Jak to vedou na Ministerstvu obrany CR...

11. dubna 2018 v 19:18 | Prislo emailem |  Clanky osvetove
Pokud jsem dobre informovan, ministryne obrany Slechtova si najala externistu jmenem Evžen Teršl, aby se zabyval bezpecnosti IT v siti ministerstva.

To je trochu divne, protoze snad maji dost svych normalnich lidi.

Slovo "normalnich" je signifikantni, protoze Teršl je obezni okultista (foto v priloze). On vystupuje ve volnem case jako lecitel, ale sam sebe vylecit z obezity nedokaze.

Profil Evžena Teršla na okultistickem webu www.maitrea.cz:

Okultisticky web www.maitrea.cz souvisi s kontroverzni sektou Osho centrum:

Pokud by se nekdo chtel angazovat v nejake sekte, doporucil bych mu prave sektu Osho centrum, protoze jine sekty, pokud vim, neorganizuji hromadne vzajemne masaze genitalii svymi cleny:

Foto Evžena Teršla:
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Drifter Drifter | 11. dubna 2018 v 20:12 | Reagovat

Sakra to je fotka, a pak ze v tom Cesku nemaji nic dobreho k jidlu !!!

2 Vlastik Vlastik | 11. dubna 2018 v 20:15 | Reagovat

Není se čemu divit. V nevyšší funkci už  byl také střílející věštec, který nestřílel, ale v letadle byly díry. Potom herec, který hrál svou úlohu dokonale a který po sobě zanechal v nejvyšších pozicích (nezní to sexisticky?) svoje pohrobky a tak tento se k ním bude docela hodit. :-D

5 Luis Luis | 11. dubna 2018 v 20:34 | Reagovat

[2]: a co Baudis co ochujel ise svym synem a dal se na astrologii ?
Asi produkt ruskych vyzkumu na poli psychotrobiky.

6 jara jara | 11. dubna 2018 v 20:37 | Reagovat

[1]:, [2]: Pry tam masiruji PINDOURY. Co je to za amsaze, ze ma tak uboheho strizlika,  toho by se moje manzelka a byvale milenky doslova vydesili. Asi neznaji tajemstvi MAYO Clinic: Baterfly Technic. ano muze byt silny a velice sexy i kdyz je pres 75 a velice zadany i u kuratek k zauceni do ntaju Kamasutry?
Neb ta sekta uspesne zmensuje Pindourky a rozsiruje Vaginy?
Asi si ho vybrali proto, ze ma velkou sanci jako Polotulen Prezit v Okupacnich Vojskach Ruska tuhou Sibirskou zimu v zakopech pri -65C. Ano, tam radne zhubne, neb Amici nebudou schopni zasobovani svych predsunutych NATO jednotek. Idioti v Obrane NATO asi jsou dulezitou pakou, neb rozumny clovek by se nikdy nedal do Serbevrazdy: Planu BARBAROSA II.
\Ale neco pozitivniho. Putin navrhuje Trumpovi reseni. Prestamnme se skadlit a vytvorme novou Superzemi: R.U.S.A. a budem neporazitelni. P{utin zustane Prezidentem a Trump Superhvezdou podnikani. Hlavni mestoo se navrhuje Aljasska Anchorage neb Vladivostok, tedy asi stret nove vVelke Rise R.U.R.S.
David Kores pravym jmenem David Holub dostal z drog mnoho vyznamnych hudebniku a umelcu. Za ten bojovy plyn tam pouzity se pry Washington D.C. mel vybombardovat letectve,m UN, neb OSN. [:tired:]

7 Luis Luis | 11. dubna 2018 v 20:46 | Reagovat

Ekspertu na valku a odborniku v tomto smeru muze cesko rozdavat.
Tady jeden pablb komentuje neco o cem vi hovno stylem slohove prace osmaka zds :
https://zpravy.idnes.cz/trump-utok-syrie-pet-variant-analyza-dwe-/zahranicni.aspx?c=A180411_394519_zahranicni_kha

Jestli v Syrii bude nejaka americka reakce, tak ne na sarin ale na Putinuv projev o novych ruskych zbranich. Ostatne Trump to uz naznacoval , ze se budou vsichni divit v souvislosti se severni koreou, ale Syrie se jevi v mnoha smerech prihodnejsi. Hlavne to nebude Cinanum na zaprazi.

8 jara jara | 11. dubna 2018 v 20:48 | Reagovat

[2]: Lemon Water Citronova stava k zhubnuti a take v boji proti Rakovine....
Drinks can be delicious and drinks can be refreshing, but did you also know certain drinks can straight up BURN FAT? It's true, and even better, we detail the top 12 fat-burning drinks of all time in our brand-new report that you can download for free for the rest of the day today. Get yours in just a few seconds here:
==> The 12 BEST Fat-Burning Drinks EVER (enjoy one of these today)
To your success,
Joel Marion
Best-selling Author & Nutritionist
Jeste neco: Ukrajinci sestrelili civilni letadlo a za 4 hodiny Obama, bez vysetrovani vyhlkasil Ruske Federaci Studenou Valku. Pak se udelal prevrat na Ukrajine, ale proc, prece Ukrajina mela svou zvolenou vladu a nezavislou huntujici ekonomiku. Podivejte se na Kolcavu, snimky z kraje Ivana Olbrachta, byvale Podkarpadske Ukrajiny, my tam byli nedavno a jako kdyby se i v Mukacevu a Uzhorodu zastavil cas. Jedinne dobre silnice jsou ty, jeste vybudovane za 1. Republiky. Panelaky s tezkejma mriizema az do 2. poschodi! Detske hriste? Urezane houpacky, skluzavka jako strouhac na okurky a vsude haldy rozbitych sklenic od alkoholu a zahradky zajistene jako Trumpuv plot na USA-Mexickych, nebo Palestinsko-Izraelskych hranicich. Ja tam byl v 1962 a vse bylo v daleko vetsi prosperite! Quo vadis svete?
Je libo Mayo clinic Butterfly massage, a vse rychle doroste a zmohutni, rucim za to sam. :-D

10 Sérgej Čéšskij Sérgej Čéšskij | 11. dubna 2018 v 21:14 | Reagovat

Možná z něj nemá strach že by ji mohl ublížit:
http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=90781

11 Fidel Fidel | 11. dubna 2018 v 21:34 | Reagovat

[6]: Jaro tvuj milovany Putin ho ma taky pekne maleho. Kazdy neni jako soudruh Nehybka Viagra King.

12 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 11. dubna 2018 v 22:50 | Reagovat

Vsichni jsme nejaci ale  v pripade Evzi jde jasne o nehodu.Pri jeho obrizce se rabinovi musela smeknout kudla.

13 Jiří Wolf Jiří Wolf | E-mail | 12. dubna 2018 v 6:58 | Reagovat

V Česku se místa na ministerstev přidělují jako trafiky pro  veterány. Jen s tím rozdílem, že ministři žádné výsluhy a zásluhy mít rozhodně nemusí! Je to jen součást stranické  politiky, výher ve volbách a také známostí a  kamaráčovství. A jako poslední možnost rozhodují i ty roztažené nohy, nebo nastavený zadek. Inu; jiný kraj, jiný mrav!  Jinde ve světě může být ministr  národní obrany  výhradně jen ten nejlepší v armádé, tedy  z generality, který prošel vysokou armádní školou a s mnohaletou vojenskou praxí. To v Česku se může ministrem národním obrany stát nevoják- amatér s modrou  knížkou,  který viděl kasárna z letadla a nebo husopaska. Stačí mít konexe, známosti a umět se podepsat pod rozkaz. V Česku nemusí ministr znát vůbec nic   ze svého nového oboru ve funkci ministra. Na to má své poradce, který za něj odvádějí veškerou práci. Další potřebné poradce si může vybrat sám a to i živého vola. Na to má právo. Ministr nebo ministryně amatérka  má sakra hodně práce. Chodí na tiskovky, kde moudře přečte, co mu poskoci připravují ku přečtení, občas se nechá vyfotit u nějaké zbraně se kterou se pomazlí. Dále chodí na všelijaké slavnosti armády a výročí, kde reprezentuje armádu a nakonec vymetá  rauty a žranice. To poslední dělají všichni  naši ministři nejraději! Jako ministr nebo ministryně dostává  volňásky  do divadel, muzikálů, se svými poradci lítá  v letadlech po světě, kde se vraždí nebo prodávají naše zbraně. Kdyby místo  ministra, či ženské byl dodán na ministerstvo Národní obrany mluvící a naprogramovaný  robot, vyšlo by to nastejno! Jen se podívuji nad morálkou a nesoudnoství politiků, že se nechávají na ministerstva dosazovat i když umí s prominutím velké hovno. Inu, když on ten vysoký plat ministra a výhody z této funkce jsou tak krásné! Kdo by neodolal, že?

15 No a co, No a co, | 12. dubna 2018 v 23:43 | Reagovat

maji tam ceskeho Rasputina... ;-)

16 Politruk. Politruk. | 13. dubna 2018 v 15:45 | Reagovat

Hosanci,vojaci udelame si zborecek a vsichni si zazpivame tu nasi buzerantskou.

https://www.youtube.com/watch?v=t6TDem00Gzo

17 K. Marila K. Marila | 13. dubna 2018 v 17:49 | Reagovat

Evžen - lovec leseb.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama