Komentáře

1 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 12. března 2018 v 20:07 | Reagovat

Po precteni vaseho clanku me neni jasne jestli Druha svetova pokracuje a nebo jestli jiz Treti svetova zapocala.

3 el sabal el sabal | 12. března 2018 v 21:56 | Reagovat

Dnes President D. J. Trump prohlasil, ze bude nejlepe vycvicit dobrovolniky specialiste, ozbrojence a to i pro skoly. V Texasu tam kazdy ma u sebe krochnu a vi jak je pouzivat.
A co tohle, k tomu enni slov. Nestaci jim, ze jiz vse maji, co delat se sbytkem vsech kdyz vsude se jen roznasi bida s smrt. Proto take v obavach Severni Korea nikomu od Korehjske Valky jiz neveri. Houstonský projekt likvidace Slovanů | NWOO.ORG

http://www.nwoo.org/2017/06/14/houstonsky-projekt-likvidace-slovanu/
14. červen 2017 ... Jednalo se o plán Anglosasů na zničení Slovanů, především Rusů a Srbů, a sice prostřednictvím rozložení SSSR a zničení sociálního systému vydovaného komunistickou stranou. Ve třetí části Harvardského projektu (Závěru) je řeč o zničení postsovětského Ruska a uloupení jeho bohatství. Ale to ještě

Vzpamatujte se dříve, než bude pozdě. Plán na likvidaci Slovanů ...

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/4016-vzpamatujte-se-drive-nez-bude-pozde-plan-na-likvidaci-slovanu-harvardsky-a-tzv-houstonsky-projekt
12. březen 2016 ... Není už dnes tajemstvím, že klíčovým problémem pro USA bylo a je Rusko. Ve světle předkládaných informací se nabízí další pohled na záměry těch, pro něž jsou Slované, byť jako „podřadná rasa“ trvalou překážkou k ovládnutí světa.

Harvardský a Houstonský projekt – Plán na likvidáciu Slovanov ...

http://czechfreepress.cz/uvadime-videa/harvardsky-a-houstonsky-projekt-plan-na-likvidaciu-slovanov.html
18. říjen 2016 ... Czech Free Press - nezávislé zpravodajství na českém internetu. Ekologie, politika, společnost, kultura.

Co je plán „Barbarossa“? 9. 5. Rusko oslavilo vítězství ve Velké ...

http://www.ragauian.cz/co-je-plan-barbarossa-9-5-rusko-oslavilo-vitezstvi-ve-velke-vlastenecke-valce-a-take-zachranu-slovanu-pred-likvidaci-a-vite-ze-merkelova-podepsala-plan-barbarossa-2/
16. květen 2017 ... Operace Barbarossa (Unternehmen Barbarossa) — plán německé invaze do Ruska a likvidace Slovanů, 1941. Nacistické vedení Německa nechalo záměrně vyhladovět ruské válečné zajatce k smrti; byla to součást tzv. „Hladového plánu“ ( Hungerplan), který měl za cíl snížit počet obyvatel Východní ...

http://www.na-septande.cz/plan-na-zniceni-slovanu-byl-a-zase-je
16. únor 2018 ... Byl to nacistický plán genocidy obyvatelstva na území okupovaných Německem ve východní Evropě během 2. světové války a její kolonizací. ... Již v průběhu války byly vypáleny tisíce vesnic z různých důvodů, ať už to byla skutečná či domnělá pomoc partyzánům, nebo cílená likvidace určitých oblastí. :-D

4 pavel pavel | 12. března 2018 v 22:10 | Reagovat

Kdo nezna historii bude opet opakovat stejne, neb i horsi chyby. V izraeli jiz je a na jihu USSA se stavi "Cinska zed" neprodysnosti tak proc ne jinde?

https://www.csfd.cz/film/320597-bitva-u-vidne-1683/prehled/
Kapitolou samotnou je pak bitva. ... 1683 Vídeň. Když se tehdy situace zdála beznadějná, neboť byly proraženy hradby a nejkrutější elitní turecké oddíly janičárů bojovaly již v ulicích města, ... Potěšilo mne, že byl o této bitvě, jedné z nejvýznamnějších bitev evropských dějin, natočen film a že je to navíc film velmi dobrý! Ano ...

Bitva u Vídně 1683 / 11 settembre 1683 (2012) | ČSFD.cz - CSFD

https://www.csfd.cz/film/320597-bitva-u-vidne-1683/komentare/
O tejto pre nás nesmierne výzamnej historickej udalosti bol v roku 2012 natočený taliansko-poľský koprodučný film "11 settembre 1683". .... Kapucínský mnich Marek z Aviana (historická postava) povzbuzuje ve filmu obránce Vídně slovy: " Když padne Vídeň, padne Řím. A když padne Řím, padne Svatá Matka Církev.

Bitva u Vídně – Wikipedie

https://cs.wikipedia.org/wiki/Bitva_u_V%C3%ADdn%C4%9B
Další významy jsou uvedeny na stránce Bitva u Vídně (rozcestník). ... Na levém křídle stáli pod vedením Karla V. Lotrinského císařští opřeni o Dunaj u Leopoldsbergu. ... Traduje se, že jeden vídeňský pekař na počest vítězství nad Osmanskou říší v roce 1683, kdy Turci obléhali Vídeň a jejich útok byl odražen, začal vyrábět ...

Bitva u Vídně 1683 , Sleduj filmy online zdarma na SledujuFilmy.cz

https://sledujufilmy.cz/film/bitva-u-vidne-1683/17277/
Popis: V lete roku 1683 pred brány Viedne dorazila tristotisícová armáda Osmanskej ríše, ktorej velil veľkovezír Kara Mustafa. Začalo sa obliehanie Viedne . Osud mesta sa po úteku cisára Leopolda stáva čoraz neistejším. Ak by Viedeň padla, osmanská armáda sa ľahko dostane až k Severnému moru či pred brány Ríma.

11 září 1683 Bitva před Vídní - Vzdělávací film

http://vzdelavacifilm.cz/?post_type=videogallery&p=131
20. jún 2015 ... Nie, drvivá väčšina z vás to nevie, a nevie ani o filme, ktorý pri tejto príležitosti natočili Taliani a Poliaci. ... Milí priatelia, vo filme 11-ty september 1683 vyzval kresťanské vojská do boja proti armáde Kara Mustafu talinsky mních Marco di Aviano slovami: ... Tags : Bitva před Vídní, turci, vídeň, sobieski, jan III.

Bitva u Moháče 29. 8. 1526 a obléhání Vídně 27. 9. až 16. 10. 1529 ...

http://www.bellum.cz/bitva-u-mohace-a-oblehani-vidne.html
Teprve až bylo nebezpečí nejakutnější, Vídeň byla obležena a turecké oddíly podnikaly kořistné výpravy na Moravu, byla svolána zemská hotovost. Tato

5 bibi bibi | 12. března 2018 v 22:13 | Reagovat

PatriotHeadquarters
________________________________________
PatriotHeadquarters readers selected for critical lifesaving protection
In the event of radioactive contamination – whether from a homegrown power plant failure like Fukushima or Chernobyl or even a nuclear weapon – you CAN protect yourself from up to 95% of the related health danger.
It takes only a simple tablet to shield yourself... and your family.
But you must have it BEFORE disaster strikes. And you MUST have the right kind.
That's why select few customers have been handpicked (including you) to pocket this unique and potentially lifesaving protection TODAY.
The time to act is now... while it's still available and the threats are just that... threats. I'm willing to send you this for FREE. All I ask is you cover postage and handling.
Get crucial protection for your family for FREE

6 gig gig | 12. března 2018 v 22:37 | Reagovat

Treti uz je nejakou dobu v behu... jenom se o tom nesmi v EU mluvit

7 There's is no GOD like Jehovah There's is no GOD like Jehovah | E-mail | 13. března 2018 v 0:46 | Reagovat
8 K. Benda jr. K. Benda jr. | 13. března 2018 v 12:00 | Reagovat

Dovoluji si upřesnit, že spíše než o masovou migraci jde o migraci bezmasovou. Pokud někdo chtěl najít nějaká data, je dobré znát cizí jazyk, např. angličtinu. University of Maryland, to je tam, co sídlí NSA, vede Global Terrorism Database. Po registraci lze stáhnout a analyzovat...

9 Fidel Fidel | 13. března 2018 v 14:46 | Reagovat

[3]: Mrtvy Slovan dobry Slovan viz soudruh namestek Jaroslav Nehybka. A Benda samozrejme.

10 pepa pepa | 13. března 2018 v 16:03 | Reagovat

Všechno je to úmysl!!! Mocní nepotřebují, aby mládež věděla! Je tak lépe manipulovatelná.
https://www.youtube.com/watch? v=MCUdMT4_g3I;
ono se rika, ze osvobozeni ale taek Kristus prijdez Vychodu. Rusove maji mnoho novych zbrani, jedna z nich jsou multirakety o rychlosti M20, tedy i silny orisek pro USA laserove zbrane, ty sve shildy a pod si mohou strcit za kloboucek. Nejhorsi je, ze po desetileti maji v USA si vychovavat svou superinteligenci a priliv kremu z jinych zemi se j8iz mkrati, neb v USA nemaji jiz mnoho co nabidnout, hlavne kvalitu a bezpecnost vcetne skolstvi az po zdravotnictvi. Jde asi o rozklad i Bankovniho systemu ke kteremu prispiva Cryptocurrency?

11 jara jara | 13. března 2018 v 16:10 | Reagovat

[8]:  
URGENT Crypto Message
Currency expert Jim Rickards has just uncovered a very special cryptocurrency that’s trading for just around $0.70. He’s so confident this tiny crypto will explode that he’s issuing a crazy 1,000% gains guarantee. Click here to see the details.
Tak a prece vysoka zed na jihu USA bude  a slunickari v Kalifornii doslova besnili a vsichni ti potapani!

    [BREAKING] Rex Tillerson OUT as Secretary of State (Get the Latest)
President Trump tweeted this morning that the nation’s top diplomat, Rex Tillerson, is officially out as secretary of state. Get the latest on this developing story, including who is replacing Tillerson.
Dalsi Islamsky terrorista?
    Manhunt! Police Hunt SICKO Detonating Package Bombs
A serial bomber is on the loose in Austin, TX, and police are hunting the goon responsible. Why is he setting off bombs? The REAL reason will give you chills. Get the story… and the latest on the statewide manhunt.

This new 5-minute water experiment needs to be seen by everyone in the United States. ...Especially if you’re over the age of 65. Click here to watch.

A hranicni zed nebude zdarma, snizi se tim kriminalita a utraty vseho druhu za nelgalni emmigranty.    GENIUS! Trump Just PAID For His Wall!
President Trump promised a secure border wall between the U.S. and Mexico. Now it’s about to happen… and it won’t cost you A DIME! Check out the genius plan that will 100% pay for the wall AND keep all Americans safe. It’s amazing!

12 Fidel Fidel | 13. března 2018 v 18:44 | Reagovat

[11]: Jaro (pepo) kolik jsi toho zase spolykal?

14 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 14. března 2018 v 0:19 | Reagovat
15 Drifter Drifter | 14. března 2018 v 1:38 | Reagovat

[10]:Jaro, Pepo a vsechny jmena ktere pouzivas, Putinova Potemkinova raketa leti 20x rychlosti zvuku ale jak experti naznacili, Rusaci jeste nenasli spusob jak ji spomalit a nevi na kterem kontinente by spadla az jeji nuklearni palivo dojde. Ale jelikoz nechava v atmosfere jasny "Radioaktivni Podpis" tak aspon vsichni ostatni budou vedet kde lita.  
Tak ze se nevi proc jsou Rusaci tak nasrani na Americky protiraketovy system v Evrope ktery podle Putina je prekonany Ruskou Technikou.
Soude podle jejich letadlove lodi kterou Portugalci museli odtahnout remorkerem aby jim nezasmradila ovzdusi na tom technicky moc dobre nejsou.Do Syrie nezasahli ale 2 Suchoje to stalo zivot pri nestastnem pokusu na lodi pristat.  Po te poslali do Syrie svuj nejmodernejsi a neviditelny Mig (2) ale pozdeji vyslo na jevo ze to je jen prototyp a nejsa schopny vojenskeho konfliktu. Pak nadavali Americanum ze jim sankce nedovoli importovat potrebnou "Guidance Techniku"  do palubniho zarizeni.
Tak zvane "Bile prilby" organizace podobna Red Cross, zverejnili video jak neviditelne stroje pristavaji a omluvili se ze nevedeli ze byly neviditelne, jinak by to nezverejnili.
Proto, Assad a Rusaci je nemaji moc v lasce.
A vy soudruhu namestku, prosim prestante zde davat odkazy na ruzne zdroje, my taky cist noviny umime a kdyz nas to zajima tak si to najdeme sami. Kdyz uz, tak napiste neco co vyslo z Vasi hlavy a ne z CNN! To dokaze kazdy primitiv.

16 pozorovatel pozorovatel | 14. března 2018 v 4:29 | Reagovat

[12]: Fidel patri k 5. kolone spicich bunek terrorismu v Torontu. Jiz se po nem pry jse. Prosim distancujte se od neho at take nemate problemy. Jezdi halekat s prostitutkama, jak se kdysi sam pochlubil. A tim se prpolatl, dostava penizky ze zamori jinak by na to nemeli....
FEMA International DUVERNE :-D  [:tired:]

17 jara jara | 14. března 2018 v 10:28 | Reagovat

[12]: Penny Stocks
4 Top Marijuana Penny Stocks for the Rest of 2018  Kdysi davnojsem koupil Bitcoin za $21 a spanikoval jsem a prodal jsem je za $1247, ale alespon neco kaplo. Vite muzete se zedrit neb studovat a pres pocitac jiste investovat. Jedno tajemstvi. Kdyz akcie naroste tak cast penez za ktere jsem mnozstvi nakoupil tak prodam a tim mam jiz investovany cizi penizky, to teda znamean i kdyz by nastala 100% ztrata, tak ja neztracim nic. Asi nakoupim pro deti Cryptocurrencies nebo take mozne firmy ktere se budou zabyvat jejich obhospodarovani, bezpeci a prevody. Vidim v tom budoucnost. Vite, kdyz se uvedly drahe kovy, byla neduvera, kdyz pak mince, byla enduvera, pak kdyz Krizaci Bankovni system mnoho nevedelo o co jde. A kdyz se zavedly prvni penize z textilu enb papiru tak se jim rikalo s posmechem Zabi blany. A dnes je vse samozrejme. Navic, Cryptocurrencies zlomi asi vaz IMF a neco jako svetovou vladu House of Rothschild. Proto potrebuji WW3 aby se zachranili, ale Rusko dela skvelou politiku a ma jiz superzbrane, takze za zaslepenost v USA vyvoji dnes D. J. Trump vymenuje lidi aby se mohlo neco napravit. Za Clintona az Obamy se USA dostala do skluzu. Nejhorsi vsak byly akce v Jugoslavii ktere daly zaklady pro terrorismus ve svete!!! Takze asi ani depopulace myslenky tech mocnych se nemusi dosahnout. Je hodne variant a bude zajimavy vyvoj v nadchazejicich 7 letech. God zachran Londonistan a Kralovnu!
Predstav si elektrikari ze Zizkova, nyni z Toronta. Nepolykam nic jen skupuji Cannabis akcie, hlavne ty Kanadske, z kterych v kratke dobe muzem miti s klidem pres 600% i vice narust. Tedy rocne vice, nez jsi ty za rok mel kdykoliv v kapse. Kdyz to vidim jak mi utisuje bolest i mast, ze nemusim brat opiaty, tak vidim velkou budoucnost i jako alternativni lecbu.
Mily Fidele sesmolis se alsepon jedenkrate na nejaky odusevnely prispevek krome toho vychloubani ljak si dovolujes uzivat s prostitutkama? Ja takove veci nikdy nedela, neb prinejmensim me hostili i ty nejkrasnejsi zeny! To je rozdil mezi nama asi i vice.
Vis treba, na plazi si pronajmout rybarsky bungalov poblize Santiago de Cuba, a zit co okoli da, pak tance, karneval prakticky kazdy den a peknych i inteligentnich divek plny pytel. A ver mi, za semsne zivotni naklady. Vlastne denni cele vydaje jako 2 piva na Manhattanu. Neb DOLCE VITA!

18 Luis Luis | 14. března 2018 v 16:00 | Reagovat

Kdo to doopravdy udelal?
https://zpravy.idnes.cz/agent-sergej-skripal-otrava-britanie-mayova-vyhosti-diplomat-p60-/zahranicni.aspx?c=A180314_134730_zahranicni_aha
Ta latka byla vyvinuta jeste pred padem sssr na bazi Sarinu , takze po rozpadu mohlo nejake mnozstvi zustat na ukrajine. A odtamtud se mohla dostat kamkoliv.
Je potreba se na vec podivat z pohledu, kdo z toho ma nejvetsi uzitek.

19 Luis Luis | 14. března 2018 v 16:10 | Reagovat

Vzdy kdyz chci sem neco napsat, tak mi obrazovka zcerna a objevi se logo k prihlaseni na blog.
Takze prvni cast prispevku se v dusledku nasledneho nacteni predchozi web stranky dostala pod clanek"muz ktery by mel byt prezidentem cr"

20 Fidel Fidel | 14. března 2018 v 17:07 | Reagovat

[16]: Jaro rekni to Maximkovi a Simonkovi. Rudej zmetku...

21 pozorovatel pozorovatel | 14. března 2018 v 17:10 | Reagovat

[19]: V tom asi Jara prsty...

22 První Romka z Česka se v Británii stala právničkou. Moji rodiče neumějí číst ani psát, říká Gannon První Romka z Česka se v Británii stala právničkou. Moji rodiče neumějí číst ani psát, říká Gannon | Web | 14. března 2018 v 18:10 | Reagovat

První Romka z Česka se v Británii stala právničkou. Moji rodiče neumějí číst ani psát, říká Gannon
https://video.aktualne.cz/dvtv/prvni-romka-z-ceska-se-v-britanii-stala-pravnickou-moji-rodi/r~55ef1b00277511e8a44c0cc47ab5f122/

23 Fidel Fidel | 14. března 2018 v 19:18 | Reagovat

[15]: Pane Drifter. Co rikate na Nehybku s cervenym satkem? Myslim prvni a posledni fotku, ty ostatni ze slusnosti nekomentuji. Vypada jako pasak z dob prvni republiky nebo svetskej od kolotocu. Totalni tragedie. A takova prasata mela za komancu sluzebni T613. Ale Huffington Post ma rad takovy dobytek.

https://www.huffingtonpost.com/nancy-ruhling/astoria-characters-the-we_b_996457.html

24 Fidel Fidel | 14. března 2018 v 21:17 | Reagovat

[23]: Fotky jsou z roku 2011. Ted je Jarovi 75 a pul takze je to jeste horsi.

25 Drifter Drifter | 15. března 2018 v 1:02 | Reagovat

[23]:Jo, to byl Jara jeste ve forme, ale pak to slo rychle z kopce. To je vlastne videt na jeho fotce co dal Hedvickovy na blog jak tam zpiva u klaviru. Ani bych nerekl ze je to stejny clovek.
Myslim ze se to jmenuje KARMA.
http://hedvicek.blog.cz/1503/muj-kamarad-jara

26 Fidel Fidel | 15. března 2018 v 14:16 | Reagovat

"Zpivajici" Jara to je jen zoufala labuti pisen. Nejvic me dojima jak podobne existence vcetne dozivotnich vrahu nebo odsouzencu na smrt nasli Boha, modlitby a spravnou viru. Tenhle zmetek co drive hlasal marxismus-lenismus a vozil si prdel v T613 tady ted placa biblicke nesmysly. Smutny konec...

27 Kutil jezdil autem s dřevěnými dveřmi Kutil jezdil autem s dřevěnými dveřmi | Web | 15. března 2018 v 15:14 | Reagovat

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.