Obrazek z Londyna

22. května 2017 v 21:06 | Muj ctenar |  Clanky jinych autoru
Dobrý den, pane Hedvíčku,

byli jsme před 3 týdny s rodinou na výletě v Londýně - musím říct, že ty ukrutné davy turistů mě tak znechutily, že mě to nadlouho z podobných nápadů vyléčilo.

Na lavičce v parku poblíž Westminster Abbey se skví nápis, jejž posílám na obrázku - v dobách ještě celkem nedávných zněly takovéhle rytiny většinou "Heinrich - Düsseldorf" nebo tak nějak, dneska přebírají štafetu jiní...

Jediní, kdo byli celkem v pohodě, byli místní domorodci - s anglickým klidem regulovali tok davů různými žbrdlinkami, aby se jich moc neušlapalo.

Dost Vám zádidím ty vaše bažiny - tam se dá čvachtat celé dny a nepotkat ani človíčka.

Mějte se krásně
Honza z Prahy

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mikeš Mikeš | 22. května 2017 v 21:43 | Reagovat

zatím je to aspoň latinkou, takže dobrý. Až tam budou už jenom ty jejich klikiháky, to bude teprv tóčo ! :-P

2 Pavel Pavel | 23. května 2017 v 3:39 | Reagovat

Mam podobny nazor.Londyn by me nelakal.

3 Jan Jan | 23. května 2017 v 5:50 | Reagovat

Kozojebci zasrati, dnes uz su vsade

4 be-be be-be | 23. května 2017 v 17:10 | Reagovat

Německo vytvořilo migrující krizi a Německo by mělo zaplatit důsledky, říká polský vůdce

http://www.breitbart.com/london/2017/05/22/germany-created-migrant-crisis-pay-consequences/

Jarosław Kaczyński, předseda polské vládní strany pro práva a spravedlnost (PiS), říká, že to bylo rozhodnutí Německa o otevření hranic Evropy, nikoliv Polska, a jeho krajané by nemuseli platit za chyby svého souseda.

"Evropu jsme neotevřeli pro uprchlíky - paní Merkelová," řekl veteránský konzervativec veřejnému televiznímu vysílání TVP Info. "A to je paní Merkelová a Německo, které musí znát následky, a ne Polsko."

Koncem roku 2015 Evropská unie přijala opatření, která vyžadují, aby členské státy přijaly podíl 120 000 migrantů v jižní Evropě - později se zvýšily na 160 000 - navzdory silné opozici z České republiky, Maďarska, Rumunska a Slovenska.

Občanská platforma (PO), předtím vedená současným předsedou Evropské rady Donaldem Tuskem, nevznesla námitky proti opatřením - postoj, který vedl k promarnění strany v parlamentních volbách týdnů později.

Zákon a spravedlnost krátce poté odmítli kvóty migrantů v reakci na teroristické útoky v Paříži.

Ministr pro evropské záležitosti strany řekl, že útoky předpověděly "nutnost ještě hlubší revize evropské politiky vůči migrační krizi" a trval na tom, že Polsko nebude přijímat žádné migranty bez "bezpečnostních záruk".

Evropská unie vyhrožovala Polsku sankcemi za své odmítnutí provést své rozhodnutí, ale ministr vnitra Mariusz Błaszczak prohlásil, že přistoupení k požadavkům bloku bude "jistě mnohem horší" než jakýkoli potenciální trest.
Law and Justice repudiated the migrant quotas shortly afterwards in response to the Paris terror attacks.
The party’s Minister for European Affairs said the attacks presaged “the necessity of an even deeper revision of the European policy towards the migrant crisis”, and insisted that Poland would not take any migrants without “security guarantees”.
The EU has threatened Poland with sanctions for its refusal to implement its decision, but interior minister Mariusz Błaszczak has stated that acceding to the bloc’s demands would “certainly be much worse” than any potential punishment.
Błaszczak has articulated a remarkably robust position on the migrant crisis, declaring that “the policy of multiculturalism in Western Europe is reaping a bloody harvest in the form of terrorist attacks”.
Professor Ted Malloch, widely tipped as President Donald Trump’s eventual pick for U.S. ambassador to the EU, has described the clash between Poland and the central organs of the European Union as a logical consequence of the bloc’s “top-down approach to governance, where the smaller is subsumed into or supplanted by the greater”.
In an article for Breitbart London, the professor has characterised the EU approach as “oppressive and ultimately unsustainable”, observing that “Poland knows this and support for a ‘Polexit’ from European Union oppression is on the rise”.
He added the country has made itself “great again … by being Polish”, and urged all European countries “to rise to their natural role as proud leaders by being sovereign entities”.
Błaszczak vyjádřil pozoruhodně silnou pozici k migrační krizi a prohlásil, že "politika multikulturalismu v západní Evropě získává krvavou sklizeň ve formě teroristických útoků".

Profesor Ted Malloch, široce zastávaný jako případný výběr prezidenta Donalda Trumpa pro velvyslankyně USA v EU, popsal konflikt mezi Polskem a ústředními orgány Evropské unie jako logický důsledek "přístupu" shora dolů ke správě, kde Menší je zahrnuto do nebo nahrazeno větším ".

V článku o Breitbartu v Londýně profesor charakterizoval přístup EU jako "utlačující a nakonec neudržitelný" a poznamenal, že "Polsko to ví a podpora" Polexitu "z útlaku Evropské unie stoupá".

Dodal, že se země stala "znovu velikou ... tím, že je polština", a vyzvala všechny evropské země, aby "staly se přirozenou rolí hrdých vůdců tím, že jsou suverénními entitami".

5 Drifter Drifter | 23. května 2017 v 20:25 | Reagovat

Jediným největším Arabským objevem z dob Mohameda byl vynález kondomu pouzitím ovčího střeva.
O několik století později to Evropané vylepšili tim ze nejdřive vyndali střevo z ovce.
Viz:Giacomo Casanova.

6 Vlastik Vlastik | 24. května 2017 v 6:37 | Reagovat

Obrazek doby.

7 Seetal Seetal | 24. května 2017 v 11:28 | Reagovat

[5]: Na arabske kozomrdy mi nesahej, protoze to jsou fajn kluci co se pro dobrou vec treba rozkraji a plni rozkazy do roztrhani tela. Presne takove tu potrebujeme, uz vidim v blizke budoucnosti jak nase zeme vzkveta ve stinu minaretu. Allahu Akbar  الله أكبر

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama