Jak sirim nenavist na Facebooku,,,

27. října 2018 v 16:38 | Ross Hedvicek |  Clanky osvetove
Prave jsem byl na 30 dnu zablokovan na Facebooku zablokovan za "hate speech" - tedy za sireni nenavisti - vysvetleni dole.

Na Facebooku jsem jako kojetinsky rodak zalozil diskusni skupinu Kojetinske necenzurovane novoty, kde se objevovaly nejen diskuse o kojetinskych Romech, ale i o komunisticke minulosti funkcionaru kojetinskeho obecniho uradu a nejnoveji o volbach do kojetinskeho zastupitelstva. Zastupitele to pochopitelne velmi tezce nesli. Protoze z duvodu me nepritomnosti neslo, abych byl zmlacen tak ctyrmi (tri je malo, jsem mamlas velikej) neznamymi pachateli a nebo napaden macetou (v Kojetine popularni) tak zacaly na Facebooku proudit zadosti o moje zablokovani (z obecniho uradu, IP cisla nelzou, burani) a to uz muselo byt z nejakeho slusneho duvodu.

Duvod se nasel, kdyz jsem postoval obrazek historickeho mista z Kojetina, kde ve dvore dnesniho Mestskeho kulturniho strediska byl po valce koncentracni tabore pro kojetinske Nemce, rada jich tam byla bestialne zavrazdena. Tuto infomaci jsem si precetl v publikaci zakoupene na tom kulturnim stredisku v te stejne budove - ironie, co?

Takze ja se na tricet dnu odebiram na plaz u Mexickeho zalivu - a ti kojetinsti zmrdi na narodnim vybore jsou vitezne kokrhajici kohouti na smetisti dejin.
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Mikeš Mikeš | 27. října 2018 v 16:50 | Reagovat

Jojo, začíná to tady být dost drsný, novodobí fašisté,jimž se nevím proč říká neomarxisté přecházejí do útoku.

2 Eman Eman | Web | 27. října 2018 v 18:39 | Reagovat

Miloš Zeman dostane vyznamenání za celoživotní boj proti alkoholismu.
https://www.youtube.com/watch?v=l3cBOCB1trw

3 Uzenářství na Brněnsku zase při příležitosti jubilea nabízejí šunku ve tvaru Česka Uzenářství na Brněnsku zase při příležitosti jubilea nabízejí šunku ve tvaru Česka | Web | 27. října 2018 v 20:44 | Reagovat

Uzenářství na Brněnsku zase při příležitosti jubilea nabízejí šunku ve tvaru Česka
https://www.novinky.cz/koktejl/487360-vyroci-republiky-se-chopili-i-vyznavaci-kuriozit-a-bizarnosti.html

4 Cizince zadržené v Praze policie propustila. Jejich zbraně byly repliky Cizince zadržené v Praze policie propustila. Jejich zbraně byly repliky | Web | 27. října 2018 v 20:47 | Reagovat
5 @ @ | 27. října 2018 v 21:02 | Reagovat

Máte "dárek" ke 100 letům ČR. :-)

6 Drifter Drifter | 27. října 2018 v 22:39 | Reagovat

Ale Vas post a fotka tam porad je, takze ho FB nesmazali ani nijak neomezili viditelnost dalsi verejnosti.
Zrejme se na Vas nekdo nasral a vedlo tohoto komentare "Ross Hedvicek Indianum nikdo nedaval hlavu do plechoveho kyble a ostatni do toho nemlatili klackama (tzv :"kojetinsky bibinek"). Prectete si o tom neco - knihy jsou k dostani na MeKS v Kojetine, neni to zadna imperialisticka propaganda" nahlasil neco jako za Nemcu na Gestapo.

Tim Vas ale nezablokovali z FB, ja tech vyhruzek dostal spoustu a nikdy mne nezablokovali, pouze "Poradili" ze je to pristupne pouze mne, coz se ve Vasem pripade ani nestalo. Jen by mne zajimalo jak jste nasel na FB nekoho IP, protoze FB po svem pruseru to nikdy nikomu neda vedet!  Tak klidne pokracujte dal, at je v Kojetine treba vezme SLAK !

7 Drifter Drifter | 27. října 2018 v 22:51 | Reagovat

Facebook: The Declaration of Independence ‘goes against our standards on hate speech’,  tak ze jste v dobre spolecnosti!

https://www.youtube.com/watch?v=RsxzdRG7s0M

8 Pane Hedvicek, Pane Hedvicek, | 28. října 2018 v 4:51 | Reagovat

nasral jste Kocourkovske.... jako ta krava co K vytahovali na hradby.. uz zacali vyplazovat jazyk na ta jejich koryta a vy jste jim to hatil....a to pravdomluvou !, to se nedela......kdo jde dnes do politiky ? - arsholes,  jejich pomahaci a par naivnich Uzitecnych Pitomcu - UP  (tj ti co si mysli, ze neco zmeni...ovsem UP tam dlouho nevydrzi..)
Prejeme Kocurkovskym panum soudruhum na K urade nervy, neb jak vsichni vime pan H je houzevnaty.
Nic vice neboli , nez pravda,  vidte K darebaci...

se soudruzskym  pozdravem

Praci cest!

Prespolni :-)

9 agentik agentik | 28. října 2018 v 11:11 | Reagovat

[7]: Čelo úderných vojsk americké armády se formovalo v Bavorsku na německé straně Šumavy
Od července 1968 začal v Regensburgu (Řeznu) působit „štáb úderné skupiny“, do něhož bylo přiděleno více než 300 důstojníků výzvědných služeb NATO a politických poradců. Hlavní ústředí NATO dostávalo třikrát denně zprávy o situaci v Československu shromážděné „štábem úderné skupiny“. Jak bylo později upřesněno, pohybovalo se tou dobou v Československu více než 200 specialistů z armády NATO a více než 300 lidí ze špionážních center. CIA a Pentagon věřily, že tolik „specialistů“ bude schopno zabezpečit řízenou činnost pro 75 000 „povstalců“. Podle amerického ministerstva zahraničí čítal v létě 1968 počet amerických občanů v Československu asi 1500 lidí. Ke dni 21. srpna 1968 se jejich počet zvýšil na 3000. Podle amerického tisku šlo většinou o agenty CIA. Pouze v první polovině roku 1968 překročilo
4/6

československé hranice více než 368 tisíc turistů z Německa. Tak masivní příliv „milovníků cestování“ ze sousední země neměl obdoby. V západním Německu a Rakousku byly zřízeny střediska pro přípravu výbušnin, pro činnost ilegálních rozhlasových stanic, cvičili se tam špióni a sabotéři, shromažďovaly zbraně a střelivo. .        
A již 22. srpna velitel 2. západoněmeckého armádního sboru generálporučík Thilo nařídil vytvoření zvláštního velitelství pro koordinaci „psychologické války“ proti Československu podle pokynů generálního inspektora Bundeswehru. Jeho oficiálním úkolem bylo „udržovat technickou komunikaci“ s Československem. Ve skutečnosti šlo o centrum „informační války“. Činnost velitelství vedl plukovník I. Trench, přední západoněmecký odborník na „psychologickou” diverzi. Zkušenosti s ideologickými akcemi získal během kontrarevolučního povstání v Maďarsku. Téměř všem členům štábu se pod krytím „novinářů“ podařilo navštívit Československo, aby si ověřili nadcházející „psychologické operace“.  
Vnitrostranický puč a odstraňování protitankových a protipěchotních zátarasů na Šumavě v Železné oponě vyvolalo v Moskvě paniku
Takový byl předobraz událostí z doby před 21. srpnem 1968. Na jedné straně vnitrostranický puč komunistických aparátčíků uvnitř ÚV KSČ, kteří svrhli prezidenta republiky skrze generála Šejnu, který posloužil pučistům uvnitř KSČ jako nástroj na vydírání a odstranění Antonína Novotného. Bez generála Šejny by žádné Pražské jaro 1968 nebylo. Celá kauza s jetelovým semenem byla zinscenována tak, aby pučisté měli munici proti Novotnému. Generál Šejna dezertoval do USA, a protože syn prezidenta Novotného se přímo s Šejnou přátelil a byl doma u Novotných na návštěvách pečený vařený, měli tím pučisté na Novotného páku, aby odstoupil z funkcí. Poté, co byl odstraněn z pozice vrchního velitele a prezidenta, mohly začít čistky v ČSLA a rozebírání Železné opony na Šumavě. Pokud by Dubčekovské Československo dokončilo Pražské jaro, nejpozději do roku 1975 by Československou vstoupilo do NATO, protože neutralitu by Československu ostatní státy NATO a ani Varšavské smlouvy neuznaly a negarantovaly.
V roce 1968 se o prezidentu Novotném dokonce šířila vulgární básnička o útěku generála Šejny do USA a o tom, jak z USA posílá Novotnému do Prahy telegram s tímto zněním:
TELEGRAM
Cesta dobrá, žrádla mraky
ser jim na to, přijeď taky.
Kurev hejna, zdraví Šejna.
A Novotný mu na to odpovídá:
Funkce v prdeli, přijedu v neděli. Tonda!
5/6

V celém Pražském jaru 1968 tak šlo o vnitrostranický puč, de facto o palácový převrat, kdy skupina komunistických aparátčíků chtěla provést politické a vojenské změny a přesunout Československo ze skupiny socialistických zemí a z bloku Varšavské smlouvy pod vedením SSSR do skupiny kapitalistických zemí a do bloku NATO pod vedením USA. Pohádka o socialismu s lidskou tváří byla salámovou metodou na občany Československa, kteří by v demokratických volbách pro návrat do kapitalismu tehdy v roce 1968 (zatím) nehlasovali. Právě proto docházelo k puči uvnitř ÚV KSČ, protože v rámci Národní fronty a u voleb by pro cestu ke kapitalismu lid vládě mandát v roce 1968 nedal.
Proto je ostudné, že dnešní demokrati horují pro rok 1968, když ten neměl s demokracií nic společného, když to byl proces, který vycházel z komunistického puče uvnitř KSČ, který byl odstartován divokým svržením prezidenta Antonína Novotného, takže majdanizační proces, ale ne z ulice, nýbrž zevnitř politbyra ÚV. Puč byl provázen čistkami v československé armádě a byl odstartován       obviněním a následně útěkem generála Jana Šejny do USA. Všechno bylo nachystáno k tomu, aby Československo se stalo zemí, která se dostane do vlivu USA a NATO. A to by v roce 1968 a poté znamenalo, že vojska Bundeswehru a americké armády by se dostala na východním Slovensku až na hranice Sovětského svazu.
Bez komunistických aparátčíků by nebylo ani Pražské jaro 1968, ani Listopad 1989! Obojí připravily kádry vychované stranou. Takže, jaká demokracie?
A jaká je situace dnes? Česká brigáda AČR z Žatce je pod velením německého Bundeswehru v rámci NATO na čáře doteku v Pobaltí, na hranici s Ruskou federací. Takže, všechno je tak, jak bylo plánováno v roce 1968. Způsobit státní převraty v socialistických zemích, připojit je k NATO a použít jejich země jako nástupní platformy pro armády NATO k hranicím Ruska. Proto v roce 1968 probíhaly procesy, které probíhaly i v roce 1989. Václav Havel také v prosinci 1989 prohlašoval, že není nepřítelem socialismu. Také sliboval občanům v ulicích zachování socialismu jako Alexander Dubček v roce 1968.
Jenže rok 1989 byl součástí státního převratu stejně, jako bylo Pražské jaro 1968. V obou případech převrat spustili aparátčíci, nikoliv občané. V obou případech byli v čele převratů figury, které se zaštiťovaly socialismem, ale které byly pouze loutkami těch, kteří stáli v
6/6

pozadí. V obou případech šlo o odchod Československa z Varšavského bloku do NATO a v obou případech byl hlavním cílem přístup NATO k hranicím SSSR, resp. Ruské federace. A stejně jako v listopadu 1989 byla spouštěčem pro převrat záminka se zabitým studentem, stejně tak v roce 1968 byla záminka pro odstranění generálního tajemníka a prezidenta kauza generála, který měl na něho těsné napojení.
Americká armáda v současnosti  pochoduje v Estonsku k ruským hranicím. Zatím jen prý na cvičení…  A není náhodou, že bez StB by nebyl žádný 17. listopad a bez ÚV KSČ ani žádné Pražské jaro. Uvědomují si to ti blázni a hlupáci v České televizi, v Bratislavě okolo pana Kisky, že uctívají ve skutečnosti neomarxistický a potažmo trockistický puč, který v roce 1968 proběhl uvnitř komunistické strany? Uctívají proces, který bez mandátu lidu měl v plánu ukončit v Československu budov&aa cute;ní socialismu a měl zahájit přesun ke kapitalismu pod kuratelu americké vojenské moci, pod jařmo německé moci, k obnově sudetských požadavků na Československo a k nasunutí procesů vedoucích ke konfrontaci s největší zemí na světě, s jadernou velmocí, Sovětským svazem, potažmo dnes Ruskou federací.
Gerogem Sorosem podporovaný slovenský prezident tak bude na České televizi oslavovat komunistický puč z jara roku 1968, který měl urychlit vojenské obkličování Ruska.  Kolik zrádců by dnes poslalo zvací dopisy do Washingtonu, kdyby dnes ve vládě došlo k puči a ke snahám o vystupování z NATO a k plánům na nasunování demokracie s lidskou tváří? Ten zvací dopis pro americkou armádu by měl tisíce podpisů :-P [:tired:]

10 agentik agentik | 28. října 2018 v 11:12 | Reagovat

[7]: Čelo úderných vojsk americké armády se formovalo v Bavorsku na německé straně Šumavy
Od července 1968 začal v Regensburgu (Řeznu) působit „štáb úderné skupiny“, do něhož bylo přiděleno více než 300 důstojníků výzvědných služeb NATO a politických poradců. Hlavní ústředí NATO dostávalo třikrát denně zprávy o situaci v Československu shromážděné „štábem úderné skupiny“. Jak bylo později upřesněno, pohybovalo se tou dobou v Československu více než 200 specialistů z armády NATO a více než 300 lidí ze špionážních center. CIA a Pentagon věřily, že tolik „specialistů“ bude schopno zabezpečit řízenou činnost pro 75 000 „povstalců“. Podle amerického ministerstva zahraničí čítal v létě 1968 počet amerických občanů v Československu asi 1500 lidí. Ke dni 21. srpna 1968 se jejich počet zvýšil na 3000. Podle amerického tisku šlo většinou o agenty CIA. Pouze v první polovině roku 1968 překročilo
4/6

československé hranice více než 368 tisíc turistů z Německa. Tak masivní příliv „milovníků cestování“ ze sousední země neměl obdoby. V západním Německu a Rakousku byly zřízeny střediska pro přípravu výbušnin, pro činnost ilegálních rozhlasových stanic, cvičili se tam špióni a sabotéři, shromažďovaly zbraně a střelivo. .        
A již 22. srpna velitel 2. západoněmeckého armádního sboru generálporučík Thilo nařídil vytvoření zvláštního velitelství pro koordinaci „psychologické války“ proti Československu podle pokynů generálního inspektora Bundeswehru. Jeho oficiálním úkolem bylo „udržovat technickou komunikaci“ s Československem. Ve skutečnosti šlo o centrum „informační války“. Činnost velitelství vedl plukovník I. Trench, přední západoněmecký odborník na „psychologickou” diverzi. Zkušenosti s ideologickými akcemi získal během kontrarevolučního povstání v Maďarsku. Téměř všem členům štábu se pod krytím „novinářů“ podařilo navštívit Československo, aby si ověřili nadcházející „psychologické operace“.  
Vnitrostranický puč a odstraňování protitankových a protipěchotních zátarasů na Šumavě v Železné oponě vyvolalo v Moskvě paniku
Takový byl předobraz událostí z doby před 21. srpnem 1968. Na jedné straně vnitrostranický puč komunistických aparátčíků uvnitř ÚV KSČ, kteří svrhli prezidenta republiky skrze generála Šejnu, který posloužil pučistům uvnitř KSČ jako nástroj na vydírání a odstranění Antonína Novotného. Bez generála Šejny by žádné Pražské jaro 1968 nebylo. Celá kauza s jetelovým semenem byla zinscenována tak, aby pučisté měli munici proti Novotnému. Generál Šejna dezertoval do USA, a protože syn prezidenta Novotného se přímo s Šejnou přátelil a byl doma u Novotných na návštěvách pečený vařený, měli tím pučisté na Novotného páku, aby odstoupil z funkcí. Poté, co byl odstraněn z pozice vrchního velitele a prezidenta, mohly začít čistky v ČSLA a rozebírání Železné opony na Šumavě. Pokud by Dubčekovské Československo dokončilo Pražské jaro, nejpozději do roku 1975 by Československou vstoupilo do NATO, protože neutralitu by Československu ostatní státy NATO a ani Varšavské smlouvy neuznaly a negarantovaly.
V roce 1968 se o prezidentu Novotném dokonce šířila vulgární básnička o útěku generála Šejny do USA a o tom, jak z USA posílá Novotnému do Prahy telegram s tímto zněním:
TELEGRAM
Cesta dobrá, žrádla mraky
ser jim na to, přijeď taky.
Kurev hejna, zdraví Šejna.
A Novotný mu na to odpovídá:
Funkce v prdeli, přijedu v neděli. Tonda!
5/6

V celém Pražském jaru 1968 tak šlo o vnitrostranický puč, de facto o palácový převrat, kdy skupina komunistických aparátčíků chtěla provést politické a vojenské změny a přesunout Československo ze skupiny socialistických zemí a z bloku Varšavské smlouvy pod vedením SSSR do skupiny kapitalistických zemí a do bloku NATO pod vedením USA. Pohádka o socialismu s lidskou tváří byla salámovou metodou na občany Československa, kteří by v demokratických volbách pro návrat do kapitalismu tehdy v roce 1968 (zatím) nehlasovali. Právě proto docházelo k puči uvnitř ÚV KSČ, protože v rámci Národní fronty a u voleb by pro cestu ke kapitalismu lid vládě mandát v roce 1968 nedal.
Proto je ostudné, že dnešní demokrati horují pro rok 1968, když ten neměl s demokracií nic společného, když to byl proces, který vycházel z komunistického puče uvnitř KSČ, který byl odstartován divokým svržením prezidenta Antonína Novotného, takže majdanizační proces, ale ne z ulice, nýbrž zevnitř politbyra ÚV. Puč byl provázen čistkami v československé armádě a byl odstartován       obviněním a následně útěkem generála Jana Šejny do USA. Všechno bylo nachystáno k tomu, aby Československo se stalo zemí, která se dostane do vlivu USA a NATO. A to by v roce 1968 a poté znamenalo, že vojska Bundeswehru a americké armády by se dostala na východním Slovensku až na hranice Sovětského svazu.
Bez komunistických aparátčíků by nebylo ani Pražské jaro 1968, ani Listopad 1989! Obojí připravily kádry vychované stranou. Takže, jaká demokracie?
A jaká je situace dnes? Česká brigáda AČR z Žatce je pod velením německého Bundeswehru v rámci NATO na čáře doteku v Pobaltí, na hranici s Ruskou federací. Takže, všechno je tak, jak bylo plánováno v roce 1968. Způsobit státní převraty v socialistických zemích, připojit je k NATO a použít jejich země jako nástupní platformy pro armády NATO k hranicím Ruska. Proto v roce 1968 probíhaly procesy, které probíhaly i v roce 1989. Václav Havel také v prosinci 1989 prohlašoval, že není nepřítelem socialismu. Také sliboval občanům v ulicích zachování socialismu jako Alexander Dubček v roce 1968.
Jenže rok 1989 byl součástí státního převratu stejně, jako bylo Pražské jaro 1968. V obou případech převrat spustili aparátčíci, nikoliv občané. V obou případech byli v čele převratů figury, které se zaštiťovaly socialismem, ale které byly pouze loutkami těch, kteří stáli v
6/6

pozadí. V obou případech šlo o odchod Československa z Varšavského bloku do NATO a v obou případech byl hlavním cílem přístup NATO k hranicím SSSR, resp. Ruské federace. A stejně jako v listopadu 1989 byla spouštěčem pro převrat záminka se zabitým studentem, stejně tak v roce 1968 byla záminka pro odstranění generálního tajemníka a prezidenta kauza generála, který měl na něho těsné napojení.
Americká armáda v současnosti  pochoduje v Estonsku k ruským hranicím. Zatím jen prý na cvičení…  A není náhodou, že bez StB by nebyl žádný 17. listopad a bez ÚV KSČ ani žádné Pražské jaro. Uvědomují si to ti blázni a hlupáci v České televizi, v Bratislavě okolo pana Kisky, že uctívají ve skutečnosti neomarxistický a potažmo trockistický puč, který v roce 1968 proběhl uvnitř komunistické strany? Uctívají proces, který bez mandátu lidu měl v plánu ukončit v Československu budov&aa cute;ní socialismu a měl zahájit přesun ke kapitalismu pod kuratelu americké vojenské moci, pod jařmo německé moci, k obnově sudetských požadavků na Československo a k nasunutí procesů vedoucích ke konfrontaci s největší zemí na světě, s jadernou velmocí, Sovětským svazem, potažmo dnes Ruskou federací.
Gerogem Sorosem podporovaný slovenský prezident tak bude na České televizi oslavovat komunistický puč z jara roku 1968, který měl urychlit vojenské obkličování Ruska.  Kolik zrádců by dnes poslalo zvací dopisy do Washingtonu, kdyby dnes ve vládě došlo k puči a ke snahám o vystupování z NATO a k plánům na nasunování demokracie s lidskou tváří? Ten zvací dopis pro americkou armádu by měl tisíce podpisů
Rosto, nechce to prijmout.... :-P [:tired:] :-?

11 DRAZDIM prosim uvazte trochu DRAZDIM prosim uvazte trochu | 28. října 2018 v 11:22 | Reagovat

Šedesátý osmý jinak, než jsme si zvykli.  

Největší “demokrati” lžou národu o pozadí státního převratu 1968, který měl do roku 1975 udělat z ČSSR členský stát NATO!  
Miloš Zeman pochopil, že 50. výročí převratu není důvod připomínat, protože je připomínkou nezdařeného neomarxistického puče.
Pravda o roku 1968 je největší fackou do tváře všech, kteří usilovali o demokracii a svobodu, protože rok 1968 byl pouze nezdařeným prototypem pozdější a o 21 let realizované Sametové revoluce. Celé Pražské jaro 1968 začalo jako brutální vnitrostranický puč uvnitř Ústředního výboru KSČ, kdy došlo k sesazení prezidenta Antonína Novotného, který byl v březnu 1968 násilným způsobem pod hrozbou likvidace vlastní rodiny donucen k odstoupení z pozice prezidenta a vrchního velitele ozbrojených sil ČSLA.  
Podle dokumentů KGB měl Antonín Novotný odposlouchávaný telefon již od listopadu 1967 lidmi z okolí pozdějších prominentů Pražského jara a k odstavení Novotného z funkce byly použity zpravodajské informace a kompro o propojení Antonína Novotného na generála Jana Šejnu. Ten utekl na počátku Pražského jara 1968 do USA, kde začal pracovat pro americkou CIA a poskytl americké armádě podrobné informace o operačních silách ČSLA, o rozmístění vojsk a poskytl i materiály pro kompro účely na těžbu a získávání informací od českých generálů.
Pražské jaro 1968 odstartoval puč uvnitř ÚV KSČ, který měl za první oběť prezidenta a generálního tajemníka

Generál Jan Šejna utekl z Československa kvůli hospodářské kriminalitě, protože údajně spekuloval s jetelovými semeny vyšlechtěnými Československou akademií věd pro vysoké rostlinné výnosy. Krmivo zlepšovalo výživu skotu a tím také masivní produkci mléka. Generál Šejna s těmito experimentálními osivy kšeftoval mimo svoji jurisdikci ČSLA, protože právě armáda měla k osivům přístup pro zkoušky a testy pro vysokou produkci mléka jako strategické suroviny. Mezi zajímavé parametry patřila schopnost tohoto jetele pohlcovat radiaci, takže se plánovalo s tím, že v případě termonukleární války by tento jetel byl použit na dekontaminaci půdy a zeminy. Jetel tohoto typu se tudíž nesměl dostat do rukou západu. Oficiálně byl generál Šejna obviněn z hospodářské kriminality, že se obohatil tím, že prodal několik tun semen jetele, ale kvůli tomu by komunistický režim nikdy generála trestně nestíhal. Nešlo totiž o obyčejný jetel, ale o vojensky modifikovaný kmen s vysokou schopností absorpce radionuklidů z půdy. Takže šlo o něco jiného. Symbolicky přesně na den 20. výročí komunistického převratu z 25. února 1948 překročil přes Maďarsko a Jugoslávii hranice do Itálie, kde se ohlásil americkým úřadům a požádal o politický azyl v USA. Ten obratem dostal a na oplátku poskytl americké CIA všechny informace o ČSLA a celé Varšavské smlouvě. Prezident Antonín Novotný o měsíc později odstoupil z pozice prezidenta ČSSR a dokonce i z předsednictva ÚV KSČ. Jeho odstranění bylo vynucené pod hrozbou kriminalizace v souvislosti s kauzou generála Šejny, protože ten měl s Antonínem Novotným soukromé přátelské vztahy. Odstranění Novotného z pozice prezidenta bylo nezbytné pro úspěšné odstartování puče v plné síle, který začal už v lednu 1968. Novotný jako vrchní velitel ozbrojených sil by totiž nedal souhlas s tím, co plánovala později dezignovaná Dubčekova vláda.
Ihned poté, co byl Antonín Novotný, přezdívaný “Krásný Tony”, odstraněn a generálním tajemníkem ÚV KSČ byl jmenovaný Alexander Dubček, začaly v ČSLA mohutné čistky. Z vedoucích funkcí velitelů divizí a oblastních okruhů byli odvoláni lidé spojení s původním mocenským křídlem prezidenta Novotného. Záminkou se stal právě gen. Šejna, a proto bylo prý nutné udělat v ČSLA čistky, a to bez konzul tace s Moskvou.
Sovětská vojenská rozvědka o tom podala do Moskvy poprvé zprávu už 11. května 1968, že v Československu dochází po svržení Antonína Novotného ke znepokojujícím změnám na úrovni armády. Spolu s dezercí a útěkem generála Šejny do USA to začalo pro ruskou rozvědku vykreslovat hrozivý obraz infiltrace československé armády americkým nepřítelem zevnitř. Dubčekova vláda toto nekomentovala a oči veřejnosti byly upřeny k demokratizačním procesům, jako byla svoboda slova, otevření hranic pro výjezd na západ, československá rádia začala pouštět americkou a západní hudbu a atmosféra v zemi začala připomínat Jugoslávii.

Další znepokojení v Moskvě vyvolala informace ze 14. června 1968. Ruská vojenská rozvědka hlásí do Moskvy, že skupiny ženistů ČSLA začaly na Šumavě na vybraných úsecích a lesních mýtinách odstraňovat protitankové bariéry a protipěchotní zátarasy z ostnatého drátu a ocelových křížů. Ministerstvo obrany ČSSR na toto reagovalo o týden později, že na vybraných úsecích dochází nikoliv k odstraňování zátarasů, ale pouze jejich údržbě a modernizaci, takže staré zátarasy je třeba odstranit a potom nainstalovat

nové. Jenže ani o měsíc později žádné nové zátarasy na hranici nejsou, mýtiny jsou odkryty pro vstup tanků a pěchoty nepřítele, hlásila sovětská rozvědka 20. července 1968 do Moskvy. “Hrozí eminentní riziko vtrhnutí vojsk NATO skrze otevřené úseky Železné opony na Šumavě do Československa…”, hlásí do Moskvy sovětští zpravodajci. Na druhé straně v NSR přitom probíhají nebezpečné přesuny americké armády.
Za hranicemi na západě se formovala vojska NATO
Ruský generálmajor ve výslužbě Vladimir Bělous, spolupracovník Střediska mezinárodní bezpečnosti Ruské akademie věd (RAV) k tomu uvedl: “USA v letech 1960-1970 shromáždily v Evropě silnou skupinu taktických jaderných zbraní, které měly asi 7000 bojových hlavic. Jenom armáda Německa (Bundeswehr) čítala okolo 500 tisíc lidí. Od samého počátku byl Bundeswehr plně integrován do vojenské struktury NATO a byl podřízen společnému velení aliance. V SSSR byl Bundeswehr nazýván „armádou pomsty“, protože se na jeho vyt voření aktivně podíleli bývalí Hitlerovi generálové. Například v roce 1957 v něm sloužilo více než 10 tisíc důstojníků, 44 generálů a admirálů, kteří bojovali v nacistických jednotkách. Již v červenci 1968 byly evropské síly NATO uvedeny do stavu částečné bojové pohotovosti. Zvláštní obrněné jednotky americké armády se přesunuly na hranice Československa v Bavorsku. Na výcvikovém polygonu Grafenwöhr v NSR stály tanky NATO v kolonách připravené k okamžité mu zásahu. Stovky ocelových hřbetů bylo vidět z československé strany pouhým okem. V noci z 20. na 21. srpna dal generál Parker z velitelství NATO příkaz k zavěšení atomových bomb do letadel. Velitelé leteckých jednotek obdrželi příkazy v zapečetěných obálkách, které měly být otevřeny na speciální signál. Označovaly cíle pro bombardování v socialistických státech. Generálporučík sovětské armády ve výslužbě Alfred Gaponěnko, v těch letech velitel pluku, vzpomíná: „Byl jsem pověřen udeřit svým plukem z boku na vojska NATO, která se pod rouškou cvičení „Černý lev“ soustředila na německém území a byla připravena k invazi do Československa. Byly stanoveny hranice rozvinutí pluku, který měl operovat v sestavě 120. motostřelecké divize jako rezervní pojistka vrchního velitele Sovětského svazu. Do oblasti možných bojových operací měly být jednotky přesunuty přes území Polska.“ V hlavním štábu NATO byla zřízena speciální skupina, která zahrnovala operační komanda. Jejich úkolem byl „československý problém“.
Čelo úderných vojsk americké armády se formovalo v Bavorsku na německé straně Šumavy
Od července 1968 začal v Regensburgu (Řeznu) působit „štáb úderné skupiny“, do něhož bylo přiděleno více než 300 důstojníků výzvědných služeb NATO a politických poradců. Hlavní ústředí NATO dostávalo třikrát denně zprávy o situaci v Československu shromážděné „štábem úderné skupiny“. Jak bylo později upřesněno, pohybovalo se tou dobou v Československu více než 200 specialistů z armády NATO a více než 300 lidí ze špionážních center. CIA a Pentagon věřily, že tolik „specialistů“ bude schopno zabezpečit řízenou činnost pro 75 000 „povstalců“. Podle amerického ministerstva zahraničí čítal v létě 1968 počet amerických občanů v Československu asi 1500 lidí. Ke dni 21. srpna 1968 se jejich počet zvýšil na 3000. Podle amerického tisku šlo většinou o agenty CIA. Pouze v první polovině roku 1968 překročilo

československé hranice více než 368 tisíc turistů z Německa. Tak masivní příliv „milovníků cestování“ ze sousední země neměl obdoby. V západním Německu a Rakousku byly zřízeny střediska pro přípravu výbušnin, pro činnost ilegálních rozhlasových stanic, cvičili se tam špióni a sabotéři, shromažďovaly zbraně a střelivo. .        
A již 22. srpna velitel 2. západoněmeckého armádního sboru generálporučík Thilo nařídil vytvoření zvláštního velitelství pro koordinaci „psychologické války“ proti Československu podle pokynů generálního inspektora Bundeswehru. Jeho oficiálním úkolem bylo „udržovat technickou komunikaci“ s Československem. Ve skutečnosti šlo o centrum „informační války“. Činnost velitelství vedl plukovník I. Trench, přední západoněmecký odborník na „psychologickou” diverzi. Zkušenosti s ideologickými akcemi získal během kontrarevolučního povstání v Maďarsku. Téměř všem členům štábu se pod krytím „novinářů“ podařilo navštívit Československo, aby si ověřili nadcházející „psychologické operace“.  
Vnitrostranický puč a odstraňování protitankových a protipěchotních zátarasů na Šumavě v Železné oponě vyvolalo v Moskvě paniku
Takový byl předobraz událostí z doby před 21. srpnem 1968.

Takze neco Impeialiste opakovali na Blizkem Vychode, Severni Africe, Jugoslavii, Ukrajine ale nepodarilo se jim na Kryme a nyni jeci jako Blaznive Viktorky u splavu.
Takze Vytunelovani CSSR jiz melo byt asi v roce 1970 a pak Imperialisticky nuklearni Holocaust, uvedomujete si to HLUPACKOVE? :-?  :-D

12 jara jara | 28. října 2018 v 12:31 | Reagovat

www.liberland.org;
Zeme zaslibena :-)

13 Sri Nos Sri Nos | E-mail | Web | 28. října 2018 v 13:48 | Reagovat

Fuckbukovi zmrdi zasrali cely svet cenzurni, totalitni srackou. V Cesku nas zmrdi vykradaji kazdy den vice nez milardou. VYKRADAJI I NASI USTAVU, KTERA CENZURU ZAKAZUJE.

14 Vitezslav Vitezslav | E-mail | 28. října 2018 v 15:42 | Reagovat

Jdi do pici Auslander.  A co si o tom myslet? Je to nenavist nebo ma pravdu?

https://www.youtube.com/watch?v=KYYlS-xLm2g

15 El Sid El Sid | 28. října 2018 v 15:46 | Reagovat

Dnešní zpráva převzata z deníku Al Ahram mluví za všechno.
Turecký novinář Mehmet Akhul přinesl autentické svědectví o plánech a jejich realizaci přímo z centra bojů takzvaného Islámského státu z oblasti střední Sýrie. Rok a půl tam působil pod jménem Mohamed Akhe jako bojovník tzv.Islámského státu (kalifátu). Sám označuje tzv. Islámský stát (ISIS) jako podvod, řízený zahraniční tajnou službou.

   Ve vedení ISIS jsou lidé trénováni v zahraničí a někteří dokonce i takoví, co byli už zatčeni americkými vojáky v Iráku a později propuštěni. Jejich skutečná identita je poměrně málo známá a těžko zjistitelná.

   Uprchlická krize je podle Akhula organizovanou, připravovanou ISIS na převezení armád ISIS do Evropy. Všechny akce s dětmi a ženami jsou pouze zastírací manévr, který má uklidnit veřejné mínění v Evropě a zvednout vlnu solidarity.
   Cílem mají být samozřejmě nejvyspělejší ekonomiky EU. Bojovníci ISIS mezi sebou komunikují prostřednictvím mobilních GSM telefonů v síti Spojených Arabských Emirátů Etisalat, které mají zaplacené přímo z ISIS. Tím je také vyřešena záhada, jak mohli takzvaní chudí uprchlíci komunikovat mezi sebou z moderních smartphonů celé týdny v roamingovém režimu, přičemž neměli peníze údajně na nic, navíc mají být až z 80% pologramotní.

   Příkazy a velení jde přes velitele skupin, které tvoří převážně
obyvatelé Sýrie a Iráku a jedna skupina je vedena třemi muži za předpokladu, že jsou na jednom místě. Proto se takzvaní uprchlíci domáhali sami rozhodovat, kde budou umístěni. Jejich taktika má začít tak zvanou guerillovou válkou, což je v podstatě partyzánský způsob boje a to bráněním veřejného pořádku, infiltrací domácího obyvatelstva a kontaktem s již žijícími skupinami v EU.

   Toto je důkaz, že celý systém v EU reprezentován vlastizrádci,jako je především Merkelová, Hollande, Junckers, Faymann a ostatní totálně zradili Evropu a nechali ji nepřipravenou na totální válku, vedenou z vnitřku. Akhul podrobně popsal organizační strukturu bojovníků tzv. Islámského státu (kalifátu) (ISIS) v Evropě. Tak zvaní uprchlíci z válečných oblastí jsou ve skutečnosti bojovníci ISIS, maskovaní rodinami a dětmi, kteří navazují kontakty s již existujícími strukturami, které v Evropě již působí.

   "Válka v Evropě se začala" prohlásil operační důstojník policejního velitelství v jižním Hesensku po rozsáhlé akci odhalující rozsáhlou síť muslimských vojenských struktur v Německu.
"Toto je výsledek ranní mimořádné porady ředitelství tří sousedních spolkových zemí", dodal. Jeho britští kolegové podnikli po Akhulovom svědectví operativní zásah, odhalující síť muslimských partyzánů v oblasti Midlands.
   Připravovali teroristické útoky a sabotážní akce po celé zemi,
což má být začátek přenesení bojů z Blízkého východu do Evropy. Jak Akhul uvádí ve svém příspěvku v Al Ahram z dnešního rána, tzv. uprchlíci komunikují většinou přes dubajského operátora firmy Etisalat, která do dnešního oběda zablokovala několik desítek tisíc účtů, které komunikovaly neustále jen a výhradně přes roamingové partnery v Evropě. Kontrola a odposlouchávání telefonátů začalo policejními orgány v německé spolkové zemi Hesensko, kde je nejvíce teroristických buněk, i ve Velké Británii.

   Podle svědectví Akhula je v Evropě odhadem více než 450 tisíc bojovníků ISIS, z nichž je přibližně 80% aktivních. Ostatní se skrývají nebo jsou mimo kontrolu velitelů ISIS. "Maďarská armáda je vestavu pohotovosti a připravena na násilný zásah v případě narušení hranic", prohlásil premiér Orbán. Mehmet Akhul je momentálně na policejním ředitelství v Ammánu a podle mluvčího policejního ředitelství se stále neví, kdy a za jakých okolností bude propuštěn. Informace čerpáme ze zdrojů ammánské pobočky Al Jazeera i od spolupracovníků v Káhiře a Ammánu.

POSÍLEJTE DÁL, AŤ TO VÍ CO NEJVÍC LIDÍ!!!  
DO EVROPY NEJDOU ŽÁDNÍ ZOUFALÍ IMIGRANTI, PRCHAJÍCÍ PŘED VÁLKOU,
ALE VÍTAČI NA NÁS POSÍLAJÍ BUDOUCÍ OTROKÁŘE A VRAHY, VRAHY NAŠICH DĚTÍ A VNOUČAT !!!!
Sorosovi jsou v pozadi?

16 Karel Jemelka Karel Jemelka | E-mail | 28. října 2018 v 16:11 | Reagovat

Doba pokročila ale nemění se. Dříve se vylučovalo z Pionýra, dnes z Fakebooku. :-(

18 ČSSR ČSSR | Web | 28. října 2018 v 17:55 | Reagovat
19 Fidel Fidel | 28. října 2018 v 18:32 | Reagovat

[13]: Senatore! Kde jsi byl tak dlouho? Uz jsme mysleli, ze si tu volebni ostudu neprezil. Hare Krishna!

20 Fidel Fidel | 28. října 2018 v 18:36 | Reagovat

[16]: Pouze nechapu jak si inteligentni tvor vubec muze zalozit ucet na FB. K cemu je to dobre?

21 Drifter Drifter | 28. října 2018 v 20:43 | Reagovat

[15,11,10,9]  Jaro postujete tady samy kraviny, jako ta vyslouzila prostitutka co placala nesmysly na fake stanici VLTAVA v 68 !!
Zatarasy na Sumave? To by se kazdy kdo v lete kosil travu v hranicnim pasmu pochcal smichem! A ty jednotky NATO, no to je pecka.
Clovece Zapad v te dobe byl radsi kdyby zadne Prazske Jaro nebylo. Prez.Johnston hral golf, a Nemci nechteli zadny konflikt na jejich hranicich.
A SSSR?,Mate pravdu je to nejvetsi pustina na svete s GDP polovicni Italie ktera nema plyn ani olej Sibire.
Prava hodnota naroda se pocita kvalitou zivota obyvatel, ne Nuklearnim strasidlem !

22 Souckova Ruzena Souckova Ruzena | E-mail | 28. října 2018 v 20:59 | Reagovat

Facebook nechci,nebudu si s idioty,ktere neznam,dopisovat.Cloveka bez delši doby nelze poznat.Uz za protektoratu se lidi navzajem udavali,takze nic noeho pod sluncem.

23 Fidel Fidel | 28. října 2018 v 23:35 | Reagovat

[22]: Pani Souckova. Facebook ma i jedinou positivni stranku. Ja osobne jak zjistim, ze nekdo ma FB okamzite prerusuji veskery kontakt a zvysuji kontakt s mym psem. Ten FB nema a je to videt na vysoke urovni komunikace. Takze dnes jsem tu naposled.

24 jara jara | 31. října 2018 v 0:54 | Reagovat

[21]: Pane Drifter ja byl u jednotek zajistujici Csr vzdusny prostor, a  vice neuveritelne. V nekterych pasmech bylo mnoho zon, zabezpecovacich pasem,l ne jen ty pod ostnatymi draty. Byl jsem v Nemecku pri jejich manevrech NATo Velky vzdusny most, tak proc kdyz nic, nebo se jeste dnes nevalci USA, NATO temer po celem svete a take tal o cemz vubec nevite a ty testovane nove zbrane, nepredstavitelny horrory. :D

25 Jirina Jirina | E-mail | 31. října 2018 v 17:53 | Reagovat

[9]: Chceme světlo, chceme více světla

bylo hlavní heslo průvodu cca 2000 studentů ze strahovských kolejí, který se na protest proti výpadkům elektřiny na těchto vysokoškolských kolejích konal v Praze 31. října 1967. Veřejná bezpečnost jej na Malé Straně brutálně rozehnala, někteří studenti byli zraněni nebo donuceni odejít ze studia. Událost však pronikla do tehdejších médií a zásah odsoudili akademičtí hodnostáři i veřejnost. Tím byla oslabena pozice tehdejšího vedení KSČ v čele s Antonínem Novotným a demonstrace se stala jednou z předzvěstí pražského jara 1968.

Jednoho dne „přeskočila mezi studenty jiskra“, veliká skupina se shromáždila v prostoru mezi kolejemi a vyrazila směrem na Pohořelec. Po cestě míjeli objekt vojenských skladů a vrátný odtud volal SNB. Studenti směřovali do centra města směrem na Hrad, ale nakonec čelo průvodu zamířilo do Nerudovy ulice. Dole v Nerudově ulici už čekalo několik aut SNB a příslušníci z průvodu vtáhli do aut několik studentů. Ostatní studenti se vrátili na Strahov. SNB propustili všechny studenty až na dva. Na Strahově, v místech, kde končil trolejbus, zůstalo asi 15 vozů Volha s příslušníky SNB a v nich byli ti zadržení studenti. Větší skupina studentů stála proti autům SNB a žádala propuštění svých kolegů.

Mezitím SNB povolala pohotovostní jednotku mladých příslušníků z Hrdlořez, kteří měli zjevnou chuť studenty mlátit. Když dorazili na Strahov, nastal masakr. Příslušníci SNB mlátili studenty „hlava nehlava“, nerozlišujíce v nastalé tmě demonstranty od studentů vracejících se ze studoven v Praze v Klementinu. Vnikli i do některých kolejí (blok 3 a 4), u jednoho z těchto bloků rozmlátili dveře.

26 Drifter Drifter | 31. října 2018 v 23:21 | Reagovat

[24]:Jaro, co je dnes a co bylo pred padesati lety se neda srovnat. (Nebe a dudy)

27 ghost ghost | 1. listopadu 2018 v 17:49 | Reagovat

[25]: Ja tou dobou zacinal studium na FEL CVUT, byli jsme coby 'venkovane' v Podebradech, ale na setkani s delegaci UV KSC v sale 'na bloku 1' jsme take prijeli. Pamatuji, jak to Kapek, (Polednik za mladez ?) atd. vubec nemohli nebo nechteli pochopit.

Ale ty vypadky site byly IMO zpusobeny spiralovymi kamenky bastlicich studentu. Na to nebyla dimensovana mistni sit na strahovskem arealu.

28 Jirina Jirina | E-mail | 1. listopadu 2018 v 18:02 | Reagovat

[23]: A nebude vám scházet kontakt s Pepou a Járou prchající Fidelio? :-D

29 Fidel Fidel | 2. listopadu 2018 v 14:45 | Reagovat

[28]: Nebude.

30 sri nos sri nos | E-mail | Web | 3. listopadu 2018 v 12:36 | Reagovat

[19]: Fideluv penise. Asi te notne nasere info, ze me budou nominovat a pote delegovat do EU, ktere je mi totalne u prdele, stejne jako jakysi zasrany fidel. Ministerstvo Obrany me tak mocne financne vyfutrovalo za muj celozivotni boj s curakama jako jsi ty, ze jsem na vecne casy a nikdy jinak siroce vymaty.

31 sri nos sri nos | E-mail | Web | 3. listopadu 2018 v 13:36 | Reagovat

Vysmaty.

32 Fidel Fidel | 5. listopadu 2018 v 14:49 | Reagovat

[31]: Velmi vtipne. Jako vzdy senatore...

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama