Maji to ti emigranti zapotrebi?

28. října 2017 v 0:50
Vážený pane vydavateli,Green Point 21.10.2017

již po přečtení odporného článku týkajícího se Jana Třísky, z pera slovutného "čechobijce" pana Hedvíčka, jsem Vás chtěl zdvořile požádat, abyste mi nadále neposílal Vaše Noviny. On pan Hedvíček snad za to ani nemůže, je to patrně nějaká duševní vada, která ho nutí neustále kydat hnůj na vše české. Právě jeho hrubý útok, na právě zemřelého Třísku však přesáhl mezi slušnosti, mě vedl k rozhodnutí nepokračovat v odběru Novin.

Měl jsem nějaké problémy a tak jsem se nedostal k tomu Vám včas napsat a tak jsem měl to potěšení, dostat včera další číslo, s útokem senátora Jaroslava Doubravy, dlouholetého člena KSČ a KSČM, na bývalého prezidenta Václava Havla. Je jistě chválihodné, že nepodrobujete Vaše noviny cenzuře, bylo by však jistě dobré, podívat se na to, od koho příspěvek pochází. Nebudu se zabývat rozborem zmíněného článku, pokud se však autor odvolává na Noema Chomského, vím odkud vítr vane. Jen ještě jedna perlička. Havel byl opilec, hanba mu. Zeman je snad abstinent?

Kdo je senátor Doubrava?
Senátor PČR, zastupitel Ústeckého kraje (Severočeši.cz), bývalý dlouholetý starosta obce Telnice. Absolvoval střední odbornou školu v oboru elektro. Od roku 1971 byl poslancem obce Telnice, o sedm let později byl zvolen tajemníkem národního výboru obce. Po roce 1989 pokračoval ve vedení Telnice jako starosta zvolený za KSČM, celkem tak obec řídil 32 let. V letech 1998-2004 byl senátorem Parlamentu ČR. Od roku 2008 je zastupitelem Ústeckého kraje. V roce 2010 vystoupil z KSČM a stal se členem hnutí Severočeši.cz, za něž znovu úspěšně kandidoval do Senátu PČR. Opět byl zvolen také obecním zastupitelem, na mandát však po kauze s chybnou koupí pozemků v roce 2011 rezignoval. Jaroslav Doubrava je ženatý a má dvě děti.

Přiložená internetová adresa Vám podá více informací o tomto soudruhovi, včetně jeho článku, který by se Vám mohl hodit do některého příštího čísla.
http://forum24.cz/rusofil-senator-doubrava-usa-u-nas-chystaji-revoluci-budte-ve-strehu/

S pozdravem z Gosfordu
Zdeněk R.


Poznamka R.H: Ja se divim, jestli to maji ti emigranti zapotrebi, takhle zoufale lezt Ceske republice do prdele? Tak se seberte a prestehujte se tam. Nebude to tak nejak charakterove poctivejsi?

 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Karel Kačmařík Karel Kačmařík | E-mail | 28. října 2017 v 15:51 | Reagovat

Snad jen dlouhodobý pobyt v emigraci omlouvá soudruha Zdeňka R. za pravopisné chyby. Pokud ten správný češtin zapomněl, tak by neměl přicmrndovat.

2 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 29. října 2017 v 5:26 | Reagovat

Uz dvakrat jsem si peclive prohlizel misto na Karlove moste odkud spadl Jan  Triska do Vltavy.
Sedl si vedle soch patronu Zeme Ceske: Sv. Vaclava, sv. Norberta a sv. Zizikmunda - krale burgundskeho.

NEPOTREBUJETE ANI FANTAZII BA ANI INTELIGENCI, ABYSTE POCHOPILI, CO SE VLASTNE STALO!

3 George George | 29. října 2017 v 7:20 | Reagovat

[1]: Karle, ty chyby to je tak všechno. Australané mají mají rádi demokracii (ten pán Z z G to nejspíš splete s politickými stranami demokratů a republikánů) a vyjadřují se svobodně. Stejně jako Američané. Pokud se mi v tisku něco nelíbí, tak to nečtu. A nebudu hned odhlašovat noviny. Televizi taky kvůli jiným názorům nevyhodím. A uchcávat nervozitou, že někdo napíše názor se kterým nesouhlasím může jenom pablb. Pan Hedvicek dělá dobře, že i na takové blby Z z G poukazuje i když je to možná škoda času a prostoru.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama