Duben 2017

Mi Kojecaci mne miluji..

27. dubna 2017 v 23:47 Clanky osvetove
... i kdyz jsem slabomyslny.


Zeny vlastenky v Kojetine...

27. dubna 2017 v 17:03 Clanky osvetove

Vleeeevo vbok!

Vpravoooo vbok!

Army den...?

26. dubna 2017 v 22:40 Clanky osvetove
Ten patvar "Army den" je mily - to je takova sudetacka anglictina - Cesi jsou svetaci...Předmět: Armáda láká nové rekruty

Armáda na pražských Vinohradech předvádí svou výbavu a láká nové rekruty

Samohybná kanová houfnice Dana, obrněný transportér Pandur, lehká obrněná vozidla Dingo a Iveco, protiletadlový raketový komplet, pyrotechnické roboty, motocykly Hradní stráže a další armádní technika, včetně ručních zbraní, je ve středu k vidění na Floře v Praze. Armáda u obchodního centra předvádí nejen svou techniku a vybavení, ale i své schopnosti.Dnes 12:53 - Praha
Takzvaný Army den navazuje na stejnou akci z loňska, kdy se armáda představila Pražanům a lákala je do svých řad. Náborová akce na Floře měla za cíl získat nové zájemce o službu v armádě i v Hradní stráži. "Novinkou dnešní akce je slaňování vojáků, kteří se budou spouštět z konstrukce obchodního domu. Budou tady cvičení psi, kteří předvedou zadržení pachatele, hledání zbraní, případně drog. Bude tady vojenská přehlídka výstroje, takže po molu se projde pyrotechnik, potápěč, pilot. Bude tady vystupovat folklorní umělecký soubor Ondráš. Bude tady k vidění ukázka bojového umění boje zblízka, což je myslím pro diváky velmi zajímavé," shrnula Šmerdová.
Na Army dnu jsou pro zájemce o službu v armádě připraveni náboroví pracovníci s nabídkou aktuálních pozic. Přímo na místě je také možné vyzkoušet si disciplíny, které musí uchazeči o službu v armádě splnit. Studentům a školákům se představí Univerzita obrany a Vojenská střední škola MO.
hlk, ale, Novinky

Vaše názory - 66 příspěvků
Tomáš Vybíral, Bystřice pod Hostýnem

St, 26. dubna 2017, 15:44:34

Být žoldákem co vraždí za zajmy ameriky. Tohle si na svědomí vezme jenom ubožák co považuje prachy za největší požitek. Normální člověk se na zabíjení podílet nechce.

Jaroslav Macháček, Chomutice
St, 26. dubna 2017, 15:05:52

Nač potřebujeme v Českém Bakalistánu Vládní vojsko ? na obranu majetků Němců , Holanďanů , Rakušáků , Američanů , Rusů nebo státního dluhu 125 000.kč/osobu včetně kojenců ? na to nepotřebujeme drahou armádu na to máme NATO , naše protektorátní vojsko je jen dalším zdrojem korupce a rozkrádání , na obranu naší vlasti ( USA ) stačí dobrý fojak ŠvejkStropnický a asi 30.bojeschopných vojáků , asi 300.generálů a feldkurátů , na ochranu prostoru protektorátu postačí 2.x za rok průjezd Dragounů střední skupiny vojsk USA sídlící v Německu

Radek Flegl, Miletín
St, 26. dubna 2017, 14:59:30 |

To má být jako "malá komediantova armádní přehlídka"? Na to se mají navnadit mladí muži, aby šli hájit zájmy cizích dobivatelů jako žoldáci? To czela určitě vlnu nacionalismu a národovectví to nezdvihne. To je zase propaganda. Kluci, hrát si je jedna věc a druhá bojovat. Stačí se optat těch, kteří byli nasazeni v Kosovu, Afganistánu, ve střední Africe. "Už nikdy více."

Norbert Kišner, Blansko
St, 26. dubna 2017,

Naše armáda nedokáže uchránit naše hranice před nezákonným vstupem cizích osob na naše území a jen nasazuje krky pod hlavičkou NATO za zájmy největšího agresora Země USA!! Naši vojáci dělají jen poskoky tomuto agresorovi v zemích, kde nemají dle konvencí NATO co dělat!!! Hrubé porušování mezinárodních úmluv a zákonů si mohou dovolit jen a jen USA na ostatní se uvalují různá embarga!! To jsme to dopracovali!!!

Valerie Říhová, Praha
St, 26. dubna 2017,

K čemu a na co ale tahle "naše" armáda vlastně je, když výhradně válčí pouze v amerických válkách a za americké zájmy v zemích, které většina lidí ani neumí najít na mapě ? Tohle naše armáda v pravém slova smyslu není, jde o americký žoldnéřský sbor placený ovšem z našich daní.

Vladimír Smolka, Opava
St, 26. dubna 2017

Armáda na pražských Vinohradech předvádí svou výbavu a láká nové rekruty...tak už mi je jasné, proč z té vrchní náborářky udělají generálku. Asi jede plně v režii vrchního komedianta, co má nad sebou a v zajetých kolejích světově uznávaného drááámatika!!!

Jan Janečko, Ústí nad Labem
St, 26. dubna 2017

Mohl tam taky zahrát divadlo náš známý herec, tohoto času ministr obrany, aby zájemce vtipnou scénkou přesvědčil o možnosti nasazení života za zájmy Ameriky.

Petr Kica, Bohumín
St, 26. dubna 2017

Jistě ,již není mnoho pamětníků světové války,tak je zapotřebí sehnat nový kanonfuter te poblázněné tetce z NDR a nahnat je opět ke Stalingradu v pevném přesvědčení ,že pod vlajkou takzvané demokracie už to konečně vyjde...

Marie Valíčková, Ústí nad Orlicí
St, 26. dubna 2017

Armáda na pražských Vinohradech předvádí svou výbavu a láka nové rekruty. Do vojenské služby se hlásí jen takový,kterým se nechce makat a nebo z prominutím, jen boží hovádka,kteří mají IQ tykve.

Ondřej Holý, Plzeň
St, 26. dubna 2017

Bohužel Armáda neví, před kým nás má chránit. K muslimské invazi do EU se postavila zády a šaškuje u Ruských hranic.Zradili ji politici a Evropští řiťolezci Sobotka s Babišem.

Alena Komárková, Praha
St, 26. dubna 2017

jo, nábor do armády a ještě se účastní i ledecká a maslák..no pěkně děkuju..jen idiot potáhne bránit americké kořistnické zájmy...

If

26. dubna 2017 v 16:47 Clanky osvetove


If

BY RUDYARD KIPLING

If you can keep your head when all about you
Are losing theirs and blaming it on you,
If you can trust yourself when all men doubt you,
But make allowance for their doubting too;
If you can wait and not be tired by waiting,
Or being lied about, don't deal in lies,
Or being hated, don't give way to hating,
And yet don't look too good, nor talk too wise:

If you can dream-and not make dreams your master;
If you can think-and not make thoughts your aim;
If you can meet with Triumph and Disaster
And treat those two impostors just the same;
If you can bear to hear the truth you've spoken
Twisted by knaves to make a trap for fools,
Or watch the things you gave your life to, broken,
And stoop and build 'em up with worn-out tools:

If you can make one heap of all your winnings
And risk it on one turn of pitch-and-toss,
And lose, and start again at your beginnings
And never breathe a word about your loss;
If you can force your heart and nerve and sinew
To serve your turn long after they are gone,
And so hold on when there is nothing in you
Except the Will which says to them: 'Hold on!'

If you can talk with crowds and keep your virtue,
Or walk with Kings-nor lose the common touch,
If neither foes nor loving friends can hurt you,
If all men count with you, but none too much;
If you can fill the unforgiving minute
With sixty seconds' worth of distance run,
Yours is the Earth and everything that's in it,
And-which is more-you'll be a Man, my son!

Na ci strane je ceska armada?

25. dubna 2017 v 20:37 Clanky osvetove
To, aby CESTI vojaci meli jako soucast uniformy palestinsko/arabskou keffiyeh (to je ten satek okolo krku), to povazuji za dukaz, jak to vlastne s ceskou armadou dopadlo.


Jak Ceska republika zprznila Ceskou narodni budovu v New Yorku...

10. dubna 2017 v 22:08 Clanky osvetove
Poteste oko sve a pustte si video. Sice tam provazi jakysi cesky vlastenec, za jehoz cestinu by se melo fackovat, ale toho ignorujte a podivejte se, jak soudruzi architekti dokurvili, co se dalo.

Ale Ceska republika to cele dostala od emigrantskych kolaborantu za 1 dolar, tak proc s tim nezatocit od podlahy?
P.S.: Ano, to je to stejne misto, kde Cesi jmenovali reditelem toho Fejka ze zoologicke zahrady a zapomneli se ho zeptat, jestli vubec umi anglicky (neumel) a tak z toho byla taky ostuda jako hrom.