Americky hlupak...

31. března 2017 v 16:50 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Kazdy rok si davam novorocni predsevzeti (hubeny jsem jak lunt a alkohol jsem nepil nikdy), ze ten rok budu tolerantni a trpelivy s ceskymi diskutery na Internetu a nikdy nejsem schopen to vydrzet cely rok. Letos mi to vydrzelo do 30.brezna 2017.

Na Facebooku jsem se neuvazene pustil do diskuse s clovekem jmenem Jiri Lelek, vek 58 let, dlouhe vlasy, dlouhe vousy, dle vlastniho priznani byvaly alkoholik, rad kouri marihuanu (pise: "Jsem pro legalizaci lehkých drog."), zurivy cesky vlastenec, i kdyz sam o sobe pise, ze "Nesnáším komunisty,fašisty a takzvané vlastence", od roku 2003 zije ve Velke Britanii. Na Facebooku ma napsano i "Political Views - antikomunista".

Prilis pozde jsem zjistil, ze byt antikomunista neni zadnym doporucenim - pokud je ten clovek Cech. Porad se ucim.

Diskuse se vedla u dalsi osoby na jejim profilu a slo hlavne o Trumpa. Nazory dnesnich Cechu na soucasnou Ameriku jsou mimo sferu bezneho chapani. Je to podobne, jako pred par lety pri tehdejsi vlne proti-emigrantskych nalad v Cesku byli cesti emigranti presvedcene a kategoricky obvinovani (jakkoliv to zni nelogicky), ze ti emigranti jsou vlastne tajni bolsevici, kteri emigrovali jen kvuli tomu, aby se meli dobre a pozdeji mohli zdalky skodit Ceske republice a posmivat se jejich momentalnim vudcum (Havel, Klaus, Zeman, Bohumil Sodovka.,atd.). A to vsechno navzdory tomu, ze i ti emigranti jsou vlastne porad Cesi a ne Americani, Kanadani, Australani, atd.

Soucasna varianta teto pomylenosti ("odpustte mi soudruzi, byl jsem pomylen!") je, ze cesky antikomunista rozdeluje ceskou historii na "bolsevickou" (pred 1989) a "svobodnou" (po 1989), nema rad Putina (nic proti tomu), vetsina serveru na ceskem internetu je "prokremelska propaganda a lez", jediny spravny zdroj zprav z Ameriky je CNN (vazne) a nedavna novinka je, ze Donald Trump je fasista a Hitler , kdezto na Obamu "nemaji nazor". Stalou konstantou zustala modla Vaclav Havla, "jemuz postavili sochu (nebo lavicku?) na Orebe, v podobizne vola, jez ji travu a klaneli se slitine" (pro ceske idioty dodavam, ze to predtim byl citat z Bible Kralicke, vygooglujte si to paleckama, bembeci).

A ted si predstavte, ze jste vetsinu zivota ztravil v Americe, jste registrovany Republikan, politicky jste se v minulosti angazoval, drogy neberete, nepijete alkohol a cesky antikomunista vam s drzosti primo ceskou napise, ze tomu vubec nerozumite, protoze v Cesku vedi vsechno lepe, protoze maji titul Mgr. a statnice z anglictiny a jsou informovani z CNN (ma CNN v Cesku ceske podtitulky?).

Kdyz ceskemu antikomunistovi napisete, ze Trump Hitler rozhodne neni, tak opaci, zda ho znate osobne? Neznam, tudiz o tom nemuzu mluvit. Pokud takovemu antikomunistovi civilizovane nechcete rict, ze je necivilizovane vychodo-evropske bezprizorne prase a reagujete radsi nejakou otazkou, tak jste obratem obvinen, ze se BOLSEVICKY vyhybate odpovedi v diskusi. Ano, jste prece emigrant, radne podle platnych ceskych zakonu odsouzen v nepritomnosti do 1. napravne skupiny za nezakonne opusteni republiky, unos vlastnich deti do ciziny a snizovani vaznosti CSSR v zahranici - tudiz jste podle nove ceske logiky vlastne BOLSEVIK.

A pokud i tohle ignorujete a dal pisete, ze Trump opravdu neni Hitler, jak se veri v CR a jak tvrdi CNN, pak cesky komunista dalsi diskusi ukonci slovy "bezte na plaz, americky hlupaku!". Ano, bydlim kousek od plaze u Mexickeho zalivu.

Takze jsem americky hlupak. Aspon ze ne cesky hlupak. America - to jeste jde. America - right or wrong - it's my country!

 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 jara jara | 31. března 2017 v 17:19

Kam Zmizel Cesky Zlaty Poklad
souvislosti s touto otázkou jsou pochopitelně autorem knihy jmenováni konkrétní jednotliví pracovníci, kteří s touto problematikou měli co do činění.
V závěru knihy pak autor pátrá po zlatých mincích ze zlatého pokladu a místo závěru pak poslední kapitolu nazval „Prodané zlato a zapomenutí hrdinové“
a jako poslední tečku uvádí tabulku o držení zlata jednotlivými státy, kterou si dovoluji z knihy opsat.
USA                 8149,0 tun       
Německo                 3445,8 tun       
Mezinárodní měnový fond                 3217,3 tun       
Francie                 3024,6 tun       
Itálie                 2451,8 tun       
Švýcarsko                 1957,0 tun       
Nizozemsko                 873,6 tun       
Japonsko                 765,0 tun       
Portugalsko                 606,8 tun       
Slovensko                 35,1 tun       
ČESKÁ REPUBLIKA                 13,7 tuny!!!       

Dočetl jsem tuto knihu téměř na „jeden zátah“, jak je napínavá, nabitá fakty a informacemi, o kterých se nám normálním smrtelníkům ani nezdá. A navíc si cením i toho, že není napsána jednostranně, tendenčně ani k jednomu z kritických období dějin Československé a následně České republiky.
  Je napsána velmi objektivně a ten, kdo by se chtěl dále zabývat výše zmiňovanou problematikou a dovědět se podrobnosti, dává autor návod, kde získávat další informace ke studiu i pro vlastní vědění. Doporučil bych každému, kdo se dívá, nebo díval, bez ohledu na skutečnosti, nekriticky ať již dříve na Východ a dnes, jak je moderní, na Západ, aby si citovanou knihu Stanislava Motla přečetl a pak by poznal, že i „přátelé“, ti i oni, nejsou zas až tak velkými přáteli, a dokážou uzmout i to, co není jejich. Ono asi stále platí, že není všechno zlato, co se třpytí!!!

2 jara jara | 31. března 2017 v 17:21

Dalších 15 tun zlata využili nacisté pro obchodování se strategickými surovinami. A to se již nemluví o ztraceném zlatě z brněnské Zbrojovky
a plzeňské Škodovky.
Po roce 1945 bylo v analýze dr. Chmela konstatováno, že výše měnových ztrát představovala 135,5 miliardy korun a připočteme-li k tomu ztráty na židovském majetku, v průmyslu, zemědělství, dopravě apod., činila celková ztráta
456,3 miliardy korun. V knize není zapomenuta ani doba „studené války“. I v té době se permanentně jednalo o československém zlatém pokladu, pochopitelně že vzhledem k okolnostem byla jednání mnohem obtížnější. V jedné z kapitol je pak i zmínka o únoru 1948 a není zapomenuto ani na politické procesy po roce 1948, byť na první pohled nijak nesouvisí se zlatým pokladem, zejména
o procesu se „spikleneckým centrem“ kolem Rudolfa Slánského, ale není zapomenuto ani na proces s dr. Miladou Horákovou a generálem Píkou.    
Jako na okraj pak se kniha se zmiňuje o „zlatém chrámu“ ve Fort Knoxu
v USA a o ochranných opatřeních, které toto největší složiště zlata chrání. To je velmi zajímavé čtení. A pak už se dostáváme ke kapitole, kde je uvedeno, jak Landsmanschaft, tedy sudetští Němci, zasahovali do jednání mezi tripartitou
a Československem. Tripartita bylo spojení zástupců západních státu vč. USA.
      Dosti odkazů je na knihu bývalého ministra zahraničí Bohuslava Chňoupka „Memoare in Laris“ a rád bych citoval pasáž jednoho z československých vyjednavačů, který žádal o uvolnění z funkce. Cituji: „Víte, velmi pečlivě jsem si prostudoval podklady, hlavně otázku vojenského úvěru. A je mi z toho nanic. Až se mi zvedá žaludek.
Určitě jste viděl (hovořeno k B. Chňoupkovi) seznamy vojenské výstroje
a výzbroje. Vždyť my máme platit i za šňůrky do bagančat, za spodky, za šle, které nosili naši vojáci, když bojovali i za ně, Angličany. No ale prosím, každý má jinou morálku, každý vidí jinak svět.
Ale co je na tom strašné a co nemohu přenést přes srdce, že jsou mrtví. Tam je započítána i výstroj těch, co padli. A leží někde v Africe, u el-Alameinu, Tobruku, kde bojovali proti Rommelovi nejen za nás, ale i za Anglii. A jsou tam započítané i ponožky našich letců, co bránili Londýn a bombardovali tam Německo a někde je tam sestřelili a zahynuli. A jsou tam zahrnuty i uniformy důstojníků, které přesunuli do Ruska a kteří tam bojovali se svobodovci a padli možná na Dukle, nebo u Mikuláše.
Až mi z toho naskakuje husí kůže, když o tom hovořím, nehněvejte se na mne, ale nemohu. Ne že bych byl slabá povaha. Němci mne zajali v Povstání a do konce války mě drželi v zajateckém lágru a tam jsme si užili své, ale na tohle nemám silné nervy. Pochopte mne, pane ministře, a vyměňte mne. Sotva bych se udržel, kdyby mi předložili účty za košile, rukavice a svetry a musel bych říci – tak a teď jdeme účtovat za krev!“ konec citátu. Autor knihy se pak i osobně setkal s Bohumilem Chňoupkem a pochopitelně i od něj získal mnoho cenných informací.
      Důležitým poznatkem, který jsem z knihy získal je i fakt, že na základě Postupimské dohody nám mělo Německo zaplatit válečné reparace, které jsme však do dnešního dne nedostali (a asi už nikdy nedostaneme), ač válečné reparace jsou nepromlčitelné.
Jak nás měli západní spojenci rádi, ukazuje i ten fakt, že všechny finanční nároky, které měla Velká Británie k Polsku, byly odpuštěny a smazány již
v r. 1956. A v knize je i zmínka o nalezení části našeho pokladu v rakouských dolech, kam Němci všechny cennosti ukryli, i zajímavé zjištění, že jeden
z nejmocnějších mužů normalizační doby po r. 1968 Vasil Biľak navrhoval ukončit veškerá jednání a propagandisticky využít nevrácení zlatého pokladu domů, což mu naštěstí nebylo odsouhlaseno.
V poslední třetině knihy se pak již hovoří o návratu části zlatého pokladu do republiky 20. 2. 1982. Návrat byl proveden třemi speciálními letadly za všech možných bezpečnostních opatření a naprostého utajení, takže veřejnost prakticky o této události nebyla informována.
A je zajímavé, že odpovědné osoby prakticky do dnešního dne neodtajnily některé dokumenty, které se týkají zlatého pokladu republiky.
V době rozdělení Československa byly v sejfech Státní banky 102 tuny zlata, při čemž Česká republika (nemám rád slovo Česko, nevím proč, ale nemám) získala 63,289 tun zlata a Slovenská republika 39,137 tun zlata. A v následujících řádcích pak přicházejí šokující stránky knihy.
       Autorovi knihy řekl jeden z velmi dobře informovaných pracovníků Státní banky České republiky na otázku, co je s českým zlatým pokladem? Cituji:
„Copak vy nevíte, že jsme před dvěma lety zlato prodali?“ A to v době, kdy na celém světě zlato získávalo na hodnotě a prakticky všechny státy zlato nakupovaly jako trvalou peněžní hodnotu. V té době se Česká republika zlata zbavila prodejem. Zlato bylo prodáno ve dvou etapách v září 1998. V první fázi šlo o 31 tun zlata a toto zlato jsme vyměnili s Německem za dluhopisy. A to se stalo v době, kdy byl guvernérem Státní banky ing. Josef Tošovský. V knize jsou pochopitelně jmenováni všichni rozhodující členové bankovní rady. A je zajímavé, jak Státní banka v souvislosti s prodejem českého zlatého pokladu mlžila, a to i prostřednictvím internetu.

3 jara jara | 31. března 2017 v 17:25

A ja znam jeste vice, jak Anglani prodavali CEMENT na Zelezobetonove opevneni v Normandii. Do podrobna vyliceno od byvaleho bojovnika kteri obevili po dobyti pytle od cementu Made in Great Britain. Doslova plakali kdyz videli mnozstvi zabitych a zranenych kamaradu!
Pozoruhodná kniha Stanislava Motla!!
   Dostala se mi do rukou pozoruhodná kniha Stanislava Motla, která ve svém podtitulu má napsáno: O tom, jak jsme museli spojencům platit zlatem za to, že naši vojáci mohli po jejich boku umírat ve válce proti Hitlerovi. Tenhle podtitul mne zaujal, a proto jsem se dal do jejího čtení. A aby bylo jasno, kniha nebyla napsána za dob cenzury před rokem 1989, ale v roce 2003. Z knihy jsem si odnesl vedle mnoha poznatků i ten, že jsme byli nejen pro Sovětský svaz nevyčerpatelnou studnicí, ale že i Ti, ke kterým se vždy shlíželo jako k našim spojencům a vzorům, nebyli až zase takovými přáteli, jak by se na první pohled zdálo.
   A závěr knihy mne doslova šokoval a jsem přesvědčen, že by šokoval i vás, když se dočtete, že část zlatého pokladu v historických mincích i zlatých cihlách byla již v době demokracie po r. 1989 zcela bezostyšně prodána, aniž by o tom veřejnost věděla. Mohu zaručit objektivním potenciálním čtenářům, že budou překvapováni v každé kapitole a na mnoho věcí si udělají možná jiný názor, než měli dosud.

Autor prošel mnoho různých archivů, hovořil s mnoha pamětníky, pročetl mnoho dobového tisku, neméně knih různých autorů k dané problematice, na které se i odvolává, takže jeho kniha faktů je věrohodná a je z ní cítit opravdový zájem o tajemství československého zlatého peněžního pokladu.
Kniha začíná tím, jak vlastně po založení republiky v r. 1918 zlatý poklad vznikal, že to bylo obdobným způsobem, jako v případě Národního divadla. Tedy lidovou sbírkou. Čtenář se i dozví něco z historie Československé republiky. Dozvíte se, že i legionáři se významně podíleli na zlatém pokladu, stejně jako i o jejich bojích v carském Rusku a o ochraně zlatého pokladu Ruska, který nakonec předali bolševikům. Zajímavé kapitoly, plné překvapení na každé stránce pak pojednávají o době první republiky i o době , kdy se vlády chopil Adolf Hitler, dozvíte se o oficiálních i zákulisních jednáních při Mnichovské dohodě i o osudu československého zlata při začátku německé okupace.
Zlatému pokladu republiky za 2. světové války je věnováno několik kapitol,
z nichž stěžejními částmi je převod části zlatého pokladu do nacistické banky
a část přes švýcarské banky do Anglie. V jedné z kapitol pak Stanislav Motl
v souvislosti s čachry Angličanů a nechvalně známého pana Chamberlaina
s československým zlatem cituje i slova Winstona Churchilla, který koncem války konstatoval, že vydání části československého zlata bylo vlastně „druhým Mnichovem“.
Zajímavé pasáže jsou pak o tom, o čem vyprávěl autorovi osobní tajemník presidenta Beneše prof. Táborský. Jistou satisfakcí za zradu Angličanů
v souvislosti s Mnichovem a zašantročením československého zlata mohou být Churchillova slova na slavnostní večeři, kde prohlásil: „Nevím, jak se věci dále vyvinou a nemohu ani říci, zdali Velká Británie půjde kvůli Československu do války. Ale jsem si docela jist, že mír, který budeme uzavírat, se nebude uzavírat bez Československa. Slibuji, že pokud budu živ, budu pracovat, abych odčinil ten hrozný zločin, kterého jsme se dopustili na vaší zemi.“ Tato slova zazněla směrem k prezidentu Dr. Benešovi.
Nejsmutnější kapitolou v souvislosti s československým zlatem přes slova Winstona Churchilla je, že Velká Británie účtovala vládě Československa každou pušku, každou uniformu, každé ponožky, baťoh, zkrátka museli jsme zaplatit Anglii zlatem veškerou výzbroj i výstroj československých vojáků, byť jako třeba letci zachraňovali Velkou Británii. A co je i zarážející, že jsme museli zlatem platit i za ty vojáky, kteří za Anglii padli. Tahle kapitola nese název „Umři – ale napřed zaplať“.
Dalších několik kapitol pak hovoří o bojích československých vojáků včetně parašutistů a československých letců. V pozadí pak nezůstává i hrdinný boj československých vojáků u Tobruku. Kniha se zmiňuje i o zlatu, které bylo zabaveno Židům za okupace. Není v knize zapomenuto i na zlatý poklad samostatného Slovenské štátu v době, kdy se Slováci odtrhli za německé okupace od zemí Koruny české. A samozřejmě že se okrajem věnuje i odboji Slováků proti německým okupantům. Je pochopitelné, že se v knize hovoří
i o pražské revoluci, příjezdu vítězné Rudé armády do Prahy a o rozličných jednáních ministra zahraničí té doby Jana Masaryka v souvislosti nejen s naším zlatým pokladem.
V kapitole Vítězové a poražení je taková rekapitulace o českém zlatém pokladu.
  V době před Mnichovem měla naše země, tedy Československo v různých trezorech doma i v zahraničí uloženo více než 90 tun měnového zlata. 14 tun jsme ztratili po záboru pohraničí, dalších více než 6 tun odvezli němečtí okupanti po příchodu do Prahy v létech 1939 a 1940, včetně velmi vzácné numismatické sbírky zlatých mincí. Přes 26 tun si vzali Britové za to, že naši vojáci bojovali i za Velkou Británii, tedy jako kompenzaci za výstroj a výzbroj našich vojáků a letců na Západě a přes 23 tun vydali Britové z Banky pro mezinárodní platby v Basileji.

4 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 31. března 2017 v 17:51

Jaro zjisti nam take kolik stala valka Velkou Britanii,kolik Britskych pilotu zahynulo  pri naletech na nacisticke  nemecko.Bez pravidelneho bombardovani
nemeckych prunyslovych a vojenskych cilu by Vychodni fronta vypadala uplne jinak.Protektorat Cechy  a Morava jako spojenec Velko nemecke rise vyvazla z 2 sv. valky pomerne dobre.Typicky cesky vyzirka to neumi ale pochopit. To same NATO.Jenom 5 statu plati na svoji obranu tech dohodnutych 2% ze sveho statniho rozpoctu vcetne promuslimskeho nemecka.

5 jara jara | 31. března 2017 v 18:26

https://youtu.be/CU7P3VzHxwE;

Nejaka nebyvala chladnost? Kdo vi, neb se snad stavi zed na USA jizni hranici s Mexikem. Proc vsechny hranice byly odstranenoy v EU, ze by jiz naplanovane?

6 BIS-ek BIS-ek | 31. března 2017 v 18:44

Jen k pouceni z historie. Jak vse zacalo a pak tragicky a s horrory skoncilo a nasledky jsou vsude i dnes. Kdyz by nebylo 2.Svetove, vse by dnes bylo naprosto jinak, je dnes cas k dalsim tragediim? Nespete prosim! Dnes asi neni jiz ucta k nicemu?

Úcta k českému národu
Respect for the Czech nation
https://youtu.be/EIzhKF8TgmM?t=1;

7 jara jara | 31. března 2017 v 18:55

Az se zavede v EU kalifat tak vsichni exekutori a jim podobnych pry na to skarede doplati, neb je to zlocin dle Islamu!

maďarský ekonom o migraci ,  V. Klaus v německé televizi o úloze Sorose v migraci

https://www.youtube.com/shared?ci=HdlONR4efU8;
- a co dale, jen Buh vi. 7-ma Pecet Revelation pry byla otevrena v Ladioceji, dnesni Turecko 14.7.2015?
A mnoho lidi opousti a emigruji do bezpecnejsich zemich coz asi ale nebude EU.

8 ostravak ostravak | 31. března 2017 v 20:10

Kdo je Stanislav Motl?

Důvěrník StB, přímý podřízený kapitána Minaříka v propagandistické úderce ministerstva vnitra Signál, usvědčený udavač a přisluhovač komunismu Motl se dnes vydává za pana spravedlivého. Otřesné.

9 rus rus | 31. března 2017 v 20:10

[7]: ty uz mas dost sasku vypatlanej

10 ostravak ostravak | 31. března 2017 v 20:23

jaro neco si o tom "skvelem" Motlovi prectete at vite jakou zrudu zde propagujete.

slov
Nemám rád, když někdo káže vodu a pije víno. Požádal jsem proto Ministerstvo obrany, Úřad pro zpřístupňování dokumentů, aby mi v souladu se zákonem poskytlo kopii svazku agenta Stanislava Motla, t.č. známého publicisty a investigativního novináře TV NOVA. Výsledek?
O tom, že je Stanislav Motl evidován jako Stbák, jsem se dozvěděl na internetu na Cibulkových seznamech a webových stránkách věnovaných kauze Kinský. Také se o tom zmínil Zvědavec. Pro ostatní média je tato záležitost tabu.

Motl měl asi smůlu, že se jeho jméno nestihlo smazat a svazek skartovat, jako u tisíců dalších prominentů. Ale zatím se mu dařilo vše ututlat. Řekl jsem si tedy, že vyzkouším, jak jsou archivy komunistické tajné policie otevřené.

Podle zák.č. 140/1996 Sb., o zpřístupnění svazků vzniklých činností bývalé Státní bezpečnosti, lze zpřístupnit dokumenty StB na základě žádosti. Podle § 8 tohoto zákona není třeba žádné další zvláštní kvalifikace, povolení atd.

Účelem zákona má být „co nejširší odhalení praxe komunistického režimu při potlačování politických práv a svobod vykonávané prostřednictvím tajných represivních složek totalitního státu.“ Jenže dotknete-li se vybraných prominentů, ejhle, slepá ulička.

Naše úřady praktikují zvláštní praxi. Vydávají spisy jen u osob, které jsou buď mrtvé, nebo zcela nezajímavé (koho zajímá personální spis 80letého důchodce). Naopak svazky osob veřejně činných a aktivních jsou buď skartované, ztratily se, nebo tyto osoby nejsou na seznamu určeném ke zveřejnění.

Na mou žádost mi ministerstvo odpovědělo šalamounsky: Poskytnout spis prý lze jen tehdy, „pokud se v případě žadatele jedná o příslušníka bezpečnostní složky, jehož jméno je obsaženo v seznamu zveřejněném ministerstvem podle § 7 zákona. Tento seznam je veřejně dostupný na internetových stránkách www.uzd.army.cz a obsahuje jména příslušníků bezpečnostní složky, jejichž personální spisy byly již zpřístupněny oprávněným žadatelům.“

Odpovědí ministerstva jsem nebyl překvapen. Jen mi potvrdila to, co jsem si myslel. A úspěch jsem přeci jen měl, větší, než jsem čekal. Úřady potvrdily, že pan Motl byl nejen příslušníkem StB, ale v dopise se hovoří dokonce v této souvislosti o „zpřístupňování dokumentů bývalé vojenské kontrarozvědky“. Tedy StB a kontrarozvědka k tomu? Vypadá to, že pan Motl byl velmi aktivní.

Úřady odmítly vydat jeho spis. Možná tak za dvacet let, zapomněly napsat. Počkej si, občane. Spis bude asi hustý. Spousta špíny. Lepší ho nechat v archivu pod zámkem.

11 ostravak ostravak | 31. března 2017 v 20:29

Ke svemu uzasu take konstatuji, ze nam jara zapomnel napsat podtitulek toho Motla ktereho precetl "na jeden zatah" a jak byla kniha napinava. [:tired:]

Kam Zmizel Cesky Zlaty Poklad,
O tom, jak jsme muselispojencum platit zlatem za to, ze nasi vojaci mohli po jejich boku umirat ve valce proti Hitlerovi.

Uz chapete co je ten Motl za ceskou zrudu?

12 Drifter Drifter | 31. března 2017 v 20:35

Jara, jako vzdy "Mimo Misu". Ahe kdyz uz jsme u toho :Canada sold off its gold reserves in recent months Feb.2017, leaving only 0.62 tonnes of gold.
Zrejme Cehuni vedeli co delaji uz davno pred tim nez na to Kanadani prisli.

Pane Hedvicek, kdyby jste se jen drzel toho co jste napsal:" Nazory dnesnich Cechu na soucasnou Ameriku jsou mimo sferu bezneho chapani", tak jste si usetril cas a nervy!!!

13 JIRI JIRI | E-mail | 31. března 2017 v 20:38

Děkuji za reklamu "Americký hlupáku".Bylo by jistě serioznější,chápu,že něco takového není možné u Vás čekat aby jste údaje z mého veřejného profilu napsal celé.Ale jsem rád,že jste se kromě stavu své mysli ještě přiznal i ke své politické orientaci.Tedy zde je i důvod,proč jsem údaje,za které se nemám důvod nikterak stydět uvedl:"informaci o alkoholu jsem uvedl hlavně pro fanoušky komunistů a eventuální oponenty v diskusi[pokud jim dojdou argumenty] aby to nemuseli pracně hledat v soudním zpravodajství-už se stal takový případ."Přeji Vám pěkný den.Jiří Lelek-bývalý alkoholik...

14 jara jara | 31. března 2017 v 20:51

[4]: To  je vse vseobecne znamo. Stejne ze se dalo vsemu predejit ale chteli valku a proto Mnichov, Jalta az po dnesek, copak nechapete, vlastne vse pripraveno Anglii, takze to je jako kdyby plakali nad ztratami svych vojaku v 1776 USA Revoluci za nezavislost. Proc zde v USA vrazdili i zeny a deti, podobne jako bile Afrikanos v Jizni Africe v 19 stoleti. Pustte si Mail Gipson film Patriot at take vice chapete. Ja jsem zacal chapat v celem komplexu pred par roky. Proc nebombardovali jedinny zeleznicni prison do Koncentraku, a proc pouzili bilky fosfor na civilisty v Hamburku a Drazdanech, vlastne jiz kdyz valka byla vyhrana, podobne jako bombardovani Plzne v 23 a 24 Dubnu 1945. To asi se nevidi? A proc a kdo udelali vse na dnesnim Blizkem Vychode, Africe a dale?
Jen objektivne studujte ze vsech zdroju a poucte se pro budoucnost ktera muze byt velice zariva kdyz se odstrani svetove blbnuti, ktere zene EU a Bilou rasu do zjevne zahuby. A ti kdo vse tvorili tak nakonec odchazeji z EU? Copak to nechapete? Ve Skotsku a Irsku jiz ano. Je etzke vsechno vyjadrit naraz, ale davam jen ne uvazenou. Zlato nemame a je mi naprosto jedno kdo napsal tuto smutnou pravdu. Podivejte se na vlastnictvi a nakupy zemi BRICS!

15 ostravak ostravak | 31. března 2017 v 21:01

Proc ma Rosta pravdu kdyz naznaci, ze Cesi jsou v podstate zdegenerovanej narod. Takovych zrud jako ten Motl je v tom Cesku vic nez dost a pritom jsou tihle lidi zase u valu.

Portrét komunistického udavače a kolaboranta Stanislava Motla
Zajisté mnoho lidí zná z televizní obrazovky, reportéra pořadu "Na Vlastní oči" (TV Nova) Stanislava Motla, proslulého to "lovce nacistů". V tomto ohledu je zajímavé, že nacisty "loví" člověk, který byl sám registrován komunistickou StB, tedy organizací, která pod dohledem NKVD a KGB byla rovnocenná právě nacistickému Gestapu.

Nyní již nejsem tak šokován z mediálních útoků pana Motla na pana Františka Oldřicha Kinského (v Evropě dosud nevídaného 6 letého nacisty), protože se mnohé vyjasnilo. Vždyť tento "reportér" má v dehonestování vskutku dlouholetou praxi. Jak si můžete přečíst v příloze tohoto článku, soudruh Motl v magazínu Signál dehonestoval i studentské demonstrace během tzv. "Palachova týdne" v r. 1989. Ostatně co také očekávat od člověka, jehož nadřízeným v magazínu Signál byl nechvalně známý komunistický terorista kpt. Pavel Minařík ("chlapík statečný" [Tak o něm zpíval J.Laufer, další příslušník všeschopné prodejné lůzy, která opěvovala komunistická zvěrstva. Charakeristickým znakem pro členy této chátry je, že podobné oslavné ódy jsou šity na míru pro ty, kdo jsou právě u moci.]).

Co říci k osobě soudruha Motla. Na mysl se mi dere pasáž z písně Jaroslava Hutky "Udavač z Těšína". Nevím jestli je soudruh Motl "udavač krásný", ale jedno vím jistě, že v pořadu Na vlastní oči, vystupuje pravý a nefalšovaný komunistický zbabělec. V tomto směru doufám, že"lovce nacistů" Motla by v brzké době mohl chytit nějaký lovec komunistů a estébáků, který by národu konečně ukázal pravou tvář tohoto komunistického gaunera.

16 ostravak ostravak | 31. března 2017 v 23:22

jaro, kdyz napisete "Zlato nemame", tak mate na mysli USA tedy vas domov nebo CR ktera ho ma pouhych 13,7 tun?

Dekuji za odpoved i tam kde se vam nechce odpovidat. ;-)

17 pozorovatel pozorovatel | 1. dubna 2017 v 1:58

[14]: Jaro kolik nam nauctoval tvuj milovany CCCP za Svobodovu jednotku? A hlavne kolik zaplatil za drancovani uranu v padesatych letech???

18 pozorovatel pozorovatel | 1. dubna 2017 v 2:00

[13]: no comment...

19 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 1. dubna 2017 v 9:32

Z posledni doby je zajimava konfrontace hutky a Karla Srpa z Jazzove Sekce.

KAREL SRP, ktery si odsedel 16 mesicu v bolsevickem vezeni, je spinen kurvou hutkou coby "Udavac".

Pritom to odporne prase hutka vycestoval se svym embeckem a jednou ze svych manzelek na Svobodny Zapad za zpevu a tancu souboru STB.

OSTATNI BYLI POSTRILENI NA HRANICICH NEBO UBITI K SMRTI V KOMUNISTICKYCH VEZNICICH!

20 Hana Catalano Hana Catalano | E-mail | Web | 1. dubna 2017 v 11:19

Porad kolem sebe sirim osvetu, ale nepomaha to. Ze opicak poslal Ameriku o x let zpatky - neni pravda. Ze Trump je posledni zachrana, konecne vudce, ktery muze veci zmenit - no, to je pry pekna kravina, je to arogantni hajzl.:-) Takze opet babiccina slova: "Parez zustane parezem a vul volem." Hanka

21 ostravak ostravak | 1. dubna 2017 v 22:01

[19]: Nemel byste nahodou nejakou vecnou pripominku na toho Motla na ktereho jsem reagoval a nikoliv na Hutku?
Vy preci v tom Cesku zijete tak budete jiste vedet o tom Motlovi vic nez ja.

22 ostravak ostravak | 2. dubna 2017 v 3:14

[20]: Vul zustane volem plati hlavne o nekom kdo napis, ze Trump je arogantni hajzl. ;-)

23 ghost ghost | 2. dubna 2017 v 7:30

[20]: A Vy jste to prvni nebo to druhe?

24 Godula Godula | 2. dubna 2017 v 14:12

Když už jsme chybějící zlato po dlouhých tahanicích dostali zpět, tak ho aspoň zašantročila vláda pana Tošovského výměnou za německé dluhopisy. Ve válce účast našich byla co do počtu symbolická cca několik tisícovek celkem jak na východě i na západě a nemohla významně ovlivnit výsledek války, ani sama o sobě zajistit osvobození naší republiky. Nejsme schopni postavit třeba několikamilionovou armádu. Tak jsme tady museli vyčkat až to udělají jiní. Naše jednotky jak v Anglii či SSSR vystupovaly jako samostatné cs. jednotky. Kdyby byly začleněny do britské armády tak nám to možná nenaúčtovali. A Rusové si své také u nás vybrali.

25 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 2. dubna 2017 v 15:38

Nekde  jsem cetl ze Hitler nechtel cechy v armade ale mel zajem o sikovne
ceske pracanty.Vsechny velke fabriky v protektoratu jeli naplno.Skodovka mimo jine vyrabela zbrane.Ae jak napsal Jara,prece to vsichni vime.Nasi dva komunisticti prezidenti Zapotocky a Novotny to dotahly v lagrech az na kapa.Zajimavy  prispevek je  od pani
HANY z ktereho  si muze kazdy vybrat co se mu hodi.

26 Vlasta Vlasta | E-mail | 2. dubna 2017 v 18:49

..článek ujde, komentáře pod ním jsou na "face palm" :-))) ale nejsmutnější je, že i ten komentář se blíží pravdě..

27 F...U.. F...U.. | 2. dubna 2017 v 21:06

[26]: Vlasticko,delame co muzem. :-)

28 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 3. dubna 2017 v 7:42

Kdosi sem pise, ze sem hutka nepatri.

Pritom ale jde zjevne o vselijake "ceske" curaky, pripadne pizdice.

Hutka je obzvalste vychcany dobytek.

Estebaci by ho samozrejme nepustili na "Svobodny Zapad" jen tak.
A uz vubec ne proto, ze ze sebe udelal "Vyznamnou osobnost socialisticke spolecnosti" a uctoval si za to prachy.

Byl za to trestne stihan - a podle zakonu mel jit sedet.

Nejen, ze do lochu nesel, ale jeste si uzival jako si uzivali vsichni ti na Zapad vysazeni konfidenti bolsevickych rezimu.

JEN ABSOLUTNI DEBIL SI MUZE MYSLET, ZE TO BYLO PRO NEODOLATELNY SARM JEHO OSOBNOSTI!

Ta hnusna kreatura predala estebakum seznam tech, kteri mu davali prachy.

No a rezim na jakehosi hutku zvysoka sral.
Chtel mit ale pod kontrolou stovky a tisice jeho "fanousku".

A PRESNE TO SE ESTEBAKUM POVEDLO!

29 nema to byt spise nema to byt spise | 3. dubna 2017 v 9:36

[26]: ..'facepalm' ? ;-)

30 jara jara | 3. dubna 2017 v 16:17

Toto asi take psal nejaky STB
Islamiste nenavidi multikulturalismus
Londonistan: 423 New Mosques; 500 Closed Churches

http://themillenniumreport.com/2017/04/londonistan-423-new-mosques-500-closed-churches/

Londonistan: 423 nových mešit; 500 Uzavřenych Kostelu

Giulio Meotti
Gatestone Institute

    Britské multikulturalisté se živí islámský fundamentalismus. Muslimové nepotřebují, aby se stal většinou ve Velké Británii; stačí, když postupně islamizovat nejdůležitější města. Tato změna již probíhá.
    Britské osobnosti udržet otevření dveří zavést islámské právo šaría. Jeden z předních britských soudců, Sir James Munby, řekl, že křesťanství již má vliv na soudy a ty musí být multikulturní, což znamená více islámský. Rowan Williams, bývalý arcibiskup z Canterbury, a hlavní soudce Lord Phillips, také navrhl, že anglické právo by měl „zahrnovat“ prvky práva šaría.
    Britské univerzity jsou také postupující islámské právo. Akademické směry, „Externí reproduktory vysokoškolských institucí“, stanoví, že „ortodoxní náboženské skupiny“ se mohou oddělit muže a ženy v průběhu akce. Na zaoceánské lodi Queen Mary University of London, ženy museli použít samostatný vchod a byli nuceni sedět v místnosti, aniž by mohli klást dotazy nebo zvýšit své ruce, stejně jako v Rijádu nebo Teheránu.

„Londýn je více islámský než mnoho muslimských zemí dát dohromady“, podle Maulana Syed Raza Rizvi, jedné z islámských kazatelů, kteří nyní vedou „Londonistan“, jako novinář Melanie Phillips označil anglický kapitál. Ne, Rizvi není pravicový extremista. Wole Soyinka, je nositel Nobelovy ceny za literaturu, byl méně štědré; nazval UK „žumpě pro islamisty“.

„Teroristé nesnese London multikulturalismus“, londýnský starosta Sadiq Khan řekl po nedávném smrtící teroristický útok ve Westminsteru. Opak je pravdou: Britské multikulturalisté se živí islámský fundamentalismus. Především Londonistan se svými novými 423 mešit, je postaven na smutných troskách anglického křesťanství.

Hyatt United Church koupila egyptské komunity, která má být převedena do mešity. St Peterův kostel byl přeměněn na mešitu Madina. Mešita Brick Lane byl postaven na bývalé metodistického kostela. Nejen budovy jsou převedeny, ale i lidí. Počet konvertitů k islámu se zdvojnásobil; Často oni přijali radikální islám, jak se Khalid Masood, teroristovi, který udeřil Westminster.

The Daily Mail publikoval fotografií kostelem a mešity pár metrů od sebe v centru Londýna. U kostela San Giorgio, který je určen pro uložení 1.230 věřících, pouze 12 lidí se shromáždilo na mši. V kostele Santa Maria, bylo jich tam 20.

Nedaleká Brune Street Estate Mešita má jiný problém: přeplnění. Jeho malá místnost a může obsahovat pouze 100. V pátek, věřící se musí nalít do ulic, aby se modlil. S ohledem na současné trendy, křesťanství v Anglii se stává přežitkem, zatímco islám bude náboženstvím budoucnosti.

V Birminghamu, druhá největší britská města, kde žije mnoho džihádisté a organizovat jejich útoky, islámský minaret dominuje nebe. Existují petice, které umožní britské mešity volat islámské věřící k modlitbě z reproduktorů třikrát denně.

Do roku 2020, odhady jsou, že počet muslimů, kteří se účastní modlitby dosáhnou alespoň 683,000, zatímco počet křesťanů navštěvuje týdně Mass klesne na 679,000. „Nová kulturní krajina anglických měst přišla; homogenizovaná, Christian krajina státního náboženství je na ústupu,“řekl Ceri Peach Oxfordské univerzity. I když téměř polovina britských muslimů ve věku do 25 let, čtvrtina křesťané jsou více než 65 let „V dalších 20 letech se bude více aktivních muslimů než kolik je do kostela,“ řekl Keith Porteous Wood, ředitel Národního sekulární Společnost.

Od roku 2001, 500 Londýn kostelů všech nominálních hodnot se změnily v soukromých domech. Během stejného období, které britské mešity byly množících. V letech 2012 a 2014 se podíl Angličanů, kteří se identifikují jako anglikánů klesl z 21% na 17%, což je pokles o 1,7 milionu lidí, zatímco podle průzkumu respektovaného NatCen sociální výzkumný ústav, vzrostl počet muslimů téměř milion. Věřící klesá rychlostí, která během jedné generace, jejich počet bude třikrát nižší než u muslimů, kteří pravidelně chodí do mešity v pátek.

Demograficky, Británie byla získávání stále více islámskou tvář, v místech, jako jsou Birmingham, Bradford, Derby, Dewsbury, Leeds, Leicester, Liverpool, Luton, Manchester, Sheffield, Waltham Forest a Tower Hamlets. V roce 2015 byla provedena analýza nejběžnějších názvu v Anglii ukázaly, že to bylo Mohammed, včetně variací hláskování, jako je Mohamed a Mohammad.

Nejdůležitějších měst mají obrovské muslimské populace: Manchester (15,8%), Birmingham (21,8%) a Bradford (24,7%). V Birminghamu, policie jen demontovat teroristickou buňku; tam je také větší pravděpodobnost, že se dítě narodí do muslimské rodiny než do nějakého křesťanského. Bradford a Leicester, polovina dětí jsou muslimové.
Muslims do not need to become the majority in the UK; they just need gradually to Islamize the most important cities. The change is already taking place. “Londonistan” is not a Muslim majority nightmare; it is a cultural, demographic and religious hybrid in which Christianity declines and Islam advances.
isíce muslimů zúčastnit se veřejného venkovního bohoslužby v Birminghamu, Anglie, 6. července 2016. (zdroj obrázku: Ruptly videa screenshot)

Podle Innes Bowen, píše v The Spectator, pouze dvě z 1700 mešit v Británii dnes sledovat modernistický výklad islámu, ve srovnání s 56% ve Spojených státech. Wahhábité ovládat šest procent mešity ve Velké Británii, zatímco fundamentalista Deobandi ovládání až 45%. Podle průzkumu z Knowledge Center, třetina britských muslimů necítí „součástí britské kultury.“

Londýn je také plná soudů šaría. Tam jsou oficiálně 100. Příchod tohoto paralelního soudního systému bylo možné díky zákonu British arbitrážní a systém alternativního řešení sporů. Tyto nové soudy vycházejí z odmítnutí nedotknutelnosti lidských práv: hodnoty svobody a rovnosti, které jsou základem anglického zvykového práva.

Britské osobnosti držet otevírá dveře k zavedení šaría. Jeden z předních britských soudců, Sir James Munby, řekl, že křesťanství již má vliv na soudy a ty musí být multikulturní - což znamená více islámský. Rowan Williams, bývalý arcibiskup z Canterbury, a hlavní soudce Lord Phillips také navrhl, že britský zákon by měl „zahrnovat“ prvky práva šaría. Britská kulturní zařízení se rychle kapitulovaly do islámských fundamentalistů při přijímání svých požadavků.

Britské univerzity jsou také postupující islámské právo. Oficiální pokyny univerzity, „Externí reproduktory vysokoškolských institucí“, vydané britských univerzit, stanoví, že „ortodoxní náboženské skupiny“ se mohou oddělit muže a ženy v průběhu akce. Queen Mary University of London, ženy měly používat samostatný vchod a byli nuceni sedět v místnosti, aniž by mohli klást dotazy nebo zvýšit své ruce - jako v Rijádu nebo Teheránu. Islámská společnost na London School of Economics držel Gala, v němž ženy a muži byly odděleny sedmi metrů panelu.

Po útoku na francouzské satirického časopisu Charlie Hebdo, šéf MI6, Sir John Sawers, doporučuje autocenzura a „určité zdrženlivosti“ v diskusi o islámu. Britský velvyslanec v Saúdské Arábii, Simon Collis, konvertoval k islámu a dokončil pouť do Mekky, hadždž. Teď si říká Haji Collis.

Co bude dál?

___
https://www.gatestoneinstitute.org/10124/london-mosques-churches :-!

31 jara jara | 3. dubna 2017 v 17:33

Copak jste vsichni tak najivni a stourate se v lejnech nez zbyste hledali cestu jak prezit, jestli je to jiz vubec mozne. Zavrhli jste EU krestanstvi, tak se dockate neceho strasnejsiho, ale to jiz bude pozde.
Tak jen tak dale s PicoXinkama ale hodne daleko od realneho vyvoje.
Ano, PEKLO je priliz realne a plne utrpeni ale cesta tam je velice svudna pro tupce realit ziti ...

http://aeronet.cz/news/narodni-divadlo-v-brne-propaguje-satanismus-ruzova-socha-bafometa-se-ztoporenym-penisem-laka-na-novou-multikulti-propagandistickou-inscenaci-rodice-detem-zakazuji-vstup-do-divadel/; :-D  :-!

32 pozorovatel pozorovatel | 3. dubna 2017 v 20:12

[31]: Jaro ty mluvis jako by se te nadchazejici katastrofa netykala. Snad nejsi Jehovista a se zbytkem podobnych klaunu to prezijete na vytvorite nove nebeske kralovstvi? Za par mesicu jdes stejne do rakve tak si nedelej starosti jak to dopadne. Moralni prostitute. Vozili te T613, zral si kaviar, sukal komsomolky a konecne v USA te dohnala spravedlnost v podobe policajta. Krkem ti mel zakroutit zmetku senilni.

33 jara jara | 3. dubna 2017 v 20:22

Jen pro ty nejrozumnejsi a chapave:

http://aeronet.cz/news/david-rockefeller-zemrel-ve-veku-101-let-a-na-ceste-do-pekla-mu-nepomohly-ani-krevni-konzervy-s-detskou-krvi-z-kauzy-pizza-gate-syndikat-prisel-o-hlavu-vyssiho-procesu-rizeni-dalsi-na-rade-je-kralovna/;

Proctete si take o George Soros. Ja jsem pracoval ve firme jeho bratra Paul Soros na velkych projektech. V 1987 Pan Paul Soros firmu prodal Italske Stamporetti. Pak se zakladal Milionarsky Klub, s minimalnim vkladem $ Million. Znal jsem dalsi 2 rodiny ktere se stali cleny.
Jinak k dlouhovekosti je asi nejlepsi ziva voda s citronem, asi 15% zelene kavy vmixovat, nejlepsi z Destoveho Pralesa a pak hlavne: METFORMIN. Pro starsi 3x denne po 500 mg u mladsich jen 1x denne. Tyto jednoduche doplnky by mely prodlouzit zivot do 120 roku vcetne kalorickemu omezeni stravy s vysokou kvalitou s max 5 az 15 g masa za den. Napojte se na LifeExtension.com; Longevity atd. Delal jsem taek na projektech a vystavbe Genetickeho Vyzkumu u NYU a pak na Floride. Mel jsem u obedu moznost diskutovat se spickovymi vedci.
Tak tem rozumnym I Rostovi METFORMIN ktery take blokuje vznik rakovinneho bujeni a daleko vice. Ja jsem jiz na tom s prateli 2 roky... Dokonce bude mozne omlazovani o 5 az 15 letech u lidi s dobrou DNA vazbou a dalsimi funkcema. K tomu letos budeme navstevovat spickove centra alternativni mediciny. Mame atke Cord Blood Registry a Stem Cel nasich deti. :-! :-D

34 jara jara | 3. dubna 2017 v 23:04

Prilozena jeden z mnoha zprav ktere dostavam z Wall Street a jinych organizacich.
Ano, kupovat zlato a platinu kdyz byla pod $300 za Trojskou Unci a Stribro pod $7 a prodavat kdyz stribro skocilo na $40 a vcetne Paladia vse daleko vyse nez je opet dnes. Opacne transakce delaji jen slabomyslni. Asi dnes je opet doba koupit nejake cenne kovy. Rusko rocne vytezi minimalna 200tun zlata, a pak Platinu, Paladium, Stribro a drahokamy, podobne jako Cina, Indie, Brazilie, Jizni Afrika atd. No uvidime, doba je velice napjata a ja zustavam neutralni, nebot nic neni uplne perfekt a pravda.
A to je velice smutne.

Russia, China Drive Another Stake Through Dollar    

•    Russia and China set up central bank branches in each other’s capitals to bypass the dollar...
•    The timeless lesson the U.S. might learn the hard way when Russia and China make their move...
•    Then Jim Rickards shows you how Russia and China are leading the “axis of gold” that’s leading the world away from the dollar... a to neni pro nas dobra zprava., zijici v Americe

36 Drifter Drifter | 4. dubna 2017 v 21:27

[31]: Smankote, vy verite vselijakym blbostem!

37 jara jara | 5. dubna 2017 v 15:35

A jako vzdy Anglani enco udelaji a pak vycouvaji...
Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly".
Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, "zapomněla" tuto informaci přinést.
Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeie devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.

  Členské státy se vzdají:
1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny

2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů

3)vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO

V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují:
  "Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení  k projektu."

* Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu „ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států“
* Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru
* Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákon
* Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku
* Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou moci odmítnout
* Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma
* Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato
* Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…“

To je tak ve zkratce všechno. Takže je to tu, vážení. Když jsem to četl, vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938…
Tohle je naše prostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.

Celý text s nímž Steinmeier vystoupí v Praze si můžete přečíst tady: http://www.tvp.info/25939587/ [2]: (polsky)

Nezdá se, že by šlo se o fake, nebo hoax. TVP INFO je polská veřejnoprávní  televize.

  A o tomto všem by měli za nás rozhodovat současní samozvaní psychopati, co jsou v celé EU?                        No s pánem bohem!!...

Tak už vím, proč Velká Británie vycouvala z EU. Také proč začíná aktivně couvat Maďarsko. My zatím stále lezeme někomu do ……  Kolik naši představitelé za to dostanou, asi dost a potom se vytratí někde do bezpečí.
Diky D. J. Trump nyni se stavi zed s Mexikem a pocet Migrantu a tim I lkriminalita znacne klesa a to je jen zacatek. USA si v uscitych zonach strezi vychovavani mlade superinteligence, vysoce vzdelane mladeze budouciho rozvoje!

38 jara jara | 5. dubna 2017 v 15:39

Best greetings Jarda Nehybka,

In our beloved USA, as Innocent Survivors.
________________________________________
V anglictine US Standard o budoucim vyvoji pro lidstvo na rozdil z Anglie a Brusselu-Satanictu kteri chteji znicit vse co se da! Udelat novou dobu snad TEMNA?
FUTURE is approaching  faster  than we can imagine            

In 1998, Kodak had 170,000 employees and sold 85% of all photo paper worldwide.            

Within just a few years,  their business model disappeared and they went  bankrupt.            

What  happened to Kodak will happen in a lot of industries in the next 10 years and, most people won't see it coming. Did you think in 1998 that 3 years later you would never take pictures on film again?          

Yet digital cameras were  invented in 1975.  The first ones only had 10,000 pixels, but followed Moore's law.  Today, most smartphone cameras have at least 12-20 megapixels with some digital Single Lens Reflex cameras having 50 megapixels, So as with all exponential technologies, it was a disappointment for a time, before it became way superior and became mainstream in only a few short years.  It will now happen again with Artificial Intelligence, health, autonomous and electric cars, education, 3D printing, agriculture and  jobs.  Welcome to the 4th Industrial Revolution. Welcome to the Exponential  Age .      

Software will disrupt most  traditional industries in the next 5-10 years.              

Uber is just a software tool,  they don't own any cars, and are now the biggest taxi company in the world.            

Airbnb is now the biggest hotel company in the world, although they don't own any properties.            

Artificial  Intelligence:  Computers become exponentially better in understanding the world .  This year, a computer beat the best Go-player in the world, 10 years earlier than expected.                

In the US , young  lawyers already don't get jobs. Because of IBM's Watson, you can get legal advice (so far for more or less basic stuff) within seconds, with  90% accuracy compared with  70% accuracy when done by humans.            
So if you study law, stop immediately. There will be 90% less lawyers in the future, only specialists will  remain.                        

Watson already helps nurses diagnosing cancer,  it is 4 times more accurate than human nurses.              

Facebook now has a pattern recognition software that can recognize faces better than humans.  In 2030, computers will become more intelligent than humans. ( NEVER!/Albert)              

Autonomous cars: In  2018 the first self-driving cars will appear for the public. Around 2020, the complete industry will start to be disrupted. You don't want to own a car anymore.  You will call a car with your phone, it will show up at your  location and drive you to your destination. You will not need to  park it, you only pay for the driven distance and can be productive while driving.            

Our kids will never get a driver's license and will never own a car.          

It will change the cities, because we will need 90-95% less cars for that.  We can transform former parking spaces into parks.            

1.2 million people die each year in car accidents worldwide.  We now have one accident every 60,000 miles (100,000 km), with autonomous driving that will drop to 1 accident in 6 million miles (10 million km). That will save a million lives each year.          

Most car companies will  probably become bankrupt.  Traditional car companies try the evolutionary approach and just build a better car, while tech companies (Tesla, Apple, Google)  will do the revolutionary approach and build a computer on wheels.      

Many engineers from Volkswagen and Audi are completely terrified of Tesla.      

Insurance  companies will have massive trouble because without accidents, the insurance will become 100x cheaper.  Their car insurance business model will disappear.      

Real estate will change.  Because if you can work while you commute, people will move further away to live in a more beautiful neighborhood.    

Electric cars will become mainstream about 2020.  Cities will be less noisy because all new cars will run on electricity.    

Electricity will become incredibly cheap and clean:  Solar production has been on an exponential curve for 30 years, but you can now see the burgeoning impact.      

Last year, more solar energy was installed worldwide than fossil.  Energy companies are desperately trying to limit access to the grid to prevent competition from home solar installations, but that can't last. Technology will take care of  that strategy.        

With cheap electricity comes cheap and abundant water. Desalination of salt water now only needs 2kWh per cubic meter (@  0.25 cents). We don't have scarce water in most places, we only have scarce drinking water. Imagine what will be possible if anyone can have as much clean water as he wants, for nearly no cost.    

Health: The Tricorder X price will be announced this year.  There are companies who will build a medical device (called the "Tricorder" from Star Trek) that works with your phone, which takes your retina scan, your blood sample and you breath into it.    

It then analyses  54 bio-markers that will identify nearly any disease..  It will be cheap, so in a few years everyone on this planet will have access to world class medical analysis, nearly for free. Goodbye, medical  establishment.        

3D printing: The price of the cheapest 3D printer came down from $18,000 to $400 within 10 years. In the same time, it became 100 times faster. All major shoe companies have already started 3D printing shoes.        

Some spare airplane parts are already 3D printed in remote airports.  The space station now has a printer that eliminates the need for the large amount of spare parts they used to have in the past.

At the end of this year, new smart phones will have 3D scanning possibilities.   You can then 3D scan your feet and print your perfect shoe at home.        

In China, they already 3D printed and built a complete 6-story office building.  By 2027, 10% of everything that's being produced will be 3D printed.      

Business  opportunities: If you think of a niche  you want to go in, first ask yourself: "In the future, do I think we will have that?" and if the answer is yes, how can you make that happen sooner?              

If it doesn't work with your phone, forget the idea.  Any idea designed for success in the 20th century is doomed to failure in the 21st century.            

Work : 70-80% of jobs will disappear in  the next 20 years. There will be a lot of new jobs, but it is not clear if there will be enough new jobs in such a short time.  This will require a rethink on wealth distribution.            

Agriculture : There will be a $100 agricultural robot in the future.  Farmers in 3rd world countries can then become managers of their field instead of working all day on their fields.            

Aeroponics will need much less water.  The first Petri dish produced veal, is now available and will be cheaper than cow produced veal in 2018. Right now,  30% of all agricultural  surfaces is used for cows.  Imagine if we don't need that space anymore.            
There are several startups  who will bring insect protein to the market shortly.  It contains  more protein than meat. It will be labeled as "alternative protein source"  (because most people still reject the idea of eating  insects).              

There is an app called  "moodies" which can already tell in which mood you’re in.  By 2020 there will be apps that can tell by your facial expressions, if you are lying.  Imagine a political debate where it's being displayed whether they’re telling the truth or not.

Wow! Scary! Utter chaos will result from lack of jobs and the unskilled people without high technical education.   The autonomous electric car will come sooner because of Mobileve which was sold by to Intel by its two Israeli inventers for USD15.3 billion last week.  They were in a collaborative  partnership with Intel and BMW.

I don't understand how you can print parts of buildings made of steel and concrete, or even wood.  Printing Nike shoes also has me stymied: parts have to glued and stitched.

39 pozorovatel pozorovatel | 6. dubna 2017 v 22:28

Jaro! Zase same okopirovane blably z ruskych serveru. Tvuj mozek se zmekcuje nebyvalym tempem.

40 Drifter Drifter | 6. dubna 2017 v 22:33

[38]:Ever heard of saying "When pigs can fly"?

41 ostravak ostravak | 7. dubna 2017 v 3:39

[39]: pozorovateli hadejte proc Rosta dava tem jarovym pitomostem prostor? :-P

42 pozorovatel pozorovatel | 7. dubna 2017 v 20:57

[41]: Ostravaku myslim, ze je nekolik variant proc Rosta dava prostor jarovym picovinam, ale tato asi je nejpravdebodobnejsi. Rostu povazuji za inteligentniho lisaka. Rosta zna osobne Jaru i kdyz urcite Jara vyhledal jeho a ne naopak. Rosta vi, ze Jara je bezcharakterni prospecharska svine, ktera bude slouzit kazdemu rezimu. Rosta ze slusnosti to primo Jarovi nerekne, ale dava mu tady prostor, aby normalni lidi meli moznost sami posoudit jaky je Jara (soudruh namestek Nehybka) nemozny senilni kokot.Co si o tom myslite ostravaku?

43 ostravak ostravak | 8. dubna 2017 v 22:20

[42]: Myslim, ze jste uhodil hrebik na hlavicku pozorovateli.
Dalsi moznosti je Rostova snaha poskytnout zdejsimu blogu trochu humorneho nadechu. On totiz smich posiluje zdravi. :-D

44 pozorovatel pozorovatel | 10. dubna 2017 v 15:25

[43]: Dekuji ostravaku. Ano humor je treba i kdyz Jarovo pitomosti spise pripominaji smes cerneho humoru a senilniho zoufalstvi. Tak by mel dopadnout kazdy prevleceny bolsevik. Policajt mel dobry odhad a proto Jarovi trochu narovnal pater pendrekem.

45 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 12. dubna 2017 v 11:27

Jako vzdy.

Jara pise vecne a srozumitelne.

Pica pozorovatel a kurva ostravak akorat serou smradlava hovna!

46 bi-bi bi-bi | 22. dubna 2017 v 17:48

Http://www.na-septande.CZ/vse/politika/odtajneni-zapadnich-dokumentu-pokud-vam-to-neotevre-oci-tak-potom-uz-nic

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama