Nesahejte mi na Židy.

29. září 2017 v 23:31 | Karel Jemelka
Odposlechnuto:
Víte, pane inžinýre, za vším jsou Židi. Oni mají prachy, banky a ovládají celej Boží svět. Říká to můj chlap, a ten má dva tituly před jménem a jeden za jménem. Je vzdělanej, byl v Rusku i v Americe. Ví o čem mluví.

Ano, paní poradcová, to my víme všichni. Dyť ten Marx byl Žid, Jagoda taky, ten Trockij, co se pohádal se Stalinem taky. Židi jsou za vším, co se gde šustne. Zavádí ty ideologie.

Jistě že to víme všichni, přidal se třetí. Oni nám Krista ukřižovali, na Vánoce jedí pokřtěné křesťanské nemluvňata. Bez Židů by svět byl v pohodě. A teď do toho ten židák Séréš, co sem cpe ty Muslimy.

Nedalo se to poslouchat. Tihle tři jako spousta jiných nikdy Žida neviděli. A možná mít k sobě někoho čtvrtého, udělali by pogrom.

Ale, jak to s těmi Židy opravdu je? Kolik jich je? Všeznalá Wikipedie uvádí, že Židů jako příslušníků národa je necelých 16 milionů. 10 milionů je rozptýleno po zemi kulaté a 6 milionů žije ve státě Izrael.

Tedy, množství Židů je docela srovnatelné s množstvím Čechů. Čechů je dnes 10 milionů ve státě zvaném Česká republika a možná 6 milionů Čechů za posledních 70 let z "Vlasti" odešlo a taky se rozptýlili po zemi kulaté. Z důvodů zcela prozaických.

OK. Židů a Čechů je zhruba stejný počet. A jsme oba, Židové i Čechové součástí civilizace, kterou nazýváme "Severoatlantickou Křesťansko židovskou civilizací". Pak proč mi Čechové chceme jít Židům po krku? Proč si myslíme, že za vším co se právě Čechům (i jiným Evropanům) nedaří je třeba hledat Žida?

Proč Židové na rozdíl od Čechů netvrdí, že za vším je třeba hledat Čecha? Oni Židové měli Synagogu a rabína. Žili v ghetech, měli vlastní hřbitovy, nechodili do hospod utrácet poslední peníz za chlast aby se v hospodě zabývali hledáním viníka vlastních marasmů. Žili v komunitě a věnovali se práci a obchodu. Byli a jsou dosud prostě jen z českého pohledu podivní.

A viníka Čechové našli vždy. Vždy to totiž byl někdo jiný, než Čechové sami. Zikmund, liška ryšavá, Bílá Hora, Habsburkové, Anglie, Francie, Sověti a místní komunisti, neokomunistický Brusel ale hlavně Amerika a Židé. Židé jsou viníkem, uspořádejme pogrom jako lidovou zábavu.
Poslední pogrom v Českých zemích se stal v roce 1918 v Holešově. Bude tomu 100 let.

Židé žili své vlastní životy, podezřelé komukoli v Evropě. Tedy nejen Čechům.

Jakýmsi měřítkem vzdělanosti a nějakého tahounství v oblastech vědy, pokroku ve vědění, posunutí vědy a lidského poznání o krok dále jsou Nobelovy ceny. Nobelovy ceny, udělované za přínos k lidství, vědě, poznání, Severoatlantickému způsobu života.….

Jak to s těmi cenami vlastně je?

Židé, kterých je stejně jako Čechů ziskali za dobu udělování Nobelových cen těchto 129. Slovy stodvacetdevět. Převažují ceny v oblastech lékařství a fyziky.

Zdroj je zde: http://atllanka.net/index.php?text=406-osvetim-to-je-fascinujici-vec

Češi, pokud přijmu princip, že nejlepší Čech byl král Karel IV, v podstatě Luxemburk, pak Čechové a jiné národnosti narození na území Čech a Moravy získali Nobelových cen celkem 6. Slovy šest.
Zúžím li výběr na Čechy české národnosti, zbudou dva, oba Jaroslavové. Totiž Heyrovský a Seifert. (Ale obě jména mi nezní příliš česky). Ti čtyři další rodáci se prostě sebrali a šli se prosadit jinam. Utekli z kokotliny.

No, jo, no. Přesto neklesejme na mysli. Pořád jsme my Češi i se svým malým počtem na tom lépe než jiné národnostní či náboženské skupiny.

Tak třeba Arabští či jiní Muslimové, kterých si vážíme tak, že je sem zveme. Chovatel zvířectva by řekl, na "osvěžení krve". Bílým chlapům se přestávají hejbat spermie. A taky společnost bude opálená tak nějak sema od sebe.

Oni ti Muslimové, kterých je 1,6 miliardy, tedy 100x více než Židů a i 100x více než Čechů mají Nobelovy ceny 4. Slovy čtyři. Nobelofky za Mír. Nedá mi to, abych je nevyjmenoval. Jsou to:

1978 - Mohamed Anwar El-Sadat, 1990 - Elias James Corey, 1994 - Yaser Arafat, 1999 - Ahmed
Zewai

Ekonomika - 0 slovy nula
Literatura - 0 slovy nula
Fyzika - 0 slovy nula
Medicína - 0 slovy nula

Jsou to Nobelovy ceny za mír. A všimněme si faktu, že první Nobelofka za Mír byla udělena Muslimovi až v roce 1978. Tedy docela těsně poté, co Severoatlantickou společnost začal nahrazovat "Z naší vůle Neokomunismus". On původně pan Nobel žádnou cenu za "Mír" neměl, ale levičáci si usmysleli takovou cenu vygenerovat a udělovat. Tak ji udělovali. Vybrali si teroristu, prohlásili ho bojovníkem za lidská práva a ocenili ho. Obětem teroristy nikdo nikdy nic nedal. Dnes se alespoň semykáme, kupujeme a zapalujeme svíčky a svítíme na Eifelovku.

A on tam snad patří i konečně bývalá Americká levicová Superstar, totiž Barack Husein Obama. O něm nikdo nikdy nic nevěděl. Kde se narodil, co vystudoval? Je li Muslim? Neznali ho spolužáci... Ale Nobelovu cenu za mír získal typicky Českým hospodským způsobem.

V Českých hospodách jde rčení: "Ještě si nestihnul sednout a už ji měl". Mluvím samozřejmě o facce. Přesně takto dostal Obama Nobelofku za mír. Ještě neseděl a už ji měl. Levičáci se buď splašili, nebo dopředu věděli, co jejich kůň má nalajnováno dělat. Rozložit Americkou společnost. A on ji rozkládal. Velmi produktivně. Levicové ušaté torpédo lidství.

Ale, jak to vlastně s oněmi v úvodu jmenovanými Židy je?

Karel Marx. Pocházel z Židovské rodiny. Je ovšem obecně známo, že táta konvertoval ke křesťanství. O tom, zda konvertoval s celou rodinou není nic známo. Ovšem, při tehdejších tradičních hodnotách rodiny je to nanejvýš pravděpodobné. Ale ať je to jak chce. Pokud konvertoval táta sám, zanechalo to jistě na mladém Karlovi následky. Táta Křesťan asi sem tam nafackoval svému žíděti. To zcela nekřesťansky. Hrozná situace. Skoro pogrom.

Pokud konvertoval s celou rodinou, není na místě vyčítat velkému filosofovi, že byl Žid. Nicméně, dnešní Norská sociálka a vlastně každá sociálka v Evropě by tátovi Marxovi rozhodně Karlíka odebrala. Rozháraná rodina, nestabilnost náboženství, špatné podmínky pro zdravý vývoj dítěte.... Tak to prostě dneska máme a s oblibou děláme.

A Karel Marx rozhodně nebyl blbý. Věděl, čím se pomstít celému světu. Rozhodně věděl, že mu na tu jeho ideologii naskáčí závistivci celého světa. Věděl, že závist je nejlepším podhoubím pro ideologii. A stalo se. Závistivci na to naskákali, ideologii zavedli a mrzačí jí Severoatlantický svět.

Druhý jmenovaný. George Soros? Dnes rozhodně bohatý člověk, filantrop. Nebo spíše filantropický hysterik. Tedy člověk, s tendencí získávat pozornost okolí zdánlivou (histrionskou) lidumilností, ušlechtilostí, nezištností, dobročinností.... Charakterová vada? Podle mého názoru je pan Soros špatný Maďar, špatný Žid, špatný Američan a veskrze špatný člověk.

A oni mu na to levičáci znovu skáčou. Soros si zabáhne, že dá v Česku na neziskofku a vláda, ministři se mohou posrat. Okamžitě vlády, ministři a parlament "najdou peníze", vypálené od občanů a neziskofku legalizují a přidají jí prachů třikrát tolik než dal Soros a uschovají v ní několik zprofanovaných politiků z vlastních řad. A neziskofka pak řádí jak zběsilá. Za peníze rodin, lidí pracujících, myslících, stojících na vlastních nohách podporuje kdejakého odkundesa. Odkundesa, který nedá lžičku do šálku kávy protože si myslí, že dotýkat se "mláděte od lopaty" je pro neziskofkami podporované skupiny nepřípustné a přináší to smůlu ve formě práce.

Co jsem tímto chtěl říci?

My Češi jsme samozřejmě národem, který do Severoatlantické, Křesťansko Židovské kultury patří a má v ní místo. Ale chováme se tak? Nic moc. Kde se hrabeme na Židy? Třeba s Nobelovkami?

Co mi Češi umíme naprosto dokonale je hledat viníka. V tomto jsme mistři. My Češi furtungfurt pod někým úpíme. Úpěli jsme pod pod Liškou zrzavou, pod Habsburky, Švédy, co nám Satanskou Bibli ukradli, pak jsme úpěli pod Frantíky, Němci, když nás Severoatlantická společnost "zradila". Pak jsme úpěli pod CCCP, pod jarem, létem, podzimem, zimou, pod vrahy z Wolstrýtu. Nyní úpíme pod Židy a Američany, se Židy spřáhnutými.

My, Češi se neumíme postavit na vlastní nohy. Rádi úpíme a toho, pod kým úpíme umíme najít. Ale v každém stádě jsou slabší kusy. I Židé je mají. V Česku jakoby jakoby slabé kusy z nebe padaly. Houbeles, sami je volíme a pak se divíme.

Nesahejte mi na Židy. I oni úpěli a úpí. 6 milionů jich Hitler pozabíjel. Ale produkují a nevdávají to. Jejich stát drží na uzdě splašené kozašuky v celém okolí. Nezaslouží si být viníkem Českého úpění.

Čech totiž téměř vždy úpěl z vlastní hlouposti. Nedohlédl na špičku vlastního nosu. Nechtěl li úpět odcházel. A mnoho jich odešlo. I čtyři Nobelofkáři. nikoli s cenou za Mír.

Ruku na srdce, že se nám to pořád krásně úpí. Úpí, když neumíme rozpoznat a eliminovat darebáky ve vlastních řadách.


V Přerově 28. zarí 2017

Karel Jemelka
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Drifter Drifter | 30. září 2017 v 8:28 | Reagovat

Kdyz Benjamin Netanyahu navstivil Cinu tak ve svem projevu prohlasil ze Izrael je jeden z nejstarsich zemi sveta datujici kolem 1,700 let pred nasim letopoctem.

Na to mu Cinsky prezident Xi Jinping odpovedel, China se datuje kolem stejneho letopoctu ale nerozumi co ti Zide delali ze je jich tak malo!

2 Asterius Asterius | E-mail | Web | 30. září 2017 v 10:31 | Reagovat

Vyhnout se nespravedlivého osočování je na místě. Na druhou stranu židé nejsou žádná neviňátka.
https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-4299673,00.html

3 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 30. září 2017 v 14:21 | Reagovat

O tom nasem upeni mam pisen "Radikalni reseni".

Kupodivu ji Cesky Rozhlas pry ted zarazuje do repertoaru.

Rostovi ji poslu, paklize jsem mu ji jeste neposlal.

4 jara jara | 30. září 2017 v 20:07 | Reagovat

Zkuste si vyhledat a postovat projev Prezidenta Milose nZemana, neco jako Superholokaust. Totiz by to za toho kalifatu jsme asi odnesli vsichni, Recko-Krestansko-Zidovske spolecenstvi.
Tak se bavme o prioritach. Jen poznamka, Zide jsou Safarik, Askenadzi, konvertovani a pak bezvyznani i snad nekteri sataniste/
A verte, vzdelani, vzdelani , setreni a pracovitost a pak  investovani. Ano pane Jemelka, vite kolik se da usetrit na cigaretach kdyz se muze investovat treba jen na 7% rocne, tak si spocte kolik muzete kazdy mit a k tomu alkohol a dalsi nesmysly.

Mé priority u voleb jsou jasné : 1. Odmítnout všechny migranty z Afriky, Sýrie a jiné muslim2.  Nepřijmout Euro – zůstat u naší ČESKÉ koruny 3.  Vystoupit z EU a zlomit tak další kolečko, vedoucí k rozpadu EU

Zpráva od MUDr. Holuba ze Semil - vědí lidé vůbec co se děje???
Tady se vybíjejí hospodářská zvířata a dělají manévry kvůli ptačí chřipce, která není na člověka přenosná, ale přes hranice do Evropy pustí miliony nakažených s AIDS, otevřenou TBC a střevními parazity, na které nemáme imunitu.
Jejich mozky zatemnila starost o svá bankovní konta a ti naši elitní "svůdci národa" asi ztratili zcela selský rozum!!! Nikde multikulti nefunguje, jen my budeme výjimka? Podívejte se na videa, kde už se usadili, co je tam za pouliční hrůzy, přerůstající ve válečný džihád - likvidace všech obyvatel, nevěřících v Allaha! Chcete se stát dobrovolně otroky a mlátit hlavami o chodník, nebo "chcípnout" na neznámé nemoci? To už může být pozdě. Volte hlavou a srdcem pro vlast!!!
Přeposílám toto info a říkám to již dávno, není to jen hrozba znásilňování, terorismu, a tunelování sociálního i zdravotního systému, jejich choroby  jsou daleko horší nebezpečí, než si myslíme a na to nemusím být ani MUDr.!!!
Z Rychnova (20 km od Žamberka), kde stoupla kriminalita dle starosty za jediný rok o 400%, (což kupodivu přiznala a vysílala i televize) ty nakažené s TBC posílají k nám do sanatoria v Žamberku. A kde je psáno, že se nenakazí personál nějakými parazity, či infekcemi, na které nemáme imunitu!!!! Pak už to jede jak na běžícím pásu. Ono jim nedochází ani to, kdo by na ně vydělával, pokud budeme všichni ležet na infekčním, nebo pod drnem!
Marksová s Chovancem tu byli a na oko prý posílí policii o 5 lidí, aby se lidé cítili bezpečněji, to je fakt směšná šaškárna!!!!
Migranti nevydělají ani na sebe, natož aby přispěli něco do státního rozpočtu. Nebudou se učit řeč ani pracovat, jen se soudit o stále více práv a hidžáby!
V Rakousku jich pracuje 8%!!! Dle statistik je "obohatilo" 10.000 migrantů jen s otevřenou tuberkulózou a kde jsou další nemoci? Kde na to naše zdravotnictví bude brát??? Ať už z nás ti prolhanci z ČSSD, ODS, KDU-ČSL, TOP 09 nedělají blbce!
Za totalitního školství, kdy nás nepostihla díky bohu žádná "inkluze" ani integrace dementů",  jsme vlastně šťastná generace!!! A na lhaní či totalitní praktiky EU máme citlivý, léta totalitou trénovaný nos !!!
A když budou vyhrožovat odebráním dotací, je to jen dobře, nejvyšší čas z toho likvidního EU spolku odejít, vzít si zpět svou suverenitu a odmítnout černou budoucnost pro naše děti!!!
Pokud se chtějí "rasově mísit", tak ať se všichni ti prolhanci rozjedou za své poslanecké platy na dovolenou do Afriky nebo muslimských zemí. Sankcemi, které uvalili na Rusko, mu jen dopomohli k soběstačnosti v potravinách, tak proč nezačít místo rozhleden a cyklostezek investovat opět do zemědělství a zajišťovat lidem kvalitní obživu, místo dovážených chemických a GMO potravin ze západu??? Jen zdravý, plodný a inteligentní národ má šanci přežít!!
Budoucnost si vybereme u voleb!!!!! PŘEPOŠLI TO DÁL!!!!!!!

5 ludmila ludmila | 30. září 2017 v 20:30 | Reagovat
6 Karel Jemelka Karel Jemelka | E-mail | 30. září 2017 v 20:55 | Reagovat

Omluva:

Když jsem dospisovával, otevřel jsem si pivo.

A poskočil jsem přesně o měsíc dopředu.

7 Drifter Drifter | 30. září 2017 v 23:29 | Reagovat

[6]:Cas je relativni, Pivo by se mohlo zatim zkazit,hlavne ze bylo dobry!!:-)

8 ostravak ostravak | 30. září 2017 v 23:48 | Reagovat

[4]: jaro jak muzes vystoupit z EU kdyz USA neni clenem?
Nebo mas ceske obcanstvi, ze muzes volit v Cesku?

9 ostravak ostravak | 30. září 2017 v 23:55 | Reagovat

Karle jestlipak vite kolik Evrospkych statu vyhostilo nebo persekuovali Zidy?

a zde jedna zajimavost pro vas i ostatni o Zidech v USA.

Židé a komunismus na Západě[editovat | editovat zdroj]
Komunistická strana USA (CPUSA) měla v období 1921-1961 v ústředním výboru 33% Židů.[2]: Encyclopedia of the Jewish diaspora uvádí, že v 30. až 40. letech byl tento počet přes 33%.[3]: Do padesátých let 40% až zhruba polovinu členů CPUSA tvořili Židé. Důkazem toho, že si američtí levicoví Židé zachovali židovskou identitu, bylo, že jejich podpora CPUSA závisela na postoji SSSR, který buď vyhovoval specifickým židovským zájmům, nebo ne (podpora Izraele, vztah k nacistickému Německu atd.). Židovská podpora komunismu klesla po Stalinově návratu k antisemitismu a mnoho Židů opustilo komunistickou stranu po krizi na Středním východě v roce 1967, kdy SSSR přerušil diplomatické styky s Izraelem. Židé se silně angažovali v období studentských protestů v 60. letech, a to jako liberální levicoví intelektuálové, radikální studenti či editoři, nakladatelé a přispěvatelé v radikálních periodikách.[4]:

10 ostravak ostravak | 1. října 2017 v 0:14 | Reagovat

Kdo si pamatuje jak Mel Gibson obvinil Zidy z podvodu, nebo Barnarda Madoffa podvod Stoleti, snadno dostupne na Googlu.
Zidi maji sice mnoho Nobelovek, ale take mnoha svinstva o kterych se verejne moc nepise.

Is Mel Gibson still blaming his problems on the Jews? That seems to be what Glenn Beck said last week on his radio show — and what a staffer wrote in a post on the conservative talk radio host's website. Beck said Gibson told him the "Jewish People" had stolen his movie "The Passion of the Christ" before it came out in theaters "and used it to attack him and make his life hell before the film’s release," reported the Daily Beast on Thursday.
read more: https://www.haaretz.com/world-news/americas/1.741055

11 ostravak ostravak | 1. října 2017 v 0:54 | Reagovat

Karle, jeste jednu vytku ohledne tech Nobelovek Muslimu.
Opravte si ty udaje ponevadz jich Muslimove ziskali 12 (coz kazdopadne je dost malo pro tolik Muslimu) a sice 7 za mir, 2 za Literaturu, 2 za Chemii a 1 za Fyziku.

12 jara jara | 1. října 2017 v 14:09 | Reagovat

[6]: Yom Kippur: Holiest Day of the Year;

je rok 5778 a mohou byt prekvapujici zmeny, neb dalsi Pecet Zjeveni Sv. Jana byla otevrena Archangelem v Cervrnci 2015 v Ladiocea, pobliz Pommucalloe, Turecko a v dalsich dnech se zacali valit prvni Migranti na Recke ostrovy Chios a Samos a pak do EU!!!
Ano, nejsi horky, nejsi studeny, jsi vlazny (rozumnej k Bohu) a ja te "vyplivnu z ust". A EU jde do kolen. Putin mel schuzku s Erdoganem, USA v Syrii a Afganistanu neuspely, tolik satanistickych penez vyhozeno, zivotu, migrantu a rozbite, zpustosenych zeme Stredniho Vychodu a Severni Afriky.
Jde asi o zajistovani zazemi8 a zdroju nez to vse vypukne, jak i Baba Vanga a Nostradamus predvidaji, jak je to take psano v Pismu Svatem a Tore. :-(
V Syrii se rozbombardovaly po tisicileti fungujici vodni systemy a zavlazovani!

13 otik otik | Web | 1. října 2017 v 14:49 | Reagovat

197

14 retard retard | 1. října 2017 v 15:40 | Reagovat

[12]: ja nerozumet vas jazyk

15 danka danka | 1. října 2017 v 18:16 | Reagovat

https://www.youtube.com/watch?v=TurJ2PELzKg;
FEMA ktera operuje tak rychle po hurikanech, tak dale, stoji za to I nadale prostudovat Trump plan dat dolu Sorose a ejho druzinu? Mnoho zajimavych odkazu na tema jako: Koncentracni tabory v USA

16 danka danka | 1. října 2017 v 18:22 | Reagovat
17 Karel Jemelka Karel Jemelka | E-mail | 1. října 2017 v 20:56 | Reagovat

[11]: Myslíte Ostraváku, že jsou to třeba tihle Muslimové?

Sir Peter Brian Medawar
Narozen v Brazílii jako syn křesťanky a Libanonského obchodníka, taktéž křesťana. Žil v Anglii. Královnou povýšen do šlechtického stavu. Ona sice povyšuje prakticky kohokoli, ale nemyslím si, že by rytířský titul získal muslim. Byl spíše ateistou. Tedy osciloval mezi křesťanstvím a ateismem.

Ferid Moura (Murad)
Američan, narozený presbyteriánské Američance a přistěhovalci z Kosova. Muslimovi. Pokřtěn, vychováván v křesťanském duchu.

Najib Mahfooz
Egypťan. Podporovatel autora „Satanských veršů“ Rushdieho. Unikl pokusu o atentát muslimských fundamentalistů. Ne každý Egypťan je muslim.

Tak a už máme zase -3.

18 Drifter Drifter | 2. října 2017 v 0:05 | Reagovat

Ostravak ma pravdu, je jich v seznamu 12. https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Muslim_Nobel_laureates
*Najib Mahfooz je MUSLIM >”Rodina Mahfouzů byla oddaná muslimové a Mahfouz měl přísnou islámskou výchovu. V rozhovoru prozradil přísné náboženské klima doma během svého dětství. Řekl, že "nikdy byste si nemysleli, že by z této rodiny vyšel umělec. Mimo jine,“ Podporovatel autora „Satanských veršů“ Rushdieho”, Salmon Rushdie je MUSLIM.
**Sir Peter Brian Medawar neni na listine MUSLIMU, nebylo proc.
***Najib Mahfooz take neni na listine, neni Muslim.

Clovek by mohl argumentovat ze nejvetsi zlocin dejin byl vynalez a uplatneni komunizmu, zacinaje Marxem.  Ale radsi na ten subjek nesahat, ze ano?

19 ostravak ostravak | 2. října 2017 v 1:13 | Reagovat

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Muslim_Nobel_laureates

Chce to poreadne cist a mate jich zpatky 12. :-D

20 Pavel Pavel | 2. října 2017 v 1:24 | Reagovat

Vydime "pokrytectvi zapadni tak zvane demokracie" V Katolonii se pouzily celkem nevybirave manyry, nasazeni i brutalnich policejnich sil, nasilne rabovani Katalanskych volebnich center. A to je OK?
Dalsi je, ze naraz kurdove kteri bojovali a prolevali krev pro zajmy imperialistickeho ovladnuti zdroju nafty v Iraku atd. (Basra naftovy kombinat byl vystaven CSSR  technologii a pracovniky. Dnes je ve vlastnictvi a kontrole BP. Mistnim lidem velice klesla zivotni uroven jako byla pred tim, nakonec, zadne zbrane masove ho niceni nebyly objeveny atd, atd.
Kdyz se rozbijely a vykradaly zame byvale "vychodni Evropy s nainscenovanim I chrastenim klicu, vse dle planu vetsinou z Anglie, ti maji vzdy hlavni podil na lupu i v Ukrajine.
A dnes naraz Katalanijske volby jsou nepripustne a nelegalni? Tak asi rozbiti CCCP agentem Jelcinem je mozno hodnotit atke za nelegalni, I rozbiti CSR, vcetne oddelani Alexandra Dupceka. Snad nekdy nekdo pochopi a prestane vse svadet na "komouse", za nich se budovalo atd, atd...!!! Nenutili nam zadne Migranty, jidelni MHO sracky a dalsi o kterych ani nemate potuchy. A snad nepujdete k Slovanskemu vrazdeni a depopulace s nahrazenim kakaove rasy IQ  anad kolem 70! Dle zkusenosti NEZAMESTNATELNI I pro primitivni cinnost. EU se svejma dosazenejma vladama a jejich tolerance si sama vykopala finalni zkazu. Slovane, Madari a dalsi, probudte se. Katalanie take nechce prijimat migranty!

21 Fidel Fidel | 2. října 2017 v 15:33 | Reagovat

[20]: Z Jary se stal Pavel?

22 Jaro Pavle Jaro Pavle | 3. října 2017 v 13:12 | Reagovat

[20]: vis, ze Cesi coby narod, maji v sobe tak 38 %
tzv 'slovanske krve" a zbytek jsou geny z cele Evropy....

takze cista poulicni evropska smeska ;-)

23 Mimo jine Mimo jine | 3. října 2017 v 14:12 | Reagovat

Askenazi maji nejvyssi prumerne IQ coby skupina a to 115 !!! a take maji nejvice tech nobelovek - ti Sefradini asi poskrovnu ze
zajimave je take, ze Askenazi originalne pochzeji z asi 350 - 370 zidovskych muzu a pouze 4 zeny s nimi byly take zivovky, ostatek zen pochazelo ze severni Italie , Recka a  vychodni Evropy!!!... ted Palestinci krici, ze Askenazi nejsou vlastne zide...a ze do palestiny nepatri, jo ta genetika je svinstvo ;-)

24 Fidel Fidel | 3. října 2017 v 16:08 | Reagovat

Jaro kolik mate Vy Nobelovych cen?

25 jara jara | 3. října 2017 v 16:22 | Reagovat

Dear Subscriber,
Radio Free Wall Street's daily update for October 2nd has been posted.

Click here to go to the nickguarino.com website and listen now.
You can also listen to the radio show on the wallstreetunderground.com website.

26 jara jara | 3. října 2017 v 16:25 | Reagovat

[21]: kdyz se stal z Pozorovatele Fidel tak ze mne Svaty Pavel, jen pro osvezeni. Zivot musi byt sranda, jinak se rychle starne, vis Fidele a kouris Cubanske doutniky? Ja mohl a velice levne ale ja zasadne nekourim ani nepiji vice nez jeden CUBA LIBRE koktejl, je doby. Tak ahoj do Toronta Pozorovateli, brzy vam nastane kurta zima atk prezij bez omrzlin. :-D

27 Charles Wiener Charles Wiener | E-mail | 3. října 2017 v 17:51 | Reagovat

Bylo by hezke, kdyby autor si po sobe precetl svuj text. Mezi "mi" (mne) a "my" (1.os.pluralu od "ja") je mirny rozdil. Alespon v cestine.
Pocet muslimu, kteri dostali Nobelovou cenu, nekdo jiz opravil. Ovsem chemik Corey byl v USA narozeny s krestansko-libanonskymi predky a muslim a Arab neni jedno a totez.
Na Nobelovu cenu se musi navrhnout do konce ledna. Obama byl zvolen 04.11.2008, prevzal urad 20.01.2009 a tak navrhovatele za 11 dni vedeli, co vse udelal pro svetovy mir.

28 Nebudte hnidopich Nebudte hnidopich | 4. října 2017 v 0:18 | Reagovat

[27]:  s tou posranou cestinou, paskvil jazyk, tak jako tak , uz aby to vymrelo :-)

29 ghost ghost | 4. října 2017 v 6:00 | Reagovat

Ja ti na ne nesaham, pokud oni nesahaji na mne. A to oni vetsinou ne.

30 jara jara | 4. října 2017 v 21:28 | Reagovat

[27]: Prosim, nebudte tak kriticti, nekteri z nas jiz ziji v zaharnici vetsinu sveho zivota, nekteri by jiz asi i zapomneli cesky jak ja dalsi reci, ktere jsem drive plynule ovladal.
Je mi nepochopitelne, co se stalo v Las Vegas. My jsme zazili 2. svetovou valku, kobercove bombardovani, videli zranene, mrtve, roztrhane i ohorele spoluobcany se zvlastnim pachem! Pak jsme jiz jako deti meli pristup k mnozstvim zbrani, I ve skole jsme si vymenevali patrony, zasobarny z cetnych bunkru a zakopu. Tak nas jen policajti a vojaci poucovali o nebezpeci zbrani, ani nemirit s praznou zbrani, vsichni musi byt za strilejicim, nikdy se nebotykat min, pancerovek a granatu tak jsme vzdy nad nima udelali ohen a skryli se az to vybouchlo.
Nikdo nikdy nebyl zranen, chodili jsme strilet do pisecnaku, do lesu. Ale byli jsme vychovavani k vzajemne ucte, viry v Boha, hodnot zivotu, lasky a pevne rodiny.
Nemeli jsme pristup k zadnym "Mladezi nepristupnym filmum" neb I vrazednych hrach na dnesnich elektronickych zarizeni. Asi take je to, ze se hodne "oslavuje terrorismus" ktery nici spolecnost a budoucnost nas vsech. Jsou to I kvoty Migrantu jak upozornil spravne Prezident Vladimir Putin, terroriste se infiltruji do sveta a k cemu jsou tedy vsechny ty drahe ostrahy, videokamery az sledovani?
Vsak uvidime.
Polsko  chce dat pod statni kontrolu a "prerozdelovani" veskerych neziskovek a tim omezit rozvratne sireni idealu, treba Sorosovymi nadacemi, na ktere jiz i upozornil president Donald Trump.

31 jara jara | 4. října 2017 v 21:53 | Reagovat

Tak v Katalanii to dopadlo, policajti na prikaz z Madridu strileli kaucukove kulky do pokojnych demonstrujicich, coz by ochranci zvirat I nepovolili do divokych selem!@ A sef vlady jeste policii/Narodni garde dekoval. Je zde otazka. Katalanie puvodne zeme z 15 stoleti Ferdinanda a Elizabety byla pripojena Fasistickym generalem Franko ke Spanelsku. To znamena, ze i EU uznava Fasisticke hranice? Kdyz se jednalo o Grobacova a pak o rozlozeni CCCP Jelcinem a vystupy proti nemu, tak to bylo nedemokraticke! A co chudaci Kurdove kteri prolevali krev a nyni opet nebudou mit autonomii. Vladni  vojska maji v mnohych mistech obkliceny vsechny terroristicke skupiny za podpory Ruskeho bombardovaciho letectva, doprovazene stihacimi letouny. Jiz se nemluvi o odstraneni Vlady z Damasku. Tak k cemu bylo vsechno krveproliti, zniceni vodnicho systamu stareho toisicileti a vyvolani Migrantu!!! A nyni nebezpeci presidlovani terrorismu pres Migranty ktere se pry musi brat do vsech zemi EU. Nemely by si je nahodou vzit ostetni Muslimske zeme, maji dost zdroju I prostoru.

32 venda venda | 4. října 2017 v 22:00 | Reagovat

Ten kdo to  napsal, byl opravdu výborný humorista!

               Cestování  a svoboda  

      Tak do
            západní Evropy - kam jsme skoro celej život nemohli, tak
            tam to asi nepude. Německo, Francie, Anglie, Švédsko aj.
            to asi nebude ono - samej lágr, samej muslim. Domácí se
            tam sami bojí ven a navíc většina památek, kvůli čemu bych
            tam jel, je ve velkých městech a tam je muslimů nejvíc...  
      A s babou,
            dcerou, vnučkou už vůbec ne.  

                 S děckama raději ani do Norska ne ! Dám
              jim na prdel a domů jedu bez nich...  

          Na jih
            Evropy raději taky ne. Všude černo a plno. Tam bych se bál i bez
            bab. Už to nepude ani do jihovýchodní Asie - i tam řádí
            IS, hoří a bouchají sebevrazi Tam, kam se ještě nedávno
            jezdilo - Egypt, Tunis, Afrika a Arábie, tak tam ani
            náhodou...  

      Zbývají
            velcí bratři. Ten nový - USA mně nechce. Musí vědět
            proč, co tam chci, nač tam chci, jak tam a kde a proč budu
            a jak dlouho a s kým a s čím tam budu. Když si na letišti
            kýchnu, o tom , že bych si prdnul ani neuvažuji, tak mně z
            letiště vrátí a kufry pošle za mnou...  

      Tak mi
            zbývá ten druhý - Rusko. Když se mrknou do pasu a uvidí, že
            jsem z Kocábova, tak dostanu na budku a pomažu zpět,
            jak nejmenovaný poslanec...  

          Tak
            jsem ještě ve větší prdeli jak před revolucí.  

      Havel
            říkal, že se nemám bát. Nezaměstnanost, že nebude, abych
            se nenechal zastrašit.  

      Zdražovat
            se nebude, abych se nenechal zastrašit.  

        Že
            budu moct cestovat po celým světě, abych se nenechal
            zastrašit.  

           Že
            budu moct říkat, co si myslím. O všem že budeme rozhodovat
            v referendu, abych se nenechal zastrašit.  

          Potom
            prdnul do hlíny a zůstalo po něm jen jméno na korejským
            letišti a na nějaký lavičce v Japonsku...  

      Až na
            jaře vyrazí další várka muslimských doktorů a inženýrů do
            Němec a až to Makrela přebere a zbytek pošle k nám, tak se
            opět nenechám zastrašit..!  

        To se
            rovnou poseru! To už nebudu moct vylízt ani před barák.
            Tam by mně umyli vodním dělem ti, co mně mají pomáhat a
            chránit...  
      No,
            nejsme na tom hůř než za bolševika?  

Smutná pravda

33 Jirina Jirina | E-mail | 5. října 2017 v 19:26 | Reagovat

[10]: Podle mne Madoff je úplná nula proti Sorosovi - Soros se ale nikdy k ničemu nepřizná a nikdy se neomluví. Zatykač na něj vydali hned v několika státech - cha! Pro něj to je jen cár papíru, který si klidně mohou zatknout za klobouk! Neštěstí pro společnost je, že lidé jako Soros se schovávají za filantropii a charitu a představují při tom ztělesněné zlo. Ten člověk nezná soucit - ani s vlastními lidmi, tak jakápak charita, pro něj je i ta charita byznys, on sám to říká, ale nikdo jej neposlouchá, a filantrop? Ani omylem. Mohou z vás stáhnout kůži zaživa a on se na to bude dívat a ani nemrkne. Teď o sobě dokonce nechal rozhlásit, že umřel ... Co tím äsi sleduje? Nevím, jaký Boží nebo lidský záměr řídí kroky tohoto člověka - dobro a pravda, nebo i ta blbá filantropie, to ale v žádném případě není!

34 Drifter Drifter | 5. října 2017 v 20:13 | Reagovat

Kolik Vam Putin plati za propagandu, a nebo se RUDE PRAVO prestehovalo do NY.???

Ostraneni ASSADA je porad na programu, ale pokud ho PUTIN bude podporovat............tak to asi neni realne ze ano?  Oni Rusaci to asi maji v krvi, vzdy podporuji nejakeho diktatora a kdyz zadny neni k mani tak ho zkratka nekde udelaji.
Zacali s podporou Hitlera, diktatoru vychodnoho bloku, Fidel, Cina, Khadafi, Khmer Rouge, Kim Chop-Stick v Koreji a udelali dalsiho v Belorusku. Jo Ukrajina se jim vymkla, a hned tam "DEMOKRATICKY" znarodnili KRYM aby toho nebylo dost tak tam dodali Bratrsky Demokratickou pomoc zbrani a vojaku a nazvali vsechny Ukrajince Fasisty! To je normalni, kdyz nesouhlasis s PUTINEM , tak jsou 3 moznosti, Fasista, Vezeni a nebo Zastrelit, jako vsichni v Ruske opozici. Jo aby ukazali svetu tak sestrelili civilni Malaiske letadlo a zavrazdili 300+ cestujicich. Pak Putin narknul Ukrajince, tak jako ISIS za chemicke zbrane v Syrii, ktere tam Assaduv tata dovezl z Ruska.  
Jo Jaro, to je to co podporujete jako spravny internacional KOMUNISTA. Dejte Putinovy NOBELOVKU!

35 Luis Luis | 9. října 2017 v 2:20 | Reagovat

[34]: ono je to vsechno uplne jinak.
Treba si precti toto :
http://zpravy.idnes.cz/nato-rusko-vojaci-chytre-telefony-spionaz-fj6-/zahranicni.aspx?c=A171008_122257_zahranicni_fka
Vzdyt ten kdo ma na starosti bezpecnost nasazenych utvaru NATO musi byt naprosty kokot, ze po deseti letech pouzivani chytrych mobilnich telefonu nepochopi ze musi v pripade nasazeni utveru do ostre cinnosti nastavit pravidla v tomto smeru.
Tak je to i v pripade Assada, kdy v NATO nechapou, co by nastalo, kdyby tehdy Assad padnul. Dneska to Trump nastesti chape.

36 Milos Leubner Milos Leubner | E-mail | 28. října 2017 v 14:15 | Reagovat

nahodou me  tento blog spadnul do klina ve  ctyri rano v Kalifornii nebo v Cal...  ,po letech stale jeste je cuchatelna  ceska  duse  - zajimava ,inteligentni ,n a  vnejsku pesimisticka  i kdyz vice realisticka ve svem vlastnim formatu .  V kratkosti - lidske katastrofy a utrpeni od nekolika tisicileti naspet  nejsou productem  lidske duse ci i casti  svobodneho  mysleni ale  manipulaci  "bohu" kteri  se vnutili do prostoru mezi lidstvo a  zdroj lidske existance - priblizne  Duch Svaty = opatrne , concept neni nikdy to co se chce vyjadrit !!  Vetsina nas je na urovni  domacich  zvirat - musime zmenit centr nasi denni - vterinove existence z  know  to unknown , neverit ci neneverit , clovek ma 3 druhy potravy - jidlo fyzicke - vzduch ktery vdechujemne nedostatecne  a vjemy -miliony vjemy  bezpreruseni . All of these have  to function at the  same  time to live  and  not only exist. Nadstavba  kterou tragickym omylem vnimame  jako "JA"  nebo "MY"  musi byt  vnitrne pozorovana  bez vnitrniho posudku - protoze i ten posudek je casti  plastickeho "JA"  Zide - nasledkem ztraty  obcanske valky v Egypte omylem  vyzvali - Mojzis vinnen -  entity Yahwe  to  descend  on the earth ,obrovsky omyl  ktery  byl pochopen their priests much latter. Zide tak se  stali "prvnimy otroky"  chosen people  .Krestanstvi bylo  pohrbeno zaziva ve  300 AD ackoliv  turn the other cheek , love  thy neighboor , is eternaly valid.Neni to moralni  dictum ale manual pro transformaci jednoho druhu  energie na   usable jiny druh ,jako 2 druhy nuclearni reakce. Milos  www.vonleubner@netzero.com Dekuji vam  vsem.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama