Presumpce viny.

6. července 2017 v 14:29 | Pepa Nos |  Clanky jinych autoru
Za bolševika, v roce 1984, před zahájením vláčení mé osoby po komunistických cca dvaceti soudech za mé písničky, přistála bumážka na ředitelském stole mého zaměstnavatele:

"Žádáme o posudek na odsouzeného Josefa Nose, vašeho zaměstnance".

Soudruh ředitel, jinak kovaný stalinista, přišel za mnou, ukázal mi vyjádření katů a zároveň jeho pochvalu na mou osobu jako vynikajícího pracovníka, lektora jógy, angličtiny a franštiny v mohutné organizaci KD Opatov, sídle mnoha a mnoha kulturních středisek celého Jižního města Prahy 4.
Byli jsme tehdy na stejné ekonomické, organizační a vlivové úrovni jako celé Brno!

Dnes se ve velkém děje totéž, přestože se formálně a propagandisticky vyřvává do světa, že v Česku "žádný autoritářský režim" neexistuje.

Běžně se každodenně rozesílají tisíce složenek na zaplacení pokut za fiktivní, údajné, z prstu vycucané "zločiny" (jako třeba pět centimetrů velké poškrábání auta, které se šikovně přistaví k jinému vozidlu, nafotí se, nahlásí Policii - a pak se vymáhá třicetitisícová škoda).

Nikoho ani ve snu nenapadne, že by se měl takovou idiotskou prkotinou zabývat, zaplatí debilům složenku cca 2 tisíce a neví, že se tím přiznal ke zločinu "nehody, ze které zločinec hanebně a zbaběle ujel!"

Může se klidně stát, že se jednou prohlásí období 2012 až 2017 v Česku za zločinný, autoritářský a diktátorský stát!

Ceska joga
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mirec Mirec | E-mail | 7. července 2017 v 8:48 | Reagovat

Mne prisiel vyhrazny hrozbopis, ze dlzim televizii a rozhlasu vyse 511 € a par centov. Za koncesionarske poplatky, pausalne vyrubene zakonom tohto Baszmegistanu kazdemu, kto odobera prud - pretoze tym padom moze sledovat TV a pocuvat radio. Nemal som, nemam a nemam dovod mat televizor. Teraz cakam od sudruha Fica obvinenie z pokusu o znasilnenie. "Nadobicko" na to predsa mam. S pozdravom M.

2 StB mě připravila o dům i vyšší důchod, tvrdí chartista. Soud mu odškodné nepřiznal kvůli promlčení StB mě připravila o dům i vyšší důchod, tvrdí chartista. Soud mu odškodné nepřiznal kvůli promlčení | Web | 7. července 2017 v 14:45 | Reagovat

StB mě připravila o dům i vyšší důchod, tvrdí chartista. Soud mu odškodné nepřiznal kvůli promlčení
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/stb-me-pripravila-o-dum-i-vyssi-duchod-tvrdi-chartista-soud/r~84d37a18630a11e7832f0025900fea04/

3 ondra ondra | 11. července 2017 v 12:31 | Reagovat

starsi lide mi rikali, fasisti poslali vsechny priivniky a
ylodeje  do pracovnich taboru pry nebylo tak spatne pro ty co radne pracovali. Dnes je tomu téměř asi naopak
exekutori a jim podobni se nachazeli pry obycejne i v koncentracich

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama