Neemigroval - musel zemrit...

23. února 2017 v 14:38 |  Clanky vulgarni a sproste
Mazou to z blogu idnes jak divi.
Vypada to, ze cely ten exekutorsky prumysl je ucelove postaveny. Ten clovek byl naprosto v pravu, domu mu nema co kdo lezt , zbrojni pas mel a pistoli legalne taky. Ta rychlost odsouzeni ,v jinych pripadech nemyslitelna, a jednoduchost prubehu od navrhu statniho zastupce-naprosto nesmyslna kvalifikace ,( bez jakychkoliv zaobirani se pravidly, jestli ti exekutori nahodou neco neporusili, jakoze ano,) az po rozsudek a samozrejme odvolaci rizeni to hladce potvrdilo . To je tutove systemove nastaveno. Co soudce to bolsevik, tak se neni co divit.
Ona to asi bude pravda, ze existuje plan jak provarit kapitalismus, abysi pak lide svobodne a navzdy zvolili komunistickou diktaturu.
Jsem zvedavej, jestli pujdou lidi protestovat.

Toto jsem stihl ulozit, nez to smazali :

Více pro něho už udělat nemohu...

23. 02. 2017 2:35:41
Jaroslav Janota včera spáchal sebevraždu. Jeho poslední blog byl vlastně dopisem na rozloučenou, adresovaný nám všem. Idnes.cz tento jeho blok ale rychle smazalo a tak si jej stačilo přečíst pouze pár lidí.
Považuji za základní princip slušnosti, nechat přečíst poslední slova zemřelého jeho adresáty. Idnes.cz tento princip zřejmě nesdílí. Proto poslední, co mohu pro Jaroslava Janotu udělat, je znovu jeho rozloučení publikovat a doufat, že se cenzor idnes.cz zamyslí a tentokráte nechá každého z nás, aby si ta slova přečetl. Jaroslav si to tak, ve své bolesti, přál.
Jaroslav Janota, 22. 2. 2017, 15:58

Když vám vezmou právo rozhodovat o svém životě

Potom už vám toho mnoho nezbývá. Ani naděje. Zbývá vám jen to poslední právo a poslední svoboda. Svoboda rozhodnout o své vlastní smrti.
A tuto poslední svobodu už si nesmíte nechat nikým vzít. Je třeba myslet na heslo všech revolucionářů a bojovníků proti diktátorům. Svobodu nebo smrt. Když vás někdo záměrně a bůhví z jakých malicherných příčin připraví o vaši svobodu, zbývá už jenom smrt. Je lépe čestně a svobodně zemřít, než existovat jako otrok. Nejhorším druhém otroctví je totiž otroctví dobrovolné.
Už Tomáš Masaryk napsal koncem 19.století svou práci o fenoménu sebevraždy v moderní době. Sebevražda je konečné řešení bez možnosti opravných prostředků. Vždycky jsem ji považoval osobně za selhání a zbabělost. Ale někdy je člověk zatlačen do kouta a nemá jiný čestný únik z beznadějné situace.
A přesně v takové situaci jsem se ocitnul. Ne vlastní vinou. Proto jsem se rozhodl pro definitivní odchod z tohoto světa. Než se nechat zavřít na 12 let do vězení a nechat se šikanovat, beztrestně urážet či ponižovat od sadistických vězňů či dokonce dozorců, tak je lépe definitivně odejít. Ale jako svobodný člověk. Policie, státní zástupce a soudy si udělají čárku a hodí to za hlavu. Mrzí mne takový konec. Překonat silný pud sebezáchovy je opravdu těžké. Ale musím jej překonat. Žádná jiná možnost mi zkrátka nezbyla. Líbilo se mi tady, ale asi jsem se měl narodit v nějakém právním státě. Možná příště. Toto je můj definitivně poslední blog. Sbohem a Amen.
Autor: Jaroslav Janota | středa 22.2.2017 15:58 | karma článku: 0.00 | přečteno: 49x
Link na archiv zde: http://archive.is/JQn6J
Zdroj: http://michalseidl.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=588766

toto tam jeste na blogu Janoty je, dole je odkaz :

Jak se to vlastně celé stalo

22. 02. 2017 14:05:36
V úterý dvanáctého ledna 2016 jsem přijel domů z noční směny. Dal jsem si sprchu a u půl osmé ráno jsem šel spát. Ze spaní mne probudil zvláštní zvuk.
Přinutilo mne to vstát. V polospánku jsem zajistil západku dveří od pokoje. A v tom jsem uslyšel kroky a hlasy nejméně dvou osob, které se pohybovaly v předsíni mého bytu. Jejich hlasy jsem slyšel, ale v psychickém stavu v jakém jsem se nacházel, tedy vyděšen k smrti, jsem nevnímal smysl či význam jejich slov. Rychle jsem se obléknul a ve strachu o svůj život jsem vytáhnul svou legálně drženou zbraň. Cizí osoby se pohybovaly v mém bytě a pokoušely se násilím dostat ke mně do pokoje. Ve strachu o své zdraví a život jsem natáhnul závěr své téměř 70 let staré pistole Browning ráže 6,35 mm, a připravil se ke střelbě. Zamířil jsem na otevírající se dveře za kterými stáli dva neznámí muži. Oba dva se lekli a utekli mimo byt.
Došel jsem ke dveřím pokoje a rychle jsem je opět zajistil západkou. V tom jsem uslyšel, že se jeden z útočníků vrací. Slyšel jsem jeho hlas stále blíže. Musel stát na chodbě těsně u dveří mého bytu a hlasitě hovořil. Slyšel jsem zvláštní kovové zvuky, které zněly jako nabíjení dlouhé zbraně. To už jsem měl opravdu panický strach o svůj život. Z mého úhlu pohledu to vypadalo jako by se chtěl vrátit do mého bytu a opakovat svůj útok na mou osobu. Rozhodl jsem se pro varovný výstřel. Nejdříve měl směřovat do podlahy. Potom jsem si to rozmyslel a chtěl raději vystřelit do stropu. Zbraň má dvoučinnou spoušť. Spoušť se musí nejdříve stlačit a až při jejím uvolnění dojde k výstřelu. V průběhu pohybu zbraně směrem ze zdola nahoru došlo k uvolnění spoušť a tedy k výstřelu. Střela prošla dveřmi pokoje v jejich levé části z mého pohledu. Přesně 32 cm od levého okraje dveří a 53 cm od jejich pravého okraje. Hlas útočníka zněl zprava. Střela tedy vůbec nemířila jeho směrem. Měla za úkol jej varovat, aby se nepokoušel znovu opakovat svůj násilný vstup do bytu a útok na mou osobu. Došel jsem ke dveřím pokoje. Odemknul jsem zapadku a otevřel dveře do předsíně. Pootevřenými dveřmi jsem uviděl stát v mezipatře cizí osobu. Namířil jsem na ni zbraň a dotyčný se dal na útěk po schodišti dolů. Chtěl jsem zavřít hlavní dveře. Na nich byl přilepený papír, který jsem strhnul a zároveň jsem zabouchnul hlavní dveře. Pravděpodobně jsem si papír přečetl a zjistil jsem, že neznámé osoby, které za použití brutálního násilí vnikly ke mně do bytu, když jsem tvrdě spal po noční směně, jsou zřejmě exekutoři. Stále v polospánku jsem se pohyboval po bytě. Byl jsem i na balkoně. Sednul jsem si na gauč a únavou usínal. Probral mne silný zvuk vrtulníku těsně před mými okny. Vzal jsem si bundu a vyšel na balkón. Mezi domy právě přistával policejní vrtulník a z něj vybíhali ozbrojení policisté. Na balkoně vedlejšího bytu se objevil muž v černé policejní uniformě a představil se jako policejní vyjednavač. Požádal mne zda bych mu nevydal svou zbraň. Mám k uniformám respekt a tak jsem mu vydal svou zbraň a náboje. Potom jsme se dohodli, že na mne počká přede dveřmi mého bytu. Cestou jsem jako zákonů dbalý občan vzal svůj občanský průkaz.

V předsíni jsem zjistil, že se nemůžu dostat ven z bytu. Když jsem zabouchnul hlavní dveře už v nich nebyl zámek ani klika. Takže dveře se zevnitř nedaly otevřít. Klika ležela na chodbě. Museli mi otevřít zvenčí členové zásahové jednotky. Vyšel jsem ven. Prohledali mne a nechal jsem si nasadit pouta. Potom mne odvezli do Zlína na Policii. Tam jsem absolvoval dechový test na alkohol s negativním výsledkem. S policejní hlídkou jsme odjeli do Baťovy nemocnice na odběr krve kvůli přítomnosti alkoholu či omamných látek. Opět s negativním výsledkem.

Poté jsem absolvoval několik výslechů. Parafinový test na přítomnost povýstřelových zplodin. Odevzdal jsem bundu a košili na testy. S policisty, kteří se chovali naprosto profesionálně a korektně jsem plně spolupracoval. Skončil jsem v cele předběžného zadržení. Souhlasil jsem s prohlídkou svého bytu. Asi v půl páté jsme jeli zpět do Napajedel. Policejní technici změřili důležité údaje a odebrali stopy. Například vystřelenou nábojnici. Byt byl opatřen náhradním zámkem a zapečetěn. Vrátili jsme se do Zlína a noc jsem strávil v cele předběžného zadržení. Spát se tam moc nedá. Druhý den odpoledne už jsem kvůli nedostatku spánku byl smrtelně unaven. Odmítl jsem výslech a policisté mne propustili. A šel jsem na autobus a jel domů.

Telefonoval jsem rodině a přátelům. A zjistil, že kvůli jedinému varovnému výstřelu, který rozpoutal doslova válečné manévry, jsem mediálně slavný. Ale budu čelit obvinění z trestného činu vyhrožování zbraní úřední osobě a maření výkonu soudního rozhodnutí. To by mne nenapadlo. V okamžiku, kdy jsem mířil na oba neznáme muže jsem samozřejmě ani náhodou netušil, že se jedná o úřední osoby. Byl jsem probuzen z hlubokého spánku. Protože jsem celou noc pracoval a šel spát až v půl osmé ráno, měl jsem v devět ráno, kdy se dotyční násilím dostali do mého bytu v podstatě hlubokou noc. Asi tak půl druhé ráno. Když vás někdo vzbudí v půl druhé ráno a vnikne k vám do bytu, asi nelze předpokládat, že se budete chovat normálně a racionálně jako přes den a v bdělém stavu.

Pokračoval jsem normálně v životě. Chodil jsem do práce, zdravil sousedy, chodil nakupovat, jezdil autobusem. Asi po týdnu jsem se od kolegy z práce dozvěděl, že mne státní zástupce obvinil z vraždy ve stadiu pokusu. To je úmyslný a plánovaný trestný čin se sazbou 15 let nepodmíněně až doživotí. Přečetl si to někde na internetu. Trochu nezvyklé. Takže jako potencionální vrah jsem prakticky celý rok pokračoval ve svém životě. Státní zástupce neměl jediný důkaz, který by potvrdil jeho verzi příběhu. Přesto to s nesmyslnou žalobou zkusil a soudkyně to prostě bez důkazů akceptovala. Společnost si patrně oddechla, že jsem jako hrozba pro občany byl za pokus o vraždu v říjnu odsouzen na 12 let nepodmíněně do vězení. Ani odvolání k vrchnímu soudu v Olomouci nepomohlo. Jsem prostě hrozba.i kterou je třeba zavřít až zčerná. Přitom se nikomu nic nestalo a úmyslně jsem nikoho neohrozil. Ale bylo třeba vytvořit obětního beránka a exemplární případ. Možná, že se losovalo z klobouku a vytáhli moje jméno.

Stav české justice je opravdu tristní. Možná právě to je důvodem, že tento stát tak vzdaluje civilizovaným, demokratickým a právním státům západní Evropy. Jen pár čísel pro národohospodáře amatéry. Za loňský rok, kdy jsem čelil obvinění jsem pracoval. Byl jsem užitečný. Svou prací jsem vydělal s odvody zaměstnavatele asi 250 tisíc korun superhrubého. Na zdravotním pojištění byl odvod asi 30 tisíc, na sociálním skoro 50 tisíc, na dani z příjmu asi 16 tisíc korun. Čistého jsem vydělal asi 160 tisíc korun. Na splácení svých dluhů jsem z toho použil asi 50 tisíc. Nyní mne čeká nejméně 8 let ve věznici s ostrahou. Denní náklady na jednoho vězně pro daňové poplatníky dělají něco přes 1500 korun. Ročně téměř půl milionu. Můj osmiletý pobyt(po dvou třetinách trestu můžu být propuštěn)bude stát daňové poplatníky nejméně 4 miliony korun.

Přitom nechtělo to moc. Stačilo změnit obvinění z plánovaného úmyslného činu vraždy ve stadiu pokusu na zabití ve stadiu pokusu. Trestní sazba je 3-10 let. A udělit trest na spodní hranici. Tedy vězení na tři roky. Nejlépe s podmíněným odkladem dejme tomu na pět let. Za těch pět let bych daňové poplatníky nestál ani korunu. Naopak. Při stávajících příjmech bych za těch pět let odvedl do státní pokladny asi 150 tisíc korun na zdravotním pojištění, asi 250 tisíc korun na sociálním pojištění, asi 80 tisíc na dani z příjmu a svým věřitelům bych zaplatil asi 250 tisíc korun. Ale hlavně udělal bych spoustu poctivé práce a byl bych této společnosti prospěšný a užitečný. Není divu, že to s touto zemí jde z kopce. Když za čin, který jsem spáchal jsou de fakto trestání všichni daňoví poplatníci. Přitom jeho společenská nebezpečnost byla naprosto zanedbatelná. Zejména ve srovnání se skutečně násilnými trestnými činy.i které mají za následek zranění či dokonce smrt jiných osob.

Možná by se měli daňoví poplatníci zamyslet, zda se jim vyplatí platit tak drahý represivní aparát, který místo na jejich zájmy mysli spíše na ty své. Až vám v nemocnici řeknou, že na operaci vašeho dítěte není dost peněz, zamyslete se proč má tato země více policistů, soudců, příslušníků vězeňské služby a hlavně vězňů v přepočtu na sto tisíc obyvatel, než neskonale bohatší země západní či severní Evropy. Možná jsou bohatší zkrátka proto, že neutrácí peníze daňových poplatníků zbytečně. Jako v mém případě.

Samozřejmě jako rozpočtové odpovědný občan vím, jak se legálně vyhnout nástupu do vězení a ušetřit tak českým daňovým poplatníkům náklady za můj pobyt ve věznici s ostrahou. Bohužel tento způsob je opravdu až příliš definitivní. Ale je jediný. Není na vybranou.
Autor: Jaroslav Janota | středa 22.2.2017 14:05 | karma článku: 44.14 | přečteno: 6837x

Poznamka R.H.: Kde se stala chyba? Jste neuveritelne blba zeme s neuveritelne blbym a nepoucitelnym obyvatelstvem. Chyba se stala i u Jaroslava Janoty. Mel emigrovat. Byl to blbec, myslel si ze se u vas da zit a neemigroval. Proto musel zemrit.
 

21 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Česko není vyspělá země, hlásí americká banka Česko není vyspělá země, hlásí americká banka | Web | 23. února 2017 v 14:48 | Reagovat
3 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | 23. února 2017 v 15:45 | Reagovat

A pro vsechny, komu je Janoty strasne lito: doufam ze vam stejne bude lito i tisicu emigrantu, kteri (v nepritomnosti) dostali dlouholete tresty vezeni, za uplne hovno, dokonce jsme ani po zadnem neokomunistickem exekutorovi nestrileli. Dlouholete tresty vezeni, vcetne mne. A me manzelky. Me deti (4 a 5 roku) zadne tresty nedostaly. Asi ty ceske svine byly humanni nebo az humanisticke. Zadne tresty vezeni pro male deti. Moje deti by jednoduse sly do detskeho domova.

4 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 23. února 2017 v 16:06 | Reagovat

Duch komunistickych vrahu Josefa Urvalka,Karla Vase a Ludmily Polednove-Brozove a Lomikara stale v Cesku radi.Justicni smejdi.Soudkyne krajskeho soudu v Brne JUDr,Iveta Spilichova,prisedici ing Dagmar Butnikosarovska a ing Frantisek Dvoracek jsou toho dukaz.

5 Vitezslav Haramule Vitezslav Haramule | E-mail | 23. února 2017 v 16:33 | Reagovat

V te rozvojove zemi, Ceske republice je mozne vsechno.Pravoplatny majitel si muze svuj majetek koupit zpet.
http://zpravy.idnes.cz/zdena-masinova-statek-losany-kolin-soud-fdc-/domaci.aspx?c=A170220_092404_domaci_jw

6 Souckova Souckova | E-mail | 23. února 2017 v 17:41 | Reagovat

Škoda ze Janota byl obycejny pracujici clovek,ze nebyl lobista,ti se maj v Cesku skvele.Pripad OKD se taky nereši takovym razantnim zpusobem, takze u teto existencni skupiny se nasilim nevnika do jejich prepychem trpyticiho se soukromi.V pripade Janoty to byl velmi špatny zasah statni moci,protoze se nejednalo o zadneho nebezpecneho zlocince,ale o dluznika,ktery by sve dluhy urcite splatil.

7 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 23. února 2017 v 18:26 | Reagovat

No.

Poradim, pomohu:

1. Vyberte si nekoho, kdo je skutecna svine, dobytek a kurva.

2. Zabijte ho/ji tak, ze se to nikdo, vcetne te kurvy, nedovi.

NEJDE ANI O MAGII A ANI O POMSTU.
ANI O DOKONALY ZLOCIN.

JDE JEN A POUZE O PRAVO NA OBRANU.

8 Mikeš Mikeš | 23. února 2017 v 18:35 | Reagovat

Obyvatelstvo není blbé, obyvatelstvo je, jako všude jinde, bezmocné. Koupení poslanci odhlasovávají zločinné zákony namířené proti obyvatelstvu a novinářská lůza o tom nenapíše ani čárku. Jak trefně poznamenal na její adresu prezident Zeman: dílem to jsou pitomci a naználci, dílem kurvy, nejčastěji mix obojího. Nakonec exemplárním příkladem budiž vedoucí cenzorů na iděsu Banga, redakce maže jakoukoliv zmínku o případu jako divá. Co s tím vším může běžný občan dělat?

9 Mikeš Mikeš | 23. února 2017 v 19:17 | Reagovat

z diskuze pod jedním z článků na iděsu:
Celý případ je přitom naprosto jasný. Vládnoucí mafie si nechala
odhlasovat zákony o exekucích s cílem mít naprostý vrch nad občany, zde
hlavně nad neposlušnými potížisty. Takové nepohodlné vzpurné občany lze
snadno zpacifikovat tím, že jim jednak zablokují účet, následně jim
nabíhají dluhy na všech stranách a následně jsou vydáni do rukou
exekutorům, kteří z těchto zločineckých zákonů profitují (kupodivu se
najde dost pitomců, jako Flaška, Pechar, Vokoun, Cígoš a další spodina,
kteří tyto svinské zákony a praxi obhajují). A pokud se někdo exekutorům
postaví, musí být exemplárně potrestán, aby se snad lidé, kteří jinak
nemají žádnou možnost se odvolat, protože justice tady slouží vládnoucí
elitě, nakonec nezačali vážně bránit (proto také ta snaha odebrat všem
občanům zbraně). Takže i takový sporný případ, jako byl Janota, je
třeba použít jako výstrahu obyčejným lidem, aby věděli, že jsou zcela
bezbranní.
Příspěvek dostal naprosto nejvíc plusů, charakteristické ovšem je, že pouhá jediná čtenářka jej okomentovala jako děsivě pravdivý, zatímco lokajské mainstreamové duše a proslulí trollové se to pokusili rozmělnit a znehodnotit planými tlachy.

10 Drifter Drifter | 23. února 2017 v 20:49 | Reagovat

[1]:Naopak, to je pouze meritko GDP,
zarazanim do spodni skupiny >>>    Zájem o české dluhopisy v posledních měsících výrazně vzrostl. Rostoucí inflace posílila očekávání, že Česká národní banka se blíží ukončení devizových intervencí, které od roku 2013 držely kurz koruny kolem 27 Kč za euro. JPMorgan a další banky a analytici obecně soudí, že po ukončení intervencí by koruna mohla postupně zpevňovat. :-D  :-D

11 Drifter Drifter | 24. února 2017 v 4:14 | Reagovat

Doufám že ten soudce a exekutor nebudou mít do konce života klidné spaní.Dohnali do té doby beztrestného člověka k smrti.

To by melo byt trestne, jako vrazda!

12 jara jara | 1. března 2017 v 14:50 | Reagovat

Ja za opusteni republiky jsem dostal 3.5 roku a propadnuti veskereho majetku, nemovitosti, chaty a auta. Mimo to predem vykradli moje, vse co se dalo. Udeall jsem kdyzi davno nejake odvolani, bezuspesne. A vloni jsem dostal od exekutoru pohledavky z poplatku 350Kcz za jejich prodleni me informovat celkem $2800, za tech jejich spravnich bordelu, kdy me zapomneli o tomto informovat!

A USA? Pred 6 + lety jsem byl napaden asi zdrogovanym policajtem z New Yorku, utrpel celkem pres 100 zraneni, jsou top velice dobre trenovani svinaci. V 11-2014 se jeho kolega prichytl na Floride ve sluzebnim aute 10kg cisteho Cocajnu.
Jen jeden muj pobyt na intenzivnim oddeleni, byl jsem pres 17 hodin v bezvedomi a pak upadal opet stal USA poplatniku @264000. Tak nikde neni nic ruzova. Za implantni implant do patere stimulatory abych vubec mohl chodit staly dosti pres $100000! A ti gauneri jeste lzou pod prisahou s pritomnosti svych svini-pravniku. Tak to jsem vyhral USA. Mamstale tezkosti I dychani, stale se dusim a jinak a to mam velice male deti a tak moje zivotni uroven je daleko nizsi nez byla moje za komunistickeho radu, pracoval jsem na vystavbe tovarny, vse v pohode a rocne 35 az 50 dnu lyzovacky vcetne v Alpach az Kavkazu! Tak ale zatim zadnou sebevrazdu neplanuji, naopak dalsi ditko, I kdyz zijem v predeslem standartu jen za 20% predeslych prijmu. Moje manzelka je nase 100% osetrovatelka!!!
Vsude neco svinskeho I se zasranyma NYPD drogdealery z pRECING #114, JAK SE MUZETE DOZVEDET I PRES INTERNET!

13 pozorovatel pozorovatel | 3. března 2017 v 15:59 | Reagovat

[12]: jara nezer uz tu viagru a tahni do ruska kdyz se ti americe nelibi komunistickej zmetku O_O

14 ghost ghost | 10. března 2017 v 13:14 | Reagovat

[8]: Cim vic mas oci na koukani, tim meine je mas na breceni.

15 ghost ghost | 16. března 2017 v 6:31 | Reagovat

Jeste k titulku - zlepsovak:

Neemigrovali - zblaznili se.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama