Červenec 2017

Jak to je..

6. července 2017 v 15:30 | Prislo emailem - Rudolf Mladek |  Clanky jinych autoru
Škody, které nadělal bývalý prezident Obama, budou Spojené státy americké odstraňovat desítky let, pokud se jim to vůbec podaří. Nenajdeme v dějinách USA žádného prezidenta, který by Americe tak rozsáhle a hluboce uškodil. Nejde jen o zcela extrémní vládní výdaje, rozšíření davů dotačních příjemců o miliony obyvatel, ztrátu prestiže USA ve světě a neskutečné, trvalé a bezduché válčení zakrývané prázdnou "mírovou" rétorikou. Jde především o poškození vnímání dobra a zla, správného a zlého. Americký lid bez rozdílu pleti či náboženství byl vtažen do osy zla, kde na jedné straně stála Obamova administrativa a globalisté a na druhé straně byli občané.

Hon na čarodějnice

Po zvolení Donalda J. Trumpa vypukl v USA hon na čarodějnice, který od časů senátora Josepha McCarthyho nemá obdobu. V této honbě se předstihují mnozí. Miliardáři mající v zádech placené neziskové organizace a k nim televizi CNN, nebo takový podnikatel a vlastník Amazonu, Jeff Bezos, vlastník i tradičních novin s názvem Washington Post, které koupil za 250 milionů dolarů (viz). Jeho plátek a jen zdánlivě konkurenční The New York Times jsou Donaldem Trumpem doslova posedlé. Napíši o něm cokoliv, jen aby jej poškodily. Jim sekundující CNN došla už tak daleko, že prokazatelně lživé reportáže proti Trumpovi byly tak neudržitelné, že se její redaktoři museli poroučet k posměchu ostatních amerických médií (viz).

Jde o válku zcela neskrývanou, v USA v zásadě ojedinělou a jde o válku globalizátorů, kteří vnucují lidem novodobé otroctví. Proto válčí především s týmem prezidenta Trumpa. Ten si tuto vývojovou hrůzu uvědomuje a chce ji, jak říká i sám Trump, zastavit.

Plán nového otrokářství

Globalizátoři se samozřejmě nezastaví před ničím. Pokud nepomohly proti Trumpovi předem organizované placené demonstrace a sugestivní hysterické výlevy "celebrit" jako Madona ap., začali globální škůdci hledat cestu u třetí moci, tj. moci soudní. A tak zatímco Madonu za výrok "Přemýšlela jsem hodně o vyhození Bílého domu do vzduchu" nikdo nestíhá, v řádných a právně platných dekretech Donalda J. Trumpa našli Obamovi prokurátoři a soudci věci přímo nevídané.

Korupce svědomí i soudní moci

Podivné "talárníky" v žoldu kohosi přímo rozlítil protiimigrační dekret vztahující se na Írán, Jemen, Libyi, Somálsko, Súdán a Sýrii. Občanům těchto zemí se až na výjimky zakazuje na 90 dní vstup do Spojených států a na 120 dní se také pozastavila možnost přijímání uprchlíků. Ryk, který spustily penězi řízené neziskovky a výše uvedená antitrumpovská média, byl dokonalou kouřovou clonou pro lokaje, kteří za "cosi" udělají cokoliv.

Jeden ze soudů (Kalifornie) rozhodl, že Trumpův dekret diskriminuje lidi na základě jejich národnosti. Národnosti? Jemenci jsou většinově Arabové, stejně tak Libyjci či Syřané. Ale arabských států je mnoho dalších (SAE, SA, Katar, Egypt) a jejich občany nikdo žádným zákazem nepostihl. Výmluva soudu byla zřejmá a směšná. Ještě směšnější rozhodnutí vydal havajský soud, který uvedl, že hlavním cílem Trumpa bylo znevýhodnit muslimy. To by mohlo být pravda, pokud by Trump všem (!) muslimským státům volný vstup do USA odepřel. Nic takového se nestalo. A když havajský soud jako argument užil, že exekutivní nařízení by poškodilo turistický průmysl a zkomplikovalo nábor zahraničních studentů a pracovníků (viz), musel se stydět i student prvního ročníku práv.

Írán, Jemen, Libye, Somálsko, Súdán a Sýrie jsou významní dodavatelé turistů (sic!) a studentů či dokonce pracovníků na Havaji a jejich příp. nedostatek by Havaj zásadním způsobem ohrozil? Nějaký důkaz k tak absurdnímu tvrzení se samozřejmě nikdo nenamáhal předložit.

Americký Nejvyšší soud ve zkoušce obstál

Americký Nejvyšší soud (v českém právu jde významově o Ústavní soud) antimigrační, bezpečnostní dekret Trumpa potvrdil. Nejde jen o potvrzení pravomocí amerického prezidenta, ale jde o rozhodnutí klíčové v tom, že to nebudou globalizační miliardáři a jejich média, kdo bude v USA rozhodovat o právu. Rozsudek tak významné instituce si netroufli komentovat ani zavilí nepřátelé Trumpa v USA a v EU, neboť i jim bylo jasné, že takovou kritikou by se veřejně přihlásili k metodám totalit, pro které soudy byly a jsou jen spolunástrojem jejich moci.

Právo v EU pomalu už jen na papíře

V EU se moc soudní k totalitnímu obrazu zjevně přetváří. Soumrak demokracie proto nevytváří Trump, ale ti, co za peníze globalizátorů dávno nedělají politiku pro své země a své národy. Z přitažlivého EHS (Evropské hospodářské společenství) se vyloupla ekonomicky i právně stále více a více chřadnoucí EU (Evropská unie), jejíž vzrůstající diktující odpudivost je dnes už nesporná. Vedení EU dnes neslouží zemím, neslouží lidem ani evropské integraci, slouží jen novodobé představě o obnoveném "skrytém" otroctví, ve kterém nejsou země, národy, občané, ale jen levné pracovní síly s omezenými právy, tolik podobné bývalým otrokům. Proto "elity EU" nenávidí Trumpa a svobodné Brity. Nepochybně musí být tato nenávist zřejmá už i ústavním soudcům v USA.

Svět není na prahu rozšiřující se svobody, ale, žel, na přesně opačném útesu.

Rudolf Mládek

Heydrichiáda 2017.

6. července 2017 v 14:58 | Pepa Nos |  Clanky jinych autoru
Lidi se cítí stejně ohroženi dnes, jako se cítili kdysi.

Je tu jen menší, i když přesto podstatný rozdíl:

Tehdy Český národ odstranil druhou největší bestii Hitlerovské říše a následovaly kruté represe.

Dnes jsme ale žádnou bestii neodstranili - a přesto žije český národ ve strachu a v obavách.

Někdy je atmosféra tak hustá, že by se dala porcovat.

Propaganda jede na plné obrátky a hustí do nás 25 hodin denně, že se nemusíme ničeho obávat.

Výsledek je přesně opačný.

Lidi mají čím dál větší strach.

Každý totiž ví, že už nám jde nejen o majetky, o víru, po našich předcích zděděný životní prostor a každodenní jistoty, ale cítíme velmi intenzivně, že nám jde už o holé životy.

Jako všem obyvatelům Evropy.

Vsechno je spojene se vsim.

Stlemeni po každé masové vraždě spáchané muslimy.

6. července 2017 v 14:49 | Pepa Nos |  Clanky jinych autoru
Je dnes lehké vybrat si mezi označeními "evropských politiků", kteří se už netají plány vyhubení jedné části a zotročení zbytku evropské populace: Psychopati, idioti, kreténi, debilové, manipulátoři, zloději, staronoví nacisti, perverzní sebranka.

Nikdo se už dnes se slovníkem označujícím pravý stav věcí, lidí a událostí nepáře.

Můžete sice do nekonečna zdůrazňovat, že se musí říkat civilizovaně, odborně, intelektuálně, vzdělanostně, neutrálně, korektně, antidiskriminačně a slušně "exkrement" (fekálie už prý smrdí), ale ve finále jde stejně o hovno.

A v symbolické rovině je to tak už se vším a dokonce bez jediné výjimky.

Někomu by se zdálo, že to je nanejvýše neutěšený stav.

Opak je pravdou!

Jakmile jednou zmizí přetvářka, faleš a pokrytectví, zlo přestane mít sílu.

Vraždíš? Uřezáváš hlavy? Znásilňuješ? Vyhazuješ vlaky, autobusy a budovy do povětří? Vyhrožuješ, napadáš fyzicky i slovně a neustále ohrožuješ všechny ostatní?

Jediným důsledkem bude dřívější či pozdější tvrdá, rychlá a nekompromisní reakce tvých obětí!

Stlemení politiků a političek po každé masové vraždě začíná být projevem absolutní imbecility.

Stlemení ouřadů i po tak banální věci jako je "atentát na zpětné Heydrichovo zrcátko na Silvestra na parkovišti" je už jenom dalším směšným důsledkem předešlého.

Naše společnost se dostala do situace, kdy je neustále bombardována přesně opačnými informacemi s cílem připravit o rozum obyvatele nejen Česka, ale i celé Evropy.

Ne, že by to byl nějaký zbrusu nový fígl, ale jeho rozšíření bere dech.

Jakoby nastala horečná soutěž o vyhození do luftu úplně všeho, co má nějakou hodnotu, přesně jak to udělali nedávno v "islámském státě".

Pokud by se jen podřezávaly větve, na kterých sedíme, máme ještě jakous takous naději spadnout do měkké trávy pod stromy.

Ale tady se vyžaduje důsledná autodestrukce!

TO, ŽE DNES PROBÍHÁ APOKALYPSA, JE ZŘEJMÉ.
ALE, ŽE TO BUDE TAK IDIOTSKÉ, NIKDO PŘEDTÍM NETUŠIL.Presumpce viny.

6. července 2017 v 14:29 | Pepa Nos |  Clanky jinych autoru
Za bolševika, v roce 1984, před zahájením vláčení mé osoby po komunistických cca dvaceti soudech za mé písničky, přistála bumážka na ředitelském stole mého zaměstnavatele:

"Žádáme o posudek na odsouzeného Josefa Nose, vašeho zaměstnance".

Soudruh ředitel, jinak kovaný stalinista, přišel za mnou, ukázal mi vyjádření katů a zároveň jeho pochvalu na mou osobu jako vynikajícího pracovníka, lektora jógy, angličtiny a franštiny v mohutné organizaci KD Opatov, sídle mnoha a mnoha kulturních středisek celého Jižního města Prahy 4.
Byli jsme tehdy na stejné ekonomické, organizační a vlivové úrovni jako celé Brno!

Dnes se ve velkém děje totéž, přestože se formálně a propagandisticky vyřvává do světa, že v Česku "žádný autoritářský režim" neexistuje.

Běžně se každodenně rozesílají tisíce složenek na zaplacení pokut za fiktivní, údajné, z prstu vycucané "zločiny" (jako třeba pět centimetrů velké poškrábání auta, které se šikovně přistaví k jinému vozidlu, nafotí se, nahlásí Policii - a pak se vymáhá třicetitisícová škoda).

Nikoho ani ve snu nenapadne, že by se měl takovou idiotskou prkotinou zabývat, zaplatí debilům složenku cca 2 tisíce a neví, že se tím přiznal ke zločinu "nehody, ze které zločinec hanebně a zbaběle ujel!"

Může se klidně stát, že se jednou prohlásí období 2012 až 2017 v Česku za zločinný, autoritářský a diktátorský stát!

Ceska joga

Otevirani hradku na nadrazi

5. července 2017 v 16:43 | Dle informaci z Kojetina sepsal R.H. |  Clanky osvetove
Predsedkyne RKZ (to neni Revolucni klub zeleznicaru, ale Rozhorcene Kojetinske Zeny) pani Dana Sykorova rozeslala na internetu pozvanku na slavnostni otevirani kojetinskeho hradku na nadrazi, ktere se konalo ve ctvrtek 6. cervence 2017.Vsechny clenky RKZ se dostavily, od zaslouzile bojovnice predsedkyne az po ty nejmladsi telatka a maminky s kocarky a nesly transparenty "Smrt americkemu imperialismu!", "Socialismus si rozvracet nedame!" a "Plany imperialistu zhati nasi vepri boubelati!".

Kojetinske nadrazi prekypovalo radostnymi tvaremi, dle tvrzeni pametniku tolik lidi najednou kojetinske nadrazi nezazilo od 22. cervna 1942, kdy kojetinsti obcane doprovazeli sve zidovske spoluobcany pri odjezdu do Terezina a Osvetimi. Tehdy dechova hudba vyhravala, podaval se gulas a pivo - pri soucasne slavnosti uz se nic takoveho nedelo, dokonce bylo zakazano i kourit a starosta po projevu musel jit na ten gulas do nadrazni restaurace na nastupisti. Kdyz starosta nedostane gulas, tak nezajem. V zajmu presnosti nutno pripomenout, ze pivo nepil, ale zapijel to zlutou sodovkou a z te sodovky mu pak bylo nevolno od zaludku. A kdyz pak starosta opren o severni zed nastupiste, na strane u nadchodu, zvracel, byl zahlednut mistnimi obcany, kteri to okomentovali slovy "A uz je zase jako puma!" - ale krivdili nasemu panu starostovi, to byla ta priserna zluta sodovka!

Starosta byl doprovazen zrejme clenem jeho rodiny, malym chlapcem - nee oprava, to byl mistostarosta maly Mirecek Oulehla, ktery se porad cpal k mikrofonu a vykrikoval: "Puste mne, puste mne, ja chci taky neco rict!", ale ostatni pritomni clenove zastupitelstva, kteri mu porad nemuzou zapomenout, ze si Oulehla koupil tu funkci mistostarosty za tricet stribrnych od Hubnera, ho drzeli zpatky a udajne ho neznamy pachatel i kopnul pod koleno. Mirecek zacal brecet a dal pokoj. Mirecek je ostatne drzy a arogantni spratek, ktery autorovi teto zpravy duverne rika "Rostiku" a mluvi s nim vyhradne spatra a patronizujicim tonem, asi jako cisar pan s proletariatem.

Slavnostni pasku, mistne zvanou "serpa" prestrihoval pan starosta spolu s angazovanou pani Sykorovou, ktera se tam furt cpala, potlesk byl ohlusujici, ale vzhledem k projizdejicimu nakladnimu vlaku nebyl moc slyset.

Starosta pri svem slavnostnim projevu vzpomnel uspechu, ktereho mesto a cely mikroregion Hana dosahl a novy kronikar pan Fik to na miste hned zapisoval do kroniky - levou rukou. Puvodniho budovatele hradku z roku 1953 komunistu Kroupu a kolik sedlaku vystval z Kojetina pan starosta nezminil - nezminil se ani o soucasnem restauratorovi hradku Martinu Mikovi, ktery chvili stal a hned stal opodal. Navic se tam i objevila septanda, ze pri pristich volbach do mestskeho zastupitelstva bude Martin Miko kooptovan do volebni kandidatky dosud zdecimovane ODS a mohlo by se stat, ze by Martin Miko mohl vytlacit starostu z jeho starostovske kancelare - a co by potom starosta ted - par let pred duchodem - delal, eh?

A kdyz uz tedy byl pan starosta na nadrazi, tak navstivil i nadrazni pitko v koutku padlych hrdinu. Kojetin ma pitka celkem dve - pitka v Kojetine budou pamatkou na starostovani pana starosty. Pitko na namesti, pred vraty radnice, je umelecke dilo, za ktere mesto zaplatilo neco malo pres milion korun (z vasich dani) a ktere mistni mlade nadejne maminky uz vylepsily novou vymyslenou "tradici", ze nechaly jejich male deticky jit do pitka poseptat jejich vanocni prani - ano, to mam oficialne potvrzeno. Nemyslim si, ze je to prilis hygienicka tradice, protoze v tom lavoru pod pitkem uz bylo hned po slavnostnim otevreni nekolikrat nazvraceno i nakaleno - zrejme nejaky nespokojeny volic a kritik cinnosti mestskeho zastupitelstva.

Oficialni pitko pred vraty kojetinske radnice (za milion korun z kapes kojetinskych obcanu).

Ovsem ted se pan starosta, obklopen nasupenymi zenami z klubu RKZ sel poklonit pamatce u nadrazniho pitka padlych hrdinu na nastupisti kojetinskeho nadrazi vedle dveri do bufetu. Zde mate i fotografii a dalsi fotografie ukazuje, kde odpocivaji padli hrdinove.

Nadrazni pitko.

Zde na nadraznim perone odpocivaji padli hrdinove. Mestska policie je pred touto pietni akci vyhnala.

Starosta opet pronesl kratky projev pro pritomne zastupce tisku (Prerovske noviny a Parlamentni listy), kde hodne mluvil, ale nerekl nic. S nadraznim pitkem uvedl, ze oprava uz je v planu akci, ale ze se jeste ceka na dalsi zasedani zatupitelstva, kde to pan starosta navrhne a taky je otazkou zda na to bude dostatecne velky grant z EU. Musi byt velky, protoze maly grant nedava zadny smysl rozkrast a zproneverit - to je jasne ne?

Cela pietni akce byla zakoncena zpevem statni hymny.

Tato zprava je pouze predbezna, oficialni zprava pro Prerovsko bude teprve sepsana pani Uvirovou, ktera zpravy sepisuje, aniz by u te ktere udalosti osobne byla a nebo o tom cokoliv vedela. Sice to potom jsou uplne blbosti, ale zase se to dobre cte!

Poznamka: Pan Martin Miko, ktery kojetinsky hradek SAM A NA VLASTNI NAKLADY opravil, byl kojetinskymi obcany, kteri se cpali na tribunu a k mikrofonu uplne odstrcen a stal i se svou rodinou, ktera mu pri opravach pomahala u zdi nakladni pokladny. Nebyl zrejme pri slavnostnim otevirani hradku vubec podstatny.

Borovicka in Slovakia...

2. července 2017 v 21:31 | Prislo emailem