Vyjadreni k "Ostude v Kojetine".

11. listopadu 2016 v 23:43 | Ross Hedvicek
Urcite jste nekde v novinach ci na internetu cetli, jakou jsem zpusobil ostudu v Kojetine tim, ze jsem zorganizoval americke vojenske medaile pro 12 ceskych vojaku puvodem z Kojetina.

V soucasne dobe je na mou osobu veden "pogrom" nebo neco jako "hon na carodejnice", protoze to udajne byla strasna ostuda z duvodu, protoze jsem odmitl k predani pozvat nekolik darmozroutu mistnich, pripadne jinych paznehtu z Prahy. Ano, tim jsem vinen.

Hlavnimi osobami, ktere jsem urazil, je starosta Kojetina Jiri Sirek a mistostarosta Miroslav Oulehla, ktere jsem puvodne pozadal o oceneni techto vojaku pametni medaili mesta Kojetina. Toto bylo mistostarostou Oulehlou odmitnuto, s tim ze o nich obecni urad nic nevi - oficialne to potvrdil i Ceskemu rozhlasu (takze si nevymyslim). Domnivam se, ze za takovyto amoralni a bezcharakterni nazor by mel mistostarosta Oulehla odstoupit z funkce. Fuj!

Tudiz jsem iniciativne zorganizoval udeleni medaili temto vojakum sam. V USA jsou v tomto ohledu jine zvyklosti a tyto specificke medaile za ucast v kampani Enduring Freedom smi udelit i veteranske organizace, pokud se oceneny kvalifikuje dle tzv. "Criteria Sheet" a nepodlehaji dalsimu schvaleni Department of Defense ci dokonce nejake ambasady. Vse je specifikovano v executive order cislo 13363 presidenta G.W. Bushe z 9. listopadu 2004 a pres to jednoduse nejede vlak.

Jsem clenem a vykonnym organem ("Commander's Club") nekolika patricnych organizaci opravnenych tyto medaile udelit. Vsechno bylo radne schvaleno a podepsano. Opakovane bylo overovano, zda se cesti vojaci "kvalifikuji" (z 22 se jich kvalifikovalo 12). Medaile (prave, zadne repliky, jak kterysi hlupak novinar taky napsal) byly dovezeny do CR a predany spolecne s diplomy a criteria sheets.

Cela akce v Kojetine na Hrazi byla koncipovana jako soukroma akce a pouze pro pozvane. A zde byl ten hlavni kamen urazu.

Zcela umyslne jsem nepozval ani starostu Sirka, ani mistostarostu Oulehlu - prave kvuli jejich negativnimu pristupu vuci cele akci. Ovsem tyhle dva arogantni, jesitne a samolibe konoupky to straslive urazilo, ze nebyli pozvani na predavani medaili, nemohli si prihrat svoji polivcicku, prihrat se na vysluni a nedostali gulas na veceri. Dokonce uz dopredu temne vyhrozovali vojakum, co pry si prijdou pro medaili (Boze, tak hluboko jste az klesli?). Cela akce byla pritomnymi hodnocena jako dustojna, ktera vyjadrila respekt a uznani kojetinskym rodakum, kterym to mesto Kojetin (usty Sirka a Oulehly) vyjadrit odmitlo. Takze pak je jen logicke, ze jsem o pritomnost starosty a mistostarosty nemel zajem.

Z podobneho duvodu nebyli umyslne pozvani ani zastupci z americke ambasady v Praze. Jsem americky obcan (nemam ceske obcanstvi) a jako takovy nemam legalni povinnost se na ambasade hlasit ci snad zadat o jejich svoleni k cemukoliv (takove drzosti si my, americati obcane, muzeme dovolit). Navic jsem registrovany a aktivni coby clen Republikanske strany a mam vyhrady jakym zpusobem jsou Spojene staty representovany v CR soucasnym americkym velvyslancem. Tudiz jsem zastupce z americke ambasady taktez zcela umyslne nepozval a "nevedeli o mne" (proc by asi meli?). Na to jsem mel plne pravo.

Zastupce Armady CR jsem kontaktoval, z nekolik jmen si vzpominam na oficialniho kaplana Armady CR Jaroslava Knichala, kteremu jsem navrhl ucast na bohosluzbe. Pater Knichal to odmitl, ale snazive informoval vojenskou kontrarozvedku, aby se mi podivala na zoubek. Zoubek byl v poradku a bez armadniho kaplana jsme se tedy taky obesli. K udeleni medaili neni z americke strany treba jakehokoliv schvaleni, ci pozehnani ze strany Armady CR ci ceskych lokalnich veteranskych organizaci, ktere si z takovychle udalosti radi udelaji "trafiku" a za 800 Kc prodavaji jejich vlastni medaile. Vazne.

Znovu zduraznuji, ze to byla soukroma akce pouze pro pozvane, nikdo z toho nedelal verejnou akci s nejakou snahou o "ostudu". Ostudu v tomto pripade delaji (z duvodu urazene jesitnosti) pouze kojetinsky starosta a mistostarosta. Na internetu jsem napadan i z duvodu, ze jsem znama osoba s velmi dlouhou historii kritickych publikaci o CR. Takze kdyz date dohromady par psychotickych jedincu z Prahy s urazenymi hodnostari z obecniho uradu, pak za pouziti vylhanych nesmyslu vznika takovato situace.

Je mi velice lito, ze se muj rodny Kojetin nepostavil k cele zalezitosti mnohem vstricneji, ale naopak ukazal prostrednictvim zvolenych zastupcu svoji malost a provincialnost, tim ze odmitl nejak ocenit par rodaku, kteri se moralne a charakterove vyznamenali vysoko nad bezny kojetinsky prumer.

Ja jsem udelal jen to, co jsem povazoval za spravne, tech nekolika svych spolu-rodaku si ja osobne vazim a vazit budu, medaile byly prave a legitimni, pokud se je ted vojaci budou bat nosit, je to ostuda pro vas pro vsechny a nikoliv zpusobena mnou.

Nemam uz v umyslu se dale vyjadrovat k nesmyslnych obvinenim psychotickych stalkeru a jesitnych radnich. Dekuji vam vsem, bylo to mysleno dobre. Polibte mi sos, rodaci...


Ross Hedvicek, 11.11. 2016 na Den veteranu...
 

28 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 12. listopadu 2016 v 0:18 | Reagovat

Nediv se, že Tě bolševici  nenávidí a pronásledují, kde jen mohou, když je už tak dlouhá léta nasíráš svým blogem. S tím si musel počítat, že to jednou přijde. Pokud Ti něco pošlu, je mi to vráceno. To ale není Tvou špatnou vůlí, ale chyba je někde jinde. Já jsem zase bolševiky nenáviděn doma. Všude mám zablokovaný přístup a nemohu  nikam poslat jedinou věc. Vše se mi vrací. Cenzura stále dobře funguje!

2 Anti Anti | E-mail | 12. listopadu 2016 v 5:38 | Reagovat

Ja se Va, Rosto divim ze se s tema debilama vubec zahazujete. V Cesku vzdy platilo ze dobry skutek musi byt po zasluze potrestan a navic vam zavidi, ze jste schopen neco takoveho zorganizovat bez ucasti tech darmozroutu a tluchubu. Jak si vubec muzete dovolit predavat medaile vojakum aniz by to "oficialne" organizoval nejakej mistni sasek a byl to on co sklidil placani po zadech. Takto oni z toho nemeli nic a jsou nasrani. V Cesku naprosto normalni.

3 jkorcak jkorcak | E-mail | 12. listopadu 2016 v 6:18 | Reagovat

Takže já to zde zopakuji: Já s Rossem, co se týče ambasadorů USA zcela souhlasím. Osobně si myslím, že poté, co demokratická administrativa USA a demokratické špičky armády nechaly umučit, sodomizovat (!) a zavraždit amerického ambasadora v Benghazí (a nebyl jediný, kdo tam zahynul), všichni ambasadoři USA, bez ohledu na stranickou příslušnost, měli protestovat, měli to demokratům naservírovat, měli něco udělat, já nevím co, cokoliv, ale mlčet? Dovolit, aby to zodpovědným osobám prošlo, tvářit se, že je všechno v pořádku, že se nic nestalo?! Co dělal tenkrát americký ambasador v Čechách, jak to, že jsem o tom nedostala odpovídající informace, jak mohli lhát o něčem takovém! Vždyť to provedla Al Quaida přesně 11.září na oslavu teroristického útoku v r.2001! Na tři tisíce mrtvých jim bylo málo! Demokratický ambasador Stevens byl bezpochyby kvalifikovaný pro svou práci, znal dobře arabskou historii, hovořil arabsky, a byl podle toho, co o něm všichni píší, velice zapálený pro svou misi - strašlivé odměny se mu dostalo! Morální i profesionální povinností všech ambasadorů světa, A AMBASADORŮ USA PŘEDEVŠÍM, bylo informovat svět, protestovat a žádat vysvětlení, žádat trest, POŽADOVAT SOLIDARITU S OBĚTMI A ODSOUZENÍ VRAHŮ A HLAVNĚ POJMENOVAT ISLÁMSKÝ TERORISMUS, ŘÍCI TO NAHLAS. BYLI TO MUSLIMOVÉ, BYLI TO TERORISTÉ, BYL TO ISLÁM a ministerstvo zahraničí a prezident USA jako hlavní představitel armády katastrofálně selhali. Je pravda, že Zeman a ambasador USA v České republice nejsou zrovna přátelé, to v mém názoru na americkou diplomacii pod vedením demokratů nic nemůže změnit. Když jsem se dozvěděla pravdu o Benghazí, nemohla jsem se ubránit slzám a nebyla jsem sama. Já prostě demokraty, ať jsou na jakémkoliv postu, také nemohu brát vážně. Toto je můj názor. Je mi líto. Co se týče Peciny, Hlídacího psa a všech těch hyen - doufám, věřím, že je za jejich zlovolnost stihne spravedlivý trest.

http://www.foxnews.com/opinion/2016/09/11/what-benghazi-attack-taught-me-about-hillary-clinton.html

4 jkorcak jkorcak | E-mail | 12. listopadu 2016 v 6:26 | Reagovat

Z operačního sálu odcházel Ross rovnou do letadla a cestoval do Čech. Bylo mu zle, byl po operaci, ale strašně mu na tom záleželo! Fuck You, Pecino, fuck you, podvraťáku - fuck you all! Jste docela obyčejní darebáci.

5 jkorcak jkorcak | E-mail | Web | 12. listopadu 2016 v 6:28 | Reagovat

Jen tak mimochodem demokrat Obama zvažuje, že vyhlásí na základě občanských nepokojů stanné právo. Tyto občanské nepokoje přitom ale s jeho vědomím organizuje a financuje Soros společně s demokraty (a najatí profesionální aktivisté protestanti jsou na místa nepokojů sváženi autobusy!). Pokud se tak stane a Obama vyhlásí stanné právo, tak (patriot narozdíl od Obamy) Mr.Trump nebude moci převzít Bílý dům a Obama tak nadále zůstane prezidentem (a vyhlásí diktaturu, kterou už v podstatě provozuje od té doby, co je u moci)!!! Toto je nakročení k tomu, aby Obama zrušil demokratické volby úplně. Takto se demokratické volby obcházejí a začíná diktatura (naši bolševici, když ještě nebyli bolševici, to také tak naplánovali).

https://conservativedailypost.com/breaking-obama-now-considering-martial-law-because-of-mass-riots/

6 Jerry Jerry | 12. listopadu 2016 v 7:55 | Reagovat

Pane Hedvicek,  závist a nenávist ke komukoliv, kdo něco sám dokáže a tím poukáže na neschopnost jiných. Ti jsou ohroženi.  Lhát a neukázat vlastní hloupost, držet se koryta a obklopit se ještě většími hlupáky (viz můj známý Oulehla). Zviditelňovat se křikem, pomluvami a bilbórdy. To jsou rysy malého českého dvorku s velkým smradlavým hnojištěm. Profesionalita a nezávislost novinářů je jako scifi z jiného světa. Stačí si přečíst český mainstream. Lenost něco si ověřit ze zdroje, převažuje bulvár (viz Břešťan z Hlídací psa a další). Ukázal jste na neschopnost a to se nesmí dělat – zničit, zničit, zničit. A lhát a lhát a lhát. To je krédo ve společnosti. Scénář má několik variant, ale účel je stejný. Zachránit si koryto, nebo se do něj dostat. Kolik lidí Vás oficiálně kontaktovalo se žádostí o podrobné informace. Už jste se o tom zmiňoval, NIKDO.  A přesto jim to nedá spát, novináři budou kopírovat jeden od druhého, spekulovat a vymýšlet. A ti uražení, dotčení a neschopní hlupáci budou mít radost, jak se to v tom tisku hezky píše a jak jsou z nich čistí, poctiví, zkušení a pracovití hrdinové.

7 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 12. listopadu 2016 v 7:56 | Reagovat

Neni to jen bolsevikama a bolsevizmem!

Existuji cele tsunami dusevnich kriplu a kriplin, ktere jsou hluboce presvedceny o svem antikomunizmu - a pritom jejich mysleni, slova a ciny odpovidaji zcela presne popisu sadistickych komousskych vrahu, kteri maji na svedomi milionove hromady mrtvol, mnohem vetsi nez po vsech nacistech dohromady.

Tyto kurvy a kurevnici privedli nejen Cesko, Evropu a USA na samy pokraj totalniho zniceni.
Ohrozuji dnes takovymi a podobnymi lahudkami jako je napriklad islamofasizmus cely svet.

Trumpy (trampy) celeho sveta ceka spousta prace!!!

8 Drifter Drifter | 12. listopadu 2016 v 8:46 | Reagovat

Jaka ostuda v Kojetine?
To uz se neda vydrzet! To snad je treti clanek v kterem se diskutuji “Medaile” a Hedvicek na to reaguje. Proc? Prdlo Vam pane Rossi v bedne? Malo kdy pouzivam slova jako dnes a malo kdy jsem tak nasrany! Pro Boha, proc jim clovece vubec odpovidate! Vy jim nedluzite ani to kulove ho-no! Proc  se snazite ospravedlnit neco co zadny z tech idiotu nebyl schopen udelat! To jste klesnul na jejich uroven? Ti Hajzlove sedeli doma na prdeli a nic kloudneho je nenapadlo! Tady nejde o nejake medaile z cokolady a uznani natisknute na vypujcenem papire!
Tady jde o moralni vec a kdyby to bylo natistene na hajzlpapiru tak to nemuze nikdy snizit moralni hodnotu oceneni za sluzbu v cizi zemi kde slo o zivot! Nasel se clovek ktery obetoval cas a energii jet ze zamori do CR podekovat veteranum a zase odjet. Kolikrat Vam blbcum musim pripomenout ze neslo o MEDAILE ale o DIKUVZDANI coz je ta prava moralni hodnota co dela cloveka clovekem!
Osobne bych akorat nadaval Hedvickovi ze se ponizil tak dolu ze tem hajzlum vubec odpovedel ,  cim rozdmychal tuhle zurnalistickou nenavistni Bestii.  "Remember, the less you say the more you speak"!
What a bunch of ASSHOLES you journalists are, next time get of your fat ass and do something worthwhile for those who put their lives on the line so you could safely bitch at the man who only wanted to humbly say THANK YOU!

9 Luky Luky | 12. listopadu 2016 v 15:13 | Reagovat

Rosto, ta svine Pecina pise, ze o tobe v pondeli budou psat ve vsech denicich.

Tady: http://paragraphos.pecina.cz/2016/11/stars-and-stripes-v-kojetine.html

10 Dampit Dampit | E-mail | 12. listopadu 2016 v 15:43 | Reagovat

Pane Hedvíčku, gratuluju. Rád bych viděl ty medaile, přiložte je. Díky.

11 Luis Luis | 12. listopadu 2016 v 16:14 | Reagovat

Rosto, to ze ti nadavaj a urazi te, je znakem, ze je vsechno v poradku. Zpozornet by jsi mel , kdyby te nahodou zacli chvalit. K posouzeni umyslu  vede predchozi kontinuita skutku ze strany tech , co chvali, ci urazi. A ta je v cesku lehce dohledatelna.

12 Daniela Daniela | 12. listopadu 2016 v 16:15 | Reagovat

Pane Hedvicku,
pozoruji z dalky vasi akci v Kojetine, byla to hezka a pratelska akce krajanum.
Dovedu si predstavit, ze jste obetoval cas, namahu i prostredky, aby tato akce probehla hladce a dustojne.. Coz se, jak vidim podarilo. A to jste si urcite byl vedom, ze verejne prateleni se s americkou kulturou bude v Cesku napadano a vsemozne schazovano.
Moje pozornost se soustredi hlavne na ty pany veterany, kteri byli po pravu vyznamenani, at uz v jakekoliv forme, protoze to jsou oni, kteri maji byt subjektem naseho uznani.
Jsem presvedcena, ze mnoho americkych veteranu z Afghanistanu by se pripojilo k vyznamenani a uznani svych ceskych kolegu.

13 pozorovatel pozorovatel | 12. listopadu 2016 v 19:37 | Reagovat

[2]: Souhlasim s Vasim prispevkem. Rosto proc se na to vsechno nevyseres? Chlap v nejlepsich letech, financne zajisten a porad jsi se nepoucil, ze s nimi je to jenom ztrata casu. Co by za to dali jini si to s tebou vymenit. :-D  :-(

14 pozorovatel pozorovatel | 12. listopadu 2016 v 19:54 | Reagovat

[9]: Kouknul jsem na to. To je sila. Zacinam pochybovat, ze populace v Cesku se sklada z 95% idiotu a 5% normalnich lidi. Nemelo by to byt 98% nebo 99%? O_O

15 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | 12. listopadu 2016 v 21:21 | Reagovat

[13]: Nemuzu si pomoct - jsem sice uz jen vyseptaly dedousek, ale jsem dedousek dobracek...

16 Viktor Viktor | 12. listopadu 2016 v 22:19 | Reagovat

[9]: Ten blb Pecina nejenomze je pocitacove negramotna osoba o cemz svedci to, ze neumi vyhledavat na internetu ale ani neumi anglicky. Ten odkaz je priblbly clanek (odpovida urovni autora), a v clanku se odkazuje na executive order. Jedna se pouze o vseobecne narizeni k udelovani takovych oceneni, v clanku tri se pise, ze to muze dostat osoba, ktera splnuje podminky, ale podstatne je to, ze to neni executive order 13363, ktery Ross uvadi. Ten je na jine strance http://www.presidency.ucsb.edu/ws/?pid=61456
To by, ale ten pablb Pecina musel umet anglicky a vyhledavat na internetu. Podle zjevu, ktery ma vyvesen bych tipoval IQ houpaciho kone. Cesky novinar, komentaru k jejich urovni je tu dost.

17 Anti Anti | E-mail | 13. listopadu 2016 v 4:01 | Reagovat

[15]: Znamy meho kamarada v Cesku taky rikal ze uz je vyseptalej a pri sexu z nej jde uz jen horkej vzduch... A pak se mu v 65 narodil syn... Moc bych se Rosto nepodcenoval :)

18 Anti Anti | E-mail | 13. listopadu 2016 v 4:03 | Reagovat

[16]: Neurazejte houpaci kone prosim.

19 @ @ | 13. listopadu 2016 v 15:10 | Reagovat

ŽE BY ZAČÁTEK OBČANSKÉ VÁLKY A ROZKLADU USA?

20 pozorovatel pozorovatel | 13. listopadu 2016 v 16:10 | Reagovat

[19]: Mate smulu soudruhu. Nic takoveho nebude. Zatim se rozlozil pouze Vas milovany CCCP. :-D  :-D  :-D

21 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 13. listopadu 2016 v 16:26 | Reagovat

Kdo jako by mel v te obcanske valce bojovat? Ilegalni kokrouci z latinske Ameriky? Veskery zmatek po volbach je financovany tou bestii s pomackanym ksichtem, Sorosem.Jiz vyslo take najevo ze anti Trump demonstranti jsou placeni demokratickou stranou ,presneji receno jsou placeni Sorosem. Podrobnosti si lehce najdete na internetu. Policie stoji za Trumpem, Armada stoji za Trumpem Celnici  ,hasici a naroddni gardy stoji za Trumpem. NRA ktera je dobre ozbrojena organizace milionu stoji za Trumpem a tak  to bahno od novin a z moralne prohnileho Hollywoodu nema zadnou sanci.

[19]:

22 ostravak ostravak | 13. listopadu 2016 v 16:39 | Reagovat
23 Luis Luis | Web | 13. listopadu 2016 v 17:14 | Reagovat

To uz tady v historii nekolikrat bylo !

Marx si pri sestavovani sve pavedy vybral zahybnou silu revoluce proletariat. Spravne uvazoval,ze revoluci dokaze uvest do uspesneho konce jen ta cast obyvatelstva, ktera nema co ztratit, jen ziskat.

Dnes tady mame tuto situaci :
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/demonstrace-proti-trumpovi-nasili-vandalismus-strelba-slzny-plyn-a-zatykani-1404053643.html
12.11. / Kdo stojí za protitrumpovskými protesty v ulicích amerických měst? Demonstranti se dopouštějí násilí a vandalismu, v Portlandu se dokonce střílelo, policie už zatkla nejméně 25 lidí. Protesty proti Trumpovi po celých Spojených státech šíří zejména skupina MoveOn. Nyní se ukazuje, že tato skupina stála za mnoha akcemi, které se proti Donaldu Trumpovi odehrály už před volbami, například narušení jeho mítinků, uvádí server parlamentnilisty.cz

Bezprostředně po volbách zavedená skupina vyrazila do akce s ještě větší vervou. Ve středu, den po volbách, se na jejím Facebooku objevila výzva k „mírovým shromážděním odporu“. Mírová shromáždění se poněkud zvrhla, o čemž svědčí desítky videí na sociálních sítích. Za organizací MoveOn podle serveru dennismichaellynch.com stojí nadace Open Society Foundations. Ta je celosvětově proslulou nejvlivnější neziskovkou miliardáře George Sorose, který právě přes ni nejčastěji provádí své vlivové aktivity. Na Open Society je navázáno mnoho dalších neziskovek v řadě zemí včetně České republiky.
-------
Ano, urcite hnuti se snazi v Americe provest revoluci. Toto hnuti je daleko starsi jak marxismus, ovsem ten z tohoto hnuti vzesel.

1. toto hnuti nedava na verejnost svou ideologii. Vsechny jeho knihy jsou drzeny v tajnosti lidmi, kteri jsou pod prisahou a rozsah vedomosti je temto lidem uvolnovan na zaklade stupne zasveceni ktereho dosahli.
Takze zadna indoktrinace spolecnosti nehrozi, ta se deje ale jinak, neideologicky,hlavne kulturou.
2. Za hybnou silu dnesniradoby revoluce jsou zvoleny visible minorities- kdo nevi co to je at si to vygoogluje.
Jenze ty na tom nejsou spatne a mohou v soucasnem deni vice ztratit nez ziskat. Ti to hrotit nebudou. Ti co protestuji to delaj za plat.
Podcast ilegalni pristehovalci jsou nejvetsi hrozbou ale ty jsou brany pri zadrzeni jako kriminalnici a je tak snima zachazeno.

3. 76% voličů Clintonové uznává Trumpa jako legitimního prezidenta a současně 60% z nich tvrdí, že jeho volba způsobí USA "trvalou újmu".  Neuznává ho pouze 15% amerických voličů
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/84-procent-americanu-uznava-trumpa-jako-legitimniho-prezidenta-1404053656.html
Takze vetsina z tech 84% volicu co uznavaji Trumpa jako prezidenta si s tim poradi.
Navic se pri techto volbach otevrely oci o co jde i tem uplne slepym. A hodne lidi s establishmentu USA si je vedoma ze s Clintnovou to pujde jen k horsimu. Nepodcenovat viditelnou spicku ledovce -skutek sefa FBI (mimochodem prislusnik vlivne mormonske cirkve) ktery dal vsanc svuj post pri eventualnim Trumpove neuspechu.

4. Z Trumpa delaji demona pouze americka prodemokraticka media. Ta co jinak maji na starosti tu kulturu.
Jakmile se Trumpovi zacne ve funkci darit, postupne utichnou.

5. Ti vlivni a medialne znami Demokrate co podporuji Clinton a stoji za volbami a jejich nasledky jsou vcetne ni uz stari a v pristim volebnim obdobi si uz nevrznou. Tato generace slunickaru zacala po svete radit v sedmdesatych letech a ted se blizi jejich biologicky konec. Naopak prichazi generace poznamenana tim co ve svete napachali.

Z tohoto civil war nebude. Naopak vetsi sance je , ze zase zacne platit ze 1 + 1 = 2.

24 pozorovatel pozorovatel | 13. listopadu 2016 v 20:18 | Reagovat

[23]: Luis. Dobre napsano. Jeste cekam kdy se objevi Jara (soudruh namestek Nehybka). Snad ho z toho neklepla pepka. :-D  :-D  :-D

25 Seetal Seetal | 13. listopadu 2016 v 20:27 | Reagovat

Doporucuji vsem shlednout na CT serial Kosmo, jedna se ryze cechacskou sondu do deni v CR.
http://www.ceskatelevize.cz/porady/11276561613-kosmo/

26 Drifter Drifter | 13. listopadu 2016 v 21:48 | Reagovat

Boze ta Korbelova je hrozna stvura. Jest li pak ji nekdo vysvetli ze NENAVIST neni vlastnost ktera se nauci behem volebni kampane.
Nenavist je reakce>nenávist svou povahou dlouhodobá, mnoho psychologů ji považuje spíše za postoj člověka, stanovisko než za dočasný emocionální stav.

Coz by znamenalo ze pulka Ameriky "svou povahou dlouhodobe" asi 8 let meli negativni postoj k tomu jak jim Obama-Clinton vladne!

http://zpravy.aktualne.cz/domaci/trump-nas-naucil-nenavidet-lidi-kteri-jsou-jini-rekla-albrig/r~19a927cea80c11e6a222002590604f2e/

27 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 13. listopadu 2016 v 22:13 | Reagovat

Kriploidi a kriploidky maji v Cesku po vtakach.

Pozna se to na drobnych detailech.

(vcera jsem mel koncert, pred nim kurs jogy v te same budove. tomu samemu poctu lidi, kteri prisli, museli odmitnout rezervace, nevesli by se. celou hodinu jsem hral pridavky. vstupne bylo vysoke - podobne jako na oficialni "hvezdy")

Novy vitr trumpum a trumpingu fouka velmi silne.

Srackam, kterym se dnes venujeme, se pristi tyden zasmejeme.

28 @ @ | 13. listopadu 2016 v 23:29 | Reagovat

No já jen,aby se na něj nespáchal atentát.Má na to solidně nakročeno!

29 @ @ | 13. listopadu 2016 v 23:33 | Reagovat

Jo a vite,že jeho žena by ráda v Čechách byla Americkou velvyslankyní?Je původem Češka.

30 Luis Luis | 14. listopadu 2016 v 3:38 | Reagovat
31 Luis Luis | Web | 14. listopadu 2016 v 4:05 | Reagovat

"Přiznám se, že ještě nemám odpověď na tuto otázku, zkouším nepanikařit a přemýšlím nad tím, co se to vlastně stalo a proč se to stalo," zareagovala bývalá diplomatka, která ještě několikrát během setkání opakovala, že je třeba nejdříve vítězství Trumpa analyzovat. Přitom vyjádřila potěšení nad tím, že prezident Barack Obama už Trumpa přijal a dlouho spolu mluvili. "Myslím, že svět neskončil, ale musíme si zvyknout, že věci se budou dít trošku jinak. To, co se děje teď, jsme nepředvídali, nevíme, proč se to stalo," podotkla.

To me pripada jako kdyz diktator je znicehonic a zakerne zaskocen osudovym zjistenim, ze tam kde si narokuje vladnuti stale ve spolecnosti plati demokraticke principy.
A z toho propada panice.

Ze jsem k Olbright mel respekt tak ted skoncil.

32 Luis Luis | 14. listopadu 2016 v 4:10 | Reagovat

[29]: Rekl bych , ze velvyslancem v Cesku bude. Ma na to a taky stoji za Trumpovym rustem a uspechy.

33 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 14. listopadu 2016 v 16:46 | Reagovat

Ivana Trumpova velvyslancem Ceske Republiky?  No to bude jeste Zeman rad vzpominat na A Shapiro. Ta urcite Zemanovi ukaze zac je v Pardubicich pernik. Ta zenska je metr, ta Zemana donuti k tomu ze se pri jeho navsteve Americke amasady bude prezouvat do backor.

34 Drifter Drifter | 14. listopadu 2016 v 19:41 | Reagovat

[31]:Luis, ja k Madeleine Jana Korbel Albrightove nikdy zadny respekt nemel. Jeji neschopnost vyresit Jugoslavsky problem jinym zpusobem nez tkz. "Lidskym Bombardovanim" ji dava do te same kategorie jako Putin kdyz vybombardoval mesto Grozny a zapad se jen dival.

Priletet do Pragy hned po konci voleb a poradat lekci na Universite "Trump nas naucil nenavidet" mluvi samo o sobe z ktere nemoralni zumpy tahle pani vylezla.
Pokud nerozumi proc Trump vyhral, tak se musim zeptat jak tahle dama mohla byt minister zahranicnich veci a formulovat zahranicni politiku tzv. svobodneho sveta.

35 @ @ | 15. listopadu 2016 v 0:08 | Reagovat

[33]: To, že ji v Česku všichni znají a že umí česky, není pro kvalifikaci velvyslankyně asi to nejdůležitější. Dolly Buster také všichni v Česku znají, také umí česky, a nikdy se jí o kariéře diplomatky ani nezdálo! V čem je tedy paní Ivana tak zvláštní, tak kvalifikovaná, že by tu funkci zvládla?

Vysvětlení se nabízejí hned dvě. První možností je, že považuje za dostatečnou kvalifikaci velvyslankyně tu skutečnost, že s ní měl kdysi Trump sex. Když se ale podíváme podrobněji do jeho životopisu, když zohledníme jeho jistě pravdivé výroky o tom, jak mu kvůli penězům lezou ženský samy do postele, bude tak jako paní Ivana kvalifikováno mnohem více žen, než je států, kde lze dělat diplomata. :D

36 Luis Luis | 15. listopadu 2016 v 1:11 | Reagovat

[34]: Demokrati se ted pekne odkopavaji a ukazuji svoji pravou podstatu. Jaka to musi byt nebesska hudba pro vsechny ty kteri byli nazyvani "Konspiracni teoretici" a znevazovani kdyzo tom psali. A jaka ostuda pro ty, kteri podlehli tlaku a prijali chomout politicke korektnosti.
A Trump vlastne nic jineho nez " dam do poradku a uvedu do puvodniho stavu  veci kde se doposud tolerovalo porusovani zakona " nerekl. Jestli diky tomuto naucil nekoho nenavidet, tak se alespon ted vi, kdo to zpusobil a koho za to zavrit a to bez jakehokoliv vysetrovani.

37 Luis Luis | 15. listopadu 2016 v 1:14 | Reagovat

[34]: Jo a vzit kamerovy zaznam te lekce na universite a kdo tam tleskal, toho okamzite ze studia vyhodit. Slunickare vychovavat za statni penize - to snad nikdy !

38 Obrátil jsem se na policii, která procházela kolem. Policajti vystartartovali po mně! Obrátil jsem se na policii, která procházela kolem. Policajti vystartartovali po mně! | Web | 15. listopadu 2016 v 14:14 | Reagovat

„Feťáku, jdi do pr…“ Ochranka na nádraží si režiséra Rychlíka spletla s bezdomovcem
http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/430913/fetaku-jdi-do-pr-ochranka-na-nadrazi-si-rezisera-rychlika-spletla-s-bezdomovcem.html

Hajzle, zmrde, do prdele, nasrat. Český režisér se svěřil s něčím, co už nakousla Anna Šabatová
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Hajzle-zmrde-do-prdele-nasrat-Cesky-reziser-se-sveril-s-necim-co-uz-nakousla-Anna-Sabatova-462750

39 trubka trubka | 15. listopadu 2016 v 16:46 | Reagovat

[35]: Vy jste urcite volil Emana.

40 17. LISTOPADU: KOMUNISTÉ POKLÁDAJÍ KVĚTINY 17. LISTOPADU: KOMUNISTÉ POKLÁDAJÍ KVĚTINY | 17. listopadu 2016 v 13:25 | Reagovat

JAK KDO VYCUCL 17. LISTOPAD
http://pravyprostor.cz/jak-kdo-vycucl-17-listopad/

17. LISTOPADU: KOMUNISTÉ POKLÁDAJÍ KVĚTINY
http://pravyprostor.cz/17-listopadu-komuniste-pokladaji-kvetiny/

41 Drifter Drifter | 19. listopadu 2016 v 3:15 | Reagovat

Ja bych byl pro Ivanu! Asi proto ze ma celkem dobry pohled na svet v kterem musela uhajit existenci. Pro ty kdo ji nezna podivejte se sem  https://www.youtube.com/watch?v=GBboUWzoqXw

A hlavne se podivejte na ten segment (v Cestine) kde rika ze Trump zadne velke miliony nezdedil ale mel prijem pod $100K co bylo asi stejne jako Ivana, co by Modelka.

Pro ty kdo chteji vedet vice, otevrete lahev cerveneho a podivejte se na to co natocili jini:   https://www.youtube.com/watch?v=Kmy9mnlQsIg

Zakladni znalost anglictiny je ovsem v tomto pripade nutna, jako jinde v civilizovanem svete.

A co se Medaili tyce, Fakt je ze jste prijel podekovat ze zamori, (po operaci, and frankly you looked like shit) zatim co mistni v Kojetine to meli u huby a neudelali nic !
Vzdycky kdyz se podivam na tu prostrelenou helmu US vojaka (Herb Brough) ve vitrine v Punta Corda Fishermans Village, tak si rikam "How Lucky he Was" to have lived, and how lucky he is to have someone to thank him!  O nic jineho v tom vasem Kojetine neslo!

42 Drifter Drifter | 19. listopadu 2016 v 3:19 | Reagovat

[5]:Pani Korcakova, to se nestane! Jak Trump uz prohlasil, to jsou pratele Hillary  a Obamy, je na nich prijmout vysledky voleb jako zbytek Americanu!

43 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | 19. listopadu 2016 v 14:46 | Reagovat

[41]: I still look like a shit! V mem veku uz to lepsi nebude!

44 Drifter Drifter | 20. listopadu 2016 v 6:20 | Reagovat

[43]:Clovece, tak se na tech Kojetinskych prkotinach naslo ze jste na tom pracoval od July 16th. 2015!

Ross Hedvicek‎ to Kojetinske necenzurovane novoty   July 16, 2015 •
Cituji: PROSIM TEDY O POMOC: Kdo ty kluky (a udajne jednu mladou zenu) znate, dejte jim prosim vedet, at mne kontaktuji ….. o ucasti mladych lidi z meho rodneho mesta ve valce v Afganistanu……. Naprosto odmitam blby kojetinsky nazor, ze je to jejich povolani a naopak si myslim, ze jsou to hrdinove a meli by dojit nejakeho uznani…… Seznam jmen kojetinskych "afghanskych" veteranu roste!...... Takze nikoliv jen dva, ale ctyri!
Takze ted je jen otazkou, kdy se vedeni radnice prestane bat a prestane delat mrtveho brouka a neco (pametni medaile za padesat kacek) s tim udela.
Smankote, to se Vam svet odvdecil!

45 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 20. listopadu 2016 v 7:55 | Reagovat

[43]:Vypadat jako hovno a byt hovnem je rozdil.

Lze take byt laskavym, obetavym a inteligentnim hovnem.

Koneckoncu, kdyby hovna nabyly, kazdy clovek by po case vazil nekolik tun.

46 Drifter Drifter | 21. listopadu 2016 v 5:12 | Reagovat

[45]: Pepo, to je jen "Expression" nemuzete to brat doslova. Podivejte se zda:    https://www.youtube.com/watch?v=cio096u3t1A

47 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 21. listopadu 2016 v 16:48 | Reagovat

[46]: Yeah.

      Me Shits (meshity).

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama