnostní politice KSČ  zaměřené na emigraci? Co zrádného dotyční spáchali?  Mě zajímal paragraf 105 tr.zákona. Nenarazil jsem na něj nikdy! Na možný kontakt kolegy z druhé strany ano. Což nelze brát za vlastizradu,  pokud tedy osobně nežijete v padesátých letech!  A na zrádce jsem ve službách narazil! Byl to důstojník Centrály a dělal pro britskou rozvědku.

9 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 17. června 2016 v 20:43 | Reagovat

http://svobodneforum.cz/tajna-analyticka-zprava/
Neni treba pochybovat o tom ze estebak Bures je kurva vsech kurev.

10 Luis Luis | 17. června 2016 v 21:48 | Reagovat

[8]: Podle vseho osoba vystupujici pod jmenem Karel Benda je nejaky praporcik z internetove jednotky BIS nebo z operacniho salu PVO kde si krati sluzbu pindanim v diskusich. Uz to tady nekolikrat bylo, naposledy to byli ze strakonickeho pluku PVOV.
Neni totiz technicky mozne, aby byl nekdo tak vylizanej a trpel takovou slovni zasobou jako ten Benda. To si jen nekdo dela prdel a bavi se, jak tady na nej reagujeme. Vubec bych se nedivil, ze je to nejakej muj bejvalej spoluzak nebo spolupracovnik, to uz tady taky bylo.
Jinak ztracite cas neco vysvetlovat. Kdo to pochopil, ten uz je davno z cr pryc a ti ostatni to nikdy nepochopi. A to nemluvim o tech, kterym to vyhovuje.
Podle toho jak se situace vyviji a hlavne jak se vyviji situace u policie, rekl bych, ze to ma vsechny znaky  priprav k dalsimu Unoru. Jestli Britanie odejde z EU tak k prevratu dojde v cr okamzite.

11 Luis Luis | 17. června 2016 v 21:51 | Reagovat

[5]: Ja si dobre vzpominam na doby, kdyz jsem psal o Klausovi, co je to zac, jak me tady ruzni pravicaci napadali.

12 Luis Luis | 17. června 2016 v 21:56 | Reagovat

[4]: Ono je vzdy neco za neco. Vsadim se, ze chlasta jako prase , denne a v tom si utapi svedomi. A kdyz je namol, tak sve chlebodarce proklina. A pak kdyz vystrizlivi, tak to dohani vykonavanim dalsich prasaren, ktere jsou mu narizovany a ktere plni na jednicku.
Videl jsem mnohokrat. Zivotni konce takovejchto podlidi jsou velmi smutne.

13 pozorovatel pozorovatel | 18. června 2016 v 0:20 | Reagovat

[12]: Luis. Mozna, ze Benda je fiktivni provokater, ale nekolikrat uz tady bylo zjisteno, ze pise ty zvratky z knihovny v Hamiltonu. Rosta to prece musi videt odkud to prichazi.

14 jara jara | 18. června 2016 v 0:32 | Reagovat

[12]: http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/8210-bilderberg-ekonomicky-kolaps

Ahoj Jaro mam se bat?  Naprtoho, ze by se zde mohly znehodnotit necekane penize?Prectes si cely clanek?

Ano ale oni pripravuji jeste vice, neb pri kolapsu budou chtit napadnout Rusko, aby odsmerovali hnev lidu snad jen srovnatelny s Francouskou Revoluci. Vubec nechapou ovsem vsechny dopady i konecne i na ne. Nechapou normalni lide, ze kdyz vlastnis jis 90% svetoveho bohatstvi, tak nac chces jeste urvat dalsich 6%? mVskutku podivni podivinove nenazranosti a bezohlednosti na budoucnost lidstva. Prave jsem dostal peticio, kde se pise ze gylo rozkradeno na $2,7 trilionu Dollaru jen ze Social Security Trust Fund, neb neco jako z penzijniho duchodu a k tomu si pripoctete uroky, reinvestice, a dale... Malo kdo totiz vi, ze valka v Jugoslavie byla financovana z techto fondu, neb nikdy nebyla schvalena a odsouhlasena vladou, tedy i nefinancovana. A je ytoho priliz moc vse napsat. Po mne chteji az $700 priplatku za Medikamenty a leceni zavinene Policejni Brutalitou kdyz jsou ruce nahore, bez jakehokoliv "vyslechu, testu, jen ukaz nam pppppprukaz a bez domu!!!! Prasata cvicena aby zlikvidovali nevinne i deti, tehotne zeny a duchodce s minimalnimi stopama a jeste za nima stoji pravnici, kteri ridi I lzi pod prisahou??? Ano, a jak pozorujeme lid je po celem svete radne nasrxx. a muze to s mocnyma tohoto sveta dopadnout blbe, vzdyt I Bastila a Zimni Palac padly, I kdyz financovane take z Anglie???  Mate doma zelezne zasoby vseho, mate trochu drahych kovu, nahradni zdroje nobzivy, energie, vodu, obranu Vaseho mista kde zijete, mate plan na utek do bezpeci, mate nahradni dopravu v pripade radiacnich bomb??>? a mnohem vice, vporadku zuby, lecivo, I alkohol a dalsi??? Ne? tak diky a co pak?

15 lara lara | 18. června 2016 v 0:36 | Reagovat

“Creditism” and the Death of Capitalism, Part I    

•    Richard Duncan: Capitalism is kaput. And it’s not coming back...
•    “Creditism” let the U.S. beat the Nazis and the communists...
•    Then Richard shows you how the dollar standard has been a monetary weapon of mass destruction...    

Is it an Extremely Dangerous Substance? Or a Medical Miracle?
The U.S. Government has classified this substance as one of the most dangerous in the world…
They consider it to be more dangerous than cocaine… More dangerous than crack, crystal meth, and opium.
But in a strange turn of events, folks from all across the world are claiming that this substance is a medical miracle… and is helping with conditions like Lyme disease, Epilepsy, Diabetes, Cancer, Osteoporosis and many more.
Click here for the full story…

16 Anti Anti | E-mail | 18. června 2016 v 4:18 | Reagovat

To je dobry, StBak si stezuje na StBaka...

17 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 18. června 2016 v 20:22 | Reagovat

ANTI,  Kdyby to bylo tak jednoduche tak by se nemohl vyrabet protijed na hadi usknuti prave z jedu toho hada ktery Vas kousl.Kdo z drivejsich estebaku se verejne priznal k tomu co delal? Ja osobne si myslim ze pan Lamr je slusny clovek.  Doba byla zla a I komunisticti muklove byli vdecny za kazdyho slusnejsiho bachare.

18 jara jara | 18. června 2016 v 21:54 | Reagovat

[11]: A tak podobne   Pravda a láska, jak je vidět, nezvítězila (sv. Havel)
  ZA MÍR, PRAVDU A LÁSKU…
(Anonymous legie za mír, lásku a svobodu)
VĚDĚL NĚKDO Z NÁS V ROCE 1989, ŽE V ROCE 2015 :
-bude v ČR 630 000 nezaměstnaných,
-že bude 1 200 000 lidí žít na hranici chudoby,
-že voda zdraží na 80-násobek původní ceny,
-že plyn zdraží na 15-násobek,
-že se bude stavět o polovinu méně bytů a že zdraží na 50-násobek,
-že uhlí a dříví zdraží na 15-násobek,
-že metro zdraží na 32-násobek,
-že se nebude obdělávat většina kvalitní zemědělské půdy,
-že se vybijí 2 miliony kusů skotu a tráva nebude spásána,
-že zdraví bude jen pro bohaté,
-že se bude rodit ročně v průměru o 50 000 dětí méně,
-že vzroste kriminalita o 300%,
- že stoupne počet vražd o 100%,
-že bude ročně milion exekucí,
-že se národní podniky předají zahraničním vlastníkům a ti si budou odvážet 500 miliard zisku ročně,
-že národ bude neustále rozeštváván,
-že bude gigantická korupce a přibudou desetitisíce státních úředníků,
-že budeme mít stejné ceny jako v Německu, ale sotva třetinové platy,
-že nám ukradnou vodárny, plynárny, elektrárny, doly a pískovny,
-že mnoho lidí přijde kvůli exekucím o bydlení a spáchá sebevraždu,
-že si mnoho lidí nevydělá poctivou prací na bydlení, jídlo, oblečení, poplatky a jízdné do práce,
-že některé děti se nebudou moci dosyta najíst,
-že nikdo z politiků obviněných z korupce nebude potrestán,
-že politici a media budou nutit občany, aby šli do války za cizí zájmy a kvůli obchodu se zbraněmi,
-že media budou lhát mnohem víc, než v minulém režimu,
-že se do Evropy pohrnou miliony uprchlíků z islámských zemí,  
-že jim neuváženě bude nabídnuta pomoc a přístřeší,
-že pak budeme místo kostelů stavět mešity,
-že se stará, dobrá Evropa stane islámskou
atd.,atd., atd.
Co zanecháme našim dětem?????!!!!!
JDE O ŽIVOTY NÁS VŠECH. POKUD UŽ TOHO MÁTE DOST, PŘIDEJTE SE K NÁM. KAŽDÝ SÁM
JSME JEN KAPKA VODY, SPOLEČNĚ UTVOŘÍME VELKÉ MOŘE, KTERÉ UŽ NĚCO ZMĚNÍ.

Ze zeme samostatne ekonomiky kde se musely zajistovat pracovni sily ze zahranici se stala hruzna PUSTA-TAJGA?

19 pozorovatel pozorovatel | 19. června 2016 v 3:42 | Reagovat

[15]: Jaro koukam, ze ty medikamenty jsou dost silne...... O_O

20 Jarda Lamr Jarda Lamr | E-mail | 19. června 2016 v 6:07 | Reagovat

Anti, vůbec nic jste nepochopil!  Pokud moje vyjádření berete jako "stížnost,"  jste dokonale mimo mísu...Ale to je Váš problém.  M.j., když milióny občanů ČR  k Laubemu, ale i k jiným "demokratickým"  výdobytkům mlčí,  či maximálně nadávají v hospodě, tak já ne!  Píšu tam, kam je třeba a dávám to na vědomí lidem, jako třeba Vy.  Vede mě k tomu zkušenost a životní poznání!

21 ghost ghost | 19. června 2016 v 6:53 | Reagovat

[16]: A kdo je bude soudit? Taky StBak? A kdo pak vykonavat nebo nevykonavat?

Padouch nebo hrdina, je to jedna rodina. Pod dohledem z Ruska.

22 Anti Anti | E-mail | 20. června 2016 v 5:28 | Reagovat

[20]: pane Lamr, mozna ze uz neumim cesky ale vety typu: "pan Laube ma to ci ono a ja ne a jak to dokazal" na me tedy pusobi jako narek ukrivdeneho - ten cely vas list co pan Laube ma, nema, byl, delal, nebo nedelal, a co vy jste byl a delal pusobi jako jeden velky narek ukrivdeneho co musel po 90 odejit z funkci a jeho kolegove si nasli cesticku v Ceskem kamardschoftu, uplatkarstvi a bordelu jak se ke korytu vratit nebo u nej zustat i po 90s.

To ze v Cesku se nic nezmenilo a ze byvali StBaci jsou u koryta to je znamo vsem  at least emigrantum (Cechum to nedochazi a nedojde, na to bude potreba 50 let ne-li vic nez ta StBacka a comunisticka pakaz vymre po preslici, coz se ale bojim taky nestane, protoze mladi Cesi comunismus obdivuji a povazuji pomery v Cesku za normalni).

Ja byt na vasem miste, tak jsem zticha a stydim se. Ale to nelze chtit po byvalem StBakovi. Ti se za sve zlociny nestydi, dokonce jsou na ne hrdi. A v tuto chvili je mi uplne jedno, jestli jste byl u StB jen 10 minut. Protoze to, co jste s lidma od 1948 do 1989 delali, to se neodpousti. To se tresta. Ale to by se v 1990 musel dostat k moci nekdo jinej a ne kadrova zasoba Havel.

V 1990 se vsichni soudruzi od predsedu mistnich narodnich vyboru a vyse meli povesit (StBaci s nimi) a dnes by Cesko byla demokraticka a slusna zeme a ne banda zlodeju, krivaku, a svini. 5% Cechu jsou slusni a zachovali si tvar, ten zbytek je zkazena banda zlodeju.

23 Anti Anti | E-mail | 20. června 2016 v 5:33 | Reagovat

[17]: Myslim, ze protijed se nevyrabi slabsi formou jedu ale analyzou jedu aby se nasla latka ktera jej neutralizuje.

Protilatka viru se vyrabi slabsi formou viru tak aby si telo vytvorilo protilatky.

Ale at je to jak je to, to co se v Cesku deje je vyroba jedu samotneho a ne jeho protilatky.

24 Anti Anti | E-mail | 20. června 2016 v 5:35 | Reagovat

[21]: Ted uz je pozde se na toto ptat.

Zmeny se mely udelat v 1990 a soudit je mohl nekdo jinej nez byvali stbaci.

25 jara jara | 20. června 2016 v 16:18 | Reagovat

[24]: Vasnosti, jiz vse bylo pripravene v Anglii v roce 1975 a 1978 a asi do vsech podrobnosti jak jsem tam videl na vystave Nova sjednocena EU a EU menu i s mapama rozdrobene CSR az CCCP, sjednoceneho Nemecka tehda jsem nechtel verit co vidim a co slysim. A ja najivni si myslel, ze kdyz odjedu do USA, vyhnu se vsemu a zatim jsem to slizla dodnes nevim ani proc velice skarede ale dostavam se z toho velice, velice pomalu. Byly mi tim otevreny opet oci do nebyvalych rozmeru 5-D.

Pazorovateli, mas alespon nasetrenych a dobre investovanych $ 750 000? jestli en tak muzes zit na prnzi velice bidne v USA, jestli se ale dozijes dobreho veku. =Tak ven s tim, nestyd se pochlubit!

26 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 20. června 2016 v 17:02 | Reagovat

[23]:Panu Lamrovi je u zadele co si o nem myslim.Kdyz porovnate p.Lamra s Babisem-Buresem a dalsime neee.estebaky
tak je ten nezatloukac Lamr daleko simpatictejsi.Nemam duvodu mu delat advokata ale jeho informace primo z hnizda jsou zajimave,alespo pro mne.

27 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 20. června 2016 v 18:12 | Reagovat

[24]: Mam jenom zakladni vzdelani ANTI a tak nektere veci chapu jinak. Jak si skutecne predstavujete idealniho charakterniho antikomunistu? Znate takovou osobu,ja ne a ani sebe jako takoveho nepocitam.Pri vyslechu v Bartlomejsky jsem vysetrujicimu estebakovi rekl primo do oci ze komunisty nemam rad ale neprosel jsem  take peklem, jako nekteri na kterych ty bestie  estebscky skutecne zapracovali,proste jsem mel stesti.Nevim cim jste prosel Vy ale chtel bych aby jste neco malo o me vedel.Nemam se za co stydet ale pochazim z predku kteri nebyli nici otroci, ani komunistum.Znate to Biblicke.Kdo jste bez viny ,hodte po ni kamenem?

28 Luis Luis | 20. června 2016 v 23:43 | Reagovat

Vam tady jaksi porad nedoslo, ze jakkoliv se 17. Listopad jevi, tak slo jen o predem pripravenou kapittulaci, ktera se pripravovala 20 let. To, ze bolsevici hrali vabank a vyslo jim to, bylo mozne jen diky tomu, ze Zapad usnul na vavrinech  a narod byl zamestnan tim, ze Klaus " neznal " co jsou to spinave penize.
Takze rozebirat co by bylo kdyby nebylo , co se mohlo a melo je irelevantni, pac to nebylo ve scenari. Horka pravda je, ze komunisti nemeli po 17. Listopadu 1989 protivnika.
A ti co o tom psali, se nadavalo do komunistu, konspiracnich teoretiku a do kokotu.
Ale zaplatpanbuh za kazdeho kdo 20. Stoleti pochopil a vzal si z toho pouceni. Takze i za pana Lamra.

29 Luis Luis | 20. června 2016 v 23:47 | Reagovat

[13]: taky nekdo mohl tu knihovnu haknout , nic nerealneho.

30 Anti Anti | E-mail | 22. června 2016 v 7:59 | Reagovat

[25]: a tim chcete rici co? Ze to bylo predem pripravene a nachystane zapadnimi mocnostmi (imperialisty)? To jako cekali s tankama na hranicich pro pripad ze by se Cesi rozhodli veset comunisty tak by Anglicane zasahli a zarazili to?

Tyhle kraviny jsem poslouchal na obhajobu toho, ze Cesi dva dny pred koncem valky udelali povstani.

Boze...

31 Anti Anti | E-mail | 22. června 2016 v 8:06 | Reagovat

[27]: Kritizuji Vas? Ne. Sel jste dobrovolne slouzit k StB? Predpokladam ze ne. Brecite tady, ze nejakej byvalej StBak je generalem na MV a jak on to udelal a dostal cistou proverku a vy ne? Ne. Nebo ano?

32 Luis Luis | 22. června 2016 v 15:59 | Reagovat

[30]: On ma Jara pravdu. Ber to jako artefakt. Jen bych nerekl, ze to bylo pripravene Zapadnimi mocnostmi (imperialisty). Ti musi poslouchat taky, protoze jsou jen ta druha strana toho "rozdel a opanuj".
Jestli ti to porad nedochazi tak se venuj studiu soucasneho deni.

[27]: Lamr se v urcite fazi sveho vyvoje zasekl a nepokracoval . Laube se nezasekl a pokracuje. Je to o charakteru a svedomi. Nic neni cernobile.
Ve smyslu tech proverek to snad nemyslite vazne. Kamaradi z mokre ctvrti se vzdy spolehlive proveri i kdyby meli huby od krve, a pokud ne , tak to znamena, ze s dotycnym nepocitaj.

33 Jarda Lamr Jarda Lamr | E-mail | 23. června 2016 v 5:44 | Reagovat

[22]:Anti, rozumím Vašemu uvažování, máte na něj právo. Opakuju, nefňukám, nepláču, Laubemu nezávidím. Kdybych nešel v r.1990 na ÚOÚD, dosloužil bych v pohodě na kriminálce...

34 Jarda Lamr Jarda Lamr | E-mail | 23. června 2016 v 12:43 | Reagovat

Ani, nedá mi, abych ještě nereagoval. Nechte prosím na mě, jaké mám svědomí, co ve mě služba zanechala a jak se s tím vypořádávám. z Vašich nekompromisních závěrů vyplývá, alespoň pro mě, že by jste byl zdatný vyšetřovatel i soudce!  Něco ve stylu Vaše nebo prokurátorky Polednové. Ti taky měli jasno o vině i trestu!  Hezký den. P.S., bohužel neznám Váš osud, neznám, co Vám kdo provedl. Upřesněte prosím, doložte důkazy.

35 Luis Luis | 23. června 2016 v 16:17 | Reagovat

Znam nekolik lidi, co dodnes slouzi, u Policie ci v armade. To vubec ale neni dulezite. Dulezite je , ze o nich vim, ze pokud dojde na lamani chleba, budou stat na te spravne strane.
Co co dneska v cesku existuje, muze byt porazeno pouze lidmi zevnitr. To je artefakt.

36 Vy jste tak pruhledny Vy jste tak pruhledny | 24. června 2016 v 17:49 | Reagovat

[6]:provokater Bendo, ze je me vas i trochu lito. Zajimalo by me pro koho pracujete, tedy kdo vas za to plati. Ci jste pouze obycejny blbec. :-(

37 Anti Anti | E-mail | 27. června 2016 v 19:06 | Reagovat

No tak ted uz muzete panove obhajovat soudruhy od SS jestli se taky zasekli a byli hodni a zli SS.

Nic se nezmenilo...

Byli lide, kteri se nikdy "nezasekli".

38 Luis Luis | 28. června 2016 v 7:30 | Reagovat

[37]:
Lamr to o sobe napsal , tak je spatnej,  takovej Havel, Klaus a Zeman ti to o sobe nenapsali, tak jsou porad oslavovatelni ci volitelni, zejo, protoze to co o nich napsali druzi, jsou samozrejme pomluvy.
Ja si umim zaradit kazdeho tam kam spravne patri. A ucil jsem se to i na nejblizsich pribuznejch, tak dobre vim, ze v cesku uz nejde nic zkazit a muzu si dovolit mit tu drzost pouzit slovo "zaseknul".
Kdyby si kazdej hledel pomstit se tomu, kdo mu osobne uskodil a umel to dotahnout do konce, tak by to v cesku dneska vypadalo jinak. Jenze cesi jsou akorat tak schopni nadavat plosne imaginarne, proto to tam dnes takto vypada.

39 Luis Luis | 28. června 2016 v 7:53 | Reagovat

[37]: ten nahore na lidi pripravuje ruzne startovaci pozice a pak se bavi tim, jak se s tim lidi vyporadavaj.
Obcas je k prospechu zjistit, co na to rika Bible.A taky akceptovat, ze si to ten nahore s kazdym osobne rozebere po svym, bez ohledu na to co si kdo o tom mysli.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama