Brady

27. října 2016 v 15:51 |  Nesouvisla zamysleni... 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 27. října 2016 v 16:56 | Reagovat

Stary a mily pan na prvnim videu je pohlazenim.

Z tech dalsich videi jsem se nechtel dostat do stavu k pobliti, k posrani a k pochcani.
Uplne mi postaci precist si pak komentare o nich.

2 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 27. října 2016 v 17:20 | Reagovat

Co takhle udelit Zemanovi rad psi znamky,prvni kategorie.  Staci se podivat do tvare a na ruce pana Bradyho a neni  treba neco vysvetlovat. Koncentracni lager
a emigrace tesne po valce vybrousila jeho charakter. Ten clovek postrada ten priblbly, cesky,falesny usmev.Byt odmenen medajli Zemanem by se zaradil do kategorie Ringu Cechu  a spol....
A to si to pan Brady nezaslouzi.

3 Pavel Pavel | 27. října 2016 v 17:22 | Reagovat

Je to velice zajimave show a myslim, ze se celkem cesky narod, presvedcil, jakeho maji presidenta.Stale stara struktura.

4 Jarda Lamr Jarda Lamr | E-mail | 27. října 2016 v 17:57 | Reagovat

Bradymetal hýbe Českem. Bezvadně se vyjádřil třeba Pepa Nos. A jiní. Důkazy Hermana v podobě svědků padly, Kanada o vyznamenání nic neví, čekám na vyjádření Forejta z Hradu dne 28. 10.  Nejpozději 29.10. jak slíbil.  Vše ostatní je cílený  hon a štvanice na Zemana, kterému fandím pouze v protivetřeleckém postoji!  Zajímavá je aktivizace propálených fóristů typu Ruml, Kocáb, Rudá fena a spol. !  Nemají sebemenší šanci!

5 josef josef | 27. října 2016 v 18:41 | Reagovat

Pan Brady si takovou sebranku jako předskokany nezasloužil. Jeho charakter je záviděníhodný a člověk si říká, jací bychom mohli být, kdyby.......

6 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 27. října 2016 v 20:17 | Reagovat

Tento podvodny, zkorumpovany, zlocinny rezim pouziva uplne stejne figle jako totalitni rezim bolsevicky!

TEN SI PECLIVE VYBIRAL, CO A KOHO BY MOHL PRO SVOU PROPAGANDU ZNEUZIT.
NA VYBRANE OBETI A SIROKO DALEKO KOLEM NICH POTOM NAKYDAL TUNY SRACEK A DLOUHOTRVAJICI ZAPLAVY SPINY.
SVE OBETI UZKOSTLIVE DRZEL V NEVEDOMOSTI, TAK ABY U NICH POKUD MOZNO NEVZNIKL ANI NAZNAK PODEZRENI, ZE JDE O ODPORNOU A HNUSNOU MANIPULACI.

A presne tohle dela od sameho zacatku tenhle zkurveny rezim se starickym panem Jirim Bradym.
(V zadnem pripade ale nemam na mysli Milose Zemana, hrad!)

7 děda děda | E-mail | 27. října 2016 v 23:32 | Reagovat

Jistě nebude politicky korektní, když řeknu, že celá tahle trapnost mi silně připadá jako židovská resp. židozednářská hra, pravděpodobně namířená proti Zemanovi (jen tak mimochodem, o plánované prezidentské kandidatuře Horáčka jsem se dozvěděl teprve v této souvislosti a jeho afinita k židovskému prostředí není bez zajímavosti, což je ovšem ve světě kultury a show-bussinessu standard, s Janem Amosem Komenským a Karlem Gottem inklusive, ostatně i Josef Mengele byl Žid). Zneužit byl leda dalajláma. Herman velmi dobře věděl co dělá, to jen my v tom nemáme jasno. Dokonce ani v tom, že Brady není Hermanův strýc, je to bratranec Hermanovy matky. Herman pochází z potomstva bratra Josefa Dobrovského Františka a tenhle rod je také židovský, o čemž mj. svědčí jednak Dobrovského fyziognomie a dále pak fakt, že to byl německy mluvící rod pocházející z Maďarska (Dobrovský až do dospělého věku neuměl česky). Když si tohle všechno dáme dohromady, vychází nám celkem jasný obraz toho, od jakých zahraničních kamarádů je Herman podporován a kam to všechno míří.

Přeposílám k úvaze politickou analýzu Erika Besta. Myslím, že Erik Best je velice rozvážný a objektivní analytik. Posuďte sami…

Erik Best hned zkraje uvedl, že nemá žádnou radost z čínských investic a čínského vlivu u nás, nicméně chce na celou kauzu hledět maximálně objektivně. „Přístup k Číně kritizuji jak u Sobotky, tak u Zemana. Zároveň si ale myslím, že snaha z druhé strany změnit politiku české vlády je špatně. Jestli chceme menší závislost na Číně, měli bychom nabídnout občanům něco přitažlivějšího. A tento aspekt selhává. Pokud nám někdo dá na výběr mezi Číňany a Syřany, hodně lidí bude chtít Číňany,“ vyjasňuje nejprve svoji osobní pozici.

Česká vláda měla jasně stanovenou politiku, jejíž součástí bylo nescházet se s dalajlámou. Minimálně na oficiální úrovni. Kdyby se s ním Herman sešel soukromě jako Bělobrádek a Dienstbier, nebyl by takový problém. V novinách sice Herman říkal, že setkání s dalajlámou probral se svojí stranou, ale už bez toho, aby řekl, že se to uskuteční přímo na ministerstvu. Teď hrdě opakuje, že se s ním setkal ve svém úřadě a je to správné. Tím porušuje českou zahraniční politiku, která byla dohodnuta,“ připomněl Best.

Kdyby na to prý Best hleděl optikou vlastního postoje, , bylo by setkání Hermana s tibetským dalajlámou správné, protože se tím snižuje česká závislost na Číně. „Jenže on tím porušil vlastní pravidla. Porušil pravidla a politiku vlády, jejímž je členem. Měl by přiznat, že je součástí zvláštní hry, jakou v tom hraje roli a proč o tom nemluvil ani se svou vlastní stranou,“ soudí analytik.

O jaké hře to mluví a co podle něho Herman setkáním sledoval či případně proč a v čím zájmu tak učinil, vysvětluje Erik Best následovně. „Když to celé začalo, Herman nejspíš jen chtěl vyznamenání pro svého strýce, což byl zhruba červen. Ve středeční MF Dnes říká, že sám nevěděl do poslední chvíle, jak setkání s dalajlámou bude vypadat. Jenže to nedává smysl. My neznáme přesný časový rozvrh a kdy Zeman údajně vyškrtl to jméno. Neumím si představit, že by to Zeman udělal na základě soukromého setkání. Možná se mýlím. Ale klíčové je, že se Herman s dalajlámou sešel oficiálně na ministerstvu. Mám pocit, že Herman začal tak, že chce medaili pro svého strýce, a pak pochopil, že to lze použít na odstranění Zemana. Do jaké míry v tom dostal podporu od svých kamarádů ze zahraničí, nevím. Chová se podezřele sebejistě,“ zamýšlí se Best.

„Jako analytik mám pocit, že Herman se chová tak, jako by měl silnou podporu nejen od své strany, ale od kamarádů ze zahraničí. Já to nemůžu pochopitelně dokázat,“ říká s tím, že ale z jeho vystupování má takový pocit.

Erik Best nadnáší scénář, že nejprve šlo ministru kultury skutečně jen o vyznamenání strýce, ale později zjistil, že by se vývoj mohl ubírat směrem, který nakonec nastal, a snažil se chytit příležitosti vytěžit z celé věci politický kapitál. Kdyby Brady na seznamu vyznamenaných nejprve figuroval a Herman tušil, že jeho oficiální setkání s dalajlámou k vyškrtnutí povede, záměrně by prý vše dotáhl do konce a jal se jako čestný člověk bojovat proti zlému a pomstychtivému Zemanovi a mediálně bude za hrdinu. To se nakonec i stalo.

„Mám pocit, že široká veřejnost úplně přesně nechápe, o co jde. Dobří analytici a členové vlády určitě vědí velice dobře, že čínská vláda nechce, aby se ministr oficiálně sešel s dalajlámou. Oni by to přešli, kdyby to bylo neoficiální. Nebyli by samozřejmě nadšeni, ale když je to oficiální, je to přímá provokace a porušení vyhlášení zahraniční politiky. Herman tak českou zahraniční politiku vrátil na úroveň, kde byla před lety, a musel vědět, že to tak bude. Cíleně to porušil. A neudělal to jen tak, když říká, že máme svobodnou zemi a proč by se s ním nesetkal. Já jsem si nevšiml, že takhle mluví, když nám třeba EU něco diktuje. Velice dobře věděl, co dělá a že tím vyvolá silnou reakci Číny. Já s tím sice souhlasím, ale od něho je to provokace. Když se stal členem vlády, neslyšel jsem od něj, že hodlá změnit politiku státu vůči Číně a ohrozit tím různé investice. Jeden ministr bez konzultace vlády změnil dohodnutou zahraniční politiku celého státu,“ zdůrazňuje politický analytik.

Nechce ovšem používat ostrý termín, že byl Jiří Brady svým synovcem zneužit v politické hře, a nechce ani samotného Bradyho do celé věci zatahovat. „Je tam moc nejasností. Pro mě je důležitý postup pana ministra. Věděl, co jeho oficiální setkání s dalajlámou vyvolá, neomluvil se, nelituje toho. Tohle nahrává Západu, a jestli někdo z Bruselu, Washingtonu nebo Berlína byl proti náklonnosti České republiky k Číně, Herman jedním krokem všechno změnil a tím vyvolal nejasnosti ohledně česko-čínské politiky. Evidentně někdo na Západě tohle chce. A to souvisí s mým pocitem z toho všeho, že má Herman v celé hře podporu ze zahraničí. Vidím to tak, byť nevím, odkud konkrétně to přišlo,“ přiznává.

Taková teorie by ovšem mohla svádět i k vysvětlení, že ministr české vlády jde se zahraniční podporou proti politice vlastní země nebo že dokonce proti vlastní vládě v zahraničí s někým spolupracuje, a něco takového bez důkazů je pouze spekulace. „Možná bych to malinko změkčil, a ne o moc. Výsledkem je, že pomáhá změnit politiku, která nebyla vždycky vítaná u západních partnerů,“ dodal Erik Best.

Během čtvrtečního rána si na svých účtech na sociálních sítích rýpl do akce, kterou na Staroměstské náměstí svolal šéf Starostů a nezávislých Petr Gazdík a kterou bude technicky zajišťovat firma Michala Horáčka. Ten nedávno potvrdil záměr kandidovat na prezidenta. Best napsal, že „snad dorazí zítra na Staromák i George Soros. Anebo aspoň jeho penízky“. Proč „oslavu 28. října v podhradí“ spojil s americkým miliardářem, na něhož se provalilo, že po světě financuje revoluce či různá protestní hnutí, vysvětlil ParlamentnímListům.cz.

„Opravdu se rýsuje něco jako odlehčená verze majdanu. Když jsem z legrace napsal, že snad přijede Soros nebo aspoň jeho peníze, je to narážka na to, že často to dopadne tak, že podporujeme někoho proti někomu jinému a ani ta alternativa není nakonec moc příznivá,“ konstatuje analytik.

Upozorňuje ještě na další aspekt onoho happeningu, který má na Staroměstském náměstí proběhnout. Michal Horáček, který hodlá kandidovat na prezidenta, se prezentuje jako umírněný kandidát, který nijak nekritizuje Miloše Zemana, a tedy nepatří k tzv. pražské kavárně či antizemanovské opozici. To prý nyní podle Besta zcela padne.

„Jestli Horáček má pocit, že tu akci bude jen moderovat a nadále zůstane rozumnou a umírněnou alternativou k Zemanovi, tak po této akci už nikdy takhle vnímán nebude. Bude jednoznačně vnímán jako kandidát antibabišovského a antizemanovského hnutí, které řídí víceméně Kalousek, je to jeho baby, jak my říkáme anglicky,“ sděluje závěrem Erik Best.

8 dj.giovanni dj.giovanni | E-mail | 28. října 2016 v 0:27 | Reagovat

Ještěže pan Brady není jako Bob Dylan. Ten totiž kdyby nedostal Nobelovku, tak by asi nebral náhradou všelijaké placky od kohokoli...

9 Drifter Drifter | 28. října 2016 v 4:56 | Reagovat

To jsou mi veci. Clovek se vrati z kratke dovolene na mori, a hele co se tu deje. Ani jsem nestacil precist Hedvickovo blahocinne dobrodruzstvi s medajlema v Cesku, a uz tu jsou dalsi medajle.  Zatim co Hevickova afera byla celkem straight forward, Brady afera je zamotana, a konspiracni teorie o zidovskem spiknuti orchestrovany G.Soros,  cte se to jako 9/11 a utok z Marsu.
Zeman ma historii lhani a naproste neochoty to priznat (Peroutka afera), a levicacke zamereni  jeho poctivosti nic neprida.  Cina, podle poslednich zprav do Ceska neinvestovala jeste ani korunu, tak ty hrozby jsou jako hrach na zdi. Navic pocit vydirani nedela nic pro narodni hrdost. Zda-li mela CR zadat o Kanadske povoleni dat nekomu medaili jde trosku proti srsti, obvzlast kdyz nevime zda Olympiisky Vybor zadal o povoleni dat medaile a neb nikdo nevi nic jelikoz se Kanadska strana k tomu nevyjadrila tak ci onak!  Ale teorii je hodne! Navic slova Zemana ze mu da medaili v pristich letech tomu nic neprida, sakra je mu 88 let a sam rekl ze do Ceska uz nikdy neprijede.
A tak jsem radsi otevrel lahev Merlot a pustil si Burianuv film….da medaile, neda medaile. :-D

10 Drifter Drifter | 28. října 2016 v 20:24 | Reagovat

„Moje zásada je, aby měl člověk štěstí. A já měl to štěstí, že jsem nedostal medaili,“ prohlásil Brady.

11 Jiří Wolf Jiří Wolf | 28. října 2016 v 23:06 | Reagovat

Šaškárna  a  trapná komedie na politické scéně. To dnes předvádějí naši hloupí  politici. Nic více. A potom. Prosazování vyznamenat svoje přátele a příbuzné je  v Česku naprostou běžnou politickou korupcí. Nevím, za co byl pan Brady navržen na státní vyznamenáni . V podstatě nic pro Českou republiku neudělal. Snad jen proto,  že byl jako Žid za války internován v koncentračním táboře? Od té doby po svém osvobození si na svou rodnou vlast ani nevzpomněl. Já tohoto vlastence neznám i když si ho vážím.  A přístup Zemana? Ten opět dokazuje svou neomalenost a hloupost. Podobně jako Herman. Dva berani se trkají navzájem a oba chtějí mít pravdu a ulice se tomu handrkování náramně baví.

12 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 28. října 2016 v 23:25 | Reagovat

V Brně na jakési  veřejné houpačce jsou portréty osobností České republiky, jenž na diváka mluví z reproduktorů samé moudrosti o svobodě, pravdě a lásce. Oficiální propaganda uvádí, že se zasloužili o svobodu, demokracii a prosazování lidských práv. Prý tak všichni činili po celý svůj život, což mne velmi překvapilo. Nalezl jsem  totiž mezi nimi i  bývalé komunisty, kteří  v padesátých letech podporovali  zločinný totalitní režim. Tato doba  temna, strachu a krve se kabátníkům asi nezapočítává do jejich  černého života. Našel jsem tam i paní Jiřinku Šiklovou, která je dnes velebena jako světice a největší hrdinka a bojovnice za lidská práva. V době ranní totality se vědomě podílela na teroru v zemi, podobně jako Pavel Kohout - ideově. A tak bych mohl pokračovat a usvědčovat ze lži. Pěkné to osobnosti. Bolševik zase chválí své sluhy.  Ano, dál se nestydatě lže  a všude se můžeme setkávat se známou praktikou bolševické zrůdnosti. Inu, už snad každý v zemi pochopil, že nám dál vládne bolševik!

13 Drifter Drifter | 29. října 2016 v 4:45 | Reagovat

[11]:Pro Anglii a Nemecko  neudelal taky nic! Na vzdory tomu " Brady has been honored for his work by Britain's Queen Elizabeth and the German government, among others".

15 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 29. října 2016 v 13:06 | Reagovat

Nejen ja, ale uz kdekdo a delsi dobu si vsima, ze se v celem Cesku jede naplno v duchu nacisticko-bolsevicke propagandy a nacisticko-bolsevicke taktiky a strategie.

V Nemecku uz tahle patologie dozrala a nese plody.
Ve Velke Britanii zacinaji patologii pozde, ale prece lecit.
Ve Francii se to uz bere hakem.

ALE V TAKOVEM SVEDSKU CHTEJI PORAD ROZDAVAT NOBELOVKY- TANTIEMY Z DYNAMITU - MASOVYM VRAHUM.

Asi proto jim Bob Dylan na to sere.

16 Ty jsi Rom, ty ne, musí rozhodovat ředitelé škol Ty jsi Rom, ty ne, musí rozhodovat ředitelé škol | Web | 29. října 2016 v 16:53 | Reagovat
17 Drifter Drifter | 30. října 2016 v 8:31 | Reagovat

Bob Dylan says he'll be at Nobel Prize ceremony Dec.10th., newspaper reports
CNN
(CNN) Bob Dylan apparently isn't going to leave the Nobel Prize committee ... CNN has reached out to reps for Dylan to confirm the Telegraph

19 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 1. listopadu 2016 v 9:44 | Reagovat

[17]:DIPLOMATICKY SE DA POSLAT DO PRDELE KDOKOLI!

Dylan muze rikat:
"O, jak jsem nadsen z nobelovky od tech skvelych pridelovacu ceny!"

Pro me a mnoho dalsich to je ale:

"No. 8 melounu se bude hodit, jinak mi ale muzou polibit ti dobroserove prdel."

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama