Reseni kojetinskeho problemu...

5. ledna 2020 v 17:31 | Ross Hedvicek |  Clanky civilizovane...
Podivejte se na tohle televizni inteview:


Starosta mesta Rotavy, ktere ma problem uplne identicky s Kojetinem, navrhuje logicke reseni, aby se "neprizpusobivi" nestehovali do mesta (a socialka to platila a oni delali jen bordel) - mesto skoupi prazdne byty (jsou tam lacine) a najemni smlouvu da jen lidem, kteri jsou ochotni platit najem.

V Kojetine problem vznikl prave opacnym pristupem za vedeni dua Sirek/Oulehla, kteri obecni byty naopak prodavali "podnikatelum" , kteri do nich nastehovali "nepristusobive" a najem za ne platila socialka. Z kojetinskeho namesti a okoli se pak stala prdel sveta a hanacky Beirut, ale "podnikatel" (vzdy kamos Sirka/Oulehly) dostal zaplaceno.

Je tam i spousta jinych zajimavych nazoru, treba rozliseni "starych Romu" (se kterymi nejsou problemy) a "novych Romu" (kde je vzdy problem). V Kojetine to maji stejne. 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Podracky Podracky | 5. ledna 2020 v 19:15 | Reagovat

Rosťo, Tvůj návrh je samozřejmý  a už tu byly takové. Ale žádná obec to nerealizovala. Proč? Protože se nikdo nechce s nepřizpůsobivými párat. Kdyby obec ty byty vlastnila, tak by musela po nich uklízet, protože oni ani neuklidí odpadky, oni je hází z okna. Kdo bude to nájemné vybírat? Každého výběrčího zbijí. Nebudou topit plynem, protože jej nezaplatí a energetická společnost jim plyn zavře. Totéž elektřina, totéž voda. Oni potom spálí všechno dřevěné, včetně okenních rámů. Byty totálně vybydlí.

Takže když se dostanou peníze do rukou spekulantů, ti si s nimi poradí na té úrovni, na které by si to město nemohlo dovolit. A udržují pořádek. Vlastníci ubytoven jsou ze stejné branže. Jsou to mnohdy bývají kriminálníci. Ti si dovedou poradit. Ale musí se jim zaplatit. Jinak to nejde.

Zdraví Vlastík

2 jara jara | 5. ledna 2020 v 21:27 | Reagovat

[1]: Major Rudy Juliany, byvaly velice usoesny starosta mesta new Yorku dnesni hlavni pravni obhajce Prezidenta DJ Trup proti ultraliberalnimu PSYCHO besneni, udela, 3x prestupek a jsi ve vezeni natvrdo a kriminalita se snizila velice rychle. Take existovaly coby, kdy udelani vetsiho trestu, nebo opakovane, znamenalo zamezeni reprodukcni cinnosti, coz mej nedelani deti, permanentni sterilizace, nebo atke s moznosti "upravy" a to na Romy pry velice silne platilo stejne na jine neprispusobile. Je to prece uzasne humalni reseni a zamezi se, ze se nerodi na tento svet chudatka bez budoucnosti. A vec se vyresi za deneraci, usetri mnoho penez a my dokonce muzeme mit zkracenou pracovni dobu alespon o 3 hodiny tydne, nebude to uzasne? Kdo nesouhlasi, tak at se encha zotrocovat a ostatni se valej a delaji mu jen problemy kolem ...!!!

3 Eda Eda | E-mail | 6. ledna 2020 v 4:46 | Reagovat

Začít se podle mne musí se zrušením neziskovek, které se na cikánech přiživují a - vyrábí problémy. Na cikány jen tvrdě a přes peníze, léčit je kriminálem. To funguje...

4 Lx Lx | 6. ledna 2020 v 7:33 | Reagovat

Veci zasly moc daleko. V podstate dnes uz neexistuje realny zpusob jak cikany zaintegrovat do spolecnosti.
Dnseni stav ve kterem si stat kupuje socialni smir socialnimi davkami prestava byt stabilni a vyhledove ho nelze udrzet.
Cikanska otazka byla za bolsevika umele udrzovana v latenci pro pozdejsi vyuziti a s touto politikou se viditelne pokracuje.
Je nutne vedet , ze koren soucasne situace prameni v socialnim inzenyrstvi viteznych mocnosti , ktere naridily presidleni cikanu z Balkanu do CSR jako repatriaci tech zlikvidovabych nacisty. Neudelat to by pry pro csr znamenalo nezaslouzenou vyhodu. (Toto je prime vyjadreni pracovnika americkeho governmentu v soukrome diskusi s nim . Mimochodem mel nazory ve stejne forme jako typicky aparatcik z porevolucniho ruska)
Priroda ma rada veci v rovnovaze. Problem s nemoznosti zaclenit toto etnikum do spolecnosti ale nebude resen samostatne, resena bude cela nase civilizace a to velmi brzo.

5 Lx Lx | 6. ledna 2020 v 7:36 | Reagovat

[1]: pane Podracký , ten posledni clanek co jste napsal na svem blogu se vam ani trochu nepovedl , tak jsem ani na nej tady neupozornoval. Jinak vse pred tim velmi dobré .

6 Rudey Rudey | 6. ledna 2020 v 21:01 | Reagovat

V této kotlině se bohužel logicky moc neuvažuje. To co dělal Sirek/Oulehla se praktikuje v mnoha městech.

7 einzweidrei einzweidrei | 7. ledna 2020 v 22:43 | Reagovat

Dva cikáni v pěkných šatech se objeví v hospodě na samotě pod starým hradem. Hostinský, žid, je uvítá, a jeho dceru Leu, jindy zamlklou, hned oba zaujmou. Obzvláště se jí líbí mladší z cikánů, krásný mladík menší postavy. Když cikáni začnou zpívat o trpkém osudu svého národa na cimbálovou hudbu, Lea se cikánovi vrhne kolem krku........ CIKÁNI (Karel Hynek Mácha)

Tak jako v Americe bez černochů,  tak i v Czechii bez cikánů by to bylo kulturně o  několik stupňů nižší.

8 Kuk Kuk | 8. ledna 2020 v 8:01 | Reagovat

[7]: to bejvavalo. Dneska je to spis takhle, kdyz jsi si zacal s tou kulturou
https://www.youtube.com/watch?v=6V1jtdHi5Uw

9 Lx Lx | 10. ledna 2020 v 18:24 | Reagovat

https://www.idnes.cz/ceske-budejovice/zpravy/okresni-soud-ceske-budejovice-kriminaliste-vysetrovani-podezrely-zlodej-facka-blbecku.A200110_081636_budejovice-zpravy_khr/diskuse

Schvalně jakeho etnika je kulturni obohacovač Rodrigéz. A komu se nelíbí jak s takovýmito lidmi pracuje policie , ať si to jde zkusit na jejich mistě.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama