Srpen 2016

Cesky misionar Petr Jasek, 52 v Sudanu...

26. srpna 2016 v 3:56 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove

Prave jsem se od Breitbarta (v Cesku o tom oficialni media mlci, jsou tam jen 2 internetove zminky) dozvedel o pripadu ceskeho kneze, misionare a filmoveho dokumentaristy Petra Jaska (52 let), ktery je v Sudanu v base a hrozi mu kamenovani, bicovani ci jine lahudky podle prava sarija, proste mu hrozi smrt, za to, ze na rozdil od vetsiny ostatnich Cechu mel charakter a udelal, co je spravne - hned jsem si vzpomel na ceske "zlate tele na Orebe" - tedy Vaclava Havla. Hlavne se mi vynorilo Havlove heslo "Nejsme jako oni". A co to jako ma s Havlem spolecneho, ptate se vy slunickari? Rad vysvetlim, vsechno po poradku.

Sudan je neuveritelne pitoma zeme (jak uz poznal general Gordon) a dodnes tam vladne islam a s nim spojene pravo sarija. Podle prava sarija je normalni sikanovat, mucit, tyrat a zabijet vsechny, kdo nejsou muslimove - o tom vam za chvili budou psat znami z Nemecka a nebo se zeptejte slunickare Kocaba, ten zije s Arabkou, ten to bude vedet. Me verit nemusite, ja jsem jen zly emigrant.

Takze v tom potrhlem Sudanu o sto pero mucili krestany (protoze byli krestani). To zaujalo ceskeho kneze Petra Jaska, ktery se tam vydal, aby to nafilmoval - a prestoze to byl charakterni a spravny napad, v Jaskove pripade to byl blby napad.

Interpol oznamil, ze Petr Jasek zmizel 12. prosince 2015 v Chartumu. Jen mimochodem, general Charles George Gordon ma na to mesto taky velmi blbe vzpominky. Sudanske urady ho obvinily z dokumentovani pronasledovani krestanu (jo, farar Toufar taky lezi u zdi dablickeho hrbitova, byl jsem tam) a ze ilegalne prekrocil hranice mezi Sudanem a Jiznim Sudanem (jako by tam nekdy nejake hranice byly). Kdyby mne meli obvinit a trestat podle prava sarija za kazde ilegalni prekroceni hranic, ktereho jsem se v zivote dopustil, tak uz jsem za poslednich 35 let mrtvy asi sedmkrat. Jednoduse - naprosto nesmyslne obvineni.

Ale vzhledem k tomu, ze jde o muslimy, tak ceska oficialni media a tisk drzi hubu a cusuji, velci politicky korektni hrdinove.

Takze pri soucasne ceske priposranosti bude farar Petr Jasek ubicovan k smrti a prumerny cesky hlupak si to teprve potom precte v novinach a u piva prohlasi "Nemel tam co delat!"

Co navrhuji ja, na rozdil od Vaclava Havla je naopak "byt jak oni" - nebot Muslim rozumi jen muslimskemu chovani. Vzpomente treba ve zpravodajskych kruzich znameho pripadu unosu pracovniku ruznych velvuslanectvi v Beirutu. Zatimco Americana Buckleyho arabsti unosci obesili, kdyz ti stejni unosci unesli dva Rusy ze sovetske ambasady, tak narazila kosa na kamen a unosy razem prestaly (a urcite mi uverite, ze nejsem zadny priznivce Rusu nebo Sovetu). Zbytek si vygooglujte sami, jsem jen blby emigrant, nemam pravo nikoho v Cesku poucovat.

Takze me reseni: V Praze je Sudanske velvyslanectvi Velvyslanectví Súdánské republiky - adresa Střešovická 431/24, 16200 Praha, Střešovice - jo presne tam. Chcete i telefonni cislo?

Je treba vyslat jednotku rychleho zasahu a unest treba sudanskeho velvyslance, v Praze ho pak obvinit ze sireni muslimske propagandy a nezakonneho prekroceni hranice mezi Stresovicemi a Dejvicemi a ruzne ho muzete i tyrat a vyhrozovat mu useknutim hlavy pred Staromestskou radnici.

Pak ale zasahne cesky prezident, posle do Sudanu letadlo s 5 miliony ceskych bezcennych korun (jako za Hanicku a Tonicku) a Sudan pusti Petra Jaska a vy zase sudanskeho velvyslance.
---

To ovsem jen v pripade, ze byste nemeli nasrano v gatatech a zivoty nejen krestanu vseobecne, ale zivot jednoho z vas (ano, je to jen cesky krestan a knez, vy ateisti) by vam nebyl uplne fuk.


Petr Jasek

K dalsimu studiu:

General Laube ma rudou cepici...

23. srpna 2016 v 16:16 | Prislo emailem

jardazbrd@seznam.cz
6:06 AM (4 hours ago)

to me
Jaroslav Lamr
Rožmitál p. Třemšínem
Dne 23. srpna 2016

Výtisk č. :
Počet listů:
Přílohy: dopis J.V.

Věc: Generál Laube - pokračování.
-------------------------------------------

Tato informace, stejně jako původní dopis, je určena Vládě ČR, Poslanecké sněmovně ČR, Senátu ČR, ministerstvu vnitra ČR, Policejnímu presidiu ČR, Ústavnímu soudu ČR.


Dne 17.6. 2016 jsem se obrátil písemně na výše uvedené instituce s poukázáním na osobu generál Zdeněk Laube, náměstek ministra vnitra, bývalý příslušník StB, IV. Správy SNB, tedy "sledovačky," která plnila speciální požadavky státobezpečnostních útvarů v tehdejší ČSSR.

V dopise jsem poukazoval na zásadní fakta, že příslušník zločinné organizace může vůbec sloužit na tak vysoce postaveném místě, mít negativní lustrační osvědčení a dokonce realizovat tak zvanou "reformu policie," požívat důvěry presidenta ČR, který jej povýšil do generálské hodnosti, stejně jako požívat důvěry ministra vnitra Chovance a policejního presidenta Tuhého.

Ani jedna z mnou oslovených institucí do současné doby, ač uplynuly více jak dva měsíce, n e o d p o v ě d ě l a ! Což vnímám jako aroganci moci, ale i jako důkaz pro oprávněnost svého postoje a nechuť kompetentních orgánů nadnesený problém řešit!

Obrátil jsem se tedy na "svého poslance" v Parlamentu ČR ing. Josefa Vondráška, nezávislého, v barvách KSČ"M." V minulosti člena KSČ, příslušníka Lidových milicí, po "sametu" dlouholetétý starosta v mém bydlišti a nutno zdůraznit, člověk, který pro město udělal mnoho a požívá zde důvěry u většiny občanů. Jmenovaný se seznámil s obsahem mého dopisu a to je asi tak vše. I když ne tak docela, obrátil se na svého poslaneckého kolegu PhDr. Ing. Mgr. et Mgr. Jiřího Valentu. A ten odpověděl dopisem, který tvoří přílohu tohoto mého pokračování. Budiž proto zveřejněn v nezměněném podání.

Soudruh Jiří Valenta byl příslušníkem Státní bezpečnosti, stejně jako já, stejně jako generál Laube. Byl zařazen na problematice "zpravodajské ochrany mládeže" a zlikvidován o rok dříve než já, viz. jeho dopis. Narozdíl ode mne sloužil u StB jen "pár let" a je téměř o generaci mladší, což může být důvodem jeho snažší adaptace do polistopadově sametového, demokratického života. Možná nepoznal tolik špíny co já, možná se na něm netočili jeho kolegové spoluzločinci z StB nebo z KSČ nebo řadoví kariéristé, slouhové minulého režimu, které kalná vlna OF vynesla do osvědčeného likvidačního nástroje : KOMISE občanské a prověrkové! /Viz. Komise vzor 1950 a Komise vzor 1970./

V neděli, dne 21.8. 2016 jsem očinil na Policii ČR podání na osoby Laube, Chovanec, Tuhý pro podezření ze spáchání tr. činu padělání a pozměnění veřejné listiny, zneužití pravomoci úřední osoby a pohříchu, laškoval jsem i s možným tr. činem zločinné spolčení. Do třiceti dnů bych měl být informován o výsledku šetření.

Nepochybuju ani na okamžik o výsledku. "Odloženo, nic se nestalo." Vsadím na to důchod.

Často slýcháme z úst "politických i justičních elit" zkazky o tom, že každý občan má právo na řádný proces! Jsem ochoten kdykoliv, sednout si před kamery s Laubem, se zástupci vnitra z roku 1990, vnitra stávajícího, stejně jako s předsedou proverkové komise v okr. Příbram! A se členy KPV ČR, nikoliv těch od MUDr. Kavalírové...! A hovořit veřejně o StB, KSČ, Plyši, kulatých stolech, čistkách, přítomnosti StB v policii, v armádě, ve zpravodajských službách! O soudcích a prokurátorech, kteří bezproblémově přešli ze svých socialistických talárů do talárů demokracie. Pokud spolupracovali s StB, byli očištěni, pokud odsoudili lidi, šlo o nerozvážnost! Viz. agentka kr.jm. SÁZAVA, viz. soudkyně, která odsoudila hospodského v Plzni za řeči proti režimu a komunistům...Kolik takových bylo! A jaké posty zastávají během čtvrt století demokracie po česku?! Viz. "Rudá smrt" na státním zastupitelství! Děti kovaných komunistů jsou soudci, děti vojenských prokurátorů jsou státní zástupci, vybraní soudci, exKSČ, soudí kauzy agentů StB. Sám jsem před nimi stál! Ač jsem doložil důkazy spolupráci, bylo moje svědectví nevěrohodné...! Tak sakra, kde to žiju?! A v čem?!

StB byla dnem 15.2. 1990 zrušena, OF provedlo serii čistek, ovšem zejména po linii civilní kontrarozvědky, tedy bývalé II.S-SNB. Vše ostatní, včetně lidského potenciálu, bylo pod jiným názvem zachováno! Viz . ochranná služba ústavních činitelů, které velí plk. Komorous, jehož žádost o službu v StB je známa včetně odůvodnění zájmu služby zde, technika, sledka, vše funguje!

A tak všichni občané této země i v zahraničí mohou být svědky i následujícího paradoxu: Když bych si já zažádal o zřízení bezpečnostní, detektivní agentůry, n e s m í m! Jako expříslušník zločinné organizace, který od ní dobrovolně odešel v r. 1984 na kriminálku, bych mohl ohrozit demokracii! /Stará struktůra, pamatujete?!/ Ovšem, kdybych měl štěstí a přežil propuštění z ÚOÚD /první polistopadová kontrarozvědka u které sloužil i generál Laube/ , mohl bych být možná to, co on...!

Co zapříčinilo tento stav a závěrečné rezumé : slavné heslo neméně známého revolučně vyfabulovaného prefabrikátu "Nejsme jako oni." Měl pravdu. Byli stejní nebo horší! Oblbovali a lhali!

Jaroslav Lamr

------

---------- Původní zpráva ----------
Od: Josef Vondrášek <josef.vondrasek@rozmitalptr.cz>
Komu: Jaroslav Lamr <jardazbrd@seznam.cz>
Datum: 10. 8. 2016 10:50:59
Předmět: FW: Odpověď: Laube
From: Jiří Valenta [mailto:ValentaJ@psp.cz]
Sent: Thursday, August 04, 2016 7:51 PM
To: Josef Vondrášek
Subject: Odpověď: Laube
Ahoj Pepo, pečlivě jsem si to přečetl a dost jsem se přitom usmíval. Je to prakticky stejný příběh, i s velice obdobnými detaily, jaký jsem prožil já. Také jsem sloužil na V.správě, také jsem byl na vlastní žádost, kvůli malému dítěti, přeřazen do Plzně na KS SNB - Správu StB a také jsem byl následně bezdůvodně vyhozen, i když již v roce 1990, a to dokonce jako nestraník a s mnoha příbuzenskými vazbami na Západě. Přestože jsem prověrkovými komisemi prošel bez poskvrny, tak mně "jakýsi náměstek" FMV, posléze podvodný student práv v Plzni, Jan Ruml vyhodil na dlažbu, aniž bych dostal šanci alespoň šlapat chodník jako řadový příslušník.

A to i přes ten zmíněný fakt, že prověrková komise u mě neshledala žádné pochybení, ani morální, ani pracovní. V "revoluční době" byl náčelníkem KS SNB Plzeň (pod kterého spadaly složky VB i StB) jakýsi pplk. Antonín Moltaš, jinak kovaný komunista, který, když jsem jej jednou nepozdravil "čest práci", si na mě šel ihned stěžovat mému šéfovi. Proč to píši? Zde ta analogie příběhů pokračuje. Z pana podplukovníka se hned po revoluci stal plukovník a za pár let generál, a nikomu jeho minulost nevadila, na rozdíl od nadstrážmistra, který sloužil jeden rok na ochrance a půl roku na odboru mládeže Správy StB Západočeského kraje. Nařízení a zákony platily jen pro někoho.

V případě gen. Moltaše se domní vám, že během revolučních dní vřele spolupracoval s OF a zejména některými pražskými disidenty a účelově rozkryl a dekonspiroval některé kauzy a kontakty, odstranil některé nevhodné materiály vedené na nastupující vládce a proto mu byl poskytnut "jidášský groš" ve formě povýšení a dnešní generálské penze. V tom vidím osudy gen. Laubeho, kterého jsem osobně neznal, prakticky stejně. Musím tedy konstatoval, že ten zaslaný příběh považuji za zcela realistický. Jen na rozdíl od toho pisatele mě bylo v konečném důsledku propuštění lhostejné a v podstatě mně nakoplo jiným a možná i pozitivnějším životním směrem, protože kdybych u Policie zůstal, disponoval bych st ále jen nezaslouženým cejchem jakéhosi estébáka, kterého bude tupé stádo paušálně a zkresleně soudit, a také bez jakékoliv možnosti kariérního růstu...

Navíc by mně ta služba, společně s některými disidenty, kteří tam byli bez ladu a skladu implantováni do rozličných funkcí, nedělala úplně "dobře od žaludku".Tak to by bylo asi vše, co Ti k tomu mohu říci, trochu jsem si zavzpomínal a až někdy budu psát ze svých deníků nějaké paměti, asi se budou někteří lidé velice divit..:-D I když, koho už dnes nějaká revoluce v roce 89 zajímá..Přeji hezký zbytek volna...Jirka


PhDr. Ing. Mgr. et Mgr. Jiří VALENTA

poslanec
Hospodářský výbor, Výbor pro evropské záležitosti
Podvýbor pro ICT průmysl a eGovernment - předseda

člen Zastupitelstva Plzeňského kraje

privat phone.: + 420 603 773 169
office phone.: + 420 377 270 825 Address: Purkyňova 29, Plzeň 301 00

-----Josef Vondrášek <josef.vondrasek@rozmitalptr.cz> napsal(a): -----
Komu: <valentaj@psp.cz>
Od: Josef Vondrášek <josef.vondrasek@rozmitalptr.cz>
Datum: 3.8.2016 14:04
Předmět: Laube

Demonstrující heterouš J. Wolf

18. srpna 2016 v 15:29 | Jiri Wolf |  Clanky osvetove
Zpráva CAD PRESS.

Do sobotního (13.8) průvodu PRAGUE PRIDE v Praze, který prošel Prahou (40 tisíc lidí ) se zapojil také slavný člen již nově vzniklé sexuální ujeté mešiny heterosexuálů pan Jiří Wolf.

Občas zvolal: "Ať žije teplá láska, ať žije deflorace hymen rektum! A krásně si kluci navzájem olizujte pohlavní údy, jenž se předtím ohřály v zadečku kamaráda." Aby nedocházelo k jeho fyzickému napadání, především ze strany netolerantních a agresivních homosexuálních chlapců, asistovala u jediného protestujícího heteresexuála v průvodu státní policie! Protěž zásluhou policie nedošlo tohoto krásného slunečního sobotního dne k jedinému inncidentu. Homosexuálové žádali, aby tento narušitel pořádku byl z průvodu vykamzán, ale dědula se bránil tím, že právem do průvodu patří, arci téže pochází ze sexuální menšiny. Ano, byl to krásný barevný pochod hrdosti gayů, lesbiček, bisexuálů, hebofilů, pedofilů, transsexuálů, nekrofilů, heterosexuálů....

Průvod mimo jiné podpořila strana Zelených v čele s Martinem Stropnickým, dále ministr pro lidská práva a také primátorka Prahy Adriána Krnáčová. Průvodu se na jednom z deseti alegorických vozů zúčastnil téže americký velvyslanec v České republice pan Andrew Shapiro. Kdo v Praze opravdu něco znamenal, ten nesměl na pochodu Prahou z Václavského náměstí na Letnou scházet.

Občané pochodem odpořili svobodu v lásce a sexuálních menšin na celém světě, větší podporu jejich práv a také již nově vzniklou menšinu heterosexuálů. Byla to opravdu krásná sobotní událost, na kterou se bude celý rok v dobrém a v krásnu vzpomínat. A na závěr doplňuji: Když nemá chudý invalidní důchodce na nové botičky, inu, vystačí mu ku běhání po Praze i chňapky z Alberta. Jen si umět poradit. Přeji všem hodně sluníčka a lásky. Té je na světě čím dál méně a na nedostatek lásky vyhyneme, arci se nakonec všichni navzájem zamordujeme.

Zachovejte mi přízeň. Váš: ujetý stále aktivní erotoman a heterouš: Jiří z Prahy.

Foto je z mého mobilu. Autor článku: Jiří WolfPojedte na vylet do Osvetimi!

17. srpna 2016 v 23:06 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
U vetsiny ceske populace je vkus a hovno identicke - podivejte se na tenhle autobus, radostne lakajici zakazniky na vylet do Osvetimi.


Clanek z domorodeho komunistickeho tisku je zde:
Uz jsem dlouho pryc...

12. srpna 2016 v 19:53 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
... a ten humor mi nejak unika...


Veronika Vankova a Jiri Cihlar

USA financuje Armadu CR...

11. srpna 2016 v 18:11 Clanky civilizovane...
Podivejte se na tyho tabulky a pak si vezmete kalkulacku a trosku si do ni zatukejte. Udaje jsou z roku 2012, ale faktem je ze je to tak kazdy rok znova a znova a USA dava Ceske republice KAZDY ROK mezi 10 az 20 miliony dolaru. Za co soudruzi, za co?Za jeden dolar dostanene 24.19 Kc (oficialni kurs dneska). Kdyz si tech neco pres 10 milionu dolaru vynasobite kursem 24.19, dostanete castku 256 milionu 798 tisic 254 korun a 91 haleru (ty uz jste zrusili, ze jo). Z toho na armadu CR jste dostali temer 167 milionu kurun z USA (klidne mi to zkontrolujte, at tam nemam nekde chybu).

Tady jsou informace o armade CR z Wikipedie (podle mne prehnane, ale budiz).


Moje kalkulacka mi rika, ze na kazdeho vojaka dostava armada CR z USA "prispevek" temer 19 tisic korun.

Vojaci, muzete si pozadat o pridani na platu!!! (pokud ty penize tedy nejaka kurva komunisticka neukradla).

Preji vam prijemne premysleni.

P.S.: Napadlo mne - nevite nekdo jakou castkou (vzhledem k rusofilnosti vedeni armady a 100% byvale prislusnosti ke KSC u generality, vcetne milovanych generalu Petra Pavla a Jiriho Sediveho) prispiva na armadu CR Rusko a soudruh Putin?