Nekrivdete prezidentskemu kandidatovi Drahosovi!!!

27. července 2017 v 19:55 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Nebylo mozno si nepovsimout usedaveho place prezidentskeho kandidata Jiriho Drahose, ze se mu krivdi a ze o nem na internetu pisou hanopisy - cituji: "Byl jsem upozorněn, že se po internetu šíři hanopis s odpornými obviněními mé osoby. Chci všechny ujistit, že se jedná jen o sprosté lži a považuji to za záměrnou provokaci." k videni zde http://www.jiridrahos.cz/.

Na teze adrese je tez znacne neuplny zivotopis Jiriho Drahose, upraveny pro zeny a divky a pro potrouble volice. Cituji:

Narodil jsem se ve slezském Jablunkově 20. 2. 1949. Rodiče byli česko-slezský pár. Otec Jiří, který byl celý život učitelem, pocházel z Proseče u Skutče, maminka Anna byla z Jablunkova, kde pracovala jako vedoucí dětská sestra v místních jeslích.

Základní školu jsem absolvoval v Jablunkově. Jako většina venkovských dětí jsem chodil také do místní lidové školy umění, v mém případě na klavír. Poté jsem pokračoval na Střední všeobecně vzdělávací škole, vybral jsem si třídu s matematicko-fyzikálním zaměřením. Po absolvování oboru fyzikální chemie na VŠCHT v Praze jsem v září roku 1973, po návratu ze základní vojenské služby, nastoupil na studijní pobyt do tehdejšího Ústavu teoretických základů chemické techniky (ÚTZCHT) ČSAV.

Kandidátskou disertační práci jsem obhájil v roce 1976 a přešel na pozici vědeckého pracovníka do oddělení chemických reaktorů. Vzhledem k tomu, že jsem odmítl podepsat spolupráci se Státní bezpečností a poté i opakovaně nabízený vstup do KSČ, pracoval jsem na pozici řadového vědce až do roku 1989.

Po listopadu 1989 jsem působil na několika manažerských pozicích, mimo jiné jako předseda ústavních odborů, zástupce ředitele a posléze ředitel Ústavu chemických procesů Akademie věd ČR. V roce 2003 jsem byl jmenován profesorem v oboru chemického inženýrství, o dva roky později jsem byl zvolen místopředsedou a v roce 2009 předsedou Akademie věd ČR. V roce 2012 mi prezident Václav Klaus udělil Medaili prvního stupně za zásluhy o stát v oblasti vědy. Jsem spoluautorem řady patentů, mimo jiné na recyklaci odpadního plastu nebo vysoušení papírového materiálu. S manželkou Evou máme dvě dcery.

Ceska Wikipedie (coz je v podstate komunisticka bojuvka, kterou by nikdo z pravicovosti obvinit nemohl) v Drahosove zivotopise pise:

V roce 1977 obdržel kandidaturu věd (CSc.). V období 1992-1995 v tomto ústavu zastával post zástupce ředitele a v letech 1996-2003 ústav vedl.

a tohle bylo taky zamlceno: Působil také na zahraničních pobytech ve Spolkové republice Německo (1985-1986). Udajne na universite v Hannoveru.

Takze ted prijdou vysvetlivky, mila telatka. Titul CsC. v roce 1977 mohl ziskat jen nekdo, kdo byl clenem KSC a nebo mel "tlacenku" (nejlepe pribuzenskou) z OV KSC ci jineho "vyboru". Tuhle informaci mam primo od kamaradu z CSAV a to dlouho predtim, nez jsem kdy slysel jmeno Jiri Drahos. Ze stejnych zdroju mam i informaci, ze v roce 1992 (i kdyz to uz bylo po listopadu) se do vedeni ustavu mohl dostat zase jen byvaly clen KSC a nebo "tlacenka" - ze pry se tam toho zase tolik po listopadu nezmenilo.

A ta uplna bomba je, ze mezi 1985-1986 byl Drahos na "studijnim" pobytu v zapadnim Nemecku. Za komunistu. V te dobe byli slusni lide zavreni a ho komuniste posilali do zapadniho Nemecka studovat? To, ze by byl Drahos az zas tak vynikajici vedec - to si vypravejte slepicim. Naopak se mi dostalo zprav, jak si Drahos vynucoval, aby jeho jmeno bylo uvedeno na vedeckych publikacich a patentech, i kdyz s nimi mel malo spolecneho. Ale treba je to pomluva.

Je taktez mozne, ze vsechno co pisu, neni pravda. Jsem emigrant jeste z doby, kdy se to nesmelo (a vseobecne se v Cesku vi, ze tihle emigranti byli vyslani do zahranici StB, aby o 40 let pozdeji mohli zlovolne skodit demokratickemu procesu v CR. Vazne.). Dale jsem osoba nevzdelana, nemajici zadneho komunistickeho vzdelani a vrcholem me kariery v CSSR byl ridic hovnocucu - tudiz Drahosovi urcite zavidim. Povsimnete si laskave, ze jsem ve vyseuvedenem textu uplne vynechal jakekoliv, na internetu zverejnene, jakkoliv pravdepodobne vypadajici pomluvy

Takze mne vubec neberte vazne a zvolte si za prezidenta dalsiho komunistickeho paskrivce. Zaslouzite si to.

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Eda Eda | E-mail | 27. července 2017 v 21:27 | Reagovat

Nastrčená loutka, z beztvaré tvárné hmoty, tak, jako drtivé množství ovcí v kotlině, bohužel - jinak by tu neměl třeba zločinec Babiš tolik preferencí a nebyli by komanči v parlamentu... Už se vyjádřil, několikrát, několikrát různě, hlavně k imigraci. Má blízko ke slunci... tedy ke sluníčkům... Nevolit... ani vexláka a hochštaplera... Slušný v České kotlině asi ale nebude... A proruský zeman je taky  za trest... bolševické chátry tuná... :-?

2 ghost ghost | 28. července 2017 v 6:28 | Reagovat

Kdo nebyl po dobu 'normalizace' s komousi zadobre, ten je na veky vekuv nevzdelany.

3 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 28. července 2017 v 11:15 | Reagovat

Skromny, superobycejny vedec, ktereho nahaneli estebaci a komousi ke spolupraci.

No.

Anna Sabatovic je take skromna, superobycejna a nenapadna, nahanejici kdekoho zavest v Cesku vomrdavani malych devcatek, urezavani a usekavani hlav, koupani se v hadrech, do kterych se da nepozorovane srat.

"VZHURU K ZITRKUM ISLAMSKEHO STATU CESKA!",
maji vepsano do ksichtu obe tyhle superobycejne kreatury.

4 Karel Kačmařík Karel Kačmařík | E-mail | 28. července 2017 v 11:48 | Reagovat

Znal jsem jednoho, nebyl žádná akaďémik, ale řadový zaměstnanec brněnského VÚES (Výzkumný ústav elektrických strojů). Někdy v roce 1971 jsem ho potkal pořádně nasranýho. Chtěl být celkom spokojený cigán (CsC), ale nesplnil požadovanou kvalifikační podmínku: odmítl přihlášku do jedné nejmenované zločinecké organisace. Od té doby ve mě tyto tituly budí dojem  o zprasení s kolaborntským prorusáckým režimem.
Ale neberte mě vážně, mluví ze mě jen česká závist: nedosáhl jsem žádného titulu, na vojně jsem to nedotáhl dál než na vojína v záloze. Jsem prostě zakomplexovaný čecháček nechápající, jak mohou normálně uvažující lidé volit jisté strany, o prezidentovi nemluvě ...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama