Říjen 2016

Veterán studené války

31. října 2016 v 18:23 | Jaroslav |  Clanky jinych autoru
Pane Hedvicek,

občas čtu články na našich stránkách a zaujala mě série článků k udělování medailí. V současnosti je to v České republice žhavé téma a tak nevím jestli jste to celé dění u nás těmi články nezpůsobil Vy. Když jsem si přečetl diskusi na jiném blogu pod článkem, ve kterém jste předal medaile našim veteránům, tak jsem zjistil, že jste vlastně zodpovědný "za všechno", snad i za to, že se točí zeměkoule. Je smutné, že žijeme v takovém mravním marasmu a s takovou spodinou o které se zmiňoval už pan J. Čapek: "A zase jiní, anonymější - puknouti z rozčilení a vyvalí se překotem všechna vnitřní špína - otrava, hniloba, blbé rekriminace, nejohavnější podezření, pomluvy, nízkost, podlost, hnusotina a smrad. Dáví se výkaly sežrané na ulicích, řine se hnis vředovitých podebranin, které - ó hrůza! do té chvíle nebolely, nedošly vědomí!"

Myslím, že k tomu není co dodat. Tu spodinu společnosti, která se tak vyjadřuje a komentuje vaši aktivitu, nezměníte. Hovno zůstane vždycky hovnem, snad by pomohla jenom recyklace. Alespoň vidíte čemu jste unikl. S těmi medailemi je to, ale na pováženou. Video na vašem blogu z ČT 24 a následující pokračování o medailích "edelweiss" je šokující. Vlastně jenom do minulého týdne. Během několika málo dní jsem dostal od bývalých vojáků několik mailů, které nabízejí ke KOUPI medaili pro veterány studené války. Takže je opravdu vidět, že se z toho u nás stává obchod výrobců a jejich kamarádů.

Jaroslav


Předmět: FW: Veterán studené války

Hoši, tato medaile bude hotova do konce října a může ji mít každý, kdo sloužil v letech uvedených na medaili.
Chtěl jsem vyjádřit následující:
1. Avers s motivem lva, který je připraven k boji a za vítězství položí i život, ale nevzdá se, odtud vavřínolipový věnec.
2. Nápis "VETERÁN STUDENÉ VÁLKY" je, že jsme sloužili a byli připraveni k boji za tuto ZEMI. Je nutní dát všem najevo, že My, veteráni studené války, zneuctívat památku padlých při obraně vlasti, nebudeme.
3. Revers s nápisem Československá lidová armáda je oddělena:
A, Symbolem VAAZ
B, Symbolem toho, co bylo pro nás všechny nejkrásnější-ŠKATULE
Ať si každý vybere podle svého gusta!
4. Hvězda byla pro nás symbolem lepších zítřků.
5. Stuha s číslem.
6. Medaile má vyrobenou hedvábnou stuhu s následujícími symboly:
A, trikolora uprostřed, naše státní příslušnost
B, červená barva vpravo - My
C, modrá barva vlevo - nepřítel
D, černé ohraničení - úcta a čest všem, kteří padli nebo zemřeli ve služběA cena? Ahoj, snad to nebude tak zlé, maximálně do 800,-
Malá stužka, krabička, popis.
Pokud ji chceš tak vypiš tiskopis. Budu je evidovat.
Vyrazili jsme do Parize

27. října 2016 v 20:51 | Prislo emailem
Vyrazili jsme s manželkou do Paříže. Tuto chybu už nikdy neuděláme!
Vlajka - Francie

Před nedávnem jsme s manželkou vyrazili na víkend do Paříže. Nebyli jsme tam vice než 10 let. Další důvodem byly neobvykle nízké ceny letek s Air France. Zpáteční letenka pro jednu osobu vyšla jen na ca 2500 Kč včetně poplatků, což nám mělo být varování, ale bohužel nebylo.

Let do Paříže proběhl normálně a tak jsme na letišti nasedli do vlaku směr centrum. Po příjezdu na Gare du Nord nás čekal první šok. Všude nepořádek, chaos, ale hlavně žádní bílí Francouzi. To samé následovalo kousek od kostela Sacre Coeur, kde jsme se evidentně nerozvážně ubytovali… I nasedli jsme do metra a vyrazili směr hlavní památky. Při cestě metrem z Grand Etoile k Louvre jsem najednou zjistil, že jsem v celém vagonu jediní bílí. A to byl pátek 14 hodin odpoledne. U vstupu do muzea Louvre ani noha, zato všude hlídky po zuby ozbrojených vojáků s prsty na spoušť. Následně se dozvídáme od přátel, že v Paříži je již skoro rok v platnosti výjimečný stav….
Obědváme s přáteli kousek od Grand Boulevards, na ulicích jsou převážně imigranti, ostatně I většina okolních obchodů je imigrantských. Později odpoledne jdeme k Eiffelovce, opět tam není skoro žádný turista, ale přibyla bezpečností zařízení. Kde kontrolují každého turistu s výjimkou muslimských zahalených žen, asi taková egalite po francouzsku. Zato okolí a přilehlé Trocadero je učiněné peklo - plné podivných afrických prodavačů "suvenýrů", arabských skořápkářů, žebráků z Afriky I Rumunska a kapsářů. Policie již zcela otevřeně resignovala na drobnou pouliční kriminality, stejné je to u každé známější památky. Zato večer kousek od Eiffelovka znásilní imigranti nějakou mladou Francouzku, v novinách je o tom přirozeně jen nepatrná zmínka. Asi běžná příhoda kulturního obohacování….

Druhý den ráno voláme přátelům a navrhujeme společný piknik v centru jako za starých studentských časů. Prý se raději sejdeme v restauraci, tohle by prý bylo moc nebezpečné. Nechápeme, ale souhlasíme a vydáváme se směrem k Bastille. Opět vidíme všude nepořádek, špínu, a hlavně samé imigranty. Vrcholem večera je návštěva malého bistra kousek od našeho hotelu, kde si chceme dát skleničku vína a zamračaný vousatý "Francouz" odněkud z Alžírska nám zlostně říká, že on ve své zemi alkohol prodávat nebude a při dá pár nadávek o zatracených "křesťanech". Odcházíme proto raději do hotelu. Je teprve sobota a my se skoro již začínáme těšit na neděli a cestu domů. Tohle totiž není Francie, ale muslimská Afrika a do té jsme na víkend jet určitě nechtěli...

Víkend v Paříži je dnes opravdu děsivý zážitek a já si říkám, jak to asi vypadá v Calais, či Marseille, kde již imigranti prakticky ovládli města a de facto je kontrolují. Francii čeká buď pád do diktatury, nebo občanská válka a taková to bývala příjemná země. Proto doporučuji návštěvu Paříže raději vynechat. Sbohem sladká Francie. Udělejme vše, co je v našich silách, abychom tohle u nás v ČR neměli!!!

Poznamka R.H. Pred 14 dny jsem byl jeden den v Dusseldorfu a ze zhruba asi 1000 lidi co jsem tak mohl videt, jich bylo mozna 10-15 belochu.


Filipika On War - On Peace...

26. října 2016 v 18:03 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Vsechno jsem zpusobil ja a vsechno je moje vina. Priznavam se.

V souvislosti s akci, kdy byly v Kojetine predany americke medaile ceskym vojenskym veteranum z Afghanistanu vysel i clanecek na malem serveru-magazinu On War - On Peace. Tak jsem do toho slapl, nic zleho netuse.

On War -On Peace je maly i-zine, venujici se "branne" tematice s prumernou ctennosti clanku asi 40 lidi a ted se tam objevil clanek, kde se vyskytlo i moje jmeno - zatim to cetlo pres 2700 lidi. Netrpim falesnou skromnosti - je to kvuli mne :-)

A tady je ta moje vina, vysokou ctennost jsem zpusobil ja sam tim, ze jsem jim na svem blogu, ktery cte pres 1.8 milionu lidi, udelal reklamu. Stydim se za svou dobrackost a naivitu.

Clanek totiz objevila skupinka mych dlouholetych nenavidicu a vyuzila nezkusenosti, pitomosti a amaterskosti administratoru serveru On War, aby na mne zahajili dalsi (kolikaty uz?) pomlouvacny utok. Pokud nejste internetove zdatni, tak se na to vykaslete, ale ti skutecne dobri si muzou overit, ze jde o stejne lidi, kteri mne uz nekdy od roku 1996 obvinuji, ze jsem "agent StB vysazeny v zahranici", ze jsem "kradl v masokombinatu v Kojetine sunku a parky, a proto jsem emigroval", ze jsem "pasoval tistene obvody z Jugoslavie", pripadne jsem "udaval emigranty v Canade". I tady se vyznamenavali temi nejhloupejsimi obvinenimi pod mnoha anonymy a pseudonymy, ale pouzivali i jmena mych pratel z meho blogu, aby tomu dodali zdani jakesi "ceske verohodnosti". Kdyby admistratori nebyli uplne technicky neschopni, tak to mohli odhalit obycejnym srovnanim IP cisel - ale nebyl zajem, mozna byla i nejaka zla vule.

Administratori (pravdepodobne nezletili), na me zadosti o zasah nereagovali, az po mem postovani ruskych textu v azbuce (ta je jim urcite blizka, rusofilum) se probudili a dali "varovani" ME - nikoliv jim!!! Tak jsem vymazal reklamu na jejich mini-casopis s touto poznamkou:

Puvodne zverejneny clanek serveru On War - On Peace jsem vymazal i s linkem k jejich clanku. Nemam v umyslu zvysovat ctennost nekomu, kdo se domniva, ze vymazani lzivych a zlovolnych informaci o nekom by byla "cenzura".
Matej Kandrík@Ross Hedvicek
25. 10. 2016, 20:29
Dobrý deň,
cenzúru na stránkach On War | On Peace nepestujeme a v tomto momente ani nevidíme dôvod diskusiu mazať.
S pozdravom za redakciu
Matej Kandrík
Takze dekuji, soudruzi. Fuck you and good bye!

Ovsem lzi a dehonestace postovane tou nenavistnou bandou v "diskusi" uvideli nekteri "aktivni obcane" Kojetina (ti experti, co pisou paleckama do IPhone) a zacali to brat za bernou minci, ze jsem jakymsi zahadnym zpusobem pospinil Kojetin. Jejich vlastni mentalni bezprizornost, zpusobena neustalym poskakovanim v hanackem kroji, jim zabranila pochopit, ze informace z "diskuse" na serveru On War nejsou zalozeny na pravde, ale jsou vlastne jen zlovolnou ceskou "recesi", namirenou proti nekomu, kdo za poslednich 30 let publikoval pres 2000 clanku a nekolik knih, ktere byly prevazne kriticke vuci ceske soucasnosti (coz i ja chapu, je neodpustitelny zlocin).

Takze nakonec nebyl "dehonestovan" Kojetin nebo jeho rodaci-vojaci, ale ja sam. Dva totalni troubove ze serveru On War (Matej Kandrik, ten druhy se jmenoval Vlastimil Sindelar), kteri nepochopili, ze jde o zlovolny utok na nevinnou osobu a oborili se na obet, nikoliv na utocniky, natoz aby jako osoby "in charge" sjednaly napravu - ti dva totalne selhali a ocekavam od nich oficialni omluvu.

Omluvu (vcetne zmoulani cepice v hrsti a soupani nohama) bych ocenil i od ruznych "aktivnich obcanu" Kojetina, kteri uz uz chystali dalsi pogrom na Hedvicka a prohlizeli dostupne fotky z Hraze a z kostela, aby identifikovali lidi, co tam byli (tak to delavalo StB a KSC, to uz si nepamatujete), aby mohli "vyvodit dusledky". Kdyz jste blbi jako deset svini, tak nelezte za pocitac, kde se nechate napalit kazdym anonymnim hajzlikem.

Takze cekam na omluvu, cekam, cekam a cekam.... furt jeste cekam. Budete k tomu mit dost charakteru a rovne patere???Medaile za hovno - cast 2

20. října 2016 v 20:48 | Prislo emailem |  Clanky jinych autoru
Jako odezvu na svuj post o ceskych medailich jsem dostal nasledujici email. Priznam se, ze to neni poprve, co jsem se dozvedel, ze ne vsichni jsou ucebnicovi hrdinove jako ti vyznamenani z Kojetina. O tech "edelweiss" jsem slysel uz driv, znami jsou "vojaci" co zmlatili v Tabore Angela Catalano, v ACR je spousta ruznych proruskych "obrtelu" a "domobrancu"... takze zaplatpambu za tu dvacitku z Kojetina...

Email prisel takto:

dobre jitro z cz,
před casem [+/- 5 roku] jsem narazil na cz vojenske policisty z afganistanu,
kteri se chlubili zarezy na pazbach svych zbrani = zastrelenymi civilisty
a kteri se nechali potetovat ss diviznimi znaky ...,
zjevne si hrali na alpske myslivce, kteri kdysi a horach odstrelovali kriminalni zivly

no a pak jsem narazil i na tuto pametni medaili - viz foto.
zvedavost mi nedala a mailem jsem se dotazal na "utvaru" v hranicich na morave,
komu a za co byla tato udelovana.
mluvci me prehazovala na podmluvci atd., az jsem to po dvou mesicich vzdal.
zamerne jsem ale nekomentoval - proc to chci vedet.

profici z hranic na morave se zjevne povysili na "edelweiss" a nechali
si vyrobit privatni medaile [mozna zrovna u toho soudruha z gen.stabu ...]
A "original edelweiss" je zde:Z casopisu On War - On Peace

20. října 2016 v 15:06 | Bohuslav Pernica |  Clanky jinych autoru
Puvodne zverejneny clanek serveru On War - On Peace jsem vymazal i s linkem k jejich clanku. Nemam v umyslu zvysovat ctennost nekomu, kdo se domniva, ze vymazani lzivych a zlovolnych informaci o nekom by byla "cenzura".

Matej Kandrík@Ross Hedvicek
25. 10. 2016, 20:29
Dobrý deň,
cenzúru na stránkach On War | On Peace nepestujeme a v tomto momente ani nevidíme dôvod diskusiu mazať.
S pozdravom za redakciu
Matej Kandrík

Takze dekuji soudruzi. Fuck you and good bye!


General Laudon s tvari milicionare...

19. října 2016 v 16:01 | Prislo emailem |  Clanky osvetove
Požaduji seznámit ředitele GIBS p. Murína.

Jaroslav L a m r
17. listopadu /Den hanby/ č.p. 681
Rožmitál pod Třemšínem
262 42
---------------------------------------------
Dne 19. října 2016


Generální inspekce bezpečnostních sborů
P r a h a Výtisk č. : 1
------------------------------------------------------- Počet listů : 1

Věc: Věc : Vyrozumění oznamovatele, Č.j. GI-K-1316-6/2016 - s t í ž n o s t .
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 18.10.2016 jsem pod shora uvedeným Č.j. obdržel "Vyrozumění oznamovatele " zpracovaném GIBS, oddělení prověřování a dokumentace, pracoviště České Budějovice. Jde o odpověď na moje podání učiněné dne 21.8. 2016 na OO PČR v Rožmitále pod Třemšínem k osobám Zdeněk Laube, Tomáš Tuhý, Milan Chovanec z důvodů podezření ze spáchání tr. č. Zneužití pravomoci veřejné osoby dle § 329 a Padělání a pozměnění veřejné listiny dle § 348 tr. zákoníku č. 40/2009 Sb. . / Kopie mého podání a odpověď GIBS je přiložena./

Proti uvedenému "Vyrozumění oznamovatele" podávám tímto s t í ž n o s t .


O d ů v o d ň u j i :

Předmětní "Vyrozumění oznamovatele" vyhotovené pracovníkem GIBS , oddělení prověřování a dokumentace, pracoviště České Budějovice mě neznámého jména, podepsané radou plk.Ing. Leošem Rambouskem, považuji za nehoráznost!
Ve svém podání učiněném na OO PČR v Rožmitále p. Třemšínem jsem detailně popsal OČ MI JDE a navíc, jako přílohu jsem dal policii k dispozici své dva dopisy, ve kterých obsáhle popisuji mnou napadaný stav! Obě přílohy dostala i GIBS!
"Vyrozumění oznamovatele" zaslané mi GIBS je složeno ze dvou odstavců, z nichž ten první konstatuje na mnou poukazovaný stav. Uveden je generál Laube a zméněno "lustrační osvědčení," druzí dva funkcionáři policie a MV, tedy generál Tuhý a ministr vnitra Chovanec jmenováni nejsou a skrývají se pod označením "služebních funkcionářů MV ČR a PP ČR."
Druhý odstavec konstatuje prověření policejním orgánem s odkazem na ustanovení trestního řádu a zákona o GIBS s tím, že nejde o podezření ze spáchání trestného činu žádnou z uvedených osob a proto byla předmětná věc založena bez dalších opatření.
Ve svém podání JASNĚ A SROZUMITELNĚ formuluji jak situaci týkající se "lustračního osvědčení," tak situaci kolem služebních funkcionářů ministerstva vnitra, tak policejního presidia! To samé v dopisech, tvořících přílohu mého podání! Navíc, problém "lustračního osvědčení" generála Laubeho konfrontuju s osobou svojí, stejně jako možnosti setrvání ve služebním poměru jeho osoby a naopak likvidace osoby mojí funkcionáři tehdejšího ministrestva vnitra! U služebních funkcionářů MV a PP ČR pak jasně poukazuji na neoddiskutovatelnou spojitost jmenovaných s příslušníkem bývalé StB, jež byla po listopadovém předání moci zrušena a prohlášena "zločinnou organizací." Kdy jasně platí, že každý příslušník StB musí býti zločinec ! Kdy jasně platí, že tisíce "zločinců" zůstalo ve službách "demokracie" a to jak v resortu vnitra, tak armády!
Domnívám se, že detailněji jsem se ve svých dopisech a učiněném podání na OO PČR vyjádřit nemohl! O to více považuji, jak je uvedeno výše, odpověď GIBS za nehoráznost! Nemíním se v žádném případě smířit s konstatováním "nic se nestalo!!!" Navíc pak, aniž bych byl detailně seznámen s průběhem šetření, které vedlo k "založení bez přijetí dalších opatření." Na tuto ignoraci GIBS podávám svoji stížnost !
Budiž mi jasně odpovězeno na otázku, jak je možné, že gen. Laube coby expříslušník StB má čisté lustrační osvědčení a zda na jeho "čistotě" má podíl ON SÁM nebo SYSTÉM , nastavený ministerstvem vnitra a upravený mě neznámým předpisem, zákonem a pod.! Dále, jak je možné, že expříslušník StB sloužící /narozdíl pde mne/ u StB do poslední vteřiny jejího trvání může sloužit a proč jsem byl ministerstvem vnitra zlikvidován já, který opustil StB ŠEST let před "revolucí?!" Se všemi výhodami za 21 let služby, z nichž o jednu mě po čtyřech letech režim retroaktivně okradl a NAVÍC, ministerstvo vnitra klade lidi mého typu, tedy propuštěné z důvodů reorganizačních změn na stejnou úroveň jako ty, kteří byli propuštěni pro nespolehlivost?! /Pro laiky kteří budou toto číst, šlo o důvody propuštění podle písmen "a" a "g", zákona č. 100/70 Sb. o SNB! / Tuto mám potvrzeno přímo právním odborem ministerstva vnitra z dob předchozích.
Vzhledem k faktu, že jak generál Tuhý tak ministr Chovanec projevili generálu Laubemu plnou důvěru a svěřili mu "reformu policie," žádám o vyjádření GIBS, coby kontrolního orgánu, zda je možno tento stav aplikovat na všechny bývalé exStB a jejich zaměstnavatele, případně poradit všem ex StB , kterak se domoci čistého lustračního osvědčení stylu "alá generál Laube."

O výsledku šetření k mojí stížnosti mě prosím informujte.

L a m r JaroslavP.S. Co se stalo během dvou měsíců od mého podání? Například, byly volby do Senátu ČR. Jeden z kandidátů a dnes už senátor je veden v seznamu tajných spolupracovníků, kategorie a g e n t ! A jde to! Zajímavé, že senátor nemusí mít lustrační osvědčení ani prověrku! Já si nesmím založit bezpečnostní agentůru...!
President ČR nejmenuje kandidáta profesorem, což zdůvodňuje vazbou na bývalou StB, kdy dokonce tvrdí, že dotyčný byl "rezident." Přitom fungoval jako "přepážka." Na straně druhé vyznamenal osobu vedenou v kategorii agent a nebo, jmenuje do hodnosti generála kmenového příslušníka StB!
President ČR nečekal na výsledek soudního verdiktu a osoba vedená v katagorii agent se stala členem vlády, ministrem.
Za 26 let trvání "demokracie" jsem schopen vyjmenovat x takovýchto, řečeno slovy našeho světového dramatika, "PARADOXů!" A jde to !

Vážený pane řediteli GIBS, sloužil jste ve stejném SNB a byl jste členem stejné KSČ, jako jsem já! Té KSČ, která svojí bezpečnostní politikou řídila SNB a jeho dvě složky, Veřejnou a Státní bezpečnost. Té KSČ, která coby" řídící pracovnice" přežila PLYŠ , obrodila se o "M" a čtvrt století bezstarostně funguje k obou komorách parlamentu, ve všech vládách, v evropském parlamentu.... co Vy na to?! Ani náš "světový dramatik" slavnější po smrti víc než za života , by nestvořil "takové paradoxy" jako tento poplyšový režim!
J.L.

Rosh Hashanah 5777

19. října 2016 v 15:24 | Ross Hedvicek |  Clanky civilizovane...
V Holesove 3. rijna 2016.Pred parochetem zakryvajicim toru.
Sachova hrobka.

Vitez souteze o nejlepsi klobouk - Vladimir Brazdil.

Slavnostni pripitek sakramentalnim vinem az z Izraele...