Army den...?

26. dubna 2017 v 22:40 |  Clanky osvetove
Ten patvar "Army den" je mily - to je takova sudetacka anglictina - Cesi jsou svetaci...Předmět: Armáda láká nové rekruty

Armáda na pražských Vinohradech předvádí svou výbavu a láká nové rekruty

Samohybná kanová houfnice Dana, obrněný transportér Pandur, lehká obrněná vozidla Dingo a Iveco, protiletadlový raketový komplet, pyrotechnické roboty, motocykly Hradní stráže a další armádní technika, včetně ručních zbraní, je ve středu k vidění na Floře v Praze. Armáda u obchodního centra předvádí nejen svou techniku a vybavení, ale i své schopnosti.Dnes 12:53 - Praha
Takzvaný Army den navazuje na stejnou akci z loňska, kdy se armáda představila Pražanům a lákala je do svých řad. Náborová akce na Floře měla za cíl získat nové zájemce o službu v armádě i v Hradní stráži. "Novinkou dnešní akce je slaňování vojáků, kteří se budou spouštět z konstrukce obchodního domu. Budou tady cvičení psi, kteří předvedou zadržení pachatele, hledání zbraní, případně drog. Bude tady vojenská přehlídka výstroje, takže po molu se projde pyrotechnik, potápěč, pilot. Bude tady vystupovat folklorní umělecký soubor Ondráš. Bude tady k vidění ukázka bojového umění boje zblízka, což je myslím pro diváky velmi zajímavé," shrnula Šmerdová.
Na Army dnu jsou pro zájemce o službu v armádě připraveni náboroví pracovníci s nabídkou aktuálních pozic. Přímo na místě je také možné vyzkoušet si disciplíny, které musí uchazeči o službu v armádě splnit. Studentům a školákům se představí Univerzita obrany a Vojenská střední škola MO.
hlk, ale, Novinky

Vaše názory - 66 příspěvků
Tomáš Vybíral, Bystřice pod Hostýnem

St, 26. dubna 2017, 15:44:34

Být žoldákem co vraždí za zajmy ameriky. Tohle si na svědomí vezme jenom ubožák co považuje prachy za největší požitek. Normální člověk se na zabíjení podílet nechce.

Jaroslav Macháček, Chomutice
St, 26. dubna 2017, 15:05:52

Nač potřebujeme v Českém Bakalistánu Vládní vojsko ? na obranu majetků Němců , Holanďanů , Rakušáků , Američanů , Rusů nebo státního dluhu 125 000.kč/osobu včetně kojenců ? na to nepotřebujeme drahou armádu na to máme NATO , naše protektorátní vojsko je jen dalším zdrojem korupce a rozkrádání , na obranu naší vlasti ( USA ) stačí dobrý fojak ŠvejkStropnický a asi 30.bojeschopných vojáků , asi 300.generálů a feldkurátů , na ochranu prostoru protektorátu postačí 2.x za rok průjezd Dragounů střední skupiny vojsk USA sídlící v Německu

Radek Flegl, Miletín
St, 26. dubna 2017, 14:59:30 |

To má být jako "malá komediantova armádní přehlídka"? Na to se mají navnadit mladí muži, aby šli hájit zájmy cizích dobivatelů jako žoldáci? To czela určitě vlnu nacionalismu a národovectví to nezdvihne. To je zase propaganda. Kluci, hrát si je jedna věc a druhá bojovat. Stačí se optat těch, kteří byli nasazeni v Kosovu, Afganistánu, ve střední Africe. "Už nikdy více."

Norbert Kišner, Blansko
St, 26. dubna 2017,

Naše armáda nedokáže uchránit naše hranice před nezákonným vstupem cizích osob na naše území a jen nasazuje krky pod hlavičkou NATO za zájmy největšího agresora Země USA!! Naši vojáci dělají jen poskoky tomuto agresorovi v zemích, kde nemají dle konvencí NATO co dělat!!! Hrubé porušování mezinárodních úmluv a zákonů si mohou dovolit jen a jen USA na ostatní se uvalují různá embarga!! To jsme to dopracovali!!!

Valerie Říhová, Praha
St, 26. dubna 2017,

K čemu a na co ale tahle "naše" armáda vlastně je, když výhradně válčí pouze v amerických válkách a za americké zájmy v zemích, které většina lidí ani neumí najít na mapě ? Tohle naše armáda v pravém slova smyslu není, jde o americký žoldnéřský sbor placený ovšem z našich daní.

Vladimír Smolka, Opava
St, 26. dubna 2017

Armáda na pražských Vinohradech předvádí svou výbavu a láká nové rekruty...tak už mi je jasné, proč z té vrchní náborářky udělají generálku. Asi jede plně v režii vrchního komedianta, co má nad sebou a v zajetých kolejích světově uznávaného drááámatika!!!

Jan Janečko, Ústí nad Labem
St, 26. dubna 2017

Mohl tam taky zahrát divadlo náš známý herec, tohoto času ministr obrany, aby zájemce vtipnou scénkou přesvědčil o možnosti nasazení života za zájmy Ameriky.

Petr Kica, Bohumín
St, 26. dubna 2017

Jistě ,již není mnoho pamětníků světové války,tak je zapotřebí sehnat nový kanonfuter te poblázněné tetce z NDR a nahnat je opět ke Stalingradu v pevném přesvědčení ,že pod vlajkou takzvané demokracie už to konečně vyjde...

Marie Valíčková, Ústí nad Orlicí
St, 26. dubna 2017

Armáda na pražských Vinohradech předvádí svou výbavu a láka nové rekruty. Do vojenské služby se hlásí jen takový,kterým se nechce makat a nebo z prominutím, jen boží hovádka,kteří mají IQ tykve.

Ondřej Holý, Plzeň
St, 26. dubna 2017

Bohužel Armáda neví, před kým nás má chránit. K muslimské invazi do EU se postavila zády a šaškuje u Ruských hranic.Zradili ji politici a Evropští řiťolezci Sobotka s Babišem.

Alena Komárková, Praha
St, 26. dubna 2017

jo, nábor do armády a ještě se účastní i ledecká a maslák..no pěkně děkuju..jen idiot potáhne bránit americké kořistnické zájmy...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Viktor Viktor | 26. dubna 2017 v 23:10 | Reagovat

V úvodu ke knize V. Neffa "Trampoty pana Humbla" se píše: "Vychován v loajalitě k habsburské monarchii, stal se demokratickým občanem předmnichovské republiky, kolaborantem a konfidentem gestapa za nacistické okupace, v květnové revoluci osvobozeným politickým vězněm a hrdinou z Barikád, po Únoru nadšeným bojovníkem za věc socialismu. To všechno si pan Humbl, jist svými vysokými morálními kvalitami, poctivě zodpovídá, čestně obhajuje a řádně zdůvodňuje ve vlastním curriculu vitae..." Dnes sedí Humblové a jejich potomci na místech nejvyšších. Plně to vystihuje to světáctví.

2 pepa nos pepa nos | 26. dubna 2017 v 23:23 | Reagovat

Army Den.

take

Military Den.

(Docela srandovni cesko-anglicka slovni hricka.)

4 jara jara | 26. dubna 2017 v 23:50 | Reagovat

Podivejte co vyprojektovali vetsinou USA NYC a Chicago firmy v Moskve ale take Shell na Sachalinu atd. Srovnejte to s devastovanou zemi v 1945. Co vse tento narod utrpel od Tataru, Svedu, Napoleona, Bolsevizmu az po dnesek a jinych zhoubnych v historii?
Podivejte se take na zabery Nemecko 1945 at poznate co utrpeli civiliste i temim nalety nakonec toho trochu okusilo i CSR, treba Skodovka Plzen ale take jina mesta v Dubnu 23 a 24 1945 a s jakym smyslem?  Kdo chce VALKU, WW3 a mysli si ze se schova treba na 25 roku pod zem? Jaky to zivot, snad v New Zeland? Nedesite se toho at je to za jakychkoliv okolnosti, kdo, proc, za jakym ucelem a s jakymi vysledky. Vsichni maji strasne zbrane a asi nebude ani vitezu ani poorazenych jen stradajicich. Sedma Pecet Revelation byla asi otevrena v Laodicea, Turecko v Cervenci 2016. Rad bych se mylil neb vim co i USA vse ma.
https://www.youtube.com/watch ?v=hZaN4jaQT_4;

5 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 26. dubna 2017 v 23:52 | Reagovat

Trump rekl jasne ze ty staty NATO ktere nemaji zajem o spravedlive a dohodnute platit 2% na svoji obranu nemohou pocitat s   vojenskou pomoci Spojenych statu. Jestli  politicka situace ve svete  bude pokracovat, tak i ten Karluv Most kde podle predpovedi bude sraz Cechu kteri preziji III svetovou se vykouri jak Snehurka.USA svoje pratelstvi nikomu nenuti.

6 Eva Eva | E-mail | 27. dubna 2017 v 1:06 | Reagovat

Army den = Den ceske armady ! ty cesi jsou fakticky debilove ......

7 jara jara | 27. dubna 2017 v 1:10 | Reagovat

http://krizport.firebrno.cz/navody/rady-pro-obcany-blackout#a05;

Mam Vas vsechny rad ale to je jen spicka ledu pred Titanikam.

tohle jsem nasel behem jizdy na televizoru v tramvaji prave dnes  ,na oficiani webove strance
:"  www.chytre-blondynky.cz".Je to rozsahly clanek a smysllem je lidi jen v klidu vysklit, co kdyby. Poradkyne jsou damy z policia a hasicu=jsou tam jejich foty i se jmeny.   Nejedna se o plany poplach, jen chteji,aby si lide vedeli rady napr. pri dlouhem vypadku elektriny atd.Typy skladovanych potravin, nahradni vareni i .topeni. Pozdravuji

8 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 27. dubna 2017 v 1:22 | Reagovat

Pod timto clankem jsem cetl 68 komentaru.Vsechny jsou vice mene protiamericke.To mluvi za sebe.Je me z Vas na zvraceni chasko zradna,zbabela a nedivim se vubec Hitlerovi pred kterym jste si klekli zbabele pred 80 lety na kolena ze vas nechtel do armady.Vy zradite i ty rusaky, kterym dnes  houfne lezete do prdele.

9 pozorovatel pozorovatel | 27. dubna 2017 v 1:34 | Reagovat

Ty prispevky to je sila. A tak presne premysli a plive na Ameriku Jara (soudruh namestek Nehybka). Rozkradnul v Ceskem narodnim dome co se dalo. Uz se probral ze strategickeho mlceni a na vedlejsi diskusi nas "informoval" o letu CSA a Ivana Trump. Mam uctu ke starym lidem, ale Jara je vyjimka protoze takovy dement je skutecny unikat.

10 Drifter Drifter | 27. dubna 2017 v 3:47 | Reagovat

Jsou tyhle "Komentare" placene z Kremlu,  nebo jsou ti soudruzi takova hovada?

11 Vlastik Vlastik | 27. dubna 2017 v 4:34 | Reagovat

To musi byt sami komunista. A nebo, ze by tam bylo tolik blbych lidi? Ono je to vlastne jedno. Chce se mi zvracet.

12 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | 27. dubna 2017 v 15:32 | Reagovat

V americke anglictine je "DEN" bud prijimaci mistnost v dome hned za dvermi a nebo "trucovna" majitele domu. Videl jsem i trucovnu vyplnenou zbranemi, ale majitel to nazyval "weapons den" nikoliv "army den".

13 pozorovatel pozorovatel | 27. dubna 2017 v 15:36 | Reagovat

[4]: Jaro. Dobre si precti uplne prvni prispek od Viktora. Tam je presne popsan tvuj charakter krivaku. Jenom misto jmena soudruh Humbl ma byt soudruh namestek Jaroslav Nehybka. A ted uz konecne priznej kolik jsi ukradnul z Ceskeho narodniho domu. Malo to nebylo tak proto ti "kamaradi" zaridili policejni "domluvu". Skoda, ze te policajt neprerazil vejpul.

14 Jaroslav Lamr Jaroslav Lamr | E-mail | 27. dubna 2017 v 18:08 | Reagovat

Platí i dnes známé: " Není lepší  zaměstnání, nežli rotný z povolání?"  Věřím, že částečně ano.  Bohužel!   Zarazilo mě i to, jak armáda snižuje nároky na   rekruty...asi opravdu nemá z čeho brát!  Navzdory propagovaným výhodám, jako platy, renty, příspěvky na bydlení a podobně.  Poslední dvojici považuju za zvrhlost, ročně jsou náklady  na tyto  položky v rámci armády, policie, bachařů, hasičů, celníků okolo 7-9 miliard.  A ty názory  lidí;  kdo žije v ČR, v tom šíleném poplyšovém bordelu, jsa opracováván  ze všemožných stran, oprávněně  zděšen z vetřelců v Evropě,  akcích armád NATO  po světě, zatímco Evropa  riskuje svoji existenci, své bytí a vojska zasáhnout nesmí,  nedivím se.  Do toho fakt, že kam vstoupila bota amerického vojáka při vývozu demokracie, tam je  rozvrat a smrt...je odpor k armádě  pochopitelný. Nemluvě o lidech v jejím čele, skandálech ekonomického charakteru ...!  Myslíte, že je pro lidi důvěryhodný exsoudruh generál manekýn Pavel ve štábu NATO? A jiní!  Nebo zprávy o vzniku "evropské armády."   Přes všechna negativa je však  životní nutností  mít vojáky, mít armádu a  tuto propagovat.  Do armády, k policii a podobně však nesmí být  motivace  útěku před pracákem!

15 Seetal Seetal | 27. dubna 2017 v 18:48 | Reagovat

Manzelka dnes byla u slovenskeho lekare v Zurichu, a dopadla presne jak ja leta tvrdim ,,lepsi nemecka zdravotni sestra jak cesky lekar, natoz slovensky'' A ja se ptam jak je mozne vystudovat medicinu v 70 letech a zustat stranou jedinou neposkvrnen??? PS: Vyvarujte se setkanim s krajany, prece jsme neutikali abychom se s nema opetovne stykali.

16 Daniela Daniela | 27. dubna 2017 v 20:49 | Reagovat

Myslim, ze general G.S.Patton to vystihl perfektne :
"Wars may be fought with weapons, but they are won by men. It is the spirit of the men who follow and of the man who leads that gains the victory."
Bohuzel, velikost ducha je v Cesku vzacnym korenim.
Mnoho Cechu si neuvedomuje dulezitost armady v demokratickem systemu. K tomu maji navic prehluboce zabudovany odpor ke vsemu zapadnimu, najme americkemu a proto zustanou na svetove scene jen podradnymi bridily.. Holt plebejsky neo-komunismus v Cesku prevlada.
Musim se ale zastat casti ceske armady, ktera je vlastne vyjimkou v tomhle moralnim marasmu a to jsou ceske jednotky v Afghanistanu. Pod americkym vedenim, ti,  kteri  nesvejkuji a nekradou maji potencial byti opravdu dobrymi vojaky..   K tem,  co tam padli mam lidskou empathii, tyto je treba ocenovat....  Pohrdam lidskym odpadem, ktery vojaky odsuzuje..Tihle krivaci pak svou nenavist ke svobode  zakryvaji "humanitou" a plky o zoldacich. Spojuji se s dalsimi zbabelci, jako je ten paranoid Obrtel.
Na ceske pomery vnimam Army Day positivne, jako pokus o priblizeni radovych obcanu k teto statni instituci.
Byt ten teroristicky hadr kolem krku je  opravdu priserny. O_O

17 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 27. dubna 2017 v 21:11 | Reagovat

[14]: Vy jste jenom mazany estebak.Malem jsem vam naletel ale tak to chodi.Nekde se o Vas stale vi pane Langer.
Z americanu kteri dnes okupuji White House se Vam stahuje zadek.Jednou estebak,stale estebak.Vam by urcite vyhovoval Severokorejsky soudruh Kim.A prestante si hrat na napravenyho estebaka ktery se stale prehrabuje  nic netusicim v soukromi.

18 Vitezslav. Vitezslav. | E-mail | 27. dubna 2017 v 22:40 | Reagovat

[17]: OPRAVA. Mel jsem na mysli estebaka Lamra..Jmeno Langer jsem pouzil omylem.

19 pozorovatel pozorovatel | 27. dubna 2017 v 23:50 | Reagovat

[17]: Vitezslave myslim, ze mas pravdu. Napraveny estebak je neco jako napraveny gestapak. Nerikam, ze kazdy StB nebo Gestapo mlatil do lidi, ale jednou tam byli a uz to nejde zmenit. Do obou slozek se nevstupovalo povinne na rozkaz jako treba do armady. Odmitnout bylo mozne, ale co potom kariera hmmm. Nebo se mylim?

20 Jaroslav Lamr Jaroslav Lamr | E-mail | 28. dubna 2017 v 7:23 | Reagovat

Naučte se prosím chápat smysl psaného to slova, to co píšu se zde zcela běžně tvrdí a   hlasy o  negativním působení armády USA v zahraničí jdou i odtamtud.  Ostatně, když jste tak tvrdě vyjel směrem ke mě, oponujte mi fakty  na Irák,  Afghánitán, Libyii...třeba!   Apropos,  mít nevymytý mozek v hlavě  nesouvisí přeci s StB!  Důrazně požaduju, aby jste zde doložil své tvrzení o přehrabování se v soukromí. Dokonce nic netušícím!  Co by vyhovovalo mě, nechte prosím na mém uvážení. A je mi jedno, kde se o mě kde ví...m.j.,  není vaše trvzení praktika StB? Upřesněte to!  Pokud známo, já  nic netajím a nic nehraju!  Odmítal jsem a odmítat budu jediné:  "papouškování jediných správných názorů!"  To už tu bylo!

21 Jaroslav Lamr Jaroslav Lamr | E-mail | 28. dubna 2017 v 7:41 | Reagovat

A ještě mi nedá neříct vám jedno!  Armáda je prodloužená ruka politiků, která řeší jejich problémy tam, kde selžou slova!   Kdo jsou "politické elity"  v ČR jistě víte.  Na zahraniční, ať jsou kdekoliv, kašlu!   Pro mě je základem  pád "komunismu" před čtvrt stoletím a okamžité vynalezení a zatažení do problematiky mezinárodního terorismu...tedy dalšího  "staronového" nepřítele, na Západě  činného od konce šedesátých let!    Dále, ubezpečuju vás, že zadek se mi nestahoval nikdy z ničeho, snad jen z nemoci, natož z pochodujících před W.H.  Ano,mám obavu, ne strach z toho, kam se řítí EVROPA  !  A z těch, co tuto cestu nalajnovali!   Proti tomu byl "komunismus"  procházka růžovým sadem!

22 Jaroslav Lamr Jaroslav Lamr | E-mail | 28. dubna 2017 v 14:51 | Reagovat

Díky za potvrzení mojí pravdy! Já jsem se na kariéru u StB vyfláknul v roce 1984, takže vámi konstatované není můj případ!  A dodávám, od zániku StB uplynulo 27 let a svět se kamsi pohnul!To, že jsem si dovolil  napsat a zopakovat názor lidí zde v ČR i lidí z ciziny na téma  vojenských zásahů USA ve světě  a toto spojovat  s mým členstvím u StB , tak na tomusí být sakra "analytický mozek!"   Nicméně, je mi absolutně lhostejné, co si kdo myslí o mojí osobě...ovšem, nesmí mě považovat za slabomyslného už v tom, že: kdybych byl "mazaný estébák,"  nebudu se zde tak blbě,veřejně,diletantsky dekonspirovat!  To snad uznáte. A když ne, jede po tom vlak.

23 pozorovatel pozorovatel | 28. dubna 2017 v 15:25 | Reagovat

[20]: A je to tady! Vitezslav pekne pichnul do vosiho hnizda.

24 pozorovatel pozorovatel | 28. dubna 2017 v 15:31 | Reagovat

[21]: Jedna otazka pane Lamr. Jak by se dal vyvijel Vas zivot a kariera kdyby nebyl listopad 1989 a vse jelo dal beze zmen a doba byla "prochazka růžovým sadem". Dekuji.

25 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 28. dubna 2017 v 15:54 | Reagovat

Estebaku ,kdyz jsem si zde precetl tvoji zpoved ,tak jsem se malem rozbrecel.Ja jsem s temi svinema mel sve zkusenosti a to ze mate prostrizeny tipec za to mohu dekovat klukum z JUU,ES, EJ.

26 Vitezsla Vitezsla | E-mail | 28. dubna 2017 v 16:12 | Reagovat

Komunismus take byl prochazkou z cely kriminalu az na sibenici. Cim vic se budes branit, tim vic dokazujes svoji vinu.Byl jsi estebak? Bartolomejska byla  plna nevinnych estebaku a bylo vas tolik ze dva obusci kdyz jsem odletaval z Ruzyne do emigrace me a moji rodinu doprovazeli v letadle CS aerolinii az do Zurichu.Hovno se delalo a byly za to slusny skvarky.

27 pozorovatel pozorovatel | 28. dubna 2017 v 16:36 | Reagovat

[26]: Vitezslave dobre prilevas olej do ohne! Tihle "statni" zamestnanci maji alergii kdyz jim nekdo rekne, ze hovno delali a brali za to slusny skvarky. No pockame co na to soudruh Lamr.

28 Jaroslav Lamr Jaroslav Lamr | E-mail | 28. dubna 2017 v 17:10 | Reagovat

Pro  "pozorovatele." Jak by se vyvíjel můj život, kdyby nebyl listopad '89?  Velice jednoduše. Byl bych do ledna roku 2005 na obecné kriminalitě a honil grázly, spadající do tohoto ranku.  Tedy vloupače, prcačkáře, násilníky. Stačí?  Jinak,  Vítězslav  nepíchl vůbec do ničeho, vyslovil svůj názor na který má právo a to je vše.  
Pro " Vítězslava." Rád vám otřu slzy dojetí.  Jsem rád, že se mnou soucítíte, není v něm nic nepravdivého, což je snadno ověřitelné!  Mohu dokázat  svojí denní činností u StB i kriminálky i u ÚOÚD!  A konfrontovat svoji činnost s archiváliemi v ÚSTRu!   Dále, mě nikdo neustřihnul tipec, natož pak hoši z  JÚ ES EJ!  Pokud jsem na něco dojel, bylo to na  plyšový a hlavně, poplyšový vývoj, na který neměl JÚ ES EJ vliv. Naopak, vliv měli kolegové spoluzločinci z KSČ a ti, kteří z "komunismu" profitovali do poslední vteřiny jeho trvání! Konkrétní osoby jsem vždy a všude jmenoval! Nyní k vám, Vítězslave. Oblažte mě prosím  s vaší činností zde a s konkrétními sviněmi, jak je titulujete! Jména, fakta, svazky!  Pokud by bylo vše tak pohnuté, rád uroním slzu za vaše utrpení!   Dále. Byl jsem osloven lidmi, kteří spadali do ASANACE a kteří žijí venku dodnes k natáčení teď, v květnu!  Rád vás pozvu před kamery. Sdělte mi kontakt, já vám na oplátku sdělím přesný květnový termín a můžeme hovořit. Je to férové?  Tam můžete oslovit ty, kteří se na vás podepsali!   Jinak vám dávám na vědomí, že tituláž "estébáku" mě nemůže rozhodit, sám ji používám a  je zcela běžná.   Rada: nepřeceňujte zásluhy hochů z JÚ ES EJ!   Nežijte v bludu, v jakém jsem jistý čas žil já.  Mimo jiné, jak jste bojoval zvenší proti těm, kteří řídili poplyšový vývoj v  České republice...v politice, v armádě v bezpečnosti/policii, ve zpravodajských službách?!Tam vám StB nebo KSČ  nevadily? Prosím, pokud budete odpovídat, jen fakta, ne  propagandistické plky.

29 ghost ghost | 28. dubna 2017 v 17:13 | Reagovat

[15]: Mne delal prvni diagnosu ulomene paze v pravem rameni slovensky chirurg v Trutnovske nemocnici. Lecbu o par dni pozdeji mi vedl madarsky primar v snktgallenskem KaSpi, vse v oukeji.

30 Jaroslav Lamr Jaroslav Lamr | E-mail | 28. dubna 2017 v 17:21 | Reagovat

Pokračování pro Vítězslava. Ano, byla to ve své době procházka z kriminálu pod šibenici...viz padesátá léta! Dále:  mýlíte se hluboce v konstatování, že se BRÁNÍM!!! OMYL!!! Já se nebráním, já seznamuju veřejnost s tím, jak "to" chodilo! Alespoň z pohledu estébáka v okrese!  A jsem si vědom, že stejně nic změnit nemůžu!   Přesto mluvím! A hodlám v tom pokračovat kdykoliv, kdekoliv! S lidmi z Barťáku jsem přicházel do styku z 1a. a 1b. odboru. Což nebyl váš problém, vás se zřejmě týkal odbor druhý,2a nebo 2b.! Případně účelivě zrušená X.Správa SNB!Je to tak?   Vinni jsme my všichni za aktivní podporu toho, co bylo!  Zneužití pravomoci, týrání fyzické, psychické, pokud vás potkalo, řešte s konkrétními osobami. Přeji úspěch.

31 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 28. dubna 2017 v 17:28 | Reagovat

Ty estebaku jedno, to tve pozvani pred tu tvoji kameru by me stalo letenku pres Atlantik a to me za to nestojis. Ja jsem skromny a setrivy clovek. Me proste staci napsat na tento blog KOMUNISTI a ESTEBACI jsou svine.Za to  co usetrim za letenku do zapraskaneho Kocourkova tady stravim prijemnou dovolenou u Kanadskych jezer.

32 Jaroslav Lamr Jaroslav Lamr | E-mail | 28. dubna 2017 v 17:30 | Reagovat

Pro pozorovatele:  k tomu hovnodělání a ke škvarkům. Na StB jsem rozpracovával průměrně 6-8 akcí po linii vnějšího nepřítele. Verboval jednoho agenta, tři,pět důvěrníků, řešil konspiraci získáváním PB,  Na kriminálce řešil problematiku vloupání, nápad byl okolo 80-90 případů ročně, vyhledávání  tr. činnosti, , verbování agentůry, rozpracování v agenturních nebo v ooerativních spisech.  Na ÚOÚD jsem převzal torzo StB a typoval její agentůru pro využití v nové době!  Operativně řešil  nově vznikající instituce, tisk, firmy...Po 21 letech služby s hodností kapitán 5300 korun hrubého.  V té době sexuálně ještě dobrý.  Stačí?

33 Jaroslav Lamr Jaroslav Lamr | E-mail | 28. dubna 2017 v 17:48 | Reagovat

Vítězslave, klidně pište své názory na komunisty a estébáky  jak chcete a kde chcete! Ale pokud  korespondujeme spolu, odpovídejte prosím na mnou položené otázky! Abych věděl, koho mám před sebou a aby to věděli i zde přítomní! Jinak, není to moje kamera, já jsem byl slušně požádán o rozhovor na doporučení člověka z  ÚSTRu!   A nevidím důvod nevyhovět!  Buďte tak laslav a vyhovte i vy mě, odpověďmi na moje dotazy. Děkuju.

34 pozorovatel pozorovatel | 28. dubna 2017 v 19:11 | Reagovat

[32]: Staci. Opravdu nemam co bych dodal...

35 Jaroslav Lamr Jaroslav Lamr | E-mail | 28. dubna 2017 v 20:33 | Reagovat

Perfektní. Jsem rád, že jsem vás uspokojil.  Vítězslav jak vidno na konkréta neodpovídá. Asi ví, proč. Jeho věc.  Jeho paušální atak, že jsem svině, jej  řadí do stejné  kategorie , jakou tvořili jeho vyšetřovatelé.  Tedy, pokud kdy nějací byli.  Jsem dalek  sklouznout na stejnou vlnu!  Nečinil jsem tak kdysi, nesnížím se k tomu ani dnes.  Se zarputilostí idiota urážet protějšky není můj styl!  Dobrou noc.

36 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 28. dubna 2017 v 20:37 | Reagovat

[33]:Estebakum  ze zasady neodpovidam.Nejsem bonzak ani Vas pritel,nenavidim Vas. Co vas naucilo STB na me neplati.Soudruh Fucik by rekl,jsem profesor Horak.....

37 Woody. Woody. | E-mail | 28. dubna 2017 v 20:51 | Reagovat

Lamer, Good cop....Bad cop. Ja se opravdu poseru panove.

38 Jaroslav Lamr Jaroslav Lamr | E-mail | 28. dubna 2017 v 21:08 | Reagovat

Laciná, účelová a a úsměvná argumentace! Asi nemáte co nabídnout. Ale to je vaše věc.  Děkuju vám za přiznání vašeho poměru k mojí osobě.  Vaše třetí věta  je mimo rámec této korespondence. Co na vás zkouším a proč bych to dělal?!  Plácáte nesmysly!  Věta poslední vás ctí v tom, že  znáte jméno Fučík a jeho krycí jméno v ilegalitě. Apropos, měl jste nějaké vy?! Rada: pokud estébákům zásadně neodpovídáte,  nezaplevelujte  svými výroky  tuto diskuzi k mým vyjádřením.  Aby jste si neodporoval. Přinejmenším!

39 Anti Anti | E-mail | 28. dubna 2017 v 22:26 | Reagovat

[16]: No ja nevim. Nechci tady pouzivat takove to typicky ceske "ja mam znameho a ten rikal..." protoze to nesnasim, ale ted to musim pouzit:

Muj kamarad je majorem v US Army (dnes us ve vysluzbe) ale slouzil jak v Afghanistanu tak v Iraqu a ten mi povidal pribehy o ceskych vojacich co si nechali na sebe vytetovat hakove krize a hrali si tam na Afrika corps pripadne gebirgsjagers...

40 Daniela Daniela | 29. dubna 2017 v 21:02 | Reagovat

[39]:
Anti,
tak si klidne pridejte k tomu :"Pod americkym vedenim, ti,  kteri  nesvejkuji a nekradou maji potencial byti opravdu dobrymi vojaky", .. a doplnte si: "a jestli se nepokousi byt rambovsky nacisticti"....
Jsem nazoru, ze armada je take o vychove a ja zastavam positivni prustup.    Preci nebudu hned bit stene, kdyz dela louzicky v dome na koberci, ale budu naopak velmi radostne chvalit a oslavovat kazdou louzicku venku na trave. :-)

41 Jaroslav Lamr Jaroslav Lamr | E-mail | 30. dubna 2017 v 7:55 | Reagovat

Anti, toto je pravda, byl z toho zde průser! Ale  šlo jistě o výjimku, kluci byli holt namistrovaní. Nebo se možná ztotožňovali s  kvalitou těchto jednotek, jejich znaky si nechali vytetovat a nedomysleli  v jakých službách a čemu sloužili.  To ostatně platí vždy.
Woody, já tento konflikt zde předvedený považujiza úlet dotyčného, omlouvám se všem, napsal jsem jen, co se zde v ČR vede za názory, svůj náhled na věc a  své obranné vyjádření.  Jsem dost starej a něco mám za sebou, abych se stal "papouškem"  jednoho jediného názoru! To mám za sebou! A pokud je mě výčítána moje minulost, se kterou se netajím, dávám ji na vědomí dvacet let, ač bych se mohl skrývat za nějakým krycím jménem,pseudonymem, nechť se moji kritici zahledí na  ty, kdož stáli a stojí v čele naší armády, kdo v ní slouží ve vedoucích a zpravodajských postech a  porovnává! A čemu a kde slouží!  Přitom Evropa je ve smrtelném nebezpečí  od vetřelců a invazistů, kteří nás budouničit "šmahem"  nejenom terorem, kriminalitou, zdravotními problémy, ale i sociálně! Proč tedy armáda naše, případně vojska NATO nebrání Evropu a serou se po všech kontinentech39] Přitom kdyby "se chtělo,"  nepřeplavou ani necky! Jde o boj s organizovaným politickým zločinem!   Na tom trvám!  A nepovažuju se na "Putinova agenra"  ani za proruského blbečka,jak jsou zde v ČR  cejchování všichni, kdo nechválí Makrelu, Hillary, Brusel a pod.!

42 Seetal Seetal | 30. dubna 2017 v 12:57 | Reagovat

[39]: No Ja byt tim americkym Majorem tak ty ceske bastardy necham zmizet i s ministrem obrany.

43 Jaroslav Lamr Jaroslav Lamr | E-mail | 30. dubna 2017 v 19:40 | Reagovat

Právě před chvílí na tv Prima ukazovali ve zprávách součinnostní cvičení českých a amerických paragánů. Bezva!  Tihle kluci "něco umí!!!"

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama