Komentáře

1 jara jara | 29. října 2017 v 1:15 | Reagovat

https://youtu.be/gGy25-HRQv0; I tento prumysl prevazne na Slovensku byl naprosto znicen zasluhou Havlovych vstoupencu a nasmyslu, vcetne zlikvidovani bezpecnosti hranic... .
No, vy se teda mate, vy jste alaspon poddani Jeho Velicenstva neb nejak tak. Jen by me zajimalo, kdy bude navracen z Londyna treba symbolicky alespon KOH-I-NOOR, nejvetsi snad diamant na svete?

https://youtu.be/gGy25-HRQv0

2 jara jara | 29. října 2017 v 1:15 | Reagovat

https://youtu.be/gGy25-HRQv0; I tento prumysl prevazne na Slovensku byl naprosto znicen zasluhou Havlovych vstoupencu a nasmyslu, vcetne zlikvidovani bezpecnosti hranic... .
No, vy se teda mate, vy jste alaspon poddani Jeho Velicenstva neb nejak tak. Jen by me zajimalo, kdy bude navracen z Londyna treba symbolicky alespon KOH-I-NOOR, nejvetsi snad diamant na svete?

https://youtu.be/gGy25-HRQv0 :-(

3 jara jara | 29. října 2017 v 11:43 | Reagovat

Se SOKOLSKYM pozdravem NAZDAR-ZDAR. Zucastnil jsem se nacvicovani na Vsesokolsky slet od roku 1947, tehdy jako 5-tilety a pak cvicil, bylo to vsak jiz naposled, po Unoru 1948 diky take tem Milicionarum na Staromaku i ze Ziskova, predku snad take praskacu, jak i mne vyhrozovat???  I snad prasakcu za Hajndrichyady, Fidela, Elektrikare, Pozorovatele, Pepicka ze Ziskova...
.... Nasi chlapci chodi do SOKOLU cvicit jiz od 6 mesicu, "cviceni s todici" na Manhattan NYC a najare vyhrali oba medajle v Severovychodni skupine USA Sokola. Zatim nemuzeme sehnat dostatek deti na Sokolsky slet 2018 v Praze. Prizvali do Sokola mnoho svych spoluzaku. Jak vy v Australii a jinde, pojedete do Prahy?

Toto je jen dodatek v minulemu clanku o Lekarich.
Vygooglujte si take Cesko-Nemecke prevratne zpusoby "Mechanicke Lymfotherapie" a take "Vojtova Metoda rehabilitace" hlavne u deti. Neco fascinujiciho, a na takove urovni leceni neexistujici zatim nic podobneho v USA kde do vas cpou predrazene az 500000% pharmaceuticke svinstvo na leceni Symptomu, ne vsak samotnych nemoci.  Treba lazenskymi metodami, ktere treba v Recku masove zaviraji z Londyna a Brusselu = recky znamena OKOVY", lazenska centra s tisiciletymi tradicemi a zkusenostmi.
Pri mem temer kazdodonnim studium “mediciny” jsem prisel na zajimave odkazy, puvodne v Zurnalu madiciny. Mate neco podobneho take na Vasich klinikach jako moznou doplnkovou lecbu? Puvodem CSR lekari mohou zavest neco podobneho i v zahranici na zvyseny "obraty". Nakonec Klimatotherapie byla jiz zalozena Cechy za 1. republiky treba v Chorvatske Cerkvenica a jinde, dodnes se tam nesou prvky CSR avangartni Architektury, vily s prekrasnymi zahradami. Stoji za to tam treba jit na Kyslikove terrapie a jine. Uzasne ! My pouzivame doma pristroj    2 O3 = 3 O2 poustime kdyz jdeme z domu.
a take VOLLARA, Ziva leciva voda od pH 4.5 az pH 10

1.   Ozonoterapie a Generátor ozonu OZ 300 - revoluce-v-leceni ...
www.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/4-prodej/prodej/29-ozonoterapie...
V tkáních pak probíhá zvratný proces rozpadu dvou molekul O3 na tři molekuly O2. Tak dochází k mnohem většímu nasycení kyslíkem, ...

1.   Léčení formou, energií a světlem - Tenzin Wangyal Rinpočhe ...
https://www.databazeknih.cz/knihy/leceni-formou-energii-a-svetlem...
V tibetské tradici se pět elementů - země, voda, oheň, vzduch a prostor - považuje za podstatu všech věcí a dění. Myšlení Tibeťanů je prostoupeno zkou...
2.   Česko se ocitá na špici léčby rakoviny světlem – Novinky.cz
https://www.novinky.cz/zena/zdravi/262607-cesko-se-ocita-na-spici...
Každoročně onemocní v ČR rakovinou téměř 73 tisíc lidí. Každý třetí obyvatel ČR onemocní rakovinou a každý čtvrtý na ni zemře. V roce 2008 ...
3.   Léčení světlem a barevná spektra | ŽIVOTNÍ ENERGIE
zivotni-energie.cz/leceni-svetlem-a-barevna-spektra.html
Zacvicime si s barvami a uvedomime rozdily mezi slunecnim a umelym svetlem. Ukazeme si leceni svetlem a barvami a rozkryjeme vyznam tmy. Lektor: Antonin Fuksa.
4.   Obklopit se světlem. Mocný způsob léčení, který zvládne každý
https://www.celostnimedicina.cz/obklopit-se-svetlem-mocny-zpusob...
Obklopit se světlem. Mocný způsob léčení, který zvládne každý - Představovat si světlo nebo o něm jenom číst mě odjakživa fascinovalo a ...

In my daily “Medical study" I found interesting article
www.bluroom-muelheim.de;
info@bluroom-muelheim.de;  
www.blauepause.at | office@blauepause.at
www.blauepause.at | office@blauepause.atwww.blauepause.at | office@blauepause.at

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.