Zase budou Cechum ublizovat!!!

24. května 2017 v 22:29 |  Clanky osvetove
Sledujte to od zitra - nebesa se budou hroutit na ubohou Ceskou republiku - protoze dostanou v Bruselu narizeno, ze musi platit sve zavazky a sve vydaje na NATO - to bude zase place a ukrivdeneho skripani zubu....

Tohle se zatim doctete jen tady - tem idiotum ceskym novinarum to dojde az zitra a pozitri, az jim to nekdo prelozi z anglictiny - to si potom poctete...


 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Viktor Viktor | 24. května 2017 v 22:53 | Reagovat

Už vidím ty kecy v českých novinách a zdůvodňování jak vše plníme podle plánu do roku xxx. I přes halasné sliby, že se výdaj na armádu zvýší, tak ve skutečnosti klesly pod jedno procento (ovšem z objektivních důvodů :-)). Nejspíš je to nyní nejméně ze všech členských států NATO. Kritika se však dala čekat a proto se nejspíš nedávno objevily oslavné články na armádu ČR, která je podle nějakých statistik na 31. místě ve světě. No nic, zase důvod bezkoncepčně nakupovat a nakupovat a ...

2 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 25. května 2017 v 0:30 | Reagovat

http://www.popularmechanics.com/military/research/g2173/10-amazing-gurkha-stories/
Po ceskych dalnicich se prohaneji Putinovi rozvedcici Nocni Vlci.Stovocasi Alexandruv soubor  jim tam peje ruske narodni a bolsevik,alkoholik president se ohani svoji plynnou rustinou. Ti Bohunci dodnes se nemohou dohodnout na tom jak se  ta jejich zem bude jmenovat a kdo je jejich skutecny nepritel.Hitler vedel dobre proc je nechtel do armady.Cesi Ghurkhas nikdy nebudou.Nato si nasadilo vsi do kozichu.

3 Luis Luis | 25. května 2017 v 3:31 | Reagovat

Ze je vse zmanipulovane a ze pri vuli dodrzovat zakony lze udelat poradek pres noc : :
http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=605017
Nebezpecim nejsou migranti,  hlavnim nebezpecim jsou zmanipulovani kreteni, kteri tuto spinavou hru politikum zerou .

4 GVKB GVKB | E-mail | Web | 25. května 2017 v 4:26 | Reagovat

*Absolutno to je oceán složený z nul a jedniček, vše běží ve strojovém kódu díky pravidlům a kontrole pravidel, vše je iluze, protože zde není pevný bod a vše je v pohybu, z nul vše vzniká a v nuly se to navrací, ano jsi ubohá nula a jako nula myslíš a žiješ, smrt je ukončení hry s nulami a jedničkami v jedné mýdlové bublině. Nic zde není k dosažení, to že vytvoříš něco velikého a trvalého, to je jenom iluze ve tvojí hlavě, protože vše je zde dočasná iluze složená z nul a jedniček.

Není zde ve skutečnosti čas ani prostor, čas a prostor to jsou jenom nuly a jedničky, které vytvářejí iluze, které vypadají reálně, sen je ukázkou reálné iluze, která se podobá iluzi, kterou zažíváme po probuzení. Pokud posloucháš hudbu, tak jde zase o iluzi složenou z nul a jedniček. Bojíme se smrti, protože jsme loutky, které ovládá pokušení, smrt znamená zánik pokušení moci být zde ubohou loutkou.

Láska dělá z ubožáků hrdiny, co se nebojí smrti, proč je zde nedostatek hrdinů, a je zde nadbytek zbabělců? S příchodem anonymity došlo k zániku lásky, a místo lásky je zde jenom nenávist, a tím zde místo hrdinů jsou zbabělci, co jsou ovládáni pokušením, a tak se z nich stali hříšníci, závislí na hříšném životě. Ubožáků je zde jako sraček a tak život ubožáků logicky stojí zde jenom za veliké hovno, ubožáci co jsou nahoře, serou na ty, co jsou dole, o tom to zde už mnoho tisíciletí všude jenom je!

Jablko nepadne daleko od stromu, pokud mají ubožáci děti, je logické že z dětí vyrostou ubožáci, je to začarovaný konzumní kruh, ve kterém se ubožáci nalézají a tak je zde v depresi; ekonomika, politika, morálka, filosofie, umění, rodina, psychika, atd. proč to vše tak je, a naděje na to že bude ubožákům zde lépe, jenom naivní iluze je? Jaký to má zde smysl, být jenom ubohou dočasnou bublinou, plnou nul a jedniček? Smyslem všeho je hra nul a jedniček podle správných pravidel, ten kdo si hraje jako dítě, ten zde nezlobí.

5 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 25. května 2017 v 6:31 | Reagovat

Tezko chtit v Cesku zbrojit, kdyz nejen tady, ale v cele Evrope, se urputne rezimy snazi obcany odzbrojit, aby se nemohli branit muslimskym masovym vrahum.

Bez islamskych vrahu by se vsechny soucasne evropske rezimy az na par vyjimek okamzite zhroutily.

6 jan jan | 25. května 2017 v 7:15 | Reagovat

a co vlasne mame delat v NATO dle dohody mezi Reaganem a Grobacovem ktery zije s dcerou v bezpeci-Californie-USA? Vidite ten bordel a krveproliti vsude a majdamy?

7 marcela marcela | 25. května 2017 v 9:04 | Reagovat

VÁŽENÝ PANE BABIŠI,
píši Vám jako bývalý zaměstnanec v bývalé SCHZ Lovosice, dnešní LOVOCHEMIE. Měl jsem tu čest a štěstí být u toho, když jste před lety koupil tento zbídačelý, zanedbaný podnik, který byl několik měsíců (možná týdnů) před totálním i finančním bankrotem, jelikož se tam v podstatě do 90. let zastavil čas i investice. Podnik i provozy jely už jen z podstaty, na odpisech, a i technicky byl už dávno mrtvý. Podnik přitom měl ještě asi 3000 zaměstnanců!
Byl přizván bývalý pan ministr Grégr (tehdejší prý"eso" ČSSD) a ten doslova prohlásil, že "nějaká SECHEZA a Lovosice ho nezajímají, jsou jiné podniky, na kterých má stát zájem". Peníze stát nemá a tedy ani banka asi nepůjčí A v podstatě s tím zase odjel v Tatře 613 zpět do Prahy, přestože věděl, že v krátké době možná nebude na mzdy. Ale po Vašem převzetí podniku se zase začínal konečně čas rozbíhat!
Poprvé se uklidila celá fabrika, udělal se soupis majetku včetně skladů a zmizely tuny vyrobeného hnojiva a fosfátu, který ležel všude: v kolejišti, na podnikových cestách i po celém podniku a předávacím nádraží v Lukavci. Podnik se zbavil všeho nepotřebného a neefektivního - začal se chovat jako FIRMA - prostě efektivně!
Fosfát, který jste sám dříve nakupoval myslím v Maroku, se po tunách na bývalém provozu Superfosfátu po stovkách tun splachoval již jako vyrobené hnojivo po celá desetiletí do Labe!! Vím to vše naprosto přesně, jelikož jsem jezdil 30 let jako strojvedoucí všude i po okolí a z lokomotivy je docela dobrý výhled. Staré vagony typu UTZ netěsnily a vyrobený materiál se z nich sypal a prášil všude po jejich přepravní trase.
Náhle - po Vašem příchodu neuvěřitelná věc - postavil se nový provoz LAV l ! Modernizovaly se provozy, stavěli se nové, technicky mrtvé se konečně zbouraly a prudce se zlepšilo životní prostředí v podniku i v Lovosicích ... Začalo se exportovat a museli odejít lidé, kteří měli výkon také 6-8 hodin - NE denně, ale za měsíc! Opravdu i taková teplá a příjemná místa (a bylo jich mnoho) po léta byla, jako dnes pro některé "Dinosaury" v parlamentu!!!
A tím se dostávám k tomu, proč píší nejdříve o tom, co bylo. Jelikož - co minulý týden předvedli Vaši koaliční partneři před kamerami TV, mně (a mohu Vás ubezpečit, že nejen mně) totálně naplnilo hnusem a jen jsem nevěřícně kroutil hlavou. Jaká je vlastně skutečná tvář lidí, kteří si říkají koaliční partneři a s kterými musíte spolupracovat? Když v zájmu blížící se volební kampaně umí vymyslet a připravit jen podraz za podrazem! Existuje u nich vůbec něco jako morální profil nebo jednat a být fér, nebo vlastní čest stvrzená např. podáním ruky u politiků už neplatí?
Dovedu si živě představit, jak musíte asi "trpět" v té neefektivní Žvanírně - promiňte Parlamentu (a nejde jen o ty zbytečné kecy),ale když lidé, kteří Vám nesahají ani po kolena se do Vás nepřetržitě naváží a poučují či uráží! A za dobře placená místa jen úmyslně a vědomě kradou čas jiným!
Proto jsem nejdříve psal o minulosti, abyste se od těch některých duševních trpaslíků nenechal odradit, vydržel to a dělal, co perfektně umíte - dotahovat věci až do konce. Když Vy se ohlédnete zpět, je za Vámi něco vidět! Což je i moje vlastní zkušenost a tu si případně nenechávám jenom pro sebe.
A ty některé "délesloužící karikatury" v politice? Pravice - Levice ... je to stejná stolice!!! Každý ví na někoho něco a každý za ty roky vědomé parlamentní i vládní rozkrádačky něco přihrál a vydělal. Vpravo -Vlevo -Opozice? Co oni vybudovali? Paskvily zákonů, které okamžitě musely mít novelizaci a novelizaci novelizace-hlavně aby jim to vyhovovalo. A jen tak mimochodem-také po léta vládnutí Pravice nebo Levice schodek více než -1 000 500 000 000 Korun! A když byla před lety celosvětová krize? Ta se dotýkala přece každého, každý si tady držel hlavu, co se dá dělat, nebo co máme dělat?
A my že musíme přece jen šetřit. Vy jste za tu dobu rozšířil určitě svoji firmu a za dobu krize možná vydělal třeba 2-3 miliardy navíc. A pan Kalousek za dva stejné roky krize udělal státní schodek myslím víc než 200 miliard! Jak si vůbec takový člověk dovoluje ukazovat na Vás prstem a poučovat i ostatní? A Vaši koaliční partneři? Jen se vždy škodolibě usmívají a nikdy nezapomenou ještě si přihřát předvolební polívčičku!
Co Kalousek dokázal, když se ON za sebe ohlédne? Je to jen šašek a exhibicionista, který má jen jedno téma - Babiš a využívá parlamentní imunitu.
Co si pomyslet, když např. pan Benda, politik z povolání, nejdříve veřejně lhal, byl veřejně přistižen při podvodu na Plzeňské právní Univerzitě a posléze zvolen jako předseda právního výboru Poslanecké sněmovny? Že se sám nestydí ukázat se lidem před kamerou! ....... No - nestydí.!
Pane Babiši, Vy jste byl za ta léta dlouhého a bezuzdného rozkrádání našeho státu a morálního marasmu první člověk, který měl tu odvahu i to opravdové "CHTĚNÍ," a potřebnou nezávislost. A se svými kolegy se pokusit postupně rozseknout tu politicko-policejně-soudnickou Mafii, vlastně ve skutečnosti pevně vybudovanou a prorostlou Chobotnici! Že něco takového existuje, vím i z vlastní zkušenosti.
Myslím, že právě proto jste dostal napoprvé tolik hlasů, jelikož rozumní voliči chtěli a cítili to samé-naději, že se něco konečně změní a že už to bratrstvo hrabivé pracky musí prostě někdy skončit! Myslím, že jsou díky Vám jasné výsledky a byly by lepší, nebýt brzdařů z koalice!
První rána pro chobotnici - přišli noví lidé a tím se narušil léta zaběhnutý pořádek, vlastně korupce - něco za něco mezi Kmotry zaběhnutých stran.
Druhá rána pro chobotnici-přerušení v podstatě trvalého a beztrestného přísunu státních financí. Na všech stupních státní správy, bohužel někdy za přispění policie, či soudcovské lobby.
V samotné Státní správě, která měla být v podstatě strážcem státních financí, byly jejich obrovské a největší zlodějny!
Jediné opatření pana Kalouska - zvedněme daně! Ale to je naprostý nesmysl. Protože je to to samé, jako když chcete naplnit cedník vodou! Nejdříve je přece nutné ucpat ty stovky děr, kudy ty penízky odtékají do soukromých kapes. Jinak můžu zvyšovat daně jak chci - a výsledek? Obrovská nula, ne-li minus.
Myslím, že to je to, o co se od začátku nejvíce snažíte, ucpat ty jednotlivé pomyslné pramínky korunek, které se ale postupně promění v řeku milionů, které však bohužel končí v cizích kapsách a bez daní! Zvláštní věc-pokud úředník pochybí např. v nějaké smlouvě, je to vždy v neprospěch státu! Proč se někdy nespletou, aby na tom také vydělal stát že?
Třetí a myslím nejhorší rána pro chobotnici - vysychá přísun peněz (penězovod). To je vlastně její potrava a ona začíná hladovět, začíná mít strach o přežití. Zároveň se jí postupně usekávají chapadla, což jí bolí a ona se začne bránit. Jste pro ni v podstatě neznámý útočník a tak na Vás začne plivat písek kal a bláto. Vzhledem k tomu, že zřejmě přijde o nějaké další chapadlo, musíte být připraven na to (jak se budou blížit volby), že použije ještě poslední zbraň a vypustí tu odpornou, smradlavou, hnusnou černou tekutinu, aby zasvinila co největší okolí kolem sebe, ale především kolem Vás!
Její snahou bude zničit Vás včas za každou cenu a všemi prostředky. Protože jen tak má ještě šanci přežít a nabrat znovu sílu, kterou už ztratila.
Opravdu se mě hnusí, když vidíme např. pana Sobotku, jak "zabalen" do spousty volebních hesel, se začal chlubit cizím peřím. Co všechno vybudovali, komu všemu přidali atd. Ale díky komu to mohli udělat, kdo propočítával, aby to vyšlo, aniž by byl další ještě větší propad státního dluhu? ONI byli také zvyklí rozdávat z cizího, zároveň s populistickými sliby, hlavně ať máme více hlasů, ať to stojí co to stojí! Daňový poplatník to přece doplatí!
Mrzí mě, že se do toho v poslední době zapojují pomalu i veřejnoprávní média, svojí někdy neobjektivní i nenápadnou cenzurou, zvláště co se týká Vaši osoby. Lidé ví své, líbí se jim, jak se vyjadřujete přímo, jednoduše a ne tou politickou hatlamatilkou nebo stále omílanými a naučenými politickými frázemi. Vědí i to, co znamená prokletí vládní koalice. Že to je v praxi rána do vazu a nasypat pod nohy ještě hrachu.
Pane Babiši, blíží se volby - buďte prosím připraven od chobotnice na Vše a nenechte se prosím odradit a zhnusit. Ani nevíte kolik lidí Vám fandí, věří a spoléhají na Vás. Je nám jasné jak je to těžké spolupracovat s partnerem, který Vám něco jiného říká, ale něco jiného činí.
Nevím, zdali můj dopis se vůbec dostane do Vašich rukou anebo jestli budete mít čas na jeho přečtení. Píši ho proto, aby se Vám dostalo také nějaké uznání (i když jen obyčejného člověka) za to, co už jste vykonal! Vydržte prosím ještě tu strastiplnou cestu slzavým údolím vládní koalice, a když vyhrajete volby - bude líp! A když se zase potkáte s blbcem, tak lidská blbost je přece nekonečná. Vy si ale klidně můžete říct:
"To co jsem udělal a dělám, za mě mluví víc než tisíce slov"!!!

S přáním pevného zdraví a silných nervů

    LOVOSIČÁK

PS: Je paradoxní, že nejvíce řvou ti duševní trpaslíci, kteří nedokáží postavit ani slepičí kurník!!! V našich krajích je zvykem odpustit lidem takřka všechno - jenom ne úspěch někoho jiného.

8 Seetal Seetal | 25. května 2017 v 12:44 | Reagovat

Uz ten Havluv cirkus zkrachoval?

9 masada masada | 25. května 2017 v 14:54 | Reagovat

Source: http://zpravy.idnes.cz/kotleba-strana-navrh-rozpusteni-dos-/zahranicni.aspx?c=A170525_124657_zahranicni_ert;

The Slovak prosecutor's office filed a motion for the dissolution of the Marian Kotleba party
The Slovak prosecutor's office filed a lawsuit for the dissolution of the far-right parliamentary party Kotleba-Lidová strana Naše Slovensko.(= Kotleba's -Peoples Party Our Slovakia ) It was confirmed by the trial. The founder and chairman of the party, Marian Kotleb, in the past celebrated klerofašistické Slovakia and strongly opposed the reception of refugees.

Source: http://zpravy.idnes.cz/kotleba-strana-navrh-rozpusteni-dos-/zahranicni.aspx?c=A170525_124657_zahranicni_ert
Je len zajimave, ze na Ukrajinskom majdamu bylo znovuvzkriseni Neofasistu,a iba kto za tom cudom stojia?

10 igor igor | 25. května 2017 v 15:27 | Reagovat

[8]: Pamatuji si jak v roce 1971 se zvysily pridavky na deti aby se zvysila kvalitni populace v CSR. Velice vazne pri tom se uvazovalo, ze pro rodice kteri se nemohou postarat sami o sebe, kriminalniky a dementni se povoli jen jedno az 2 deti a pak budou sterilizovani, s kompenzaci. Vzdyt chudaci deti nekdy v beznadejnych situaci a bolestivych, postizenich. Nemohou si vybrat kde se narodi. Falesni humaniste s opici laskou vsak tyto tendence zablokovali.
Jel jsem na zapad od Presova kolem strasne Romske kolonie. Neco tak otresneho jsem neco nikdy nevidel. A podobne je to i v Africe a dnes, odkud byli vyhnani nebo zamordovani po stoleti bili koloniste, tak chcete neco podobneho- jiz rozmlaceneho Stredniho Vychodu. Migranti to neni reseni, jen rozneseni problemu dale do jakz takz sporadane EU, za ucelem jejiho zniceni. Vazeni, meli by jste vsichni rozumni EU miti vice nez 3 deti, jak mivali nasi prarodice. I za horsich casu se vzdy deti uzivili. Nemusite mit pejsky a kocicky a ten drazsi automobil a dalsi spotrebni dreky. Vzdyt vse je pomijive, jen  dalsi generace kvalitni populace je prava hodnota naroda! Co porad mate proti Rusum? Dnes jsou po cele EU pro zmenu vsude nasrani amici! Je vetsi poradek? -pochybuji vazne. Chcete mit ze sve zeme neco jako rozmlaceny Stredni vychod, Severni Afriku a dalsi, zdrogovanou mladez bez prace a vzdelani? tak hola! To za CCCP okupace prece nebyvalo. Stale se budovalo a kdo chtel ten si mohl postavit rodinny dum, chatu a nikdo nehladovel.
V soucasnych mestech i USA vidite i na ulicich zkriplovane bezdomovce-veterany nesmyslnych valek, temer vsude tlupy tezkych ozbrojencu v pohotovosti i obrnena vozidla jako pri okupaci! Myslete na Slovanskou vzajemnost. Je nas prece pres 350 milionu a zasrani krveziznivi Anglosasove se nas potrebuji snad i zbavit!

11 pozorovatel pozorovatel | 25. května 2017 v 15:35 | Reagovat

[8]: Cirkus zkrachoval driv nez zacal. Sakra kde je Jara? Ten by to mel vedet.

12 emil emil | 25. května 2017 v 17:46 | Reagovat
13 Ross Hedvicek Ross Hedvicek | E-mail | Web | 25. května 2017 v 20:25 | Reagovat

Tady je typicka ceska debata o Trumpovi a aby byl nazor z obou stran, tak z jedne strany je agent StB a z druhe komunista - to je prece tak CESKY VYVAZENE, ne?

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/trump-nejhorsi-prezident-v-dejinach-nebo-spasitel-ondrej-hejma-a-tomas-klvana-v-ostrem-duelu-na-seznamu-31951?dop-ab-variant&seq-no=1&source=hp

14 ostravak ostravak | 25. května 2017 v 21:36 | Reagovat

[13]: Ceska debata o Trumpovi bude mit asi takovou vedomostni uroven jako kdyz se American z Dakoty bude dohadovat s Americanem z Oregonu zda je Zeman lepsi nez byl Klaus.
Cesi budou rozumet Americke politice asi jako ti dva z Oregonu a Dakoty rozumet politice v Cesku. :D

15 Drifter Drifter | 25. května 2017 v 22:02 | Reagovat

Nekdo napsal:
Složení naší armády
Výzbroj je u nás asi ten nejmenší problém, stačí se podívat na strukturu naší armády. Máme 20864 vojáků (mužů a žen) z toho je 21 generálů, 1942 vyšších důstojníků (plukovníci a majoři), 3377 nižších důstojníků a ti velí 5944 praporčíkům, 6963 poddůstojníků a 709 členů mužstva (zbytek vojáků tedy cca 1908 vojáků je ve školách).

Tedy na jednoho důstojníka (bez ohledu na to zda jde o vyššího či nižšího) připadá cca 2,5 vojáka (poddůstojníků, praporčíků a členů mužstva)...

Když to převedeme do praxe tak v jednom Pandurovi by mělo jet cca 14 vojáků (posádka a výsadek) tedy při poměrech v naší armádě jeden plukovník, jeden major, dva kapitáni a čtyři praporčíci, pět poddůstojníků a jeden vojín...

Skutečně úžasné složení armády...

16 Filip Filip | 25. května 2017 v 22:42 | Reagovat

Koukejte na tu sviňárnu    
Napsal jsem  poslanci Soukupovi  ohledně těch dávek pro cizince, tu je odpověď.
Vážený pane Boučku,
informoval jsem se osobně u generální ředitelky Úřadu práce ČR Kateřiny Sadílkové. Migrant, kterému byl přiznán azyl, má právo na stejné sociální dávky jako občan ČR. Navíc má právo na příspěvek od Ministerstva vnitra, který se na základě jakési směrnice nezapočítává jako příjem pro výpočet sociální dávky. Příjem migranta může přesáhnout 21.000 Kč.
Zdraví
PhDr. Zdeněk Soukup
poslanec PSP ČR
člen Výboru pro sociální politiku a Výboru pro evropské záležitosti
předseda Podvýboru pro pracovní legislativu, zaměstnanost a činnost Úřadu práce
mobil +420 734 281 733
www.poslanecsoukup.cz

Od:                  Miloš Bouček mailto:milos.boucek@volny.cz
Komu:              soukupz@psp.cz
Datum:             22. 12. 2016 14:25
Předmět:          21 000 kč budou sociální dávky v ČR pro migranty ... zakázaný včerejší projev poslance Parlamentu ČR , PhDr.Zdeňka Soukupa

Dobrý den, vážený pane doktore,
jsem Vaším sympatizantem a velmi oceňuji  Vaši politickou aktivitu, zejména v  souvislosti s imigrační krizí. Dnes jsem dostal níže uvedený mail, který vám přeposílám a za jehož vnější formu se omlouvám. Prosím o laskavou odpověď, zda je pravdivý. Děkuji za ni předem.
S úctou Mgr. Miloš Bouček

Předmět: 21 000 Kč budou sociální dávky v ČR pro migranty ... zakázaný včerejší projev poslance Parlamentu ČR , PhDr.Zdeňka Soukupa ,
PhDr. Zdeněk Soukup

Narozen: 6. 12. 1952
Volební kraj: Karlovarský  
Zvolen na kandidátce: ANO2011
Výbor
Výbor pro sociální politiku, člen od 4. 12. 2013
Výbor pro evropské záležitosti, člen od 21. 10. 2015

Je to hotové, nelegalni vetřelci a take nasilnici budou v ČR dostávat 21.000,- Kč měsíčně, tyto "sociální dávky" se jim budou doplácet z našich daní Není to zákon, ale dohoda ministerstva financí, pro místní rozvoj a vnitra! Kolik máte za celoživotní práci Vy?

A je na pováženou, že to můžeme slyšet jen z undergroundu ve slovenštině ...    

Tak vážení, po celoživotní dřině, jaký je váš důchod?
Už chápete, proč se snaží vzít nám zbraně?

17 Daniela Daniela | 26. května 2017 v 4:11 | Reagovat

Cim dale, tim vice se ukazuje propast svetonazoru mezi jadrem USA a Evropskou Unii. Nejen politici, ale i radovi obcane se zmenili v ovce, ktere jdou radostne na porazku. Uz je naprosto predvidatelne, ze se po vrazednem utoku zacnou navzajem ujistovat, jak jsou humanni, nic je nerozdeli a pokladaji kyticky a medvidky na zkrvaveny chodnik. V prvni rade se klade duraz na to, aby se neurazili muslimove. Jako ze tyhle vrazdy nevinnych civilistu-deti nemaji nic spolecneho s ideologii islamu.
V Cesku zase nadavaji na USA,  ony jsou vinny, protoze zacly bojovat proti islamskym statum.
S takovym nazorem by dle meho mineni bylo lepsi, kdyby specialne v Cesku vyhlasili referendum, zda chteji jako stat zustat v NATO. Paklize vetsina obcanu by chtela zustat, pak by uz z cestnosti a moralnich duvodu museli prispivat na obranu  2% ze statniho rozpoctu.
Kdyz nechteji byt cleny, tak at proboha vypadnou a neprizivuji se.
Osobne se domnivam, ze tech 25 clenu-statu, kteri negarantuji 2% na obranu, jsou paraziti a nejsou hodni, aby za ne eventualne umirali americti kluci a holky....

18 Drifter Drifter | 26. května 2017 v 5:45 | Reagovat

Evropa, ac pocetne a financne nekolikrat vetsi nez Rusko, neni schopna obrany bez pomoci USA. Tomu snad kazdy rozumi. Pokud ne tak se podivejte na GDP Italie ktere je zhruba stejne jako Ruske, vyprodukovane bez Ropy a Plynu s polovici obcanu. Jo, takova Ruda Armada stoji prachy, pak nic nezbyva na chudeho muzika v zemljance.
To stranou, jak by se ti Rusaci meli dobre kdyby konecne prestali valcit, od revoluce si porad vymysleji nejakeho nepritele, at tridniho nebo zapadniho ale porad nemohou prestat, pri tom jim nikdo neublizuje. Jo, to je mentalita.
Kolikrat tady ctu o "Mejdanu" a jak neo fasisti na Ukrajine radi.  Kdyby si clovek uvedomil ze Rusaci svevolne umorili hladem 20 milionu Ukrajincu tak by porozumeli ze ti chudaci si beznadejne vybrali mensi zlo.
Proc nenadavaji Rusakum do fasistu je mi zahada, nakonec to byli Rusaci kdo se spojil s Hitlerem, Rusaci kteri vyvrazdili Polskou armadu, popravili Vlasovce. Na takove svinstva se nezapomina, proto Rusaky nikdo do dnes nema rad. Slovan, ne-slovan, jejich mentalita bude muset vymrit nez se zapad rozhodne rozpustit NATO.
Na nejakou "Radoby smlouvu o NATO" mezi Gorbacevem a Reaganem soudruzi zapomente, to je jen Ruska propaganda, nic takoveho se nikdy nestalo. Warsavska smlouva se rozpadla a kazdy byvaly stat se horem-padem snazil dostat do NATO nez si to Rusko rozmysli.
Problem s TRUMPEM je ze neni politik, necha jit hubu na spacir, ma dobry instinkt a postreh, ale je nejhorsi salesman na svete. Neumel by prodat flasku vody Arabovy v Sahare. Jak Winston Churchil prohlasil, "Politika je umeni poslat nekoho do prdele tak ze se tesi na cestu". No a to TRUMP neumi.

19 Seetal Seetal | 26. května 2017 v 13:55 | Reagovat

[12]: jo o tom vim, stejne tak jak se ten koblihar nabidl sorosovi ze mu pomuze vse potrebne vybudovat-prestehovat tady v cesku. I kdyz si myslim ze pritomnost kohokoliv s jakymkoliv vlivem nema na budouci vyvoj v cesku vliv. Vsude v civilizovane evrope vcetne toho madarska by protestovali, ale cesi nemaji a nebudou mit s tim problem, takove tupe hovada by i se samotnym satanem tancovala.

20 jan jan | 26. května 2017 v 16:46 | Reagovat

[18]: Pokud znam dejiny tak Velkou Rijnovou Ruskou Revoluci udelali za zapadu, Anglie a jejich banksteri vse financovali pres USA banky -CHASE a jine. Bez tech hajzlu by nikdy komunizmus v Rusku nevznikl. I Lenina, stejne jako Bin Ladena si vychovali, financovali a vycvicili.
Asi zapominate take na Anglany vyvolany Bramborovy hladomor v Irsku aby dosahli masoveho stehovani do novych kolonii. Dale jen  na pripominku. Prvni a nejhorsi Koncentracni Tabor na svete byl v 19 stoleti v Jizni Africe, kde Anglani zlikvidovali pres 1,5 milionu bilych Afrikanos, deti a zen!!! Bez tohoto svinstva by dnesni Jizni Afrika byla asi jedna z nejvetsich prosperujicich a vyvinutych zemi sveta asi pres 150 milionu jen bileho obyvatelkstva, neb cerni v te dobe tam byli jen ZOOLU a Krovaci na severu. Ja tam byl a mam fury znamych-Afrikanos, mluvici jazykem podobnym nemcine.
Navic, Ukrajinsky hladomor byl Experiment budouci mozne kontroly populace, ideologie ciste zapadni. A jestli se nemylim, Dtalin byl Gruzinec podobne jako cele NKVD, to nebyli Rusove ale nekdo jini! A jeste neco. Jugoslavie, Libye, Irak byli napadeni bez vypovezeni valky, jejich predstavitele zamordovani udelan vsude c haos, zboreniska, ozebraceni a bida.
Zadne zbrane hromadneho niceni se nikdy nenasly. Jestli nevite, tak hlavnim dodavatelem ISISje prave Saudi Arabia kteri atke napadli Jizni jemen. Vsichni 911 teroriste NYC byli ze Saudske a byli i odtamtud financovany. {Presne udaje od komise velkeho Majora Rudy Juliany ktery v NY udelal konecne jakz takz poradek. Je toho vice ale teko ucit dejepis a skutecne narodnosti politiku. Jen pro zajimavost Patent na Bilou Cokoladu vlastni Adolf Hitler, ktery byl take dosazen nekym jinym nezli CCCP!!!

21 Každý chodí s hlavou svěšenou... Ztratili jsme, co bylo naší záchranou. Každý chodí s hlavou svěšenou... Ztratili jsme, co bylo naší záchranou. | Web | 26. května 2017 v 20:19 | Reagovat

„Každý chodí s hlavou svěšenou... Ztratili jsme, co bylo naší záchranou. Věděli jsme, že po konečném vítězství Třetí říše se i českému dělníkovi bude dařit lépe...“

http://www.rozhlas.cz/plus/archivplus/_zprava/heydrichiada-aneb-kdyz-se-nasilnikum-libaji-ruce--1728785

22 Vykoristovatel Vykoristovatel | 26. května 2017 v 21:10 | Reagovat

Haitihttps://www.youtube.com/watch ?v=hZaN4jaQT_4;
Konecne jsem se dostal na Kubu. Byl jsem prekvapen treba nad vysokou kvalitou zivota a staleho veseli-tancu v Santiagu de Cuba a i na jinych mistech. Superior jidlo, mili lide, celkem dobre a zdarma lekarska pece, skolstvi. O Bacardy a doutnicich nemluve i kdyz jsem nekurak. - ne jako v USA, lide vykrmeni, vetsinou prdelaci vetsinou bez prace neb prepracovani, mezi tim zije malokdo, s jen 2 tydenni dovolenou ... a ty gheta Detroid, Chicago... s kriminalitou, drogama a bezvychodnosti jiz 6 generace na welfare, diky Johnsonovi a Obamovi. To me mrzi na USA nejvice. Serou se do celeho sveta a nejak na vlastni lidi, vcetne ranenych veteran a jejich rodin  zapominaji. V USA je poslednich 9 let nebyvaly narust a pocet bezdomovcu. D.J.Trump to nebude mit lehke. Jinak byl jsem jiz take na vice nez 30 cruises po celem Carribiku dokud se neZavedly nesmyslne poplatky "za bezpecnost" a stejne nikoho ani nec hytli, je to jen pro buzeraci obcanu.  ale take po Stredomori. Nejhure, daleko hure nez CUBA LIBRE. Haity, jsou na tom a Britske drzavy, jako Jamajka, San Lucia ale I Barbados. Na San Lucii premnozene Oopicky a divoka prasata ktere vse devastuji maji vice prav nez domorodci.
Jaky rozdil v prosperite nad Holanskymi Antilama a I Francouskem Martinique!

23 igor igor | 26. května 2017 v 21:18 | Reagovat

[17]: Proc klauni zrusili CSR zbrojni prumysl? To vite, ze pistole Zbrojovky a Cz samopal Skorpion byly vyhodnoceny jako nejlepsi zbrane sveta? A k cemu byla v Cesku Armada od Bile Hory?
A co vlastne NATO chce, kdyz s teroristickejma migrantama nic svest ani nechce, ani zabezpecit sve hranice. A vsimli jste si tech vsech "sefu NATO", vetsinou pohlednych zen, ne tvrdych vojaku, je to jen cast komedie aby se lide citili bezpecni ale neni to v podstate tak. Velky Kim byl vyskolen na Harvarde v USA, stejne jako Bin Laden ktery asi neni ani mrtev.

24 be be be be | 26. května 2017 v 21:36 | Reagovat

https://gloria.tv/video/prd2Q6M7yB8J39QEjpth3efWb
tak si to poslechnete a popremyslejte, s cim vy nesouhlasite co uslysite?

25 pozorovatel pozorovatel | 26. května 2017 v 23:19 | Reagovat

[20]: Jara je tady!!! Nyni jako JAN. Jaro ty blbe uz v prvni vete jsi se odhalil. "Anglie a jejich banksteri vse financovali". Tahni uz do prdele senilni parohaci.

26 pozorovatel pozorovatel | 26. května 2017 v 23:23 | Reagovat

[23]: Jan, Vykoristovatel, Igor... Soudruhu namestku Jardo Nechybko ty jsi z te Viagry docista zblbnul.

27 ghost ghost | 26. května 2017 v 23:38 | Reagovat

[20]: Prekrtili te, Jaro, nebo jenom polili studenou vodou?

28 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 27. května 2017 v 0:29 | Reagovat

[23]: Igore proc si jeste nezavolas Ivana?
Mozna ze toho bude vedet vice nez ty.S tou pistoli jsi se skoro trefil ale neni nejlepsi, patri mezi deset nejlepsich.Opravdovy strelec pouziva pistol ktera mu nejlepe vyhovuje.Zapomel jsi na ceskou marmeladu,ta je pry take nejlepsi na svete ale to musi posoudit Nebures Babis.Proc pisi tento komentar je to, ze nevim co je to tvrdy vojak.Podle me tvrdy vojak nestrili,protoze je tvrdej.

29 Drifter Drifter | 27. května 2017 v 2:57 | Reagovat

[22]:Jaro zase kecas blbosti. Karibskou oblast znam dobre, zil jsem tam nemene deseti let a o Kube vis akorat co ti za Chrusceva vtloukli do palice. Jo, je tam tak dobre ze lidi prchaji i v neckach jen aby se dostali do te osklive USA. Nadavat na Anglany za jejich "Drzavy" ktere uz davno nemaji(B'dos 1966) je levicacka propaganda jako za komousu. Nakonec kdyz se ti Kuba tak libi, tak tam zustan soudruhu.

30 Drifter Drifter | 27. května 2017 v 3:15 | Reagovat

[23]: Ten KLAUN byl HAVEL, presto ze Zbrojovka porad vyrabi samopaly, pistole atd. to ale neni zadny zbrojni prumysl. Kdyby se dnes dalo porovnat na predvalecnou produkci zbrani CSR, tak by Skodovka vyrabela neco jako "Stinger" rakety plnene semtexem, ne C-4, surface-to-air missile (SAM), proti tankove samo navadejici missile (ATGM)ktera neutoci ze strany ale ze zhora, a treba TOW.
Ten cas je ztraceny, ale na rucnich sbranich se dnes moc nevydela. Schopny lidi tam byli, dnes delaji jinde jen proto ze mirumilovny Havel to vsechno posral na nekolik desetileti a taky proto ze ho Bush starsi o to pozadal. Dneska TRUMP rika USA FIRST. ale po pravde receno Amerika se stara sama o sebe na prvnim miste uz 100 let, ne li vice. Svet ma nesmirne stesti ze se USA nestala komunistickou priserou!

31 ostravak ostravak | 27. května 2017 v 3:53 | Reagovat

[11]: jara tady stale je, akorat se prejmenoval, ted pise jako jan, igor a Vykoristovatel. ;-)

32 ostravak ostravak | 27. května 2017 v 3:59 | Reagovat

[10]: jaro, vlastne igore, v tech americkych mestech nejsou jenom zkriplovani  bezdomovci z valek, ale taky zkriplovani inzenyri Newyorskymi policisty.

33 Drifter Drifter | 27. května 2017 v 4:12 | Reagovat

[20]:Do prdele, to jsem se rozepsal.
Jane, mate castecne pravdu, dost jsem se o historii zajimal a tak Vam reknu ze to bylo trosku jinak.
Stalin chtel dokazat kolektivizaci a tomu Ukrajinci odporovali. Ukrajina je a byla "Chlebarnou" evropy. Stalin skonfiskoval potraviny, obili, dobytek, na navrh Berii, "Kdyz nechteji, tak chcipnout"!
Anglicani nepomohli Irsku protoze Irove neposlouchali kdyz jim rekli, nespolehejte se na "novou zazracnou potravinu z Ameriky" brambory, to neni nahrada za Obili! Brambory dostali plisen a zadna uroda nebyla. Tam kde kdysi rostla psenice, byly jen plesnive lany brambor. To neudelali Anglani aby meli vice emigrantu, neb to byli IROVE kdo odchazeli, pokud jste nekdy ztravil cas v Irsku a Skotsku, tak se divim proc se tam lidi vubec usadili kdyz nam rikaji dnesni vedci ze tam prisli z centra Evropy.!
Revoluci v Rusku udelali Nemci, ti financovali Lenina, dopravili ze Svycarska do Ruska v tak zvanem zablombovanem vagonu, coz byla naprosta blbost, potom dopravili Trotskeho do Ruska stejnym zpusobem. Proto nakonec Lenin podepsal Brest-Litevskou smlouvu, ztratil obrovske vychodni uzemi a musel platit reparace ve zlate, na coz padnul Carsky poklad. Carsky Rusko bylo na strane Britanie, proto je naprosta blbost ze by se chteli zbavit spojence proti Nemecku, ze ano?  A komunismus, na tu kravinu prisli dva Nemci Marx a Engels.(Nakonec prvni "Bolsevicka Republika Evropy byla v Nemecku!)
Jizni Afrika je komplikovany pripad, ale pokud tam mate pratele, tak by jste mohl vedet se "Africaans" neni po Nemcine ale po HOLANDSTINE. Mluvi se bezne tak jako Anglicky a kazdy Holandan jim rozumi protoze 95% slov je z Hollandstiny. Kde se mluvi trosku Nemecky je v Namibii, zije tam spoustu Nemcu, byla to Nemecka kolonie a treba ve Swakopmundu v hotelu mate denni Nemecke noviny a mistni obsluha v restaurci Vas oslovi Nemecky drive nez Anglicky.
To ze tam Anglicani "Neco" udelali je pravda, taky ovsem je pravdou ze bez Anglicke kultury by to byla zeme ZULU, asi jako dnesni bordel vsude kolem nich.Staci se podivat na Rodezii, byvale Svycarsko Afriky co z toho "Lion of Afrika" Mugabe udelal Zimbabwe!  Jak jsem napsal, mate v mnohem pravdu ale duvody byly zcela jine. Proc Bush junior sel do IRAQU je dodnes zahadou, to kazdy bezdomovec vedel ze tam uz zadne chemicke zbrane nejsou jen Bush si myslel ze za 911 nekoho potresta. Nakonec se podivejte na to co Cheney prohlasil o Iraqu po prvni valce:
https://www.youtube.com/watch?v=6BEsZMvrq-I

34 pozorovatel pozorovatel | 27. května 2017 v 19:59 | Reagovat

[32]: Na Jaru Igora doma vsichni serou tak nas prisel "informovat". Jarda Nehybka je klasicky priklad, ze komunista se nikdy nemuze zmenit. Pouze ho zastrelit. Nebo alespon serezat pendrekem coz se stalo.

35 ostravak ostravak | 28. května 2017 v 5:54 | Reagovat

[33]: Mate celkem slusny prehled o historii az na par drobnych omylu.
Na pr. Prvni bolsevicka republika nebyla v Nemecku (Bavorska Sovjetska Republika), ale necham vas hadat ktera byla ta prvni, dokonce trvala dele nez ta Bavorska. ;-)
Taktez Anglicani nemeli nic spolecneho s Hladomorem v Irsku, ovsem duvody si muzete sam najit.
Dale, na ten komunismus neprisel ani Marx ani Engels a revoluci v Rusku uz vubec neudelali Nemci, pouze ji uvitali, hadat opet muzete -proc?

A nakonec nic ve zlem, jak jste uz psal o Jizni Africe, historie je ponekud komplikovana, aby byla chapana jednostrane.

36 Drifter Drifter | 29. května 2017 v 4:40 | Reagovat

[35]:Pochopitelne ze to nema cenu pitvat, ale Marx a Engels byli co muzeme dnes nazvat “Socialni Ingenyri”, Lenin se od nich ucil a proto ten Komunisticky nazev “Marxismus-Leninismus”. Vsechno ma svuj zacatek a Lenin na to sam neprisel. V dobe jeho “Vyhnanstvi” v Nemecku sepsal svuj plan, v Rusku zakazany ale v Nemecku publikovany  a rozsireny, to bylo myslim 1902. To ze Nemci jsou v tom namoceni az pod krk je beze sporu.
Ja proste odmitam povazovat Brity za strujce Ruske revoluce. Neni tam zadny motiv, znicit sveho spojence. Nemci, na druhe strane ten motiv meli a je dokazano ze ho i financovali.  Co delali Briti po celem svete je spise pro debatu o dobru a zlu.  Myslim ze clovek se ma divat na veci v kontextu doby v ktere se udaly,a  ne pohledem “Co si o tom myslime dnes” uz jen proto ze to co dnes povazujeme za spravne, muze byt za 100 let povazovano za barbarske a nasi predkove by se nam i dnes vysmali.
Briti prinesli civilizaci tam kde nebyla, ukoncili “Tribal” valky v Indii, a zacali jine v dalsim konci sveta. Fakt je ze zbytek sveta mohl zit tak dobre jako indiani v Brazilske jungli a niz by vedeli  neco o jinem svete.
Nepsal jsem ze Anglicani meli neco spolecneho s Hladomorem v Irsku, ale je celkem vseobecne prijato ze jim mohli pomoci. Kdo nema rad “Anglany” tak to na ne hodi, asi tak jako rozparcelovani Ottomanske rise, Izrael/Palestina, Indie a dnesni problemy toho sveta.(Vzdy se to na nekoho musi hodit, protoze ALTERNATIVA je neprijemna)
Co se Bolsevicke republiky tyce, ja vim jen o Nemcich, jak v Bavorsku tak Sasku a pak Madarech, vse v 1919.

37 Drifter Drifter | 29. května 2017 v 4:51 | Reagovat

Jen bych chtel dodat ze po dnesnim prohlaseni Merkelove ze "Evropa se nemuze spolehat na USA a musi se zacit spolehat sama na sebe pro obranu EU, jim konecne doslo ze to Amerika nemuze porad tahnout sama a je na case aby EU stala na vlastnich nohach.

To je presne co i Obama rekl pred 7 lety a tak TRUMP DOKAZAL CO CHTEL aniz by to musel rici. POCHOPITELNE NA NEJ BUDOU LEVICACI NADAVAT jak ohrozil NATO a co vi jeste. Ja se jen divam jak nevyssi zivotni uroven v EU ma Luxembursko, kdyz nemusi utratit za obranu ani jeden cent. Jo to se to zije kdyz Amerika vsechno plati a udrzuje poradek a diktatory v sachu.

38 @ @ | 29. května 2017 v 18:39 | Reagovat

[37]: A já si bláhově myslel že USA jsou četníkem světa.

39 ostravak ostravak | 29. května 2017 v 20:11 | Reagovat

[36]: Britove zakladali kolonie ne proto aby prinaseli civilizaci, nybrz aby ovladli trhy.

In the 16th century, England was a poor country. When they began colonising, it was not as missionaries. When the English put to sea, it aimed to seek immediate profits.

The Industrial Revolution which took place in Europe in 17th century gave rise to the need for raw materials. The British looked at Southeast Asia as a good target as they were rich in natural resources. After some early colonies were established and become the sole markets to buy English goods, the English realised the huge commercial potential of overseas acquisitions. They consequently tried to expand their colonisation.

Ovsem kdo prinasel civilizaci byli krestane, nikoliv Anglicane. Dodnes je mnoho zemi ktere maji stale Union Jack   (anglicka vlajka) ve svych vlajkach, Kanada ji mela dokonce az do 1965 a Ontario, Manitoba a BC ji ma dodnes.

40 von Schreckenstein von Schreckenstein | E-mail | 30. května 2017 v 7:10 | Reagovat

Svetoveho cetnika udelala z USA levicova propaganda.

41 Seetal Seetal | 30. května 2017 v 12:22 | Reagovat

At uz proboha nekdo hodi atomovku na ty ceske zmrdy, ti se nehodi ani jako krmivo pro psy, zde dukaz:
https://www.novinky.cz/krimi/439274-vypujcene-luxusni-policejni-bmw-je-nabourane-ridic-mel-kolaps.html

42 Seetal Seetal | 30. května 2017 v 12:30 | Reagovat

Ne atomovku, to je malo HITLER je mel zplynovat ty zkurvy-vyjebane-ceske-zmrdy. Zde dukaz ceske spravedlnosti, cikanska slapka dostala 7 let na tvrdo a vrazedkyne rodicu ctyr deti jen podminku
https://www.novinky.cz/krimi/439253-ukrajinka-v-aute-zabila-rodice-ctyr-deti-dostala-podminku.html
https://www.novinky.cz/krimi/439293-za-sex-bez-ochrany-dostala-prostitutka-s-hiv-sedm-let-vezeni.html

43 jara jara | 30. května 2017 v 14:51 | Reagovat

[37]: [38]:
V tydnu se objevily na US TV, prvni udaje o vaznych nasledku vyrobku Montsanto. Pry stal se prusvih a nejaka mutace z GMO kukurice presla na lidsky organizmus. Do 2010 pry na tyto komplikace zamrelo jiz kolem pul milionu obyvatelstva. Dale ukazovali mapu USA pouzivani pesticitu a ostatnich jedu vyrobenych touto firmou, a vyzyvaji postizene obyvatelstvo k aplikaci na odskodne. Znam dosti byvalych veteran z Vietnamu, kteri maji dosti poniceny zivot prave asi Agent Orange, pouzivan k postriku na defoliace dzungle.
Ja nejsem zadnej komunista, neb veskere vzdelani jsem od 15 roku musel delat pri zamestnani jako tesar, zednik,   az sef Investicni vystavby a v USA od umyvace nabodbi-12hod x 6 dnu v tydnu a dalkovemu studiu az po Profesionalni License do pozice Principal Inzenyr na mezinarodnich megaprojektech. Ano a projekty na kterych jsem pracoval, celkem v 5 svetadilech, vcetne Puerto Rico (ktere je v bankrotu- proc-pry vytunelovano?), ostrov Antiqua atd.. dostaly Awards, neb oceneni. - treba. Jen pro informaci, v 1948 nase rodina prosla totalnim znarodnenim, prisli jsme i o rozestavenou vilku (klasifikovanou jako cast podniku) v Masarykove Ctvrti. Ja jsem 22-8-1968 stal se svym autem proti CCCP tanku a pak rozmlouval s vojaky, pak placicimi, ze o zadnou kontrarevoluci nejde. Jeden dustojnik mi rekl, ze asi po navratu jiz pujdou na Sibir, neb videli asi co nemeli!
Fianncni pomoci Leninovi z ChHASE, USA je celkem znama vec ve financnich kruzich USA a o tom jsem byl podrobne ke svemu uzasu informovan prave v USA. A jeste neco, v NYC je moznost pracovat a znat lidi z celeho sveta takze poznavame trochu jinak dejiny nez se oficialne pise... A snad pane Drifter nebudete popirat RAF 2x bombardovani Hamburku -civilistu bilym fosforem kde i horici deti byly ubijeni i prarodici, jak se pise... . Prectete si prosim knizku "dny kdy Hamburg zemrel", neb podobne a uvidite ty hruzy. Nakonec muj strejda take pracovne nasazeny v Zeiss Jena, Drazdany. 1. bombardovani se vracel z dovolene a 2. bombardovani byl mahodou v Parku. Vykladal mi ty hruzy, kdyz vse horelo a lide- vcetne deti se dusily i ve sklepich-treba jen zasypanych zaziva.... A nebyla to nahodou "CCCP zona" nebo snad prave proto? a jiz bylo prakticky par tydnu pred koncem valky, podobne jako nalety od Plzne, Chemickych zavodu az po Kurim, Brno...., nekdy se I Amici spletli i o par stovek km.
Znal jsem osobne par pak po valce trpicich vojaku ze Zapadnich front kterych se "spojenci nikdy enzastali" . Ja nepisi o tom co je vsem znamo, neb take vsichni vime, ze do 1989 se vsude budovalo, vcetne posledniho spolecneho vodniho velkodila, Prehrady na Dunaji! Ano neb znam hodne tech celkem modernich fabrik ve srovnani i s mnohymi dilnickami vsude jinde.
Tak ahoj a placejte se v bludech: Asi i Afrikanos znaji lepe svou historii
On se pokrok neda navzdy zabrzdit i kdyz o to se prave v CSR po 1990 uspesne snazilo ale mnohym to bohuzel jeste nedochazi. Ano, byly zaplacene "Valecne dluhy Vychodnim blokem tak se mohl zrusit a konkurence odstranit a nechat vytunelovat. Jen pro dalsi pripad-Lodennice ve Varne a dalsi.... A dnesni ubohost vcetne Mukacova a uzhorodu, horsi nez v Rusku. V Rusku pry je kolem 130000 vetsinou Sibirskych osad kompletne vylidnenych, neb lide tam ztratily a nenasly obzivu?To je pravda o Havloizmu a Jelcismu???-?

44 jara jara | 30. května 2017 v 15:04 | Reagovat

[18]:  Jeste jednou jak jsem byl informovan spolupracovniky Rusaky, tak clenove KGB a I Stalin nebyli Rusaci, to by jste jiz mel take vedet. A ze kazdy 2. ze 100 zajatych CCCP vojaku se vratil z nemeckeho zajeti, to jsou informace z USA publikaci Veteranu, ne moje vymysly!
A jak to bylo s Luganskem a Novorosijskem? A treba taker I s Krymem, viz Puskynovy Sevastopolske pobvidky (povinna cetba v original)

45 Filip Filip | 30. května 2017 v 15:11 | Reagovat

[41]: Projedte se po svete a poznate jeste horsi narody, kde se vrazdi, znasilnuje a i otroctvi do dnes je. Nemylte se svinarny se deji dnes po celem svete. A podivejte se na tak dlouhou Anglo-USA-NATO valceni na Strednim vychode-pry pro zbrane Masoveho vrazdeni, 911!!!! a dalsi prehmaty, Podivejte se na Mosul, Bagdad pred 1995 a dnes a zamyslete se nad tema "uspechy", a tech USA sirotku, vdov a zkriplovanych veteranu a i jejich matek, na to take nezapominat prosim. Najdete si prosim sami odpoved na ty "svetove prehmaty a destabilizace a kdo za vsim asi je  a proc!

46 jara jara | 30. května 2017 v 15:44 | Reagovat

[41]:  jen Ceske? Cista pH voda 7.5 a vice s citronem i METFORMIN s Bc  je take formou prevence a dlouhovekosti
. http://www.alternativnimagazin.cz/tajemstvi-odhaleno-rakovina-neni-nemoc-ale-byznys-takto-s-ni-zatocite/

Bohuzel vitamin B13 a vyse se pry nici zmrazenim a mikrovlnkama!

47 ostravak ostravak | 30. května 2017 v 17:02 | Reagovat

[46]: jaro Proboha vzpamatujte se, vzdyt vy tu placate nejen nesmysly, ale melete i pate pres devate. Jak jste mohl s takovou vadou uspesne budovat na 5 kontinentech.
Skodlivost METFORMINU jsem vam zde uz napsal a ted zase placate neco o vitaminu B 13.

The European Food Safety Authority (EFSA) has found 10 forms of orotic acid, or vitamin B13, cannot be deemed safe, after conducting a review.

48 ostravak ostravak | 30. května 2017 v 17:23 | Reagovat

[43]: Ta firma se jmenuje Monsanto a ne Montsanto a o skodlivosti nekterych vyrobku je znamo uz dlouho a ne "tento tyden".
10.7.2014
http://www.collective-evolution.com/2014/10/07/monsantos-dirty-dozen-the-12-most-awful-products-made-by-monsanto/

Je sice pravda, ze n New Yorku zijou lidi z celeho sveta, ale to neznamena ze podle jejich vypraveni lze zdiskreditovat officialni vyklad dejin.
Vy jak zjistuji skocite na kdejaky spek, jako ten odkaz na clanek na ceskem webu (viz [46]: ).

49 Drifter Drifter | 30. května 2017 v 19:28 | Reagovat

[39]:S kolonizaci prichazi civilizace, a Anglani, tak jako ostatni Evropske narody si sebou prinesli svoji viru v tomto pripade Krestanstvi. Staci se podivat na rozdil ve vyvoji Jizni versus severni Ameriky. Proc se vyvinuli uplne jinak.

Mate pravdu, Anglie byla chuda zeme, to je ostatne videt i dnes, klobouk dolu, vydali se na more tak jako treba Holandane atd. Ale odsuzovat "Anglany" za vsechno zlo sveta je nespravedlive, nakonec po WWII jim toho moc nezbylo, naproti Francie si udrzela vice kolonii nez ostatni vubec nemluve o kralovstvi Hawaii ktere USA predtim annexovalo asi jako Putin KRYM. Jo, to je nas svet.

50 ostravak ostravak | 30. května 2017 v 21:37 | Reagovat

[49]: Drifter, tou civilizaci kterou Anglani sirili po svete mate jiste na mysli tez ty massakry pachane po svete, viz:

http://listverse.com/2014/02/04/10-evil-crimes-of-the-british-empire/

A to se nezminuji o tom jak se chovali v Americkych koloniich az je Americani nakopali do prdele. Taktez nemluve o svinarnach na ostatnich obyvatelich Britanie. (Videl jste film Braveheart?)
Jste naivka kdyz se tech smejdu zastavate. Podivejte se dnes kam to v GB speje s tim prilivem muslimu a stavenim mesit. Skoro si myslim, ze to je Bozi pomsta za ty svinarny co napachali ve svete.

51 ostravak ostravak | 31. května 2017 v 0:12 | Reagovat

[49]: A jeste neco Drifter. Srovnavat annexi Hawaje s Krymem je blbost.
Sam si zjistete proc USA annexovala Hawaii.

52 pozorovatel pozorovatel | 31. května 2017 v 21:26 | Reagovat

Jara by potreboval dalsi policejni narez

53 Drifter Drifter | 1. června 2017 v 2:14 | Reagovat

[50]:Samozrejme. Nikdo nerika ze to byli nejaci svatousci, ostatne takovy byl tehdejsi svet a masakry nebyly nic zvlastniho. (Turci a Armenska genocida).
Ale ten pamflekt co jste sem dal je asi jako RUDE PRAVO. Na priklad rozdeleni Indie naprosto neni objektivni. I kdyz nepokladam Hollywood filmy za historicka dila, kazdy kdo videl film "GHANDI" by se nad tim clankem musel poblit. Anglani nemeli s masakrem Muslimu a Hindu nic spolecneho, ti se vrazdili od chvile kdy Muslimaci vtrhli do Indie! To nakonec je i zde:http://www.hinduhumanrights.info/the-british-were-not-guilty-of-partition-somebody-else-was/

Smrdi to "Anglofobii", tak jako Film Braveheart, smankote, vzdyt je to "Hollywood" film, ne historicky fakt!

54 ostravak ostravak | 1. června 2017 v 19:33 | Reagovat

[53]: Pokud byste Drifter znal historii pak byste vedel, ze Braveheart byl nafilmovan podle skutecne udalosti. Nakonec spousta Hollywoodskych filmu s historickym nametem se vetsinou moc od skutecnosti nelisi a v prvni rade to nejsou dokumentarni filmy. Ty najdete na History channel. :-)

Nezijete nahodou v nejake Britske kolonii, ze se jich tak zastavate?

55 ostravak ostravak | 1. června 2017 v 19:45 | Reagovat

Drifter, myslite, ze toto je asi taky jako RUDE PRAVO?

Radcliffe's efforts saw some 14 million people—roughly seven million from each side—flee across the border when they discovered the new boundaries left them in the "wrong" country. Some 500,000 people died in the violence that ensued after independence, and millions more were injured. After seeing the mayhem occurring on both sides of the boundary,

Opet neznalost historie vas neomlouva.

56 jara jara | 1. června 2017 v 23:44 | Reagovat

[53]: Zajedte si na delsi dobu treba na Hajty, mezi mistni... ja tam byl na zachrannych pracech po prirodnich katastrofach! Strasne. Rodi se deti I mimo manzelstvi, jiz infikovani. To bylo prvni jak nam dali hygienicke ochrany a s dalsim skolenim.... A to Woo-doo??? Bruha?  San Lucii a Barbados a jinde... , jine uspechy Britske civilizace - vykradanim.... kde je nejvetsi amputace koncetin diky Cukrovce 2! Tato jeste pred desetiletim byla tam neznama! A proc Britove naraz vycouvali z EU, a snad i NATO, snad se nepripravuje dalsi masove zbidaceni a krveproliti- novy Mnichov 1938 a akce Barbadosa 2? Jaky je Vas nahled, prosim? Divoka-nepuvodni premnozena zvirata tam maji vice prav nez domorodci.
\Ja na rozdil vas ziji mezi lokalnimi lidmi, ne v centrech neb Resortech s ochrankama.Jinak mel jsem take prerazene prsty takze nejake ty preklepy. Nekdy mi speling take naskoci na jiny jazyk takze klavesnice napise nejake pismenka jinak nez to zjistim. Za to se omlouvam. Mel bych to po sobe jeste precist.
POZOROVATELI DOSAHLS JIZ VEZE V TORONTU A LEHLS SI TAM OBLICEJEM DOLU NA NEROZBITNOU SKLENENOU PODLAHU JAK JSEM UDELAL JA A POZOROVAL VSE S NADHLEDEM. Tak se pochlub se svou odvahou,.... Pozorovateli!

57 pozorovatel pozorovatel | 2. června 2017 v 22:07 | Reagovat

[56]: Jaro uz jsem si lehnul na sklenenou podlahu na CN Tower. A pochcal jsem se strachy uplne stejne ja Ty. Takze to funguje!!!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama