Proč je Karla na Ministerstvu obrany nepohodlná?

14. května 2018 v 20:10 | PV |  Clanky osvetove
V posledních dnech se objevují články, ve kterých se spekuluje s ukončením působnosti ministryně obrany ve funkci. Články jsou popisované s velmi dobrou znalostí vnitřních poměrů a navíc ukazují na probíhající vnitřní boj mezi zájmovými a mocenskými skupinami.

Paní ministryně zdědila po svých předchůdcích lobbistické skupiny, které byly částečně dosazeny zájmy politickými a částečně na základě příbuzensko-přátelských vztahů. Některé z osob v těchto skupinách trpí komplexem nepostradatelnosti a nadřazenosti. Takové komplexy popisuje psychiatr Honzák v článku "Proč musíme sledovat mocné psychopaty, kteří nám vládnou". Svých míst a s nimi spojených prebend se doslova drží zuby nehty. Občas vymění jednu lukrativní pozici za druhou, obdobně jako v tom vtipu o vrabcích, kteří po tlesknutí vzlétnou z posrané větve, vesele se vrátí a v klidu vyměšují na větvi jiné. Pověstný je tímto Koštoval, který měl sice snahu přistát na Ministerstvu zahraničí, ale když mu to nevyšlo, tak se vrátil na stejný strom, na kterém již vystřídal větví přehršel.

Karla možná nemá o kamarilách kolem sebe ani ponětí a přirozeně chce změny. Někdy se ji to moc nedaří, ale podstatné je to, že navrhované změny některé osoby a skupiny pociťují jako ohrožení svých vlastních zájmů. Navíc, spekulace o možném propuštění některých osob z těchto mocenských skupin, okamžitě vyvolávají neoficiální jednání nejenom uvnitř rezortu, ale i mimo něj. "Kontrarozvědka" by měla Karlu o těchto aktivitách informovat. Tomu však brání politické ambice některých osob z této branže, tak jak popisují webové stránky securitymagazin.cz. Už samotná fotografie na stejné webové stránce hodně napovídá. Státní tajemník Vančura, který se coby bývalý poručík na finanční skupině dostal do funkce za pomoci bývalé personální náměstkyně Přibylové, prodloužené ruky ČSSD, si dosadil do většiny klíčových pozic své kamarády a tak získal neomezenou moc. Vzhledem k tomu, že prodlužuje závazky nejenom nejnižším vojenským hodnostem, ale i generálům, získal aureolu neomezeného vládce, ze kterého má dokonce i generalita "bobky". Jinými slovy přetlumočeno je výsledek ten, že bývalý finančák, který měl téměř dvouletou zkušenost jako personalista, doslova vládne armádě. Bývalá náměstkyně, později mnohaletá nepostradatelná poradkyně, dostala za odměnu nově vytvořený lukrativní post ředitelky kanceláře státního tajemníka a pak post zase další.

Ke zjištění toho, jakou má Karla případnou podporu zvenčí se vypustilo se několik "kontrolních brouků". Z jejího blízkého okolí se "pustila" zpráva o tom, že zaměstnala budhistu Teršla coby špičkového experta na IT za nadstandardní plat. Bývalý ministr Stropnický využil příležitost a veřejně prohlásil, že on nikdy externí IT poradce nezaměstnával. Avšak nejspíš mu paměť už neslouží tak, jako dřív. Státní tajemník a náměstci měly okamžitě svoji ministryni podpořit a poukázat na výpadek Martinovy paměti a připomenout, že předchůdce Karly "IT experty" rovněž zaměstnával. Takový Frys nebo Nedbal, společně s jejich kamarádkou, Zuzku Lieblovou, byli placeni mnohem lépe než nějaký Teršl nebo náčelník generálního štábu. "Zasloužili" si to, protože bez nich by armáda nemohla být efektivní a navíc dřeli jako koně.

Jiný expert na armádu - nějaký Luboš Hammerschlag alias Luboš Dobrovský, nedostudovaný ruštinář, ale 85 letý "super znalec" armády dostal odměnu ministrem Stropnickým za pouhou pomoc při zpracování "Ideálního modelu mobilizačně rozvinutých ozbrojených sil ČR". Kam se na něj hrabou odborníci ze sekcí, kteří se touto problematikou profesionálně zabývají desítky let a mají praktické zkušenosti. Bez Luboše to prostě nejde. Nedávná Bílá kniha o obraně by určitě nemohla vzniknout nebýt jeho super mimořádných schopností. Na Univerzitě obrany ho dodnes titulují jako doktor (PhDr) i když Dobrovský nemá ani titul magistra, ale dodnes je jako doktor zván na UO na domácí i zahraniční přednášky a jednání o armádě. Protože se jiným jazykem než ruštinou nedomluví, tak se mu na jednání v jiných jazycích platí tlumočník. Rozpočtová opatření o udělení odměn pro Zuzku, Rosťu, Luboše a další schvaloval Státní tajemník Vančura. Pomohl Martinovi realizovat odměny i v roce, kdy se MO pochlubilo nejnižšími odměnami. I ty svědčí o tom, že přátelé na suchu nezůstanou, ale také o jejich propojení.

Pokud bude potřeba, objeví se další kostlivci, které jsou již pro Karlu a jejího případného nástupce v případě neposlušnosti již dávno připravené. Vlastně se jedná o naoko zpackané dlouhodobé projekty, které lze snadno využít ke změně personálního obsazení ministerstva, pokud by to bylo v zájmu zachování kontinuity kamaril nutné. Smlouvy na pandury máme postavené tak, že o opravě nerozhodují vlastní opravny, ale opravny stanovené prodejcem. Nelze se tedy divit, že při lehkém ťuknutí do civilního autíčka se musí měnit korby u několika vozidel a to už trvá několik let. V případě poslušného ministra budeme oslavovat, jak se nám ta oprava rychle podařila. Zdůvodníme dva či tři roky prováděných oprav jako by to bylo v nejmenším pořádku. U nepohodlného ministra se totéž změní v kritiku.

Martin s Bečvářem nadšeně hovořili o projektu letiště v Karlových Varech a projektu skomírajícího vojenského újezdu Hradiště. Rovněž se rozhovořili o zřízení pobočky vojenské střední školy Moravské Třebové v Sokolově. Martin tomu snu možná i věřil, ale Bečvář znal Vyškov z doby minulé a proto jeho konstatování, že poloprázdný areál ve Vyškově je na hranici své kapacity, by mohlo brát vážně snad dítě do tří let. Později už tyto děti mají vlastní rozum. Nicméně Karla skočila na lep svým rádcům a zřízení školy stvrdila i když je to projekt odsouzený k zániku. Z plánovaných 32 žáků zbyli nakonec dva. Jedná se o těžké procitnutí ze snu, který mohla prosazovat jenom osoba, které není obeznámená se situací, nebo osoba, která se snaží prosadit něčí záměry. V tomto stadiu by bylo ideální přijmout ty uchazeče, kteří se na žádnou jinou střední školu nedostali. Tím "zvýšíme" počet kvalitních vojáků, když už se nám ta kvalita v armádě tak klesá. Úspěšně budeme i nadále propouštět vojáky do zálohy před získáním nároku na výsluhu. S odchodem těchto kvalifikovaných "starších" vojáků a zvyšováním počtů mladších sice dochází k "omlazení" armády, ale na druhé straně dochází k dlouhodobému snižování počtů vzdělaných a zkušených vojáků.

Z Ukrajiny vypovězený zaměstnanec MO je pouze špičkou ledovce, o které se čas od času napíše. Téma korupce je však tabu a tak se bude zatloukat a zatloukat nebo jenom mlžit. Možná se časem začne hovořit také o té nejnižší základně ledovce, kdy se v obchodech NATO nakupuje levné zboží (alkohol, voňavky…) a prodává se doma za cenu mnohem vyšší. V Heidelbergu to už žádné tajemství není. To už takový střed ledovce by byl "zábavnější", ale vrána vráně oči nevyklove a je lepší vše v tichosti v rodině vyřešit a neznepokojovat okolí. Můžeme si to dovolit. Kontrolní orgány neexistují a ty co máme, nic neprozradí. Občas štěkne Psík a vše se jako vždy "rozumně" vysvětlí (nevadí, že takovým vysvětlením o kuchařích nevěří ani děti ve školce). Opijeme se na misi v bývalé Jugoslávii a způsobíme mezinárodní ostudu, ale to nevadí. Nejdříve stáhneme z mise viníky, včetně velitele a účastníka incidentu Vojtu Prýgla. Později ho pošleme do kurzu generálního štábu a povýšíme, svěříme mu přípravu osob vysílaných do zahraničních operací a necháme ho likvidovat podřízené, kteří byli svědky události. Ostatní účastníky lukrativního zájezdu čeká také zářná kariéra. K pití byli svedeni a pak napadeni, jinak to ani vysvětlit nejde. Povýšení v hodnostech i ve funkcích a později i medaile za statečnost v dané misi. A další medajle nám předá v rámci svého PR ambiciózní náměstek Landovský. Éda Stehlíků sice kritizuje povyšování veteránů, ale povyšování vojáků v gesci MO, kteří nesplňují kvalifikační požadavky, mu už nevadí. Náměstek Beran dostane od četaře do nosu, ale to vlastně bylo po pracovní době podobně jako incident o pár měsíců dříve v Litvě a tak to řešit nebudeme.

O "velice úspěšně-neúspěšných akvizicích" a závažných podezřeních bylo už napsáno na jiných stránkách desítky článků. Většinou velice fundované. To se však nehodí, ono by to mohlo nakonec fungovat a co naše činnost? Díky absenci kontrolních mechanismů a jakékoliv zodpovědnosti lze zastávat funkce nejvyšší. Přehlížení několika uvedených případů umožnilo Martinovi prožít krásné roky. Věrní byli vždy odměněni, avšak běda tomu, kdo by chtěl implementovat nějaké změny. U případných auditů se už zdůvodní, proč se jednou musí provést externí firmou a podruhé zase, proč je výhodnější provést stejný audit vlastními silami. Někteří mají krátkou institucionální paměť a na množství problémů jaksi pozapomínají. Morální stav je "vynikající" - generála Halašku účelově propustíme kvůli nošení nacistické symboliky u vojáka, kterého nikdy neviděl, o pár let strčíme Karle návrh na povýšení Procházky do generálského sboru. Ten za daného vojáka s nacistickou symbolikou zodpovídal a denně s ním byl ve styku (dnes už to nevadí, už se něj stal respektovaný velitel a určitě za něj není náhrada). Jiný generál po odchodu do zálohy vznáší kritiku na bývalé velení jeho názory prý radikalizovaly minulými zážitky (na co jiného to svést), z Bečváře, se stavovskou ctí, se stává okamžitě po svém odchodu do zálohy odborník na mezinárodně vojensko-politickou situaci, píše bláboly o aktivních zálohách, POKOSu, nemá obavy z ruského klasického zásahu, ale nasadil by dělostřelectvo (že by to byl dělostřelec?). Jiní se umlčí lukrativními místy a je jedno, že názory zaměstnanců o agresivitě NATO nejsou ojedinělé…

Kdyby těch problémů bylo málo, tak projednáme jak na Karlu svést prosáknutí obsahu mailů Lucky K. a Marka H. z nejbližšího vedení ANO. Třeba i to, jak prováděli monitoring poslanců SPD na sítích a došli k názoru, že je to parta odpornejch debilů, co zakazují lidem kupovat kebab, schvalují útoky na fcb na romské děti…odsuzují homosexuály a podobně. Nebo spekulace od K.S. o tom co by znamenal pád premiéra…

Ministerští rádci a jim podobní se chlubí ve svých životopisech týdenními, ve výjimečných případech měsíčními kurzy a srovnávají je s celoživotním vzděláváním a praxí vojáků na generálním štábu. V těch lepších případech si uvedou roční dálkové kurzy s deseti dny soustředění na různých školách, kterým MO dobře zaplatilo. Tyto osoby, jež při výběrových řízeních nesplňovali často ani jednu podmínku, nemají žádné jiné zkušenosti, než v teple kanceláře zdůvodňovat nezdůvodnitelné. Snad ani jeden náměstek neumí pořádně jiný jazyk natož požadovanou angličtinu. Dokonce i "hvězda" Kuchta, který skládal slib Vančurovi a Přibylové hovoří na úrovni mírně pokročilé. Přesto je jednooký mezi slepými králem. Ti ostatní se bez tlumočení neobejdou, nebo se jednáním se zahraničními partnery vyhýbají a raději na ně pošlou "osvědčenou" Jaroslavu.

Děsivý nárůst počtu ministerských úředníku tak, že se za posledních deset let musely ze suterénních prostor a později i z půdních prostor vytvořit v pražských ministerských budovách kanceláře má za následek nárůst zbytečné byrokracie, frustrace z množství nařízení, hromadící se práce a zvyšující se buzerace. Přispívá k tomu i naprosto nesystémová změnu ve vydávání a vedení tzv. Věstníku, ve kterém se už téměř nedá zjistit původní nařízení. Podle hesla, že informace jsou moc, se tyto informace už několik let nedostanou k většině vojáků sloužících na útvarech.

Neřešené problémy, nekoncepční a nesystémové plánování a nákupy narostlo díky neschopnému řízení na ministerstvu do obludných rozměrů. Situaci zhoršuje absence jakékoliv zodpovědnosti a zakonzervování lobbistických struktur ve státních funkcí. Tvrzení, v rozporu s fakty, jak nám vše dobře funguje, neprospěje nikomu. Akvizice se ani letos splnit nepodaří (nejenom tyto), finance se nevyčerpají, deklarovaný nábor posluchačů na UO se nesplní, i kdyby byl přijat každý uchazeč o studium na této škole stejně jako tomu bylo v minulosti. Nekoncepční změny ve studiu před několika lety odradily stovky potenciálních posluchačů, a přestože se na nejdražší škole nejenom v České republice, ale snad i ve světě, v tichosti znovu zavedl starý systém, tak se změny projeví až za několik let. Většina těch, co za tento stav nesou zodpovědnost, už pracují na dalších převratných změnách v rezortu, ale už na jiných dosud rostoucích a čistých větvích.

Kdokoliv by projevil snahu o seriózní systémové změny, se zlou se potáže. To platí i pro Karlu. Pokud "bude odejita" a nebude dělat potíže a půjde bosům na ruku, tak se možná umístí na zahraničně-mezinárodním místě i když tvrdí něco jiného. Jiní jako například Kuchta pojede třeba za věrné služby na velvyslanectví do Srbska, Stropnický možná do Izraele, Koštovala a další do podobných destinací a podhoubí ČSSD bude nerušeně růst. Otázkou zůstává, jak se v takovém případě zachová náš nový náčelník generálního štábu. Bude mít Aleš "koule" vzdorovat klice na MO a zavádět progresivní změny, když nebude mít žádnou podporu, nebo to vzdá a zařadí se mezi servilní zaměstnance jako jeho předchůdci?

 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mikeš Mikeš | 14. května 2018 v 22:38 | Reagovat

Hm, tak Karla právě vyhodila šéfa Vojenského zpravodajství - toho, co prozradil prezidentu Zemanovi, že nějaký ten novičok se u nás přece jen vyráběl. Dovolil si řící pravdu, proto jej poslušná Karla vyhodila. Ta potíže skutečným vládcům dělat nebude.

2 jara jara | 14. května 2018 v 23:38 | Reagovat

http://neviditelnypes.lidovky.cz/svet-zesilel-uz-zapad-definitivne-dr7-/p_zahranici.aspx?c=A180512_160815_p_zahranici_wag; do zadnicky, dat jim plnou polni a plizenim, plazenim s amskou vpred pres cerstve zorane bramborisko za plneho deste jako nam bylo davano a pak za 15 minut nastup v cistych ale mokrych maskacich a vyblejskanymi zbranemi. To byla vojna jako remen, ne kojna....
Och och zelene mozky a splasena EU do zkazy? Asi jen Rusko a Izrael bude misto kam bezpecne emmigrovat?  :-!

3 Drifter Drifter | 14. května 2018 v 23:59 | Reagovat

Zavidim........I am glad someone gives a SHIT!

4 Govorit MOCKVA Govorit MOCKVA | 15. května 2018 v 0:20 | Reagovat

S tou informaci pro mladez je vse tezke. Hodne hodin (nedoceneno) ve vyuce strednich skol (vyuka dejepisu, krasne literatury, latinskych prekladu a zemepisu) byla nucena se uskrovnit, aby se na stredni  skolu vesla vyuka o pocitacich. Drive jena univerzita stacila vyucit matiku, logiku, historii. Dnes se  musi vysoke skolly specializovat, aby stihly aspon uzky prouzek vedy a vzdelanosti.  Divkam vymyvaji v EU jiz od amterskych skolek mozecky o fantastickem sexu s Africany, detmi kakaovych barev ale ne jiz o jejich nasilnostech, parazitech, HIV …

Dnešní česká a slovenská mládež už ani netuší, co to byl Generalplan Ost. A bohužel i mnoho dospělých, vč. zaprodaných politiků!!!!

Pokaždé, když se Rusové podívají do Stalingradu, dnešního Volgogradu, Krym musí vidět, že to bylo místo, kde došlo k obratu celé II. sv. války, ale především to bylo místo, kde byl ukončen plán na vyhlazení slovanské rasy z povrchu planet a take Zidovstva, ne zidy. Hovoří se o židovském holokaustu, ale že Německo v Rusku provádělo holokaust mnohem větší, holokaust slovanské rasy, o tom se mlčí. Ze 100 Ruskych zajatcu prezilo jen 2, tedy mene nez vc Koncentracich. A to je chyba. Po skončení války plánoval Berlín velkolepý plán “ Generalplan Ost” na etnické vyčištění evropské části Ruska od slovanské rasy a vysídlení slovanských národů z Evropy za Ural, kde měly Slované jako otroci až do vymření pracovat v dolech, ze kterých by Říše zdrojově zajišťovala budování projektu “Germania”. Evropská část Ruska by byla zcela zbavena původního obyvatelstva, Rusové měli skončit v plynových komorách stejně jako Zidé a pozemky měly být rozdány za odměnu německým vojákům a dosídlencům z Říše.
Projekt Generalplan Ost měl být mistrovským dílem realizačního týmu Reinharda Heydricha. Na jeho konečnou realizaci nedošlo jen díky obrovské oběti ruských obránců Stalingradu. Už během německého tažení byly jednotlivé prvky Generalplan Ost realizovány na úrovní vyčišťování území od ukrajinskeho, beloruskeho, ruského
obyvatelstva, na což dohlížel osobně  Heydrich. Etnické vyhlazování prováděly jednotky SS, a jejich prisluhovacu které šly těsně za Wehrmachtem ve druhém sledu a frontovou linií. Celé vesnice byly vypalovány a srovnávány se zemí, protože Wehrmacht nechtěl za svými zády centra odporu Rusů. Obsazované Rusko bylo
pro německou armádu tak rozlehlé, že armáda neměla dostatek mužů, aby mohla za sebou nechávat okupační jednotky, které by dobyté vesnice a malá městečka
kontrolovaly.
Wehrmacht proto vesnice kompletně srovnával se zemí. Dobře je to vidět na dobových filmových záběrech Wehrmachtu hlavně z roku 1941.

Proto bylo zastavení Wehrmachtu před Moskvou a posléze u Stalingradu tak důležité. Bez Stalingradu by dnes nebyla Česká republika, ani Slovensko, ani Polsko a hlavně nebyly by naše slovanské národy. A ti, kteří takový osud nám chtěli dopustit, zrádci z Velké Británie, Francie a Itálie, financovani z Wall Street dnes poučují
Rusko o demokracii. Znovu se opakují chyby slovanských národů. Znovu se dostávají pod křídla západu, který se pokusí slovanské národy zničit, přeformátovat, tentokrát ne válečně, ale migračně. Německo opět velí
slovanským armádám, znovu slovanské národy se staví proti Rusku, které zachránilo naše národy před genocidou v rámci programu Generalplan Ost. I dnes zažíváme takový projekt, Generalplan Islam a Barbarosa 2.

Nasunování muslimských migrantů do Evropy, do společnosti, do školních tříd.
Opět nám západ jako vykradenou zemi diktuje osud a úděl, a co je hrozivé, opět v tom údělu není
budoucnost pro slovanské národy. Zrádci národa promítají našim dětem propagandistická videa o dobrotivých džihádistech v Čečně, Irak, našim dětem je
vnucována inkluze s dětmi Arabů. Média přináší programovací články o tom, že Islám je tolerantní. Největším zabijákem národů je čas. Čas vede k
zapomínání, národy zapomínají na procesy a události minulosti, a proto budou nuceny si je zopakovat, ale v daleko horsim. < /p>

Tentokrát už nemusí přijít na pomoc Stalin nebo obránci Stalingradu.
Tentokrát slovanské národy mohou zaniknout v tichosti a dokonce z vlastního rozhodnutí treba I kontrakoncepce. Stačí se podívat na výsledky voleb, na Piráty, na nové generace mládeže, na Araby z Teplic, blby z Prazske kavarby az ty Homosexualy kteri budou asi jako prvni Vyvrazdeni. Nesmi se najit zadna tolerance se zradci narodu.
Slovane zacnete miti 6 deti na rodinu a ovladneme celou prohnilou EU. Israel national anthem - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=8iYA03_tGZ4;  "Broken bones heal back stronger", and that is true with Israel!  
Všeslovanská hymna - Hej, Slované - YouTube https://www.youtube.com/watch?v=ijVf53k3kLY;  ;... Hymna všech Slovanů. Hej, Slované, ještě naše slovanská řeč žije, pokud naše věrné srdce pro náš národ bije. Žije, žije duch slovanský, bude ...
znelka slovanu - YouTube  https://www.youtube.com/watch?v=wt3ZCnyLis4; Hymna Sovětského svazu – Wikipe https://cs.wikipedia.org/wiki/Hymna_Sov%C4%9Btsk%C3%A9ho_svazu; Hymna Sovětského svazu (tedy SSSR)
Гимн СССР hymn SSSR - YouTube; https://www.youtube.com/watch?v=nSrAk6xrpag;  ;... Гимн СССР hymn SSSR. ... Hymna Sovětského Svazu (s původním Stalinovým textem) - :-D [:tired:]

5 ten Kuchta ten Kuchta | 15. května 2018 v 1:46 | Reagovat

je nejaky snedy na Cecha, jinak ta jeho anglina ... na te pozici by mela byt o HODNE  lepsi ...:(

6 Sérgej Čéšskij Sérgej Čéšskij | 15. května 2018 v 9:23 | Reagovat

Ten zakuklený trafikant, komunista Dobrovský, ještě není v důchodu? Vídám ho často před gen. štábem a byl jsem přesvědčen, že tam chodí krmit holuby.

7 Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji Sri Josef Malyarpan Pepa Guru Maha Nos Ji | E-mail | Web | 15. května 2018 v 9:45 | Reagovat

Tohle me zajima.

Obcas si s MO telefonuji.

20. cervna prebiram vyznamenani za odboj proti zmrdum minulym.

ZMRDY SOUCASNE, KTERYCH PRIBIVA GEOMETRICKOU RADOU, BUDE NUTNO VYSTRILET.

8 Fidel Fidel | 15. května 2018 v 15:16 | Reagovat

[4]: Kolik si toho zase spolykal demente?

9 Zivago Zivago | 15. května 2018 v 15:39 | Reagovat

[7]: a co NOVICOK? nebo lepsi USA vypaleny uran na cele jejich rodiny

10 TA Kuchta TA Kuchta | 15. května 2018 v 15:45 | Reagovat

[5]:To video nemá chybu :-). To se teprve anglicky učí nebo co? Vždyť ty babě občas místy nerozumí, zato ta gestikulace rukama nemá chybu - to se učí dlouho.

11 Petr Petr | 15. května 2018 v 15:49 | Reagovat

Ten Vančura je jako kdo?

12 Petr Kohout Petr Kohout | E-mail | 15. května 2018 v 16:54 | Reagovat

[1]: Jine informacni zdroje uvadeji, ze se novicok u nas nikdy nevyrabel. Ze se vyrabel nebylo nikdy legitimne prokazano. Takze Vase tvrzeni, ze se u nas "prece jen vyrabel" je Vase naprosto nepodlozena spekulace.

13 Květen 1945: svátek českého řiťolezectví Květen 1945: svátek českého řiťolezectví | Web | 15. května 2018 v 17:45 | Reagovat

Květen 1945: svátek českého řiťolezectví
https://babylonrevue.cz/kveten-1945-svatek-ceskeho-ritolezectvi/

14 david david | 15. května 2018 v 21:35 | Reagovat

[7]: ty 2 prsty 2. a 5. je SATANISTICKY pozdrav. pomoz nam Panbuh, jdeme s takovou luzou rovnou do pekel. ono se pomalounku muze umirat i na "jemne ozareni" po boku NATO jako obetni Beranek proti Rusku ... Pryc z NATO a EU, zachranme se pred zahubou.

15 ghost ghost | 15. května 2018 v 21:50 | Reagovat

[4]: Ty ses blbej a placenej 'vod kusu', kopiraku.

16 Fidel Fidel | 15. května 2018 v 22:24 | Reagovat

[15]: Je to Jara. Chudak...

17 Mikeš Mikeš | 16. května 2018 v 1:43 | Reagovat

[12]: Jo, a podle jistých zdrojů ty díry do budovy Národního muzea vyzobali vrabci. Kde tedy sebrali ten materiál, co zkoumali? Spadl jim z nebe?

18 Drifter Drifter | 16. května 2018 v 2:30 | Reagovat

Jaro, nestydte se za ty placaniny co sem podstrkujete pod jinym jmenem.#4
Kazdy Vas pozna ale Vy nejak tu rodinu podporit chudym vydelkem musite i ve Vasem veku. My tomu nerozumime a vime proc to delate. Je mi Vas lito, Za par Rublu jako v bibli, almuzna 30 stribernaku!

19 Drifter Drifter | 16. května 2018 v 5:10 | Reagovat

[1]:To je jen Zemanova bachorka, na podporu  PUTINA. V CR-CSSR se nevyrabel, to by Rusaci nedopustili, tak jako nikdy nedali pristup k jadernym zbranim v CSSR.
Wikileaks: Details on 'Novichok' nerve agents were published in a 2007 book by Vil Mirzayanaov, a Soviet scientist offered asylum in the United States.

After the publication the U.S. and the UK actively suppressed international discussions about the book and the 'Novichok' chemical weapon agents. Documents from the U.S. State Department published by Wikileaks show that then Secretary of State Hillary Clinton directed her diplomats to not talk about Novichok and to play down the matter should it arise in chemical weapon control talks.

In May-April 2009 Novichok issue was raised inside OPCW. UK and US representatives more or less gave a "shut up" order to OPCW countries, especially to Netherland and Finland !!!

20 Luis Luis | 16. května 2018 v 5:42 | Reagovat

Jezismarja to je ale zumpa. Kdyz jsem v lednu 1990 podaval zadost do civilu tak to bylo s dobrou znalosti toho, kam vyvoj v armade povede. Ona to byla cochcarna uz za bolsevika ale co je z toho dneska to je mimo ramec me obrazotvornosti. Jen at neni zadna valka , protoze pak 100 procent padlejch v prvnich hodinach bude mit ranu zezadu mezi lopatkama.
Jinak muj profesionalni respekt tomu, kdo si dal praci s touto analyzou.

21 Luis Luis | 16. května 2018 v 5:45 | Reagovat

[14]: to je certifikovanej svobodozednarskej pozdrav . A koukni na ten prsten co ma na ruce. Schvalne , co je na nem zobrazeno ?

22 Technická Technická | 16. května 2018 v 7:38 | Reagovat

KŠ měla na MMR na starosti zákon o pohřebnictví. V rámci příprav zákona se seznamovala s problematikou a měla tak dostat i rakev, kterou si pak přinesla na obranu a má ji prý mít v kanceláři (hrobař armády - symbolu české státnosti).
Jejím poradcem je Evžen isoterik. Ona má na zádech vytetovaný nějaký nápis. U Foldyny je to srbské "S verom u boga" (a asi to nebude oslava filmu z roku 1931). - Tedy KŠ se nechala označit nějakým znamením... Mottem blízským jejímu založení.
Jako dřívější garant zákona o pohřebnictví z řad ústavních činitelů přesně věděla, že psy na pohřebiště nepatří a že i hrob neznámého vojína, přesněji areál, kde je hrob úmístěn, má statut veřejného pohřebiště. - Nabízí se tak otázka, co bylo skutečně učelem rituálu položení černého pudla na hrob (nad kosti) neznámého vojína a vystavení důkazu o tom, že ten černý pudl tam seděl a "usmíval" se na ni.
Ona v celé věci komunikovala jen přes síť, nesvolávala tiskovku k omluvě za to, co prý byla jen "holčičina". Jen písemný vzkaz bez emocí, bez pohledu do její tváře, aby pak bez emocí odvolala na měsíční nov ředitele Šafáře, který si dovolil mluvit o novičoku (aniž upřesnil jestli myslel A320 nebo A324). - Dá se říct, že jej obětovala svému velkému guru, v jehož blízkosti sídlí její úřad. Chápu, že to zní jako scénář ke Ghost busters III, ale ČR asi není normální zemí s normálními lidmi v jejím čele.
P.S. Snad neznámý vojín nebyl hebrejské víry.

23 Péťa Péťa | 16. května 2018 v 9:22 | Reagovat

Psík byl za informace o kuchaři uneseném v Libyi, které získal v Libanonu povýšen. Jeho šéf také:
Vojenský špion Martin Psík unesený v Libanonu kvůli kauze Fajád pracuje na ambasádě v Litvě, zjistil to deník Právo. Psík byl v roce 2015 v půlročním zajetí spolu s dalšími čtyřmi Čechy. Na českém velvyslanectví v litevském Vilniusu působí necelý rok ve funkci zástupce vojenského a leteckého přidělence.
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/prehled-tisku-spion-slechtova-litva-rakovina_1805160658_pj

24 Vlastik Vlastik | 16. května 2018 v 9:24 | Reagovat

Kontroly probíhají, ale s předem známým výsledkem :-D

25 Bývalý občan NDR neuspěl u českého soudu: Rehabilitace za věznění při emigraci zamítnuta Bývalý občan NDR neuspěl u českého soudu: Rehabilitace za věznění při emigraci zamítnuta | Web | 16. května 2018 v 15:42 | Reagovat

Bývalý občan NDR neuspěl u českého soudu: Rehabilitace za věznění při emigraci zamítnuta
https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/vezneni-pri-emigraci-byvaly-obcan-ndr-nebude-rehabilitovan_480330.html

26 Chleba za 150 korun? Jedině pro turisty v centru Prahy Chleba za 150 korun? Jedině pro turisty v centru Prahy | Web | 16. května 2018 v 16:24 | Reagovat
27 jara jara | 16. května 2018 v 16:38 | Reagovat

[20]: Nevim v 1962 az 1965 CSR specialni jednotky byly schopny operovat i na uzemi NSR bez povsimnuti. Nariusitele vzdusneho prostoru neprosly...  Tenkrate hruza, o weekendu videt vozrale a zdoagovane bandy spojeneckych zokldaku ktere svazela MP. Proto to  take ve Vietnamu projeli, i s pouzitim pasovanych drog derivatu LSD, vyvinutych v Brne-Cernovicich poro Amiky ktere je delali hlavne v 1. linii velice nestabilni, doslova se tresouci v noci desy. A hadejte, tyto drogy byly vymenovany za munici [pro Vietkong prave US Army podvrastaky, drogove obchodnily ... takovy bordel tam meli. Ja byl v 1965 na slavnostni delegaci kladeni vencu ve Stalingradu. Tehdy jsme se setkali s zijicimi obranci, neskutecne co se tam odehravalo, co lide skusili a nekteri prezili. Ovsem dnesni valceni muze byt jeste vetsi horror. Pohrbivani Radioaktivnich mrtvol a trideni umirajicich je specialni proces s podporou FEMA. Divne s cim se vsim pocita. Ale myslim si, ze jak to tak pujde tak se jeste doziji, ze Aljaska bude Ruska zeme opet. Pred rozhovory S. a J. Korea a pak s D. J. Trump, zeleni USA mozci zacali cviceni napadeni Severni Koree? Silenci, nechteji mir ani klid! Nakonec ja mam akcie zbrojniho prumyslu se zisky nad 22% ... :-D  Podivejte se na deformace novorozenat diky USA zbrani z Vypaleneho Uranui a pouzivani bojovych plynu v komplexu Davida Korese WACO Texas. A prejde vam blaboleni , ja jsem Patriot pro mir a budovani, ne Annunaki-Kazarskou destrukce. :-!

28 Šlechtová vyfotila svého psíka na hrobu neznámého vojína Šlechtová vyfotila svého psíka na hrobu neznámého vojína | Web | 16. května 2018 v 19:16 | Reagovat

[23]:
Ministryně Šlechtová vyfotila svého psíka, kterému říká Jessík alias Rambohafík, na hrobu neznámého vojína
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/slechtova-fotila-sveho-psa-u-vence-na-hrobu-neznameho-vojina/r~03fd28cc574611e8aca5ac1f6b220ee8/

29 Petr Kohout Petr Kohout | E-mail | 16. května 2018 v 19:33 | Reagovat

[17]: S temi vrabci, co "klovali do Narodniho muzea" jste docela hezky zavtipkoval. Pouze Vam nejak uniklo, ze kdyz Rusaci tu budovu odstrelovali bylo na to premnohoho ocitych svedku, vcetne me malickosti. Druha cast Vaseho prispevku ohledne "materialu" jsou stejne, jako ve Vasem prvnim prispevku, jen nepodlozene spekulace, podle onoho znameho zdroje: "Bratranec meho kamarada nekde slysel, ze ....". Nechci Vam radit, ale je lepsi hodnotit a uvadet prokazana fakta a ne "hospodske" informace, ktere jste nekde nekdy od nekoho slysel.

30 Drifter Drifter | 16. května 2018 v 21:59 | Reagovat

Ale Jaro,"Aljaska bude Ruska zeme opet"???
Co takhle, ....Right after Hell freezes over.....!!! Jo, to rande s NYPD Vam zanechalo pekny bordel v Makovici.

31 jara jara | 16. května 2018 v 22:02 | Reagovat

[20]:

https://aeronet.cz/news/uz-vime-proc-cssd-pozadovala-kreslo-ministra-vnitra-na-vnitru-bude-sedet-bakaluv-clovek-z-americkeho-aspen-institute-a-pomalu-se-zacina-rysovat-proc-babis-neposlechl-milose-zemana/;
Tak se prihlaste jako NATO zoldak riskujici svoje zdravio, zivot, vykrvaceni daleko od domova ... Tak zase strazsna propaganda, neni liz pravda? O_O  :-D

32 Drifter Drifter | 16. května 2018 v 22:12 | Reagovat

Jaro, nejste Vy ten BENDA, pisete velice podobne .  Uz jste dostal pozvanku "poradce" na jednani s vedoucimi bratry v Severni Koreji?  
Nechte nam vedet, to by bylo fantasticky to slyset z prvni ruky. Aspon by jsme to nemuseli cist v lharskych Britsko-Anglanskych novinach !

33 Drifter Drifter | 17. května 2018 v 1:10 | Reagovat

Pravda je takova KURVA, porad leze na povrch a neda se ututlat. Neco na tech "Bozi mlyny melou, ale pomalu" asi je !

Tak ze v devadesatych letech Rusaci vyvinuly novou chemickou zbran, presto ze podepsali smlouvu o zakazu takovych svinaren. To stary prodali Hafezovi Assadu, otce nynejsiho Fuhrera Syrie, a vyvinuly novoje latky. Jak Micurin slavne doby velke kukurice a kravy "Poslusnica" co dojila 100 litru mleka denne, diky stranickemu vedeni!

Podle listů Süddeutsche Zeitung a Die Ziet i stanic NDR, WDR získala BND vzorek jedu novičok od ruského přeběhlíka. Operace byla pro BND, které se považovala na Západě za spíše méně kvalitní, velkým úspěchem. Celá operace ale byla velmi citlivá a vědělo o ní jen několik lidí z BND a z okolí tehdejšího kancléře Helmuta Kohla.

Německo už v padesátých letech podepsalo konvenci zakazující výrobu bojových otravných látek. Právníci kancléřství upozorňovali, že i dovoz vzorku z Ruska by mohl být porušením tohoto závazku.

BND proto zvolila jinou cestu. Z Pullachu se vzorek převezl do Švédska, kde byl za uplatnění nejvyšších bezpečnostních opatření analyzován. Testy této binární látky ukázaly, že je desetkrát silnější než nervový jed VX.
Zničené poznámky

Po prvních testech látky ve švédské laboratoři se kancléř Kohl rozhodl sdílet znalosti o nebezpečném jedu se svými nejbližšími spojenci. Složení a vzorky látky podle odborných článků z konce devadesátých let byly známy nejen v Německu, ale také v USA, ve Velké Británii, ve Francii, v Nizozemsku a Kanadě. Podle listu Süddeutsche Zeitung je možné, že armádní laboratoře v těchto zemích dokonce látku v malém množství připravovaly, aby vyvinuly protilátky pro případ nasazení novičoku Ruskem.

Podle zjištění německých médii šlo o tak výbušnou záležitost, že si o celé akci poznámky dělal poznámky dělal jen Kohl, ale po přečtení je zničil. Kancléřství ani BND neopovědělo na dotaz, zde existují i jiné záznamy.

Ale, Jaro, to Vy ale prece davno vite, nemichal jste NOVOCEK do betonu v Cecensku?

34 Péťa Péťa | 17. května 2018 v 8:32 | Reagovat

Tak on to nebyl Martin Psík, kterého Martin poslal pracovat do L.?

35 Mikeš Mikeš | 17. května 2018 v 12:33 | Reagovat

[29]: to má být nějaký zvláštní druh trollingu či jak mám ty vaše dotazy na důkazy chápat? Byl jste snad očitým svědkem napadaní Polska Hitlerem? Znáte někoho, kdo byl? Ne? Takže jde jen o nějaké "hospodské informace"?
Jestli jsem to správně pochopil, tak jakási instituce potvrdila, že zkoumala vzorek nějakého chemického svinstva, něco jako novičok. Tuto informaci se neodvážil zpochybnit žádný z našich mainstreamových sedmilhářů - ti tvrdí jenom to, že se to u nás nevyrábělo. A tak se každý člověk se zdravým rozumem zeptá, kde se tedy ten "vzorek" vzal. Co je na tom nepochopitelného, sím vás? Co je na tomto dotazu nepodložená informace? Kde je nějaká zmínka o bratranci mého kamaráda - vycházím přece z faktů.

36 Parkovací zóny v Praze praskají ve švech, někde je více karet než míst Parkovací zóny v Praze praskají ve švech, někde je více karet než míst | Web | 17. května 2018 v 12:37 | Reagovat
37 Ostudná místa Olomouce: schodiště do parku, toalety, podchod či hřiště Ostudná místa Olomouce: schodiště do parku, toalety, podchod či hřiště | Web | 17. května 2018 v 12:38 | Reagovat
38 Petr Kohout Petr Kohout | E-mail | 17. května 2018 v 19:06 | Reagovat

[35]: To nejsou fakta, to jsou jen opet nepodlozene informace!!! Jestlize povazujete tuto svou poznamku:"JAKASI instituce potvrdila, ze zkoumala vzorek NEJAKEHO chemickeho svinstva, NECO jako novicok", za legitimni dukaz, pak asi jste schopen uverit vsemu. Znovu opakuji, je to jen nepodlozena spekulace a opravdu se divim, ze to nejste schopen pochopit!!! Jestlize Zeman, ktery ani nedokaze priznat, ze se ozral do nemoty a lzive tvrdi, ze mel virozu rika, ze se u nas novicok vyrabel, je to stejne neprokazane a nepodlozene, jako kdyz "uctyhodni" Babis a Slechtova tvrdi, ze se u nas nikdy nevyrabel. Vyloucit se samozrejme neda ani jedna z techto moznosti. Vy ste vsak ve sve prvni poznamce uvedl, jako fakt - alespon, tak jsem Vase tvrzeni pochopil - ze se u nas novicok vyrabel. Jeste jednou a doufam, ze naposledy: Jsou to jen neprokazane dohady!!!

39 Drifter Drifter | 17. května 2018 v 19:47 | Reagovat

[12]:Mate naprostou pravdu. "NOVICOK" se nikdy v Cesku nevyrabel pro "Valecne pouziti".
To by se nedalo utajit, neb po rozpadu SSSR Zapadni staty financovali zniceni a de-contamination" v Rusku. (WIKI)

Podle Ruskeho vynalezce je vice nez 100 variant. nejznamejsi je A-232 (Novicok-5)samotne cislo udava variantu. Synteticky se da vyrobit v laboratori, protoze jinak by se nemohly vyvinout proti latky jako je "Atropin".

WIKI: V roce 2016 zpracovali íránští chemici pět agentů Novichok pro analýzu a vyrobili podrobné hmotnostní spektrální údaje, které byly přidány do centrální analytické databáze Organizace pro zákaz chemických zbraní [12]:. [13]: Dříve nebyly v otevřené vědecké literatuře žádné podrobné popisy jejich spektrálních vlastností. [12]: [14]: Malé množství činidla A-230 bylo rovněž prohlášeno za syntetizované v České republice v roce 2017 za účelem získání analytických dat, které by pomohly chránit proti těmto novým toxickým sloučeninám.
Presne tak jak Hedvicek jiz napsal na predchozim blogu.

40 Karel Benda Karel Benda | 17. května 2018 v 23:02 | Reagovat

ste jenom zasrany emigranti a hadate se vo plynech. my sme meli na milici slznej plyn ale k tomu mel klice jenom velitel druzstva. slzak sme meli na demonstrace lepsi by bylo strilet vostrejma jako do vas svini emoigrantskejch ja vas vsechny nenavidim mate radost ze sme prohrali hokej ale to se vam vrati nenavidim svine zradny davejte si pozor haramulak uz je asi pod drnem hedvicku a ted ty

41 Haramulak Haramulak | E-mail | 18. května 2018 v 2:36 | Reagovat

Bandurino,me telo je jiz pod drnem ale me "Ja" sedi u Svateho Petra v kancelari a dokonce me dovolil abych pouzil jeho pocitac a poslal te do prdele.Jinak tady je opravdu krasne.Vsichni jsou k sobe moc hodni a CHerubini nam k tomu zpivaji Aleluja.Ty se ale priprav na misto kde maji hodne uhli a je tam stale pretopino.

42 Luis Luis | 18. května 2018 v 4:42 | Reagovat

[40]: nazdar bendo, ty bolsevickej pristipkari , toto plati pro tebe taky a dvojnasob :
https://ona.idnes.cz/zena-orgasmus-sex-0m4-/vztahy-sex.aspx?c=A180517_094320_vztahy-sex_job

43 Luis Luis | 18. května 2018 v 4:49 | Reagovat

[39]:no vida, jak se to pekne rozplejta.
Binarni jedy jsou slouceniny dvou neskodnych latek.Svinarna se z toho stane po smichani.
Aspartam , umele sladidlo byl objeven jako vedlejsi objev pri vyvoji binarnich bojovyc latek. Jedine co nevime, ,ktera latka tvori s aspartamem tu znicujici kombinaci. Muze to byt neco, co se da pridat do jidla, chlastu , cigaret ci vody , i jako aerosol do vzduchu . To pak bude kopec srandy, metanolova afera naprosto
neskodne narodni party.

44 Luis Luis | 18. května 2018 v 5:04 | Reagovat

To nas za bolsevika na marxleninismu ucili, ze zapadni spolecenstvi polozi bankrot v Argentine a Brazilii.
http://business.financialpost.com/news/economy/argentina-crisis-may-be-tip-of-the-iceberg

45 Péťa Péťa | 18. května 2018 v 7:26 | Reagovat

[34]: Ten P(p)sík byl k příspěvku 28, ale nejspíš jsem to špatně odkliknul. P(p)síků je hodně a tak nebyl jasné, kterého Karličk fotila. Pak mi došlo, že to nebyl ten, kterého Martínek s Berounkem poslali za mlčení jinam.

46 Karel Bedna Karel Bedna | 18. května 2018 v 11:06 | Reagovat

[39]: A co VildaČok z PV (Pražský výběr)?

47 Česká vláda chtěla na královskou svatbu poslat sperma, skandál musel hasit Žantovský Česká vláda chtěla na královskou svatbu poslat sperma, skandál musel hasit Žantovský | Web | 18. května 2018 v 12:22 | Reagovat

Burani z Česka? Vláda chtěla na královskou svatbu poslat sperma, skandál musel hasit Žantovský
http://domaci.eurozpravy.cz/politika/224602-burani-z-ceska-vlada-chtela-na-kralovskou-svatbu-poslat-sperma-skandal-musel-hasit-zantovsky/

48 OSTRAVA PIČO!!! na českých vlajkách OSTRAVA PIČO!!! na českých vlajkách | Web | 18. května 2018 v 14:25 | Reagovat
49 BIS BIS | 18. května 2018 v 18:14 | Reagovat

Trochu valecne historie z Jugoslavie a odjinud...
Partizanski filmovi | On War | On Peace

http://www.onwar.eu/2013/07/19/partizanski-filmovi/;
... Přestože jugoslávské filmy z pohledu použité vojenské techniky trpí ... hrdinku nebo dítě, má-li být dramatický efekt co největší, a ustašovci, ...

Okupace ve 26 obrazech / Okupacija u 26 slika (1978) | ČSFD.cz

https://www.csfd.cz/film/96162-okupace-ve-26-obrazech/prehled/;
Nám, stredoeurópanom zvyknutým na produkciu zaoberajúcu sa prevažne Nemcami, Talianmi, Američanmi a Britmi tak môže pripadať tento film ako príjemné ...

Jasenovac (1945) | ČSFD.cz

https://www.csfd.cz/film/271886-jasenovac/komentare/;
Dokumentárny film z koncentračného tábora Jasenovac, kde zomrelo niekoľko ... Během čtyř let dokázali Ustašovci jenom v Jasenovaci zdecimovat okolo 840 000 lidí, ... Velmi děsivý dokument - jakási starší, jugoslávská verze slavnějšího a ...

Istina (2006) - Horror.cz

http://www.horror.cz/hororove-filmy/clanek_istina-2006_4060/;
... Alternativní názvy: The Truth. Po pravdě řečeno, nejsem si zcela jist, zda-li Istina, patří na tyto stránky. Nejedná se o horror a už vůbec ne o film.

Račak - pamätník incidentu, ktorý bol zámienkou pre bombardovanie ...

https://www.youtube.com/watch?v=MchiaTNdKVM;
... Rajko Doleček: Jugoslávské pravdy - 1/4 - Duration: 28:04. Frantisek Hucek 33,223 views · 28:04 · Sergej Chelemendik: Vojna na Ukrajine je ...

Rajko Doleček: Jugoslávské pravdy - 1/4 - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=xrB91rUGoDU;
... Rajko Dolečka, DrSc. na téma: JUGOSLÁVSKÉ PRAVDY: ULOUPENÉ KOSOVO A ŽIVOT GENERÁLA RATKO MLADIČE 5. března 2011 v ...

Černé svědomí Evropy - YouTube

Tragické události v Jugoslávii - Blog iDNES.cz

https://werdan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=51869
... V zemi byli od doby, kdy je zavraždili chorvatští Ustašovci za druhé .... Kosovu umožnit ovlivňovat politiku Jugoslávské svazové republiky (JSR), ...

http://cinepur.cz/article.php?article=875;
V Srbsku nechal Milošević film stranou své válečné propagandistické mašinerie ... V natáčení pokračovali kromě Žilnika i další tvůrci černého filmu, jugoslávské nové ..... Své chorvatské sousedy nazývají výhradně ustašovci ("všichni jste byli ...

Generál Mihailović a maršál Tito Broz - České národní listy

http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/general-mihailovic-160214.htm
... Byly o tom bouřlivé debaty, filmy. .... Ovšem toto množství zahubených MNOHONÁSOBNĚ (a surověji) převyšovali ustašovci v NDH ... David Martin ve své knize („Síť dezinformací - Churchillova jugoslávská závažná chyba“, ...

50 MASADAS MASADAS | 18. května 2018 v 18:27 | Reagovat

A co tohle, to je horsi enz NOVICOK likvidace cele populace dle planu Noveho Svetoveho Poradku. Dale s Migraci se do EU dosatne i nehostinna "Africka" krajina Boziho prokleti a Satanismu. Tito gauneri zacali s vyrobou Agent Orange, ktery decimoval zdravi vsech ev Vietnamu a dale ....
Moc dobre vedi, ze vcely jsou zaklad zivota lidstva ... Dablove NSP ...
Since 1990, scientists across the globe have documented a decline in bee populations. The disappearances are linked to the excessive use of neonicotinoids in agricultural pesticides. In response, the European Union has banned at least 3 pesticides known to contain neonicotinoids.

Petition starter Moira Vodila believes this is an opportunity for Monsanto and the company that acquired it, Bayer, to step up and lead by eliminating neonicotinoids from the pesticides products they produce. You can add your name to this petition to help influence these corporate giants.

Experts believe that bees are sickened when they pollinate plants treated with neonicotinoids. A world without bees, can mean a world with an unsustainable or unstable food supply.

If you believe companies like Bayer/Monsanto have a duty to help protect the world’s food supply by ending the use of neonicotinoids in pesticides, please sign and share this petition now.

Thank you for taking action,

Sylvia Rolle
Change.org Campaigner

Sign now with a click

Visit petition page

Want to change something?
Start a petition

The person (or organization) who started this petition is not affiliated with Change.org. Change.org did not create this petition and is not responsible for the petition content.

Unsubscribe  ·  Manage your email preferences  ·  Privacy policy
This email was sent by Change.org to jarinek@netzero.net, because you registered as a Change.org user on 10/19/2013. We’d love to hear from you! Send us feedback or contact us through our help center.
Change.org  ·  548 Market St #29993, San Francisco, CA 94104-5401, USA 8-O

51 Karel Benda Karel Benda | 18. května 2018 v 20:55 | Reagovat

[41]: hele neser me haramulaku. uz vis ze sem si te nasel tak ses zalezlej. pambickare nanavidim ja mam v kanade pribuzny a taky chodej do kostela proto na ne seru a ten kostel jim muzu  zapalit. jam mam velkou silu a na me nemate nido zrazdcove. vedle fabriky byla hospoda tam sem mel honne rvacek a vyhral sem. my mame bpxerovani v rodine ale tady nebudu psat. tata delal i vrchniho trenera a dostal cestne uznani a hodne diplomu. byl vlastenec nenavidel emigranty proto sme hned jak voni utekli do kanady vybrali vsechno z baraku driv nez tam prisli policajti

52 Drifter Drifter | 18. května 2018 v 21:36 | Reagovat

Jaro “Koho chleba jite, toho Pisen zpivate” ze ano soudruhu?  Levicacka propaganda “Vcely umiraji, diky Americanum, Anglanum a jejich pomahacum”. “Ukrajinci posilaji Radioktivni vcely z Cernobylu do Ruska a cele Evropy”.  “Kapitalisti se tesi na zisky, budou prodavat chleba z plasticke hmoty”.
Mezi tim “Fewer bees or just more Bee-S?”  Za kazdy clanek o klesajici populace Vcel jsou nejmene dva hlasajici pravy opak. Ale v zadnem pripade to nemelo zadny vliv na Zemedelstvi “Agriculture”.
https://geneticliteracyproject.org/2018/04/17/honeybee-population-isnt-crashing-and-seed-pesticides-are-not-driving-health-problems-and-heres-why/
https://www.agprofessional.com/article/bee-population-rising-around-world

PS. Zmente si E-mail adresu :jarinek@netzero.net,

53 Mladí Češi jsou originální Mladí Češi jsou originální | Web | 18. května 2018 v 21:42 | Reagovat

Velmi kontroverzní maturitní tablo si vyrobili studenti jedné z jihlavských středních škol. Jsou na něm vyobrazeni jako oběti sebevraždy.
http://tn.nova.cz/clanek/maturanti-z-jihlavy-pobourili-cesko-takhle-se-vyfotili-na-tablo.html

Polovina maturantů má z matematiky čtyřky a pětky, tvrdí senátor. Špatná úvaha, odmítá to Cermat
https://zpravy.aktualne.cz/domaci/polovina-maturantu-ma-z-matematiky-ctyrky-a-petky-tvrdi-sena/r~fb94a55459d711e89efbac1f6b220ee8/

Ředitel bije na poplach: Maturita z matematiky dopadla příšerně!
http://tn.nova.cz/clanek/reditel-bije-na-poplach-maturita-z-matematiky-dopadla-priserne.html

54 Fidel Fidel | 18. května 2018 v 22:43 | Reagovat

[52]: Jara ma poradneho "cmelaka" v hlave. Uz jenom ten "jarinek" neco nasvedcuje...

55 Haramulak Haramulak | E-mail | 18. května 2018 v 23:49 | Reagovat

[51]: Bandurino, o tom jaky jsi bouchac tady psali jiz noviny.Pry jsi striskal brouka hovnivala az zmodral a  o tom jak jsi roztriskal loutkove divadlo a kasparkovi jsi utrhl hlavu a Smidrovi nohu o tom se psalo taky. Jses blbej jak tri dny stary stene,nemas nador na mozku? To se cikanum stava  chcipaku z Prdelovic.Pratele emigranty asi napadlo proc na Tebe ty blafusy reaguji a abych ti rekl pravdu tak sam si na to neumim odpovedet.Napis me jestli jsem te opravdu nasral a nebo ty kretene ti tlaci voda na tvuj malej zcvrklej mozecek. P.S.Kdy jsi si naposledy hodil hrbem ale ty jsi bez penez  a zadarmo ani kure nehrabe.Pis casto a nebo prijd si popovidat ale u nas se nesmi prdet,to bych te musel vykopnout Vasiku Prdolo.

56 Souckova Ruzena Souckova Ruzena | E-mail | 19. května 2018 v 12:23 | Reagovat

Muj deda František Kupka lezi na vojenskem pohrebišti obeti I.svetove valky, v internetu jej armada vede jako obcana Ceske republiky,ktera tehdy ješte neexistovala. Je to asi v soucasnosti stejne.

57 Vitezslav. Vitezslav. | E-mail | 19. května 2018 v 20:32 | Reagovat

[56]: Muj deda padl nekde na Italsko nebo Jugoslavske fronte a dokonce na nejakem monumentu je tam vyryto spolu s ostatnima jeho jmeno.Rovnez deda me manzelky padl v prvni svetove. Smutny  a zajimavy seznam ale nejsou tam vsichni.S tim obcanstvim velice zajimavy postreh.

58 ghost ghost | 23. května 2018 v 11:11 | Reagovat

[57]: Muj deda (s babickou) byli zabiti (nebo padli?) v obcanske valce rudych s bilymi.

59 MOCKBA MOCKBA | 24. května 2018 v 6:30 | Reagovat

Tohle je vtipné https://zpravy.aktualne.cz/domaci/dobrovsky-napsal-babisovi-ze-je-bezpecnostni-hrozbou-odmitl/r~2917e2845eba11e8888f0cc47ab5f122/
Dobrovský byl Stropnickým nominován na "bezpečnostní Thalilii" za svou studii o mobilizaci a cenu odmítl s poukazem, že předseda vlády je bezpečnostní riziko. A léta běží vážení...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama