Už zase pochodují.

9. srpna 2017 v 23:04 | Karel Jemelka |  Clanky jinych autoru
Inu, kdo? Nesmíření s tím, čím jsou. Lidé, kteří se neumí smířit s faktem, že jsou jiní. Jsou jiní v sexuální orientaci. Ale čím jsou si lidé jiní? Ve fyzické výkonnosti, ve svém IQ, v kráse muže či ženy? 70% žen není spokojeno se svou postavou či vizáží, o mužích nemluvě. O invalidech třeba od narození už vůbec není řeč.

Tak zase v Praze pochodují pochodem hrdosti na svoje LBTQBFLMPSVZ.

Mohu pořádat pochod proti tomu, že nemám IQ a chtěl bych být lékařem?
Mohu pořádat pochod proti tomu, že je mi 65 a chtěl bych nestárnout?
Mohu pořádat pochod proti tomu, že jsem již málo sexuálně výkonný?

Ano, páchejme pochody proti zákonitostem přírody, Politik nám to zařídí. Nadotuje penězi, zviditelní v mediích, zařídí nám něco, čeho se normálním lidem nedostane. Jsou hloupí. Lpí na podstatě lidství. Netuší, jaká je ideologie kouzelnice.

Tak pár příběhů z mého dobrodružného života. Příběhů o násilí, toleranci i přátelství. Stalo se a nejsem tolerantní. Jen mi někdo sahal na práva i osobu.

Tak začnu:

Mělo mi už být 13 let (tedy rok 1969) a ujel mi autobus ze školy. Mrzlo, chumelilo, foukalo. Tak kam na hodinu a půl? Inu, na vlakáč do Čásku. Čásek bylo kino ČAS. Krátké filmy, týdeníky, kreslené pohádky atd ... v hodinovém cyklu furt dokola celý den a noc. Pouze v 18 a ve 20 celovečerní filmy. Vstupné korunu, na film 3 koruny. Cestujícímu utekl čas. Kino asi 30 řad, 10-14 sedadel v řadě.

Zaplatil jsem a vzal si vstupenku. V kině 3-4 lidé kdesi v předu. Šel jsem vpravo a obsadil druhé sedadlo v poslední řadě. Tašku s učením (Taková ta školní aktovka z vepřovice, normalizovaný typ, na výběr pouze barva) jsem si posadil na sedadlo první, tedy vedle sebe vpravo. Rozmrzal jsem. Najednou něčí ruka vzala tašku a dala mi ji na sedadlo ode mě vlevo a vedle, místo tašky, si sednul chlapík cosi po čtyřicítce. Chvilku seděl a pak se začal vrtět a sahat mi na stehno. Co to děláte? Neodpověděl a přitvrdil. Zvedl jsem se a sednul si na sedadlo tak, abych měl tašku zase po pravé ruce. Tedy mezi mnou a jím. Chlapík chvilku sledoval film, pak poposedl k tašce, vzal ji a přendal přeze mě na sedadlo ode mě vlevo. Poposedl místo aktovky. A situace se opakovala. Ruka na stehno.... Tak jsem přeposedával tašku a ptal se co to dělá.

A pak už asi po dvaceti minutách nebylo kam obsednout. Řada končila, aktovka na posledním sedadle. Vylezl jsem z řady, uchopil aktovku obouruč a znáte li sportovní disciplínu "hod kladivem", tak takhle jsem tou taškou fláknul chlapa do ksichtu. A v nohy.

Dojel jsem domů a postavil aktovku v kuchyni na mašinu (šicí stroj). Máma dělala večeři. Co se ti stalo? Máš aktovku od krve? Musel jsem s pravdou ven. Dobře jsi udělal. Konstatovala máma. Žádné volání VB, žádné stížnosti, celá rodina považovala věc za vyřízenou. Umí se kluk ubránit.

Dodnes nevím, kam chlápka zařadit. Mohlo jít o pedofila i o "na kluky". Věk i postavu už jsem měl na obojí.

Ve čtvrtém járu se spolužáky na pivo. Akorát 18, pak proč ne? Jdu čůrat. Kachlíková zeď, járek na odtok. Vytáhnu ho a začnu. Kde se vzal, tu se vzal, chlapík mi ho z boku očumuje. Sáhnul mi na něho. Brrr... Otočil jsem se a počůral mu ruku a obě nohavice. Začal se mnou hulákat šťouchat do mě a vyhrožovat. Nelíbilo se mu to. Skončil s rozbitým nosem naležato v onom járku na odtok moči.

Pak před vojnou. Autobus fuč, čásek ještě fungoval, ale, proč nejít do Grandu na Budvar? Vejdu, u stolu blízko dveří sedí Koník. O dva roky starší, tehdy teplouš, dnes Gay. Přisedl jsem a dal si pivo. Řeč naprosto normální. O čemkoli se s ním dalo bavit. Žádný problém. Druhé pivo a ve dveřích Dermakol. Tehdy taky teplouš. Řasenka, ve předu ofina, nahoře náznak natupírovaného drdolu. Teplouší samice. (nebo se minul s pohlavím, chlubil se Koníkovi, že právě něco doháčkoval).

A byl jsem vedle. Diskriminovali mě tím, že se už se mnou nikdo nebavil. Oťapkávali se, bavili se o věcech teplých a já byl ignorován. Nestěžoval jsem si na diskriminaci. Dopil, zaplatil a šel na autobus. Oni ho taktak stihli. Jezdili jsme stejným. Já do druhé vesnice, Koník do čtvrté a Dermakol bůhví kam. Neměl jsem s nimi problém a oni se mnou taky ne. Koníka jsem potkával u kostela. On s rodiči a sourozenci chodil na ranní a já v tomtéž složení na hrubou. Proč ne? Kdyby Bůh unifikoval, nebylo by ras, nebylo by hloupých a chytrých, dobrých ani zlých, nebyla by rozmanitost...... Tak tu unifikaci místo Boha musí zajistit levičáci. Levičáctví je nad Boha.

Vojna a vojín Tichý. Řidič štábáku. Uťáplý blonďatý klučík. Šel na vojnu a puberta s ním. Říkali o něm, že je teplý. A on se tak i choval. Po zaměstnání čekával před sprchami. S ručníkem a mýdlem. A sprchoval se 3x i 4x za odpoledne. Tedy sprchování nebylo sprchování ale očumování. Kluci z jeho roty na to přišli. Vzali gumový zvon na čištění hajzlů a v nestřežené chvíli mu zvon přibouchli na záda a potáhli. Jen to mlasklo, Tichý řval jako by ho kulčili a utekl namydlený.
Ráno, na rozcvičce měl mezi lopatkami cucflek velikosti talíře.

Už nevím, jak jsme s Tichým našli k sobě cestu. Snad to bylo tím, že když u mě škemral o cigáro, tak ho dostal. Bez nějakých "vykuř mi, teploušku". Dostal cigáro a ještě jsem mu připálil. A začal mě vyhledávat. Měl jsem službu na rotě, Tichý hodinu po večerce přišel. Kouřil moje cigára a povídali jsme si. Máma samoživitelka na tři směny, on neznal nic co přináší život. Dopis mámě 1x za 2 měsíce, máma jemu 1x za měsíc. Škola a domů, učení a domů, nedostatek peněz, máma bez přítele i manžela. Mužský vzor nikde a najednou vojna. Úplně jiný život než můj.

Kdysi jak jsme tak filozofovali jsem se ho natvrdo zeptal, jestli je teplý. Nevěděl. Nevěděl, protože o tom nikdy nepřemýšlel, Autoritou byla máma a paní učitelka. Nahou mámu možná někdy zahlédnul a nahého chlapa tak sám sebe. Obdivoval sochu Davida, ale to já taky. Možná jiným způsobem.

Jak to s jeho sexuální orientací bylo nevím. Snad byl jen zmatený a docela brutálně hozený do života.

A končila mi vojna. Tichý se přišoural, podal mi ruku. Slzy v očích. "Kájo, ty jsi můj první kamarád nejlepší". Inu, snad aspoň poznal, že se lidé nemusí hnedle vzájemně kopat do zadele.

Nějaký rok po vojně.
Znovu autobus. Divadelní. Sednu si a vedle si přisednul doktor. Ze sousední vesnice. Gynekolog. Co je, doktore, seš nějak v dobrém rozmaru. Ále, člověče, letím na autobus a naproti nádraží mě čapla za loket Cigánka a že, Pánko velkomožný, za pět korun Vám ju ukážem. Mě, který jsem teplej a navíc do toho čumím celý den. No vidíš, blbý odhad na chlapy, já tam šel dvě minuty před Tebou a mi to nenabídla. Potvora. A řvali jsme smíchy oba.

A doktor byl teplý, netajil se s tím a byl ženami vyhledávaný odborník. Jedno z mých dětí odrodil.
Proč ne?

A oni pochodují, bůhví, kolik těch úchylek je? Mě otravují. Pochodem. Pochodem, který jsme tak nějak zavinili sami. Taky půjdu pochodovat až mi dojde trpělivost.

Jsme děti Boží. Neotravujme život jeden druhému. Pro blbosti zcela soukromého charakteru.

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Luis Luis | 9. srpna 2017 v 23:24 | Reagovat

V dnesni dobe nam masove a da se rici i nasilne vnucovane ruzne politicke atd. korektnosti jsou pekne svinstvo a vsadim se o cokoliv , ze to casem neustoji to tiche a narustajici napeti v lidech. Uz to tady v minulosti nekolikrat v ruznych formach bylo a vzdy to skoncilo nepekne.
Vsak se podivejte napriklad na to , co bylo ideologickou pricinou proc  Nemecko ovladl nacismus. Ale to je dneska velmi peclive zamlzovano a tutlano.

2 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 10. srpna 2017 v 0:22 | Reagovat

Homosexualitu nemohu pochopit.Opravdu ne a omlouvat je nebudu protoze to nejsou nevinatka.Mladi kluci kteri se dostanou jiz z jakehokoliv duvodum do vezeni by mohli vypravet.Znasilnovani je tam normalka.Homosexualove dovedou byt kruti na sebe i mezi sebou ,nejsou to zadni milouskove. Jsou dobre organizovani a spolecnost ktera je toleruje nestoji za nic.Prumerny homosexual za rok vystrida pres 70 partneru. Co me ale opravdu rozciluje ze na ty jejich pochody chodi tisice cumilu a dokonce tam  vodi sve deti se na to koukat.Kdo se ma v tom ale vyznat,lidi jsou ruzni a je jich 7 miliard tak je to pekny srumec. Neverili by jste co je jeste jinych uchylek v lidskem chovani.V mem pripade to je ma nenavist k bolsevikum.Cim vice o nich vim,tim vice je nenavidim. Dobry a fundovany komentar pana Jemelky zaslouzi muj (uz ne tak dobry komentar)

3 Jo  chlapce Jo chlapce | 10. srpna 2017 v 1:37 | Reagovat

mel jste zajimave mladi, byl jste na spravnem miste ve spravny cas ...me se to stalo diky bohu pouze 1 x te asi v 17 - 18 letech v jedne Olomoucke hospode...(tam jsme chodili po treningu na kofolu)

tady u nas parliament resi (nejdulezitejsi) zdali se budou P a L moci zenit ci vdavat ...
zatim v zakonu je,  ze marriage muze byt pouze mezi muzem a zenou...

to, ze to zasahuje 1 % populace a ne vschni poofs / lesbos se chteji oddat , to je vedlejsi ...ceka nas zde plebiscite ohledne toho 'problemu'....politici si myji ruce
l :-?

zijime v dobe, kdy vse co je levicove 'pokrokove' je hutne
protlacovano  - naprosty upadek zapadni civilizace
jako nevericimu je mi to uplne v pr*deli co delaji
pooftas doma v posteli - ovsem manzelstvi by melo byt pouze mezi muzem a zenou ....tak jak tomu bylo vzdy a vsude a ve vsech kulturach ....

4 Drifter Drifter | 10. srpna 2017 v 5:26 | Reagovat

Vy mate sakra stesti, mne se tohle nikdy nestalo, mne obtezovali jenom zensky.Bylo mi asi 12 a museli jsme na brigady v lete na skliz jecmenu. Ja v kratasech, to byla fuska, svedelo to palilo, az si mne pani vsimla, byla stara asi kolem 24 let. Povida, pojd sem, jednim odbornym tahem mi stahla kratasy, umyla mi ho vodou z kantyny a povida, rekni mame at ti da zitra dlouhy kalhoty nebo te osiny utrapi a tohle prirozeni budes jeste potrebovat cely zivot.
Takze nekdy v zivote clovek taky narazi na hodne lidi, dnes by tu hodnou pani honili po soudech!
Having said that read the rest and try not to laugh! Sorry, but English is a pre-requisite!
Jen bych dodal, proc Stat financne podporuje tyhle IDIOTY?

Planned Parenthood’s new guidelines concerning preschoolers and gender identity instruct parents to teach, “Your genitals don’t make you a boy or a girl.”
The taxpayer-funded abortion vendor, which also receives federal grants for providing sex education in public schools, tells parents of young children how to handle their curiosity about their genitals and why boys’ genitals are different from those of girls:
While the most simple answer is that girls have vulvas and boys have penises/testicles, that answer isn’t true for every boy and girl. Boy, girl, man, and woman are words that describe gender identity, and some people with the gender identities “boy” or “man” have vulvas, and some with the gender identity “girl” or “woman” have penises/testicles. Your genitals don’t make you a boy or a girl.
You can say that most girls have vulvas and most boys have penises/testicles. You may want to emphasize that it doesn’t matter too much what parts someone has — that doesn’t tell you much about them. But you can make that decision based on your values and how you plan to talk with your kid about gender as they grow up.
And here is a response from the American College of Pediatricians:

The American College of Pediatricians has asserted that gender ideology is harmful to children and that the promotion of gender fluidity enables the masking of serious mental health issues in children.
The College states:
No one is born with a gender. Everyone is born with a biological sex. Gender (an awareness and sense of oneself as male or female) is a sociological and psychological concept; not an objective biological one…
A person’s belief that he or she is something they are not is, at best, a sign of confused thinking. When an otherwise healthy biological boy believes he is a girl, or an otherwise healthy biological girl believes she is a boy, an objective psychological problem exists that lies in the mind not the body, and it should be treated as such. These children suffer from gender dysphoria. Gender dysphoria (GD), formerly listed as Gender Identity Disorder (GID), is a recognized mental disorder in the most recent edition of the Diagnostic and Statistical Manual of the American Psychiatric Association (DSM-V)…

5 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 10. srpna 2017 v 9:55 | Reagovat

Ano, už zase buzíci a lesbičky budou tuto sobotu pochodovat za příšerného  řevu ulicí staré dámy Prahy. Bude to velký lunapark amorálky a nahoty! Prý stále mají málo práv. Chtějí si osvojovat děti- buzíci chlapce, aby  je mohli beztrestně pohlavně zneužívat do zadku! V Praze šel vtip. "Proč oni tak řvou, když pochodují Prahou. Protože to jsou buzeranti, tak proto!  A hlavně, aby je každý slyšel, že jsou sexuálně postižení!"  Prahou vloni pochodovalo z Václaváku na Letenskou pláň na 17 tisíc buzíčků a lesbiček. Vinou buzíků, kteří se vzájemně souložit do zadnic,  máme v Česku novou pohlavní nemoc: Řitní přijici. A tou anální nemocí nebudou trpět jen buzeranti, ale i bisexuálové a jejich manželky.... Celá dospělácká společnost bude zamořena tím sifilisem, V Česku se rozmohlo jako velká móda souložit ženy do análu! "Dříve chtěla býti  každá Česká dívčí vílou Amálkou, dnes už jen vílou Análkou!" Buzeranti v sobotu budou slavit. Dosáhli už mnoho práv a společnost je neodsuzuje a nestraní se jich.   Nejsou už menšinou a společnost se jich nestraní. Buzeranti budou slavit  další obrovskou výhru. Podařilo se jim mezi lidi dostat novou sexuální chorobu. A ta, když se rozloze po těle, bude i v ústech, alespoň, na rtech ...Spravedlivý Bůh viditelně označí všechna ta čuňata, která si to navzájem dělají do rektum! Namísto jejich odsuzování je společnost  ke všemu ještě slaví. Amorální a již zdegenerovaná společnost slaví  na buzerantských průvodevh zvrhlost, amorálnost a hnus, který do civilizace nepatří! Ta anální nemoc se dostane i ku heterosexuálům, kdy jejich manželky zahnou s bisexuálem,  který si  před tím odskočil na sexuální hrátky k buzerantům! Praha musí být světová a tak se opičí po celém světě. Dává také důkaz, že plní všem jejich práva. Jak menšinám etnickým, tak i sexuálním. Za pár let budeme plnit nová práva nekrofilům, pedofilům....
Povolená homosexuální párty v Praze má jediný cíl. Ekonomický! Dostat co nejvíce lidí do Prahy, ze které se už stejně stala velký lunapark, obsadit co nejvíce hotelů, aby homosexuální návštěvníci z celém Evropy co nejvíce snědli a v obchodech nakoupili. O nic více nejde! Vše kolem toho humbuku je pouze  divadélko pro hlupáky! Inu,  To zas bude v celé Praze nablito a od hoven nasmrdíno! Má tuhle ostudu Praha vůbec zapotřebí? A v čele průvodu mají jít významné osobnosti politického, kulturního a veřejného života. A půjdou i neziskové humanitární organizace. Každý rok nesmí chybět mezinárodní organizace za lidská práva  Amnesty Internacionál! A půjdoů v průvodu i známe osobnosti, hérečky, kurvy modelky a jiná verbež! Každý se chce na téhle homosexuální párty co nejvíce "zviditelnit"!!!! Bude tam totiž spousta televizních štábů a bude se hodně kamenovat. Minule jel na alegorickém voze jako opice sám velvyslanec USA, aby podpořil  buzeranty. Zvracel bych!

6 Byla stara asi Byla stara asi | 10. srpna 2017 v 10:12 | Reagovat

[4]: 24 let , spise mlada 24 let, nee ;-)

7 drifter drifter | 10. srpna 2017 v 17:43 | Reagovat

[6]:Kdyz je Vam 12, tak dospeli jsou stari.

8 Asterius Asterius | E-mail | Web | 10. srpna 2017 v 21:10 | Reagovat

Ten pochod je naprostá amorální zvrácenost. Každý kdo se ho přímo účastní, působí pohoršení druhých.

9 Velvyslanectví USA v Praze se zúčastnilo oslav týdne Prague Pride Velvyslanectví USA v Praze se zúčastnilo oslav týdne Prague Pride | Web | 12. srpna 2017 v 12:10 | Reagovat

Americké velvyslanectví v Praze letos opět podporuje festival Prague Pride
https://cz.usembassy.gov/cs/velvyslanectvi-usa-se-zucastni-oslav-tydne-prague-pride/

10 Turistů je mnohde už příliš. Česká města začínají řešit, co s tím dělat Turistů je mnohde už příliš. Česká města začínají řešit, co s tím dělat | Web | 12. srpna 2017 v 12:13 | Reagovat

[5]: Turistů je mnohde už příliš. Česká města začínají řešit, co s tím dělat
http://zpravy.idnes.cz/velke-mnozstvi-turistu-omezeni-poctu-v-cesku-fo7-/domaci.aspx?c=A170811_220934_domaci_dtt

11 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 12. srpna 2017 v 14:46 | Reagovat

Problémy s turisty řeší mnohá Italská města. Rozřezávají pneumatiky dálkových autobusů, které navážejí výletníky do měst a obyvatelé dělají  turistům nepříjemné naschvály. I z Prahy se stává velký blázinec-  lunapark a turisty milují jen obchodníci. Malá strana je v podstatě vylidněna!

12 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 12. srpna 2017 v 14:53 | Reagovat

Co by asi dělala US ambasáda, kdyby si to před jeho barákem rozdali  do zadku buzeranti? Možná, že by se nějaký  ten úředník k těm bukvicím přidal!

13 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 12. srpna 2017 v 15:04 | Reagovat

Politika je svinstvo pane Wolf ale nastesti vsichni americane ji nedelaji a pro buzeranty maji i tyto jmena.

[12]: http://www.macmillandictionary.com/thesaurus-category/british/offensive-words-for-homosexual-people

14 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 12. srpna 2017 v 15:05 | Reagovat

Patřím do té nemocné a ujeté menšiny heteresexuálů. S lidskými právy to v budoucnu dopadne tak zle, že se svých práv budou dožadovat i pedofilové! Aby směli beztrestně zneužívat malé děti, nekrofilové se chodit ukájet  do márnic...

15 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 12. srpna 2017 v 19:18 | Reagovat

Lesbičky mi vůbec nevadí. Bukvice ano! Užil jsem si jich dost za deset roků v kriminále! Psal jsem o tom v povídce z Valdic: "Mám se stále dobře." Povídka byla přeložena a byla publikována s velkým úspěchem v USA! Nevím proč, ale stával jsem se magnetem pro sexuálně ujeté chlapce. Prý mám krásné nohy, malý zadeček a tělo bez tetování. To ještě byla doba, kde to naše víly Amálky nedělaly do sedinek. Dnes jsou to Análky a je jich dost. Naši "přední" sexuologové v téhle prasečině nevidí nic nemorálního a tenhle druh sexu do rektumu  dokonce  podporují a doporučují. Z téhle společnosti čuňat  bych fakt zvracel!

16 Drifter Drifter | 13. srpna 2017 v 20:17 | Reagovat

" druh sexu do rektumu "???   To ale neni sex, to je Sodomie, termín análního stejnopohlavní styku, či pohlavni styk se zvířaty (posledně jmenovaný byl též nazýván bestialitou).  Za par let budou pochodovat i Ovce a Kozy!

17 Mikeš Mikeš | 13. srpna 2017 v 22:42 | Reagovat

Tak naštěstí to tentokrát média moc nezmiňovala a nedělal se kolem toho takový cirkus jako v minulých letech. Doufejme, že to posléze tiše usne.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama