Jsem uplny blazen...

25. června 2016 v 15:52 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Nejvic potesi me stare srdce, kdyz jsem utrpne politovan naprostym hlupakem, ktery je navic PHdr a Ing. s ceskym jmenem, ale pise pod anglicky/irsky znejicim pseudonynem. Jsem blazen a pisu blaboly, neni nad nazor odbornika. A pochybuji, ze bych kdykoliv vyslovil nazor na Okamuru...


 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hanka K Hanka K | E-mail | 25. června 2016 v 16:03 | Reagovat

Kdyby aspoň Phdr Ing(to je všechno?) psal správně česky.

2 Vitezslav. Vitezslav. | 25. června 2016 v 16:31 | Reagovat

Znal jsem jednoho Eddieho Cochrana,a ten byl clasa.Byla ho skoda ze se zabil.
Zafrana by ale skoda nebyla..
https://www.youtube.com/watch?v=ckfReOHJing

3 Honza z Prahy Honza z Prahy | 25. června 2016 v 18:41 | Reagovat

No, zase jeden duševní velikán...
Myslím, že o tohle přesně těm Komančům šlo - aby se na ně co nejdřív tak nějak zapomnělo, tenhle moula je toho zářným příkladem, problém je, že takovýchhle spoluobčanů máme staršně moc a oni chodí k volbám a podle toho to tady vypadá...

4 Karel Benda Karel Benda | 25. června 2016 v 19:49 | Reagovat

To mas pravdu ze jsi blazen. Pomahal si znicit nasi republiku a ted si z toho docista zblbnul. A tvore obrazy? Takovou mazanici by ani pes neudelal. Jses uplna nula starej hnusnej dedek co se ani neumi oblekat podle mody. Chcipni vsichni budou mit radost.

5 Seetal Seetal | 25. června 2016 v 22:12 | Reagovat

Jsem si vzdycky pral byt naprosty idiot, nemit starosti, nic si nepamatovat a nechapat souvislosti. Krasny by to zivot byl.

6 Vážený soudruhu Phdr.Ing. Vážený soudruhu Phdr.Ing. | Web | 25. června 2016 v 22:44 | Reagovat

Nevím, jak "POETA" vašeho formátu získal titul "doktora filosofie", ale s českou gramatikou jste tedy rozhodně na štíru. Už jenom jak se představujete, vždyť vy i v těch titulech máte bordel, protože

1) Doktor filozofie (z lat. philosophiae doctor) se ve zkratce před jménem píše PhDr. (nikoliv Phdr.) a je to akademický titul, který je udělován v oblasti humanitních, společenských (a od zrušení udělování titulu PaedDr.) i pedagogických věd na příslušných fakultách vysokých škol. Podmínkou k jeho obdržení je již získaný titul magistr (Mgr.) a složení státní rigorózní zkoušky z příslušného vědního oboru. Součástí této zkoušky je zpravidla i sepsání a obhajoba rigorózní práce. MOHLI BYCHOM SE DOZVĚDĚT CO BYLO OBSAHEM VAŠÍ RIGORÓZNÍ PRÁCE? A KDE JSTE STUDOVAL? V MOSKVĚ?

2) V čárkách byste si měl také udělat pořádek a koneckonců i v předložkách, PROTOŽE:

V 21. stoleti 26 let po pádu komunismu stále řešit komunismus - NĚCO VÁM TAM CHYBÍ, ŽE?

VE 21. století, (ČÁRKA) 26 let po pádu komunismu, (ČÁRKA) stále řešit komunismus ...

TAK TO TEDY VE VÁS TEN KOMUNISMUS URČITĚ ŘÁDÍ - PÍŠETE JAKO "STAREJ DĚDEK", COŽ URČITĚ JSTE, A SNAŽÍTE SE PŘITOM VYPADAT JAKO VZDĚLANEC. VZDĚLÁVACÍMU SYSTÉMU V BOLŠEVICKÉM ČSSR DÁVÁTE OVŠEM PRACHŠPATNOU VIZITKU! Takže KDEPAK JSTE TO STUDOVAL? V MOSKVĚ?

3) PÍŠETE: To se na mě nezlobte, to může jen úplný idiot seč doba to byla zlá je dávno pryč.

TAK TEDY - ZA SLOVEM IDIOT CHYBÍ ČÁRKA, ZA SLOVEM ZLÁ OPĚT CHYBÍ ČÁRKA A SPOJKU "seč" - kdopak vám ji poradil? JEJÍ VÝZNAM OČIVIDNĚ NEJSTE SCHOPEN POCHOPIT! TATO SPOJKA TOTIŽ:

Vymezuje míru, do které někdo je schopen jednat

A) A modrý den když jest, jde, seč jí stačí noha, vysypat spoustu hvězd do věčné sýpky Boha.
B) … seč byla, snažila se, aby udržela pokoj mezi Moskvou a Litvou…

Věta, ve které jste tuto spojku chybně použil, ve které jste se ÚPLNĚ ZAMOTAL VE VLASTNÍM SLOVOSLEDU a opět jste vynechal čárku, nedává tak vůbec žádný smysl. KDE,ŽE JSTE TO STUDOVAL? V MOSKVĚ?

4) NEVÍM, CO JSTE CHTĚL VYJÁDŘIT MYŠLENKOU "pak se v tom ratolišti plcácá" - ŠLÁPL JSTE VEDLE A ZTRATIL CESTOU Z MOSKVY "t"?

5) Máte jen jeden jediný život a používáte to k šíření „blábolů"

ŽIVOT NENÍ JEN TAK NĚJAKÁ VĚC. JE RODU MUŽSKÉHO A CHCEME "JEJ" (osobní zájmeno rodu mužského) PROŽÍT NAPLNO. NEVÍM, CO VY POUŽÍVÁTE K ŠÍŘENÍ ČEHOKOLI, ALE MOZEK TO URČITĚ NENÍ. MĚL BYSTE "JEJ" (osobní zájmeno rodu mužského) ZAPOJIT DO PROCESU, I KDYŽ POUŽÍVÁTE JENOM "TO" SVOJE PERO (ukazovací zájmeno rodu středního). A TO I KDYŽ JSTE STUDOVAL DOKONCE SNAD I V MOSKVĚ ...

5) Ve větru končí Váš pláč a Vaše keci o ničem..

KORUNA VŠEHO NA KONCI - JAKÝ TO KLENOT, JAKÁ POEZIE! AŽ NA TO ŽE:

Podle PRAVIDEL ČESKÉHO PRAVOPISU jednoznačně KECY.

TAKŽE KECY JAKO HRADY … (a ještě k tomu si patrně pletete Okamuru s Obamou - pokud vím, žádný Okamura zatím ještě prezidentem není)

7 Eda Eda | E-mail | 25. června 2016 v 23:26 | Reagovat

To je super, Rosťo, že sem nadělíš výplody našich tady chorejch mozků !!! Souh Zefran Cochran, jinak titulovaný Donutil, se donutil vytlačit moudro !! Asi spodem :-D - jináč to nevidím, jináč to nebude ! Mně neva jeho pravopis, ten je jistě na VUMLu neučili - i když sem si taky fšiml - jak se v tom ratolišti plcácá... ;-) Mně víc vaděj jeho myšlenkový pochody ! V tom, v čem tu dnes žijem, tak to je plně v odpovědnosti bejvalejch souhů, takovejch, jako on, kteří byli u strany, samozřejmě z prospěchu, těch byla drtivá většina, to oni všemožné zprivatizovali, prodali či rozkradli, tedy státní majetek a 26 let řídí tenhle stát ! Tohle bratrstvo kočičí pracky v soc dem. zejména, ale ve všech vládnoucích polistopadových stranách ovládlo i kraje a mnohé obce. A zlodějská morálka je vzorem jejich mladým, kteří vědí, že moc chutná moc - a dobře je živí !
Samozřejmě vědí, že ti, kteří na jejich prasečiny ukáží, jsou bezmocní, Oni mají vše na své straně - Policii, soudy, SZ... i advokáty... a tvoří si zákony - pro sebe.
Dnes už jsme pro ně jen blázni... Ale stále tu ještě jsme !!!!! My jsme ti, co vědí...

8 U-tube: Lulu XIV U-tube: Lulu XIV | 25. června 2016 v 23:59 | Reagovat

[1]: Asi to ma chudak , ze jen papka HMO potraviny a vlasy mu jiz rostou smerem do mozecku, jak zjistili jiz davno Rusti vedci! a pak Montsanto, to je jeste horsi! O_O

9 pepik pepik | 26. června 2016 v 0:59 | Reagovat

Toto ale Rosta asi nepapa, takze je to radny chlapisko!!
We are mostly buying, checking sources no GMO where possible …
Monsanto have an impressive history of committing corporate crimes [Smazaný komentář]. Recent Monsanto include: Chybné značení potravin, vyvarujte se oblbovani, nab Vase generace vymre a sterilitu jak bylo do detajlu zjistene v Ruske Federaci, je to hruza, jestli dovedete jeste Rusky tak si vse prostudujte a asi zacnetye milovat i Putina, ktery vse razne zakazal jiz pred lety a vypada, ze Rusove a jim podobni budou zdravi a snad preziji zhoubnym od odedavna casu!
Přečtěte si výsledky inspekce! Zárověň Vám poradíme, jak na to.
Reklama
QualitySL.cz/Znaceni-Potravin
Geneticky modifikované potraviny: jaká jsou rizika … zjistíme, že seznam jejich úspěchů je opravdu dlouhý. Nejznámější a nejčastěji využívanými úpravami je zřejmě vylepšení některých druhů plodin směřující k jejich odolnosti vůči herbicidům, různým …
nazeleno.cz/bio/zdrava…-modifikovane-potraviny-jaka-jsou-rizika.aspx
Internetový portál bezpečnosti potravin
… z GM potravin ty nejprověřenější potraviny na trhu. Jako potravina či krmivo mohou být v současné době v EU uváděny na trh produkty z bavlníku, kukuřice, brambor, řepky, sóji, cukrové řepy., tedy i cukr, proto tolik asio cukrovky!
bezpecnostpotravin.cz…-modifikovane-potraviny-a-krmiva.aspx
… bylo vypracování seznamu zemí, jimž „je nutno se pomstít“, tím vyvolat „určité obtíže“ v EU jako celku (podle paradigmatu kolektivní viny), podpořit tím hlasy podporující biotechnologii v EU, stejně …  https://cs.wikipedia.org/wiki/Geneticky_modifikovaný_organismus
Jak se vyhnout geneticky modifikované stravě – wikiHow
… na kterých je seznam společností a potravin, které nepoužívají geneticky modifikované potraviny.[Smazaný komentář] ,ale uvědomte si, že některé informace jsou často neúplné a nemůže být prohlášen za konflikt zájmu.
20 geneticky modifikovaných potravin na vašem stole …
… modifikovanou kukuřicí, připoutejte se, nastražte uši a vyčistěte si brýle. Zde je seznam 20 geneticky modifikovaných produktů, které se již nacházejí nebo brzy dorazí na pulty vašich supermarketů.
suenee.cz/20-geneticky-modifikovanych-potravin-na-vasem-stole/
AC24.cz - 20 geneticky modifikovaných potravin na vašem …
… modifikovanou kukuřicí, připoutejte se, nastražte uši a vyčistěte si brýle. Zde je seznam 20 geneticky modifikovaných produktů, které se již nacházejí nebo brzy dorazí na pulty vašich supermarketů.
Doba jedová 5 - Geneticky modifikované potraviny …
Kniha zpochybňuje tvrzení biotechnologického průmyslu, že geneticky modifikované (GM) potraviny jsou bezpečné. Předkládá téměř čtyřicet zdravotních ri...
databazeknih.cz/knihy…-geneticky-modifikovane-potraviny-268628
...geneticky modifikované potraviny, DDT, Agent Orange …
Vítejte NA Webových Stránkách ... | ..Strava a stravovací systém  
uspesna-lecba.cz/strava…-ddt-agent-orange-co-maji-spolecneho-/
Jak poznám geneticky modifikované potraviny v obchodech … Úvod; Doporučujeme
•    Podrobný popis problému
•    Související odkazy
… geneticky modifikované příměsi v krmivu na 0,1 %. Pro příměsi nepovolených geneticky modifikovaných materiálů u potravin a osiv zatím platí technická nula, ale lze zde očekávat v blízké době změnu.
wiki.ekoporadna.cz/index…_potraviny_v_obchodech?&redirect=no
https://corporatewatch.org/company-profiles/monsanto-corporate-crimes
Is Monsanto the World's Most Evil Corporation?
“Evil” Yet the majority of NaturalNews
http://www.motherearthnews.com/homesteading-and-livestock/is-monsanto-the-worlds-most-evil-corporation.aspx

Monsanto and the major biotechnology companies have all claimed that seed sterility has not been the focus of their research despite the patent claims. Most fret privately that the publicity surrounding Terminator is a public relations disaster in an industry already under attack on numerous other more serious fronts, like demands for labeling of products containing genetically engineered foods and restrictions in Europe on growing or importing genetically engineered crops and food products.
http://www.sfgate.com/business/article/Monsanto-Won-t-Market-Sterile-Seeds-2905564.php

10 Eva Eva | E-mail | 26. června 2016 v 2:33 | Reagovat

Rikat blbci ze je blbec rikas hochu zbytecne, blbec nikdy nepochopi, ze je blbcem skutecne ..... sedi to? :-)

11 Zápaďák Zápaďák | E-mail | 26. června 2016 v 3:13 | Reagovat

Rosiku;

ty sibale. Malem me mas na svedomi, hodit do 'cyberspace' veleblabol prudce hyntelihentniho souha s padoktoratem v oboru agitprop zrovinka, kdyz jsem si debuziroval ve stinu Skalistych na vece a nez jsem ten paskvil docetl, malem jsem se asi 7X zadavil smichy.
Ale glejt depak z Moskvy, z vecerni skoly ve vysocanske CKD pro zaslouzile milicionare s IQ ~48.
Podpis a stempl toho priblblika a hnupa jsou  indeedy 'keci' - nekdo by mel tesat do nahrobku vsech rudych! Okamzite se mi vybavila doba Temna let '50 a slavne: "Na sousi i na mori, porazime agresori" (vsude hacky!) Dokazal jsem, ve skamnach na obecny v rudych a zahulenych Vysocanech, tvarit se dustojne. Hned po skole jsem ricel, jako tur!

Tedkonc si delam starosti zasejc ja vo tebe, pardale. Aby ti z ty vlastne chvaly nevotekla palice a nevzedmula se tva mocna hrud a ony vetry te nazavaly na Kubu. Pokud by se stalo, nezapomen si ssebou vzit mokrej a spinavej hadr na myti schodu a Fidela a Raula radne proplesknout, aby uz konecne tahli tam 'where the sun don't shine...' Uebrigens, lass mich wissen, Ich komme sofort mit; hasta luego, hombre. Bis bald.

12 ghost ghost | 26. června 2016 v 5:36 | Reagovat

[6]: Tak's mu provedl rozborku toho jeho samoseru a ted si pockame, jestli se pokusi o sborku.

Pak muzeme diskutovat, jestli se treba s kritikou nacismu ma prestat 30 let po valce.

13 ghodt ghodt | 26. června 2016 v 6:06 | Reagovat

[1]: Ja si predstavuji tu maminu, co ho porodila, jak ji podavaji listek, aby tam napsala krestni jmeno noveho svetoobcanka, a ona tam pise Zefran a nikdo ani muk.

14 Lulu Lulu | 26. června 2016 v 6:18 | Reagovat

Asi take papa MHO a je tgo na nem videt?
Progressive Source Communications just posted an update on the petition you signed, In Solidarity with The People of Hawaii: Stop the Monsanto Doctrine from Poisoning Democracy.
Update on Last Week's Historic Monsanto Doctrine Hearing Invalidating Our Civil Rights to Safety
Jun 26, 2016 — We have created a condensed video from last week's historic oral arguments in front of the Ninth Circuit Court of Appeals, in which lawyers the SHAKA Movement, representing Maui's indigenous people food safety advocates and environmentalists, joined attorneys representing Kauai and Hawaii counties to fight for their basic democratic rights to pass laws to protect the public safety of their... Read more

Share this update with friends

15 Josef Pepa Nos Josef Pepa Nos | E-mail | Web | 26. června 2016 v 10:36 | Reagovat

Takovyhle mladi a krasni (cca 3 kusy) prisli vcera provokovat na nasi demonstraci SPD (Svoboda a Prima Demokracie) v Brne na namesti Svobody.
Meli takove ty svoje usmudlane slogany usmudlane napsane na usmudlanem papundeklu.

Po par slovech z naseho podia se ztratili jak para nad hrncem.

JE FUCKED JEDNO, ZDA TIHLE NADSENCI JSOU NAIVOVE NEBO JSOU TO PROFESIONALNI PROVOKATERI S BOUCHACKAMA PECLIVE SKRYTYMA POD SATY A S PRUKAZKAMA PRO KRYTI.

Druha Bitva o Anglii vsechno zmenila. Prvni Adolfova tisicileta rise odkracela do hajzlu za ctyri roky po prvi Bitve o Anglii.

Tahle Angelina druha tisicela rise pujde do prdele nejdela uz letos na podzim.

16 pozorovatel pozorovatel | 26. června 2016 v 15:12 | Reagovat

[14]: Jaro! Ty blbe nespamuj tady. :-D  :-D  :-D

17 Venca Venca | E-mail | 26. června 2016 v 15:13 | Reagovat

Je smutné, že jediný obraný komentář, který zde máte je ,,gramatika" tak oblíbený argument náctiletých. Ovšem internet není diktát a jiný argument jste nikdo nevyplodil. Je PRAVDA, že ač evidetně za Váš posraný život může ,,komunismus" tak 26 let poté to stále řešit.. to je opradu zaseklnost v minulosti. Máte jeden život a ceý ho žijete na jednom místě v jednom čase.. a hrajete si na ty jež mají právou soudit jiné? Nemáte

18 Venca Venca | E-mail | 26. června 2016 v 15:15 | Reagovat

Dost na tom jaká zde vládne STB či SS cenzura : ,,Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu." Pokud moje zprávy nezveřejníte nemá Váš web, žádný smysl.. jen keci v kleci.

19 Karel Benda Karel Benda | 26. června 2016 v 21:42 | Reagovat

Uz aby te nekdo zastrelil. Tam u vas ma kazdy blazen pusku a divim se ze uz nejses mrtvej ceskej americane. Jsi uchylnej nasel jsem na netu ze mas rad hodne stary baby. Tlusty lidi jako ty smrdej. Na milici jsem jednoho podobnyho v druzstvu.

20 Karel Benda Karel Benda | 26. června 2016 v 22:05 | Reagovat

[17]: Je to blazen. V republice jezdil s hovnocucem a byl v SSM. Ja jsem nikdy svazak nebyl a do strany jsem vstoupil po dvouletem cekani jako kandidat. Pokud to nevite tak abych mohl vstoupit do LM musel jsem byt clenem KSC na coz jsem dodnes hrdy a nestydim se za to. Me zivot neposral komunismus ale takove svine jako Hedvicek kolaborant svine prasiva

21 jara jara | 26. června 2016 v 22:42 | Reagovat

[15]: Jeste podotykam. Kdo vyvolal Napoleonovo tazeni na Rusko, kdo dosadil Lenina k moci udelal Mnichovskou Zradu, kdo Jugoslavii,Stredni Vychod, Severni Afriku a dale co I s tema migranty? Za vsim prece aNGLIRE, JESTLI ZNATE HOISTORII. a NYNI ABY SE SNAD ZODPOVEDNOSTI CO NAPACHALI ZBAVILI MIGRANTY, TAK JEDNODUSE UTECOU A pak jiz jen budou koukat na vhodnou dobu "jako vitezna mocnost"? Neb nejak tak jsem to slysel z diplomatickych kruhu.
Mejte Prijemne leto, Cuba Libre? jiz pry take ne, nevim, tak nepovim.

22 ghost ghost | 26. června 2016 v 22:43 | Reagovat

[17]: Mame i deti, Venousku-komunisto. Proto nam neni fsechno fuk.

23 Vitezslav Haramule. Vitezslav Haramule. | E-mail | 27. června 2016 v 0:21 | Reagovat

Panove.co jsme si,to jsme si.Jsme prece
kulturni lide,ve svete se deji nepredstavitelne zmeny,tak co takhle dat si
BEETHOVENA ?..https://www.youtube.com/watch?v=RpxV9xuqLeA :-)

24 Drifter Drifter | 27. června 2016 v 0:37 | Reagovat

Asi jste si panove vubec neuvedomili ze Rosta tady vubec nic neresi.Nota Bene , ne nejaky komunismus! To se snazite delat vy, a sami.
Ross pouze pripomina, ale jak je videt "potrefena Husa se vzdy ozve".

25 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 27. června 2016 v 9:27 | Reagovat

[21]:Jaro, to , co naznacujes je sice konzistentni a ma to logiku.

JENZE JA MLUVIM O SCHOPNOSTI BRANIT SE BRUTALNI VRAZEDNE SILE!

To, ze Luftwaffe nevybombardovalo Britanii a museli odtahnout do hajzlu, prece pomohlo vyhrat nad Hitlerem.

To prece vi i male deti!

TO, ZE BRITOVE POSLALI DO RITI NAJEMCE MASOVYCH ISLAMSKYCH VRAHU V EU - EVROPSKOU KOMISI a spol. - by melo potesit kazdeho cloveka.

I blbce.

26 jara jara | 27. června 2016 v 15:33 | Reagovat

[25]: Se vsim souhlasim, byly tam ale hlavne radne vycviceni letci z CSR a Polska. Mel jsem tam 3 z nasi prizne + velitel Machalek. Ja mluvim o tom, ze vubec enmuselo dojit ani k 1. ani k 2. svetove valce. Beru to jako s nadhledem se znalostmi svetove diplomacie, Financnictvi, a vseho komplexu kolem. A jeste, zapomel jsem Jaltu, to ans prece dali Sovetum neni jiz pravda a tunelari byli vystudovani v Oxfordu a pak na zakryti na semestr do USA Harwardu, Boston nakonec delal jsem tam nejake studia kdyz jsempracoval v Bostonu na 3 projektech soucastne. A tam jsem mohl .... Prosim pisi jen proto, abychom se opet nenechali vtahnout do dalsi svetove, neb zniceni pres Farmaceuticke produkty, HAARP nebo i GMO. Je na Vas. Vite, je zajimave,ze kdyz jsou konekce tak mnoho se muze vedet i 3 tydny dopredu stejne jako 21 Srpen 1968, o planech jsem jiz vedel v Kvetnu , dalo se predejit mnohemu ale nemelo to byt, neb valecne splatky Vychodniho Bloku byly splacene az v roce 1987!!! Tak si vse spocitejte. Ja mluvim z jineho postoje. Znam dobtre dosti i deklasifikovanych udaju jen pro "vyvolene" a tezko vysvetlitelne a pochopitelne verejnosti.
Tak prijemne Leto 2016 a at to neni to posledni v civilizaci. Devastace EU I migranti musi byt zastaveno, jinak je to jadro k dalsimu. Ja znal Bejrut jeste z doby jako Pariz stredniho Vychodu s nadherny,m lyzovanim, daleko lepsim nez v Izraelskem Hebronu kde jsem se take sklouzl... Nekteri se ovsem stale radeji budou hrabat ve fekalijich jako hovnivalove a delat veskere destrukce naz konstrukce, ktere jsou vzdy mozne pro bty vyvolene, jak vime po generace.

27 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 27. června 2016 v 22:36 | Reagovat

[26]:Ok.

Samozrejme take premyslim nad konflikty vseho druhu.
Malymi, nejmensimi, velkymi i nejvetsimi.

Neni od veci si uvedomit, ze srazky vseho druhu nejsou ani nelogicke a ani tragicke.

A KDYZ SE SRAZI A SPLYNOU CERNA S BILOU - VZNIKNE SEDA.
A ta byva take oblibena!

28 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 27. června 2016 v 22:45 | Reagovat

[17]: A kterýpak Venca vám písk, že komunismus už 26 let neexistuje? V jakémto skleněném zvěřinci jste se právě nyní probudil z blaženého socialistického spánku? Váš útok na opozici a pláč nad jediným OBRANNÝM komentářem (?) je ve vašem příspěvku špatně formulován, měl byste se spíš divit, že ve 21. stoleti, 26 let po pádu komunismu, tady stále ještě máme komunismus! Je něco zaseklé ve 21.století!

Kromě toho, že se ti vaši jaksi předčasní důchodci pohodlně usadili v parlamentě, a to nejenom českém, nýbrž i evropském - můžete si nejenom v učebnicích zeměpisu (tam to asi nebude), nýbrž i přímo na internetu ověřit, že stále ještě existuje celá řada zemí, které se hlásí k socialistickému zřízení, zemí, ve kterých komunisté otevřeně vládnou, i zemí, kde více či méně parazitují na systému jako šedá eminence.

Jenom namátkou země, které vlastně komanč zradil, vykašlal se na ně a (poté, co tam "úspěšně" zvítězila komunistická ideologie) zanechal je v loji (anebo ve spárech hned prvního borce na seznamu):

Čínská lidová republika,
Korejská lidově demokratická republika,
Kuba,
Laoská lidově demokratická republika,
Vietnamská demokratická republika (Socialistická republika Vietnam)

Dále tady máme nové oběti moderního komunismu v jižní Americe, ty se nachytaly celkem nedávno, především ta chudinka:

Bolívarovská republika Venezuela - od r.1998

Panečku ve Venezuele, tam se lidé mají, a vy jim radíte co? Neřešte to? To vskutku neodpovídá jihoamerickému temperamentu!

Mrkněte se trochu na ten váš internet, to budete žasnout, co tam všechno najdete a kde všude je bolševik zalezlý a "vždy připraven"!

https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_socialistick%C3%BDch_st%C3%A1t%C5%AF

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_socialist_states

A o tom, že se usadil komunista i v Jihoafrické (dříve)republice (a nejenom tam), jste jistě nečetl, vždyť to přeci není pravda (jenomže to pravda je - je to pravda)!

http://www.nytimes.com/2013/12/08/opinion/sunday/keller-nelson-mandela-communist.html?_r=0

Aano, aano! Ve 21. stoleti, 26 let po tom vašem pádu komunismu, tady stále ještě máme komunismus! Je něco zaseklé ve 21.století!

KOMUNISTA VŽDY (A VŠUDE) PŘIPRAVEN!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama