Trumpovi rasisti...

23. srpna 2017 v 21:24 | Ross Hedvicek
Aneb jak vam Cesku prezentuji Ameriku:


"Starosta Michael Signer je demokratický aktivista ve Virginii s blízkými vztahy k Barackovi Obamovi a Johnovi Podestovi. Tento aktivista předtím úzce spolupracoval s Podestou v Center of American Progress (think tank) a znovu s ním spolupracoval v State Department Transition Team prezidenta Baracka Obamy.
(John David Podesta je redaktor a bývalý předseda prezidentské kampaně Hillary Clintonové v roce 2016 . Předtím působil jako náčelník štábu prezidenta Billa Clintona a poradce prezidenta Baracka Obamy.)
... Muž, který byl obviněn z neonacismu a z vraždy ženy, do které úmyslně najel během protestů v Charlottesville, je ve skutečnosti příznivcem Hillary Clintonové a člen společnosti Antifa, která získává finanční prostředky od George Sorose.
Jason Kessler, "White supremacist" a "Unite the Right", se původně exponoval jako příznivec bývalého prezidenta Obamy a tvrdý člen hnutí krajní levice "Occupy movement". Kdy změnil svůj politický postoj? Podle organizace Southern Poverty Law Centre (organizace, která určitě není přítelem konzervativců), Kessler oznámil změnu svého politického smýšlení kolem listopadu 2016, tentýž měsíc, kdy vyhrál prezidentské volby Donald Trump.
Když se podíváte na fotografii. Jaktože ti údajní bílí extrémisté, kteří buší do lidí a policistů ležících na zemi a kteří podle českých novinářů prý podporují Trumpa, hlásají takováto hesla: Ne! Režim Trumpa a Pence musí skončit!

"[Mayor] Michael Signer is a Virginia Democratic activist with close ties to Barack Obama and John Podesta. Before landing the Charlottesville mayor job he previously worked closely with Podesta at the Center of American Progress and worked with him again on Barack Obama's State Department Transition Team.

…The man accused of being a neo-Nazi and murdering a woman by deliberately driving into her during protests in Charlottesville is in reality a supporter of Hillary Clinton and member of Antifa in receipt of funding by George Soros.

White supremacist and 'Unite the Right' leader, Jason Kessler, has been exposed as a supporter of former President Obama and a hardline member of far-left Occupy movement.Pozorne si prohlednete tu fotku - ceske pseudonoviny k tomu poznamenaly: V Charlottesville řádili bílí extremisté (12. srpna 2017). (rozumi se, ze "extremiste" podporuji Trumpa - podle tech hlupaku novinaru.)


Je-li libo vetsi detail?
Pro nechapave a ty co pijou pivo: Vsechno vlastne bylo uplne jinak.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 23. srpna 2017 v 21:37 | Reagovat

Fandím ti s návštěvnsotí! ;)

2 Viktor Viktor | 23. srpna 2017 v 21:47 | Reagovat

O útočníkovi v autě není v tisku ČR ani zmínka. Fotku je na odkaze s titulkem jak v Ch. řádí bílí extremisté.                              
http://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?r=zahranicni&c=A170816_070230_zahranicni_amu&foto=FKA6d47bc_JPR33_VIRGINIA_PROTESTS_0812_11.JPG
Pan novinář z iDNES.cz si však nejspíš v rudém zápalu neuvědomil, že ten na zemi do kterého kopou je vlastně ten "zlý" rasista a extremista, který tam má řádit. Lze to snadno porovnat podle těch přiblblejch transparentů na fotce a stránek těch "hodnejch". https://refusefascism.org/
Soudruh ministr propagandy G. by blednul závistí.

3 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 23. srpna 2017 v 21:59 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=6IovWPu2w44

Soros,ser prachy Vorechu.Ten zmetek plati kazdymu demonstrantu 15$ na hodinu. Ja vim ze by tenhle dolik  rado bralo mnoho Cechu Je to trochu namahave ,bourani soch muze byt i nebezpecne ale pro tu nasi ceskou partu je to paradni Tango .Oni si uz poradili i s Josifkem V Praze na Letny.

4 ValarMorghulis ValarMorghulis | 23. srpna 2017 v 22:39 | Reagovat

Tak ono nic nelže více než jedna fotka bez kontextu. Viz. např. slavná fotka Saigon execution. (Pokud nevíte, tak google.) Mám na mysli, kdo násilí vyprovokoval, kdo útočil atd. Od toho je policie a soudy a jsem pro řádné prošetření a potrestání viníků. Ale vážně je třeba aby se prezident zastával nácků, že mezi nimi jsou i dobří lidé? A ti tam byli. Ohňový průvod s tiki pochodněmi, skandování "židi nás nenahradí, krev a země". Nedokážu si představit, že budu pochodovat s komunisty na 1. máje protože s nimi budu souhlasit s částí jejich programu. To už člověk musí být takříkajíc kovanej soudruh. Reakce médií mi přijde přehnaná. Částečně si myslím to je 24/7 potřeba vytvářet lákadlo pro diváky, částečně jejich neláska k Trumpovi. I židovská lobby má vliv. Není divu - vzhledem k historii jsou na antisemitismus a jeho projevy extrémně citliví. A odstraňování soch mi připomíná růžový tank u nás a podobné SSSR památníky. Je to památník na osvoboditele, ale i okupanty. Řekl bych, že je rozdíl mezi pomníkem postaveným hned po válce a normalizačními ze 70. let. Je to symbol. A na lidi symboly prostě působí. Spousta těchto jižanských soch byla postavena ne po válce, ale v době Jim Crow. Aby popřeli důvody války a její výsledek. Pro diskuzi bych dodal i třeba Mariánský sloup v Praze a jeho zničení v roce 1918. Symbol nenáviděného Rakouska či jen vandalství? A Sorose komentovat nebudu. To je klasika pravicových konspiračních webů - podobně jako bratři Kochové na levicových.

5 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 9:01 | Reagovat

Vubec nic noveho pod nasim Sluncem.

Aby mohli nemecti naciste rozpoutat svetovou valku, navlikli se do polskych uniforem, nekterym utocnikum je nasilne natahli - a jakoby "prepadli" nemecky nacisticky vysilac.

TYHLE SOUCASNE Z PEKLA VYLEZLE BESTIE DELAJI TO SAME.

A kryji to vsechna mainstreamova media USA a EVROPY.

6 Sochy vyjadruji duch doby Sochy vyjadruji duch doby | 24. srpna 2017 v 10:16 | Reagovat

a krome vylozenych vrahounu typu Stalina ci kavarenskeho videnskeho povalece, by se mely ponechavat s poznamkou, ze byly (ty sochy)  postavene v duchu doby ... atd NE JE BOURAT  ...
jinak mysleli lide pred 150 ti lety a jinak budou myslet za 150 let .... velmi pravdopodobne se na nasi dobu  budou divat take uplne jinak ;-)

7 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 20:19 | Reagovat

Kdyz vidite ty vztekle kreatury zurive kopajici do strzenych soch, neda vam to, abyste si nepredstavili, jak je vsechny do jednoho a do jedne pozabijite.

TA JEJICH VRAZEDNA NEPRICETNOST TAK CI  ONAK STEJNE JEDNOU PRO NE SPATNE SKONCI!

8 Mikeš Mikeš | 24. srpna 2017 v 23:42 | Reagovat

Češi se už vrátili k taktice z před r. 89. Vědí, že skutečnost je přesným opakem toho, co nám mainstream předkládá. Mladí česká média už vůbec nesledují. Z událostí v USA se sice média snažila udělat "případ", ale kvůli nulové odezvě, resp. podivu většiny čtenářů nad stržením sochy generála Lee se raději rychle stáhla.
Mmch, jak přišel Soroš k tolika penězům? Jak se z chudého maďarského žida může stát jeden z nejbohatších lidí planety? Což mi evokuje otázku: na čem zbohatl neslavně proslulý Helphand - Parvus? Ten, co německému gen.štábu doporučil Lenina. Nedostali oba nakonec peníze od úplně jiných bohatců, co zůstávají po staletí ve stínu?

9 Drifter Drifter | 28. srpna 2017 v 6:42 | Reagovat

Demokrati-Liberalni Levice,Socialni democratismus, Narodni democratismus,  vsechno na jedno brdo. Ve tricatych letech studenti palili knihy v Nemecku, o osemdesat let pozdeji se strhuji historicke pamatky konfederace jiznich statu, Robert. E. Lee, Jefferson Davis ale bronzova socha Lenina v Seattle porad stoji!
Dnes Levicaci radili v BERKELEY, Calif. — Black-clad anarchists on Sunday stormed into what had been a largely peaceful Berkeley protest against hate and attacked at least five people, including the leader of a politically conservative group who canceled an event a day earlier in San Francisco amid fears of violence.

The group of more than 100 hooded protesters, with shields emblazoned with the words “no hate” and waving a flag identifying themselves as anarchists, busted through police lines, avoiding security checks by officers to take away possible weapons. Then the anarchists blended with a crowd of 2,000 largely peaceful protesters who turned up to demonstrate in a “Rally Against Hate” opposed to a much smaller gathering of right-wing protesters.
Prikladam Google preklad pro negramotne;
BERKELEY, Kalifornie - Černí anarchisté v neděli zaútočili na to, co bylo převážně mírovým Berkeleovým protestem proti nenávisti a napadli nejméně pět lidí, včetně vůdce politicky konzervativní skupiny, která den předtím zrušila událost v San Francisku, uprostřed strachů z Násilí.

Skupina více než 100 demonstrantů, kteří mají štíty s nápisy "žádná nenávist" a mávají vlajku, označujíci se za anarchisty, se vrhli přes policejní linii a vyhýbali se bezpečnostním kontrolám důstojníků, a zabaveni možnych zbrani. Pak se anarchisté spojili s davem 2 000 velmi mírových demonstrantů, kteří se objevili v demonstraci "Rally Against Hate", která se postavila proti mnohem menšímu shromáždění pravicových demonstrantů.  Rikaji jim ANARCHISTI, ale verejne se hlasi k politicke klice Obama-Clinton.

Tak si predstavte ze takhle radili kdyz strhli Mariansky Sloup na Staromestskem Namesti!

10 @ @ | 28. srpna 2017 v 18:38 | Reagovat

[2Bill de Blasio, starosta města New York, má v plánu strhnout pomník Kryštofa Kolumba, objevitele Ameriky. Pokud Spojené státy začnou strhávat pomníky „politicky nevhodných“ prezidentů, představitelů Konfederace a velkých mořeplavců minulých epoch, potom se to rovná sebevraždě.]

11 Drifter Drifter | 30. srpna 2017 v 1:35 | Reagovat

Konecne se objevi zprava ktera na pul priznava ze to byla LEVICE ktera si rika „Antifa“ a jejich aktiviste pouzili nasili jako Fasisti .
Během víkendu aktivisté (Antifa) vstoupili do Berkeley v Kalifornii a napadli skupinu mírumilovných (Pravicovych)demonstrantů hlasajicich „svobodu projevu“.  Ale tentokrát to nebylo příliš pravicové bílé supremacisté, jako v případě Charlottesville, Virginie,(poznamka, to nebyli  pravicové bílé supremacisté ale ANTIFA jak Hedvickovy fotky dokumentuji)   před několika týdny. Byla to levicová "antifa" (zkratka pro "antifašistické aktivisty") kteří v cernych maskach a „ baseball bats“ napadli lidi.
TRUMP mel pravdu kdyz rekl ze obe skupiny nesou vinu za nasili, jenze ho za to Levicovy tisk chtel ukrizovat, jako Washington Post , CNN a dalsi.  
Vubec bych se nedivil kdyby Kristof Kolumbus byl prohlasen za fasistu ze Spanelska!
https://www.vox.com/policy-and-politics/2017/8/29/16216346/antifa-violence

12 ghost ghost | 30. srpna 2017 v 15:38 | Reagovat

[10]: A sochu Svobody zatim nechaji?

13 Souckova Souckova | E-mail | 15. září 2017 v 13:30 | Reagovat

Chudak Trump,kdyz ma vladnout USA, to aby mel odborne psychologicke vzdelani.Naštesti ve Vatikanu sochy kupr. z obdobi stareho Recka nerozbiji.ani jine, je to proste historie.Co se tyce fašisticke ideologie, tak dle jednoho egyptskeho spisovatele,ktery odešel od islamu, tak fašismus srovnava s ideologii islamu, kterou porouci vericim v islam,aby zabijeli neverici a to zcela beztrestne.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama