Agenti nepritele a kolaboranti meli poradu...

31. července 2017 v 19:55 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Pred par dny jsem tu zverejnoval, jak generalni konzulka CR v Australii Hana Flanderova odmerene sjela vydavatele novin Vratislava Bejsaka, ze jeho Noviny a pohled na tyto Noviny urazi navstevniky jejiho konzulatu. Je otazkou jestli diplomaticky keca a dostala to narizeno od tech jejich komunistu na MZV a nebo zda opravdu na jeji konzulat chodi takovy human garbage, ktery by si stezoval. K videni je to zde. http://hedvicek.blog.cz/1707/o-ceskem-konzulatu-v-australii

Kdyz jsem vcera listoval ve starych vytiscich Novin, nase jsem tam clanecek od pani konzulky CR jak meli agenti nepritele a jejich kolaboranti poradu - a ten dobrak Bejsak to jeste zverejnil a za dva mesice nato je toutez "diplomatkou" zepsut! Dostal jsem emailem i tyto poznamky: "nevím jak rozluštit spor mezi vydavatelem Novin Vratislavem Bejšákem a naším českým konzulátem. Na konzulátě jsem ještě nikdy nebyla, ale podle řady lidí, kteří ji osobně poznali, je to soudružka ocelová a Noviny ráda nemá. To je také vidět v tom, že Novinám finančně nefandí. Nu, já Bejšákovi fandím, protože to, co dělá a s jakou vytrvalostí to dělá, je ohromná práce."

Takze fuj, soudruzko konzulko, fuj.

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 1. srpna 2017 v 11:30 | Reagovat

Panečku. To je  vůbec ten nejlepší lidský materiál!

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama