Komentáře

1 ghost ghost | 17. května 2017 v 0:16 | Reagovat

Jeden z protagonistu byl urcite Benduv podruh.

2 Takový typický český podnikatel – vybavený základní školou a mobilním telefonem… Takový typický český podnikatel – vybavený základní školou a mobilním telefonem… | Web | 17. května 2017 v 18:18 | Reagovat

Takový typický český podnikatel – vybavený základní školou a mobilním telefonem…
http://www.k213.cz/JOOMLA/2687-podvonik-a-ktery-z-nich

3 ghost ghost | 18. května 2017 v 19:02 | Reagovat

Teda Rossi, jestli ten titulek tohoto clanku neanalysuje shovivavy clovek, ale napriklad striktni masina, tak zu jsi na sledovacich listinach kriminalistu.

4 BIS-ek BIS-ek | 20. května 2017 v 20:12 | Reagovat

Reaganhttp://theduran.com/slovakia-may-vote-to-leave-nato/;
Dle dohody, zajimave: USA Prezidentem Reagan s Grobacovem ktery dnes i s dcerou ziji a jsou v bezpeci v Californii se mela rozpustit Warsavska smlouva a NATO a v zadnem pripade zadne dalsi staty jako clenove. Tak komu se da verit?

5 julie julie | 20. května 2017 v 21:07 | Reagovat
6 be-be be-be | 20. května 2017 v 21:17 | Reagovat
7 Marcela Marcela | 21. května 2017 v 1:11 | Reagovat

ÚVAHA:
Ministr Babiš se vám líbit může, nebo nemusí, to je každého osobní věc. Že se proti němu povede, tvrdá předvolební kampaň se očekávalo.
Nyní zažíváme přímo hysterickou lavinu nepodložených obvinění, financovanou snad i ze zahranici, které ale autoři, (politici i media) nemají čím doložit. Proti Babišovi totiž není jediný důkaz pro podání jakékoli trestní žaloby, to by ji mnozí už dávno podali.            
Takže se proti němu aspoň používají lži, nepodložené domněnky, nebo argumenty - že sice zákon neporušil, ale jeho podnikání a vydělávání peněz bylo nemorální.
Proč to všechno? Proto, že je dnes nesporné, že Babiš, ať je jaký je, udělal v ČS  financích pořádek, tím mnohým znemožnil další rozkrádání a ejhle, najednou máme ve státní kase přebytek, jako nikdy před tím.
Mnozí politici se  B O J Í  a mají čeho.
V případě, kdyby se Babiš  stal premiérem, mnozí z nich by zřejmě přišli nejen o sladký život ve svém vyhřátém křesle a královské honoráře, ale za zpronevěry, úplatky a rozkrádání státního majetku, by jim hrozil  kriminál.  
Rovnice je překvapivě jednoduchá  --  kdo z politiků dnes víc řve, ten má na svědomí víc lumpáren, jednoduché co?
-Jedno z mnoha. Pan Babis zachranil pro Ceskou Republiku i jiz probihajici likvidaci Druberarskeho prumyslu. Jinak by jsme dnes jiz asi jedli zdechle mrazene kurata, treba I krysi stehynka dovazene z Ciny. Diky Vam Vazany Pane Babis!

8 Jan Jan | 21. května 2017 v 1:31 | Reagovat

To, čeho jsme svědky, je hon na člověka. S tím se nemůžu ztotožnit. Proto přeposílám tento mail dál.

Vážení. Doufám, že po přečtení tohoto emailu všichni pochopí, proč se nyní koná hon na pana Babiše. Je naprosto jasné, že se ho za každou cenu  snaží páni KALOUSEK, SOBOTKA  (ti nejhlavnější z politiky) a pak tzv. podnikatelé, kteří odvádí daně do různých zemí, nikoliv do země, kde působí, ODSTRANIT..
       Mnoho porevolučních zbohatlíků, kteří si své bohatství nahrabali z prodeje majetku ČSSR a prodeje podhodnocených prodaných továren, dolů, pozemků, vody, elektráren  atd. tlačí na odstranění p. Babiše z postu ministra financí, protože jim uzavřel kohoutky nekalých příjmů. Nemusím být politicky vzdělaný, abych pochopil přesný důvod honu na nepohodlného člověka.
      Páni poslanci a ministři nepředpokládají, že obyčejný člověk má tak zvaný SELSKÝ ROZUM, který dostatečně varuje, když jde o nepravosti.  Pan Babiš jako  jediný nebere za svou práci ani korunu,  svůj plat přeposílá na konto potřebných a neobohacuje se, protože to nepotřebuje vzhledem k jeho výborným znalostem v podnikání.  Ukažte mi, kteréhokoliv poslance nebo politika, který dává alespoň malou část ze svého nadstandardního pla tu ve prospěch potřebných, kromě p. prezidenta. Tak páni politici a poslanci, nekřičte odstavte zloděje a zameťte si nejdříve před svým prahem!  Národ prostých lidí dobře cítí, kdo to s ním myslí dobře a nehrabe jen pod sebe.
     PAMATUJTE : doba voleb se blíží a bude  opravdu velký důvod ukončit mnohým politikům dlouholeté působení na zahřátých lavicích a ukázat jim, že nejsme stádo  lůzy, která musí jen trapně  poslouchat..
          Už je toho opravdu dost. Kdo souhlasí, přepošle dál.
ROSSTIKU PROSIM, JESTE JEDNOU. KDO NA VOJNE KRADL SALAMY?

9 EU Historik EU Historik | 21. května 2017 v 1:37 | Reagovat

VELKÉ VÝROČÍ: Před 333 lety porazila Evropa muslimy u Vídně! podivejte se take na celovecerni film!

Zdroj: WikiMedia Commons
Takhle zachytil bitvu muslimů s křesťany barokní malíř.
Témata:
Vídeň, bitva, výročí, muslimové, Turci, křesťané,  
Evropa si 11. a 12. září připoměla velké vítězství. V roce 1683 porazila vojska Svaté ligy Osmanskou říši u Vídně a zabránila tak expanzi muslimů dál do Evropy.
Ve druhé polovině 17. století se Evropa dostala do vážných problémů. Osmanští Turci využili toho, že byly evropské státy vyčerpané dlouhou a náročnou 30letou válkou. Obsadili celý Balkánský poloostrov, více než polovinu Uher a v plánu měli zničit Rakousko.
reklama

To by pro Evropu znamenalo doslova katastrofu. Osmanům, kteří vyznávali islám, by se tak dostal do rukou poslední obraný val ve střední Evropě. Po pádu Vídně by následovalo obsazení jak celého Rakouska, tak i Českého království. Cesta do západní Evropy by byla volná.

Vídeň v od léta 1683 obléhalo až 138 000 krvežíznivých vojáků Kary Mustafy Paši. Hlavní město habsburské monarchie chtěli vyhladovět a pak buď jeho obyvatele přivést k islámské víře, nebo je bez milosti pobít.

Evropa si naštěstí uvědomila obří riziko a spojila své síly k boji s touto hrozbou. Utvořila Svatou ligu. V ní se spojila vojska habsburské monarchie, několika států Svaté říše římské a Polsko-litevské unie. Dali dohromady armádu, která sice čítala jen 70 tisíc vojáků, ale 11. a 12. září u Vídně na hlavu porazila osmanské bojovníky. Evropa byla zachráněna.

Při obraně Vídně a záchraně Habsburské monarchie se výrazně vyznamenal i jeden šlechtic, který pocházel z Čech. Byl to Zdeněk Kašpar Kaplíř ze Sulevic. Jeho dědu Kašpara Kaplíře ze Sulevic přitom Habsburk Ferdinand II. nechal popravit roku 1621 za účast na stavovském odboji.
Porazime opet letos Ligu nezakonne Migrace do EU? :-!

10 Pavel Pavel | 21. května 2017 v 1:40 | Reagovat

I come cross this si-fiction movie. This movie isn't going to be nominated for Oscar !
Just for you to know .
Nothing special and yet in the middle (if you pay attention ) there is interesting dialog between the "hunter" and head ( woman ) of the gaming  company .
This scenario is placed in distant future and for practical purpose we are not going to be (one way or the other) witnesses, because we are not going to be around any longer.
I found this movie quite interesting.

PS BTW this type of movie is for individuals who don't want to use their brains .
Like me......:-DDDDDD
Check out this video on YouTube:

https://youtu.be/gLBP-Rj7wr0

11 Buranokracie a poloprobuzení mainstreamového poloidiota Buranokracie a poloprobuzení mainstreamového poloidiota | Web | 21. května 2017 v 18:16 | Reagovat

Buranokracie a poloprobuzení mainstreamového poloidiota
http://www.k213.cz/JOOMLA/2694-safr-poloprobuzeni-mainstreamoveho-poloidiota

12 Česko Česko | Web | 21. května 2017 v 18:21 | Reagovat

...Moje dcera kdysi v šesté třídě v testu Czechia použila, a vysloužila si kvůli tomu půlbod dolů. Tento půlbod jí chyběl k tomu, aby měla celý test bez chyby (test bez chyby byl, ale učitelka byla jiného mínění). Tato dcera tento měsíc vyhrála celostátní kolo olympiády v angličtině, jen tak pro zajímavost (je v deváté třídě). Před učitelkami samozřejmě Czechia nepoužívá, nechce si je poštvat proti sobě.

více zde:
https://www.facebook.com/CzechiaCZ/posts/1447548871982531

13 Kdo je Ondřej Neff? Kdo je Ondřej Neff? | 21. května 2017 v 18:43 | Reagovat

V prvé řadě jde o člověka, kterému na výsluní pomohl komunista, voják, lékař a spisovatel Ludvík Souček. Neff měl možnost se ke svému mentorovi později přihlásit, ale nejen že to neučinil, ale ani neměl pocit, že někoho tím jménem dříve znal...
Druhá rovina jeho osobnosti dostala možnost se projevit při privatizaci Mladé fronty, kdy jednal naprosto stejně jako svého času Miroslav Macek v souvislosti s Knižním velkoobchodem - tedy obohacením se v rámci zákonných možností, byť s akcentem na nemorálnost takového počínání - v rozporu s dobrými mravy.
Sám se hlásí k propagandě proizraelské, proamerické. Na svém webu Neviditelný pes - zajímavé a podnětné je si přečíst tiráž - vytváří prostor poměrně rozmanitý a daří se mu minimálně udržovat iluzi jisté plurálnosti. Úzká spolupráce s Lidovkami mnohé signalizuje - ideové cíle Lidovek jsou totožné s ideovými cíli Neffa a Mafry...
Je to typický grafoman, který mnoho píše a velmi málo sděluje. Je zaměřen na edukaci digitální fotografie a vytvořil zdání, že problematice opravdu rozumí.
Při osobním jednání velmi neoosobní a podezíravý. V momentu, kdy má pocit, že je ohrožena jeho osobní integrita přechází na arogantní notu.
V debatách se vyhýbá konfrontacím - raději píše.
Fanouškovská základna je hlavně mezi lidmi zabývajícími se SF literaturou. Jako novinář by rád byl považovaný za enfat terrible, ale to by se nejprve musel stát novinářem.
Intrikář, pletichář, zákulisní hráč, bez zjevného etického kodexu - nahlíženo z úhlu Západního křesťanství a jeho normativů.

14 Drifter Drifter | 21. května 2017 v 20:16 | Reagovat

[4]:Smankote, vzdyt je to z RT, Rusky zpravy publikovane z Kremlu. Tak jako je "Sputnik".
Ciste Ruska propaganda.

15 Drifter Drifter | 21. května 2017 v 20:24 | Reagovat

[9]:Myslim ze Rosta ma lepsi link na cely film nez tento.
https://www.youtube.com/watch?v=4Ck7caKFpls

16 GVKB GVKB | E-mail | Web | 21. května 2017 v 23:46 | Reagovat

:-)

17 Seetal Seetal | 22. května 2017 v 11:48 | Reagovat

[12]: Ja pouzivam nazev Tschechei, protoze je mi blizky a vztahuje se k obdobi, kdy cesko opravdu fungovalo. Po teto kraticke dobe, prevzali nasi zem do oprati komuniste, kdy svou kolonizacni politikou naverbovali pakaz z spratelenych zemi sovetskeho svazu. A tim se dostavame k pravemu duvodu dnesnich paradoxu. Vetsina tech co si rikaji cesi /dokonce hajluji/ maji bulharske, rumunske, ukrajinske, jugoslavske, turecke, sovetske babicky a dedecky. Takovy zasah a rizene snizeni inteligence naroda je opet za dvermi, jen co prijmeme ty uprchliky. Pri treti generaci se spolecnost bude divit, ze se vam narodilo bile dite s modryma ocima.

18 manka manka | 23. května 2017 v 16:38 | Reagovat

"""
"http://svobodnenoviny.eu/polsko-tvrde-proti-eu-neprijmeme-zadne-uprchliky-a
-opustime-eu-pokud-nas-budete-nutit/""""
A Makaron u Frantiku se stal prezidentem jen podvodem. Byval zamestnan v bance Rotsh... a vzal si za manzelku svoji chuvu? Jaky rozsah podvodu existuje ve svete aby lide nemohli si zvolit svou budoucnost!!!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.