Zaznam z vyslechu o atentatu na Heydricha...

5. srpna 2017 v 19:48 |  Clanky osvetove
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 5. srpna 2017 v 21:55 | Reagovat

Podle zarizeni jeho kancelare se zrejme jedna o opravdu chudeho avokada. Doufam ze pro tu vodu nemusel chodit s kyblem k pumpe na dvorku.

2 Jirina Jirina | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 16:04 | Reagovat

Řekla bych, že tato (ne)spravedlnost je prostě sprostě komunistická a z hlediska právní společnosti právo přímo urážející.

Nejsem právník, ale myslím, že v USA by zdola uvedené neobstálo. Paragraf by podle mne musel znít asi takto: Na občana PODEZŘELÉHO z přestupku se hledí, jako by byl nevinen, dokud vina nebyla prokázána nade vší pochybnost. Pokud mu vina nebyla prokázána nade vší pochybnost a pokud jeho vina nebyla vyslovena pravomocným rozhodnutím, nesmí být nazýván obviněným.

Tady v USA se hovoří o PODEZŘELÉM, i když se jedná o teroristu, který právě postřílel 50 homosexuálů v nočním klubu a huláká do telefonu Allahu Akbar. Zločinec, který před tisíci svědků postřílel půlku letiště, byl přistižen s ještě "kouřící zbraní" a ke svému zločinu se hrdě hlásí, je PODEZŘELÝ, dokud dokud jeho vina nebyla pravomocně potvrzena.

V Čechii ovšem někdo, kdo vlastně ani neumí česky, udá občana, na kterého mu někdo ukáže, a hned kolem nevinného plápolají kšandy, občan je obviněn, přestože mu nebyla prokázána vina a ještě musí strpět, že je propůjčen idiotům jako nějaká učební pomůcka nebo pokusný králík, což je tedy obtěžování, které přesahuje všechny meze!

Jestli tyhle socialistické paragrafy protlačí demokraté a levicová novinářská obec až do USA, tak se má svět na co těšit (jakoby nestačil islám)!

§ 73 Obviněný z přestupku
(1) Občan je obviněným z přestupku, jakmile správní orgán učinil vůči němu první procesní úkon. Na takového občana se hledí, jako by byl nevinen, pokud jeho vina nebyla vyslovena pravomocným rozhodnutím.
(2) Obviněný z přestupku má právo vyjádřit se ke všem skutečnostem, které se mu kladou za vinu, a k důkazům o nich, uplatňovat skutečnosti a navrhovat důkazy na svou obhajobu, podávat návrhy a opravné prostředky. K výpovědi ani k doznání nesmí být donucován (hezké, až na to, že občan, dosud nevinný, je od samého počátku "obviněným" a jedná se s ním jako s obviněným, aniž by mu byla prokázána jakákoliv vina).

3 Drifter Drifter | 8. srpna 2017 v 1:21 | Reagovat

Zda se mi ze uz to sem davno doslo. Ale Cesko ma neco podobneho:
– obviněný a podezřelý >označení osoby, proti které se vede trestní řízení:
* podezřelý: >kdo byl podle § 76 odst. 1 zadržen, pokud dosud nebylo zahájeno trestní stíhání. (to uz Vas sousedi hned uznali za vineho)
**obviněný > osoba, proti níž bylo zahájeno trestní stíhání (to uz Vas sousedi a kamaradi odsoudili)
***obžalovaný: > stává se jím obviněný po nařízení hlavního líčení. ( Tady uz Vas sousedi a znami povesili na kandelabr)

Listiny základních práv a svobod: „Každý, proti němuž je vedeno trestní řízení, je považován za nevinného, pokud pravomocným odsuzujícím rozsudkem soudu nebyla jeho vina vyslovena.“

Zakladni prava se zdaji byt stejna, ale Cesko je holt Cesko, kryz Vas pra-pra dedecek ukradnul kone, tak o Vas dnes budou rikat, "no to je Jirina co jeji predek byl zlodej koni, tak se nediv! :-(

4 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 8. srpna 2017 v 16:11 | Reagovat

Vlci smecka a nebo smecka hyen ma lepsi zavedene zakony. Precist si desatero tak Vas napedne jak je jednoduche a zahrnuje vsechno.Kde jsou ty doby kdy se v Cechach smlouva potvrdila podanim ruky.Zadni pravnici

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama