Diskuse v Ceskem rozhlase

6. listopadu 2017 v 19:56 | Dolo emailem |  Clanky jinych autoru
to ross_hedvicek-.
Díval jsem se na pořad s Pepou Nosem a Burianem v pravidelném pořadu Českého rozhlasu, který se posléze pravidelně objevuje na YouTube. Chtěl jsem mu napsat pár poznámek do diskuze, nicméně jednak jsem nenašel žádnou diskuzi, kam bych to přilepil, jednak to nakonec narostlo do větší délky. Takže bych ti to své psaní pro něj přeposlal se žádostí, abys mu to předal (předpokládám, že máš na něj spojení).
Pokud by se Ti mé poznámky líbily, mohl bys z toho udělat vlastní článek.

Zdravím Mikeš

článek pro P. Nose

Ahoj Pepo,

díval jsem se na tu tvou diskuzi v Českém rozhlase. Mám k tomu něco málo poznámek. Především bych té babě už na první otázku odpověděl, že ještě jednou použije takovou sviňárnu, jakou použila - zde myslím úmyslně dlouhou otázku, do níž zakomponovala nejenom Nohavicu ale obecně udavače jako takové, to jest i takové, co udávali lidi desítky let, takže to už nebylo o Nohavicovi, ale o udavačích obecně. A takoví si samozřejmě vyznamenání nezaslouží! Ale přitom mířila na Nohavicu, čímž Tě chtěla donutit, abys jako přiznal, že teda ne, nezaslouží si to, což byl vlastně důvod proč si Tě tam vůbec pozvali, jinak bys neměl nárok. Jsou prostě ty klasické mainstreamové křivárny, skrčky na nezkušené. Naštěstí jsi dost odolal a vykroutil se, nedal jsi se zahnat do kouta, nicméně mi vadí, že ses do ní okamžitě nepustil a neumyl ji. Holt Ti schází zkušenosti.

Podle mého nebylo dobře, že jsi nahodil pozici: my jsme s Jarkem kamarádi a na tom jsi bazíroval místo toho, že by ses jej tvrdě zastal a především se do tý baby pustil. O tom pustém žvanilovi Burianovi nemluvě. Když do Tebe ženská bušila s tím, že chce Tvůj názor na oprávněnost ocenění J.N., tak jsi ji měl utřít jednoznačným souhlasem s tím, že byl oceněn oprávněně. Celkem dobře jsi odpověděl, že v případě tzv. rehabilitace, na níž se slípka točila, vlastně jde o hledání klacku na jediného člověka - ještě bych ji obvinil, že jim vůbec nejde o morálku ale právě jen o potopení člověka, který to netáhne s pražskými intoši.

To, co tam jinak říkal Burian, to bylo neskutečný. Takže za veškerý ten marast, rozvrat, morální bídu nemohou naši politici, kteří se starali o rozkradení republiky, ale skutečnost, že Zeman letos udělil vyznamenání J. Nohavicovi. Ten chlap si prostě nevidí do huby. Škoda, že jsi nepostřehl, že tady plácl kravinu, která se mu dala omlátit o hlavu
Mmch, ta slípka Ti tak krásně nahrála na smeč (dotazem kdo je pražská kavárna), což jsi promarnil. Kurva, Ty nevíš, kdo patří do Pražské kavárny? Přece všichni ti, kteří smějí do Č.rozhlasu, do ČT a do různých tzv. besed, talk show, Hovorů s VM apod., kde mohou hlásat mainstreamový pravdy, aniž by tam měli proti sobě oponenty. Takže jsi slípce měl sdělit, že kavárna jsou ti, které ona vpustí do svého pořadu, takže je přece dobře zná a samozřejmě i ti, které si zvou do svého Interwiev ty dvě meluzíny z ČT.

Shrnuto, svým způsobem ses nedal a nepřistoupil jsi na jejich hru, ale na druhé straně jsi promarnil možnost jim to osolit.
Zdravím Mikeš

Josef Pepa Nos
1:44 PM (10 minutes ago)

to me
To víš, že jsem ji chtěl poslat do prdele, ale jsem slušnej člověk, který se k ženám chová civilizovaně.
ZATO JAN BURAN-BOLŠEVICKÝ SYNEK BOLŠEVICKÉHO OTCE MI BYL ZCELA U PRDELE.

Slovní taktika boje s hnojem je ale velmi složitá věc a nedá se nijak připravit dopředu.
Musíš v rámci dané chvíle přesně reagovat.
Tyhle věci nikdy nedělám sám, mám na to vyšší pomocníky.
Ten jejich "duel" - tak si ho nazvali (také "pro a proti") samozřejmě žádným duelem, ani nikde jinde není.
Vždy jde o dvě kurvy proti jednomu - taková jsou současná zkurvená česká média.


Mou výhodou je, že ONI to nevědí, já ano.Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ivan Ivan | 6. listopadu 2017 v 21:24 | Reagovat

Vzhledem k tomu, že mainstream sleduji minimálně neříká mi nic ani jméno Burian. Podíval jsem se na wikipedii, kde je většina informací opsaná ze slovníku o české sci-fi a dozvěděl jsem se, že pán za minulého režimu vystudoval žurnalistiku na UK ještě za dob studií ho vyávali a hráli jeho hry. Musel být on nebo jeho rodiče režimu dost oddaní. Vzápětí byl oddán režimu havlistickému. Není divu, že mu trochu chybí vlastní názor a s tím co v hlěvě má, se snaží manipulovat okolí k obrazu svému. Na rozdíl od něj znám Pepu Nose, vážím si ho a snad bych mu jenom vzkázal, že s tou neoliberální marxistickou havl-kavárnou se asi nemá cenu zahazovat. Ztráta času.

2 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 6. listopadu 2017 v 21:51 | Reagovat

Ty slipce jsem nemohl rict, ze zve do sveho debilniho poradu jen lidi z "prazske kavarny"!

Byl bych okamzite sam zasranym prazskym kavarnikem.

Za hlavni pikantnost povazuju ale fakt, ze jsem v C. rozhlase Vinohradska 12 delal velmi uspesny a rozsahly porad "Robinson Crusoe a Pepa Patek - anglictina s Pepou Nosem" - v roce 1992, t.j. pred ctvrtstoletim!!!

Byt v cs. rozhlase 2x za padesat let je, kurva, fucked uspech.

Takovy Buran tam uz ma svuj vlastni hajzl a v ct dva!

POKUD BUDE V CESKU POKRACOVAT SOUCASNY ZLOCINNY, KRIMINALNI, GANGSTERSKY, MAFIANSKY REZIM, TAK SE DO TOHO JEJICH POSRANEHO ROZHLASU NEDOSTANU ANI ZA DALSICH 200 LET!

3 jara jara | 7. listopadu 2017 v 4:54 | Reagovat

[1]: V USA jsou i plovouci veznice kde je potreba, tam dopluji.... Motto:  Kolem Puerto Rika jich pry operujr 10 barges. A ta Barka (lod) desne vabiva me nemusi vypustit jiz vice zaziva!
Mam dojem, ze od Moniky Luinsky, zacatku rozbiti Jugoslavie, Soros, Madaelne Ul az Vasik se vsechno dostava do velice nasilneho rozvoje. To neni jen vsude kontroly a buzerace, ale skutecne nebezpeci az po sned peclive pripravujici se WW3... To ale poddani Jejiho Velicenstva asi nikdy nepochopi!
Muze byt jeste tepleji nez si myslime, kdekoliv ve svete nikdy snad nebylo v i USA takove napeti a rozdilnosti….  Ovsem WW3 nebude zadne reseni!
A vse zacalo na popud a financovani ze "zapadu" pred 100 roky - VRSR!
1.    BREAKING: Left Openly Planning Civil War; ANTIFA!
Alex Jones breaks down how factions on the far left, such as ANTIFA and BAMN, are openly planning and preparing for physical ...
10:57

National Anthem of France (La Marseillaise, The Song of Marseille) (English subtitles)
Sayyed Maisam
"La Marseillaise" (English: "The [Song of] Marseille") is the national anthem of France. It was written and composed by Claude ...

1.    Internacionála / Internationale Česky / Czech;

The Internationale in Slovak & Czech (ČSSR) - "Internacionála"  Czech Lion
US National Anthem The Star Spangled Banner played by US Army Orchestra with USA Symbols and Sights
Vuetunes

Sovětská HymnaRudy 1758,811 views

Ruská hymna s Titulky;

Jak se dela verejny pruzkum v USA? Mladi ultraliberalova zastavuji a tazaji se potetovanych okrouzkovanych liberal s batuzky pres hrb, nikoho jineho ne. Tak to je ten optimalni vysledek verejneho mineni "vsech v dnesnim USA?"

4 Klem Klem | 7. listopadu 2017 v 11:14 | Reagovat

Zda se mi ze zde je dvoji metr.Na antichartu a clenstvi u komunistu mate vsichni nazor ze se to ma dotycnym omlatit o hubu a stb ne?Ja si myslim ze at to ci ono clovek by se mel prihlasit ke svym chybam a nasledne je do konce zivota napravovat.Nohavica se k tomu nepostavil celem coz me mrzi ale zatracovat ho nemuzu stejne jako nektere antichartisty atd

5 pablb pablb | 7. listopadu 2017 v 14:51 | Reagovat
6 Mikeš Mikeš | 7. listopadu 2017 v 14:56 | Reagovat

Jeho tatínek vedl jakési narudlé divadlo (DG nebo tak nějak) už za 1. republiky a měl se za velmi pokrokového. Před nácky zdrhl (asi i z rasových důvodů), po válce se vrátil a zcela bolševicky (je zvláštní, jaké jsou ta sluníčka svině, když získají moc) zabral jedno z nejlepších pražských divadel, kerý přemenoval na Armádní divadlo, za kterýmžto účelem se nechal menovat armádním generálem. Vládli tam šílený poměry, jak všude, kde se vlády zmocní sluníčka. Naštěstí brzo zemřel a divadlo se po zklidnění pomérů přejmenovalo na Městská divadla pražská (aspoň myslím) bylo to asi nejpopulárnější divadlo v Praze.
Synáček samozřejmě těžil ze svého původu, ale byl dost chytrý, aby se k taťkovi moc nehlásil. A měl nějaké umělecké vlohy, tak jej kavárna přijala mezi sebe (konec konců, názorově k nim patřil, třeba k takové Šiklové). Nu a posametová doba byla pro takové nýmandy, co říkají jen ty správné věci, úplným požehnáním.

7 Mikeš Mikeš | 7. listopadu 2017 v 15:14 | Reagovat

ad klem (4): ale my tady neřešíme nějaký přešlap  J.N. My tady řešíme sviňárny mainstreamu. I jemu je úplně u prdele, co JN někde řekl či neřekl, jemu v zásadě jde o to najít nějaký klacek na kohokoliv, kdo si nemyslí, že mainstreamová lež je pravda.
Pokud už ale jde o JN, pak si nesmírně cením toho, že aniž by řekl jediné slovo, přijetím ceny poslal všechny ty sluníčkáře do prdele.

8 Mikeš Mikeš | 7. listopadu 2017 v 15:36 | Reagovat

2-Pepa Nos: nepochopil jsi, že právě v Tvém pozvání tkvěl jejich hlavní trik?  Jednak mohou tvrdit, že tam berou i oponenty (1x za 2 roky), jednak Tě tam vzali čistě z toho důvodu, aby Tě podsunutými otázkami donutili k výroku, že JN si vyznamenání nezasloužil. Proto  ta otázka byla taková zašmodrchaná. Prostě to chtělo nechat otázku zopakovat a zestručnit. Pak se dalo říci: lidé, co dlouhodobě udávali ostatní, si opravdu vyznamenání nezaslouží a taky žádný takový vyznamenání nedostal. JN udělal možná přešlap, ale nebyl to žádný dlouhodobý udavač a v podstatě se ani moc neví, co vlastně má na triku. A vyznamenání nedostal za udavačství, jak se mainstream snaží lidem namluvit, ale za svou uměleckou činnost. A to je věc pana prezidenta a ne moje, tak ať nedotírá.

9 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 7. listopadu 2017 v 17:17 | Reagovat

U agentů StB nezastávám paušalizující odsudek jako u členů KSČ. Protože nevím, zda takový člověk spolupracoval dobrovolně, nebo ho rudé Gestapo zmáčklo přes děti, rodinu, strach či jiné. U Jarka Nohavici mne mrzí jediné. Že se prostě nepřiznal ke svému selhání. Myslím, že by mu to každý odpustil. Už jen kvůli tomu, že viníkem je StB, nikoliv on. Což se ale bohužel nestalo a Jarkovi se přihodilo něco horšího. A to ztráta důvěry v básníka. Což mne hluboce mrzí, neboť i přesto jej za zlého člověka nepovažuji ani po vyznamenání z rukou ruského švába.

10 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 7. listopadu 2017 v 18:17 | Reagovat

Jo.

Ztrata duvery v basnika se doklada vyprodanymi arenami, saly, kulturnimi domy, pripadne stadiony.

Duvera v nejmenovanou nenavistnou basnickou kurvu se doklada vzteklymi basnickymi krecemi chcipajiciho vola v poslednim tazeni.

11 pepa nos pepa nos | 7. listopadu 2017 v 18:40 | Reagovat

Pozorně se podívejte na toho píčuse s ku latou hlavou vraženou do krku a do neforemného špinavého černého pytle či krabice.

Takový fujtajbl je dnes příkladem, vzorem, tím nejmorálnějším, co ty současné mediální pytle sraček nabízí!

12 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 7. listopadu 2017 v 19:30 | Reagovat

Kdysi jsem mu věřil, že major nosí velkou hvězdu. Dnes už ne. Dnes mu nevěřím vůbec nic. To je zhruba tak všechno. Ale nesoudím jej. I když ani neodpouštím. Nikoliv snad ale proto, že bych ho nebyl schopen. Nýbrž proto, že o odpuštění nestojí a nadále žije ve svém sebeklamu. Ale kdoví. Třeba i si Jarek jednou připustí pravdu. Každý člověk se může změnit. Tedy ani já nebudu lámat hůl.

13 jara jara | 7. listopadu 2017 v 19:55 | Reagovat

[5]: Kdybyste byl dostatecne inteligentni a ne uplny MORON tak byste DALE NASEL DALSI REFERENCE I NA NEJNOVEJSI VYZKUMY I POLITICKE ROZBORY KTERE se bezne nedozvite. Tak treba vsem Poddanym Jejimu Velicenstva vladnoucich z Londyna. Dle poslednich vysetrovani, ne Anglickych se zjistilo, ze GB Queen ma vetsinu sveho investment Off-Shore a dokonce kkkkkkkkkkkkkk tomu dostava za to extra "prispevky od svych Poddanych, za to, ze neplati dane; snad z celeho Commenwealthu, to jim nestaci Kralovske rodine, "vecne hladovejici"co za ty stoleti vyloupili a zubozili vetsi cast sveta i s pomoci Svych "Kralovskych GB piratu" operujicich hlavne na lupy Spanelskych, Portugalskych a jinych obchodnich lodich. O tom byl take zajimavy film. Pirat Jejiho Velicenstva v prime Kralovske audienci, se vsema poctama.... Ale to ti poddani nikdy nepripusti. Nemaji prezidenta. Pro ne jen God Save the Queen I do roztrhanio sveho tela v jejich, kralovskych a banksterskych sluzbach!

14 pepa nos pepa nos | 7. listopadu 2017 v 20:01 | Reagovat

Nejmenovaná nenávistná básnická kurva nesoudí.

Jen ze sebe neustále plive špínu a sračky všude kolem sebe, 25 hodin denně.

15 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 7. listopadu 2017 v 20:10 | Reagovat

Cítit vůči někomu zášť je totéž, jako vypít sklenici jedu a doufat, že se otráví.

16 pablb pablb | 7. listopadu 2017 v 20:28 | Reagovat
17 pepa nos pepa nos | 7. listopadu 2017 v 22:34 | Reagovat

Jednoho nejmenovaného zkurveného básníka okresní velikosti už mají v hledáčku orgány činné v trestním řízení.

Je to kvůli jeho vzteklým a nenávistným mailům rozesílaným na různé adresy po úřadech České Republiky.

18 Mikeš Mikeš | 7. listopadu 2017 v 23:18 | Reagovat

Prosím Vás, nemůžete se tady bavit normálně?

Pane Václavku, dokážete se držet tématu článku nebo všude musíte vkládat své obsesivní morální ideje? Všiml jste si, že článek není o J. Nohavicovi, nýbrž o všivárnách mainstreamu?. Pokud se chcete vyjadřovat k JN, tak si napište na Idnesu vlastní blog, tamní vedení Váš článek jistě rádo uvítá.

19 jara jara | 8. listopadu 2017 v 1:33 | Reagovat

[17]: Pepo, nasel jsem v 1. odkaze meho zkopirovaenho webb pri dalsim poslouchani take tve rozhovory, jsou zajimave, ale BLB to neumi asi precist a posoudit, jen se podiva na nazev a jiz opet tara, chudak Pepicek ze Zizkova, nyni z Toronta!

[3]:1.    BREAKING: Left Openly Planning Civil War; ANTIFA!
Alex Jones breaks down how factions on the far left, such as ANTIFA and BAMN, are openly planning and preparing for physical ... :-D

20 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 8. listopadu 2017 v 8:24 | Reagovat

[8]:Mikeši, brkni mi (+420 605 431 795).

Jen pro tvou informaci:

Mám za sebou 10 semestrů lingvistiky (už po osmi se dával titul magistra), studium jsem v roce 1974 přerušil (oficiálně, mohl bych kdykoli pokračovat).

Dále mám už od svých deseti let zkušenosti právní, praxi s policajtama všeho druhu a nos na čuráky a čurákyně.

V tom rozhlasovém ledahovnoduelu jsem mohl klidně dělat i žalobce místo toho pytle sraček.

Mám na to dost informací!

ALE TY MEDIÁLNÍ KURVY MĚ TAK NESKUTEČNĚ SEROU, ŽE BYCH JE NEJRADŠI VĚŠEL PO KANDELÁBRECH A NA STROMY.

Takže, když se po čtvrtstoletí zase ozvaly s tím, zda chci být pro nebo proti a že už na žalobu mají prase Burana, vzal tu obhajobu.

JAK PROSTÉ!

21 pablb pablb | 8. listopadu 2017 v 14:54 | Reagovat
22 Miroslav Václavek Miroslav Václavek | E-mail | 8. listopadu 2017 v 22:11 | Reagovat

[18]: Jsem v tomto případě proti vynášení soudů. A tím méně vyjádření. Není to můj job. Mne to pouze na Jarka velmi mrzí. Je to škoda pro naši zemi.

23 pepa nos pepa nos | 9. listopadu 2017 v 21:06 | Reagovat

[22]:Někdo tu napíše, že by se mělo už přestat mektat o JN a zase tu máme, už po sté, mrzícího se nejmenovaného básníka.

Není to mentálně retardované, inkluzívní dítě s IQ 62?

24 fidel fidel | 9. listopadu 2017 v 22:29 | Reagovat

[23]: Ne to neni Jara. Ten ma IQ 150 a mozna i vyssi. Jeho biologicky vek je mnohem nizsi nez jeho 75 let. Vzhledem k pitomosti jeho prispevku je vekove opravdu nekde mezi 7-9 roky.

25 Jirina Jirina | E-mail | 15. listopadu 2017 v 1:05 | Reagovat

[6]:Armádní divadlo - to bylo Vinohradské divadlo, za bolševika domovina Jiřiny Švorcové, Jiřiny Bohdalové a Jiřiny Jiráskové (která se tam po sametu stala ředitelkou). Hrála tam i Jiřina Štěpničková, než ji bolševik zavřel na 10 let.

E.F.Burian - byl GENIÁLNÍ divadelník, než se pustil do politiky a udělal ze sebe naprosté hovado. V jeho předválečném divadle vyrostla česká divadelní elites, včetně Rudolfa Hrušínského. Některé jeho počiny byly opravdu průkopnické a nesmírně zajímavé  - jako například jeho Voiceband a všechny inscenace, které s tímto Voicebandem vytvořil. Podobné experimenty se objevily ve světě až dlouho,dlouho po tom, co se E.F.Burian vrátil z koncentráku a zakopal se v komunistické prdelimeli.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama